92/3 ve 92/4 asker yarenleri buraya

GRGR
13-09-12, 09:09
chidoshimedo
dağıtımı sonra ama 56.gün belli olacakta pazara kadar zaten evci olacak ya da en azından ben öyle biliyorum :KK14: ve umarım öyle olur :KK52:

aaa ağlama ama bak gidecek gelecek.aralığa kadar zamanınız çok en iyi şekilde değerlendirmeye bak..gideceği gün sabah giydiği tişörtü ve parfümünü al mesela ben tişörtünü alamadım ama parfümü bende ihihih :KK52:
canım doğru biliyorsun pazar günü 5'e kadar izinli.Herkesin acemilik süresi farklı benimki toplamda 75 gün yapacak bazıları 90'a bazıları 30 gün yapıyor yani farklı oluyor

chidoshimedo
GRGR
canım doğru biliyorsun pazar günü 5'e kadar izinli.Herkesin acemilik süresi farklı benimki toplamda 75 gün yapacak bazıları 90'a bazıları 30 gün yapıyor yani farklı oluyor
doğru söylüyorsun.. sabah 5'te aradığında ilk sorduğum soru 'acemiliğin kaç gündü be senin?' dedim ' sora sora sabahın bu köründe bunu mu soruyorsun sen bana, ben sana ne anlatıyom sen bana ne soruyon dengesiz aşkım' dedi :KK52: yerin dibine girdim adam haklı be bana dengesiz derken :)

GRGR
chidoshimedo
doğru söylüyorsun.. sabah 5'te aradığında ilk sorduğum soru 'acemiliğin kaç gündü be senin?' dedim ' sora sora sabahın bu köründe bunu mu soruyorsun sen bana, ben sana ne anlatıyom sen bana ne soruyon dengesiz aşkım' dedi :KK52: yerin dibine girdim adam haklı be bana dengesiz derken :)
canım sende ne kadar sürede belli olacağını merak ettiğin için soruyorsun.Bazen onlar bizi anlamakta zorlanıyor bizde onları:KK55:

GRGR
LoadedGun
Benim askerim aralıkta , ağlatdın ama sen şimdi beni :KK43:
canım sana daha varmış şimdiden keyfini hiç kaçırma bol bol gezinin:KK52::KK52:

chidoshimedo
GRGR
canım sende ne kadar sürede belli olacağını merak ettiğin için soruyorsun.Bazen onlar bizi anlamakta zorlanıyor bizde onları:KK55:
o var ya ooooo sivildeki halinden daha anlayışlı şu an :KK1:
pek bi sevecen, pek bi anlayışlııı, pek bi aaşıık :KK52: ha arada damarı tutuyo yalan değil ama en azından eskisi gibi değil marı :)

GRGR
chidoshimedo
o var ya ooooo sivildeki halinden daha anlayışlı şu an :KK1:
pek bi sevecen, pek bi anlayışlııı, pek bi aaşıık :KK52: ha arada damarı tutuyo yalan değil ama en azından eskisi gibi değil marı :)
sevindim canım olumlu yönde etkilenmesine.Benimki gittiği gibi aynı o zamanda iyi yine iyi değişen pek birşey yok sanırım bende sen öyle diyince düşündümde:KK52::KK52:

Rosemaryy
13-09-12, 19:09
GRGR
Merhaba Canım

Seni ilk defa görüyorum burada.Ne zaman gitti askerin nerede
Merhaba canım, 26sında gitti canım, samsun merkezde, aslında benim sevgilimin geçen seneydi askerliği, ama okuduğu için erteledi, ama bu sene okulunu dondurdu, bi an önce gidip gelmek bitirmek istiyorum dedi, gitme, okulun bitsin öyle gidersin dedim, dinlemedi beni :KK43:(, okulunu bitirip de gitseydi eğer kısa dönem yapıcaktı, ama şimdi uzun dönem, sabret ki geçsin:KK43:, bu topiği takip ediyorum ne zamandır, ama yazmıyordum, sizleri çok samimi buldum canım :)), ondan buraya yazmak istedim :), bi yazayım dedim. :)

GRGR
14-09-12, 05:09
Rosemaryy
Merhaba canım, 26sında gitti canım, samsun merkezde, aslında benim sevgilimin geçen seneydi askerliği, ama okuduğu için erteledi, ama bu sene okulunu dondurdu, bi an önce gidip gelmek bitirmek istiyorum dedi, gitme, okulun bitsin öyle gidersin dedim, dinlemedi beni :KK43:(, okulunu bitirip de gitseydi eğer kısa dönem yapıcaktı, ama şimdi uzun dönem, sabret ki geçsin:KK43:, bu topiği takip ediyorum ne zamandır, ama yazmıyordum, sizleri çok samimi buldum canım :)), ondan buraya yazmak istedim :), bi yazayım dedim. :)
Merhaba Canım
Yazmakla iyi yapmışsın bence:KK34: Burada ki herkesin derdi aynı herkes seni anlayabiliyor canım.Üzme kendini demek bir an önce gidip gelmek istedi gitti.Tabi ki 5 ay yapsa iyidi.Kendine göre düşüncesi var demekki.

angeloflove
14-09-12, 06:09
chidoshimedo
vuu...
bende tosunum askere gittiği günün ertesi günü söyledim babama böyle böyle dedim güldü sadece ama kestiremiyorum şimdi maraza yaratır mı diye :)
sen istanbuldan ankarya gittiysen benim izmire gitmemem büyük terbiyesizlik olur çünkü mesafe 1 saat :)
Gazi'yi otogarda uğurlarken tanıştık annesiyle ablasıyla çok sıcak davrandı annesi, ablası zaten her fırsatta arıyor hatrımı soruyor. ben aslında annesinin problem çıkarmasından değil bi laf söyler kırılırım üzülürüm diye çekiniyorum. saçma birşey ama aklımdan hiç çıkmıyo :KK43: hoş onlar Aydın'dan gidecek yemin törenine ben kuşadasından bir tek orda karşılaşıcaz bakalım süt liman mıı toz duman mı :KK70:
evci çıksa aydına gelir tosunum kısa mesafe çünkü e araba bulursa bana da gelir cumartesi günü yuppieee :)
bence gitmemen çok ayıp olur gerçekten çok yakınsınız. benimki de şuan izmirde. ben izmire de görmeye gittim onu. :KK1: hiç yalnız bırakmadım. sonra o izne geldi. ailesi gitti vs. :KK1: çok gezdik biz :KK1:

chidoshimedo
bu arada Gazi'de annesine ablasına sürekli Türkü'yü yalnız bırakmayın, yalnızlık çekmesin, ziyarete gelirken getirin onu da diyomuş ama ben ziyarete ailesi ile gitme taraftarı değilim. Zira tosunuma uzaktan ööööyle ciğerci kedisi gibi bakamam ben :KK52: cimcirmem lazım, eline vurmam lazım, bacağını sıkmam lazım, lazım da lazım :KK52: bu yüzden ailesiyle gitmeyi kabul etmedim hiç.
evet ailenin yanında olmuyor tabiki ama mutlaka yalnız kalacağınız zamanlar olacaktır :KK23::KK17:

chidoshimedo
14-09-12, 06:09
angeloflove
bence gitmemen çok ayıp olur gerçekten çok yakınsınız. benimki de şuan izmirde. ben izmire de görmeye gittim onu. :KK1: hiç yalnız bırakmadım. sonra o izne geldi. ailesi gitti vs. :KK1: çok gezdik biz :KK1:

evet ailenin yanında olmuyor tabiki ama mutlaka yalnız kalacağınız zamanlar olacaktır :KK23::KK17:
tatlım gülaydın :)
yemin töreninden sonra evci çıkacakmış benim ki gitmem belki diyordum törenine ama gideyim öyle diyosun dimi sen?
bu arada akşam annesiyle konuştum :KK1: kadın pek sevecen konuştu tabi iyi bir oyuncu değilse.bu bende ki ön yargı nedir yav halbuki öyle bir insan da değilimdir.

GRGR
14-09-12, 21:09
Yine bizim topik boş:KK50:

h_i_s
GRGR
Yine bizim topik boş:KK50:

Uyuyorladır kesin bizim kızlar...:KK14:

yener_tugba
H_İ_S
Uyuyorladır kesin bizim kızlar...:KK14:
hesnamm ya bu ne uykusu, 92/3ler bi de :KK52:

h_i_s
14-09-12, 22:09
yener_tugba
hesnamm ya bu ne uykusu, 92/3ler bi de :KK52:

Ne bileyim yaa uykucu bu kızlar uykucu, rüyalarında yemin törenlerini görüyorlardır :KK53:

yener_tugba
H_İ_S
Ne bileyim yaa uykucu bu kızlar uykucu, rüyalarında yemin törenlerini görüyorlardır :KK53:
ya ama onlar uzuluo die ben sevınıodum askerim bana bir adım daha yaklasıo dıe olmas kı bunlar pıreleri ucusturuolar, cık cık cık
sadistliğin de bu kadarı :KK52::KK52::KK52:

h_i_s
yener_tugba
ya ama onlar uzuluo die ben sevınıodum askerim bana bir adım daha yaklasıo dıe olmas kı bunlar pıreleri ucusturuolar, cık cık cık
Heee ver veriştir, vur vuruştur, kaynana gibin olduk bee :KK53: Eee rütbeliyik gariii :KK52:

yener_tugba
H_İ_S
Heee ver veriştir, vur vuruştur, kaynana gibin olduk bee :KK53: Eee rütbeliyik gariii :KK52:
ne güse soluosun agzından bal damlıo az kaldı 150 gun sonra teskereci devreyıs artık :KK52:

h_i_s
yener_tugba
ne güse soluosun agzından bal damlıo az kaldı 150 gun sonra teskereci devreyıs artık :KK52:

Heee öyle... Daha da azalacak inşallah.... Kep altına bir gelsek gerisi kolay :KK16:

yener_tugba
H_İ_S
Heee öyle... Daha da azalacak inşallah.... Kep altına bir gelsek gerisi kolay :KK16:
evt cnm gelmessek de ben butun komutanları kep altına alıcam sonunda :KK52:

h_i_s
yener_tugba
evt cnm gelmessek de ben butun komutanları kep altına alıcam sonunda :KK52:

Tüm komutanlar olmasa bile bir tane var aklımda kesin :KK52:

yener_tugba
H_İ_S
Tüm komutanlar olmasa bile bir tane var aklımda kesin :KK52:
ben herkese herşeye düşman olmuşum ha 1 tane ha 100 tane :KK52:

h_i_s
yener_tugba
ben herkese herşeye düşman olmuşum ha 1 tane ha 100 tane :KK52:

Su uyur düşman uyumaz haa dikkat et bu kadar düşmana :KK53:

chidoshimedo
15-09-12, 06:09
yener_tugba
günaydın elmalı kurabiyelerim :) (çok severim de:KK1:)
kim uyuyo yaa kim ? uyuyan taraftar istemiyoruuuuz, uyuyan taraftar istemiyooooruz :KK52: :KK52:

GRGR
chidoshimedo
günaydın elmalı kurabiyelerim :) (çok severim de:KK1:)
kim uyuyo yaa kim ? uyuyan taraftar istemiyoruuuuz, uyuyan taraftar istemiyooooruz :KK52: :KK52:
Günaydın Tatlım:KK3:

chidoshimedo
GRGR
Günaydın Tatlım:KK3:

GRGR adını unuttum hatırlamıyorum, şu yerin dibindeyim, utanıyorum desem adını söyler misin bana :KK1: