Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

3 yıllık saç dökülmesi hikayem:(((

naz1215121
4-08-12, 13:08
duyguafra
saç hastalıklarından en iyi dr. kim? isim soyisim alabilir miyim? ve yeri nerede
Prof dr server serdaroglu ve prof dr oya oguz canim ikiside sac hastaliklarini kuran doktorlar ben ikisinde gittim

naz1215121
4-08-12, 14:08
peri1
sanspasa merhaba
öncelikle sana çokk teşekkür ederim.
rolleri kullanmaya başlayalı 1 hafta 10 gün olmadı ama sanırım faydasını görmeye başladım. canımın yanmasını inan hiç takmıyorum artık sabahları kalkmaktan zevk almaya başladım. duştan sonra saçlarım gerip bir şekilde daha gür görünüyor(belkide benim psikolojim düzeliyor:)))). sonuç söylemek için çok erken tabi ama iyiye gittiğini net bir şekilde söyleyebilir. inş 6 ay sonra eskisinden daha iyiyim mesajlarını da yazarım burdan.
ben saç dökülmesi için neler kullanmadımki. nerdeyse 3 yıl sürdü. enson tüm yağları ve bakım ürünlerini bıraktım.1 ay kadar oluyor. önce sarımsaklı sonrada defneli şampuan aldım son 1 haftadır roller uyguluyorum benim saçlarım düz ve kısa olduğu için ben 1 lik kullanıyorum şuan. bu arada doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine filtreli duş başlığı aldım (oda 1 ay kadar oluyor). sürülen bakım ürünlerini bırakıp sarımsaklı şamp başladıkltan sonra dökülmem azalmaya başladı ama tam bitmedi. senle yazışıp rolleri başladığımın 3 günü azalma nerdeyse tamamen durdu diyebilirm. sanırım sadece rollerin etkisi olmadı(şampuan ve filtreli duş başlığınında faydası oldu bence) ama roller nokta atış gib geldi bana. seni tanımasam da çokkkkkkkkkkkkkk seviyorum.
sevgiyle kalll
Cok sevindim senin adina :)) umarim rabbim bizimde yuZumuze guler. Filtre dus basligindan hemen aliyorum rollerdende alicam ama kaclik almam gerekir canim benim? Bide rolleri kafaya surerken saclari dahada cok dokermi ki? Sen nasil uyguladin biraz anlatirmisin canim ? Alip hemen basliycam bende.bu arada saclarin gelmedi dimi daha cok merak ediyorum bende yaptirmayi dusnuyorum eger cok acilmalarim olursa :KK43:Bide bende her ay 10 yada en fazla 14 gun sac dOkulmem azaliyor tamam bitiyo dokulmelerim azalicak heralde diyorum sonra yone eskiye donuyor anlamiyorum bunu her ay bunu yasoyorum sendedw boyle bisey olmusmuydu her ay donem donem azalip sonra eskiye donuyomuydu sac dokulmen? Bu arada sen bu konularda daha tecrubelisin peri bu senin yaptiklarinin hepsini deniycem birde mezoterapiye tekrardan baslasammi acaba diorum faydasil olurmiki bi taraftanda mezoterapi yaptirmam sence?

jollyrose
4-08-12, 17:08
sanspasa
ben de seni öpüyorum

en kısa zamanda mutlu olman dileğiyle

rollerına iyi bak:)
Sevgili sanspasa;

bugun az once hamile oldugumu ogrendim.hem saskin hem de cok mutluyum:-)

sana sormak istedigim;dermaroller'i hamileyken de kullamamin bir sakincasi olur mu?

kullanabilir miyim hamileyken???

meryem97
4-08-12, 17:08
peki ya ektirdiginiz saclarinizdami dokuluyor?onlarda dokuluyorsa sac derinizde problem olabilirmi?bence olabilir.:26:

sanspasa
4-08-12, 18:08
jollyrose
Sevgili sanspasa;

bugun az once hamile oldugumu ogrendim.hem saskin hem de cok mutluyum:-)

sana sormak istedigim;dermaroller'i hamileyken de kullamamin bir sakincasi olur mu?

kullanabilir miyim hamileyken???

öncelikle hayırlı olsun

ama bi dr a sormadan kullan demeye korkarım

dr a gittiğinde yanında götür en doğru bilgiyi ondan alırsın

yanında götür ki dr belki habersizdir bu rollerdan

olumsuz bi cevap verse bile 9 ay sonra başlarsın sende

saç haberi geleceğine bebek haberi geldi senden de:)

analı babalı mutlu büyüsün mutlu yaşasın

Suko
4-08-12, 19:08
peri senin adına çook ama çook sevindim canım....okurken kendi saç dkülmem durmuş gibi heyecanlandım....derma rolleri hangi sıklıkla yapyorsun canım....
jollyrose canım bebişin hayırlı uğurlu olsun...Ne güzel böylr sevindirici haberler duymak....
ve sevgili sanspasa sana da birkez daha teşekkür ediyorum herşey için....inşallah ben ve benim gibi problem yaşayan tüm arkadaşlar biran önce burada güzel haberlerimizi paylaşacağız...buna inanıyorum...

Suko
4-08-12, 19:08
duyguafra
dermarolleri kullanmaya başladınız mı?
derma rolleri yarın ikinci kez kullanacağım.....

Maritsa
4-08-12, 20:08
peri1
canım teşekkür ederim. inşallah yeni çıkanları da burdan müjdelerim. şampuan olarak önce naturway kullandım için 3 lü ampül kırarak. o bitince de dfn garlı aldım. onunda için eampülleri kırıyorum. iki şampuan da iyiydi ama bence asıl faydayı duş başlığı ve kesinlikle roller yaptı. arama motoruna filtreli duş başlığı diince çıkıyor zaten canım. onuda bana ankarada plastik cerrah dr arkadaşım önerdi. önceleri önemsemedim ama yurt dışında (musluk suları içiliyordu) saç dökülmemin azaldığını farkettim . eve geldim yeniden başladı. o zaman suyla alakalı olab düşünüp sipariş vermiştim. iyikide vermisim. işin güzel tarafı eşiminde saçlarındaki dökülme azaldı ondan sonra. bide normalde duş sonrası hatur hutur kalınırdım kremlenmesem. şimdi tüm tenim yumuşacık( konuyu dağıttım biraz:)). ben net bir şekilde rollerin faydasını gördüğümü söyleyebilirim. en azından şimdilik. her aşamada bilgilendireceğim sizleri. inş birilerinn daha umudu olur bunlar. en azından benimle aynı şeyleri yaşayanların.
selamlar

Canım sampuan olarak dfn mi yoksa naturway mi önerirsin :KK31:bir de hangi 3 ampülü kırıyorsun ?
Benim evimde dr roller 0.5 lik var acaba onu kullansam mı :26: ben daha önceden hiç yapmadım :KK43: ayrıntılı olarak yazabilir misin canım ? Bir de temiz saça mı uygulamak lazım :44: arkasına birşey sürmeden yıkıyoruz değil mi ?

jollyrosecim allah analı babalı büyütsün :nazar: çok sevindim .

Suko
yarını beklemedim biraz önce gidip bir güzel derma rolleri uyguladım ...şimdi biraz yanma ve batma hissediyorum sanırım bu doğal ....ben haftada iki kere yapayım diyordum ama gün aşırı yapsam daha iyi olacak sanırım...

Maritsa
şüko
yarını beklemedim biraz önce gidip bir güzel derma rolleri uyguladım ...şimdi biraz yanma ve batma hissediyorum sanırım bu doğal ....ben haftada iki kere yapayım diyordum ama gün aşırı yapsam daha iyi olacak sanırım...
Canım kaş yapalım derken ,göz çıkartmayalım .Uygulama sıklığı için gün aşırı mı diyor :26:

Suko
Maritsa
Canım kaş yapalım derken ,göz çıkartmayalım .Uygulama sıklığı için gün aşırı mı diyor :26:
canım aldığım yerden haftada bir kere dediler ama arkadaşlar sanırım günaşırı yapıyorlar....ben çarşamba yapmıştım ilk olarak....şimdi de 2.kez yaptım...

Maritsa
şüko
canım aldığım yerden haftada bir kere dediler ama arkadaşlar sanırım günaşırı yapıyorlar....ben çarşamba yapmıştım ilk olarak....şimdi de 2.kez yaptım...
Tatlım orjinali dr.rollermiş :26: ve sitesinde böyle yazıyor .

Ürün, saç köklerinin ve saç derisinin rahatlamasına yardımcı olur, böylece saç derisi iyileşir ve saç kaybı önlenir.

Uygulama döngüsü 4 haftalık arayla 5 seans gerektirir. Saç dökülmesi uygulamalarında günlük bakım, beslenme alışkanlıkları ve stres yönetimi de çok önemlidir ve bu işlemler uygun ilaçlar ve losyonlarla da desteklenmelidir.

sanspasa
4-08-12, 21:08
şüko
ben yattığım zaman yastık batardı

ama bu ilk zamanlar oldu

sonra alışılıyor sanırım bu sıkıntılar devam etmiyor

ben gün aşırı kullandım bi sıkıntı yaşamadım

sana da şüko lütfen gün aşırı kullan diycem ama bi türlü cesaret edemiyordum ki sen kendin fikrini değiştirdin:)

gün aşırı en güzeli lütfen korkma

iyi geceler

betibeti
4-08-12, 22:08
filtreli su başlığını nereden ve nekadara aldınız öğrenebilir miyim?

bir de fotosunu filan koyar mısınız? gugılda arattığımızda çıkan pembe şey mi?

naz1215121
5-08-12, 10:08
Jollyrose hayirli ugurlu olsun ne mutlu sana:) hamilelikte genelde saclarin en saglikli oldugu donemdir doktorum hamile kalmaya dusundugum icin hamilelegin sac dokulmene olumlu gelicektir dokulmen cok cok azlair yada durucaktir demisti umarim hamileliginde bu sıkıntın sona erer canim:))) sanspasa bu arada ben kaclik roller kullanicami bilmiorum benim saclarim duz ince telli ve az kaclik kullanmam gerekir acaba bize umut oldun Allah razi olsun senden umarim hepimizin bi sıkıntılı ginleri sona erer rabbim sifaligimizi verir arladaslar hepimiz icin dua ediyorum.

sanspasa
5-08-12, 10:08
naz1215121
Jollyrose hayirli ugurlu olsun ne mutlu sana:) hamilelikte genelde saclarin en saglikli oldugu donemdir doktorum hamile kalmaya dusundugum icin hamilelegin sac dokulmene olumlu gelicektir dokulmen cok cok azlair yada durucaktir demisti umarim hamileliginde bu sıkıntın sona erer canim:))) sanspasa bu arada ben kaclik roller kullanicami bilmiorum benim saclarim duz ince telli ve az kaclik kullanmam gerekir acaba bize umut oldun Allah razi olsun senden umarim hepimizin bi sıkıntılı ginleri sona erer rabbim sifaligimizi verir arladaslar hepimiz icin dua ediyorum.
ben 1,5 mm kullandım elimde 2 tane vardı diğeri de 0,5 mm di

benim saçlarım biraz uzundu ince telli ama kıvırcık olduğu için 0,5 mm lik roller saç diplerime girmedi uğraştıkçada saçlarımı yoluyordum ben de elimdeki diğer 1,5 mm olanı kullandım

şüko 0,5 mm kullanıyor onun saçı kısacıkmış ince telli peri de 1 mm lik kullanıyor

0,5 mm alırsın diplere ulaşamazsan bi anlamı olmaz bi sipariş daha vermen gerekir ama sorun olmaz o da dursun dersen 0,5 mm le başla

bol şans kolay gelsin

Suko
5-08-12, 11:08
sanspasa
ben yattığım zaman yastık batardı

ama bu ilk zamanlar oldu

sonra alışılıyor sanırım bu sıkıntılar devam etmiyor

ben gün aşırı kullandım bi sıkıntı yaşamadım

sana da şüko lütfen gün aşırı kullan diycem ama bi türlü cesaret edemiyordum ki sen kendin fikrini değiştirdin:)

gün aşırı en güzeli lütfen korkma

iyi geceler

evet 1-2 saat içinde yanma ve batma geçti zaten canım...
tüm tavsiyelerin için teşekkür ederim....hepimize umut ışığı oldun arkadaşım....

naz1215121
5-08-12, 18:08
sanspasa
ben 1,5 mm kullandım elimde 2 tane vardı diğeri de 0,5 mm di

benim saçlarım biraz uzundu ince telli ama kıvırcık olduğu için 0,5 mm lik roller saç diplerime girmedi uğraştıkçada saçlarımı yoluyordum ben de elimdeki diğer 1,5 mm olanı kullandım

şüko 0,5 mm kullanıyor onun saçı kısacıkmış ince telli peri de 1 mm lik kullanıyor

0,5 mm alırsın diplere ulaşamazsan bi anlamı olmaz bi sipariş daha vermen gerekir ama sorun olmaz o da dursun dersen 0,5 mm le başla

bol şans kolay gelsin
Birazdan hemen siparisimi veriyorum umarim bizede faydasi olur cok tessekkur ederiz Allah gonlune gore versin.sonuna kadar dewam edicez yılmıycaz arkadaslar derdi veren Allah sifasinida vericek insallah.

sanspasa
şüko
evet 1-2 saat içinde yanma ve batma geçti zaten canım...
tüm tavsiyelerin için teşekkür ederim....hepimize umut ışığı oldun arkadaşım....
yaşadığım tecrübeyi paylaştım ne zor şeyler yaşadım, kimse yaşamasın isterim

ama hayat böyle bi şey

allahın bize verdiği en büyük dert bu olsun

tüm kadınların en büyük derdi böyle olsun

azıcık bi sabırla, lütfen pes etmeyin, 1 ay uygulayıp saç çıkmayınca bırakmayın

çıkan saçlara inanamıycaksınız moralinizi de yüksek tutmaya çalışın sık yapmaktan da korkmayın hijyen kurallarına dikkat edildiğinde sonuç mucize olacak

kolay gelsin

sanspasa
naz1215121
Birazdan hemen siparisimi veriyorum umarim bizede faydasi olur cok tessekkur ederiz Allah gonlune gore versin.sonuna kadar dewam edicez yılmıycaz arkadaslar derdi veren Allah sifasinida vericek insallah.
allah herkesin gönlüne göre versin teşekkür ederim

şükoya bi şeyler yazdım sizin için de geçerli

rollerınız hayırlı olsun güle güle kullanın

kolay gelsin

Suko
5-08-12, 19:08
sanspasa
yaşadığım tecrübeyi paylaştım ne zor şeyler yaşadım, kimse yaşamasın isterim

ama hayat böyle bi şey

allahın bize verdiği en büyük dert bu olsun

tüm kadınların en büyük derdi böyle olsun

azıcık bi sabırla, lütfen pes etmeyin, 1 ay uygulayıp saç çıkmayınca bırakmayın

çıkan saçlara inanamıycaksınız moralinizi de yüksek tutmaya çalışın sık yapmaktan da korkmayın hijyen kurallarına dikkat edildiğinde sonuç mucize olacak

kolay gelsin

canım yaa bana ve eminim ki tüm arkadaşlara o kadar moral kaynağı oluyorsu ki anlatamam sana....Dediğin gibi tek derdimiz bu olsun Allah başka dertler vermesin .....Çok ama çok teşekkürler herşey için...Allah ne istiyorsan gönlüne göre versin canım....

deryanouma
5-08-12, 21:08
dermarolleri kullanırken başka bişey kullanmaya gerek var mı acaba yoksa tek başına iyi gelen bişey mi bu, hiç b bilgim yok sadece yazdığınız kadarını biliyorum kullanan arkadaşlar bi aydınlatın ne olur.

sanspasa
5-08-12, 22:08
deryanouma
dermarolleri kullanırken başka bişey kullanmaya gerek var mı acaba yoksa tek başına iyi gelen bişey mi bu, hiç b bilgim yok sadece yazdığınız kadarını biliyorum kullanan arkadaşlar bi aydınlatın ne olur.

5-10 sayfa önce benim çok uzun bi yazım var istersen ordan başla okumaya

sonra gene sorun olursa yardımcı olurum

iyi geceler

milkshakem
5-08-12, 22:08
naz1215121
Roller fikri banada cok mantikli geldi simdi param yok ama olunca hemen bende alicam nerden siparis ediceksin canim:) bnmde aklimda bulunsun. Dus basliginida duydunmu filtreli onuda al bence*
Ve bizimlede kullanmaya basladiginda paylasirsan cok mutlu olurum:)

Maritsa
6-08-12, 07:08
65 tl filtreli duş başlığını buldum(pembe olan) :26: siz kaça aldınız kızlar .

Maritsa
6-08-12, 09:08
Duş başlığını aldıktan sonra 0.5 ile başlayacağım .Zaten evde dr. roller 0.50 liğim hazırda var.Saçınızın arkasına nasıl uyguluyorsunuz kızlar :44:
Allahım şu mübarek ramazan ayında dularımızı kabul et. Kurtulalım şu dökülmeden .:KK50:

betibeti
6-08-12, 10:08
duş başlığını nerden buldunuz internet dışında nereden alabiliriz?

Maritsa
ben 2 yerde gördüm :44: İkisinin arasında fiyat yönünden baya uçurum var .Acaba peri arkadaşımız nereden almış ?

Bunlar gördüklerim.
Duş filtreli duş başlığı, masaj özellikli, spa lı duş başlığı,yumuşak saçlar.saç dökülmesine son |
Antioksidan Filtreli Duş Başlığı - - - Organik Eczane - Celergen, anti aging, kozmetik, güzellik, sağlık, Peptique, Annagaspi, Hairman

peri1
betibeti
duş başlığını nerden buldunuz internet dışında nereden alabiliriz?
canım ben internetten aldım . ama aynı duş başlığı metro gros marketlerde çok daha ucuza var. burda bulamamdığım için netten almak zorunda kaldım. hepsi aynı zaten. bence farkı yok

peri1
Maritsa
ben 2 yerde gördüm :44: İkisinin arasında fiyat yönünden baya uçurum var .Acaba peri arkadaşımız nereden almış ?

Bunlar gördüklerim.
Duş filtreli duş başlığı, masaj özellikli, spa lı duş başlığı,yumuşak saçlar.saç dökülmesine son |
Antioksidan Filtreli Duş Başlığı - - - Organik Eczane - Celergen, anti aging, kozmetik, güzellik, sağlık, Peptique, Annagaspi, Hairman
BMB Su Arıtma Ürünler: Arıtmalı Spa Masaj Özellikli Duş Başlığı aldığım site. yazan fiyattan indirimde yapıyorlar. ben 80 e aldım. ama dediğim gibi aynısı metro gros marketlerde de üstelik yarı fiyatına. selamlar

Maritsa
peri1
canım ben internetten aldım . ama aynı duş başlığı metro gros marketlerde çok daha ucuza var. burda bulamamdığım için netten almak zorunda kaldım. hepsi aynı zaten. bence farkı yok
Öyle mi dersin canım :26: peki o zaman herhangi birisini alayım .Filtreli olsun yeter :KK19:

peri1
şüko
peri senin adına çook ama çook sevindim canım....okurken kendi saç dkülmem durmuş gibi heyecanlandım....derma rolleri hangi sıklıkla yapyorsun canım....
jollyrose canım bebişin hayırlı uğurlu olsun...Ne güzel böylr sevindirici haberler duymak....
ve sevgili sanspasa sana da birkez daha teşekkür ediyorum herşey için....inşallah ben ve benim gibi problem yaşayan tüm arkadaşlar biran önce burada güzel haberlerimizi paylaşacağız...buna inanıyorum...
burdan bende jollyrose bebeğini hayırlıyorum. inşallah umutlu ve mutlu bir bebek olur. uğuruyşa gelir. ben her sabah duşa girmeden önce yaklaşık 10 dk kadar kullanıyorum canım . başlangıçta canım yanıyor ama bir kaç geçtikten sonra desensitize oluyor zaten. öncesinde hiç bişey kullanmıyorum. duşta sadece defneli sabun ve ardında da bir kez (saçım çok dolanıyor yoksa) 3 lü ampül içeren dfn garlı şampuanla yıkıyorum. banyomun halini görmeniz gerek kızlar adını sadece bir defa duyduğum ve saç dökülmesine iyi geliyor dene dünya kadar şampuan ve losyon dolu. RAbbim hepimizi biran önce bu dertten kurtarsın ve eski günlerimize geri dönelim. adım adım her gelişmeyi sizlere aktaracağım. hepimizi mutlu haberlerini duymak umuduyla...herkese özellikler de sanssapa ya selamlar

peri1
Maritsa
Öyle mi dersin canım :26: peki o zaman herhangi birisini alayım .Filtreli olsun yeter :KK19:
ben firma yetkilisi ile görüşmüştüm benim aldığım yer satış merkezi diğerleri dağıtım(güya). ama söylenen ve benim anladığım hangisi olursa olsun. türkiye şartlarında 1 yılda ancak 1 filtrenin gideceği canım. aldığımız tarihi kaydetmemzi lazım.
selam...

peri1
Maritsa
Canım sampuan olarak dfn mi yoksa naturway mi önerirsin :KK31:bir de hangi 3 ampülü kırıyorsun ?
Benim evimde dr roller 0.5 lik var acaba onu kullansam mı :26: ben daha önceden hiç yapmadım :KK43: ayrıntılı olarak yazabilir misin canım ? Bir de temiz saça mı uygulamak lazım :44: arkasına birşey sürmeden yıkıyoruz değil mi ?

jollyrosecim allah analı babalı büyütsün :nazar: çok sevindim .
benim saçlarım yağlı. bence heriksi de güzel ama ben dfn bitince sanırım yeniden naturvey alacağım o daha bir güzel yapıyordu sanki saçımı bide bunda saçım sabah kaltığımda yağlı( bu arada benim eski saçım akşama yağ fabrikasından ıkmış gbi olurdu:)))bu şampuanların iksi de azalttı ama naturway sanki 2 gün dayanıyordu rahat. bu arada şampuanın içine bepanhtene, evigen, bemix kırıyorum(ayrı bir şampuan kutusununa az bir miktar şampuan alıp 1 er ampül kırıyorum ki uzun süreli kullanımda ilaçların yapısı değişmesin). banyodan hemen önce saçımı tatar gibi tamamına en az 15*20 defa roller geçiyorum. zaten yanmaya başlıuyor bir süre sonra. sonra hemen banyoya giriyorum.ne öencesinde ne de sonrasında bişey sürmüyorum(zaten bu zamana kadar dünyayı kafama sürdüm desem yeridir.işe yaramadı). banyo sonrası 2- 3 saat kadar yanma devam ediyor ama geçiyor sonra. eğer başka sorun olursa onlara da cevap yazarım canım. burdan sanssapaya tekrar teşekkür edeirim. zira o olmasaydı ben halen evin bir köşesine attığım rollerim ve dökülmelerimle boğuşuyor olurdum.

peri1
6-08-12, 11:08
betibeti
filtreli su başlığını nereden ve nekadara aldınız öğrenebilir miyim?

bir de fotosunu filan koyar mısınız? gugılda arattığımızda çıkan pembe şey mi?
canım fotosunu koymayı beceremedim ama evet pembe şey.

peri1
6-08-12, 11:08
naz1215121
Cok sevindim senin adina :)) umarim rabbim bizimde yuZumuze guler. Filtre dus basligindan hemen aliyorum rollerdende alicam ama kaclik almam gerekir canim benim? Bide rolleri kafaya surerken saclari dahada cok dokermi ki? Sen nasil uyguladin biraz anlatirmisin canim ? Alip hemen basliycam bende.bu arada saclarin gelmedi dimi daha cok merak ediyorum bende yaptirmayi dusnuyorum eger cok acilmalarim olursa :KK43:Bide bende her ay 10 yada en fazla 14 gun sac dOkulmem azaliyor tamam bitiyo dokulmelerim azalicak heralde diyorum sonra yone eskiye donuyor anlamiyorum bunu her ay bunu yasoyorum sendedw boyle bisey olmusmuydu her ay donem donem azalip sonra eskiye donuyomuydu sac dokulmen? Bu arada sen bu konularda daha tecrubelisin peri bu senin yaptiklarinin hepsini deniycem birde mezoterapiye tekrardan baslasammi acaba diorum faydasil olurmiki bi taraftanda mezoterapi yaptirmam sence?
sevgili naz senin saçlarında benimkisi gibi düz ve ince telli. ben saçımı arkaya doğru tutup rollerle üstünden geçiyorum (benim aldığım 1 lik). saçı boş bırakıp yapmaya çalışınca saçı yoluyor. ama tutup üzerinden geçince sorun yaşamadım ben. benim saçlarımda senin kisi gibi zaman zaman dökülme azalıyor sonra tekar dökülmeye başlıyordu canım. (sanırım hormonal siklüsle alakalı) ama benimkisi 15 gün değil. max 1 hafta azalıyordu. buraya yazmadan önce de acaba yine öylebir dönemmi diye düşündüm açıkcası ama rollerden sonra emin oldum çok şükür . zaten çok da bekleyemedim. çünkü damdan düşenin halinden ancak damdan düşen anlar. birilerine daha fayda sağlarmıyım diye hemen yazdım. canım ben ankara da bir dr arkadaşa botox yaptırdım saç botoksu(mezoterapi ve prp den hiç fayda görmedim ) 2. seans. ama roller ve duş başlığı sonrası normale döndü herşey(inşallah tekrarlamaz). mezoterapi yaptırmanda bence hiç sakınca yok canım ama yaptıracaksan prp ile yaptır bence daha etkili.öncelikle bence duş başlığını al (ben yurtdışındayken keşfettim 1haftada dökülmeyi azalttı diyebilirim). sonrasında hangisini tercih edersen canım