Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Uzun Süreli İlişkisi Olupta Evlilik Yolunda Henüz Hiç Adım Atmamış Olanlar Buyrun :)

sedefonur
20-04-12, 22:04
semiramis
ahh bende de var aynı dertt en küçük yüzük bile parmağıma bol geliyoo özel yaptırıcaz biz sanırımmm ne masraflıyız yaa :KK9:
ee napalım gülü seven dikenine katlanır :KK9:

Brce
semiramis
evet bana ve sevgilime büyük sorumluluklar düşüyo bu konuda aileleri anlaştırmak ve yatıştırmak bizim elimizde olacakk :nazar:
evet sizin elinize olucak.
babam ilk tanışma eşimi sevememişti onunla evlenmemi bile istemiyordu annem rahmetli.
sevgilimi kaybetmek istemiyordum ne zaman babamla konuşsam beni dinlemiyordu görmezden geliyordu
ne yapacağımı şasırmıştım delirmiştim
teyzemden yardım istedim edemediler babamı ikna edemediler
amcamla yengemle konuştum onlara canı saolsun
babamla konuştular
babam bu seferde dinlendi nihayet

şimdi de babam eşime" oğlumm" diyor

atractive
hurremland
canm ben ona dun dedım ben ilgiyi çok sevıyorum ama senın bu huyunu kabullendım bır fedakarlık yaptım dedım sende benm ıcın bıraz kendı huyundan fedakarlık yapmalısın dedım mesela bn mutlu olayım dıe bazen yapmayacagın sana uymayan seylerı yapabılmelısın dıyorum tek taraflı ödün vermek yorar dıyorum bu sefer sınırlenıyor bnm ona tamamen ayak uydurmamı beklıyor ama buda bı yerde tıkanıyor we kavgalar oluyor valla bilmıyorum canm onu boyle kabul ettıgımı dusunuyorum ama yınede kabullenemıyorum hep bı iç huzursuzlugumu yansıtma peşindeyım:KK50: hakkımızda hayırlsıı olsun ınsallah iyi oluruz
öyle hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
bir de şöyle bir şey var ya
hayırlıysa beri hayırsızsa geri ALLAHIM diye dua edicekmişsin o yüzden ben hep öyle dua ederdim olmadı demek hayırsızmış benim için
sende öyle dua et:KK31:

atractive
Brce
babam ilk tanışma eşimi sevememişti onunla evlenmemi bile istemiyordu annem rahmetli.
sevgilimi kaybetmek istemiyordum ne zaman babamla konuşsam beni dinlemiyordu görmezden geliyordu
babamla konuştular

ne kadar güzel o zaman ALLAH razı olsun amcan ve yengenden ne güzel iki sevenin kavuşmasına vesile olmuşlar duygulanıyorum böyle şeyleri duyunca ya:KK5:

_Semiramis_
Brce
babamla konuştular

ne güzell şimdi seviyodur baya eşini aslında özellikle gençlere karşı ailelerin cok anlayışlı olmaları lazım ufak bi hatalarında silmek tavır koymak cok yanlıs bence :KK31:

hurremland
atractive
öyle hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
bir de şöyle bir şey var ya
hayırlıysa beri hayırsızsa geri ALLAHIM diye dua edicekmişsin o yüzden ben hep öyle dua ederdim olmadı demek hayırsızmış benim için
sende öyle dua et:KK31:
öyle dua etmek lazım ewet canm ama okadar cok sevıyorumkı nerdeyse nolursa olsun olsun modundayım

_Semiramis_
sedefonur
ee napalım gülü seven dikenine katlanır :KK9:
öyle tabii benım aşkımında kolları parmakları falan ince cok tatlı ama ilk bulusmamızda cafede otururken demiştim kollara bak incecik diye seninkilerde incecik demişti ikimizde baya ince kemikliyizz :KK1:

hurremland
sevdıgım ıcın kıskanıyorum zaten bana desekı bosuna kurma kafanda senden baskasını gozum gorur mu dese ben hemen anında yelkenlerı ındırıcem bıdaha kıskanclık kalmaz bıle aslında boyle yapsa ama demıyo azıtıyo:KK25:

Brce
atractive
ne kadar güzel o zaman ALLAH razı olsun amcan ve yengenden ne güzel iki sevenin kavuşmasına vesile olmuşlar duygulanıyorum böyle şeyleri duyunca ya:KK5:
evet benimm adıma çok uğraştılar babam çok inatçı yahuu :))

_Semiramis_
20-04-12, 23:04
kızlar yaa bi ara giremedm kulübe geçici olarak hizmet dışı dediii :44:

atractive
hurremland
öyle dua etmek lazım ewet canm ama okadar cok sevıyorumkı nerdeyse nolursa olsun olsun modundayım
o zaman hayırlısı olsun ne diyim
aşk insanı böyle yapıyor işte

hurremland
atractive
o zaman hayırlısı olsun ne diyim
aşk insanı böyle yapıyor işte
evet canım

kızlar sıte bakımdaydı heral bende gıremedım buarada dn gecenın yorgunlugu hala dewam uykum geldıcbnm ben kacıyom fıstıklar opuldunuz:21:

_Semiramis_
hurremland
evet canım

kızlar sıte bakımdaydı heral bende gıremedım buarada dn gecenın yorgunlugu hala dewam uykum geldıcbnm ben kacıyom fıstıklar opuldunuz:21:
tmm cnm iyi uykularr tatlı rüyalarr :KK16:

atractive
bende gidiyorum öpüldünüz bay:KK55:

_Semiramis_
atractive
bende gidiyorum öpüldünüz bay:KK55:
iyi uykular kuzum :KK16:

_Semiramis_
Kimsecikler kalmadı mı bi ben mi kaldım :96:

Brce
semiramis
ne güzell şimdi seviyodur baya eşini aslında özellikle gençlere karşı ailelerin cok anlayışlı olmaları lazım ufak bi hatalarında silmek tavır koymak cok yanlıs bence :KK31:
eweeet yaa canım böle olmaz ki dimi yaa:)) hahaha
kimse kalmamışşş

_Semiramis_
Brce
eweeet yaa canım böle olmaz ki dimi yaa:)) hahaha
kimse kalmamışşş
evet ya kalmadı kimsee bi ara kk ya girilmedi ya o ara herkes dağıldı yatanlar olduu :KK31:

Brce
semiramis
evet ya kalmadı kimsee bi ara kk ya girilmedi ya o ara herkes dağıldı yatanlar olduu :KK31:
aynennn hizmet dışı çıkınca facede oyun oynayayım dedim uykum yokk hala ,sabahtan beri ayaktayımm:KK52:

_Semiramis_
Brce
aynennn hizmet dışı çıkınca facede oyun oynayayım dedim uykum yokk hala ,sabahtan beri ayaktayımm:KK52:
benımde hiç uykum yok kuzum yaa :KK31: bu arada çocugun var mı :KK14:

Brce
21-04-12, 00:04
semiramis
benımde hiç uykum yok kuzum yaa :KK31: bu arada çocugun var mı :KK14:
hehehe bütün gün evdesin ya ohhh rahatsınn:KK33:
yoook tatlım

_Semiramis_
Brce
hehehe bütün gün evdesin ya ohhh rahatsınn:KK33:
yoook tatlım
aynen öyle cnm iş yok güç yok ev temizliği yok evlenene kadar keyfini çıkarıcam bu rahatlığımınn:KK1:

Brce
semiramis
aynen öyle cnm iş yok güç yok ev temizliği yok evlenene kadar keyfini çıkarıcam bu rahatlığımınn:KK1:
Waaaooowww ne güzel kıskandım sende hiç yorucu yoook :KK52:

kybele35
:) Selamlaarr...Dünden beri yazıcaktım buraya şimdiye kısmet oldu.

_Semiramis_
Brce
Waaaooowww ne güzel kıskandım sende hiç yorucu yoook :KK52:
evet şimdilik öyle annem hiç yaptırmıyo evlenince bol bol yapacaksın zaten diyo :KK8:

_Semiramis_
kybele35
slm cnm hosgeldın sende topiğime :KK16: kendınden bahset bizlere bakalımmm :KK19:

Brce
semiramis
evet şimdilik öyle annem hiç yaptırmıyo evlenince bol bol yapacaksın zaten diyo :KK8:
Hahaha annen güzel söylemiş :KK1:
Sorma yaa çok yorucu oluyoo bu işler hele çalışıyorsak durum çok fenaaa:18:

Brce
kybele35
selam kybele hoşgeldiinn nasılsın?:KK16:

_Semiramis_
kızlar uykum geldi yatayım artık yarın aksam yokum biliyosunuz iyi geceler herkese görüşürüzz :KK16:

kybele35
semiramis
slm cnm hosgeldın sende topiğime :KK16: kendınden bahset bizlere bakalımmm :KK19:
Hoşbuldum tatlım :) İzmirde ailemle yaşıyorum . 23 yaşındayım.Bir halk eğitimi merkezinde usta öğreticilik yapıyorum, bi taraftan da aöf den lisans tamamlıyorum.Moda - Makyaj - Güzellik başlıca ilgi alanlarımdan.Eski ziyaretçilerindenim buranın :)

kybele35
Brce
selam kybele hoşgeldiinn nasılsın?:KK16:
Selam canım.İyiyim, sen nasılsın ? :)

kybele35
semiramis
kızlar uykum geldi yatayım artık yarın aksam yokum biliyosunuz iyi geceler herkese görüşürüzz :KK16:
İyi geceler, renkli rüyalar olsunnn :KK16:

Brce
semiramis
Tamam tatlım hadi uyu mışıl mışıl tatlı rüyalar muaahhh :KK54:

Brce
kybele35
Selam canım.İyiyim, sen nasılsın ? :)
iyiyim canım tşk ederim :KK14:
evlilik yolunda mısın falan?

kybele35
Brce
iyiyim canım tşk ederim :KK14:
evlilik yolunda mısın falan?
evlilik yolunda olmayı isterdim ama zor gibi :/ 1 buçuk senelik bir birlikteliğim var.Sevgilim de aöf den lisans tamamlıyor ama sondu onun bu sene.alttan ders bırakmayıp 6 aycık askere gidip gelicek, sonrasında da artık ciddi ciddi başlayacaktık...derken bi iş girdi hayatımıza ve herşeyi değiştirdi... kızıyorum, ama seviyorum da... çok düşününce de kafam karışıyor, nolucak bilemiyorum :/

sen evlilik yolundasın sanırım :)

qDERYA
:KK19: uyuyamayanlardanım