Uzun Süreli İlişkisi Olupta Evlilik Yolunda Henüz Hiç Adım Atmamış Olanlar Buyrun :)

PammukSeker
24-04-12, 17:04
sedefonur
bence en doğru kararı vermişsin :KK9: zaten gün gelicek, o zaman bu çocukla veya başka biriyle farketmez, o zaman aklın karışmıcak bile, bu yola girsem mi girmesem mi diye düşünmiceksin, net olucaksın. çünkü o zaman hayatında yeni kişi rolündeki çocuk eskisinin bıraktığı kırıntıları süpürüp yok edicek.

yok canım onun arkadaşlarından biri yapamaz. çünkü benim msn imin şifresini bilmesi lazım. olsa olsa benim arkadaşlarımdan biri olabilir ki zaten benim çok fazla arkadaşım yok, olanlar da o kadar yakın değil, onurun silkroad oynadığını bile bilmezler.
aslında bak şimdi aklıma geldi, bi arkadaşı şifresini gizli soruyu falan biliyodu hatta bazen dönüşümlü oynuyolardı. ama o arkadaşının da çarı var, o da baya ilerledi, yapsa bile niye yapmış olabilir ki :44:
bak şimdi içime kurt düştü :26:
canım ben de tanımadan kimsenin günahını almak istemem tabi ama aklıma direk tanıdık biri olabileceği fikri geldi. yani şifresini bilmesi lazım. şifre değiştirmek de kolay bişey değil ki, dediğin gibi senin msn şifreni kıracak da oradan değiştirecek de falan:26:
bu oyunların manyağı olan insanlar yapabilir canım hırs uğruna, belki de para uğruna:26:
ama tabiki arkadaşı bunu yapabilecek biri değilse kötü düşünmemek lazım

atractive
selammm kızlarr ,
bu gün gene annemle bir züccaciyenin altından girip üstünden çıktık bissürü şey aldık seviyorum alışverişi ya bakayım aldıklarımın netten resmini bukabilirsem koyarım:KK76:

berceste00
atractive
selammm kızlarr ,
bu gün gene annemle bir züccaciyenin altından girip üstünden çıktık bissürü şey aldık seviyorum alışverişi ya bakayım aldıklarımın netten resmini bukabilirsem koyarım:KK76:
aleyküm selam hosgeldin canım hayırlı uğurlu olsun aldıkların

PammukSeker
Ben de bu yatak odasına bayıldımm. Çok şeker :KK69:
çok çocuksu, hiç bi seksiliği yok diyor annem ama napıyım artık ben kapatırım o açığı bi şekilde:23
:

Eki Görüntüle 399116

Eki Görüntüle 399117

Eki Görüntüle 399118

atractive
berceste00
aleyküm selam hosgeldin canım hayırlı uğurlu olsun aldıkların
sağol canım:KK31:

sedefonur
ammavelakin
ben de istiyorum canım, ama her yatakta ve her yatak odasında güzel durmuyor ya, baya araştırmak lazım. aklında var mı yatak odası takımı veya tasarımı:KK31:
canım bi kaç beğendiğim var, ama tam olarak bu olmalı dediğim yok, beyaz sevdiğim için şu örnekleri gösteriyim arşivimden. ama en çok country tarzı beğeniyorum.

Eki Görüntüle 399124

Eki Görüntüle 399125

Eki Görüntüle 399126

Eki Görüntüle 399127

Eki Görüntüle 399128

Eki Görüntüle 399129

Eki Görüntüle 399130

berceste00
ammavelakin
çok çocuksu, hiç bi seksiliği yok diyor annem ama napıyım artık ben kapatırım o açığı bi şekilde:23
:

Eki Görüntüle 399116

Eki Görüntüle 399117

Eki Görüntüle 399118
ayyy ben bayıldım tatlım ya çok güzelll :)

ya bu arada ben foto yüklediğimde hep eklentilerin öz izlemesi olarak çıkıyor ama ben öyle olsun istemiyorum senin yüklediğin gibi görünsün fotolar istiyorum ama yapamıyorum :S

berceste00
sedefonur
canım bi kaç beğendiğim var, ama tam olarak bu olmalı dediğim yok, beyaz sevdiğim için şu örnekleri gösteriyim arşivimden. ama en çok country tarzı beğeniyorum.

Eki Görüntüle 399124

Eki Görüntüle 399125

Eki Görüntüle 399126

Eki Görüntüle 399127

Eki Görüntüle 399128

Eki Görüntüle 399129

Eki Görüntüle 399130
1. harika canım country tarzı çok tatlı çok şekerrr :) diğerleri de çok şık :)

sedefonur
berceste00
hımmm evet canım ben de cibinlik istiyorum demek çok tatlı bir şey bence yaa padişah yatağı gibiii :))
ayneeenn ayrı bi havası oluyo :KK8:
ammavelakin
canım ben de tanımadan kimsenin günahını almak istemem tabi ama aklıma direk tanıdık biri olabileceği fikri geldi. yani şifresini bilmesi lazım. şifre değiştirmek de kolay bişey değil ki, dediğin gibi senin msn şifreni kıracak da oradan değiştirecek de falan:26:
bu oyunların manyağı olan insanlar yapabilir canım hırs uğruna, belki de para uğruna:26:
ama tabiki arkadaşı bunu yapabilecek biri değilse kötü düşünmemek lazım
tatlım sordum şimdi o olabilir mi diye, olamaz, zaten bu levele gelmemde onun çok yardımı dokundu diyo :44: bilmiyorum artık kim çaldıysa onun da çarını ondan çalsınlar :KK47:
atractive
selammm kızlarr ,
koy tatlımm bize de fikir oluyo :KK8:
ammavelakin
:

Eki Görüntüle 399116

Eki Görüntüle 399117

Eki Görüntüle 399118
bunlar çok şeker yaa, bayılıyorum country tarzına, işte benim koyduğum modelleri geçen yıl beğeniyodum, düşün tarzların 1 yıl içinde ne kadar değiştiğini :KK52: artık countryden başkalarını gözüm tutmuyo
berceste00
1. harika canım country tarzı çok tatlı çok şekerrr :) diğerleri de çok şık :)
canım valla countrylerin hepsi çok şeker yaa :KK52: dediğin gibi diğerleri klasik şık, ama contrynin şekerliliği diğerlerini bastırıyo valla. :KK8: bizim zamanımıza çok büyük değişimler olmazsa evimi pudra tonlarında country mobilyalarla düzmek istiyorum. ikeada mı var bu tarz mobilyalar?

AlessAmbrosio
24-04-12, 18:04
ammavelakin
:

Eki Görüntüle 399116

Eki Görüntüle 399117

Eki Görüntüle 399118
Ay bu supeer simdiki odama renk dusunuodum uygulasammi acaba?

_Semiramis_
ben geldimmmmmmm :KK8::KK16:

PammukSeker
sedefonur

Eki Görüntüle 399124

Eki Görüntüle 399125

Eki Görüntüle 399126

Eki Görüntüle 399127

Eki Görüntüle 399128

Eki Görüntüle 399129

Eki Görüntüle 399130
ay evet canımm, ilk baştaki country tarzı çok hoşmuş yaa, renkler mükemmel. ilk sıradakilerin hepsini çok beğendim, çok şık ve huzur vericiler. ama country daha ağır basıyor tabi.:KK12:
berceste00
ayyy ben bayıldım tatlım ya çok güzelll :)

ya bu arada ben foto yüklediğimde hep eklentilerin öz izlemesi olarak çıkıyor ama ben öyle olsun istemiyorum senin yüklediğin gibi görünsün fotolar istiyorum ama yapamıyorum :S
çok sağol canım.:KK16:
hani şu yazının rengini değiştirdiğimiz butonun altında simgeler var, orada üzerinde tablo resmi olan bir buton var. "insert image" yazıyor üzerine gelince. oradan koyuyorum ben resimleri:KK34:

sedefonur
ayneeenn ayrı bi havası oluyo :KK8:

tatlım sordum şimdi o olabilir mi diye, olamaz, zaten bu levele gelmemde onun çok yardımı dokundu diyo :44: bilmiyorum artık kim çaldıysa onun da çarını ondan çalsınlar :KK47:

koy tatlımm bize de fikir oluyo :KK8:

bunlar çok şeker yaa, bayılıyorum country tarzına, işte benim koyduğum modelleri geçen yıl beğeniyodum, düşün tarzların 1 yıl içinde ne kadar değiştiğini :KK52: artık countryden başkalarını gözüm tutmuyo

canım valla countrylerin hepsi çok şeker yaa :KK52: dediğin gibi diğerleri klasik şık, ama contrynin şekerliliği diğerlerini bastırıyo valla. :KK8: bizim zamanımıza çok büyük değişimler olmazsa evimi pudra tonlarında country mobilyalarla düzmek istiyorum. ikeada mı var bu tarz mobilyalar?
canım bence de çok şekerler, ben bunları görünce artık diğerlerini beğenemiyorum. biz ikeayı adam akıllı 1.5 sene önce falan gezmiştik, orada var bu tarz şeyler, bence şimdi daha da ağırlık kazanmıştır, çünkü son zamanlarda daha bir moda oldu. ama ikeayı gezince içim gidiyor benim yaa:KK31: artık gezmeden alacağım birşey varsa alıp hemen çıkıyorum:KK1:

atractive
kızlar nerdesinizzzz:KK8::KK8::KK8:

PammukSeker
atractive
selammm kızlarr ,
canım hoşgeldin:KK16:
oooo sen bu aralar iyice alışveriş cini oldun, hepimizden önce çeyizini tamamlayıp gideceksin bu gidişle :KK23:
cicilerinin resmini bulabilirsen koy da görelim, fikir olur:KK8:

AlessAmbrosio
semiramis
Hosgelsin cnm..:21:

_Semiramis_
AlessAmbrosio
Hosgelsin cnm..:21:
hosbulduk kuzum nasılsınn :KK16:

_Semiramis_
atractive
kızlar nerdesinizzzz:KK8::KK8::KK8:
ben burdayımmmmm :KK3:

PammukSeker
AlessAmbrosio
Ay bu supeer simdiki odama renk dusunuodum uygulasammi acaba?
ben turkuaza bayılıyorum canım. hem çok huzur verici hem de bir çok renkle kombin yapılabiliyor, sen de beğeniyorsan yapabilirsin bence:KK34:

semiramis
hoş geldin canım:KK16: nasılsın bakalımm :KK3:

sedefonur
ammavelakin
ay evet canımm, ilk baştaki country tarzı çok hoşmuş yaa, renkler mükemmel. ilk sıradakilerin hepsini çok beğendim, çok şık ve huzur vericiler. ama country daha ağır basıyor tabi.:KK12:
aynen katılıyorum tatlım :13:
canım bence de çok şekerler, ben bunları görünce artık diğerlerini beğenemiyorum. biz ikeayı adam akıllı 1.5 sene önce falan gezmiştik, orada var bu tarz şeyler, bence şimdi daha da ağırlık kazanmıştır, çünkü son zamanlarda daha bir moda oldu. ama ikeayı gezince içim gidiyor benim yaa:KK31: artık gezmeden alacağım birşey varsa alıp hemen çıkıyorum:KK1:
canıımmm ne şanslısın, bizim burda ikea yok, inşallah 1-2 yıl içinde açılır :KK52: olmadı istanbula gidip seçerim napalım :101:

sedefonur
semiramis
hoşgeldin canımmm :KK19:

_Semiramis_
ammavelakin
ben turkuaza bayılıyorum canım. hem çok huzur verici hem de bir çok renkle kombin yapılabiliyor, sen de beğeniyorsan yapabilirsin bence:KK34:

hoş geldin canım:KK16: nasılsın bakalımm :KK3:
hosbulduk cooooooook iyiyim sen nasılsnnn :21:

atractive
semiramis
hoşgeldin snede can
bütün kızlar toplanamadık sanırım bu gece
kızlar bişi sorucam aranızda namaz kılan var mı?
ya da kaç kişiniz kılıyor diyeyim:26:

_Semiramis_
sedefonur
hoşgeldin canımmm :KK19:
hosbulduk fıstığımm önerdiğin kitabı gördümm ama benımki sıkıntılı cvplamaz onları :KK1:

_Semiramis_
atractive
hoşgeldin snede can
hosbulduk canım kılmıyorum hiç kılmadım çünkü duaların çoğunu unuttumm :KK30:

sedefonur
atractive
hoşgeldin snede can
ben kılmıyorum canım :26:
semiramis
hosbulduk fıstığımm önerdiğin kitabı gördümm ama benımki sıkıntılı cvplamaz onları :KK1:
hadi yaa, belki de sarardı kitap onu canım belli mi olur :21:

PammukSeker
sedefonur
canıımmm ne şanslısın, bizim burda ikea yok, inşallah 1-2 yıl içinde açılır :KK52: olmadı istanbula gidip seçerim napalım :101:
gel kuzum gel hem gezmiş olursunuz:KK55:, daha var bizim evliliklere nasıl olsa, açılır o zamana kadar belki de...

semiramis
hosbulduk cooooooook iyiyim sen nasılsnnn :21:
ben de iyiyim çok şükür canım. çoooooook iyi olmanın özel bir sebebi mi var yoksa, normal bir çoooook iyilik mi:KK1:

atractive
ben namaz kılmaya karar verdim kızlar sizde kılınsana hadi beraber başlayalım olmaz mı her gün sorarız birbirimize kıldık mı diye falan güzel olur hem sevaba girmiş oluruz hem işlerimizin daha çok yolunda olacağına inanıyorum ben ne dersiniz canım arkadaşlarım:KK16:

Kedimi7_m
Kızlaar ben geldimm... Canım çok sıkkınn :26: sizler n'apıyosunuz?

_Semiramis_
sedefonur
ben kılmıyorum canım :26:

hadi yaa, belki de sarardı kitap onu canım belli mi olur :21:
bilmemki dur bi sorayım msjla bakalım ne dicekk :KK1:

PammukSeker
atractive
hoşgeldin snede can
ben bir ara başlamıştım canım, ama kaçtıkça kaçtı, bırakmak zorunda kaldım sonra:KK50:

atractive
semiramis
hosbulduk canım kılmıyorum hiç kılmadım çünkü duaların çoğunu unuttumm :KK30:
canım besmeleyle bile namaz kılınıyor ki sen yete ki iste önemli olan niyet tam duaları bilmem şart değil sonra kıldıkca öğrenirsin ilerleyen zamanlarda sualrı da bence:KK34:

_Semiramis_
atractive
ben namaz kılmaya karar verdim kızlar sizde kılınsana hadi beraber başlayalım olmaz mı her gün sorarız birbirimize kıldık mı diye falan güzel olur hem sevaba girmiş oluruz hem işlerimizin daha çok yolunda olacağına inanıyorum ben ne dersiniz canım arkadaşlarım:KK16:
kuzum güzel olurduda konularda din konuşmak yasakk uyarı almayalım bence başka konularda görmüştüm çünküü :KK31:

PammukSeker
Kedimi7_m
hoşgeldin canım, ben iyiyim çok şükür. hayırdır neyin var?:26:

_Semiramis_
ammavelakin
gel kuzum gel hem gezmiş olursunuz:KK55:, daha var bizim evliliklere nasıl olsa, açılır o zamana kadar belki de...

ben de iyiyim çok şükür canım. çoooooook iyi olmanın özel bir sebebi mi var yoksa, normal bir çoooook iyilik mi:KK1:
bugün aşkımla konuştukk ne zaman bulusuyoruz dedimm maaşını ayın 5 inde alacakmış sonra ilk izin gününde gelicekmişşş bunun heyecanı ve mutluluğu var içimde bi de kendimi cok süper hissediyorum yaa yeni saç rengimde cok begenildi ya insana ayrı bi güven geliyo buna artı olarak havalarda sıcacıkk :KK8: :KK1:

_Semiramis_
Kedimi7_m
hosgeldın tatlım neyin var :26:

atractive
ammavelakin
ben bir ara başlamıştım canım, ama kaçtıkça kaçtı, bırakmak zorunda kaldım sonra:KK50:
bende aslında iki üç yıl önce kılıyordum sonra ihmal ettim ama tekrar kımak istiyorum aslında sende başka canım benimle kılalım işte topikce ne güzel olur :KK31:

Kedimi7_m
ammavelakin
hoşgeldin canım, ben iyiyim çok şükür. hayırdır neyin var?:26:
Hoşbulduk canımm...Bilmiyorum ya bi sıkkınlık var :S Bu havalar mahvetti beni

Kedimi7_m
semiramis
hosgeldın tatlım neyin var :26:
Hoşbulduk tatlımm..Canım sıkılıyo ya bende bilmiyorumm :26:

atractive
semiramis
kuzum güzel olurduda konularda din konuşmak yasakk uyarı almayalım bence başka konularda görmüştüm çünküü :KK31:
ne yani sadece namaz kılalım demek mi yasak mış
ben din konusunda tartışmalara girmek yasak sanıyorum yani
ben sadece öneri sundum yapmak istediğimi yani diğer şeyleri konuştuğumuz gibi bunuda fikirimi beyan ettim yani ne var ki:KK34:

sedefonur
ammavelakin
canım zaten burada hiçbir şey yok, ben mesela söz kıyafeti için bile istanbula gidicem büyük ihtimal. değil mobilya kıyafet bile yok :KK30: ama yine de inş ikea açılır çok sevinirim valla :KK52:
atractive
canım ne kadar güzel düşünmüşsün. ben de bi ara kılmayı çok istiyodum. nerdeyse 1 yıldır sabah ezanlarında gün atlamadan uyanıyodum :KK53: içimden öyle çok geldi ki, 1 kere denedim. ama gerisini getiremedim. bazı özel sebepler diyelim..
Kedimi7_m
noldu kuzum :26: anlat rahatlarsın
semiramis
bilmemki dur bi sorayım msjla bakalım ne dicekk :KK1:
sor bakalım eniştemize :KK6:

Kedimi7_m
sedefonur
canım ne kadar güzel düşünmüşsün. ben de bi ara kılmayı çok istiyodum. nerdeyse 1 yıldır sabah ezanlarında gün atlamadan uyanıyodum :KK53: içimden öyle çok geldi ki, 1 kere denedim. ama gerisini getiremedim. bazı özel sebepler diyelim..

Canım sklıyo cnm yaa..onun dşnda yk bşey

_Semiramis_
atractive
ne yani sadece namaz kılalım demek mi yasak mış
ben din konusunda tartışmalara girmek yasak sanıyorum yani
ben sadece öneri sundum yapmak istediğimi yani diğer şeyleri konuştuğumuz gibi bunuda fikirimi beyan ettim yani ne var ki:KK34:
yok yanlıs anlama güzel bişey tabiki sadece ben hangi topikte din konusunda birisinin bişey yazdıgını gördüysem hep uyarı geliyodu o yüzden söyledim :nazar:

sedefonur
semiramis
bugün aşkımla konuştukk ne zaman bulusuyoruz dedimm maaşını ayın 5 inde alacakmış sonra ilk izin gününde gelicekmişşş bunun heyecanı ve mutluluğu var içimde bi de kendimi cok süper hissediyorum yaa yeni saç rengimde cok begenildi ya insana ayrı bi güven geliyo buna artı olarak havalarda sıcacıkk :KK8: :KK1:

oo çok sevindim :KK8: yaşasın heyecanlı günler seni bekliyo :81:
ben de benimkini bugün keşana uğurladım. cuma gelcek :97:

sedefonur
Kedimi7_m
sedefonur

Canım sklıyo cnm yaa..onun dşnda yk bşey
bazen bana da öyle oluyo tatlım yaa, havalardan sanırım :26:

Kedimi7_m
semiramis
E hadi bakalımm:) sayılı günler çabuk geçermişş :KK33: gözün aydın canım :)

_Semiramis_
Kedimi7_m
Hoşbulduk tatlımm..Canım sıkılıyo ya bende bilmiyorumm :26:
hımmm insana oluyo böyle arada kuzum ya bunalımda gibi oluyo :KK31:

atractive
sedefonur
]
ne güzel canım aama olsun tekrar başlayabilirsin yani
benimde işte şuanda içimden çok geliyor bakalım umarım devamı gelir:KK31:

PammukSeker
Kedimi7_m
Hoşbulduk canımm...Bilmiyorum ya bi sıkkınlık var :S Bu havalar mahvetti beni
hadi ya emin misin sadece havalarla ilgili olduğuna:26: aslında hava tam yaz havası, kıpır kıpır olman gerekir bu havada kuzum :21:

atractive
bende aslında iki üç yıl önce kılıyordum sonra ihmal ettim ama tekrar kımak istiyorum aslında sende başka canım benimle kılalım işte topikce ne güzel olur :KK31:
olur canım ben de kılmaya çalışırım ama şu an regl dönemimdeyim. bitsin kılmaya çalışcam. benim sevgilim arada kılıyor aslında, onu görünce kılasım geliyor benim de:KK31:

semiramis
oo süpermiş canım çok sevindim tüm iyi gelişmeler için:KK16: artık tarihler de kesileşti gibi,göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah.
dış görünüş,özellikle saç insanın kendine öz güvenini getiriyor gerçekten ya, ben de bu aralar saçlarım çok biçimsizleşti, onları kestirmeyi düşünüyorum ama nasıl kestirsem bilemedim.:KK31:

_Semiramis_
sedefonur

oo çok sevindim :KK8: yaşasın heyecanlı günler seni bekliyo :81:
ben de benimkini bugün keşana uğurladım. cuma gelcek :97:
aynen kuzumm ne giyceğim konusunda cok kararsızım yaaa bi gün bütün giymeyi düşündüğüm kıyafetlerle fotoğraf yapayım albümde sizde söylersiniz çoğunluk neyi söylerse benımde içime sinerse tabi onu giyerimmm :81:

Kedimi7_m
sedefonur
Kedimi7_m
bazen bana da öyle oluyo tatlım yaa, havalardan sanırım :26:
Evet canım yaa bide regl oldum onun da etkisi var.. :KK37: