5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

bushra_84
20-06-12, 12:06
fdfye
bende bu caydan içiyorum 5 gündür bugun sabah tartıldım birkiloyüzgram vermişim inş devamı gelir yalnız ben icerken limon sıkıyom
Harika canım maşaallah:nazar:İnşallah istediğimiz kiloya ulaşırız:)

bushra_84
20-06-12, 12:06
moonserose
maşallah yaa ,iyi içiyorsun valla :KK9: bende bu aşkam alıp deneyeceğim.çalıştığım için işe koşa koşa yetişiyorum.sabah ve öğle yemeklerden önce içmem imkansız ama akşam yemekden sonra içebilirim.diyet ile 2 ayda 8 kg verdim sonrasında kilo vermem durdu.inşallah faydasını görürüz.
Canım soğumasını bekleyip içmeye vaktim yok diyorsanki benimde öyle.Ben termos aldım,üstümü giyinene kadar çay demleniyor,çıkarken termosa koyuyorum ve iş yerimde içiyorum.Sende öyle yapabilirsin.

kedilalesi
20-06-12, 22:06
bu bitkileri alabileceğimiz güvenilir bir site var mı? bana mesaj atabilirmisiniz lütfen? yaşadığım yerdeki aktarlara pek güvenemiyorum...

bushra_84
21-06-12, 10:06
kedilalesi
bu bitkileri alabileceğimiz güvenilir bir site var mı? bana mesaj atabilirmisiniz lütfen? yaşadığım yerdeki aktarlara pek güvenemiyorum...
Canım 14. sayfada bir arkadaşımız aldığı sitenin linkini vermişti,bir bak istersen.

the_mor
21-06-12, 10:06
kızlar merhaba.ben bu topicten ayrılıyorum. çayı içtim midem mahvoldu ve göğüs aramda inanılmaz bir sıkışma çok korktum hepsini attım çöpe. bende ters tepki verdi.başka yöntem denicem. size başarılar diliorum inş. ulaşırsınız istediğiniz kiloya.ara ara gelip okucam yazdıklarınızı. kendinize ii bakın.

bushra_84
21-06-12, 16:06
the_mor
kızlar merhaba.ben bu topicten ayrılıyorum. çayı içtim midem mahvoldu ve göğüs aramda inanılmaz bir sıkışma çok korktum hepsini attım çöpe. bende ters tepki verdi.başka yöntem denicem. size başarılar diliorum inş. ulaşırsınız istediğiniz kiloya.ara ara gelip okucam yazdıklarınızı. kendinize ii bakın.
Canım çok geçmiş olsun.Tansiyonunu yükseltmiş sanırım.Ara ara uğra sohbet ederiz:)
Arkadaşlar ilk mesajımda da yazdığım gibi yüksek tansiyonu olanlar veya bu bitkilerden herhangi birine alerjisi olanlar sakın içmesin.
En önemli şey sağlık.

selminnn
21-06-12, 21:06
bende 10 gündür kullanıyorum ama düzenli kullanamadım çoğu zaman sabah aç birde gece yatmadan önce içtim .unutuyorum çoğu zaman :)bir sabah tartılıyorum 1kilo vermişim bir gün sonra yine almışım 1kilo ..ama benim aktarcı top kekik yerine normal kekik vermiş barut ağacı kabıuğu diye verdiği şeyde çam ağacı dalı gibi kırılmıyor bile 3gündür falan barut ağacını koymadan içiyorum..sizlerde nasıl kilo durumu verdinizmi kilo nasıl gidiyor

goflet
21-06-12, 21:06
yarın bende alıcammm ... başlıcam bakalım nolcak ..1.75 boyum şuan 72 kloyım.... pc de kilo hesaplamasında normal çıkıyorum ..yanı boyuma göre 76 idaal kilo ..ama 4 kilo eksık oldugum halde kalın buluyorum kendimi... nasıl hesaplanıyor kızlar bilen varmıııı

pastelove
22-06-12, 08:06
Benim otlarda geldi :KK70:

Kızlar yaa, ben bunların hepsini bir poşete döküp karıştırsam, harmanlasam.. sadece yeşil çayı ve barutu ağacı kabuğunu koymasam içine.
İçeceğim zaman toplam bir yemek kaşığı koysam suya, bir tane barut ağacı kabuğu ve 2-3 tutam yeşil çay koysam ve içsem.
Nasıl olur :KK70:

Yoksa hepsinden teker tekermi koycam..

bushra_84
22-06-12, 09:06
esraburak
Benim otlarda geldi :KK70:

Kızlar yaa, ben bunların hepsini bir poşete döküp karıştırsam, harmanlasam.. sadece yeşil çayı ve barutu ağacı kabuğunu koymasam içine.
İçeceğim zaman toplam bir yemek kaşığı koysam suya, bir tane barut ağacı kabuğu ve 2-3 tutam yeşil çay koysam ve içsem.
Nasıl olur :KK70:

Yoksa hepsinden teker tekermi koycam..
Canım hepsinden teker teker koy çünkü her birinden birer tutam sadece yeşil çaydan 2 tutam konuyor.Karıştırırsan biri fazla biri az konulabilir.

bushra_84
selminnn
bende 10 gündür kullanıyorum ama düzenli kullanamadım çoğu zaman sabah aç birde gece yatmadan önce içtim .unutuyorum çoğu zaman :)bir sabah tartılıyorum 1kilo vermişim bir gün sonra yine almışım 1kilo ..ama benim aktarcı top kekik yerine normal kekik vermiş barut ağacı kabıuğu diye verdiği şeyde çam ağacı dalı gibi kırılmıyor bile 3gündür falan barut ağacını koymadan içiyorum..sizlerde nasıl kilo durumu verdinizmi kilo nasıl gidiyor
Top kekik yerine normal kekik kullanılabiliyor canım.Top kekik tansiyonu fazla yükseltmediği için tercih ediliyor.Eğer yüksek tansiyonun yoksa normal kekik kullanabilirsin.Benim tansiyonum düşüktür kekik bana iyi geldi:)
Barut ağacı kabuğunun kokusu ve görüntüsü tarçını andırır aralarındaki tek fark tarçın kolay kırılmaz ama barut ağacı kabuğu çabuk ufalanabiliyor.Barut ağacı kabuğunu bulmaya çalış çünkü kabızlığı önlüyor ve bağırsakları düzene sokuyor.

bushra_84
goflet
yarın bende alıcammm ... başlıcam bakalım nolcak ..1.75 boyum şuan 72 kloyım.... pc de kilo hesaplamasında normal çıkıyorum ..yanı boyuma göre 76 idaal kilo ..ama 4 kilo eksık oldugum halde kalın buluyorum kendimi... nasıl hesaplanıyor kızlar bilen varmıııı
Canım internetteki hesaplamalar doğru ama vücut şeklini sen daha iyi bilirsin.Kendini kalın hissediyorsan birkaç kilo verebilirsin.

Bitmesin
22-06-12, 14:06
9 gündür yaşadığımız depremden dolayı evlere giremyoruz, haliyle çayımda evde bekliyor :) 1.68 boyum 70 de kilom var, verebilecek miyim bakalım :)

pastelove
22-06-12, 14:06
Bitmesin
9 gündür yaşadığımız depremden dolayı evlere giremyoruz, haliyle çayımda evde bekliyor :) 1.68 boyum 70 de kilom var, verebilecek miyim bakalım :)
Tam benim gibisin... bende 170 boy 69 kiloyum..
Hemen hemen aynıyız..

Bugün başladım çaya, inşallah verebilcez.

bushra_84
22-06-12, 17:06
Kızlar azmedersek başarabiliriz:)

bushra_84
23-06-12, 10:06
Kızlar nerelerdesiniz?Benden başka bu çayı içip zayıflamaya başlayan yok mu?

haberya
23-06-12, 15:06
arkadaşlar bir hafta önce aktardan aldım bu bitkiler den kullanıyorum ilk hafta vuct alışsın diye günde 3 öğün yemeklerden yarım saat önce kullanmak gerekiyomuş öyle yaptım 2. haftaya girdim bu hafta günde 5 kere içmem gerekiyomuş bakalım haftanın sonunda kilomda düşme olursa devam ederim çünkü içen şahış 5 ayda 35 kilo vermiş yani ayda 7 kilo vermem gerekiyo sonucu çok merak ediyorum.

bushra_84
24-06-12, 09:06
haberya
arkadaşlar bir hafta önce aktardan aldım bu bitkiler den kullanıyorum ilk hafta vuct alışsın diye günde 3 öğün yemeklerden yarım saat önce kullanmak gerekiyomuş öyle yaptım 2. haftaya girdim bu hafta günde 5 kere içmem gerekiyomuş bakalım haftanın sonunda kilomda düşme olursa devam ederim çünkü içen şahış 5 ayda 35 kilo vermiş yani ayda 7 kilo vermem gerekiyo sonucu çok merak ediyorum.
Canım yalnız erkek metabolizmasıyla kadın metabolizması farklı çalışıyor ve erkekler daha kısa zamanda daha fazla kilo verebiliyorlar.Ben geçen sene 5 ayda 25 kilo verebilmiştim.Umarım istediğin kiloya ulaşabilirsin.
Bu 1 haftada kilo verebildin mi?Verdiysen kaç kilo verdin?

haberya
24-06-12, 12:06
henüz tartılmadım zaten diyet yapmaktan metoblizmam kendinden geçti artık kafasına göre çalışıyo :))) önümüzdeki cuma günü tartılcam sanki kilo vermişim gibi geliyo çok hafif ve enerjk hissedyrum kendimi yada psikolojikmen öyle bilemycem artk

haberya
24-06-12, 14:06
bu arda bushra sen kaç kilosun n kadar verdin ben 1.60 boyunda 71 kiloyuuuuum:KK43:( altın çilek 5 i bir yerde hepsini denedim doğrusu elma sirkesi zayıflattı beni ama mide için iyi değl dediler bıraktım

bushra_84
24-06-12, 15:06
haberya
bu arda bushra sen kaç kilosun n kadar verdin ben 1.60 boyunda 71 kiloyuuuuum:KK43:( altın çilek 5 i bir yerde hepsini denedim doğrusu elma sirkesi zayıflattı beni ama mide için iyi değl dediler bıraktım
Geçen sene 85ten 60a inmiştim.7 ay önce sigarayı bıraktım ve verdiğim kiloları tekrar aldım.Bu çaya 85.5le başladım şu an 84üm.

burcin_derya
24-06-12, 20:06
bende bugun basladım içmeye.. aktara tek tek almak için gittim ama orda bı karısım var ayhan ercanın piyasaya sürdügü cay AY yazıyor hatta kutuda, ben normalde güvenmem ama adamın kendi üretimi oldugu için ve bizde bu 9otlu çayı bu adamndan ögrendiğimiz için aldım tek tek ugrasmak zahmetli oluyor..kullanan arkadaslar sizlerde nasıl durumlar ?:KK3:

dilge85
25-06-12, 10:06
slm arkadaşlar...ben bu karışımı show tv yayınladıktan tam bir gün sonra aldım yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.sabah akşam aç yada tok farketmiyo...aklıma geldiği an 2 kupa i,çiyorum .ve ben bu 20 günde tam 6 kilo verdim.vermeyede devam ediyorum.bu ara altın çilek meyvesinide kullanmaya başladım gerçekten sonuçlar mükemmel artı yan etkiside yok..şiddetle tavsiye ediyorm...

dilge85
ve ayrıca şöyle bişi daha sölicem...aktardan kesinlşikle karışım yerine tek tek alın.daha güvenli bence.ve doldurduğunuz her kupa yada fincana yarım limon sıkın...

pastelove
dilge85
slm arkadaşlar...ben bu karışımı show tv yayınladıktan tam bir gün sonra aldım yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.sabah akşam aç yada tok farketmiyo...aklıma geldiği an 2 kupa i,çiyorum .ve ben bu 20 günde tam 6 kilo verdim.vermeyede devam ediyorum.bu ara altın çilek meyvesinide kullanmaya başladım gerçekten sonuçlar mükemmel artı yan etkiside yok..şiddetle tavsiye ediyorm...
Günde kaç kupa içiyosun dilge?