Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Uzun Süreli İlişkisi Olupta Evlilik Yolunda Henüz Hiç Adım Atmamış Olanlar Buyrun :)

gwencooper
18-04-12, 22:04
buda benimki :KK19::KK23:

_Semiramis_
Kedimi7_m
Zorlanıcaz ama alışıcaz mecbur..17 saat'lik mesafe....Üff tuhaf oluyorum düşününce :26:
olsun uçak falan varr msn var camda görürsünüz napıcaksın yeterkii birbininize sahip çıkınnn :KK19:

Kedimi7_m
Sedefcim ve Semiramiscim; Allah'ım her daim yanınızda olur inşallah.Sizin hakkınız babalarınızı da kalmaz.evladını üzen bi insan hiçbişeyden hayır görmez; etrafımda var..Hakkınızı en kısa sürede alırsınız inşallah..

sedefonur
semiramis
ay canımm yazdıklarını okuyunca aklıma babanın bu avukata ona tekrar dava açmaması için para falan verdiği geldi nedense yoksa neden açmasın kii resmen kandırmış seniii yazıklar olsunn :KK19: iyi yapmıssın başka avukata gitmekle işin ehlini bulmak zorrr :KK31: bende dün yolda babamla karşılaştım dışarda oturuyodu annemle görmedik tam yanından geçtik 1 metre falan vardı aramızda düşün yanii..bi ara baktım anneme bakıyoduu sinir olduk annemlee..aslında bunlara açacaksın davayıı para vermezlerse yatacaklar hapistee ama annem yaptırmaz bana iştee avukat parasıda verdirmez kendi paramı kazandıgımda bakarımm belki açarım yani belli olmaz böyle huzurlu huzurlu dolaşmasına benımde gönlüm razı değilll :KK47:
aynen içim rahat değil, onurla imam nikahlı bile yaşarım, intikamımı alana kadar :KK47: aslında intikamımı hiç bir zaman alamıcam, hiçbir zaman tam anlamıyla rahat olamıcam, biliyorum.. çünkü bunların olması için benim onu affetmem gerek, ki daha affet beni diyen yok :KK53: o yüzden bu imkansız. ancak bi insanı affedince rahatlarsın.
yerine koyuyorum kendimi, seninki de çok garip iş :26: annem bazen yüzünü görseydi böyle yapmazdı farklı illerdeyiz diye de böyle diye avuturdu beni, yok bak işte aranızda 1 metre varmış :26: valla şaka gibi haa :KK37: bi de bakmış yüzsüz yüzsüz.. yok be vicdan yok gerçekten yok yaniii, allah vicdan dağıtırken bizim babalarımız 2 kanki olup o sırada başka iş yapıyolardı herhalde :KK52:
canım benim bu eniştem baya büyük işlerle uğraşıyo, o yüzden uğraşmamıştır. bi de uğraşmayıp arkadaşı olan başka bi avukata yönlendirmişti bi ara, ama bana söylemedi, ben duruşma günü bekliyorum bekliyorum benim avukat yok. en sonunda sordum nerde diye. meğer benim davayı arkadaşına yönlendirmiş, duruşma ben dışarda beklerken içerde olup bitmiş, benim haberim yok :KK53: tanımıyorum ya yönlendirdiği avukatı. yönlendirdiği avukat da beni tanımıyo. sedef duruşmaya gelmedi gözüküyo. bunlar hep benim aleyhime yani, hep akraba kazığı :KK14:

atractive
sedef canım ALLAH yardımcın olsun
umarım istediklerin olur en kısa sürede:KK5:

sedefonur
semiramis
insan akraba diye kendi canı diye güveniyo ama asıl her kötülüğü onlardan bekleyeceksın yazık 1 bucuk yıl bosuna umutlandrmış seniii ama Allah yarına bırakır ama yanına bırakmazz :KK20: evet ben zaten onun hakaretleriyle küfürleriyle ayaklarımın üzerinde durmuyorumm bi de bana demişti ki sen 21 yaşında bir kadınsın aklını basına all teyzem bile şaşırmıştı ne kadını yaa falan diye :KK1:
oha yaa :KK30: ne dediğini bilmiyo ki o an aklına ne gelirse onu diyo işte, seni sinir etcek ya :KK36:
Kedimi7_m
Hıhı var canımm..İlk defa olcak ya :S
o zaman buna şükür diceksiniz canım :KK6: olsun mesafeler bi yerde de aşk testidir :KK34:

atractive
sedefonur
aynen içim rahat değil, onurla imam nikahlı bile yaşarım, intikamımı alana kadar :KK47: aslında intikamımı hiç bir zaman alamıcam, hiçbir zaman tam anlamıyla rahat olamıcam, biliyorum.. çünkü bunların olması için benim onu affetmem gerek, ki daha affet beni diyen yok :KK53: o yüzden bu imkansız. ancak bi insanı affedince rahatlarsın.
yerine koyuyorum kendimi, seninki de çok garip iş :26: annem bazen yüzünü görseydi böyle yapmazdı farklı illerdeyiz diye de böyle diye avuturdu beni, yok bak işte aranızda 1 metre varmış :26: valla şaka gibi haa :KK37: bi de bakmış yüzsüz yüzsüz.. yok be vicdan yok gerçekten yok yaniii, allah vicdan dağıtırken bizim babalarımız 2 kanki olup o sırada başka iş yapıyolardı herhalde :KK52:
canım benim bu eniştem baya büyük işlerle uğraşıyo, o yüzden uğraşmamıştır. bi de uğraşmayıp arkadaşı olan başka bi avukata yönlendirmişti bi ara, ama bana söylemedi, ben duruşma günü bekliyorum bekliyorum benim avukat yok. en sonunda sordum nerde diye. meğer benim davayı arkadaşına yönlendirmiş, duruşma ben dışarda beklerken içerde olup bitmiş, benim haberim yok :KK53: tanımıyorum ya yönlendirdiği avukatı. yönlendirdiği avukat da beni tanımıyo. sedef duruşmaya gelmedi gözüküyo. bunlar hep benim aleyhime yani, hep akraba kazığı :KK14:
ALLAH vicdan dağıtırken bizimkiler dolaşıyomuş deme canım ALLAH' şirk gibi olur aman ha tövbe de
sadece sisin babalarınız insafsız ve vicdansız ALLAH korkusu olmayan insanlar
ALLAH yardımcınız olsun umarım evlenen kadar sonuçlanır mahkeme çünki;yasal olarak imam nikahlı yaşayamazsın hiç yasal değil ve gerçek ortaya çıkarsa da kötü yani yasal olarak:KK34:

hurremland
Sedef Allah yardımcın olsun canım

gwen bu bana bıraz sey geldı nası dıyım daha olgunlasmamıs toy:KK1:

Kedimi7_m
semiramis
olsun uçak falan varr msn var camda görürsünüz napıcaksın yeterkii birbininize sahip çıkınnn :KK19:
Haklısın canımm..Tek dileğim bu zatenn; birbirimize sahip çıkmamız, herşeyin şimdiki gibi olması.. Bu arada ben o hediyeyi veremedim ya kalpli kutu bulamadım :S o kağıtları koyacak başka bişey bulmaya zorluyorum kendimi :KK1:

_Semiramis_
sedefonur
yok canım uzaklıkla yakınlıkla hiçbi alakası yok aramamalarının nedeniyle ben bu tarz babaların adınıda koyamadm henuzz ne desem az kalıyo yanii o derecee :KK52: inş alırsın intikamınıı dediğim gibi ben yapamıyorum sen bari yakasını bırakmaa inş kocalarımız bizim bu eksikliğimizi kapatırlar tamamenn çok iş düşüyo onlara ama kolay değil yanii :KK50:

sedefonur
atractive
sedef canım ALLAH yardımcın olsun
umarım istediklerin olur en kısa sürede:KK5:
sağolasın canım, iyi dileklerin için çok teşekkürler. inş şu avukatla işler yolunda gider de birazcık hafiflerim, çok doluyum :KK5:
Kedimi7_m
Sedefcim ve Semiramiscim; Allah'ım her daim yanınızda olur inşallah.Sizin hakkınız babalarınızı da kalmaz.evladını üzen bi insan hiçbişeyden hayır görmez; etrafımda var..Hakkınızı en kısa sürede alırsınız inşallah..
amiiiinn canım benim çok teşekkürler. bi de benimkinin hayır görmediğini görebilseydim şöyle, ne iyi olurdu. ama annem hep der, allah kötüleri öbür tarafa bırakıyo, iyiler cezalarını burda görüp öbür tarafta mutlu oluyo, çünkü sonsuz olan öbür taraf, burdaki geçici, burda ceza görse nolcak, asıl ceza öbür tarafta bekliyo onu diyo. ama ben de sabırsızlanıyorum işte 19 seneden sonra :KK14:

_Semiramis_
Kedimi7_m
güzel dileklerin için sağol güzelim inş ben Allahın adaletine güveniyorumm :nazar:

atractive
buda benimki:KK23:
jessica biel de kumam:KK52:

_Semiramis_
Kedimi7_m
Haklısın canımm..Tek dileğim bu zatenn; birbirimize sahip çıkmamız, herşeyin şimdiki gibi olması.. Bu arada ben o hediyeyi veremedim ya kalpli kutu bulamadım :S o kağıtları koyacak başka bişey bulmaya zorluyorum kendimi :KK1:
evim çarşı var mı sizin orda canım orda bi kapli kutu gördüm okadar pişman oldum kii başka aldıgımaa kıpkırmızıydıı içi boşş süper bişeydii sizin orda kolu varsa bi git bak derim belki görürsünnn :nazar:

_Semiramis_
bende koyayım en begendiğim ünlünün resminiiii (aşkımdan sonra en begendıgım erkekk :KK16:)
Eki Görüntüle 394569

sedefonur
atractive
ALLAH vicdan dağıtırken bizimkiler dolaşıyomuş deme canım ALLAH' şirk gibi olur aman ha tövbe de
sadece sisin babalarınız insafsız ve vicdansız ALLAH korkusu olmayan insanlar
ALLAH yardımcınız olsun umarım evlenen kadar sonuçlanır mahkeme çünki;yasal olarak imam nikahlı yaşayamazsın hiç yasal değil ve gerçek ortaya çıkarsa da kötü yani yasal olarak:KK34:
doğru söylüyosun canım haklısın bazen sinirden ne dediğimi bilmiyorum inan ki, bazen beddua ediyorum, dönüp dolaşıp edeni bulurmuş. çok da doğru. bi de Allahından bulsun da demicekmişsin, Allah kötü şey vermez ki, şeytandan bulsun o zaman :KK47:
hurremland
Sedef Allah yardımcın olsun canım

gwen bu bana bıraz sey geldı nası dıyım daha olgunlasmamıs toy:KK1:
sağolun canım destekleriniz için :KK16:

Kedimi7_m
semiramis
evim çarşı var mı sizin orda canım orda bi kapli kutu gördüm okadar pişman oldum kii başka aldıgımaa kıpkırmızıydıı içi boşş süper bişeydii sizin orda kolu varsa bi git bak derim belki görürsünnn :nazar:
Yok ya canım Mardin'de yok..Diyarbakır'da var da beni tek göndermezler 2 saatlik yol..Kargoyla istetebiliyosak o ayrı, istetirim belki. :26:

_Semiramis_
Kedimi7_m
Yok ya canım Mardin'de yok..Diyarbakır'da var da beni tek göndermezler 2 saatlik yol..Kargoyla istetebiliyosak o ayrı, istetirim belki. :26:
aynı yerde olsaydıkk birlikte alırdık ya gösterirdim ama aşırı uzağızz mardinli misin yoksa iş gereği falan mı ordasıınız canımm :KK31:

atractive
sedefonur
doğru söylüyosun canım haklısın bazen sinirden ne dediğimi bilmiyorum inan ki, bazen beddua ediyorum, dönüp dolaşıp edeni bulurmuş. çok da doğru. bi de Allahından bulsun da demicekmişsin, Allah kötü şey vermez ki, şeytandan bulsun o zaman :KK47:

sağolun canım destekleriniz için :KK16:
evet kötü şey vermez ALLAH asla o yüzden sinirlensekde kendimize hakim olmalıyız işte geri dönüşü olmayan şeyler olabilir çünkü ALLAH'ın gücüne gider RABBİM korusun
beddua da etme ALLAH'ından bulsun da deme ne de biliyo musun
ALLAH'IM sana havale ediyorum sen en iyisini doğrusunu bilirsin sen ver cezasını de:KK34:

hurremland
hmmmm sakis rouvas bende begenıırım:118:

atractive
hurremland
hmmmm sakis rouvas bende begenıırım:118:
niye benim sevgülümü beğenmiyon:KK57::63:

Kedimi7_m
semiramis
aynı yerde olsaydıkk birlikte alırdık ya gösterirdim ama aşırı uzağızz mardinli misin yoksa iş gereği falan mı ordasıınız canımm :KK31:
Evet ya beraber giderdik :) Mardin'liyim canım...Sen nerde oturuyosun?

_Semiramis_
kızlar her gece gecenin sorusu olsun bundan sonraa hem eğlenmiş oluruzz hem muhabbet olurrr 3 gecedir yapıyorum bunu zaten olurda ben olmazsam topikte mesela ctesi gecesi kuzenımde kalıcam büyük ihtimalle sizler sorarsınızz :KK54:
fıstıklar sizinde sevgililerinize taktığınız tuhaf,sevimli,komik isimler var mııı varsa neler yazın bakalımmmm :21:

gwencooper
sevgilisi unluye benzeyen varmı :KK76:

_Semiramis_
18-04-12, 23:04
Kedimi7_m
Evet ya beraber giderdik :) Mardin'liyim canım...Sen nerde oturuyosun?
anladım mardin güzel yermiş duymuştumm bikaç kişiden görmek nasip olmadıı :KK31: ben bursalıyım bursada oturuyorum cnmm :nazar:

hurremland
atractive
niye benim sevgülümü beğenmiyon:KK57::63:
seninki de hoşşşş yawrum ama onu daha cok biyendimmmm:122:

birde buna bakınızzzzz:KK1: aşkitom benım küçükken bir filmini izlemiştim o gun bugundur hayallerımı susler kendıler yası coktur lakın ona gore değerlendırın

_Semiramis_
gwencooper
benım sevgilimi kaan urgancıoğluna benzettiler bu topikte resimlerimiz var ya ama ben kuzenım çevresi falan lale devrindeki başroldeki adama cok benzetiyoruzz :KK76:

hurremland
semiramis
kızlar her gece gecenin sorusu olsun bundan sonraa hem eğlenmiş oluruzz hem muhabbet olurrr 3 gecedir yapıyorum bunu zaten olurda ben olmazsam topikte mesela ctesi gecesi kuzenımde kalıcam büyük ihtimalle sizler sorarsınızz :KK54:
fıstıklar sizinde sevgililerinize taktığınız tuhaf,sevimli,komik isimler var mııı varsa neler yazın bakalımmmm :21:
valla tombıkım der kızdırmak ıcın:KK1: fıstıgım der kii ben bu lafı hıc sewmem kucuk kız cocugunu sewermıs gıbı:KK47: hatrladıkca yazarım
gwencooper
bnmkısı bırazzzcık burak kutu andırıo

_Semiramis_
hurremland
seninki de hoşşşş yawrum ama onu daha cok biyendimmmm:122:

birde buna bakınızzzzz:KK1: aşkitom benım küçükken bir filmini izlemiştim o gun bugundur hayallerımı susler kendıler yası coktur lakın ona gore değerlendırın
yakışıklıymış kızz ben yalınıda cok begenıyorum ya cok tatlııı :KK31:

_Semiramis_
hurremland
valla tombıkım der kızdırmak ıcın:KK1: fıstıgım der kii ben bu lafı hıc sewmem kucuk kız cocugunu sewermıs gıbı:KK47: hatrladıkca yazarım

bnmkısı bırazzzcık burak kutu andırıo
senın sevgiline taktıgın tuhaf isimleride yaz canım :KK1:

atractive
gwencooper
benim sevgilim yok amma ben kimi benzeticem:KK30:

sedefonur
semiramis
yok canım uzaklıkla yakınlıkla hiçbi alakası yok aramamalarının nedeniyle ben bu tarz babaların adınıda koyamadm henuzz ne desem az kalıyo yanii o derecee :KK52: inş alırsın intikamınıı dediğim gibi ben yapamıyorum sen bari yakasını bırakmaa inş kocalarımız bizim bu eksikliğimizi kapatırlar tamamenn çok iş düşüyo onlara ama kolay değil yanii :KK50:
canım sen de paranı kazanınca açarsın bi dava, olsun hem şimdi böyle açsan annenle aranız bozulmasın hiç. bozulmaz da hani huzursuzluk girebilir. dedim ya benim annemle sevgilim de bu seferkini istemiyolar. ama sevgilim dedi ki ''sonuçta bunları ne annen yaşadı ne ben yaşadım, seni hiçbir zaman %100 anlayamayız, ne karar verirsen ver yanındayım'' dedi.
evet sevgililerimize çok büyük sorumluluklar düşüyo. ve ben son zamanlarda onura çok takmaya başladım. sürekli çocuğuymuşum gibi davranıyo. bazen bağrıyorum, ''babam değilsin bu bi gerçek kabullen artık'' diyorum. o kadar çok kırıyorum ki :KK25: kinder süpriz almalarına sinir oluyorum, her şeye rağmen küçücük bi eksiklik yaşıyorum bazen.. o yüzden belki bu dava rahatlatır beni umarım :26:

gwencooper
atractive
eski sevgililerini soyle canııııımm :KK76:

vay burak kut ve lale devrindeki adam he :KK53: artizleri kapmıslar

atractive
gwencooper
eski sevgililerini soyle canııııımm :KK76:

vay burak kut ve lale devrindeki adam he :KK53: artizleri kapmıslar
valla onu başkaları benzetmediğim benzetmediğim kişilere benzetiyolardı ama ben
biraz justen timberlake benzetiyodum sanki
ha birde orhan ölmeze benzetiyodum(keşke ruhuda benzeseymiş severim adamı çok romantik:KK16:)

hurremland
semiramis
senın sevgiline taktıgın tuhaf isimleride yaz canım :KK1:
valla kıloma laf edınce bende ona ayı dıyom,odun dıyom...ama herzaman deil sakayla karısık oda bana derse dıyorum cunku cok alınıyo bi kere şakasına vurdu bana canm bayagı acıdı hayvan dedim bnde, küsmüştü bır suru şaklabanlık yaptım da gonlunu aldım.ama genelde mesela adı murat olsun muradım derım canım bnm yaaa:KK16: ama içimden her daim öküz hanzo ayı gıcık odun kütük:KK9:
atractive
rahmetlıyı soyle sende beaaa yenısı cıkana kadar:KK1:

_Semiramis_
sedefonur
canım sen de paranı kazanınca açarsın bi dava, olsun hem şimdi böyle açsan annenle aranız bozulmasın hiç. bozulmaz da hani huzursuzluk girebilir. dedim ya benim annemle sevgilim de bu seferkini istemiyolar. ama sevgilim dedi ki ''sonuçta bunları ne annen yaşadı ne ben yaşadım, seni hiçbir zaman %100 anlayamayız, ne karar verirsen ver yanındayım'' dedi.
evet sevgililerimize çok büyük sorumluluklar düşüyo. ve ben son zamanlarda onura çok takmaya başladım. sürekli çocuğuymuşum gibi davranıyo. bazen bağrıyorum, ''babam değilsin bu bi gerçek kabullen artık'' diyorum. o kadar çok kırıyorum ki :KK25: kinder süpriz almalarına sinir oluyorum, her şeye rağmen küçücük bi eksiklik yaşıyorum bazen.. o yüzden belki bu dava rahatlatır beni umarım :26:
benımkinede tam tersi ben annesiymişim gibi davranıyorum yaa aman üşüme iyi giyin yemek yedın mi falan diyorum evet anne diyo bazen şakasınaa :KK1: evet ama ben en cok düğünümüzde eksiklik yaşayacağımızı düşünüyorum bi de aklıma geliyo düğünde dicek çoğu kişi semiramisin babasıda yokk yazık kızcağızz babasız falan o zaman nedense sinirleniyorumm kötü bişe demicekler belki ama bana acır gibi konusacaklar buna emınım yaniii :KK31: