Tca-Dövme silme (resimli)

sevdicek
26-06-12, 07:06
maximaculpa
bendeki 30luk tca bitmeden 50 yi alamam ki.
bol bepanten süreriz o zaman..
Evet deneyebilirsin umarım hepimiz kurtuluruz :-)

maximaculpa
26-06-12, 08:06
sevdicek
inşallah yaa.bıktım valla

Jennifer
29-06-12, 01:06
sevdicek sen lazere 2 seansmı gitmiştin?ve hangi merkezde gitmiştin 2 seanssa eğer 2 eansa göre çok iyi bir iyileşme olmuş bence

sevdicek
9-07-12, 13:07
Evet 2 seans gittim. Gerçekten işe yarıyor ama acısı inanılmaz yoksa 4,5 seansta tümden kurtulabilirdim. Adana'da venüs güzelik merkezine gittim.

Howar
11-07-12, 12:07
gidip dövmecide sildirin. erkek arkadaşım da dövmecide sildirdi. sorunsuz oldu.

Mikerinos
11-07-12, 13:07
Howar
gidip dövmecide sildirin. erkek arkadaşım da dövmecide sildirdi. sorunsuz oldu.
Hangi yöntemle? Biraz daha açar mısınız?

sevdicek
12-07-12, 08:07
Mikerinos
Hangi yöntemle? Biraz daha açar mısınız?
Dövmecide sildirme nasıl oluyor ? Bir sürü dövmeci arkadaşım var ilk kez duyuyorum.

Howar
13-07-12, 05:07
bi arkadaşımız var dövmeci. yeşil siyah olan dövmeyi yine dövme yapar gibi sildi. 1 ay iz kaldı ama şimdi birşey de kalmadı. yani tekrar iğne ile almış boyayı. birde ten rengi ve boya rengi fark ediyomuş

lakeoftears
20-07-12, 10:07
ya kızlar içim bir tuhaf oldu ya trikloroasetikasit i iyice bi araştırın yakmayın kendinizi

b_e_y_z_a
30-07-12, 09:07
Kızlar son durum ne??? Tca kullanan arkadaşlar dövmelerinizne durumda??? Bende tca kullanmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım :18:

Candyleri
7-08-12, 05:08
sevdicek
sevdicek dövmenin son durumu nedir? silebildin mi tamamen?

Elyon
29-08-12, 18:08
Kızlar bugün bileğime küçük bir dövme yaptırdım ve pişman oldum. -.- Çok özel ve ayrıcalıklı bir durum olduğundan detay veremiyorum. Bu yöntemi uygulayıp başarıya ulaşan var mı? Ona göre dövme kendine gelince deneyeceğim ben de.

Mikerinos
Elyon
Kızlar bugün bileğime küçük bir dövme yaptırdım ve pişman oldum. -.- Çok özel ve ayrıcalıklı bir durum olduğundan detay veremiyorum. Bu yöntemi uygulayıp başarıya ulaşan var mı? Ona göre dövme kendine gelince deneyeceğim ben de.
Daha bugün yaptırmışsınız kötü mü oldu ki:S Neyse ilk önce sürekli bepanthen ile nemlendirin asla kurumasın ve çatlamasın yoksa üzerinde dövme yaptırsanız bile ilerde, alttan belli olur, iyileşsin önce sonra çıkartmanın yollarnı ararsınız ama şahsi fikrimi sorarsanız lazerle bile çıkarsanız iz kalma ihtimali var eğer çok büyük değilse daha güzl birşeyle kapatın...

Elyon
Mikerinos
Daha bugün yaptırmışsınız kötü mü oldu ki:S Neyse ilk önce sürekli bepanthen ile nemlendirin asla kurumasın ve çatlamasın yoksa üzerinde dövme yaptırsanız bile ilerde, alttan belli olur, iyileşsin önce sonra çıkartmanın yollarnı ararsınız ama şahsi fikrimi sorarsanız lazerle bile çıkarsanız iz kalma ihtimali var eğer çok büyük değilse daha güzl birşeyle kapatın...
Teşekkürler ilgilendiğiniz için.Üstünü kapatmak değil de kurtulmak istiyorum yani. Gerçekten yolu yok mudur bunun?
Ben şöyle bir şey düşündüm ama bir fikir alayım sizden de: Birkaç ay sonra şu dövmem iyice kendine geldiğinde TCA ile çıkarmayı deneyeceğim. Birkaç yerden araştırdım biri 15 seansta tamamen yok etmiş başka birininse iz kalmış ama lazerle iki seansta o da gitmiş. Eğer TCA ile geçmezse birkaç seans lazer yaptırırım. Ama endişem TCA'yı kullanma konusunda yakarım falan diye korkuyorum bileğime sürünce ne kadar bekletmeliyim bir fikriniz var mı?

Mikerinos
Elyon
Teşekkürler ilgilendiğiniz için.Üstünü kapatmak değil de kurtulmak istiyorum yani. Gerçekten yolu yok mudur bunun?
Ben şöyle bir şey düşündüm ama bir fikir alayım sizden de: Birkaç ay sonra şu dövmem iyice kendine geldiğinde TCA ile çıkarmayı deneyeceğim. Birkaç yerden araştırdım biri 15 seansta tamamen yok etmiş başka birininse iz kalmış ama lazerle iki seansta o da gitmiş. Eğer TCA ile geçmezse birkaç seans lazer yaptırırım. Ama endişem TCA'yı kullanma konusunda yakarım falan diye korkuyorum bileğime sürünce ne kadar bekletmeliyim bir fikriniz var mı?
TCA yı hiç denemedim bilmiyorum malesef ama sonuçta asit yaa dövmeyi daha da bozabilir ya da derinize zarar verebilir... İstersniz lazeri bir araştırın dövme küçük olduğu için çok yüksek ücretli olmaz belki... Bir de beyaz kedi miydi neydi öyle biryer dövme siliyor diye okumuştum bu sitede, ama nerededir vs hiç bilmiyorum... Kısacası benim tavsiyem tca ya hiç bulaşmayın..

Elyon
Mikerinos
TCA yı hiç denemedim bilmiyorum malesef ama sonuçta asit yaa dövmeyi daha da bozabilir ya da derinize zarar verebilir... İstersniz lazeri bir araştırın dövme küçük olduğu için çok yüksek ücretli olmaz belki... Bir de beyaz kedi miydi neydi öyle biryer dövme siliyor diye okumuştum bu sitede, ama nerededir vs hiç bilmiyorum... Kısacası benim tavsiyem tca ya hiç bulaşmayın..
Beyaz Kedi'yi ben de duydum ama ben Ankara'da yaşıyorum Eskişehir'de okuyorum, o stüdyo İstanbul'da. Gitme şansım olur mu onu da hiç bilemiyorum ben en iyisi biraz daha bekleyeyim bu arada araştırmaya da vaktim olur. Teşekkürler.

Mikerinos
29-08-12, 19:08
Elyon
Beyaz Kedi'yi ben de duydum ama ben Ankara'da yaşıyorum Eskişehir'de okuyorum, o stüdyo İstanbul'da. Gitme şansım olur mu onu da hiç bilemiyorum ben en iyisi biraz daha bekleyeyim bu arada araştırmaya da vaktim olur. Teşekkürler.
Evet bence de iyice araştırın ve tavsiyem tca yı da çok iyi araştırmadan denemeyin... Ha bu arada sanırım bu konuda Howar diye biri dövmeci arkadaşım lazersiz sildi falan diyordu bir geçmişi okuyun isterseniz...

Elyon
29-08-12, 19:08
Mikerinos
Evet bence de iyice araştırın ve tavsiyem tca yı da çok iyi araştırmadan denemeyin... Ha bu arada sanırım bu konuda Howar diye biri dövmeci arkadaşım lazersiz sildi falan diyordu bir geçmişi okuyun isterseniz...
Teşekkür ederim araştıracağım bunları. :KK16:

Malta_love
30-08-12, 10:08
ya bende sildirmek istiyorum..bu Tca alıp denesem mi..bilemedim çok kararsız kaldım:KK43:

Malta_love
Mikerinos

Lazer çok para istiyor:KK43:

Malta_love
maximaculpa
bendeki 30luk tca bitmeden 50 yi alamam ki.
bol bepanten süreriz o zaman..
Canım sen bu 30luk olanı kullandın mı?

Malta_love
Howar
bi arkadaşımız var dövmeci. yeşil siyah olan dövmeyi yine dövme yapar gibi sildi. 1 ay iz kaldı ama şimdi birşey de kalmadı. yani tekrar iğne ile almış boyayı. birde ten rengi ve boya rengi fark ediyomuş
Nerde canım burası???Bu dövmeci gidip bende görünsem diyorum...

snys
6-09-12, 20:09
sevdicek
Arkadaşlar merhaba ben internet üzerinden bu resimdeki tca %50'yi aldım.

Eki Görüntüle 407053

Nasıl kullanacağını tam anlamıyla bilen var mı ?
Bileğimdeki dövmeyi silmek için kullanacam.
Daha önceden 2 seans lazere gittim. İşe yarıyor fakat inanılmaz acısı var. Dayanamıyorum o kadar.
Burada da sizlere yardımcı olması açısından kullandıktan sonra resim çekip paylaşacağım aşamaları.
Siz de bana yardım ederseniz sevinirim. :KK34:
Ben de sırtımdaki dövmeyi bu yöntemle sildirmek istiyorum. Bileğinizin şu anki durumu nasıl? Tamamen çıktı mı? İz kaldı mı? Paylaşırsanız çok sevinirim.

Matmazel Green
7-09-12, 10:09
Kızlar bende bu asiti kolumda denedim denemez olaydım dövmem geçmedi ,yanık izi oldu ve daha da kötü görünüyor millet koluma acıyarak bakıyor iyi bir lazer yeri bulsam başka çözüm yok sanırım

sevdicek
10-09-12, 14:09
sabrina18
Kızlar bende bu asiti kolumda denedim denemez olaydım dövmem geçmedi ,yanık izi oldu ve daha da kötü görünüyor millet koluma acıyarak bakıyor iyi bir lazer yeri bulsam başka çözüm yok sanırım
Canım sen nasıl yaptın bilmiyorum ama bende iz filan kalmadı %50 tca kullandım, renkte solma ıoldu. Ama lazer çok acılı olsada daha kısa çözüm olduğu için ben de lazere gidecem adanada. Bundan önce 2 seans gittim, faydasını gördüm ama lazerde de iz kalıyor bilgin olsun.

Matmazel Green
14-09-12, 19:09
sevdicek
Canım sen nasıl yaptın bilmiyorum ama bende iz filan kalmadı %50 tca kullandım, renkte solma ıoldu. Ama lazer çok acılı olsada daha kısa çözüm olduğu için ben de lazere gidecem adanada. Bundan önce 2 seans gittim, faydasını gördüm ama lazerde de iz kalıyor bilgin olsun.
Canım kullanma talimatında ne yazıldıysa ona bakarak yaptım bu aralar bakırköyde bir yer varmış onu araştırıyorum En Büyük KK

leyla_suz_
21-09-12, 19:09
prenses25
tamam arkadaşım bişey yapar çözüm bulursam bir saniye beklemem valla herkez öğrensin kurtulsun bu dertten:)))
bende de aynı sorun var nasıl siildirecem cok pişmanım keske yaptırmadan önce okusaydm cok güzel olacak dedıler kasım yoktu kalemle cısıyordm ama kımse anlamıyormus bunu yaptırınca okulda herkes benı konusmaya basladı öğretmenım.öğrenciler hep kasımı göstererek konusuyor tca işe yarıyor mu çaresisizim

mogis
6-11-12, 19:11
Bence dövme sildirmenin izsiz olanı yalan.. Ben cok zamandır araştırıyorum en iddialı yerlerin sitelerindeki resimlerde bile izler var ki resimlerde rötuş da yapıyorlar buna rağmen iz olduğu bariz belli..

leilacutie
14-01-13, 14:01
prenses25
bu ürün çok güzel.zaten malum satış sitesindeki dövme ve siğiller için olan orjinal ve saf olan ürün bu.fiyatıda diğer tca lara göre oranı yüksek olduğu için daha pahalı.ama dikkat et arkadaşım.taşırmadan kullan.kahverengi lekeler kalmasın kendi cildinde.güneşten koru.bol bol bepanthen kullan..resimleri bekliyoruz.ben göz çevresi olduğu için cesaret edemedim.
Arkadasm msj atmssn ams cvp yazamyrm ozelden burdan yazym

Evet ben 50tca yapiyorum devamli ayda 1 kez once bazi yerleri kabuk oluyor snra soyuluyor bu yaptigimi cilt drumada sordum saglik acisindan bir sorunu yok fakat dikkatli yapmak gerek asit soncta. Soyulduktan sonra hicbir iz kalmiyor biraz biraz rengi aciliyor tca uzun vadeli bir yontem fakat renginde soluklasmalari farkedebiliyorum. Benim niyetim sise bitene kadar tcaya devam etmek ve sonrasinda 1-2 seans lazerle kalanlarin hepsinden kurtulmak hem maliyetimi en aza dusuruyorum hemde lazer acisini yasamak zorunda kalmiyorum

prenses25
14-01-13, 16:01
leilacutie
Arkadasm msj atmssn ams cvp yazamyrm ozelden burdan yazym

Evet ben 50tca yapiyorum devamli ayda 1 kez once bazi yerleri kabuk oluyor snra soyuluyor bu yaptigimi cilt drumada sordum saglik acisindan bir sorunu yok fakat dikkatli yapmak gerek asit soncta. Soyulduktan sonra hicbir iz kalmiyor biraz biraz rengi aciliyor tca uzun vadeli bir yontem fakat renginde soluklasmalari farkedebiliyorum. Benim niyetim sise bitene kadar tcaya devam etmek ve sonrasinda 1-2 seans lazerle kalanlarin hepsinden kurtulmak hem maliyetimi en aza dusuruyorum hemde lazer acisini yasamak zorunda kalmiyorum
cevapladığın için çok teşekkür ederim arkadaşım.inşallah biran önce kurtuluruz bu dövmelerden:)

melsadeen
15-01-13, 00:01
snys
Ben de sırtımdaki dövmeyi bu yöntemle sildirmek istiyorum. Bileğinizin şu anki durumu nasıl? Tamamen çıktı mı? İz kaldı mı? Paylaşırsanız çok sevinirim.
Zararli degil midir bu?

melsadeen
Gercekten merakimdan yaziyorum yanlis anlamazsiniz. Yaptirmissiniz severek neden sildirmek icin bu kadar aci merak ettim. Kasa yapilani tabi bilemiyorum zordur cok gecmis olsun diyorum ama digerlerini biseyle kapatamiyormusunuz? Bende de 3 tane var kucuk. Is durumunda kollardakini mecbur kapaticam. Ama sildirmeye dayanamazdim sanirim.

ikizbalik
Sildirme işleminde yaptırırken duyulan acıdan fazlası olmuyor

cylnkrtk
15-01-13, 01:01
ikizbalik
Sildirme işleminde yaptırırken duyulan acıdan fazlası olmuyor
sanırım burası daha uygun :) az önce mesaj attığınız ve ilginiz için teşekkürler .dövmem kibrit kutusundan biraz uzun ince yazılmıs bir isim dövmesi kol bileğimde

Surrender
aradan bayağı zaman geçmiş, keşke son halini görebilsek:KK23::KK23:

ikizbalik
cylnkrtk
sanırım burası daha uygun :) az önce mesaj attığınız ve ilginiz için teşekkürler .dövmem kibrit kutusundan biraz uzun ince yazılmıs bir isim dövmesi kol bileğimde
Rica ederim ne demek
Şayet istanbuldaysanız
nişanlım profesyonel dövme yapıyor
avrupa yakasındayız
modeli mail atabilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım
hannyatattoo@gmail.com

kufrenses
15-01-13, 04:01
son hali nasıl oldu acaba?

EsraLorin
15-01-13, 11:01
Bende merak ettim son halini :S

cylnkrtk
15-01-13, 17:01
ikizbalik
Rica ederim ne demek
Şayet istanbuldaysanız
nişanlım profesyonel dövme yapıyor
avrupa yakasındayız
modeli mail atabilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım
hannyatattoo@gmail.com
ben mail attım size cevabınızı bekliyorum :)

fotojenixxx
14-03-13, 10:03
tcakimyasalpeeling.com sitesinde gördüm bende %50 lik oranlı olanını. bugün sipariş geçtim bakalım hadi hayırlısı. :) oldukça güven verdi ürünleri bana kızlar. bence bir bakın derim.:KK16:

LadyBeto
30-05-13, 11:05
kızlar merhaba. yaklaşık 2 aydır formunuzu takip ediyorum yeni kayıt oldum. bende 1,5-2 ay önce dövme yaptırdım. 2 gün sonra çok pişman oldum ve çıkarmak için bi sürü şey araştırdım.

ilk olarak lazer denedim. fakat 8 ay geçmeden yapılamıomuş. ki zaten tamda silinmiomuş çoğu zaman iz kalabiliomuş.
daha sonra bu sitede tca peelingi buldum. aradım görüştüm. daha yeni olduğu için 30'luk tca ile 15 seansta çıkabileceğini söylediler.
plastik cerrahiyle görüştüm onlarda o derinin komple kesileceğini ve dikiş izi kalabileceğini söylediler.
bunlar dışında denemediğim şeyde kalmadı saf alkolle de sildim. hiçbiri çare olmadı.
son olarak 15 gün önce evde annemin nasır solüsyonu vardı. içinde etil alkol ve asetik asit var. bunların yanında 3 tanede bitki özleri var. ki tca da zaten asetik asit. dövmemin küçük bir bölümüne sürdüm bu solüsyonu. sürdükten 1-2 saniye sonra üsteki derim kalktı ve alttaki deri kaldı. ondada alt kısımdaki dövmem daha koyu şekilde çıktı. aradaki renk farkı belli oluodu bariz şekilde. neyse kızlar bepanthen krem sürdüm o akşam. ve aradan 10 gün geçti kabuk bağladı solüsyonu sürdüğüm yer. kabuğun üstünde de 2. kattaki dövmem duruyodu. dün akşam kabuk attı ve o sürdüğüm yer kalktı. şu an dövmemin çok küçük bi kısmı silindi kızlar. o bölgede iz kalıp kalmayacağını bilmiorum. birazdan resim yüklicem ordan bakarsınız.
kısacası kızlar ben 2 aydır bu formu takip ediyorum. hepiniz sildirmeye çalışıosunuz bi şekilde. sırf size bunu yazmak için kayıt oldum. eğer sizinde aklınıza yatarsa dövmenizin az bi kısmında deneyip görürsünüz. ve umarım yazdıklarım yardımcı olur sizlere.

bu kabuk bağladığında görünen hali

bu kabuk attıktan sonraki hali

kızlar buda attığı kabuk. gördüğünüz gibi üstünde dövmemin bir kısmı duruyor

Tbrmnc
1-07-13, 18:07
Ladybeto dövmenin son durumu nedir acaba ? Nasır solusyonu iz bıraktımı?

prenses25
9-07-13, 09:07
Tbrmnc
Ladybeto dövmenin son durumu nedir acaba ? Nasır solusyonu iz bıraktımı?
Ladybeto bende solüsyonun iz bırakıp bırakmadığını çok merak ediyorum.lütfen yeni resimler bekliyoruz :)

LadyBeto
17-07-13, 22:07
prenses25
Ladybeto bende solüsyonun iz bırakıp bırakmadığını çok merak ediyorum.lütfen yeni resimler bekliyoruz :)

Kizlar iyi geceler. Foruma uzun suredir bakamadim sehir disindayim. Bakim yaptiktan sonra hicbir sekilde derimde kabarma falan olmadi kabugum kapandi. Sadece hafif bi kirmizilik var. Telefondan nasil resim yuklendigini bilmiorum ama en kisa zamanda yuklerim sizler icin. :)

alpertungaoldimu
17-07-13, 22:07
LadyBeto
Kizlar iyi geceler. Foruma uzun suredir bakamadim sehir disindayim. Bakim yaptiktan sonra hicbir sekilde derimde kabarma falan olmadi kabugum kapandi. Sadece hafif bi kirmizilik var. Telefondan nasil resim yuklendigini bilmiorum ama en kisa zamanda yuklerim sizler icin. :)
umarım iz kalmamıştır ama iz kalmadıysa bile böyle küçük küçük bölgeler halinde çıkarmalısın sanki :26: çok acı verici görünüyor. umarım kalıcı bir zarar olmadan atlatırsın. başka bir dövmeyle başarılı bir şekilde kapatıyorlar aslında ama sanırım sen dövme yaptırmış olmaktan pişmansın :44:

LadyBeto
18-07-13, 13:07
alpertungaoldimu
umarım iz kalmamıştır ama iz kalmadıysa bile böyle küçük küçük bölgeler halinde çıkarmalısın sanki :26: çok acı verici görünüyor. umarım kalıcı bir zarar olmadan atlatırsın. başka bir dövmeyle başarılı bir şekilde kapatıyorlar aslında ama sanırım sen dövme yaptırmış olmaktan pişmansın :44:
Ilk basta kabugun attigi yerde cukurluk vardi ama kapandi simdi. Su an surekli gunes altinda oldugu icin uygulama yapamiorum. Eylulde baslicam ve asla acimadi canim :) dove yaptirmaktan pismanim evet :)

Tbrmnc
19-07-13, 17:07
LadyBeto
Ilk basta kabugun attigi yerde cukurluk vardi ama kapandi simdi. Su an surekli gunes altinda oldugu icin uygulama yapamiorum. Eylulde baslicam ve asla acimadi canim :) dove yaptirmaktan pismanim evet :)
Bende aldm nasır solusyonu pazartesi deniyeceğim.6 seans lazere girdim fakat %50 açılma var leke ve scarlarda cabası.tca %50 denedm ama işe yaramadı solusyon işe yararsa mucize olur.bize resim gönderebilrsen süper olur LadyBeto :)))

prenses25
26-07-13, 00:07
fotojenixxx
tcakimyasalpeeling.com sitesinde gördüm bende %50 lik oranlı olanını. bugün sipariş geçtim bakalım hadi hayırlısı. :) oldukça güven verdi ürünleri bana kızlar. bence bir bakın derim.:KK16:
fotojenixxx arkadaşım benimde kaşımda kalıcı makyaj var.daha önce 2 seas lazere gittim fakat hafif silindi.can acısı ve yüksek fiyatta cabası..bende peeling düşünüyorum lütfen uygulama sonuçların hakkında bilgi paylaşımında bulunmayı unutma:)) peeling ile nasır solüsyonu arasında seçim yapmak istiyorum.sevgiyle kal..

tubaam
27-07-13, 13:07
öncelikle herkese merhaba çok uzun zamandır dövme silimi hakkındaki yazılarınızı takip ediyorum malesef bende 3-4 yıl önce kaşlarıma dövme yaptırarak hayatımın en büyük hatasını yaptım o da yetmezmiş gibi dövmenin birini sildirirken (çünkü çok yukarıdan olmuştu) daha düzgün olur diye biraz altına kalıcı makyaj olarak yaptırdım yani hata üstüne hata:KK43:( geçen sene 5 seans lazere gittim dövmenin renginin açılması dışında hiç bişey olmadı artık bu durum beni fazlasıyla sıktığı için 1 hafta önce beyaz kedi merkezine gittim ve tamamını sildirdim.şuan kaşlarım kabuk bağladı ve inanılmaz kötü bi görüntüsü var kabuğun yarısı düştü ama kabuksuz kalan yerlerde kızarıklık var boyanın rengi varmı anlayamıyorum kızarıklıktan dolayı eğer kalırsa 2 ay sonra tekrar gidicem kabuk tamamen düştükten sonra da yara izi kalmasın diye söyledikleri kremleri kullanıcam bu durum psikolojimi alt üst etti evden dışarı çıkamıyorum tamamen geçsin herşeye razıyım birazcık zamana ihtiyacım var tamamen geçip geçmediğini anlamak için. buraya yazdım belki sizede bi fikir olabilir diye çok zor bi süreç ama sonunda kurtulmakta var tek korkum iz kalması eğer bu yöntemi denemek isteyen olursa bi kaç ay sonra sonucun ne olucanı yazarım

LadyBeto
28-07-13, 20:07
Tbrmnc
Bende aldm nasır solusyonu pazartesi deniyeceğim.6 seans lazere girdim fakat %50 açılma var leke ve scarlarda cabası.tca %50 denedm ama işe yaramadı solusyon işe yararsa mucize olur.bize resim gönderebilrsen süper olur LadyBeto :)))
kızlar size son halini gönderiorum. kurusa bakmayın tatildeydim bakamadım :) canım inşAllah sende kurtulabilirsin :KK43:

http://u1307.hizliresim.com/1c/w/qwp5k.jpg