Binnaz Abla

2ileri1geri
12-07-13, 11:07
princesss
kızlar siz bir el atın şimdi de... nesibe'nin dediği ve çıkan falınız var mı?
benqdedigini yapmadim bir ay once de ben qisey yap demisim yapmamissin artik cok gec dedi :KK43: yani nesibe benim ailemi isimi bildi erkek arkadasimi da bildi kisiligini falan hep bildi

cnsa358
12-07-13, 11:07
Benimde erkek arkdsmn kisilgni hep bildi neler yasandgnida bildi cikarsa dedikleri yazarim ben bekleme asamasindayim

Beeyyzzaa
12-07-13, 12:07
Nesibe beni bilmekle kalmadı hem eşimi hem de eşimin ailesini birebir tarif etti bana:) dediklerini yapmaya çalışıyorum.. 2 kere baktırdım ben O'na biri 27 haziran biri de 9 temmuzda.. İkisinde de çok başarılıydı ve ikisinde de bana dediği zaman 1 ay :) o 1 ay dolduğu zaman mutlaka oldu ya da olmadı diye paylaşacağım sizlerle.. Bu ayın 16sında eğer yakalayabilirsem tekrar baktıracağım bakalım zamanda kısalma olacak mı :) onu da mutlaka paylaşacağım burdan :)

Beeyyzzaa
Kızlaaarrr bişi dicem ama yuh demek yok tamam mı? :) ben yine fal baktırdım bu defa da güven cihan çobana :) anı ve geçmişi çok iyi bildi.. Zaman olarak da ağustosun ilk haftası dedi yani nesibeyle hemen hemen aynı tarih :) eğer dedikleri çıkarsa benden daha mutlusu olmayacak galiba :)) sizden ricam ne olur bana dua edin de şu çok sevgili kocacığım dönsün gelsin bana yoksa ben iflah olmayacağım anlaşıldı:KK43: yakında reklam amaçlı üyelik diye silinirsem de hiç şaşırmam :) hangi normal insan bu kadar kısa zamanda bu kdr çok fal baktırır ki :S

cnsa358
Sana cokca dua edicem merak etme Rabim hepimize gonlumuzdekileri verir ins. Bi sen deglsin hergn baktryorum resmen kafayi oynattim iyice o ne dicek bu ne dicek demekten bugunde nesibeyi yakalicam onu bekliyorum

jelibonn88
12-07-13, 13:07
konu başlığını görüp merakla sitesini açtım..ve kndimi tarot falı için sırada buldum :KK9:
bilmeden içimden bilgeyi seçmek geldi :)
umarım doğru seçim olmştr :KK6:

Beeyyzzaa
jelibonn88
konu başlığını görüp merakla sitesini açtım..ve kndimi tarot falı için sırada buldum :KK9:
bilmeden içimden bilgeyi seçmek geldi :)
umarım doğru seçim olmştr :KK6:
Bilge anda ve geçmişte iyidir ama gelecekle ilgili verdiği tarihe takılma derim ben 2 kere baktırmış biri olarak..

jelibonn88
Beeyyzzaa
Bilge anda ve geçmişte iyidir ama gelecekle ilgili verdiği tarihe takılma derim ben 2 kere baktırmış biri olarak..

hımm..tamam teşekkür ederm :KK34:

Beeyyzzaa
cansualml358
Sana cokca dua edicem merak etme Rabim hepimize gonlumuzdekileri verir ins. Bi sen deglsin hergn baktryorum resmen kafayi oynattim iyice o ne dicek bu ne dicek demekten bugunde nesibeyi yakalicam onu bekliyorum
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.. Ben de senin için dua edeceğim allah gönlünden ne geçiyosa versin diye.. Günde 3-4 defa baktırdığımı biliyorum hatta mobil ödeme limitim ve kredi kartı limitim dolmasa ben yine baktırırdım nesibeye beklemezdim 16 temmuzu :KK43: dilerim güzel şeyler söyler geleceğinle ilgili.. Neden bilmiyorum ama ben çok güvendim O'na..

cnsa358
Benimde mobil odeme limitim dolgu icin arkdsa kntr attrp ordan gonderiyorum hic iyi degil boyle sonumuz gerckten :KK70: hep edicem sen merak etme baskasnn duasi kabul olrmus teskkr ederm bu arada :))

pobol
12-07-13, 17:07
Ben rezzanı çok beğenmedim şaşırtmadı beni yani..bildiğim şeyleri söyledi..boşuna bir fal oldu yine. sadce 2 harf verdi bekleyip göreceğim..
binnazabldaki Hülya Demir çok şaşırttı beni şimdiye kadar bir tek..

crn
12-07-13, 19:07
Beeyyzzaa
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.. Ben de senin için dua edeceğim allah gönlünden ne geçiyosa versin diye.. Günde 3-4 defa baktırdığımı biliyorum hatta mobil ödeme limitim ve kredi kartı limitim dolmasa ben yine baktırırdım nesibeye beklemezdim 16 temmuzu :KK43: dilerim güzel şeyler söyler geleceğinle ilgili.. Neden bilmiyorum ama ben çok güvendim O'na..

beyzacım tellweden hades nasıldı sende çıktı mı dedikleri??

2ileri1geri
lidya falaleme geçmiş...geçmiş olsun on tane üyelik alıp kendini över diğer falcıları kötüler hazır ve nazır olalım :)

Beeyyzzaa
crn
beyzacım tellweden hades nasıldı sende çıktı mı dedikleri??
Benim içimi açan sıcacık bir faldı onunki :) durumumu sanki benimle yaşamış gibi bildi.. Aynı şekilde eşimi de. Bana verdiği zaman 3 ay dolayısıyla geleceği nasıldır bilemem ama durum analizi çok iyiydi.

crn
12-07-13, 21:07
Beeyyzzaa
Benim içimi açan sıcacık bir faldı onunki :) durumumu sanki benimle yaşamış gibi bildi.. Aynı şekilde eşimi de. Bana verdiği zaman 3 ay dolayısıyla geleceği nasıldır bilemem ama durum analizi çok iyiydi.

arzubaci nasıldı peki;?

Beeyyzzaa
13-07-13, 07:07
İskambil baktırmıştım ben ona. Genel olarak tavsiyelerle doluydu. Fena değil şimdiki durum için.gelecekle ilgili zaman vermedi. Çok tavsiye edebileceğim biri değil..

cnsa358
13-07-13, 08:07
Kizlar nesibenin dedikleri cikarmi nolrsnz cvp verinvall artik kime nasl baktrcgmi sasirdm ben cikan oldmu

2ileri1geri
13-07-13, 10:07
ayyy kizlar rezzan ablanin olumsuz konustugu hic kimse yok mu ya hepimiz mi bayramda bayram edicez

yelola
13-07-13, 12:07
cansualml358
Kizlar nesibenin dedikleri cikarmi nolrsnz cvp verinvall artik kime nasl baktrcgmi sasirdm ben cikan oldmu
Nesibe'nin bana söyledikleri çıktı. İki fal baktırdım ona ve ikisi de çıktı. Tarot için yakalayamadım henüz. Kahve baktırmıştım.

cnsa358
Nesibe'nin bana söyledikleri çıktı. İki fal baktırdım ona ve ikisi de çıktı. Tarot için yakalayamadım henüz. Kahve baktırmıştım.

Verdigi tavsiylre uydndami ckti bna bikac bisey soyledi uymam gerektgnide bekliyorum hala o yzden soruyorum

2ileri1geri
cansualml358

Verdigi tavsiylre uydndami ckti bna bikac bisey soyledi uymam gerektgnide bekliyorum hala o yzden soruyorum
ayyy boyle nesibenin verdigi onerilere uyup dediklerini yasayanlari gordukce kendimi sucluyorum ben bana dediklerini yapmadim sonra iki kez daha baktirdim ve nesibe 'yapman gerekenleri yapmamissin canim bak simdi bana beraberiz nesibe diye fal baktiracaktin artik cok gec' demisti :KK43: tekrar baktirmaya korkuyorum valla ya rezzanin asiladigi umudum kirilir diye

cnsa358
ayyy boyle nesibenin verdigi onerilere uyup dediklerini yasayanlari gordukce kendimi sucluyorum ben bana dediklerini yapmadim sonra iki kez daha baktirdim ve nesibe 'yapman gerekenleri yapmamissin canim bak simdi bana beraberiz nesibe diye fal baktiracaktin artik cok gec' demisti :KK43: tekrar baktirmaya korkuyorum valla ya rezzanin asiladigi umudum kirilir diye

Valla varya bnde o tavsiyeye uymak icin kndmi zor tutuyorum valla dayanmyp bnde msj atcm artik :KK70: o yzden soruyorum uymam gereklmi diye uymaya devam o zmn msj atmak asla yok :KK70:

2ileri1geri
13-07-13, 13:07
cansualml358

Valla varya bnde o tavsiyeye uymak icin kndmi zor tutuyorum valla dayanmyp bnde msj atcm artik :KK70: o yzden soruyorum uymam gereklmi diye uymaya devam o zmn msj atmak asla yok :KK70:
ben nisanda mayista deli gibi online fal baktirdim ayni fincani ilkaya ve nesibeye yollamistim ilkay sakin arama sorma tut kendini derken nesibe ara konus bikana kadar anlat kendini demisti ilkay da o sira baya populer ben hic msj bile atmadim birak kendimi anlatmayi!!!
sonra bi kez daha nesibeye baktirdim cok gec artik dedi bence uymalisin dediklerine

cnsa358
Tamam anlstik nesibenin dediklerine uyuyoruz sende keske uysaydin :KK43:

ipek_bal
gaussmat
ben nisanda mayista deli gibi online fal baktirdim ayni fincani ilkaya ve nesibeye yollamistim ilkay sakin arama sorma tut kendini derken nesibe ara konus bikana kadar anlat kendini demisti ilkay da o sira baya populer ben hic msj bile atmadim birak kendimi anlatmayi!!!
sonra bi kez daha nesibeye baktirdim cok gec artik dedi bence uymalisin dediklerine
cnm işine karışmak gibi olmasın ama onla konusmadan nerden bileceksin ki geç mi degil mi? yani ne bilim baska biri olmadıgı sürece bene konusabilmelisin onunla...
ama en önemlisi ilkayı dinledim keşke nesibeyi dinleseymişim diyeceğine kendi sesini dinle bence. mesela ben de bir konuda beklemedeyim, bnm hislerim arama diyor o yuzden aramıorum, ha su da var güendigim falcım da arama dedi zaten :) ama içimde en ufak bi ses ara niye bekliyorsun dese arardım beklemeden... bugüne kadar falcı dinlemeyip hislerimi dinledigim konular oldu ve hiç pişman degilim iyi ki yapmışım diyorum :)