TEST

Evlendikten Sonra Kilo Alanların Beraber Zayıflama Günlüğü

efeeylul
29-03-12, 08:03
nehirasi
canım sabah 06:50 de kalktım dünde vaktim vardı topiğimizi boş bırakmayayım dedim.

müşterilere yeşil çay ikram ediyorum kaçmasınlar dimi :KK52::KK52::KK52:
Çook erken kalkmıssın cnm ama en ıyısını yaptın.cok gec kalkanların metabolızması daha az calısıyor senın kı 6:50 de basladı gayet ıyı.Sağlık ıcın aksam 10-11 arası yatmak gerekıyo aksam guzellık hormonları o saatte calıstığı ıcın yakalamak lazım dımı sadece fitt olmak yetmıyor cıldımız bızde guzelleselım aynı za:KK34:manda

cgdozdgn
nehirasi
canım sabah 06:50 de kalktım dünde vaktim vardı topiğimizi boş bırakmayayım dedim.

müşterilere yeşil çay ikram ediyorum kaçmasınlar dimi :KK52::KK52::KK52:
harikasın cnm :) ne kadar kalabalık olursak okadar iyi okadar motivasyon okadar güçlü :KK16::KK16::KK16:

nehirasi
efeeylul
Çook erken kalkmıssın cnm ama en ıyısını yaptın.cok gec kalkanların metabolızması daha az calısıyor senın kı 6:50 de basladı gayet ıyı.Sağlık ıcın aksam 10-11 arası yatmak gerekıyo aksam guzellık hormonları o saatte calıstığı ıcın yakalamak lazım dımı sadece fitt olmak yetmıyor cıldımız bızde guzelleselım aynı za:KK34:manda
eşim erken kalıyor.11:30 gibide yatıyoruz.havalar güzel erken kalkıp değerlendirmek lazım.:KK34:

nehirasi
cgdozdgn
harikasın cnm :) ne kadar kalabalık olursak okadar iyi okadar motivasyon okadar güçlü :KK16::KK16::KK16:
aynen canım vallahi bugünlerde yemek yerken diyorum şunu yemeyeyim bunu yiyeyim yoksa kızların dilinden kurtulamam diye :KK34:

yediklerimide aynen yazıyorum,fazla yiyipte söylemeyenler varsa da yapmasınlar diye söylüyorum:KK20:

nehirasi
ben çıkıyorum temizlik yapıcam sonrada eczaneden test alıcam kaç gündür regli olmadım bugün yarın derken her an olacak gibiyim.yazarım size.:KK51:

şimdide 1 küçük armut yedim :KK34:

efeeylul
nehirasi
ben çıkıyorum temizlik yapıcam sonrada eczaneden test alıcam kaç gündür regli olmadım bugün yarın derken her an olacak gibiyim.yazarım size.:KK51:

Cnm belkıde olmassın kım bılır:KK16:kolay gelsın cnm

efeeylul
29-03-12, 09:03
2lt su
1 fıncan yeşil çay(şekersiz)
1 kucuk kase tarhana corbası

cnnieu
29-03-12, 10:03
kızlar saba h kalktığımda regl oldum. sabah 1 dilim kepek ekmği 1 dilim peynir şekersiz çay
öğlen yağsız çavdar ekmeğine sebzeli tost ve portakal suyu.
işe tabikide yürüyerek gidip geliyorum.
pazar günü şimdi regl oldum diye kilo verememiş gibi mi çıkıcam :KK43: tam da zamanında regl oldum.

cgdozdgn
29-03-12, 11:03
öğle yemeğim

yarım kase çorba )
bol yeşillikli büyük kase salata (salatalık, maydanoz,dere otu,kıvırcık,pul biber, limon, tuz(az) ,1 y.k yağ )

ardından 1 yeşil çay.

selinay2002
nehirasi
menün güzel canım:KK16:

sabah kalktığımda bende iyi hissettim kendimi karnımı beğendim sanki biraz küçüldü.

süpersin,bende senin kilona insem bi...

efeeylul
slm cnm gecmıs olsun,ne kadar telaslandığını tahmın edebılıyorum..
sağol canım evet çok teleşlandım...

efeeylul
Süper gıdıyosun selınay
sağol canım inşallah böle devam edebilirim....
efeeylul
Günaydın cnm dayanamadım tartıldım demeeeeee,tartılmak yokk lutfen:KK20:hem sen daha 2 gun oldu nıye tartılıyosun bıraz sabır ya en az 1 hafta gecsın.bu kıloları bız bır gundemı aldık 2. gun az yıyıp tartılıyosunuzz:KK19:
tamam canım çatladım napim heheh...

efeeylul
kalkar kalkmaz 1 bardak su
Bır bardak sırke bal karısımı su
1 domates
1 kucuk sıvrı bıber
1 tam tahılıı ekmeğe tost(ıcıne beyaz peynır ve domates koydum)
2 sıyah zeytın
2 fıncan cay
spor:50 ip atlama
menün süper bende ip atlıycam bugün 100 tane...

nehirasi

hadi hayırlısı ben iki hamileliğimde adet belirtileri hissettim...

cnnieu
kızlar saba h kalktığımda regl oldum. sabah 1 dilim kepek ekmği 1 dilim peynir şekersiz çay
pazar günü şimdi regl oldum diye kilo verememiş gibi mi çıkıcam :KK43: tam da zamanında regl oldum.
menün süper belli olmaz yinede tartıl sen bence...

cgdozdgn
öğle yemeğim

yarım kase çorba )
bol yeşillikli büyük kase salata (salatalık, maydanoz,dere otu,kıvırcık,pul biber, limon, tuz(az) ,1 y.k yağ )

ardından 1 yeşil çay.
güzel bu kadarla doyabiliyosan süper...

cgdozdgn
selinay2002
süpersin,bende senin kilona insem bi...

sağol canım evet çok teleşlandım...

sağol canım inşallah böle devam edebilirim....

tamam canım çatladım napim heheh...

menün süper bende ip atlıycam bugün 100 tane...

hadi hayırlısı ben iki hamileliğimde adet belirtileri hissettim...

menün süper belli olmaz yinede tartıl sen bence...

güzel bu kadarla doyabiliyosan süper...

aslında 1 kase idi çorbam ama yarısını içebildim maydanoz beni tıkıyor sanırım.. zaten 2. haftada artık kolay doymaya başlıyorsun :):KK16:

selinay2002
cgdozdgn
aslında 1 kase idi çorbam ama yarısını içebildim maydanoz beni tıkıyor sanırım.. zaten 2. haftada artık kolay doymaya başlıyorsun :):KK16:
süper canım bende 70 kiloyum inşallah yaza kadar veririz kiloları...

cgdozdgn
selinay2002
inşallah bu şekilde devam edersen elimizden kurtulmaz :KK9::KK9::KK4:

destina06
29-03-12, 12:03
sabah:
1 çay bardağı süt
1 çay bardağı çay
1 kk peynir
3 minik salatalık
4 zeytin
2 dilim kepekli ekmek

ara
1 bisküvi

öğle

2 köfte
2 kaşık pirinç pilavı
yarım kase çorba
salata
1 kase yoğurt

ara

1 portakal

akşam: şunları yemeyi düşünüyorum

2 yemek kaşığı nohut
2 yemek kaşığı pirinç pilavı (ekmek yerine)
1 kase yoğurt
salata

cnnieu
29-03-12, 13:03
selinay2002
70 olsam bende keşke selinay (

cgdozdgn
cnnieu
olursun cnm merak etme biraz sabır sadece ve bol irade ama asla pes etme nasıl olsa bozuldu deyip:KK16::KK16::nazar:

efeeylul
cnnieu
CNM guzel menun.sende regl bıtınce tartıl dert etme kendıne

ays83
öğleyin 1 kase çorba
1 tabak kurufasulye
yağsız salata
ve 2 kaşık kadar kabak yemeği

bugün çaylara toplamda 2 kesme şeker koymuşumdur.

akşam ne yiyeceğim bilmiyorum. evde bişey yok :26:

efeeylul
29-03-12, 14:03
destina06
sabah:
1 çay bardağı süt
1 çay bardağı çay
1 kk peynir
3 minik salatalık
4 zeytin
2 dilim kepekli ekmek

ara
1 bisküvi

öğle

2 köfte
2 kaşık pirinç pilavı
yarım kase çorba
salata
1 kase yoğurt

ara

1 portakal

akşam: şunları yemeyi düşünüyorum

2 yemek kaşığı nohut
2 yemek kaşığı pirinç pilavı (ekmek yerine)
1 kase yoğurt
salata
Canımm menun gayet ıyı gözukuyor sen su ıcmıyormusun yesıl cay,bıtkı cayı falan aralarda.Sen zaten sabah 2 dilim ekmek yemıssın aksam yemeğinde ekmek yerıne pilav yeme.aksamları pilav yemeyın lutfen öğlen yemıssın yeter.

efeeylul
ays83
öğleyin 1 kase çorba
1 tabak kurufasulye
yağsız salata
ve 2 kaşık kadar kabak yemeği

bugün çaylara toplamda 2 kesme şeker koymuşumdur.

akşam ne yiyeceğim bilmiyorum. evde bişey yok :26:
Canım gayet ıyı gıtmıssın,aksama salatalık malzeme varsa salata ye ,yoğurt bu tarz gecıstır

ays83
salatalık malzeme var da benim gözüm doymayınca karnım da doymuyor :)

karnıbahar var. belki ondan salata yaparım.

efeeylul
bır fıncan doğ...dan 5 i biyerde cay(şekersiz)
bir bardak lahana suyu
toplamda su:2,5 lt
toplam spor:50 dk tempolu yuruyus(5km)30 dk alet calıstım,100 ip atlama
aksam:1 kucuk kase kurufasulye,salata

efeeylul
ays83
salatalık malzeme var da benim gözüm doymayınca karnım da doymuyor :)

karnıbahar var. belki ondan salata yaparım.
benımde salatam karnıbaharlıydı bol yap gözun doysun:))

merve47
nehirasi
canım yaa senin bebişin mi var:KK16:
bende istiyorum bakalım bu ay inşallah çalışmalara başlıyacağız :KK34:
kaç aylık bebişin yerim onu yaa:KK31:
sen bebeğinide düşünerek yediklerine dikkat et vitaminli şeyler tüket ıspanak hem sağlıklı hemde bebişine faydalı.
et de tüketmen lazım az az yee.
kilo evet sorun ama bebişinide düşün.
iki kişilik yeme ama :KK20:
sadece nelerde abartıyorsun bebişinin nelerden vitamin alır ona göre beslenmen lazım.
kilo konusunda fazla takıntı yapma zamanla verirsin hem doğumdan sonra metebolizma daha çok çalıştığı için daha kolay veriliyormuş diye biliyorum.
sen sporda yapıyorsun maşallah:nazar:
ben doğumdan sonra nasıl olurum bilmiyorum elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım.
evet canım 8 aylık dünyalar tatlısı bi oğlum var:KK46:ben kısaca şiöyle anlatayım kilo geçmişimi....65kg ile evlendim 1 yıl sonra düşük yaptım ve ne olduysa o düşükten sonra oldu bebek karnımda1buçuk ay ölü kaldı ve doktorlar anlamadı neyse kürtaj olduktan sonra birden 80kg de buldum kendimi:KK30:düşükten 4 ay sonrada halil ibrahime hamile kaldım ve gebelik şekerim normalde 90 ve 100 arası olması gerekirken benim 300e fırlamıştı 7 aya kadar birtek 2 kilo alan ben 7 aydan sonra tam 23 kilo aldım ve 105 kilo ile doğuma girdim doğumum çok çok çok çok zor geçti ama ben ona rağmen (eebeğide sayarsak)23 kilo verdim ama hedeefim 65 de işte emzirdiğim için çok acıkıyorum için eziliyor açlıktan ama yinede kısıtlıyoru kendimi işte dün biraz kaçınca çok bozuldu moralim:KK43:bu arad sende bebek düşünüyormuşsun şiddetle tavsiye ederim her nekadar 25 kilo almış olsam gece uykusuz kalsam inan deyer herşeye deyer dünyanın en mükemmel şeyidir çocuk işallah rabbim sanada nasıbeder:KK49:

cnnieu
efeeylul
CNM guzel menun.sende regl bıtınce tartıl dert etme kendıne
pazarı iple çekiyorum bakalım kim kaç kilo verdi. umarım hepşmizden 1,5 kilo civarı gitmiş olur.

merve47
kahvaltım 2 zeytin 2 kaşık labne 2 dilim patates 1 dilim ekmek :KK56:ara 1 nescafe :KK56:öğlen yemeği 6 kaşık mantı 2 dilim domates 1 fındık turp:KK56:ara 1 armut

efeeylul
merve47
kahvaltım 2 zeytin 2 kaşık labne 2 dilim patates 1 dilim ekmek :KK56:ara 1 nescafe :KK56:öğlen yemeği 6 kaşık mantı 2 dilim domates 1 fındık turp:KK56:ara 1 armut
labnen bıtınce beyaz peynıre dön cnm daha sağlıklı,ekmeğin beyaz olmasın 2 dılım ye ama(cavdar,buğday,tahıllı olsun)nescafe ıcerken de caffe m.e kullanma bebısın ıcın lıght sutle az nescafe olabılır. Bunun dısında ıyısın cnm

efeeylul
merve47
Merve cnm senın profılıne baktım sımdı sen mersınlımısın:KK52:ben mersınlıyım deeeee

merve47
efeeylul
labnen bıtınce beyaz peynıre dön cnm daha sağlıklı,ekmeğin beyaz olmasın 2 dılım ye ama(cavdar,buğday,tahıllı olsun)nescafe ıcerken de caffe m.e kullanma bebısın ıcın lıght sutle az nescafe olabılır. Bunun dısında ıyısın cnm
teşekkür ederim yorumların için uyacam iaşllah bu arad labneyi ben yapıyorum ve peynir almıyorum eve çok seviyorum peyniri çok kilo aldırdığını dduymuştum 2 aydır eve girmedi peynircik:KK50:

merve47
efeeylul
Merve cnm senın profılıne baktım sımdı sen mersınlımısın:KK52:ben mersınlıyım deeeee
yok canım ben evlenince geldim mersine aslen mardinliyim:KK1:

efeeylul
merve47
teşekkür ederim yorumların için uyacam iaşllah bu arad labneyi ben yapıyorum ve peynir almıyorum eve çok seviyorum peyniri çok kilo aldırdığını dduymuştum 2 aydır eve girmedi peynircik:KK50:
Rica ederım cnm senmı yapıyosun labneyı hazır değil yanı brawoo:)cok genc olmaana rağmen hem cocuklu hem hamaratsın tebrıkler,ben bıkez peynır olarak çökelek yapmıstım yoğurttan.Biliyosun kı beyaz peynır faydalı özellıkle senın ıcın yanı evıne peynır gırmeli,en ıyı llıght peynır bim de aknaz lıght dıye duymustum denıyebılırsın.

efeeylul
merve47
yok canım ben evlenince geldim mersine aslen mardinliyim:KK1:
Ben aslen mersınlıyım cnm evlenınce ankaraya geldım dee.of memleketımı özledım de:))

merve47
efeeylul
Rica ederım cnm senmı yapıyosun labneyı hazır değil yanı brawoo:)cok genc olmaana rağmen hem cocuklu hem hamaratsın tebrıkler,ben bıkez peynır olarak çökelek yapmıstım yoğurttan.Biliyosun kı beyaz peynır faydalı özellıkle senın ıcın yanı evıne peynır gırmeli,en ıyı llıght peynır bim de aknaz lıght dıye duymustum denıyebılırsın.
denerim teşekkürederim bu arada ayyıptır söylemesi yoğurdumuda kendim yapıyorum:KK1:

efeeylul
merve47
denerim teşekkürederim bu arada ayyıptır söylemesi yoğurdumuda kendim yapıyorum:KK1:
Bende yoğurdumu kendım yapıyorum cnm doğal oluyor

merve47
efeeylul
Ben aslen mersınlıyım cnm evlenınce ankaraya geldım dee.of memleketımı özledım de:))[/QUmersin çok güzel bi şehir ama bende memleketimi özlüyorum işte gurbet çok zor sen kaç yıllık evlisin

efeeylul
29-03-12, 15:03
merve47
efeeylul
Ben aslen mersınlıyım cnm evlenınce ankaraya geldım dee.of memleketımı özledım de:))[/QUmersin çok güzel bi şehir ama bende memleketimi özlüyorum işte gurbet çok zor sen kaç yıllık evlisin
6 bucuk aylık evlıyım,evet özluyor ınsan doğduğu yasadığı yerı gelıcem 1 ay aa ınsallah:))gıtmeden önce fıt oluyum da sasırsınlar görunce

merve47
efeeylul
merve47
6 bucuk aylık evlıyım,evet özluyor ınsan doğduğu yasadığı yerı gelıcem 1 ay aa ınsallah:))gıtmeden önce fıt oluyum da sasırsınlar görunce
işallah canım bende haziranda gidecem bende şaşırtmak istiyorum işallah başarırız:KK52:

efeeylul
iyi aksamlar kızlar :KK16: :KK16:

merve47
akşam yemeğim 3 lahmacun 2 domates 1 kaşık yoğurt:KK56:

selinay2002
cnnieu
olursun canım inşallah...

merve47
aa süper nasıl yapıyosun...

efeeylul
Ben aslen mersınlıyım cnm evlenınce ankaraya geldım dee.of memleketımı özledım de:))
bende ankaradayım doğma büyüme çok severim ankarayı neresindesin...

selinay2002
merve47
akşam yemeğim 3 lahmacun 2 domates 1 kaşık yoğurt:KK56:
3 lahmacun çok değilmi kıs naptın sen...

selinay2002
öğlen 1 kase çorba,salata,1dl light ekmek

ara 15 tane çubuk kraker çok acıktım gözüm döndü

akşam

yağsız ıspanak yemeği sarımsaklı yoğurtlu,ne alakaysa 1 parça beyaz peynir.......

nehirasi
29-03-12, 16:03
merve47
evet canım 8 aylık dünyalar tatlısı bi oğlum var:KK46:ben kısaca şiöyle anlatayım kilo geçmişimi....65kg ile evlendim 1 yıl sonra düşük yaptım ve ne olduysa o düşükten sonra oldu bebek karnımda1buçuk ay ölü kaldı ve doktorlar anlamadı neyse kürtaj olduktan sonra birden 80kg de buldum kendimi:KK30:düşükten 4 ay sonrada halil ibrahime hamile kaldım ve gebelik şekerim normalde 90 ve 100 arası olması gerekirken benim 300e fırlamıştı 7 aya kadar birtek 2 kilo alan ben 7 aydan sonra tam 23 kilo aldım ve 105 kilo ile doğuma girdim doğumum çok çok çok çok zor geçti ama ben ona rağmen (eebeğide sayarsak)23 kilo verdim ama hedeefim 65 de işte emzirdiğim için çok acıkıyorum için eziliyor açlıktan ama yinede kısıtlıyoru kendimi işte dün biraz kaçınca çok bozuldu moralim:KK43:bu arad sende bebek düşünüyormuşsun şiddetle tavsiye ederim her nekadar 25 kilo almış olsam gece uykusuz kalsam inan deyer herşeye deyer dünyanın en mükemmel şeyidir çocuk işallah rabbim sanada nasıbeder:KK49:
zor dönemler geçirmişsin ama bebişinle mutlusun en önemliside o :KK16:
kilo ile birlikte değerlerinde dormale döner.
ayva severmisin bilmiyorum tvde duymuştum ayva kompostosu süt yapıyormuş süt yapan şeylerin ne olduğunu araştır beslenmeni ona göre ayarla istersen canım.evet düşünüyoruz nisanda bakalım kısmet artık :KK16:

nehirasi
selinay2002
öğlen 1 kase çorba,salata,1dl light ekmek

ara 15 tane çubuk kraker çok acıktım gözüm döndü

akşam

yağsız ıspanak yemeği sarımsaklı yoğurtlu,ne alakaysa 1 parça beyaz peynir.......
canım ıspanak ile yoğurt yendiğinde içindeki faydalı vitaminler kalmıyormuş bilgin olsun.:KK34:

ciykinkuybaa
nehirasi
canım ıspanak ile yoğurt yendiğinde içindeki faydalı vitaminler kalmıyormuş bilgin olsun.:KK34:
Ispanagin icindeki demiri yok eder yogurt ve peynir...

Demir hapi kullanirken kahvaltida alinmasi bu ypzden tavsiye edilmez aldiginiz demiri kahvaltidaki cay ve peynirler öldürürsünüz cünkü :KK43:

mozzarella
bende katılabilirmiyim aranıza :KK17:

pek evlendikten sonra kilo aldım sayılmaz yani kilo alma sebebim evlilik sayılmaz, 8 aylık evliyim ama koca yüzü ancak 2 ay gördümde :KK52:

evlendiğimde 53 kiloydum , 36 bedendim. buarada boyum 1.64cm.

şimdi 58 kilo ve 38 bedenim, çok değil fazlalıklarım ama hergeçen gün şişiyorum ben yaa!!:KK52:

doğuda bir ilde öğretmenim, malum soğukları bilirsiniz , -39 dereceyi görmüşlüğüm var:KK24: lahana gibi giyinip bol bol yedim içtim, ki normaldede çok yemek yiyen biriyimdir, ama soğuk havadan dolayı vücut kendini korumak için her yediğimi yağ olarak depoladı ( böyle bir bilimsel gerçek varmış ben İsveçli bilim adamlarının yalancısıyım :KK5: ) ve böylece kilo almış bulundum.

malum önümüz yaz ve ben Antalyada yaşıyorum , deniz kum güneş beni bekliyor ve ben zayıflamak istiyorum !!!

katılabilirmiyim size En Büyük TÜRKİYE

nehirasi
kızlar temizliğim bitti çamaşırları yıkadım ütü yaptım çok yoruldum.
temizlik yaparkende belime bu termal kemer deniyor galiba neyse o lastikli kemerden sardım sporda yapmış oldum.
eczaneden test aldım yarın sabah yapıcam.

ara
15:00 1 kase sebzeli çorba
16:00 de 1 armut

akşam yemeğim 18:30
1 kase yoğurtlu semizotu
1 kase salata( domates salatalık yeşil biber kıvırcık)

nehirasi
ciykinkuybaa
Ispanagin icindeki demiri yok eder yogurt ve peynir...

Demir hapi kullanirken kahvaltida alinmasi bu ypzden tavsiye edilmez aldiginiz demiri kahvaltidaki cay ve peynirler öldürürsünüz cünkü :KK43:
neden olduğunu hatırlamıyordum ama doğru biliyormuşum çok sağol:KK16:

nehirasi
mozzarella
bende katılabilirmiyim aranıza :KK17:

pek evlendikten sonra kilo aldım sayılmaz yani kilo alma sebebim evlilik sayılmaz, 8 aylık evliyim ama koca yüzü ancak 2 ay gördümde :KK52:

evlendiğimde 53 kiloydum , 36 bedendim. buarada boyum 1.64cm.

şimdi 58 kilo ve 38 bedenim, çok değil fazlalıklarım ama hergeçen gün şişiyorum ben yaa!!:KK52:

doğuda bir ilde öğretmenim, malum soğukları bilirsiniz , -39 dereceyi görmüşlüğüm var:KK24: lahana gibi giyinip bol bol yedim içtim, ki normaldede çok yemek yiyen biriyimdir, ama soğuk havadan dolayı vücut kendini korumak için her yediğimi yağ olarak depoladı ( böyle bir bilimsel gerçek varmış ben İsveçli bilim adamlarının yalancısıyım :KK5: ) ve böylece kilo almış bulundum.

malum önümüz yaz ve ben Antalyada yaşıyorum , deniz kum güneş beni bekliyor ve ben zayıflamak istiyorum !!!

katılabilirmiyim size En Büyük TÜRKİYE
canım hoşgeldin,
evet maalesef hepimiz kışın lahana gibi oluyoruz doğuda nedesin canım orda hala kar var Allah yardımcınız olsun.
canım bilgilerini yazmışsın efeylül ilgileniyor,yarın cevap yazar sana.

mozzarella
hoşbuldukkk :KK16:

Muş'tayım cnm, ve şuan lapa lapa kar var dışarda , 1 kasımdan beri kar kalkamadı yerden, sabırla güneşi bekliyoruz:KK31:

su içemiyorum burda, en fazla günde 3 bardak , soğuk olduğu için o su içime işlio sanki. ama bundan sonra ılıtıp öle içicem karar verdim vücudum çok susuz kaldı :26:

yeşil çay tüketiyorum bol bol 2 günden beri, ki yeşil çayı tek başına bile tükettiğimde yani diyet vs yapmadan ayda 2-3 kilo verdiriyor bana , buraya gelmden önce yeşil çay benim için vazgeçilmezdi, ama buraya gelince ve kış bastırınca okuldan eve geldiğimde yorganın içinden çıkamaz oldum soğuktan, bıraktım herşeyi:KK52:

şimdi toparlanma zamanı diyorum En Büyük KK