Uzun Süreli İlişkisi Olupta Evlilik Yolunda Henüz Hiç Adım Atmamış Olanlar Buyrun :)

sedefonur
25-04-12, 23:04
atractive
yok ya benim hem korku hem yorgunluk dürtülerim gelmez ikinci gece olsa daha iyi olur ilk gece sarılıp uyusak keşke:KK31:
katılıyorum 2. gece çok daha rahat olur bence de :KK31:

atractive
berceste00
korkmuyorum uyumayı filan düşünmüyorummm aşkımı çok seviyorum çok istiyorum onuu :):)
helalll olsun beee yürü bee kim tutar seniiii(ıslık,ıslık):KK52::KK52::KK52:

gwencooper
atractive
yuhaaaaaaaaaaaaaaaaaa(oha ile yuh karışımı):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
artık 7 sene olmus:KK52: daha utanıyom sıkılıyom dersem ayıp olur :KK53: ama ilk gece bend euyuma taraftarıyım cunku yorgunluk olur ertesi gun dinc dinc yaparıs kacmıyozya :KK9:

sedefonur
ammavelakincim ben de korkmuyorum canım, niye bilmiyorum ama onunla tam anlamıyla ''biz'' olmayı çok istiyorum. :KK69: bu istek korkumu bastırıyo olabilir.

PammukSeker
atractive
yok ya benim hem korku hem yorgunluk dürtülerim gelmez ikinci gece olsa daha iyi olur ilk gece sarılıp uyusak keşke:KK31:
ben korkuyorum falan diye söylenip dururum hep. benimki ilk gece sarılır uyuruz dedi ama hiç sanmıyorum:KK52: aynı evde aynı yatakta yıllar sonra ilk kez yatmışız, illaki bişiler olur:KK23:

berceste00
gwencooper
artık 7 sene olmus:KK52: daha utanıyom sıkılıyom dersem ayıp olur :KK53: ama ilk gece bend euyuma taraftarıyım cunku yorgunluk olur ertesi gun dinc dinc yaparıs kacmıyozya :KK9:
ayy o kadar yıl beklemişim 1 dakka bekleyemem nikahtan sonra kaçırcam bi ücra köşeye öpücem bişey yapacam yani bişey yapacam illa :KK70:

atractive
gwencooper
ben muhtemelen 48 saat uyurum bi wc falan kalkarım işte o yorgunluklara:KK30:

_Semiramis_
fıstıklarım uykum geldi benım yaa yatayım artıkk iyi geceler herkesee :KK16:

berceste00
semiramis
iyi geceler tatlım benim uykum kaçtı :KK70:

atractive
ammavelakin
ben korkuyorum falan diye söylenip dururum hep. benimki ilk gece sarılır uyuruz dedi ama hiç sanmıyorum:KK52: aynı evde aynı yatakta yıllar sonra ilk kez yatmışız, illaki bişiler olur:KK23:
bunu da her erkek söylüyor sanırım ha benim x de böyle tamam uyuruz kesin söz veriyorum falan demişti
bir daha böyle bir lafa inanmıcam len:KK53::KK52:

gwencooper
atractive
ben muhtemelen 48 saat uyurum bi wc falan kalkarım işte o yorgunluklara:KK30:
ya bide ben cok uzaklara gidicem ailemden ayrılcam :KK53: onun duygusallıgıda olucak aglarım bile belki o yuzden ilk gece olmaz bencede:KK76:

PammukSeker
sedefonur
ammavelakincim ben de korkmuyorum canım, niye bilmiyorum ama onunla tam anlamıyla ''biz'' olmayı çok istiyorum. :KK69: bu istek korkumu bastırıyo olabilir.
tatlım aslında ben de düşününce çok istiyorum, yıllardır hasretini çekip hayalini kurduğum insanla birlikte bir bütün olmayı:KK69:... herşeyi düşününce çok güzel geliyor:KK17: ama o en son nokta yok mu, bi orası düşündürüyor işte:26: bi de ben kan görmeye dayanamıyorum. kanamayacağını bilsem gerçekten korkmayacağım:KK50:
ilk olduktan sonra devamı gelir muhakkak da ilki bi atlatsak:KK23:...

atractive
berceste00
ayy o kadar yıl beklemişim 1 dakka bekleyemem nikahtan sonra kaçırcam bi ücra köşeye öpücem bişey yapacam yani bişey yapacam illa :KK70:
yahuuu sen nesin böylee sana sana mesir macunu mu göndersek napsak enişteye evlenirken adam yazık kuvvetsiz kalır sen sabaha kadar uyutmazsın anlaşıldı:KK53::KK52:

hurremland
aman artık ılk gece mı kaldı...zaten hep beraber olucan illa o gece yapmak zorundasın dıye bir şey yok bence...
hele daha once bişiler yasamıssan sewgılınle ilk gecenın bır ozellıgıde kalmıyor doğal olarak

atractive
gwencooper
ya bide ben cok uzaklara gidicem ailemden ayrılcam :KK53: onun duygusallıgıda olucak aglarım bile belki o yuzden ilk gece olmaz bencede:KK76:
bende ağlaarım çok yaaa canım annem:KK5:

gwencooper
ammavelakin
tatlım aslında ben de düşününce çok istiyorum, yıllardır hasretini çekip hayalini kurduğum insanla birlikte bir bütün olmayı:KK69:... herşeyi düşününce çok güzel geliyor:KK17: ama o en son nokta yok mu, bi orası düşündürüyor işte:26: bi de ben kan görmeye dayanamıyorum. kanamayacağını bilsem gerçekten korkmayacağım:KK50:
kan olayı belli olmaz belki gelmezde cnm :KK76: hem gelen kanda cok degilki

PammukSeker
atractive
bunu da her erkek söylüyor sanırım ha benim x de böyle tamam uyuruz kesin söz veriyorum falan demişti
bir daha böyle bir lafa inanmıcam len:KK53::KK52:
ben de inanmadım zaten, ama ona değil kendime:KK23:, o uyumaya karar verse bile ben dayanamam herhalde korkmama rağmen:KK52:

hurremland
atractive
yahuuu sen nesin böylee sana sana mesir macunu mu göndersek napsak enişteye evlenirken adam yazık kuvvetsiz kalır sen sabaha kadar uyutmazsın anlaşıldı:KK53::KK52:
koptmmmm :KK52::KK52:

berceste hakkaten fenasın yawrum yaaaa:KK1:

gwencooper
atractive
bende ağlaarım çok yaaa canım annem:KK5:
valla ben herkesi burda bırakcam kimsyi tanımıyorum cevrem tamamen degisek off cok zor valla

berceste00
atractive
hihihiihi olsun o kadar yaa napıyım o da benim kadar sabırsız olur :)

hurremland
gwencooper
katılıyorum arkadasım kan gelmeyedebılır herkesten gelecek dıe bır sey yok..kiminden az gelır kımınden cok kımınden hiç...

sedefonur
semiramis
aynen öyle kuzumm bide ben tek çocuğum anneanneme bişey olursa annem tamamen yalnız kalacak bu durumda ne yapıcaz bilmiyorumm fatihle bu aynı evde yaşama konusunu konusurken ben onun ailesiyle yaşamak istemediğimi söylemiştim o da demişti senın annenın benım başımın üstünde yeri var diyee inşallah hala aynı fikirdedirr zira ben istemiyorum onun ailesiyle yaşamayı inşallah bana sen istemedin bende istemiyorum falan demezz :KK50:
aynen canım, benimki de sağlık durumu olursa kendi annemi bırakmam diyor, ama sizin durum farklı evlendikten biraz zaman sonra annen bizim eve taşıncak diyo. annem kesinlikle istemiyo bunu ama onur bu konuda net gelceksin diyo anneme. annem rahatsız etmem ben diyo. yok bence seninki de asla öyle bişey demez. zaten zamanında söylemiş fikrini.. bi de bizde ki şu suçluluk duygusu olmasa :KK25: bi yanım buruk evlenicem vallahi

berceste00
hurremland
koptmmmm :KK52::KK52:

berceste hakkaten fenasın yawrum yaaaa:KK1:
içimde ne duygular varmış benim yaw yeni farkediyorum :KK70:

PammukSeker
gwencooper
ay umarım gelmez. bi de çok yorumları okumaktan oluyor, bazıları öyle bir anlatıyor ki yok bardaktan boşanırcasına aktı, yok her yer kan gölüne döndü falan diye abartanlar var:KK53: benim tek korkum kan zaten:KK50: o dediğin gibi hiç gelmez ya da çok az gelir inşallah:KK31:

atractive
hurremland
katılıyorum arkadasım kan gelmeyedebılır herkesten gelecek dıe bır sey yok..kiminden az gelır kımınden cok kımınden hiç...
evet yani ben kana takılmıyorum ki ben acııya takılıyorum:26:

sedefonur
semiramis
iyi geceler tatlım
ben de yatıyorum kızlar muckkkk herkese :KK54:

berceste00
ammavelakin
ay umarım gelmez. bi de çok yorumları okumaktan oluyor, bazıları öyle bir anlatıyor ki yok bardaktan boşanırcasına aktı, yok her yer kan gölüne döndü falan diye abartanlar var:KK53: benim tek korkum kan zaten:KK50: o dediğin gibi hiç gelmez ya da çok az gelir inşallah:KK31:
bunları düşünmeyin lütfen ya bak cidden sonra vajinusmus olursunuz haa düşünmeyin her şey güzel olur sevdiceğinizle yaşayacağınız güzel anlar olacak

PammukSeker
hurremland
evet canım, kan gelmesin diye dua ediyorum zatenn...:KK36:

berceste00
sedefonur
iyi geceler tatlım
iyi geceler canım muck

sedefonur
ammavelakin
sen bakmazsın tatlım kana :KK1: benimki kan görünce bayılıyo, sakın bakma mahvetme gecemizi diyorum :KK23:

PammukSeker
sedefonur
iyi geceler tatlım
iyi geceler kuzumm:KK16:

gwencooper
ammavelakin
ya varya farketmezsin bile normalde adet baslarken gelirya az bi kan aynı oyle oluyor yani kasma kendini Allah korusun oyle bardaktan bosanırcasına kan olayı farklı bir olay acile kaldırırlar ki oyle bir durum olmaz bile

atractive
gwencooper
ya varya farketmezsin bile normalde adet baslarken gelirya az bi kan aynı oyle oluyor yani kasma kendini Allah korusun oyle bardaktan bosanırcasına kan olayı farklı bir olay acile kaldırırlar ki oyle bir durum olmaz bile
sen nerden biliyorsun mikarını bakim huhu :KK23::KK23::KK23:

PammukSeker
sedefonur
sen bakmazsın tatlım kana :KK1: benimki kan görünce bayılıyo, sakın bakma mahvetme gecemizi diyorum :KK23:
:KK1::KK1: sorma canım ya, valla o iş bittiği an banyoya gitcem benimki de kan geldiyse çarşafı değiştirsin:KK1:

hurremland
ammavelakin
evet canım, kan gelmesin diye dua ediyorum zatenn...:KK36:
azda olsa gelsın canm eger gerı kafalı bır erkek arkadasın varsa bıde sana hayırdır felan der bıdaha cok yıpranırsın

berceste00
ya kızlar her ay adet oluyoruz kan gelmesini bu kadar dert edip düşünmeyin :)

atractive
sedefonur
bakmadan olmaz ki ama:KK30::KK17:

PammukSeker
26-04-12, 00:04
berceste00
bunları düşünmeyin lütfen ya bak cidden sonra vajinusmus olursunuz haa düşünmeyin her şey güzel olur sevdiceğinizle yaşayacağınız güzel anlar olacak
ay yok Allah korusun.
ya ben acıyacak vs diye korkmuyorum, ki insan sevgilisini öperken bile cinsel dürtüler uyanıyor, canı istiyor yanee:KK23:
tek korkum kandı işte de, onu da sağolsun kızlar içimi rahatlattılar. kanarsa da ben hiç dokunmam. temizlesin benimki:KK53:

berceste00
ammavelakin
ay yok Allah korusun.
ya ben acıyacak vs diye korkmuyorum, ki insan sevgilisini öperken bile cinsel dürtüler uyanıyor, canı istiyor yanee:KK23:
tek korkum kandı işte de, onu da sağolsun kızlar içimi rahatlattılar. kanarsa da ben hiç dokunmam. temizlesin benimki:KK53:
ya dediğim gibi her ay adet oluyoruz o bölgede ilk defa kan görecek değiliz ki öyle düşünüyorum yani

gwencooper
atractive
sen nerden biliyorsun mikarını bakim huhu :KK23::KK23::KK23:
arastırdım :KK53: ben merak ederim boyle seyleri hatta kızlık zarı yapıları falan filan hepsini bilirim oyleki rapor bile veririm doktor gibi oldum:KK9:

PammukSeker
hurremland
azda olsa gelsın canm eger gerı kafalı bır erkek arkadasın varsa bıde sana hayırdır felan der bıdaha cok yıpranırsın
ay yok canım öyle biri değil çok şükür. hatta o dua ediyor gelmesin diye:KK1:. kandan çok korktuğumu o da biliyor çünkü:KK31:

atractive
ben yatıyorum kızlar hoş sohbetler sizlere by:KK24:

berceste00
gwencooper
arastırdım :KK53: ben merak ederim boyle seyleri hatta kızlık zarı yapıları falan filan hepsini bilirim oyleki rapor bile veririm doktor gibi oldum:KK9:
ben de baya araştırmıştım kan gelmeyebiliyormuş filan bunu okuyunca biraz endişe etmiştim yani Allah bilir kaç kadın bu yüzden sıkıntı çekti diye :/

PammukSeker
gwencooper
sağol kuzum ya içimi rahatlattın valla, gelse de karanlıkta olsun mümkünse ilk gecemiz ki görmeyeyim. bayılır kalırım kan görünce sonra beni o halde dr.a götürmekle uğraşmasın:KK52:

berceste00
atractive
iyi uykular canım byby

PammukSeker
atractive
iyi geceler canımm. tatlı rüyalar. :KK16: rüyanda bugün konuştuklarımızı görmee:KK23::KK23:

berceste00
ammavelakin
iyi geceler canımm. tatlı rüyalar. :KK16: rüyanda bugün konuştuklarımızı görmee:KK23::KK23:
ehh ben de yatayım madem herkes gitti :) acayip acayip rüyalar görürüm artık :KK70:

hurremland
bnde kactm kızlar opuldunuz

PammukSeker
berceste00
ya dediğim gibi her ay adet oluyoruz o bölgede ilk defa kan görecek değiliz ki öyle düşünüyorum yani
haklısın da benim adet kanına alışmam da pek kolay olmadı, hala içim gider ped değiştirirken falan:KK17:

berceste00
ammavelakin
haklısın da benim adet kanına alışmam da pek kolay olmadı, hala içim gider ped değiştirirken falan:KK17:
anladım tatlım bu sıkıntılarını konuşursun koca adayınla sana yardımcı olur rahatça atlatırsınız inşallah iyi geceler :)