TEST

2013 Mart Anneleri Paylaşım Başlığı

frezya_78
3-10-12, 19:10
can_2576
benide kaydedermisiniz.31 yaşında 2.gebeliğim sat 06.06.2012 kızım olacak.izmirde yaşıyorum
satımız aynıııı kızımız aynıııı e bi de izmirdesin HOŞGELMİŞSİN CANIM BENİMMM :KK16:

frezya_78
3-10-12, 19:10
eee ne var ne yok bakalım herkes iyi mi sayiş berkemal mii:)

2013
3-10-12, 20:10
frezya_78
eee ne var ne yok bakalım herkes iyi mi sayiş berkemal mii:)
Herkes Hürrem molasında bu akşam :KK66:)

brsfiliz
frezya_78
al benden de o kadar ya aklım hep burda ne kaynattılar acaba ne konuşuyorlar diyorum acayip bağımlılık yaptınız bende:KK16:seviyim sizi :KK16:
ay evet frezyacım. Doğru dürüst kimsenin ismini bile bilmiyorum herkesi nickinden tanıyorum. ama acaba ne oldu ne yaptilar falan filan:) face baktım temin bir ara kimseyi tanıyamadım.:)

2013
ay evet sorma vala :) Nigarda ne cesaretmiş pes vala :)

frezya_78
2013
YA SEN ÖYLE ZANNET herkes face de unutulduk biz ya yook kanları kaynamış birbirlerine yok öpceklermiş sanki biz özlemiyoru onları burda isim vermiyim onlar kendini biliyo anacımm boşver napalım ben de seni öperim:KK19::KK19:

frezya_78
brsfiliz
ay evet frezyacım. Doğru dürüst kimsenin ismini bile bilmiyorum herkesi nickinden tanıyorum. ama acaba ne oldu ne yaptilar falan filan:) face baktım temin bir ara kimseyi tanıyamadım.:)

özel mesaj hakkım olsaydı ben sana bir bir sayardım kimin kim olduğunu da şimdi burda deşifree etmiyim kızgınım zaten onlara ya hem face aç hem kk ikisini de takip et ben öyle yapıyorum ama bunlar hep face hep face bi de ne muhabbetler sorma kıskandım mı ya ben :KK36:yoooo:KK19:

brsfiliz
frezya_78
brsfiliz

özel mesaj hakkım olsaydı ben sana bir bir sayardım kimin kim olduğunu da şimdi burda deşifree etmiyim kızgınım zaten onlara ya hem face aç hem kk ikisini de takip et ben öyle yapıyorum ama bunlar hep face hep face bi de ne muhabbetler sorma kıskandım mı ya ben :KK36:yoooo:KK19:

kimin kk da olduğunu pek çözemedim. bir özpolatı çözdüm o kadar oda nickinden ve faceteki adından dolayı. evet bende çok kıskanıyorum vala :) kıskanıyoruz kızlar ona göre :)

nifado
Suriye'nin Şanlıurfayı vurmasından sonra, Türkiye'de Suriye'ye karşılık vermiş... Allah'ım ne olur savaşın ortasına bir bebek dünyaya getirmeyelim... Bir savaşımız eksikti... Allah vatanımızı, milletimizi, ASKERİMİZİ korusun...:85::85::85::85::85::KK50::KK50::KK50::KK50:

brsfiliz
yarın sabah işe gidicek annişler varmı?

frezya_78
ben yatıyorum artık kızlar kendinize iyi bakın güzel rüyalar görün öpüyorum hepiciğinizi:)

2013
Arkadaşlar duyduğum kadarıyla göbek deliğinin altındaki çizgi varya o çizgi yamuksa kız, düzse erkek diyorlar. Çoğunuz cinsiyeti öğrendiniz rica etsem hayrına bir baksanızda benim gibi cinsiyet öğrenmeyenlere fikir verseniz :KK66:)

frezya_78
2013
Arkadaşlar duyduğum kadarıyla göbek deliğinin altındaki çizgi varya o çizgi yamuksa kız, düzse erkek diyorlar. Çoğunuz cinsiyeti öğrendiniz rica etsem hayrına bir baksanızda benim gibi cinsiyet öğrenmeyenlere fikir verseniz :KK66:)
yok be ya inanma öyle şeylere benim dümdüz hatta eşime sordum o da düz dedi ama kızım olcak uyumadan baktım sen yine genele göre bi karar verirsin

2013
frezya_78
yok be ya inanma öyle şeylere benim dümdüz hatta eşime sordum o da düz dedi ama kızım olcak uyumadan baktım sen yine genele göre bi karar verirsin
Sağol canım bakalım kızlar ne diyecek

zeynepce2
Herkese hayırlı geceler,16 haftalık bebişimle bizde aranızdayız: 34: Allah hepimize kolaylıklar versin evlatlarımızı hayırlı etsin inşaallah :KK61:

citrus
nifadoooo:KK16: cokkk tesekkurlerr:KK8::103::111::116::124::129::128::122::118:

2013
3-10-12, 21:10
citrus
Ya bana da öğretin :KK43:( Ben de istiyom...

citrus
3-10-12, 21:10
2013
nifadodan alintidir

canım sağ üstte kullanıcı kontrol paneline tıkla

sonra solda seçenekleri düzenleye tıkla

sonra Çeşitli Seçenekler var (altlarda biraz )
Mesaj Editörü:
Gelişmiş Düzenleyici - WYSIWYG Editörü
Basit Editör - Sadece text alanı
Standart Editör - Toolbar

bu 3 seçenekten standart editör olanı işaretleyip kaydedeceksin

buyuruuunn 201333

hayalimduam
4-10-12, 05:10
Günaydın kızlar...
sağlık ocağında kansızlıkla ilgili test yapılmıştı.kansızlık başlamış,kan ilacımı düzenli almaya başladım ve sabah yiyip çıkardığım yumurta,peynir türü ürünleri akşam alıyorum,rahatlıkla yiyorum.Ayrıca pekmez,tahin karışımı da alırım günde 2-3 kaşık.İnşallah kansızlık durumum düzelir.

fatmagul123
hayalimduam
Günaydın kızlar...
sağlık ocağında kansızlıkla ilgili test yapılmıştı.kansızlık başlamış,kan ilacımı düzenli almaya başladım ve sabah yiyip çıkardığım yumurta,peynir türü ürünleri akşam alıyorum,rahatlıkla yiyorum.Ayrıca pekmez,tahin karışımı da alırım günde 2-3 kaşık.İnşallah kansızlık durumum düzelir.
günaydın canım kan ilacı bana kabızlık yapıo bol bol su iç lifli seyler ye sende de olmasın.

yasemin100
Günaydın kızlar,
uzun bir aradan sonra ancak gelebildim. Hamile olan bütün herkese Allah sorunsuz bir gebelik versin. Herkesin meleğini de kucağını almayı nasip etsin.

hanipeks
Bütün annelere günaydın öncelikle, benim bebiş nisan sonu gelecek inş. Ama geçen seneki forumları incelediğimde neredeyse bütün nisan anneleri martta doğum yapmış. Bu nedenle sizlere de bir merhaba demek istedim. :KK71:

nifado
4-10-12, 06:10
citrus
rica ederim şekerim...

2013
2013 ben sana da özel mesajla göndermiştim nasıl yapılacağını. gerçi citrus da yazmış :):KK55::KK55:

ayyy kızlar bir rüya gördüm ki... herhalde saçma rüyalar konusunda doruk noktasına ulaştım... hamileyim rüyamda da ama erkek şeyim var ve ben ilişkiye giriyorum :KK17::KK17::KK17::KK17::KK33::KK33::KK33::KK33::KK31::KK31::KK31::KK31::78::78::78::78::78:

bahar616
Gunaydin gunaydin gunaydin gunaydin herkese gunaydin....:KK24::KK24::KK24::KK24:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz....... ben şimdi patatesli pidemi yiyorum :KK56::KK56: sonra işlere dönücem ama hep burayı da okuyor olucam siz yazın :) :) :KK51::KK51:

2013
Günaydın annecikler

Nifado, Citrus canlarım çok merci :KK9: Sayenizde bende bu güzel yaratılara sahibim :KK8:

Gününüz güzel geçsin inşallah arkadaşlar :118: Hepinize Sevgiler....

Ayyy çok mutlu oldum ya.......

ebah234
günaydın anneler ve bebekleri

bursa'dan sonbahar sabahından sevgiler.....bugün güne hüzünlü başladım...bana ne oluyor anlamıyorum,garip bir insan oldum
bazen sinirli,bazen hüzünlü çok az neşeli...:KK31: bugün çalışmak istemiyorum hep çarşı pazar gezesim var...amaaaa ben odamda malesef b.sayar başında cebelleşiyorum :KK4::KK4:

frezya_78
Günaydın güzel anneler güzel bir gün olur inşallah,ben de kötü rüyalar gördüm dün gece batman da eski okulumdaydım okul dağların arasında içim kararırdı o dağlara baktıkça kendimi kapana kısılmış gibi hissederdim ben deniz görmeye alışmıştım çok zordu ama rüyamda daha beterini gördüm okuldayım çocuklarla beden eğitimi dersi için bahçeye çıkıyoruz karşıma bi bakıyorum o dağlar top tüfek dolu mevzilenmişler patika bi yolda ilerleyen tanklar var silah sesleri anlatamam ya beynimden vuruldum bir yandan ağlıyorum ama nasıl bir ağlamak ne gözümden yaş geliyo ne sesim çıkıyo tıkandım için için ağlıyorum nefes alamadım sanki bir yandan çocuklar görmesin diye onları sınıfa götürmeye çalışıyorum çok üzgün uyandım

sudee
günaydın kızlar,

şuan iyiyim ama dün gecem çok kötü geçti, eşim durduk yere olay çıkardı çok büyük kavga ettik,

söylemekten utanıyorum ama bana vurdu bende evi yıktım bağırdım çağırdım bütün mahalle dinlemiştir.

bitti artık dedim annemi arıcam gelip beni alsın, o arada kaynanam öylesine aradı bende açtım ağlıyodum,

söyledim oğlunun bi bunu yapmadığı kalmıştı diye, onu aradı hemen ağzına etmiş. geldi ayağıma nasıl özür diliyo.

yalvardı kaç saat suratına bakmadım sabaha kadar uğraştı hala arıyo gönlümü almaya çalışıyo, yumuşadım biraz...

ama şuan iyiyim morel olarakta:KK58:

sudee
ebah234
günaydın anneler ve bebekleri

bursa'dan sonbahar sabahından sevgiler.....bugün güne hüzünlü başladım...bana ne oluyor anlamıyorum,garip bir insan oldum
bazen sinirli,bazen hüzünlü çok az neşeli...:KK31: bugün çalışmak istemiyorum hep çarşı pazar gezesim var...amaaaa ben odamda malesef b.sayar başında cebelleşiyorum :KK4::KK4:
ebahcım bende iş yerinde sorun yaşamamıştım ya, hala konuşmuyoruz kaç gündür tek vbaşıma takılıyorum yemeğe de tek gidiyorum. nefret ettim iş yerimden de. dua ediyorum 6 ay doğum izni yasası çıkarsa eğer istersek kasım sonu bile çıkarız izne...

gel buluşup alışveriş yapalım kız, lazım olmayan şeyleri de alalım, belki lazım olur diyelim... ihtiyacımız olmayan ayakkaıbılar kıyafetler alalım, evdekiler eskimişti diyelim:KK33:

bebeğimin cinsiyeti de belli değil hem kız hem erkek kıyafetleri de alayım nolur nolmaz son anda değişir diye :KK52:

bahar616
sudee
günaydın kızlar,

şuan iyiyim ama dün gecem çok kötü geçti, eşim durduk yere olay çıkardı çok büyük kavga ettik,

söylemekten utanıyorum ama bana vurdu bende evi yıktım bağırdım çağırdım bütün mahalle dinlemiştir.

Bitti artık dedim annemi arıcam gelip beni alsın, o arada kaynanam öylesine aradı bende açtım ağlıyodum,

söyledim oğlunun bi bunu yapmadığı kalmıştı diye, onu aradı hemen ağzına etmiş. Geldi ayağıma nasıl özür diliyo.

Yalvardı kaç saat suratına bakmadım sabaha kadar uğraştı hala arıyo gönlümü almaya çalışıyo, yumuşadım biraz...

Ama şuan iyiyim morel olarakta:KK58:
canım benim ya :KK50::KK50::KK50: şuan iyi olmana çok sevindim boşver uğraşsın akma sen onu üffff nasıl bir varlık bunlar ya çok üzüldüm akşam yaşadıklarına inşallah bir daha tekrarlanmaz sana bunu yapmasına izin verme bir daha :KK50::KK50:

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu sen üzme canını dua et

sudee
bahar616
canım benim ya :KK50::KK50::KK50: şuan iyi olmana çok sevindim boşver uğraşsın akma sen onu üffff nasıl bir varlık bunlar ya çok üzüldüm akşam yaşadıklarına inşallah bir daha tekrarlanmaz sana bunu yapmasına izin verme bir daha :KK50::KK50:

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu sen üzme canını dua et
çok pişman oldu kendinden nefret etti, o bilinçli yapmadı aslında biliyorum vurmak için vurmadı ama çok zoruma gitti işte :KK5:

bahar616
sudee
çok pişman oldu kendinden nefret etti, o bilinçli yapmadı aslında biliyorum vurmak için vurmadı ama çok zoruma gitti işte :KK5:
yani bilinçli tabiki yapmamıştır o an hangi akılla yaptı ise bir daha olmaması için hemen affetmemen lazım:44:

Bide sen hamilesün nasıl düşünmez genede en iyi eşini sen tanırısn nasıl bir düşünce içinde olduğunu bilirsin ama ne olur seni üzmesine izin verme:KK50::KK50:
Bebeğinde seninle beraber üzülüyor çok sinir oldum eşine çünkü bir keresinde bende böyle birşey yaşamıştım :KK43::KK43:

2013
4-10-12, 07:10
sudee
günaydın kızlar,

bitti artık dedim annemi arıcam gelip beni alsın, o arada kaynanam öylesine aradı bende açtım ağlıyodum,

söyledim oğlunun bi bunu yapmadığı kalmıştı diye, onu aradı hemen ağzına etmiş. geldi ayağıma nasıl özür diliyo.

yalvardı kaç saat suratına bakmadım sabaha kadar uğraştı hala arıyo gönlümü almaya çalışıyo, yumuşadım biraz...

Canım merhaba, Ne diyeyim çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha böyle huzursuzluklar yaşamazsın. Hem utanma o utansın yaptığına. Heleki bu halinle. Kayın validenin senin yanında olması güzel bir şey.Oda olayı fişekleyip senin daha çok üzülmene de neden olabilirdi.

Ben böyle kavgalarda abdest almaya ve yasin okumaya çalışıyorum. Hem sakinleştiriyor, hem de eve gerçekten huzur geliyor. Ayy ne olur üzme kendini de bebişini de. Baharın da dediği gibi bu yartıklar böyle be :KK53:

ebah234
sudee
günaydın kızlar,

sudecim dün akşam için kendi adıma hem bir hamile hem bir kadın olarak,senin adına arkadaşım olman adına üzüldüm....ama aranızdaki problemleri kısmende olsa halletmeniz ve senin kendini biraz olsun iyi hissetmenden dolayı mutlu oldum....at,bitsin,gitsin demek çok kolay arkadaşım ama sanırım artık eskisi gibi değiliz....biraz daha sağduyulu,sakin olmamız gerekiyor...artık kendimiz için değil evlarlarımız için....umarım aynı şeyi tekrar yaşamazsın,bizlerde yaşamayız....
evet gel kaçalım alışveriş yapalım gezelim,yiyelim bugün bizim olsun.....

brsfiliz
günaydın güzel yurdumun güzel annişleri.. gününüz aydın, neşeli, sevinçli olsun şekerlerim...

sudecim çok gecmiş olsun canım kendini üzme. Eşinde daha da pişman olsun yaptıklarından ve bir dediğini iki etmesin inşallah :)

ebahcım aynen bende ruh halim çok değişken. Durup dururken anlık hareketlerim oluyo. Evet benimde çok alışveriş yapasım var ama bir çıkıp yapamadım:)

mandalina52
çok üzüldüm sude bebeğini düşün canını sıkmaaa tatlım

KADINIZZ
Günaydın kızlar bugün hastaneye gitcem bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye çok heycanlıyımmmmmmmm ya göremezsek :18::18::KK52::KK52:

SKRN82
GÜNAYDIN HANIMLAR.DÜNDEN BERİ MORALİM YERLERDE SÜRÜNÜYOR.DÜN 3 LÜ TEST SONUCUMUZU ALDIK.DR OLMADIĞI İÇİN GÖSTEREMEDİM.SONUÇ ŞÖYLE:
Doğumdaki yaş:30.6
ağirlik:55
DÜZELTİLMİŞ MoM'LAR VE RİSKLER
AFP:85.6 IU/ml 1.98 düzeltilmiş Mom -örnek alınma tarihindeki yaşı:17+4
uE3:2.37 ng/ml 2.33 düzeltilmiş Mom -tarama metodu:BPD Hadlock
HCG:81913 ml/ml 3.39 düzeltilmiş Mom
T.21 Riski doğumdaki: 1:977
Yaş riski doğumdaki: 1:895
DOWN SENDROMU:
Hesaplanmış trisomy 21 riski cut off değerinin altındadir ve bu değer risksiz bölgede bulunmaktadır.

yüksek HCG seviyesi şüphelidir.
Hesaplanan tüm değerler istatistiksel olup tarama amacı ile kullanılmaktadır.
NÖRAL TÜP DEFEKT:
Nöral tüp defekt için düzeltilmiş AFP MoM değeri (1.98) risksiz bölgede bulunmaktadır.
TRISOMY 18:
Hesaplanan Trisomy 18 riski <1:10000 dir.Trisomy 18 için istatistiksel bir risk tespit edilmemiştir.

YÜKSEK HCG SEVİYESİ ŞÜHHELİDR YAZAN YER KAFAMA TAKILDI DRYİ ARADIM MAİL ATTIM BAKMIŞ.SONRA BEİ ARADI.KÖTÜ DİYEMEM AMA TLFLE KONUŞULACAK BİŞEY DEĞİL MUTLAK YÜZYÜZE GÖRÜŞMEMİZ LAZIM DEDİ. YARIN 5 İÇİN RANDEVU VERDİ.BEN İYİCE PİMPİRİKLENDİM.AKLIMA BİNBİR TÜRLÜ ŞEY GELİYOR.GECE UYUYAMADIM BİLE.YARIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM.
BAŞKA DRYE MAİL ATTIM SONUCUMU ODA şöyle cvp yazmış.'ŞUAN SORUN YOK DENEBİLİR AMA HCG'nin yuksek olması Hipertansiyon yuksekliği- preeklampsi riski olduğuna isaret eder.'preeklampsi netten okuduğum kadar kötü bir şey.böyle birşey duyan yada yaşayan varmı acaba?

kissem
günaydıııınnn annişler kahvaltımızı yapıp gelcez aranıza geçmişi okumadım daha sadecee bu sayfada olduğu için sudenin durumunu gördüm ve çoook üzüldüm canını sıkma canım bunların kanı bozuk bişi olunca kaba kuvvete başvuruyorlar umarım tekrarlanmaz böyle bişi ama sende hemen yumuşama ne kadar büyük bir yanlış yaptığını iyice anlasın hatta tahta kafasına kazınsın.

bebeğimi doyurayım dönücem yine:KK54::KK54:

citrus
:KK19:Allah sana sabir versin sudecim yasadigin olayin ne kadar zor oldugunu sadece tahmin edebiliyorum kalbinin nasil kirildigini:KK43: neden boyleler anlamiyorum ben ya cok sey istemiyoruzki onlardan, sinirlendiklerinde canavara donuyorlar:KK50:bizdenden anlayis bekliyorlar susalim ustlerine gitmeyelim diye. bence esinde ofke kontrolu sorunu olabilir tatlim affetmek senin insiyatifinde sonucta yol arkadasin o senin. ama kavgalarinizda bence uzak durmaya calis:KK5: ben hamilelik surecinde ole yapiorm susuyorum ne yapacaklari belli olmaz:KK20:istemeselerde biseyler yapabiliyolar iste:KK43: lohusayken zaten kafayi yicen icin haklarini ozmana sakla

sudee
günaydın kızlar,

eyya
frezya_78
hoşgeldin hemşo ben de izmirliyim:)))) kız mı istiyosun erkek mi?
valla şuan hiç önemli değil gibi duruyo ama eşim kız kız diyip duruyo bakalım sağlıklı olsun önemli değil.

SKRN82
sude cnm zor bir durum yaşamışsın.böylelerini afedersin ama öküz denir.bebişini üzmemek için katlanılacaksın başka ne yapaabilirsinki.hemen affetmede bence.biraz aklı başına gelsin.gelsinde bi daha nasıl davranması gerektiğini öğrensin.

eyya
sekercikk
Hoş geldinnnnn :) Olsun kalsın haftaya geç olsun güç olmasın :):KK16::KK16::KK16:
hoş bulduk öyle de insan çok merak ediyo ya ne zormuş:))

2013
Bir gün, bir çiftçinin eşeği kuyuya düşer.

Adam ne yapacağını düşünürken, hayvan saatlerce anırır.

En sonunda çiftçi, hayvanın yaşlı olduğunu ve kuyunun da zaten kapanması gerektiğini düşünür ve eşeği çıkartmaya değmeyeceğine kararverir. Bütün komşularını yardıma çağırır. Her biri birer kürek alarak kuyuya toprak atmaya başlarlar. Eşek neolduğunu fark edince, önce daha beter bağırmaya başlar. Sonra, herkesin şaşkınlığına, sesini keser.Birkaç kürek toprak daha attıktan sonra, çiftçi kuyuya bakar. Gözlerine inanamaz. Eşek, sırtına düşen her kürek toprakla müthiş bir şey yapmakta, toprağı aşağıya silke leyerek yukarı çıkmasına basamak hazırlamaktadır.Bir süre sonra, komşular toprak atmaya devam edince, herkesin şaşkınlığı altında eşek, kuyunun kenarından dışarı bir adım atıp, koşarak uzaklaşır!

Hayat üzerinize hep toprak atacaktır; her türlü pislik ile.Kuyudan çıkmanın sırrı, bu pisliği silkeleyip bir adım yükselmektir.
Sıkıntılarımızın her biri bir adımdır. En derin kuyulardan bile yılmayarak, usanmayarak çıkabiliriz.Silkelenin ve biraz daha yukarı çıkın

Hoşuma gitti paylaşmak istedim:KK9:

ebah234
SKRN82
GÜNAYDIN HANIMLAR.DÜNDEN BERİ MORALİM YERLERDE SÜRÜNÜYOR.DÜN 3 LÜ TEST SONUCUMUZU ALDIK.DR OLMADIĞI İÇİN GÖSTEREMEDİM.SONUÇ ŞÖYLE:
DOWN SENDROMU:
Hesaplanmış trisomy 21 riski cut off değerinin altındadir ve bu değer risksiz bölgede bulunmaktadır.

NÖRAL TÜP DEFEKT:
Nöral tüp defekt için düzeltilmiş AFP MoM değeri (1.98) risksiz bölgede bulunmaktadır.
TRISOMY 18:
Hesaplanan Trisomy 18 riski <1:10000 dir.Trisomy 18 için istatistiksel bir risk tespit edilmemiştir.

YÜKSEK HCG SEVİYESİ ŞÜHHELİDR YAZAN YER KAFAMA TAKILDI DRYİ ARADIM MAİL ATTIM BAKMIŞ.SONRA BEİ ARADI.KÖTÜ DİYEMEM AMA TLFLE KONUŞULACAK BİŞEY DEĞİL MUTLAK YÜZYÜZE GÖRÜŞMEMİZ LAZIM DEDİ. YARIN 5 İÇİN RANDEVU VERDİ.BEN İYİCE PİMPİRİKLENDİM.AKLIMA BİNBİR TÜRLÜ ŞEY GELİYOR.GECE UYUYAMADIM BİLE.YARIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM.
BAŞKA DRYE MAİL ATTIM SONUCUMU ODA şöyle cvp yazmış.'ŞUAN SORUN YOK DENEBİLİR AMA HCG'nin yuksek olması Hipertansiyon yuksekliği- preeklampsi riski olduğuna isaret eder.'preeklampsi netten okuduğum kadar kötü bir şey.böyle birşey duyan yada yaşayan varmı acaba?

doktor ile görüşme yapmadan lütfen canını sıkma,internetten okuduklarını unut,en doğru cevabı sana doktorun verebilir....internete göre benim yaşam biçimim yeme tarzıma göre bu bebek hala bit gibi,üstüne sağlıksız,zekası geri,büyümez koşmaz bişey olur...herşeyi çok bilmemek en iyisi....doktorunu bekle lütfen iyi düşün iyi olsun....:KK34:

bahar616
SKRN82
DOWN SENDROMU:

NÖRAL TÜP DEFEKT:
TRISOMY 18:

günaydın tatlım :KK34:
doktorunla yarın konuşmadan elham yapıp üzme kendini canım hem sadece sen değil bebeğinde üzlür öyle olunca :KK50:
bu değerlerden anlamam hem diğer doktor da şuan sorun yok denilebilir demiş birazda iyi taraflarını gör :KK34::KK34:
inşallah yarın doktorun iyi haberler verir de sevinirsin :KK16::KK16:

rose_21
günaydın güzel anneler ve melekleri nasılsınız bugün :KK16::KK16:

nifado
rica ederim şekerim...

2013 ben sana da özel mesajla göndermiştim nasıl yapılacağını. gerçi citrus da yazmış :):KK55::KK55:

ayyy kızlar bir rüya gördüm ki... herhalde saçma rüyalar konusunda doruk noktasına ulaştım... hamileyim rüyamda da ama erkek şeyim var ve ben ilişkiye giriyorum :KK17::KK17::KK17::KK17::KK33::KK33::KK33::KK33::KK31::KK31::KK31::KK31::78::78::78::78::78:

kız o nasıl bir rüya öyle :KK9: bende saçma sapan şeyler görüyorum zaten 5-6 saat bile zor uyuyorum onda da böyle saçmalıklar görünce huzurum kaçıyor normalde uyandığımda rüyamı hatırlamakta zorlanırdım şimdi ise unutamıyorum saçma ya :KK14::KK19:

SKRN82
DOWN SENDROMU:

NÖRAL TÜP DEFEKT:
TRISOMY 18:

kötü düşünme canım bende dün aldım sonucumu şükürler olsun iyiydi değerlerim ciddi bişey olsa doktorun zaten daha net bişey derdi iyi düşün iyi olsun benimde 2li de yüksekti hcg değerim araştırdım nette canım sıkılmıştı hatta ama doktorum sıkıntı yok dedi üçlü de iyi çıktı sakin olmaya çalış sıkıntı yapma bebişin için iyisini düşün iyi olsun :KK19:

kissem
SKRN82
DOWN SENDROMU:

NÖRAL TÜP DEFEKT:
TRISOMY 18:

canım internetten açıp okuma sonuçlar ne demek oluyor diye bak kaç kere yazdık onlar moralimizi bozuyorlar olabileceğinin en kötüsünü yazıyorlar bak doktorların ikiside çok kötü bişi değil demiş hatta biri yüksak tansiyon ile ilgili demiş demekki yediklerine dikkat ettirecek yada ilaç verecek üzülüp bebeğinide üzme böyle iyi haberlerini bekliyoruz

mihs
Güzel anneler hepinize günaydın...
Sabaha karsı susadım ve 05:30'da uyandım bı dahada uyuyamadım uykusuzluk benı çok yoruo hep boyle olursa vay halıme:KK14:

dun 3'lu test sonuclarımı aldım şukurler olsun kı cok guzel degerler cıktı Allah hepımıze bu testlerden sonra sevınmeyı nasip etsin...

sudecım yasadığına cok uzuldum ıcten ıce sınırlendım ama esının hatasını anlamsına sevındım bır daha ınsallah bole bır olay yasamazsınız canım benım...

skrn82 canım benım degerlerın normal gozukuo yanı 3'lu test ıcın olan degerler... dıgerı sanırım yuksek tansıyonla alakalıymıs yazdıgına gore... ewt yuksek tansıyon gebelıkte tehlıkelı dıolar ama bır cok yuksek tansıyonu olan doktor kontrolunde saglıklı bır hamılelık gecırıyor hemen endıselenme canım benım doktorunla detaylıca konus bızıde hbrdar et mutlaka...

Twetty canım kıvırcıgın gelıcegını unutmusum bn sanırım bu b12 eksıklıgı hamılelıkte bnı ıyıce salak yaptı :44::44:yazdıgın ıcın sol tatlım benım
aramıza yenı katılan arkadaslar olmus sanırım hepsı hosgelmısler:KK3:

kissem
oğlun mu olacak kız senin erkeklik organı oğlun olacağına memiş görmek kızın olacağına işaret diye biliorum birde erkeklik organı arkandan dedikodu yapılacaktır diye biliyorum ama kendinde nasıl olur bilemem üstünü iyice kapat anacım yatarken :))))

bu arada face girip sizi unuttuğumuz falan yok taammı:2: kanımız kaynar öperiz heeee burdanda kaynar burdan da öperiz nolmuş :KK35: :KK52::KK16:

sudee
4-10-12, 08:10
2013
Canım merhaba, Ne diyeyim çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha böyle huzursuzluklar yaşamazsın. Hem utanma o utansın yaptığına. Heleki bu halinle. Kayın validenin senin yanında olması güzel bir şey.Oda olayı fişekleyip senin daha çok üzülmene de neden olabilirdi.

Ben böyle kavgalarda abdest almaya ve yasin okumaya çalışıyorum. Hem sakinleştiriyor, hem de eve gerçekten huzur geliyor. Ayy ne olur üzme kendini de bebişini de. Baharın da dediği gibi bu yartıklar böyle be :KK53:
sağol canım evet kayınvalidem tutar beni eğer o aramasa asla gelip özür dilemezdi. bende öyle yaptım abdest aldım namaz kıldım... zaten Allahtan başka kime sığınalım ki :KK59:

ebah234
sudecim dün akşam için kendi adıma hem bir hamile hem bir kadın olarak,senin adına arkadaşım olman adına üzüldüm....ama aranızdaki problemleri kısmende olsa halletmeniz ve senin kendini biraz olsun iyi hissetmenden dolayı mutlu oldum....at,bitsin,gitsin demek çok kolay arkadaşım ama sanırım artık eskisi gibi değiliz....biraz daha sağduyulu,sakin olmamız gerekiyor...artık kendimiz için değil evlarlarımız için....umarım aynı şeyi tekrar yaşamazsın,bizlerde yaşamayız....
evet gel kaçalım alışveriş yapalım gezelim,yiyelim bugün bizim olsun.....
zaten öyle bir şey dedim ama sinirle söyledim tabiki de... ama 3,5 attı. gidemezsin edemezsin. sonra yalvardı öyle kolay mı gitmek bilmem ne diye...