sizce ne yapmalıyım

mlkctk
22-04-12, 20:04
ne kadar fesatmışsın...

bir üniversite öğrencisi bir sosyal aktiviteye katılacak diye okuldan alınmakla tehdit ediliyor ve bunu sen yaptırıyorsun utanır mısın ki?

gerçi koz falan arıyorsun fazla dizi mi seyrediyorsun yoksa psikolojik problemlerin mi var...

senin gibi insanlar hep yalnız kalmaya mahkum...

kindarrrr
as25
tamam ya kimse yorum yapmasın istemiyorum bazı yazdıklarımı okumadan yorumlar geliyor bana anlatmak zorunda değil tabi ama ben bunu beklerdim onun hayatını takip ettiğim falan da yok ister istemez duyuyorum ayrıca da eşimle kötü olmak istemiyorum onun yüzünden neden bana bilmene rağmen söylemedin diyen benimle konuşmayan bir eş çekemem çok korkuyorsa olacaklardan abisinden başından gitmeseydi şimdi abisine ne cevap vereceğini düşünüyormuş
senin derdin eşinle kötü olmak da değil ki, kız sana söyleseydi sen eşine söylemeyecektin. sırf sana yakın davranmadı diye yapmışsın ki bu çok kötü. bu fesatlıkla kendi başını yersin mazallah...

Hosh
konuyu 4-5 kez okudum, her seferinde aynı şok. kendimi konu sahibinin yerine koymaya çalışıyorum ama yine de olmuyor....:KK76: sadece kendi hayatıyla ilgilense sorun çözülecek

E_S_M_E_R
Bana söylemesini beklerdim demişsiniz, ne münasebet neden böyle bir beklenti içerisine girdiniz ki :))) Çok komiğime gitti vallahi, görümcenizin üzerinde ne kadar da hak sahibi görmüşsünüz kendinizi. Bir insan gizlisini saklısını gelinlerine neden anlatsın ki ? Deli mi ? Kendinizi bu kadar fazla önemsemeyin bence, dış kapının mandalısınız çünkü. Ayrıcada ne var Beyaz'ın proğramına gitmişse. Bu arada abisinide doldurursanız tabiki o şekilde kızar kardeşine, nede olsa erkekler hanım ağızlıdır genelde. Cehalet cehalett...

mlkctk
hayat akıyor as25 bakıyor ezikliğinden ne yapacağını şaşırıyor herkesi birbirine düşürüyor aferin çok güzel böyle devam et:KK34:

kedishimalya
Yazık gorumcene..benim yengem böyle yapsa varya bir daha karşıma çıkamazdı...haddini bildirirdim bir daha isime karisamazdi

adesem
as25
ben böyle birşey demenizi beklemiyorum tabi ki de belki yanlış düşünüyorumdur diye yorumlarınız görmek istedim bir de abisi ne kadar sert mizaçlı olursa olsun neden her olan şeyler benden gizli oluyor bana diyemez miydi canım sen de bak ya da bu kadar abisinden korkuyordu da niye gitmeye kalkıyor ayrıca kayınbabamı ayakta uyuturlar hiçbirşeyden haberi yok adamın izin vermezdi haberi olsa. eşim şimdi diyor ki sen söylemeseydin ikinize de kızacaktım seninle konuşmayacaktım bile.neden onların gizli işleri için ben kötü olayım ki sizler böyle olan şeylerde dışta kalmaktan hoşlanır mısınız acaba :KK53: yakın arkadaş mı önde gelir yenge mi :KK53:
çok doğrucu olmamak lazım bu devirde siz yapmışsıınız sonrada ne yapardınız diyorsunuz şimdi asıl onlar ne yapacak demeniz lazım bence bekleyin

kindarrrr
adesem
çok doğrucu olmamak lazım bu devirde siz yapmışsıınız sonrada ne yapardınız diyorsunuz şimdi asıl onlar ne yapacak demeniz lazım bence bekleyin
evet ya kaynananın ya da görümcenin intikamı acı olabilir :KK22:

Dante
hosh
konuyu 4-5 kez okudum, her seferinde aynı şok. Kendimi konu sahibinin yerine koymaya çalışıyorum ama yine de olmuyor....:KK76: Sadece kendi hayatıyla ilgilense sorun çözülecek
konudan ayrılamıyorum bi mantığa oturtmaya çalışıyorum yok olmuyor
benim elime geçmez ki böyleleri dünya nasıl zindan edilirmiş göstereceksin ama

DepresifPolyanna
Uykusuz_Kedi
Yaptığınız çok ayıp, sizi ne ilgilendirir ki? Ayrıca siz hem diyorsunuz bana niye söylemedi, ben abisine söylemedim, hem de yukarıda demişsiniz ki, onlain gizli isleri icin ben neden kötü olayım? E hani abisinden saklandınız siz de size söyleseydi? Niye çark ediyorsunuz şimdi? Ayrıca ben aynı durumda olsam, asla görümden benle özel ve gizli seylerini paylaşsın istemezdim, çünkü ne esime yalan söylemek isterim, ne de görülmemi ispiyonlamak. O yüzden hiç bilmesem zor durumda kalmam ne güzel. Ayrıca sunu da unutmayın elbette yakın arkadas yengeden önce gelir! En yakın arkadaşı dururken yengesiyle mı paylaşacak kiz özel seylerini, üstelik de sizin gibi kafası kızdı mı abisine kendisini anında ispiyonlayan bir yengeyle!!!
!!!
Evet işin bir de bu boyutu var, kim isterki böyle gizli şeyler öğrenmeyi.
Hem gizli işleri için ben kötü olamam diye eşine söylüyor, hem benimle niye paylaşmıyor diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu... :KK19:

Hali içler acısı, eşinde de kabahat var, ne çalışmasına ne kursa gitmesine ne de kıskançlığı için psikolojik destek almasına izin veriyormuş, o da böyle eşi ve ailesine sarıyor iyice...

BULUTT
görümcen ve kaynanan sana anlatamakta çok haklılarmış ben olsam sana hiçbişi anlatmazdım.
ya fesatsın yada cahil ve ya her ikiside.bir genç kızın eğlencesinden ne istiyorsun seninde inşallah seninde bi kızın olur ve kaynananın hissettiklerini işte o zaman anlarsın

Dante
bulutt
görümcen ve kaynanan sana anlatamakta çok haklılarmış ben olsam sana hiçbişi anlatmazdım.
Ya fesatsın yada cahil ve ya her ikiside.bir genç kızın eğlencesinden ne istiyorsun seninde inşallah seninde bi kızın olur ve kaynananın hissettiklerini işte o zaman anlarsın
allahın hikmetinden sual olmaz ama olmasın ya böylelerinin çocuğu olmasın

Dante
bulutt
Ya fesatsın yada cahil ve ya her ikiside.bir genç kızın eğlencesinden ne istiyorsun seninde inşallah seninde bi kızın olur ve kaynananın hissettiklerini işte o zaman anlarsın
allahın hikmetinden sual olmaz ama olmasın ya böylelerinin çocuğu olmasın

dunedain
Bence adı mukaddes :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kindarrrr
22-04-12, 21:04
dunedain
Bence adı mukaddes :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hayallerimgercek
hiç iyi etmemişsin tatlım.. sana bundan sonra hiiiç güvenmeyecek bundan sonrada asla hiç bişeyi onlardan duyamayacaksın hep başkalarından öğreneceksin buda seni dışlamaları demek oluyo...

benimde var 2 görümcembi tanesi sadece benim yanımda sigara içer kimseye demem abisi şüğhlenir kardeşim sigaramı içiyo der hep bende yooo içiyosada ben görmedim dedim :KK1: en güzeli 3 maymunu oynamak..diğer bi tanesi yıllık izninde şehir dışına gidip gezcem dedi hemde sevgilisi ile bende ohh ne güzel gez valla dedim ve eşime hiiiiiiç bişi demedim bana ne ama dimi bacısı değilmi sölerse sölesin ama ben sölemem... k.babam şikayet etmiş eşime demişki ablan gitcek söz dinlemiyo gideirm size ne diyo ona iyi bi kız gitmesin demiş bunlar görmceme kızmışlar tartışmışlar görümcem hemen benden bildi küçük görümcem geldi dedi ki yengeme boşa söylenme babam şikayet etti abime kulağımla duydum dedi bende üzüldüm tabi nede olsa gelinim diye benden bildi ama özür diledi dedim ki siz kardeşsiniz şurda kavga eder şurda barışırsınız ama araya ben girerisem ne sen beni ne ben seni affedemeyiz kırılmamamız lazım dedim... eve gelirkende eşime kızdım sana ne son o evdemi yaşıyon karışma ablan akıllı kız güven biraz diye pohpohladım ama babası göndermedi o ayrı mesele ben elimden geldğince aralarında sorun yaşamasınlar diye uğraşırım çünki enim sonum bana yansır...
ailenin huzuru için gerginlikten sen ve eşinin uzak kalmasını sağlaman lazımken sen ispiyonlamayı tercih etmişsin..

Dante
şimdi iyi ki kızıma kardeş yapmadım diye şükrederek uyuyacağım
en azından kötülük gelirse yabancıdan gelsin
ne yapmalıyım demişsin ya ...sen hiçbir şey yapma bence
kimseye karışma kimseye dokunma
her ağzını açtığında insanı insanlıktan çıkarıyorsun (eski konularından)
gerçek hayatında da böylesin eminim daha çok konu açarsın burda maalesef

SuTLuCikolaTa
Rolünüzü fazla büyütmüşsünüz siz :KK14:

tuba002
yanlış yapmışsın cnm:KK20: kendini kötü yapmışssın bari bi bahane bul üzerinden atmaya çaış gerekırse eşinin üstüne at duymus bı yerler de bana da sordu yalan soyleyemedım falan de yani uydur bıseyler ki o kız senı gördükce yaptıgın aklına gelemsın. yıllarca iyilik yaarsın ama bı hatan hepsını sıler burdan sonrada en guzelı arkadasında dedıgı gıbı goredım duymadım ben yapmadım demek :KK9: ben de görümcemle hiç anlaşamam onun yaptıklatrını anlatmaya sayfalar yetmez bana şeytansın dedı abımden ayırdın dedı ( ki ben ona abısınden daha cok deger verdım) ben de yaw gerızalı abınden ayırsam sana hedıleler alır mıyım, bıze gelmıyosun dıye kızarmıyım dedım nolduuu bılıy musn onun soyledıklerı ıyı benım bı gerızakalı demmek tu kaka oldu hala soyereler kız bana agzına gelı saydı ben salak gıbı cvp verdım ne gerek varsa işte ben de cok uzuldum ben de senın gıbı cok yanlıslar yaptıma ama aptalmısım onlara verılecek en guzel ceza onemsememk...

hayallerimgercek
tuba002
yanlış yapmışsın cnm:KK20: kendini kötü yapmışssın bari bi bahane bul üzerinden atmaya çaış gerekırse eşinin üstüne at duymus bı yerler de bana da sordu yalan soyleyemedım falan de yani uydur bıseyler ki o kız senı gördükce yaptıgın aklına gelemsın..burdan sonrada en guzelı arkadasında dedıgı gıbı goredım duymadım ben yapmadım demek :KK9: ben de görümcemle hiç anlaşamam onun yaptıklatrını anlatmaya sayfalar yetmez ben de cok uzuldum ben de senın gıbı cok yanlıslar yaptıma ama aptalmısm onlara verılecek en guzel ceza onemsememk...
KESİNLİK EN GÜZEL CEZA KISMI ÇOOOOK DOĞRU... bırak başkaları seni önemsesin değil mi ama....

ruzgarrr
kendi açımdan düşünüyorum arkadaşım varken niye görümcemle birşeyler yapayım
ki bu tam tersi genç görümce evli yenge
otur evinde ben bkarım arkadaşlarımla keyfim
demekki önceden de takmışlarki size birşey anlatmıyorlar ama unuttukları birşey var size laf yetişştirenleredee birşey söylemesnler bir daha

ne gerek var ya size herşeyi söylemesine babanın kandırılması taraftarı değilim ama anne abla biliyor siz niye ispiyonluyorsunuz
eşinizin gözünde mükemmel mi olmak istediniz

yelizcem
as25
siz yazdıklarımı doğru okuyor musunuz işinize gelenleri mi okuyorsunuz ben bu güne kadar hiçbirşeyi söylemedim sır tutmasını iyi bilirim ispiyoncu falan da değilim madem bana söylemiyorlar söyleyeceğimden korkuyorlar söyleyeyim de rahatlayayım dedim . benim tek isteğim bana söylemeleri eğer söyleselerdi vallahi de o programı açmamak için elimden geleni yapardım
arkadaş ben bütün sayfaları okumaya dayanamadım hemen yazmak istedim.
sanane ya görümcen sana anlatmıyomuşta arkadaşlarına anlatıyomuş bak bakkk kusura bakmada sen kimsinki arkadaşım kız demekki seni kendine yalkın bulmuyo olabilir yani sen ne kadar güven verirsen ver yakın bulmadıktan sonra anlatmaz anlatmaz.
hatta şunuda söylüyüm kocanla aranızda tam tencere kapak ilişkisi var heralde hadi kocan kardeşine hala karışıyorda seni ona karşı savunması ne neymiş telefonu açmamışmış zorundamı yaa.
ben hayatımda bu kadar dengesiz bi hareket görmedim valla bak bence kocanda sende gidin bi yardım falan alın. kandan candanda olsa hadi kocan neysede sennnn karışamazsın. ben o kızın yerinde olsam senin saçını başını yolardım bırak herşeyi sana anlatmayı....
ayyy sinirden yazamadım bile adam gibi anlamışsındır ama sen

yelizcem
ay_she
size ne ya hu anası mısın babası mısın yanlış bişeyde yapmamış ki genc kız

aileisndne izin aldıktanm sonra sana laf düşmez biyere cagırmaısnıda bekleme

bundan sonra iyi bişe olsa da sölemez maharet gibi de analtıyosun ayıp ya hu

yenge olarak az agır olman lazım senin :KK20: :KK20: :KK20:

ben onun büyüğüyüm diyerek yanlışını örtmen açık verdirmemen akıl vermen lazım

kin gütmüyorum yazmıssın öyle ise niye böle bişey yapıyosun kız sana rapor vermek zorunda mı ?

Allah Allah ne insanlar var ya :KK19:

ahhh ayşem ahhhh :)))

ayse21
as25
ben böyle birşey demenizi beklemiyorum tabi ki de belki yanlış düşünüyorumdur diye yorumlarınız görmek istedim bir de abisi ne kadar sert mizaçlı olursa olsun neden her olan şeyler benden gizli oluyor bana diyemez miydi canım sen de bak ya da bu kadar abisinden korkuyordu da niye gitmeye kalkıyor ayrıca kayınbabamı ayakta uyuturlar hiçbirşeyden haberi yok adamın izin vermezdi haberi olsa. eşim şimdi diyor ki sen söylemeseydin ikinize de kızacaktım seninle konuşmayacaktım bile.neden onların gizli işleri için ben kötü olayım ki sizler böyle olan şeylerde dışta kalmaktan hoşlanır mısınız acaba :KK53: yakın arkadaş mı önde gelir yenge mi :KK53:

Ne yani siz yanlış düşündüğünüz farkında değilsinizde bizlerinmi ne düşündüğünü merak ediyorsunuz. Bırakın ya bu işleri. Bi kere abiye ne oluyor ya evlenmiş gitmiş kendi karısına çoluğuna çocuğuna baksın o kızın anası babası var hem babasının haberi olmasn ne olmuş yani annesi biliyoya insan her zaman genç olmuyo ünv. hayatı bi başkadr hele böyle konser program olayları bambaşkadr ama siz hasedinzden ne yapacağınızı bilemediğinz için mahvetmişsinz kızın programını yazıklar olsun diyorum. Acayip sinirlendim varya ne hakla ya ne hakla ? Benim yengem böyle bişey yapcak varya elimden kimse alamazzz ! bide siz kızın karşısına çıkmıyorsunuz sanki o suçluymuş gibi. Anlamadımki hangi kafayla yaşıyorsunz. Bide gayet normalmiş gibi kalkıp burda paylaşmıssınız ne diyimki . :KK20:

beyazbegonvil
Ayip etmissin hakikaten. Genc ve bekar bir kiz alti ustu Beyaz a gidecekmis. Ailenin diger uyelerinden aldigi tepki de cok kotu. Nasil bir basit fikirliliktir bu. Gitsin gezsin yasasin gencligini.

Arkadaslik, duygulari ve planlari paylasmak guven gerektirir. İliskilerdeki guven ise zamanla olur. Sen hatali yaklasmissin. Eger ona yeterli guveni verirsen zaten eminim onunda ailesinde paylasacak birine ihtiyaci vardir paylasir seninle.

Eger hala istiyorsan duzeltmek. Ozur dilemelisin gammazladigin icin. Sonra zamanla guveni vermelisin. Hic bir sey icin gec degil.

geckinkiz
22-04-12, 22:04
as25
yalnız falan değilim çok şükür eşim yanımda benim o beni tutuyor ailesine annesine falan da çok kızdı telefonunu açmamak ne demek dedi neyini kıskanayım ya ben beyazdan nefret ederim programlara falan gitmek gibi bir düşüncemde hiç olmadı olsa giderdim bir engelim yok kıskandığım hiçbirşey yok bu güne kadar da kimseye kin gütmedim öyle huylarım yok allahıma şükür lütfen yazdıklarınıza dikkat edin size bu hakkı kim veriyor insan bildik sorun paylaşıyoruz değil mi yöneticilerin dikkatine lütfen...

Demek ki BEYAZDAN NEFRET EDİYORSUN...yani??? nefret etmeseydin gidebilirdin..BAK HİÇ ENGELİNDE YOKMUŞ! (kendin diyorsun)

Pekiiii...görümcenin abisiyle senin eşinin AYNI KİŞİ olduğundan eminmisin? :106:

.

dunedain
Dayanamıyorum yazsam Abi'sinde elin adamının programinami gidiyor okuldan alicam gibi laflar etmiş yada eder yada edecekmiş...beyazda kollarını acmış kızı bekliyor sende fesata düşüyorsun ben icime attım söylemedim benle paylaşsalar kanalı değiştirir söylemezsin demiş...ne kraliyet ailesidir anlamadım evi beyaz karıştırmış...arayıp özür dilesin çiçeği çikolatayı alsın 50 tl zarfa koysun adam gibi kızı istesin...bu namus meselesi...fururuz valla.....

Jumblante
ne kadar fitnesiniz yahu.
neymiş sizden izin almamışmış. siz mi doğuruup büyüttünüz de sizden izin alsın.
Allah sizin gibi yengeden korusun herkesi.

beril040
Hemen hemen herkesi okudum.bir tanecik insanda tabiiikiii haklisin dememis.simdi bende diyeceklerimi toparlamaya calsiyorum.ama arkadaslar agizlarina saglik herseyi söylemisler.ben ilk defa bu sitede birisine sinirleniyorum.galiba sende okumaktan kactin.neyse bende yazacagim dayanamiyorum.

bu nasil bir fesatliktir anlayamadim.gerci esinizinde sizden geri kalir yokmus.tencere yuvarlanmis kapagini bulmus misali.annesi izin vermis,üniversiteye giden bir kiz.hevesi kursaginda birakiliyor.yaaa ben anlamiyorum bu abilere anne baba ölmüsmü ki karisyorlar her seye.anne baba duruken abilere ne düser karismak.herkes kendi cocuguna karissin.

sizde böele bir abiyi masallah cok güzel idare ediyorsunuz.hayatiniz cehenenneme dönecektir.ama siz gördügüm kadaryla halinizden memnunsunuz,mutlu mesut yanarim diyorsunuz.mutluluklar.

inannamiyorum yaaaa..bende 12 senedir gelinim.aman benim agzimdan bir sey duymasinlar diye nasil cabaliyorum.sizde kasitli televizyon aciyorunuz.neymis size söylememisler.allaallah öyle bir mecburiyetmi varmis.

neyse gecenin bir vakti daha fazla sinirlenmeyeyim.hadi size iyi günleeeer.

sevfurkereym
ben beyaz ı çok severim hayranım ona.eğer benim elime böle bi fırsat geçse programa gitme gibi ve bunuda yenge yada bi başkası engellemeye kalksa varya onu paralarım mahvederim aslada bi daha insan diyip sıfatına bakmam.bence siz görümceniz bekar ve özgür die kıskanıyorsunuz çok fersatsınız.demekki herşeyi sizden saklamakla çok iyi ediyorlar.sır saklayan dost biri olsanız sizede söylerlerdi.ama demekki ağzınızda bakla ıslanmıyor hemen yetiştiriyorsunuz.bekar bi kız evli bi yengeyle ne yapabilrki ne paylaşır.bencede arkadaşlar daha önde gelir sizden daha fazla şey paylaştığı anlaştığı için.çok ama çok haksızsınız.iyiki etrafımda böle biri yok..

nepertes
aayyyyyyy Allah görümcenize sabır versin..bi de demiyormu yakın arkadaşmı önde gelir yengemi diye??sanki peygamber tövbe tövbe...ister yakın arkadaşı(kaldı ki adı üstünde yakın)ister sokaktaki adam önde gelir.abisiyle evlendiniz diye sizi bütün arkadaşlarından önde tutacak değil.hem ayrıca kaynatadan gizli iş yapılıyormuşda buna kızıyormuş.hangimizin annesi babadan gizli bizleri idare etmediki?bu onların arasında.heee bi dee yok eşim benim bildiğimi bilse kızardı diyor..zaten beyaza gideceğini görümceniz söylememişki başka yerden duymuşsunuz pekala hala bilmiyormuş gibi davranabilirdiniz.çok sinirlendim ama yaptıklarınızdan ziyade düşüncelerinize..tam eski kafa zihniyeti

Ashley_
Hadi buraya kadar yapacağınızı yaptınız, haklı olduğunuzu zannederek..
Umarım bu kadar lafın üzerine, Türkiye'nin dört bir yanından birbirini tanımayan bir sürü insan sanki söz birliği etmişcesine sizi haksız buluyorsa biraz akıllanır da hatanızı anlarsınız.O kızcağınızın da peşini bırakırsınız.
Valla bigün gelir arkanızda duran eşinizde gerçekleri görür uyanırsa çok pişman olursunuz.

Deryacik
as25

Tabiki yakın arkadaşım önde gelir
Sizi kendinizi dışarda bırakıyorsunuz bence
Hem yaptığın çok kötü olmu
eşinin ne sana ne kardeşine kızmaya kakkın yok ki sen ben bilmiyordum der işin içinden çıkarsın
Annesi babası da madem izin vermiş
Size susmak kalmış ama tutamamışsınız çenenizi

life90
22-04-12, 23:04
http://www.kadinlarkulubu.com/psikoloji-ruh-sagligi-hastaliklari/453518-esime-soylemeli-miyim.html

arkadaşın açtığı yukarıdaki eski konularından birine bakarsanız, sanırım kime laf anlatmaya çalıştığınızı daha net anlayacaksınız. Bu sadece bir tanesi, daha nasıl konular var ya şaka gibi. Tedavi olması şart. Allah çevresindekilere sabır versin.

papatyaperi
Benim de görümcem benden 1 yaş küçük, henüz üniversite öğrencisi, yaşıt sayılırız bizde. Ama yaşıtız diye ya da gelin görümceyiz diye birbirimizle her şeyimizi paylaşmak gibi bi zorunluluğumuz yok. Nereye gittiğini,ne yaptığını bana mı hesap vericek.
Ayriyetten akraba ve arkadaş asla aynı şey değildir. İnsanın arkadaşıyla paylaşabildiği şeyle akrabasıyla aylaşabildiği şey aynı değildir ne kadar yakın akraba olsada.
Ondan dolayıda herkes yerini bilmeli bence.
Görümcene üzüldüm.
Senin de Allah yardımcın olsun da bu huyundan kurtul inşallah.

dunedain
life90
http://www.kadinlarkulubu.com/psikoloji-ruh-sagligi-hastaliklari/453518-esime-soylemeli-miyim.html

arkadaşın açtığı yukarıdaki eski konularından birine bakarsanız, sanırım kime laf anlatmaya çalıştığınızı daha net anlayacaksınız. Bu sadece bir tanesi, daha nasıl konular var ya şaka gibi. Tedavi olması şart. Allah çevresindekilere sabır versin.

piskolojik deli :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

yanliz biz kiza gece gece okadar sey yazdik o kocasina sarilip uyuyor bizimkilerde bos bos yatiyor..acaba kizmi goruyor ruyasinda benimki gidip bogsammi acep :KK53::KK53::KK53::KK53:

KetenPrensess
Yengemı once gelır arkadasmı..cevap verıyorum Arkadas...yengenın her zaman agırlı olmalı,herseyı bılmen gerekmıyor,senıde gram ılgılendırmıyor..cok fesatca gercekten..en cokta kıza uzuldum otıbusten ınms yazık,nasıl heves etmıstır kımbılır,sen kocana guzelce ızah etseydın hayatım genctır gıtsın,hersey kadının elınde ...ama sen ne yapmıssın hemeen ıspıyonu cekmıssın..okudukca cınlendım valla,sınırımı alt ust ettın..Allah ınsana temız ıman temız huy versın..sen boyle olursan yok anacım hıc bısey kazanamazsın bu hayatta..

elkocum
kıskanmışsınız ap açık ortada ...

yaptığınız çok yanlış söyler yada söylemez size ne ki bundan??

tabiki önce arkadaş gelir???

ben olsam görümceniz şu olaydan sonra anlatacağım varsada anlatmas hatta bir daha sizinle de muhattap olmazdım...

cennetgulu
hiç hoş bişey yapmamışsın keşke şikayet etmeseydin ssana nasıl güvenebilirki sana güvenmeyerek iyi etmiş bence onu abisine şikayet ettiğin için görümcenden özür dile

tekinsoy
Benim de böyle uyuz bi yengem vardı.Lisedeyken babam anneme değişik bir sigara getirmişti.Ben de 2 tane aşırıp yengemle içmiştim hem de sıkı sıkı tenbih etmiştim söyleme diye.Hemen anneme gitmiş (amcamın eşi oluyor kendileri) yenge özlem sigarandan getirmişti bana daha var mı demez mi.Benim halimi düşünün.Ve pısırık ben bu halam tarafından fazlasıyla şımartılmış yengeme neden söyledin bile diyemedim:KK43: daha da öküzcesi (burada öküz ben oluyorum)Kader bu ya.Ben eşimin memleketinde yaşıyorum.Amcamın tayini buraya çıktı.Ben de benden 4 yaş büyük olan bu yengeme kaynanamlarla olan sorunları anlattım.Nadıl bi öküzüm ben yaa:KK43:(( şimdi düşünün beni.Bize diş bileyen halama naklen yayın yapıyor şimdi.

GULSEMEDIHA
Baştan sona hatalısınız, pes yani. Yazık hangi hakla bunu yaptınız acaba. Sonra istenmeyen yenge olursunuz ki olmuşsunuzdur artık. Ne kadar kısıtlama o kadar yalan doğar. Ailesi izin vermiş siz abi-kardeş arasına grmişsiniz. Bir daha abi-kerdeş arasına girmezseniz huzurunuzda kaçmaz, yazık okuyor kız birde.

cokmasum
sana ne ki kocana ne anası babası var başında ondan ilk önce anne babası sorumlu böyle insanlara sinir oluyorum seni ne ilgilendiriyor kızın nereye gittiği bide doğumgününü kutlamak için aramışssın utanmadan tabikide arkadaş yengeden önce gelir

cennetgulu
benim 1 tane görümcem var bana herşeyini anlatırdı nereye gitse bana söyllerdi benden hiç birşey saklamazdı abileri arasında en sinirli abisi eşimdir bana hep der abla sen evlendiğinden beri abim deyişti bişey oldumu ben abisine kızardım abisinin ona karışmasına esla musade etmedim halende bişey oldumu beni arar abla heberin olsun ben buraya gidiyorum der

dunedain
yanliz sabah kalkip burayi okuyacak..o hirsla kizi kesin yer he hakli bulduk diye..iyice bir gicik olmustur..

simdi degisik seneryolar yazacak bence beyazla aralarinda bisey var numaradan otobusle gidiyor kimse cakmasin diye saldir abisi :KK52::KK52::KK52:

senin kardesin kk uye olmus orada millete beni cekistiriyor:KK52::KK52::KK52: (en kurusundan sallama)

bizden izin almadi suluman boynunu vurduralim ne dersin???

baban ayakta uyurken kiz kardesin fasion tvde gundemi takip ediyor modada gozu var cikaralim?:KK33::KK33::KK33:

bana bisey anlatmadiklar icin gunluk hediye ettim ona o yazsin toptan okuyacagim :KK9::KK9::KK9:

birde abisine kanitla giderse kizda okulu bitirmeden master eline alir :KK76::KK76::KK76:

e sende yazdigin konuya sahip cik canim bizede kizma gece gece desarj olduk senle valla hay mukaddes sen aklinla bin yasa :KK55::KK55::KK55::KK55:

cirdigis
23-04-12, 00:04
ağzım açık kaldı valla
bence sizden mümkün olduğunca uzağa taşınsınlar

gereklisacmalik
23-04-12, 04:04
Yaptığında sonuna kadar hatalısın. Biri eski konularından söz açınca ben de baktım. Bence çok huzursuz ve mutsuzsun. Sadece eşinden kaynaklı değil kendi ailende de problemler varmış. Bu hatanın sebebide bu bence.Kendini dışlanmış hissediyorsun, sevilmediğini düşünüyorsun ve kendi kendini insanlara karşı dolduruyorsun. Eşini kıskanmanın sebebide bu bence, ilgisi sürekli senin üstünde olsn istiyorsun. Bence kendin için şunları yapmalısın. Sadece kendinle ilgilen, kendi içine dön biraz. Kendini ne kadar çok sayar seversen insanlarda seni o kadar çok sever sayar. Yaşadıkların seni olumsuz etkilemiş olabilir bu da karakterine yansımış ama kendi içinde mutsuz ve huzursuzsun diye başkalarınıda ( eşini, ailesini) mutsuz ve huzursuz etme, bu sana çözüm olmaz daha çok sorun olur, daha çok mutsuz ve huzursuz olursun.:KK45:

Piskolata
23-04-12, 05:04
ara yorumları okumadım ne gelişti bilmiyorum ama

çok ayıp etmişsizin resmen abi- kardeşin aralarının bozulacağını bile bile söylemişsiniz

bundan sonra yapılacaklarının tavırlarının sebebi sizsiniz ama görümce filan değil mi diye düşünmeyin o aşamaya siz getirmişsiniz çünkü

berree
23-04-12, 06:04
bugüne kadar seninle birşey paylaşmamışsa bu davranışından sonrada hiç bir şey paylaşmasın artık..

elbebekgulbebek
Zaten herkes hislerime tercüman olmuş ama bende yorum yapayım dedim...
Çok yanlış yapmışsın ve kendine etmişsin şimdi iki görümcende kayınvalidende senden nefret edecekler artık sana daha uzak davranacaklar eşine yarandında nolduki kızı rezil ettiğinle abisiylede arasını açtığınla kaldın sebebide sana yenge ben tvye çıkcam aç izle dememesi cahil misin nedir ben anlamadım kameralar bütün akşam görümceni mi çekicek sanıyosun konuk olarak mı çağırmış beyaz:) Oraya bi sürü insan gidiyo o kızcağız büyük ihtimalle görünmicekti bile onların içinde hem görünse ne olur salak salak kameraya sırıtıp el sallamasını falan mı bekliyodun?
O bi genç kız tabiki arkadaşları senden önemli seninle ne paylaşabilir ki gidip abisine anlatacağını bilerek ne sırrını verebilir? Sen bekarken yada şimdi ne kadar hayatını yaşadın bilemicem ama elin adamının programında gece yarılarına kadar durmak ayıp bişey değil oraya okullarıyla beraber öğretmenler, karılarıyla beraber kocalarda gidiyolar o zaman onların hepsi yoldan çıkmış... Kız başını alıp gitmeyede kalkmamış otobüs kaldırılmış kalabalık gidilcekmiş kızı bütün arkadaşlarına rezil ettiniz yanan 50 tl değil, hevesinin kırılması, arkadaşlarından ayrılması, abisinin korkusu önemli olan...
İlla burnumu sokcaktım diyosan keşke görümcene gidip "beyaz showa mı gitcen kız niye söylemiyosun ben abinin izlemesini engellerim merak etme" der hem olaya dahil olur hemde gönlünü alırdım. Kayınpederimin haberi yok demişsin evde herşey babalara söylenmez bizde böyledir çünkü eşin gibi adamlar höyt zöyt etmekten başka bişey bilmezler anneler evlatlarının zarar görmeyeceği gibi durumlarda izin verirler babalar her şeye muhalefet oldukları içinde idare ederler kayınvaliden izin vermiş sana ne oluyo sen annemisin bilmiyorum ama evladın o yaşlara geldiğinde göreceksin çünkü senin çocuğunda hiç hayatını yaşayamaz sende o koca varken inşallah bide senin gibi ara bozucularla karşılaşmaz...

BenAyKizim
as25
yalnız falan değilim çok şükür eşim yanımda benim o beni tutuyor ailesine annesine falan da çok kızdı telefonunu açmamak ne demek dedi neyini kıskanayım ya ben beyazdan nefret ederim programlara falan gitmek gibi bir düşüncemde hiç olmadı olsa giderdim bir engelim yok kıskandığım hiçbirşey yok bu güne kadar da kimseye kin gütmedim öyle huylarım yok allahıma şükür lütfen yazdıklarınıza dikkat edin size bu hakkı kim veriyor insan bildik sorun paylaşıyoruz değil mi yöneticilerin dikkatine lütfen...
yazmayacaktım yorum ama şu laflarını görünce dayanamadım.
eşim beni tutuyor diyorsun.sen çoktan taraf olayına girmşsin karşılıklı dövüş gibi.müsabaka yarış gibi.karşındaki de kendince sosyalleşmek isteyen zavallı bir genç kız:KK43:(
beyaz dan nefret ediyorsun diye o kız gidemez mi?bu nasıl bir zihniyet.senin zamanında yapamadıklarını o da mı yapamasın?eşini ikna edip hatta onun götürmesini bile teşvik edeceğine görümcenin senden nefret etmesini sağlayacak bir saçmalığa imza atmışsın.ben burada kimse için bu kadar sert bir üslupla yorum yazmamıştım ama yazdıkların resmen beni sinir etti.bence gidip özür dilemelisin:KK47: