Tarot Deste Yorumu Yapabilirim

emptychild
23-04-12, 07:04
Benim tarot kartım yok ama elinizde kart varsa çektiğiniz kartlara yorum yapabilirim.
Yapmanız gereken ;
1-Kelt açılımı yapmak
2-Çıkan kartları kaç numaralı olduğuyla birlikte yazmak.
3-Doğum tarihiniz ; ilişki içinse karşı tarafın doğum tarihi
4-Sorunuzu yazmayı unutmayın.
Her gün girmeye çalışırım ama yığılma olupta yetişemezsem kusura bakmayın.

changing
23-04-12, 11:04
oo süpersin canım,ilk fırsatta açılımı yapıp sorucam sana :KK31:

emptychild
tabi ki her zaman beklerim :)

guvercinkumru
1-Kupa Beşlisi
2- Değnek Altılısı
3-Şeytan
4- Ay
5-Kupa Kraliçesi
6-Para Üçlüsü
7- Değnek Dokuzlusu
8-Kılıç Onlusu
9-Para Kralı
10-Denge

Bunu 2. Üniversite mühendislik marmara bölgesinde olur mu bu sene diye sorarak baktım.

guvercinkumru
Bunu da başka bir soru ile açtım. Soruyu özel mesajla sorucam. Merak ettiğim 2 soru vardı o yüzden ard arda sordum bundan sonra sormucam. Fazla istedim birden kusura bakmayın.
1-Kılıç Dörtlüsü
2-Kupa Onlusu
3- Kupa Prensi
4-Değnek Beşlisi
5-Kılıç Kralı
6- Değnek Dörtlüsü
7-Para Beşlisi
8-Kılıç Kraliçesi
9-Kılıç Ası
10-Azize

emptychild
23-04-12, 12:04
guvercinkumru
1-Kupa Beşlisi
2- Değnek Altılısı
3-Şeytan
4- Ay
5-Kupa Kraliçesi
6-Para Üçlüsü
7- Değnek Dokuzlusu
8-Kılıç Onlusu
9-Para Kralı
10-Denge

Bunu 2. Üniversite mühendislik marmara bölgesinde olur mu bu sene diye sorarak baktım.
(Bütün kartlar düzmü gelmiş)Hemen yorumlayayım.Öncelikle sende çok büyük bir hayal kırıklıgı görüyorum.Hani yitirilmiş bazı fırsatların olmuş.onları düşünüp dürüyorsun.Ardına bakmıyorsun.Senin için iki imkan daha olacak.Ama kendini o kadar bunaltmışsın ki onları göremeyceksin.Bunun dışında senin için güzel şeyler olacagı görülüyor.Yakın tarihte.Bir başarın var muhtemelen istedigin bölümü olacagını söyleyebilirim.Yani sanırım sen ikinci aşamaya gireceksin ve bu aşamadanda başarıyla çıkacaksın.Oğlak burcundan biri sana kötü bir şey yapmış bu da seni çok üzmüş görünüyor.Yani arkandan oyunlar çeviriyor olarak görünüyor.Bir bayan olduğunu söyleyebilirm.Senin burcunu bilemiyorum ama sanırım su grubu bir bayansın.Hassas bir yapın var.Bir yere başvurun var senin.Para üçlüsü Bir yere üye olacagını ya da iş ya da okulla ilgili bir yere başvuru yapcagını söyler.Bir sınav başvurusu ya da bir kayıt olabilir bu.Eğer su grubu bir bayan değilse bu bu dediğim başvuruyu su grubu bir bayan aracılığıyla yapacagını süşünüyorum.Bir çok kartın sana mücadele sonucu elde edecegin başarıyı söylüyor.Sadece sabretmen gerek.BElki bu mücadeleden çok yorulacaksın ama başarılı olacaksın.Bir şey dairde bir üzüntün var.Biri seni sırtından vuracak ya gerçekten rruh halin iyi değil diye görünüyor.psikolojin çok kötü durumda.Döktügün gözyaşları sona erecek ama allah bilir tabi.Bunun dışında bir erkek var boga oglak başak burcundan bir erkek bu erkekle çok güzel bir uyumunuz oldugu yada olacagı görülüyor.Muhtemelen bu kısmı aşk hayatınla ilgili.Böyle bir bey var mı bilmiyorum ama yoksa karşına çıkabilir hatta kimbilir evlilik yoluna gidebilrisiniz.Tabi ki her şey Allah tan bu kadar canım.şöyle bir toparlarsam marmara da olmayabilir ama istedigin bir bölüm olacagı görülüyor.

zeyno855
ben de yazsam yorum yapabilir misiniz acaba :)

emptychild
zeyno855
ben de yazsam yorum yapabilir misiniz acaba :)
Tabi yazrım sorunuz bdogum tarihiniz ve kartlar bir de bir ilişki üzerineyse karşıdaki kişininde dogum tarihi biliyorsanız

zeyno855
hemen yazıyorum :)

zeyno855
8 eylül 1985 benim doğum doğum tarihim.. 31 aralık 1984 sözlümün doğum günü..

1. kılıç şovalye
2.kral ( ters )
3.kupa altılı
4.ölüm (ters)
5.tılsım altılı
6.ters gelen güneş
7. kupa üçlüsü

emptychild
zeyno855

1. kılıç şovalye
2.kral ( ters )
3.kupa altılı
4.ölüm (ters)
5.tılsım altılı
6.ters gelen güneş
7. kupa üçlüsü
İlişki açılımımı yaptın?

zeyno855
emptychild
İlişki açılımımı yaptın?
evet.. nişanımız yakın bunun için :)

tolin
banada bakarsan sevınırım canım sımdıden tesekkurler:)) 1.KUPALARIN BEŞLİSİ, 2.AY, 3.PARALARIN ONLUSU (TERS), 4.ASALARIN DÖRTLÜSÜ, 5.ŞEYTAN (TERS) 6.ASALARIN ŞÖVALYESİ, 7.PARALARIN YEDİLİSİ 8.SOYTARI (TERS) 9.AŞIKLAR 10.KILIÇLARIN DOKUZLUSU (TERS) sorumda su; ilişkim bundan sorakı everelerdekı durumu nasıl ???

guvercinkumru
Çok teşekkür ederim bana doğru geldi yorumların yani bu zamanla ilgili dediklerin doğru. Gelecekle ilgilileri de göreceğiz inşaallah dediğin gibi üniversite olur.

emptychild
Güvercin kumru bu senin için ; Bir geri çekilme durum hakim iki tarafta artık sorunlardan yorulmuş ve geri adım atmış ama sonunda yine mutluluk var.şu an ki ilişki durumunuz nedir bilmiyorum ama ayrı iseniz yeniden birleşme görülüyor.Bu bey kumral bir bey mi acaba.Geçmişte sizin için bir fırsat olmuş.ama siz bu fırsatı bir kavga neticesinde kaybetmişsiniz.Beyefendinin burcunu bilmiyorum ama hava grubu bir beyse(terazi ikizler kova) ileride size evlilik görünmekte.hatta.Ya da bu bahsettiğim burçlardan birinin aracı olacagı bir durum.sopa 4lüsü bunu ifade ediyor.ama ilişkiniz biraz karışık olacak.Bir kadın daha çıkmış çünkü Sanki üç kişilik bir ilişki gibi duruyor.Ama sana şunu söyleyeyim.İbre sana dönük.Haber alacagını söyleyebilirim.bU kişiden.Azize kartı seni temsil ediyor Sana sabretmeni ve bu sabrının karşılıgını alacagını söylüyor.Bilmiyorum ama Niyetinde evlilik varmıydı.Ama sana evlilik görünüyor.

emptychild
zeyno855

1. kılıç şovalye
2.kral ( ters )
3.kupa altılı
4.ölüm (ters)
5.tılsım altılı
6.ters gelen güneş
7. kupa üçlüsü

Şimdi sana bakalım sevgili zeyno ;
ilişki açılımı olduğu için biraz farklı olacak.
İlk kart Sizin ilişkinizi temsil ettiğinden söyle söyleyeyim bu ilişki için çok mücadele verilmiş olduğunu söyleyebilirim.
Resmen sözlün savaşıyor.Çok cesur bir kişilik.Her türlü soruna birlikte göğüs gerdiğiniz görülüyor.Kralın ters gelmesi senin tarafında çekindiğini biri olduğunu gösteriyor.Birinden korkuyor olabilirsin.Kendini çok strese soktugun hatta ara ara ölümü düşündüğün görülüyor.ama senin için güzel şeyler olacagınıda söyleyebilirim.Sözlünün tarafında ise maddi olarak iyi oldugu ilişkiye bakış açısında Mutlu oldugunu yalnız sanırım evlilikten korktugunu söyleyebilirim.Belki sorumluluk almaktan korkuyor olabilir.Ama ondan sana gelecek olan bir hediye var bu arada KUpa 3lüsü bu söz olayını nişana çevirecek gibi.Her ne kadar evlilikten korksada nişan olacak gibi duruyor.Allah büyük.UMarım istediginiz gibi olur herşey.​

guvercinkumru
teşekkür ederim bu da tuttu ya tarot yorumlamayı nerden nasıl öğrendiniz ben kartların anlamlarına bakıyorum ama yorum çıkartamıyorum ne zor bu tarot ya. bence muhteşemsin tarotta tebrikler.

zeyno855
emptychild

Şimdi sana bakalım sevgili zeyno ;
ilişki açılımı olduğu için biraz farklı olacak.
İlk kart Sizin ilişkinizi temsil ettiğinden söyle söyleyeyim bu ilişki için çok mücadele verilmiş olduğunu söyleyebilirim.
Resmen sözlün savaşıyor.Çok cesur bir kişilik.Her türlü soruna birlikte göğüs gerdiğiniz görülüyor.Kralın ters gelmesi senin tarafında çekindiğini biri olduğunu gösteriyor.Birinden korkuyor olabilirsin.Kendini çok strese soktugun hatta ara ara ölümü düşündüğün görülüyor.ama senin için güzel şeyler olacagınıda söyleyebilirim.Sözlünün tarafında ise maddi olarak iyi oldugu ilişkiye bakış açısında Mutlu oldugunu yalnız sanırım evlilikten korktugunu söyleyebilirim.Belki sorumluluk almaktan korkuyor olabilir.Ama ondan sana gelecek olan bir hediye var bu arada KUpa 3lüsü bu söz olayını nişana çevirecek gibi.Her ne kadar evlilikten korksada nişan olacak gibi duruyor.Allah büyük.UMarım istediginiz gibi olur herşey.​
çook teşekkür ederim sana, gerçekten hem bire bir doğru çıktı, hem de içimi rahatlattın :) evlilikten değil de hazırlıklarından korkuyor biraz, maddi açıdan.. ama dediğin gibi ben aşırı stresteyim..

emptychild
tolin
banada bakarsan sevınırım canım sımdıden tesekkurler:)) 1.KUPALARIN BEŞLİSİ, 2.AY, 3.PARALARIN ONLUSU (TERS), 4.ASALARIN DÖRTLÜSÜ, 5.ŞEYTAN (TERS) 6.ASALARIN ŞÖVALYESİ, 7.PARALARIN YEDİLİSİ 8.SOYTARI (TERS) 9.AŞIKLAR 10.KILIÇLARIN DOKUZLUSU (TERS) sorumda su; ilişkim bundan sorakı everelerdekı durumu nasıl ???

Sevgili tolin ;
Birisinin sana yapmış olduğu bir ihanet var.Bu da seni hayal kırıklığına uğratmış.Biraz arkandan oyun çeviren insanların olduğu görülüyor.Gerçekten büyük bir hayal kırıklığına uğramışsın.Hımm Aile yüzünden çıkan bir sorun yaşanmış gibi görülüyor.Sanırım siz evlilik yolundan dönmüşsünüz.Bu beyefendi ateş grubu bir bey sanırım.Yada bu gruptan bir beyle bir sorun olacak gibi görünüyor.ÇOk emeğin var bu ilişkide.Amaa çokta hayal kırıklığın.Verdigin emeklerin tam karşılıgını vermiyor bu kişi sana.Basit problemler ciddi sorun haline gelebilir bu konuda dikkatli ol derim.Bak bu kişi seni seviyor.Sende onu seviyorsun.Ama yaşanan Bazı olaylar sizi yıpratıyor.SEnin de ruh halin hiç iyi değil öyleki uykusuzluk çekiyorsun.Belki kabus görüyorsun sıklıkla.Ciddi bir keder hakim sende.Sorununuzun bir süre daha devam edecegi görülüyor .Her şeyin hayırlısı allahtan.

emptychild
guvercinkumru
teşekkür ederim bu da tuttu ya tarot yorumlamayı nerden nasıl öğrendiniz ben kartların anlamlarına bakıyorum ama yorum çıkartamıyorum ne zor bu tarot ya. bence muhteşemsin tarotta tebrikler.

Yorumlaya yorumlaya tutturur oldum. :) Bende kendime pek yorum yapamam.Ama başkasına olunca kolay oluyor :)

zeyno855
çok özür dilerim, vaktini alıyorum ama, bi konu daha var.. bunun için de kart seçebilir miyim ?

emptychild
zeyno855
çok özür dilerim, vaktini alıyorum ama, bi konu daha var.. bunun için de kart seçebilir miyim ?

Tabi ki kelt açılımı yap ama :)

zeyno855
emptychild

Tabi ki kelt açılımı yap ama :)
teşekkür ederim :) yapıyorum hemen :)

zeyno855
1. Kupa Sekizlisi
2.Para Sekizlisi
3.Para Dörtlüsü
4.Ters Gelen Beşlisi
5.Ters Gelen Joker
6.Ters Gelen Yıkılan Kule
7.Ters Gelen Değnek Ası
8.Ters Gelen Kupa İkilisi
9.Kupa Beşlisi
10.Ters Gelen Kupa Prensi

umarım doğrudur :)

emptychild
zeyno855
1. Kupa Sekizlisi
2.Para Sekizlisi
3.Para Dörtlüsü
4.Ters Gelen Beşlisi
5.Ters Gelen Joker
7.Ters Gelen Değnek Ası
9.Kupa Beşlisi

Ne için bu açılım?
İş mi?Bir de 4.kartı tekrar yazar mısın?

zeyno855
emptychild
Ne için bu açılım?
İş mi?
hayır değil, atlatmam gereken bi olay var.. onunla alakalı..

Yes_Im
Kartları yazdıktan sonra aşk, para, sağlık, iş, aile.. Neyle ilgilisiyle onu tek kelime halinde yazmamız yeterli sanırım :44:

bahar1989
canım banada bakarmısın

emptychild
23-04-12, 13:04
zeyno855
1. Kupa Sekizlisi
2.Para Sekizlisi
3.Para Dörtlüsü
4.Ters Gelen Beşlisi
5.Ters Gelen Joker
7.Ters Gelen Değnek Ası
9.Kupa Beşlisi

hımm...Şimdi herşeyi bırakıp gitmek istediğin görülüyor.Ayrılmak istemişsin belli Zaten.Ama çok emek verdiğinde görülüyor.Hani bu kadar emeğin karşılığını almalıyım düşüncesi seni engellemiş.Zaten artık emeğinin karşılığını almayada başlamışsın.Senin bu ilişkiyi sahiplendiğini gösteriyor.Bu konuda çok sıkıntı yaptıgın ve yapacagın görülüyor canım.Bİlmiyorum bir baskı var üzeerinde.Bir süre daha devam edecek bu baskı durumu ama.Ama bu şeyi kafana taktığın sürece aranızdaki lişkiyi bozacak gibi görünüyor.ve pişman olacagın görünüyor.Ters gelen kupa ikilisi bunu ifade ediyor.Bak dikkat et bu nedenle onu kaybedebilirsin.Dikkatli ol.Çok kafana takma bence

zeyno855
emptychild

hımm...Şimdi herşeyi bırakıp gitmek istediğin görülüyor.Ayrılmak istemişsin belli Zaten.Ama çok emek verdiğinde görülüyor.Hani bu kadar emeğin karşılığını almalıyım düşüncesi seni engellemiş.Zaten artık emeğinin karşılığını almayada başlamışsın.Senin bu ilişkiyi sahiplendiğini gösteriyor.Bu konuda çok sıkıntı yaptıgın ve yapacagın görülüyor canım.Bİlmiyorum bir baskı var üzeerinde.Bir süre daha devam edecek bu baskı durumu ama.Ama bu şeyi kafana taktığın sürece aranızdaki lişkiyi bozacak gibi görünüyor.ve pişman olacagın görünüyor.Ters gelen kupa ikilisi bunu ifade ediyor.Bak dikkat et bu nedenle onu kaybedebilirsin.Dikkatli ol.Çok kafana takma bence
çok teşekkür ederim dikkat edicem.. peki bu atlatmam gereken olayı atlatabilecek miyim ?

emptychild
zeyno855
çok teşekkür ederim dikkat edicem.. peki bu atlatmam gereken olayı atlatabilecek miyim ?
Bu sana bağlı canım.Atlatmak istersen atlatırsın.Ama her defasında ısıtırsan olmaz.

Yes_Im
Doğum tarihim: 15.04.1991 Doğum tarihi: 05.10.1989 (Evlilik)

1-Kılıç İkilisi (ters)
2-Kılıç Yedilisi
3-Kupa Dokuzlusu
4-Azize
5-Değnek Onlusu
6-Kupa Üçlüsü (ters)
7-Kupa Dörtlüsü
8-Değnek Kralı
9-Kılıç Beşlisi
10-Değnek Ası (ters)

Bana da bu kartlar çıktı rica etsem bakar mısınız? :kk77:

emptychild
bahar1989
canım banada bakarmısın
bekliyorum canım

emptychild
Yes_Im
Doğum tarihim: 15.04.1991 Doğum tarihi: 05.10.1989 (Evlilik)

1-Kılıç İkilisi (ters)
2-Kılıç Yedilisi
3-Kupa Dokuzlusu
4-Azize
5-Değnek Onlusu
6-Kupa Üçlüsü (ters)
7-Kupa Dörtlüsü
8-Değnek Kralı
9-Kılıç Beşlisi
10-Değnek Ası (ters)

Bana da bu kartlar çıktı rica etsem bakar mısınız? :kk77:

Şimdi bu kişinin sana karşı bir ihaneti oldugu görülüyor.Sadakatsizlik olmayabilir ama bir konuda yalan söylemiş sana.
Haliyle sende sıkılmışsın.Bu kişi bir şeyleri alıp gitmek istemiş ama pek yapamamış gibi.Çünkü güven ve bir rahatlık var.Senin ona karşı onunda sana karşı.Azize kartı ve degnek onlusu gelmiş bunlar güzel Senin ne kadar sabırlı oldugunu ve Bu sabrının sonucunu yaşadıgınız ilişkinin güzel olmasıyla mutlu olmasıyla alacagını söylüyor.İlişkiniz inişli çıkışlı olacak.Hani belki bir kere söz yada nişan yolundan dönebilrisiniz ama sonuçta bir evlilik olacagını söyleyebiliri.Ateş grubundan bir bey nedeniyle bazı baskılara maruz kalıyor ya da kalacaksınız.Bu sizi biraz yıpratacak gibi duruyor ama yine de aranızın düzeleceği görünüyor.​

emptychild
Tarotun bir dezavantajıda insanı yorması.Zihinsel olarak.Bugünlük bu kadar benden.Yazarsanız yine yorumlamaya çalışırım yarın.

Yes_Im
emptychild

Şimdi bu kişinin sana karşı bir ihaneti oldugu görülüyor.Sadakatsizlik olmayabilir ama bir konuda yalan söylemiş sana.
Haliyle sende sıkılmışsın.Bu kişi bir şeyleri alıp gitmek istemiş ama pek yapamamış gibi.Çünkü güven ve bir rahatlık var.Senin ona karşı onunda sana karşı.Azize kartı ve degnek onlusu gelmiş bunlar güzel Senin ne kadar sabırlı oldugunu ve Bu sabrının sonucunu yaşadıgınız ilişkinin güzel olmasıyla mutlu olmasıyla alacagını söylüyor.İlişkiniz inişli çıkışlı olacak.Hani belki bir kere söz yada nişan yolundan dönebilrisiniz ama sonuçta bir evlilik olacagını söyleyebiliri.Ateş grubundan bir bey nedeniyle bazı baskılara maruz kalıyor ya da kalacaksınız.Bu sizi biraz yıpratacak gibi duruyor ama yine de aranızın düzeleceği görünüyor.​
Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim canım :KK19: İhanetle ilgili bişey yaşamadım aslında belki bilmediğim bişey olabilir geçmişte bilmiyorum ama diğer yazdıklarının hepsi uygun. genel olarak. Ateş grubundan bir bey dediğiniz başka biri mi? :44:

emptychild
Zaten bir sadakatsizlikten ziyade bir yalan gibi geldi bana.
Onun dışında ateş grubu bey büyük biri otoritesi olan biri onun tarafında ya da sizin tarafınızda.Hani bu bey bu ilişkiyi istemeyebilir.Yine de evlilik olacak gibi görünüyor.Tabi Allah bilir.Benim ki sadece bir yorum.

bahar1989
23-04-12, 16:04
emptychild
bekliyorum canım
KADER ÇARKI
01 KILIÇ ASI
03 TILSIM ÜÇLÜSÜ
09 KILIÇ DOKUZLUSU
TILSIM UŞAĞI
07 TILSIM YEDİLİSİ
XII ASILAN
yorumunu bekliyorum canım

elmaa13
23-04-12, 17:04
Cnm bn sana özelden yolladım kart isimlerini banada bakarmısın merakla bekliyorum yorumunu:26:

emptychild
24-04-12, 07:04
bahar1989
KADER ÇARKI
01 KILIÇ ASI
03 TILSIM ÜÇLÜSÜ
09 KILIÇ DOKUZLUSU
TILSIM UŞAĞI
07 TILSIM YEDİLİSİ
XII ASILAN
yorumunu bekliyorum canım

Sanırım sende ilişki açılımı yaptın.Hemen yorumlayayım.
İlk çıkan kart sizin ilişkinizi temsil etmekte ; ne mutlu size ki birbiriniz için yaratılmış olarak görünüyorsunuz.
Hani derler ya ' o benim kaderim' işte sizinkisi öyle.Senin doğum tarihini bilmediğim için Söyle yorum yapacağım.Senin biraz aşkın hareketli.Yani sen ilgili kişiyi büyük bir aşk ile seviyorsun.Ama bir korkun var bu ilişkide bilmiyorum.Bir yere mi başvurman gerekiyor işle ilgili onun olmayacağına ve maddi olarak sizi etkilemesinden korkuyorsun.Şöyle olabilir Misal bu sene kpss var degil mi sen bu sınava başvurdun.Ola ki kazanman halinde başka bir şehire atanma durumunda Sevdiceğinden ayrı kalmak ya da uzak kalmak ilişkinizi etkiler diye korkuyor olabilirsin.Canım bir donem sizi çok ciddi problemler bekliyor.Gerçekten ciddi sorunlar o kadar ki sana kabus gösterecek uykundan edecek.
Erkek arkadaşının tarafına bakarsam ;
onun tarafında biraz maddiyat var.Tipik erkek işte :) Aslında bu ilişkide çok şanslı olduğunu düşünüyor.Yani seni bulduğu için.
Hatta çok ciddi bir emek verdiği ama bu emeğinin karşılığını alamadığı görülüyor.Sanırım erkek arkadaşın toprak grubu.Ya da onun özelliklerini taşıyor.Hırslı Tuttuğunu koparan ve azimli.Korkuları maddiyat üzerine Bilmiyorum iş durumu ne ama Şu an her ne işi yapıyorsa karşılıgını tam alamayıp istediğini yapamayacağını düşünüyor.Ama erkek arkadasın biraz sabretsin.Emeğinin karşılıgını alacak
Bak bu maddiyatı çok kafasına takıyor hatta sana bile belli etmiyor olabilir.Evli misiniz bilmiyorum ama öyle bir kararı bu dönem içerisinde bekleme çünkü erteleme görünüyor.Belki de senin kabusun olacak şey bu dur :) Şakası bir yana kötü bir fal değil.İkiniz içinde iyi aslında sadece sabır gerektiren durumlar var.Allah'ım da izin verirse her şey güzel olacaktır.İnanın yeter.

ssbyk
24-04-12, 09:04
Ermiş kartını nasıl yorumlamalıyız ?

emptychild
24-04-12, 09:04
ssbyk
Ermiş kartını nasıl yorumlamalıyız ?

Konumuna göre değişir.Ermiş kartı iş içinse işinde ustalığı ; aşk içinse verdiği emeklerin karşılığını almaktır.Kişi olarak başak burcu erkekte olabilir.Kişinin kendini sorgulaması olabilir.İçe dönüş.Artık usta olarak hayattan alacağını almış bir kişide olabilir.Dediğim gibi yerine göre değişir.

bahar1989
24-04-12, 11:04
emptychild

Sanırım sende ilişki açılımı yaptın.Hemen yorumlayayım.
İlk çıkan kart sizin ilişkinizi temsil etmekte ; ne mutlu size ki birbiriniz için yaratılmış olarak görünüyorsunuz.
Hani derler ya ' o benim kaderim' işte sizinkisi öyle.Senin doğum tarihini bilmediğim için Söyle yorum yapacağım.Senin biraz aşkın hareketli.Yani sen ilgili kişiyi büyük bir aşk ile seviyorsun.Ama bir korkun var bu ilişkide bilmiyorum.Bir yere mi başvurman gerekiyor işle ilgili onun olmayacağına ve maddi olarak sizi etkilemesinden korkuyorsun.Şöyle olabilir Misal bu sene kpss var degil mi sen bu sınava başvurdun.Ola ki kazanman halinde başka bir şehire atanma durumunda Sevdiceğinden ayrı kalmak ya da uzak kalmak ilişkinizi etkiler diye korkuyor olabilirsin.Canım bir donem sizi çok ciddi problemler bekliyor.Gerçekten ciddi sorunlar o kadar ki sana kabus gösterecek uykundan edecek.
Erkek arkadaşının tarafına bakarsam ;
onun tarafında biraz maddiyat var.Tipik erkek işte :) Aslında bu ilişkide çok şanslı olduğunu düşünüyor.Yani seni bulduğu için.
Hatta çok ciddi bir emek verdiği ama bu emeğinin karşılığını alamadığı görülüyor.Sanırım erkek arkadaşın toprak grubu.Ya da onun özelliklerini taşıyor.Hırslı Tuttuğunu koparan ve azimli.Korkuları maddiyat üzerine Bilmiyorum iş durumu ne ama Şu an her ne işi yapıyorsa karşılıgını tam alamayıp istediğini yapamayacağını düşünüyor.Ama erkek arkadasın biraz sabretsin.Emeğinin karşılıgını alacak
Bak bu maddiyatı çok kafasına takıyor hatta sana bile belli etmiyor olabilir.Evli misiniz bilmiyorum ama öyle bir kararı bu dönem içerisinde bekleme çünkü erteleme görünüyor.Belki de senin kabusun olacak şey bu dur :) Şakası bir yana kötü bir fal değil.İkiniz içinde iyi aslında sadece sabır gerektiren durumlar var.Allah'ım da izin verirse her şey güzel olacaktır.İnanın yeter.
canım benim çok güzel yorumlamışsın.ağzına sağlık

eyeshot34
24-04-12, 16:04
1 ters gelen kader çarkı
2Ters Gelen Kılıç Altılısı
3 güç
4 Ters Gelen Para Onlusu
5Ters Gelen Kupa Şovalyesi
6 Ters Gelen Azize
7 kader çarkı
8 Ters Gelen Değnek Sekizlisi
9Ters Gelen Kupa Kralı
10 savaş arabası

25-09-1989 doğumluyum
benim sorum : gelecekte beni neler bekliyor

şimdiden teşekkür ederim.( herşeyde ters gelmiş ama ) :)

Elasu
24-04-12, 17:04
1-değnek kralı (ters)
2-büyücü
3-dünya (ters)
4-değnek prensi
5-kılıç kralı (ters)
6-kılıç şövalyesi
7-değnek altılı
8-değnek üçlü (ters)
9-güç (ters)
10-güneş (ters) kelt açılımı yaptım geleceğim ailem için bakarsan çok mutlu olurum..ilişki içinde açtım eğer bakarsan hemen onuda yazıcam şimdiden teşekkürler...

emptychild
25-04-12, 07:04
swm_street
1 ters gelen kader çarkı
2Ters Gelen Kılıç Altılısı
3 güç
4 Ters Gelen Para Onlusu
5Ters Gelen Kupa Şovalyesi
6 Ters Gelen Azize
7 kader çarkı
8 Ters Gelen Değnek Sekizlisi
9Ters Gelen Kupa Kralı
10 savaş arabası

25-09-1989 doğumluyum
benim sorum : gelecekte beni neler bekliyor

şimdiden teşekkür ederim.( herşeyde ters gelmiş ama ) :)

Bakalım bakalım neler olacak.
İlk önce şu aralar elini neye atsan ya zorla oluyor ya da hiç olmuyor gibi.Yani istediğin şeyler tam anlamıyla olmadığını söyleyebilirim.
Taşınma ya da bir yer değiştirme durumu görünüyor sana.Bir yerden bir yere gideceksin.Belki şehir değişimi belki mekan değişimi tam bilemiyorum ama bunun neticesinde kendini çok güçlü hissedecek hatta gayette güçlü olacaksın.Yani o zorla oldurma durumu sona erecek.Aynı zamanda terazi burcu bir erkek görülüyor..Otoriter sahibi.Tuttugunu koparan bir erkek.Eğer yoksa muhtemelen yakın zamanda aklına girecektir. :)Ailenle anlaşmazlık yaşadığın çıkmış.Bİr süre daha devam edecek gibi.Maddi olarakta biraz sıkıntılı bir sürecin var.Hatta devletle bir işin varsa o da olumsuz gibi ama Allah bilir tabi.
Şimdi yakın geçmişinde bir erkek var.Su grubu bir bey(yengeç-akrep-balık) Bu kişiyle bazı anlaşmazlıklara düşmüşsün.Seni epey bir üzmüş.BU kişiye karşı çok sabırlı olmuş oldugun ama onun bunu anlamadığı görülüyor.Ve evlilik gibi düşüncelerin varsa bu kişiyle olacak diyemiyorum ne yazık ki.Ya da olacaksa gerçekten çok zor olacak.Sen o kadar sabredeceksin ki artık pes edeceksin.Çünkü bu konudda kafan iyice karışacak.Sana hep yol çıkmış gerçekten bulunduğun yerden çok fazla gidesin var.Her şeyi her kesi bırakıpta gitmek istiyorsun.Ve geçmişinden biriside sana gelecek gibi.Sana sıgınmak isteyen biri.Senden yardım bekleyen biri.Bunun dışında aile içerisinde yaşadığın anlaşmazlığın baban olduğunu düşünüyorum.Tam emin değilim abi yada baba vasfı gören biri de olabilir.Bu kişiden epey bir çekindiğin görülüyor.Üç kart buralardan gideceğini söylemekte.Son kart araba kartı bunu da dessteklemekte.Gittğin yerde yada konumda seni güzel başarıların olacagınıda söylemekte aynı.Zamanda.Falın bu kadar canım.Umarım tutturabilmişimdir.​

emptychild
25-04-12, 08:04
Elasu
1-değnek kralı (ters)
2-büyücü
3-dünya (ters)
4-değnek prensi
5-kılıç kralı (ters)
6-kılıç şövalyesi
7-değnek altılı
8-değnek üçlü (ters)
9-güç (ters)
10-güneş (ters) kelt açılımı yaptım geleceğim ailem için bakarsan çok mutlu olurum..ilişki içinde açtım eğer bakarsan hemen onuda yazıcam şimdiden teşekkürler...

Merhaba canım.İlişki için olanı da yazarsan yorumlarım tabi ama karşı tarafında senin de doğum tarihin gerekli.Bunun dışında hemen falına bakayım bakalım.
Ateş grubu bir bey(Koç-yay-aslan).Bu beyle olan bir anlaşmazlığın görülüyor önce.Eğer gerçekten böyle bir şey var ise sana Ve sen bu durum düzelecek mi diye düşünüyorsan Mucizevi bir şekilde düzeleceğini söylemek isterim.Evli misin bilmiyorum ama Hani bu bey senin için kendisini adayacak o kadar güzel olacak ilişkiniz.Gerçekten etrafının kalabalık olduğunu ve bazı anlaşmazlıklarının olduğu güörünmekte.Dünyevi isteklerini sende tam olarak yerine getiremiyorsun.ETrafında çok fazla erkek çıkmış senin.Genç bir çocuk var memnuniyetsiz görünüyor.kim bilmiyorum ama biraz kalp kıran bir kişi.Muhtemelen senin kalbini kırmış biri.Sanırım ilk çıkan ateş grubu bey senin kalbini kırmış.Terazi -ikizler- kova burcundan biride sana karşı bir kötülük yapmış.Bu kişiyle adli bir durumun varsa senin aleyhine görünüyor.Bir hava grubu daha var ama bu biraz daha genç biri.Onun sayesinde kötülük yapan kişiden kurtulacagın görünüyor.Sanırım senin burcunda ateş grubu :)Şimdi aile hayatında bazı sorunlar olacak ki zaten epey bir sorunlu görünüyor.Kafan çok karışık senin yorumlarken yoruldum :KK70: Hani gücün tükenmiş.Neredeyse hiç bir şey olumlu gitmiyor gibi.Yardımda alamıyorsun.Hareketsiz kalıyorsun.Ne yapacagını da bilmiyorsun.Bilmiyorum ya çok karışık gerçekten.Ama iyi şeylerde olacak.Bir konuda başarın var.Kafandaki mevzu her neyse senin için iyi olacak sonu ne olursa olsun.​

sevdicek
Sırf sana yorumlatmak için tarot destesi alacam :KK17::KK1:

emptychild
sevdicek
Sırf sana yorumlatmak için tarot destesi alacam :KK17::KK1:

Gerek yok bazı siteler var oradan da çekebilirsin.Odaklanman yeterli.

Elasu
emptychild

Merhaba canım.İlişki için olanı da yazarsan yorumlarım tabi ama karşı tarafında senin de doğum tarihin gerekli.Bunun dışında hemen falına bakayım bakalım.
Ateş grubu bir bey(Koç-yay-aslan).Bu beyle olan bir anlaşmazlığın görülüyor önce.Eğer gerçekten böyle bir şey var ise sana Ve sen bu durum düzelecek mi diye düşünüyorsan Mucizevi bir şekilde düzeleceğini söylemek isterim.Evli misin bilmiyorum ama Hani bu bey senin için kendisini adayacak o kadar güzel olacak ilişkiniz.Gerçekten etrafının kalabalık olduğunu ve bazı anlaşmazlıklarının olduğu güörünmekte.Dünyevi isteklerini sende tam olarak yerine getiremiyorsun.ETrafında çok fazla erkek çıkmış senin.Genç bir çocuk var memnuniyetsiz görünüyor.kim bilmiyorum ama biraz kalp kıran bir kişi.Muhtemelen senin kalbini kırmış biri.Sanırım ilk çıkan ateş grubu bey senin kalbini kırmış.Terazi -ikizler- kova burcundan biride sana karşı bir kötülük yapmış.Bu kişiyle adli bir durumun varsa senin aleyhine görünüyor.Bir hava grubu daha var ama bu biraz daha genç biri.Onun sayesinde kötülük yapan kişiden kurtulacagın görünüyor.Sanırım senin burcunda ateş grubu :)Şimdi aile hayatında bazı sorunlar olacak ki zaten epey bir sorunlu görünüyor.Kafan çok karışık senin yorumlarken yoruldum :KK70: Hani gücün tükenmiş.Neredeyse hiç bir şey olumlu gitmiyor gibi.Yardımda alamıyorsun.Hareketsiz kalıyorsun.Ne yapacagını da bilmiyorsun.Bilmiyorum ya çok karışık gerçekten.Ama iyi şeylerde olacak.Bir konuda başarın var.Kafandaki mevzu her neyse senin için iyi olacak sonu ne olursa olsun.​
teşekkür ederim arkadaşım,burçlarla ilgilli tam anlam veremedim ama çoğu doğru canım ne yapacagımı bilemediğim sıkışmış bir durumdayım su sıralar inşallah hayırlı bir sonu olur ağzına yüreğine sağlık..ilişki için bakarım demişsin yazıyorum canım doğum tarihlerini özel atıcam mahsuru yok ise şimdiden çok çok teşekkürler...
1-büyücü
2-kupa 10
3-değnek ası (ters)
4-değnek kralı(ters)
5-kupa 6
6-kupa 4 /ters)
7-kılıç şövalye