TEST

Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

Efser
14-01-13, 18:01
gamyoncu
ohh maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar: bu arada tanem sen 15 yıllık evli misin tekrardan maşallah diyim nazar değmesin:nazar::nazar::nazar:
Evet canım tam 15yıl oldu :nazar:sizlerimizde daim olsun

azerinnn
cornella
benimkilerde kirlendi ama hiç canım istemiyor...
istemiyo da ne dimek kiz:KK53::KK53::KK53:kalori yakarsin iste ne guzel:KK9::KK9::KK9::KK9:hadi toplanin da yarin cam silelim:KK19::KK19::KK19::KK19:

ask1
azerinnn
istemiyo da ne dimek kiz:KK53::KK53::KK53:kalori yakarsin iste ne guzel:KK9::KK9::KK9::KK9:hadi toplanin da yarin cam silelim:KK19::KK19::KK19::KK19:
Benimkilerde kirlendiler amma lakin silemem yarın dip köşe temizliğim var başka güna kaldı camlar gari:KK9:

Efser
azerinnn
Benımde işm var başka güne ertelesek

gamyoncu
azerinim hala yapmamışsın evlilik cetvelini:26::26::26:

cornella
14-01-13, 19:01
azerinnn
:83::83::83: yağmur yağıyor yaa niye boşuna siliyoz(bahaneler bitmez:))

cornella
kızlar sofranızı nasıl hazırlıyorsunuz..yani tv da dizilerde falan herşey sofranın ortasında oluyor ya herkes ordan alıyor yiyor.benim çok hoşuma gidiyor...ama çok bulaşık çıkar diye yapmıyorm....yapanınız var mı?

Efser
cornella
kızlar sofranızı nasıl hazırlıyorsunuz..yani tv da dizilerde falan herşey sofranın ortasında oluyor ya herkes ordan alıyor yiyor.benim çok hoşuma gidiyor...ama çok bulaşık çıkar diye yapmıyorm....yapanınız var mı?
Canım o yemeğin türüne göre değişir :KK16:
Eğer sulu bi yemekse pilav salata ortaya koyarım
Pilavın yanına bişey yapmışsam onu servis yaparım

azerinnn
ask1
Benimkilerde kirlendiler amma lakin silemem yarın dip köşe temizliğim var başka güna kaldı camlar gari:KK9:
tanem111
Benımde işm var başka güne ertelesek
gamyoncu
azerinim hala yapmamışsın evlilik cetvelini:26::26::26:
simdi yapiyorum canim:KK34:
cornella
:83::83::83: yağmur yağıyor yaa niye boşuna siliyoz(bahaneler bitmez:))
taaam o zaman yarin degil de obur gun silelim bana uyar:KK16::KK16:
cornella
ben de bazen eserse yapiyorum dedgin gibi bulasik cok cikiyo:KK53:

ranana
Hayirli geceler kizçeler nasilsiniz bakım isler bitti muhabbet başladı :)))

azerinnn
kizlar raporumu veriyim
mutfaga girdim mutfak masasinin sofrasini makineye attim
yenisini utuledim serdim
ocagi firini tezgahin ustunu beyaz esyalarimi cilit bangla sildim bi guzel
mutfak dolaplarinin bazilari dagilmisti oralari topladim dolap ustlerini sildim
caydanligimi demligimi camasir suyuyla ovdum sildim bi guzel
lavabonun kenarindaki duvari sildim
buzdolabini temizledim
mutfak ve banyo kapisini sildim
wc lavaboyu ovdum
kuruyan camasirlari katladim yerine koydum
yemek yaptim salonu supurdum toz aldim
copleri topladim
bu gunluk bu kadar yoruldum:KK31::KK31::KK31:

azerinnn
ranana
Hayirli geceler kizçeler nasilsiniz bakım isler bitti muhabbet başladı :)))
evet valla canim isler bitti bebeler uyudu hayat simdi basladi:KK53::KK53::KK53:
sen nasilsin:KK16:

ranana
azerinnn
evet valla canim isler bitti bebeler uyudu hayat simdi basladi:KK53::KK53::KK53:
sen nasilsin:KK16:
Ohh nazar değmesin :nazar::nazar: size ya
Ben iyi iste bulantilarla bogusuyorum valla hayat bana guzel sanırım kendimi iyice kendimi hamişlige verdim iş yok güç yok valla imreniyorum sizlere

ask1
azerinnn
kizlar raporumu veriyim
yenisini utuledim serdim
buzdolabini temizledim
wc lavaboyu ovdum
copleri topladim
Maşşalah :nazar:azerinim baya bi iş yapmışsın yorulmuşsundur tabi dinlen biraz:KK19:

Efser
14-01-13, 20:01
azerinnn
simdi yapiyorum canim:KK34:

taaam o zaman yarin degil de obur gun silelim bana uyar:KK16::KK16:

ben de bazen eserse yapiyorum dedgin gibi bulasik cok cikiyo:KK53:
Tamam canım bakalım

azerinnn
kizlar raporumu veriyim
yenisini utuledim serdim
buzdolabini temizledim
wc lavaboyu ovdum
copleri topladim
Yorulmuşsun bebisim
Ben bugün oğlanı okula gönderdim kızın
yanıda uyuya kalmışım :KK17: ancak yemek yap mutfağı topla ca marır ser gün bitti
Şimdi acdı durmuyo eşimde dizi seyredecem diyo kızın dersi var yanı ütü yatı yine
ranana
Ben iyi iste bulantilarla bogusuyorum valla hayat bana guzel sanırım kendimi iyice kendimi hamişlige verdim iş yok güç yok valla imreniyorum sizlere
Canı sıkma tatlım :KK54:sen bi kucagınal bebişi hepberaber çıkarırız acısını:KK52::KK52:

pempepanter35
Kizlar slm ben de yine camasir katladim makinadakileri astim yeni kirlileri attim yikamaya nevresimleri cikardim da onlari iste..butun evi supurdum iki kere hem de oglus simit kemirdi her yer susam oldu bi daha supurdum ben de.. salonun tozunu aldim.. dun geceden lavabo wc ovmustum bugun ellemedim mutfak tezgahini domestosladim yemek yaptim esim de yardim etti saolsun bulasiklari mak attim oglani yikadik yemek bulasmisti her yerine ben de bi dus aldim yerler silincekti kaldi kovada suyla.. bebisim birakmiyo bugun yarim saat uyudu sadece gec kalktik ondan..balkonu da sileyim diyodum kaldi yani idare eder bi gundu diyelim buna da sukur

yarin camlari bi ihtimal silebilirdim carsamba da bana uymuyo kkizlar saglik olsun bi gun erken bi gun gec yapariz ins.

azerinnn
ranana
sen dinlen simdi canim ben de oyleydim ilk aylarda sonra turp gibi oldum valla:KK53:
ask1
Maşşalah :nazar:azerinim baya bi iş yapmışsın yorulmuşsundur tabi dinlen biraz:KK19:
yoruldum valla asktom:KK16::KK16:sen nasilsin?estos daha ugramamis:26:
pempepanter35
Kizlar slm ben de yine camasir katladim makinadakileri astim yeni kirlileri attim yikamaya nevresimleri cikardim da onlari iste..butun evi supurdum iki kere hem de oglus simit kemirdi her yer susam oldu bi daha supurdum ben de.. salonun tozunu aldim.. dun geceden lavabo wc ovmustum bugun ellemedim mutfak tezgahini domestosladim yemek yaptim esim de yardim etti saolsun bulasiklari mak attim oglani yikadik yemek bulasmisti her yerine ben de bi dus aldim yerler silincekti kaldi kovada suyla.. bebisim birakmiyo bugun yarim saat uyudu sadece gec kalktik ondan..balkonu da sileyim diyodum kaldi yani idare eder bi gundu diyelim buna da sukur

yarin camlari bi ihtimal silebilirdim carsamba da bana uymuyo kkizlar saglik olsun bi gun erken bi gun gec yapariz ins.
sen de baya bi is yapmisin canim :KK16::KK16:
olsun sen yarin yap biz de zaman bulup bu hafta bitirelim kizlarla:KK16:

azerinnn
bu arada kizlar nasil olmus cizelgem:KK53::KK53:
benim herufe gosterdim sevinicek diye dusunerek:KK19: ben neden diz cokuyomusum dedi:KK53: ben de ee napiyim ben mi diz cokseydim dedim:KK9::KK9::KK9:

bisidicem
bu çizelge nasıl yapılıyor bırı anlatabılırmı çok beğendımde :KK17::KK17:

azerinnn
tanem111
Tamam canım bakalım

Yorulmuşsun bebisim
yanıda uyuya kalmışım :KK17: ancak yemek yap mutfağı topla ca marır ser gün bitti
Şimdi acdı durmuyo eşimde dizi seyredecem diyo kızın dersi var yanı ütü yatı yine

Canı sıkma tatlım :KK54:sen bi kucagınal bebişi hepberaber çıkarırız acısını:KK52::KK52:
aa bacim yine mi utu valla senin yerine ben yoruldum burdan:KK9::KK9::KK9:

cornella
azerinnn
benim herufe gosterdim sevinicek diye dusunerek:KK19: ben neden diz cokuyomusum dedi:KK53: ben de ee napiyim ben mi diz cokseydim dedim:KK9::KK9::KK9:

bende o görseli kullanacaktım ama bizimkide ben diz çökmem derdi beni sinir ederdi....bunda bile aşkım ben seni kaldıramam diyip dalgasını geçti:KK53:

ranana
tanem111
Tamam canım bakalım

Yorulmuşsun bebisim

Valla ben cok kıskancim siz böyle yaptıklarınızı anlatıyorsunuz ya ben yapamıyorum çatlıyorum valla inşallah hayirlisiyla doğsun artık bende yaptıklarımı yazacam:)))

azerinnn
bisidicem
bu çizelge nasıl yapılıyor bırı anlatabılırmı çok beğendımde :KK17::KK17:
iste burdan yaptik canim:KK34::KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-uygulamalar/587036-evlilik-panosu-uygulamasi.html

ask1
azerinnn
sen dinlen simdi canim ben de oyleydim ilk aylarda sonra turp gibi oldum valla:KK53:

Ne yapıyım CNm kocişinde istekleri bitmiyor çay ,meyve ,tatlı ,çerez ard Arda koşturuyorm onun için gören ağa sanır walla:KK9::KK9:

pempepanter35
azerinnn
Benim is cok kucuk odam var kilerim var kucuk tuvaletim var temiz ama daginik iste bakalim sira nezman gelirse..
tmm ben yapabilirsem bu hafta zaten iki kucuk cam var bi de mutfak salonu silmistim zor olmaz ustunden gecerim.

ranana
azerinnn

İnşallah canim bende Turp gibi olurum bu arada harika olmuş Rabbim nice yıllara mutlu Mesut beraber girmeniz dilegiyle

ask1
cornella
bende o görseli kullanacaktım ama bizimkide ben diz çökmem derdi beni sinir ederdi....bunda bile aşkım ben seni kaldıramam diyip dalgasını geçti:KK53:
Walla ben kocişle verdim o seçti görseli görende romantik biri sanır:KK51::KK60::KK60::KK60::KK60:

Efser
azerinnn
aa bacim yine mi utu valla senin yerine ben yoruldum burdan:KK9::KK9::KK9:
Eeee 3çoçuk olunca hepsi 3pandolon kazak çıkarırsa
herüfünküde ayrı oda 3desek
Saysak 2 kerede çamaşır
yıkasak bacım ne ediyo
Sayameyooommmm:18:

rabyas
vay arkadaş yokluğumuz kimsenin umrunda değil insan bir merak eder yahuuuu..

cornella
tanem111
Saysak 2 kerede çamaşır
yıkasak bacım ne ediyo

ütü müüüüüüü? bögghh igrenç bir uğraş...zaten ankette oyumu ütüden yana kullandım:) kızlar siz niye ütülüyorsunuz her şeyi..bizim yurtta kızlar donlarını bile ütülerlerdi....:KK6::KK6:

azerinnn
cornella
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
benim herufe de diz cokturtemedim icimde kalmisti bari sanalda yapiyim didim:KK53:
ranana
Valla ben cok kıskancim siz böyle yaptıklarınızı anlatıyorsunuz ya ben yapamıyorum çatlıyorum valla inşallah hayirlisiyla doğsun artık bende yaptıklarımı yazacam:)))
daha dogrusu bebis yuzunden yapamadiklarini yazican canim:KK9::KK9::KK9:
ask1
Ne yapıyım CNm kocişinde istekleri bitmiyor çay ,meyve ,tatlı ,çerez ard Arda koşturuyorm onun için gören ağa sanır walla:KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:benim heruf de korku filmi bulmus battaniyenin altina siginmis onu izliyo:KK53::KK9::KK9::KK9::KK9:
pempepanter35
Benim is cok kucuk odam var kilerim var kucuk tuvaletim var temiz ama daginik iste bakalim sira nezman gelirse..
tmm ben yapabilirsem bu hafta zaten iki kucuk cam var bi de mutfak salonu silmistim zor olmaz ustunden gecerim.
ay cok oda da bi sey degil ya 3 tane olsun miss gibi olsun dimi:26:
ranana
İnşallah canim bende Turp gibi olurum bu arada harika olmuş Rabbim nice yıllara mutlu Mesut beraber girmeniz dilegiyle
cok tesekkur ederim canim hepimiz insallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gamyoncu
azerinnn
çok güzel olmuş canım daha nice mutlu yıllara :nazar::nazar::nazar:bende ilk o görseli seçtim benim ki kaldırttırdı bu daha güzelmiş:KK19::KK19::KK19:

bisidicem
azerinnn
iste burdan yaptik canim:KK34::KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-uygulamalar/587036-evlilik-panosu-uygulamasi.html
çok tşk.ler ben evleneli ne çok olmuşya yenı fark ettim :KK9::KK9::KK9:

Efser
ask1
Walla ben kocişle verdim o seçti görseli görende romantik biri sanır:KK51::KK60::KK60::KK60::KK60:
Bizimkide uzun yıl olduğu için sırt sırta verdik anam:KK52::KK52:

gamyoncu
azerinnn
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:benim heruf de korku filmi bulmus battaniyenin altina siginmis onu izliyo:KK53::KK9::KK9::KK9::KK9:
bizimkide karadayı

cornella
ask1
ama güzel seçmiş:KK51::KK51:

azerinnn
tanem111
Saysak 2 kerede çamaşır
yıkasak bacım ne ediyo
benim matematigim buna yetmez bacim:KK53::KK9::KK9::KK9:
rabyas
vay arkadaş yokluğumuz kimsenin umrunda değil insan bir merak eder yahuuuu..
aaaaa urtmenim neden uyle diyosun bu gun ugradin ya o yuzden sormadik bi gun girme bak nasil ayaga kaldiriyorum topigi:KK53::KK9::KK9::KK9:
cornella
ütü müüüüüüü? bögghh igrenç bir uğraş...zaten ankette oyumu ütüden yana kullandım:) kızlar siz niye ütülüyorsunuz her şeyi..bizim yurtta kızlar donlarını bile ütülerlerdi....:KK6::KK6:
yok yahu o kadar da degil havluyu falan da utuleyenler var ben utulemem mesela:KK53:

ask1
tanem111
Ayy alemsin bacım çok güldüm:KK9::KK9::KK9:

cornella
gamyoncu
çok güzel olmuş canım daha nice mutlu yıllara :nazar::nazar::nazar:bende ilk o görseli seçtim benim ki kaldırttırdı bu daha güzelmiş:KK19::KK19::KK19:
sanalda bile herşeye karışıyorlar ya:KK53:

bisidicem
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tanem111

Efser
gamyoncu
bizimkide karadayı
azerinnn
benim herufe de diz cokturtemedim icimde kalmisti bari sanalda yapiyim didim:KK53:

Bizde karadayı bide yanıda kızıda istemiyor :KK53:

ask1
azerinnn

aaaaa urtmenim neden uyle diyosun bu gun ugradin ya o yuzden sormadik bi gun girme bak nasil ayaga kaldiriyorum topigi:KK53::KK9::KK9::KK9:

yok yahu o kadar da degil havluyu falan da utuleyenler var ben utulemem mesela:KK53:
Evet o havluları ütülerden makyak benim ki nefret ederim ütüden ama yapmadanda edemiyorm:KK19::KK19:

ask1
cornella
ama güzel seçmiş:KK51::KK51:
Evet şekerim bazen romantik oliveriii:KK53::KK53:

azerinnn
gamyoncu
o da guzel dogru soylemis canim:KK16::KK16::KK16::KK16:
bisidicem
evet baya olmus ben seni bekar saniyodum ya:KK17:
tanem111
artik bir birinizin yuzune bile bakamiyosunuz demek canim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ask1
Benimkide pür dikkat karadayıyı izliyo sinir çıt çıkaramıyorum:KK37:

bisidicem
azerinnn
o da guzel dogru soylemis canim:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet baya olmus ben seni bekar saniyodum ya:KK17:

artik bir birinizin yuzune bile bakamiyosunuz demek canim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
29uma yenı girdim cnm erken evlendım nedense 9 yıllık evli yazısını görünce bunu belirtme ihtıyacı hıssettım :KK9::KK9::KK9:

cornella
azerinnn

ayy bende yaa..valla bizimkinin gömlek,pantolonlarını zor ütülüyorum gına geldiydi neyseki üniforma getirdiler......:KK1::KK1:bizim ki delleniyor öğrencilerden formayı kaldırdılar memura verdiler diye:9

gamyoncu
cornella
sanalda bile herşeye karışıyorlar ya:KK53:

malesef canım karışıyorlar:KK52::KK52::KK52:

Efser
azerinnn

Bacım zaten h

Hesaplayıp psikolojini bozma bende öyle yapıyor:KK52::KK52:

ranana
azerinnn

İyi hadi yapafiklarimi sayayım bende:KK3::KK3::KK3:
Rica ederim amin insallah

gamyoncu
ask1
Benimkide pür dikkat karadayıyı izliyo sinir çıt çıkaramıyorum:KK37:
al benden de o kadar benimki fazla dizide seyretmez ama karadayıda ne buluyor anlamıyorum onun tek dizisi var o da kurtlar vadisi:KK47::KK47::KK47: