Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2013 Nisan annleri paylaşım alanı

hanipeks
13-11-12, 13:11
dertsiz
dün asmden gelirken bir bayanla karşılaştım bebek kıpırdıyor mu dedi. yok dedim bende. aaaa bişey olmuştur ona dedi. onada çok kızdım ondan sonra kafama taktım zaten. ama çok şükür iyiyim. randevumuz cuma günü ama izine gideceğimiz için belki daha erken gidebiliriz.

ay biraz önce kayınbabam aradı. nasılsın kızım, bebek nasıl kendine dikkat ediyorsun dimi, çorapsız gezme, üşürsen ufoyu aç, sabah doktorumu izledim orda hamilelerin gribi 1 haftadan fazla sürüyorsa bebeğe etki edermiş senin gribin geçti mi? gözlerim yaşardı valla. sonra kayınvalideme verdi telefonu. bu arada dedemiz hala hastanede yatıyor ve gün geçtikçe kötüleşiyor. kayınvalidem zor konuştu dedem nasıl deyince ağlamaya başladı. sanki sığınacak bir liman arar gibiydi ne kadar kızsamda çok üzüldüm teselli etmeye çalıştım. izine geleceğimizi söyledim. deden böyleyken gelmeyin sizinle hiç ilgilenemeyiz evde oturursunuz bişey yapamayız dedi. bende bizimde bir faydamız dokunur eşim için hastanede falan kalır günlerdir siz yanındasınız dedim. kadıncağız ağlamaya başladı. çok üzüldüm rabbim şifa versin inşallah.
​Canım benim ya, Acil şifalar diliyorum dedeciğimize. Dikkat et sen de yollarda, oralarda, hastanede çok bulunma sonuçta tiril tiril değildir hastaneler.

hanipeks
laterne
iyi ki varsın tatlım yaaa öptüm seni en kocamanından:KK54::KK54::KK54:
sedagg
aa cnm ya slm söleseydin bizdende gelmesin yatıp dinlensin güzelce bizi özledi tabiii demiii:KK70:
Rica ederim kızlar, as canım.

chosy
nası el attınız kıs öle:))

Vajinal progestan kullandığım için deneyimlerimi paylaştım hihihihihi, ayrıntıya girmeyeyim açık açık
:KK1:

Bebeci
Rüyanı sevsinler senin :))) hayırlara vesile olsun canım :) çok yakışıklı olacak benim oğlum dayıya ya da dedeye benzerse , kocama da benzeyebilir :))

Canimcim aradığın için teşekkür ederim dün şen sesini duymak iyi geldi esim de şaşırdı samimiyetimize kahkahalarımıza:))
Kız ben seni aradım da, konuştuğumuzu buraya yazmayı unuttum hahahaa:KK1:

Mezopotamya82
hanipeks canım sen ellerin çocukları için koşturmaktan kendi çocuğunu yoruyorsun bak !!! biraz temponu düşür başka öğretmenleri görevlendir.. herşeye kendin koşma canım ya. çok yorulmak iyi değil (buraya kızgın surat yapacaktım ama yapamadım ) :)
Öğretmen de geliyor da geziye :) Her şeyi görmem lazım yoksa içime sinmiyor. Naapiyim, bir de bazen laf anlatana kadar ben yapıyorum daha çabuk oluyor. Söz konusu çocuk olduğu için benim mesleğim hata kaldırrmaz.

somewherecold
anaokul öğretmeni olmak aynı zamanda hamile olmak. insanoğlu neleri başarabiliyormuş. ben de bu halimle çalışmak zorundayım diye dert yanıyordum eşime. takdir ettim seni hanipeks

Anaokulu müdürüyüm canım, öğretmenlik çok zor, ben hiç yapamam. Zaten sağlık bilimleri fakültesi çıkışlıyım. Çocuk gelişimciyim yane. Öğretmenlerimin emeği büyük sağolsunlar.

lais
hanipeks
Kızlar ersnil'i aradım, idrar yolu enfeksiyonu demiş doktor, fitil ilaç vermiş, bizim fıstık kullanamamış tabi, bir el attık beraber duruma çözdük şükür :KK1:
ay canım bizden de geçmiş olsunları iletseydiniz o temizlik yaparken üşüttü kuzum benim inşallah çabuk iyileşir

10 gün rapor vermiş doktor ama ersnil yarın işe dönecek :KK1:

laterne
geçmiş olsun tatlım Allahtan tenhada yolda yürürken falan fenalaşmamışsın,lütfen daha çok dikkat et kendine..
bebişin iyi olmasına sevindim maşallah :nazar::nazar::nazar:
canım benim çok saol gerçekten biranda neye uğradığımı şaırdım oğluşumun şansı dr vardı çok şükür

naneli_limon
Mrb arkadaşlar sanki şifayı kaptım burnum akıyor hapşırıyorum. Dünde memurlar nette okkuduğum habere göre gebelikte (özellikle 2.trimesterda) grip ve ateşli hastalığa yakalananlar bu hastalığında 1 hafta devam etmesi takdirinde otizm riski 3 kat artıyormuş. Aman dikkat diyim. Bende limonlu sıcak su içiyorum..
canım çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bebişine

dertsiz
dün asmden gelirken bir bayanla karşılaştım bebek kıpırdıyor mu dedi. yok dedim bende. aaaa bişey olmuştur ona dedi. onada çok kızdım ondan sonra kafama taktım zaten. ama çok şükür iyiyim. randevumuz cuma günü ama izine gideceğimiz için belki daha erken gidebiliriz.

ay biraz önce kayınbabam aradı. nasılsın kızım, bebek nasıl kendine dikkat ediyorsun dimi, çorapsız gezme, üşürsen ufoyu aç, sabah doktorumu izledim orda hamilelerin gribi 1 haftadan fazla sürüyorsa bebeğe etki edermiş senin gribin geçti mi? gözlerim yaşardı valla. sonra kayınvalideme verdi telefonu. bu arada dedemiz hala hastanede yatıyor ve gün geçtikçe kötüleşiyor. kayınvalidem zor konuştu dedem nasıl deyince ağlamaya başladı. sanki sığınacak bir liman arar gibiydi ne kadar kızsamda çok üzüldüm teselli etmeye çalıştım. izine geleceğimizi söyledim. deden böyleyken gelmeyin sizinle hiç ilgilenemeyiz evde oturursunuz bişey yapamayız dedi. bende bizimde bir faydamız dokunur eşim için hastanede falan kalır günlerdir siz yanındasınız dedim. kadıncağız ağlamaya başladı. çok üzüldüm rabbim şifa versin inşallah.
canım o densizde kimmiş öyle hamile bir kadına böyle söylenirmi ay benim görümcemde böyle densizlik edtmişti ilk gördüğünde senin bebek gelişmez karnın büyümemişti demişti aman kuzum sen bunları hiç takma kafana rabbim bebeğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına alırsın inşallah bak benim ki bugün secde ye durmuştu rabbim çok büyük dedeniz içinde acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun canım

mergencim çok saol canım

ayy canım allahtan ki yanınızda çikolata falan bulundurun benimde kan şekerim düştü yolda kuzenim yanımda olmasaydı yolda yığılıp kalırdım eve zor gittim gecende iş yerind oldu allahtan çekmecede çikolata kek falan vardı ama sana diorum çantamda bende bulundurmuyorum =)))ama çok tehlikeli bide tuzu azaltın kızlarr ya ben tuzsuz hayatta bişi yiyemem suan çok zorluk çekiyorum ama tansiyon yapıo oda bebek için çok zararlı allah korusun belkide tansiyonunuz tutuo :KK43:[/QUOTE]

esrasm
selam kizlar, kocisi ise yolladim girip biraz gecmisi okuyayim dedim, daha sabahin 8 i burda, geri yaticam sanirim uykum var:KK5:

Mergencim eline saglik ugrasmissin liste icin

voltaj nerelerde ki hic girmemis bugun:44:

lais
hanipeks
​Çok geçmiş olsun tatlım benim, sana da kızalım o zaman, seni seniii. Lütfen dikkat edin arkadaşlarım kendinize, bir parça kuru ekmek bile yarım saat idare eder sizi. Öpüyorum canım.
eşimde çok kızdı sabah azarladı kendine acımıyon oğluma acı kötü anne dedi bende seni çok öpüyorum tatlım çok saol

egomego
Bebeci
Kıskanç kıskanç :)) ben beyaz Tenli olsun istiyorum esimin yeğenleri de beyaz Tenli benim çınarım da inşallah sana malum olmuştur kar tanesi gibi olur oğlum :)) aslında hanipeks anlattı telefonda bende seni kaldıracaktım gecmisi okumamış gibi yapıp kızlar bir sistem buldum yurt disından diye :)
anamm prenses sen nerdeydin yaaaff

umutege16
kızlar bende bebek eşyalarım içim eyüpdeki mobilyacılar çarşısına gidicem
eşya dediğimde beşik ve şifonyer sadece:KK9::KK9::KK9:ben gidip keşif yapayıp eğer güzel uygun şeyler görürsem sizede haber veririm:KK34::KK34:

hanipeks
lais

hemen arayip soyluyorum kizlar

Yüksek voltaj

Nerelerdesin canim sen bakiiim?

sedagg
Mezopotamya82
evet feci kıskandım bilemezsin :))) inşallah rüyamdaki gibi bakmaya kıyılamayacak kadar tatlı bir pamuğun olur :))))

ya bende aynı ikilemdeyim sedacım ya :KK43:( daha önce netten mobilya aldım birkaç kez sorun da yaşamadım ama montajı eşim yaptığı için çok kızıyo artık netten almama :)) geçen hafta ve bu hafta içimde net canavarı yeniden hortladı. bir sürü bebek kıyafeti aldım netten. hepsi de güzel çıktı :)) ama hala mobilya için netleşemedim . sen ne beğendin montajı cok mu ? demir aksamı varsa ona dikkat et . metallerde sorun çıkıyo genelde dayanıksız olabiliyo o açıdan . linki var mı ?
CNM MONTAJI VAR DEMONTE GELİO ÜRÜN AMA ŞEY YAZMIŞ MONTAJI İÇİN GEREKLİ HERŞEYİ YOLLAYACAKMIŞ
BEBEK ODASI FUL TAKIM-SÜPER FİYAT-süper kalite GittiGidiyor'da 67046883
BEBEK ODASI BEŞİK ŞİFONYER DOLAP KARYOLA TAKIM GittiGidiyor'da 67596666
BEBEK ODASI TAKIMI ŞİFONYER ÜÇ KAPILI GARDOPLABI GittiGidiyor'da 67575892
ZERDALİ MOBİLYA / BEBEK ODASI TAKIMI DOLAP GittiGidiyor'da 67656574
TAKILI KALDIKLARIM BUNLAR YATAK ÖRTÜSÜNÜ FALANDA YOLLAYACAK AMA KALDIM BİLEMİORUM FİYATTA UYGUN KARGO BEDAVA

egomego
Bebeci
Kıskanç kıskanç :)) ben beyaz Tenli olsun istiyorum esimin yeğenleri de beyaz Tenli benim çınarım da inşallah sana malum olmuştur kar tanesi gibi olur oğlum :)) aslında hanipeks anlattı telefonda bende seni kaldıracaktım gecmisi okumamış gibi yapıp kızlar bir sistem buldum yurt disından diye :)
Bebeci
Kızlar dün giremedikte ve haber vermedim özür dilerim hanilere aradığında tirstim valla dedim zilgiti yiyeceğim :)
oglusumdan eminiz artık dün testislerini gördük hatta doktor öyle foto aldı eşimde Facebook'a yükledi görmemiştin oğlu olmuş diye olay oldu valla çok eğlendik arkadaslarimizla, dün ziyaret gunümüzde , doktordan sonra halasına gittik Kuran okuttu diye Allah kabul etsin sonra yengesine gittik bassagligina babası vefat etmişti 40i olcakk gidemedik dün aadan çıkardık aksam geç geldik hemen eşiyle mutfağa girdik bugün de kaynanamlari ilk kez yemeğe alıcam ona hazırlandık esim evi süpürdu topladı çok ise yarıyor kerata ya :) bir de basıma geliyor bitti ne yapayım mutfakta da sağolsun soğukları tatlıları bitirdik bugün de ana yemekleri yaptım tek pilavım kaldı biraz ortalığı silince sofrayı kurunca hazırım gecmisi yarıda bıraktım yoksa basından kalkmayacaktim haber vermeye geldim pazar da girememistim yine gezdik fildir fildir pierre lotiye gittik çok güzeldi , sonra akvaryuma gittik köpek balıkları falan biraz romantik biraz cocuk olduk pazarımız güzel gecti :)
benim için en güzel haber perşembe gunü annem yengem ve çınarım geliyor abimin haftasonu dalışı olduğu için gelemiyordu bir naz yaptim ı. Demiş kardesimin yanına gidicem yerim dalışı, babami da alıp gelecek çok mutluyum o yüzden ablamda haftasonu bie gelir tüm ailem bir arada olacak :))
prenses bizde korktuk iyi olmanıza sevindim boşver yapsın eşin sen yorma kendini ohh herkes telden görüşmeye başlamış valla kıskandım işten evden dolayı azıcık geri kaldım bi level öteye geçilmişş =) benim eşimde dün eve geçtim artık evde kalmaya başladım ama annemi özledim hemen 2 hafta az mı annemdeydim hep annemin ilgisini aradım valla eve gittik girerken botları açmaya eğildim hemen ekmeği bıraktı dur ömrüm ben açarım dedi =) sevgili sevgilim benim ya dün dişim çok kötüydü uyutmadı sabaha kadar bugunde çok kötü ama burda yazınca falan unutuom =)kuzumm çok mutlu oldum annenlerin geleceğine insan o kadar iyi hissediyor ki onlar yanındayken kendini böyle özel cam bölmede korumaya alınmış gibi =)

Mezopotamya82
sedagg
CNM MONTAJI VAR DEMONTE GELİO ÜRÜN AMA ŞEY YAZMIŞ MONTAJI İÇİN GEREKLİ HERŞEYİ YOLLAYACAKMIŞ
bunları beğendim . diğerlerinde şifonyer yok. eğer eşin böyle montaj falan seven uğraşan bir tipse al derim. fiyat uygun gerçekten. benim bulunduğum yerde de seçenek yok, olanlarda uçuk fiyatlı. ama eşim kesinlikle monte etmem diyor netten alırsan :KK43:

egomego
sedagg
BEBEK ODASI BEŞİK ŞİFONYER DOLAP KARYOLA TAKIM GittiGidiyor'da 67596666
BEBEK ODASI TAKIMI ŞİFONYER ÜÇ KAPILI GARDOPLABI GittiGidiyor'da 67575892
ZERDALİ MOBİLYA / BEBEK ODASI TAKIMI DOLAP GittiGidiyor'da 67656574
TAKILI KALDIKLARIM BUNLAR YATAK ÖRTÜSÜNÜ FALANDA YOLLAYACAK AMA KALDIM BİLEMİORUM FİYATTA UYGUN KARGO BEDAVA
kuzum hangi renk alcan akcaagaç dediği sırf beyaz olan demy çok tatlı bebek odası ve fiyatı gerçekten çok uygun gittigidiyor güvenilir de bir site oradan aldıgım hiç bir üründen pişmanlık duymadım eşinle bi görüşün ve kaçırmayın derim

egomego
Mezopotamya82
bunları beğendim . diğerlerinde şifonyer yok. eğer eşin böyle montaj falan seven uğraşan bir tipse al derim. fiyat uygun gerçekten. benim bulunduğum yerde de seçenek yok, olanlarda uçuk fiyatlı. ama eşim kesinlikle monte etmem diyor netten alırsan :KK43:
şekerrr listede de yazmıyor sen hangi şehirdesin anamm benim eşim varya herşeyi söküp bastan takar bıraksak zırt bırt bişiler yapmak çabasında boşvern daha iyi böyle korkuyorum hergün nereyi sökecek die dağıtıyor ortalıgı acımıo musun bana diorum toplarım dio 5 söküosa 3 ünü topluo 2si yine bana kalıo =)

Mezopotamya82
egomego
şekerrr listede de yazmıyor sen hangi şehirdesin anamm benim eşim varya herşeyi söküp bastan takar bıraksak zırt bırt bişiler yapmak çabasında boşvern daha iyi böyle korkuyorum hergün nereyi sökecek die dağıtıyor ortalıgı acımıo musun bana diorum toplarım dio 5 söküosa 3 ünü topluo 2si yine bana kalıo =)
:))) şanslısın eşin uğraşmayı seviyor.. bende çok severim. ama benimki bi ayakkabılığı monte edene kadar beni benden aldı :)) ben Mardin'deyim canım..

cherryfe
13-11-12, 14:11
Kızlarr,

Benim sabah karnım inik oluyor , bu saatlerde sanki gergin balon gibi .. Sizde de öyle mi ?

ben göbeğime has zeytinyağı sürmeye başladım. Aktardan da badem ve kayısı yağı alıcam. Kozmetikleri kullanmaım diyorum ama var mı önereceğiniz formüller isimler?

egomego
Mezopotamya82
:))) şanslısın eşin uğraşmayı seviyor.. bende çok severim. ama benimki bi ayakkabılığı monte edene kadar beni benden aldı :)) ben Mardin'deyim canım..
anammm en çok gelmek istediğim şehirlerden birisisi :KK43: çok güzel demy orası:KK43: valla gitmedğim 20 şehir kaldı türkiyede biri mardin en çok gitmek istediklerimin de basında geliyor içim gitti kız beni benden aldın=)yok bacım ne sansı sadece lazım oldukça kullansa o yeteneğini tamam ama yok zırt bırt sunu söylemi yapsak yok askım iyi öyle diorum bi bakıom kasla göz arasında sökmüş kesiyor biçiyor bişiler yapıyor ortalık batıyor yada biraz uğrasıyor canı sıkılırsa bırakıyor öyle uzun süre onlar ortalıkta kalıo kaldırdıgım gün yapası gelio geri döküo hele küçük bişise ve ben kaldırmış yerini unutmuşsam o gün hayına düşüo nerde de nerde die boşverin sen al netten kendin yapmaya calış söylene söylenede olsa yapar hahaha sana yaptıracak hali yok ya yada gitt böyle 6-7binlik bi oda beğen nette ki o uygun fiyatlının montajını öpiyim basıma koyayım der=) taktik geliştirelim haydi kızlar elele

umutege16
cherryfe
Kızlarr,

Benim sabah karnım inik oluyor , bu saatlerde sanki gergin balon gibi .. Sizde de öyle mi ?

ben göbeğime has zeytinyağı sürmeye başladım. Aktardan da badem ve kayısı yağı alıcam. Kozmetikleri kullanmaım diyorum ama var mı önereceğiniz formüller isimler?
benimde öyle canım giydiğim yağmurluğun düğmeleri sabah kapanıyor akaşama kapanmıyor:KK17::KK17::KK17:

Mezopotamya82
cherryfe
Kızlarr,

evet benimde öyle hele akşam yemeğinden sonra bildiğin davul kadar gergin oluyo :KK43:( sabahla aksam arasında dağlar kadar fark var canım.. bende kakao yağı, portakal yağı ve badem yağını koydum sprey şişeye onu kullanıyorum..memnunum şimdilik..

egomego
anammm en çok gelmek istediğim şehirlerden birisisi :KK43: çok güzel demy orası:KK43: valla gitmedğim 20 şehir kaldı türkiyede biri mardin en çok gitmek istediklerimin de basında geliyor içim gitti kız beni benden aldın=)yok bacım ne sansı sadece lazım oldukça kullansa o yeteneğini tamam ama yok zırt bırt sunu söylemi yapsak yok askım iyi öyle diorum bi bakıom kasla göz arasında sökmüş kesiyor biçiyor bişiler yapıyor ortalık batıyor yada biraz uğrasıyor canı sıkılırsa bırakıyor öyle uzun süre onlar ortalıkta kalıo kaldırdıgım gün yapası gelio geri döküo hele küçük bişise ve ben kaldırmış yerini unutmuşsam o gün hayına düşüo nerde de nerde die boşverin sen al netten kendin yapmaya calış söylene söylenede olsa yapar hahaha sana yaptıracak hali yok ya yada gitt böyle 6-7binlik bi oda beğen nette ki o uygun fiyatlının montajını öpiyim basıma koyayım der=) taktik geliştirelim haydi kızlar elele

:)))))))) ha ha süpersin.. ama benimkine yemez. ben öğretmenim akşama kadar göbeğim çatlıyo canım ama eşim biraz daha kolay para kazanıyo ondan daha kolay harcıyo. isterse on katı olsun ama ona bulaşma. ben çok fiyat araştırırım o ilk dükkandan al çık der.. ilk başlarda rahatlıktı şimdi canımı sıkmaya başladı bu durum..
evet burası çok güzel.. ilk geldiğimde bir masalın içinde yaşıyorum sandım.. farklı bir yer. ve etnik yapısı da çok renkli.. bu sebeple diğer g.doğu şehirlerinden çok farklı..bir süre daha buralardayız biz. ne zaman yolun düşecek olursa beklerim.. gezdireyim sizi bol bol ..

egomego
cherryfe
Kızlarr,

hehe benimde sıfır olmuyor da hafif oluyor mont geniş oluyor ki xs giyiniyordum bunu s aldım sabah geniş oluyor aksam bakıyorum ki sıkıyor patlıcak gibi oluyor çok rahatsız bir his yasıyorum bide kabızlık çekiyorum gaz sancım oluyor iş yerinde ki müdür ve sef karaktersizlikte sınır tanımadıgı için insanlıktan nasibini almamış öküzler wc ye gitmeyi bile laf ediyorlar çok zorluk çekiyorum nete girmemiz falan sorun olmuştu sürekli yan yana geçip bize bakıp konusuyorlar erkekler güya kadınlar böyle dedikodu etmez hakkım kalıyor onlarda allah sorsun allaha havale ettim bazen tam tuvalete çıkacak gibi oluyorum ama biraz beklemem gerekiyor bakıyorum dırıltıları geliyor cıkıyorum hemen herseyi laf ediyorlar evde kahvaltı yapamıyordum pide aldık kızlarla azıcık peynir domates burası lokantamı bi daha yemeyeceksiniz dediler bir simit yiyorum cocuklarınadn torunlarından cıksın yaptıkları böbreklerimiz ağrıyor soguktan sancılanıyoruz ufoları kaldırttılar bilerek kırk laf sayıp hava 3 derece bu sıcakta ısıtıcımı çalışırmışmış bir süre giremedim ya işte o yüzden neti kapatıolardı falan şimdi neyse ki net problemi kalktı ortadan ayy bende basladım gidiom badem yagı kullanmaya başladım ama çatlak belirtisi dahi yok bide eriniorum sabahları sürmeye kuzum aksamda unutuom insallah çatlak olmaz aktardan aldı kocam bunu kullansın baska bişiye grek duymaz demiş ama bilmiorum

egomego
Mezopotamya82
evet benimde öyle hele akşam yemeğinden sonra bildiğin davul kadar gergin oluyo :KK43:( sabahla aksam arasında dağlar kadar fark var canım.. bende kakao yağı, portakal yağı ve badem yağını koydum sprey şişeye onu kullanıyorum..memnunum şimdilik..

:)))))))) ha ha süpersin.. ama benimkine yemez. ben öğretmenim akşama kadar göbeğim çatlıyo canım ama eşim biraz daha kolay para kazanıyo ondan daha kolay harcıyo. isterse on katı olsun ama ona bulaşma. ben çok fiyat araştırırım o ilk dükkandan al çık der.. ilk başlarda rahatlıktı şimdi canımı sıkmaya başladı bu durum..
evet burası çok güzel.. ilk geldiğimde bir masalın içinde yaşıyorum sandım.. farklı bir yer. ve etnik yapısı da çok renkli.. bu sebeple diğer g.doğu şehirlerinden çok farklı..bir süre daha buralardayız biz. ne zaman yolun düşecek olursa beklerim.. gezdireyim sizi bol bol ..
heheee valla gelmeyi çok istiyorum g.doğuya gitmedim işte aslında doğunun tamamına yok tamamı da olmuo antepe gittim adanaya gittim başka çoğrafi bilgimde zayıf tam kim nerde blmiom da erzincana erzuruma gittim başka gittiklerimden doguda nereler var tam bilmiom ama van ve mardin rüyalarımı süslüyor dogunun bişiyi beni çekio oraya izmirliyim ben tam batının içinde büyüyünce oralar çekici geliyor bana valla gelirsem sna zaten kimsem yokki baska =)
doruk yağızı da alır gelirim yarenle beraber gezdirirsiniz bizi =)

egomego
Mezopotamya82
ha bu arada kuzum durumunuz varsa da ordan bişiler araştır o zaman bizim borç çok ya kocama gidip atelyede sen kesecekmişsin ucuza gelio desem gider borçtan dolayı neyi nasıl ucuza getirsem peşinde diorum ki sen sevgiliyken böyle değildin sürekli bi yerlere gidiorduk bana sürekli hediye alıyordun ki ucuz hediye yi bişiye tutumuyordum bekarken pahalı seyler alıyordun bu pinticanlık nerden gelio diorum ev geçindirios kızım dio dedim sanki ben geçindirmiom diorum önceden de babam ve anniş sağolsun hiç parasız kalmadım ve onlar öyle şimarttı durumumuz iyiydi hani o zamanda param vardı simdide var geçim sıkıntısı aynı yük bende de var ama erkekler değişio heralde diodum senin kocanda ev geçindirio öyle değil anamm kocama kaynanam büyü mü yaptırdı pintileşsin die ne gidiyimde eve bi bakayım hahahaha muska falan bulurmuşum büyü bozulurmuş kocam benden beter para harcarmış ben pintileşirmişim yok böyle iyi ben harcamayı sevim sende git aldır anam ne öğretmenisin kızz bende çok istedim öğretmen olmayıda kocam üniye göndermedi :KK43:

dertsiz
umutege16
geçmiş olsun canım dikkat et kendine:KK23::KK23:

ay ne tuhaf insanlar varya :KK47::KK47::KK47:sakın takma canım böyle dengesizleri bebeğin 20.nci haftadan önce hissetmeniz zor deyip duruyor drlar...ben de daha dün akşam hissettim eğer yine yanılmıyorsam ki yolun yarısına geldik sayılır senin daha 2-3 haftayı bulur hissetmen hiç takma kafana
deden içinde allah şifa versin canım
hayırlı yolculuklar size kendine ve bebeğine iyi bak üzme sakın kendini oralarda
sağol canım. inşallah hissederim bende.

sedagg
cnm benim senin şu halin banada örnek oluo emin ol iyilikle kazanacaksın cnm benim umarım kaynananda kıymetini anlar
ah canım ah bir bilsen neler yaşadım atsan atılmaz satsan satılmaz. sonuçta eşimi onlar getirmiş dünyaya. eşim için yüzlerine bakıyorum. ama yinede üzülüyorum ve uzun süre geçince özlüyorum biliyor musun.

laterne
ayy çok kötü bir tecrübe olmuş tatlım,çok üzüldüm :KK43:(
sen iyi ol yeter fırsat bulursan gir iyi haberini yaz bırak bize:)
evet canım herşeyi açıklamakta bazen iyi olmuyor. inşallah haber vericem.

Mergen
Sitelerin birinde denk geldim,hoşuma gitti canım.:KK16:Allah'ın izniyle bu listelerden seçeceğim...

Canım benim hayırlı,iyilik haberlerini beliyoruz.İzine güle güle git,güle güle sağlıkla gel inşallah.:KK16:

Rabbim dedinize şifa versin,iyilik versin inşalah.

Canım benim kıyamam,kocaman öperim ben o küçük erkeki :KK54:

Geçmiş olsun canım,şanslıymışsın Allah korumuş.Çok dikkat et kendine...

Voltajın dün 4 lü test sonucu çıkacaktı,acaba hastaneyemi gitti ki:26:

İyi haberlerle gelirler inş.

Çok sinir oluyorum böyle insanlara :KK19: Ne geçiyor ellerine merak ediyorum :KK19:

:KK53: Çok kötü olmuş canım ya....Aman dikkat et...

Geçmiş olsun canım,acil şifalar dilerim.:KK71:
tatlım çok sağol rabbim tez zamanda iyileştirir inşallah.

hanipeks
​Canım benim ya, Acil şifalar diliyorum dedeciğimize. Dikkat et sen de yollarda, oralarda, hastanede çok bulunma sonuçta tiril tiril değildir hastaneler.
hastaneye çok gitmem canım. mikrop kaparım diye eşimde götürmez zaten. tatlım belki senin memlekete gelme ihtimalimiz var. pozantıda arkadaşlarımız var bizi davet ediyorlar. onlar 4 kez geldiler biz hiç gitmedik. eğer yolculuğa engel bir durumum olmazsa hem bursa hem de pozantıya gidicez bakalım.

lais
canım benim çok saol gerçekten biranda neye uğradığımı şaırdım oğluşumun şansı dr vardı çok şükür

canım çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bebişine

canım o densizde kimmiş öyle hamile bir kadına böyle söylenirmi ay benim görümcemde böyle densizlik edtmişti ilk gördüğünde senin bebek gelişmez karnın büyümemişti demişti aman kuzum sen bunları hiç takma kafana rabbim bebeğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına alırsın inşallah bak benim ki bugün secde ye durmuştu rabbim çok büyük dedeniz içinde acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun canım:KK43:
[/QUOTE]canım ağzı olan konuşuyor işte. sende kendine dikkat et güzelim. sakın aç çıkma evden.

dertsiz
kızlar asmye gittim. hemoglobin sonucum gayet iyi.
ama kilo almışım 2 kilo 400 gr aile hekiminden fırçayı yedim.
1 ayda çok almışsın dedi. mide bulantılarım devam etmesine rağmen kilo aldım ya.
ekmeksiz bişey yiyemiyorum ki. ekmeğe çok yüklendim.
bundan sonra dikkat edicem.

egomego
dertsiz kuzum çokkkk geçmiş olsun allah acil şifalar versinn inşallah :KK43:

sedagg
egomego
kuzum hangi renk alcan akcaagaç dediği sırf beyaz olan demy çok tatlı bebek odası ve fiyatı gerçekten çok uygun gittigidiyor güvenilir de bir site oradan aldıgım hiç bir üründen pişmanlık duymadım eşinle bi görüşün ve kaçırmayın derim
cnm ya satıcı yorumlarına baktımda gelişte çoğu problem yaşamış kargodan dolayı suntalarda çatlama falan olmuş kararsız kaldım en iyisi görüp almak galiba

egomego
bebeklerim ve güzell anneciklerim hayırlı aksamlar diliyorum hepinize benim mesai bitti bildiğiniz gibi evde net yok ve giremeyeceğimm annişkom bende sabah mutfağı temizliyim demişti toz toprak oldu heryer ya ben silemem dolapları die oyy yerim onu yemek yapmıştır şimdi sizde yemekleri yiyin afiyetle hepinizi çok seviyorum canlarım muckkkk yarında size bebişimin ultrason resmini paylascam kart okuyucu nerde bilmiordum tüm eşyalr bi odadaydı ya bulurum bugün oğlumun fotosunu koyarım =)

naz0675
manyak bu insanlar yaaa ben artık kim ne derse desin etkilenmiyorum. geçengün otobüste oturarak gidiyoruz yanımdaki kadın benim hamile olduğumu anlamadan dedi ki bu şoför de ne biçim kullanıyor zıplaya zıplaya bir hal olduk yani otobüste hamile olsaydı bebek kesin ölmüştü düşmüştü dedi ben de ben hamileyim dedim ayyy özür dilerim falan diye çok üzüldü. Allah acil şifalar versin dedene canım.

dertsiz

çok geçmiş olsun hepinze
lais
kızlar geçmişi henüz okumadım dünde bahsetmiştim sabah dr gidicem diye sabah yolda çok fena oldum otobüste tansiyonum düştü sanırım ama ne kadar şanlıymışım otobüste bir dr vardı benimle ilgilendi hastaneye götürdü sonrada kendi doktoruma gittim şimdi iyiyiz çok şükür bebeğimde iyi ve ultarsyondan bebeğime baktığımızda doktorum bak secde ediyor dedi ay o halinin ultrasyon kağıdını çıkardı kuzum benim çok tatlı dün ersnile kızıyordum evden aç çıkma diye ben bugün aç çıktım

naneli_limon
Mrb arkadaşlar sanki şifayı kaptım burnum akıyor hapşırıyorum. Dünde memurlar nette okkuduğum habere göre gebelikte (özellikle 2.trimesterda) grip ve ateşli hastalığa yakalananlar bu hastalığında 1 hafta devam etmesi takdirinde otizm riski 3 kat artıyormuş. Aman dikkat diyim. Bende limonlu sıcak su içiyorum..
hanipeks
Kızlar ersnil'i aradım, idrar yolu enfeksiyonu demiş doktor, fitil ilaç vermiş, bizim fıstık kullanamamış tabi, bir el attık beraber duruma çözdük şükür :KK1:

10 gün rapor vermiş doktor ama ersnil yarın işe dönecek :KK1:

maşallah ne tatlı oğullarınız ne güzel yetiştirmişsiniz çok duygulandım :)

laterne
aralarında yaş farkı olacak ama büyüdüklerinde çok da bir önemi kalmıyor bu farkın:))
şuan her şeyi anlayabilecek yaştalar,abilik sorumluluğu alma fikri kendilerini daha büyük hissettirdiği için hoşlarına gidiyor :)
benim oğlum da hareketlerini hissetmeyi seviyor,arada konuşuyor ve bazen müzik dinletelim diye tutturuyor :))
dr kontrollerine birlikte gidiyoruz;yasak olan yiyecekleri aklında tutuyor ve elimi uzatırsam hemen uyarıyor :))
alış veriş dönüşü tuvalet kağıdı taşımama bile izin vermiyor küçük bey;biz babamla taşırız sen çık hemen diyor:KK16:
mümkünse hiç bir çocuk kardeşsiz kalmamalı :KK43:(
laterne
inşallah olmaz tatlım;sırf o çoook istiyor diye bir cesaret yapmaya karar verdim :))
şuan heyecanla bekliyor büyümesini;bugün kaç gr olmuş,doğuma kaç gün kalmış,ismi ne olsun hepsiyle ilgileniyor maşallah :))
tul
aynen benim oğlumda hep dua ederdi kabul oldu 8 yaşımını bitirdi 15 gün önce devamlı karnımla konuşuyor kuzum:KK49:

canım benim çok sağol iyi dileklerin için inşallah izniniz güzel geçer bizi habersiz bırakma. kendine iyi bak.

dertsiz
merhaba kızlar,

nasılsınız? bende dün o kadar bebeğimi hissetmiyorum dedim gece öyle bir rüya gördüm ki. oğlum içimde dans ediyordu. karnım bir sağa bir sola gidiyordu. dışarıdan bakınca dirseklerini bile görebiliyordum. böyle bir rüyaydı işte. eşimde sen ne yedin bebek böyle oldu diye bana kızıyordu.rüyadan sonra bugün daha iyiyim sanki. dün asmye gittim kan verdim. hemoglobine bakılacaktı. sonucunu biraz sonra gidip alıcam. ayrıca idrarda protein var mı diye bakıldı. çok şükür yokmuş. bebeğiminde iyi olduğunu bir öğrensem içim daha da rahatlayacak ama cuma gününe az kaldı eğer doktorumuz tahlil falan vermezse cuma günü eşim izine ayrılıyor 20 gün olmayacağım.

cinsiyeti öğrenen arkadaşlar allah sağ salim kucağınıza almayı nasip eder inşallah.
perilous canım hiç moralini bozma senin bebeğinde sağlıklı canım. ikili test sonucun iyiydi o yüzden kötü birşey çıkacağını sanmıyorum. ama içim rahat etsin diyorsan testi tekrar et bence.
naz canım allah teyzeciğine şifa versin.
egomego odanızı çok beğendim. rabbim içinde büyütmeyi naip etsin. bende sadece böyle büyüyebilen karyola alıcam. oda yapacak yerim yok maalesef.
mezopotamya canım bende hiç kaşıntıda yok bende mi anormallik var ya. karnımda kaşınmıyor hiç.göğüs kaşıntısı ve çatlakları için lansinoh diye bir krem okumuştum.istersen bi bak tatlım.
hanipeks canım ben evde olduğum halde benimde sırt ve bel ağrım var. bütün gün yatmama rağmen yine ağrıyor.
zapzup maşallah kızına bacaklarını açmış poz vermiş. benimde oğlumun böyle usgsi var.
yüksek voltaj sen nasılsın? bugün hiç girmemişsin umarım iyisindir.
laterna tatlım sen nasıl oldun geçti mi bel ağrın?
mergen canım liste çok güzel olmuş ellerine sağlık göz yormuyor böyle.

iyi haberlere çok sevindim maşallah.

tul
bugün ayrıntılı doplerimi çekildim :KK49:herşey yolundaymış çok şükür tüm organları beyin damarları....3 kez foto çekti hep yüzünde elleri ....oğlumda öyleydi hep yüzünü örterdi doğdu hep ellerini yüzüne götürüp uyuyordu........:KK46:kan uyuşmazlığı tahlil verdim ındırect coombs denen ve 3 test istedi doktor....daha öncede 2 li yapmış duyduğuma göre 4 lü de varmış......bu arada bahar temizliği yaparken oğlumun bebeklik giysilerini de çıkardık zıbınlarını......:KK55:henüz birşey almadım korkuyor insan biraz daha geçsin istiyor ama 2 arkadaşımdan ilk hediyelerimizi aldık biri arabalı bir önlük biri de kundak gibi bebeğin içine gireceği kundak örmüş :KK12:

egomego
sedagg
cnm ya satıcı yorumlarına baktımda gelişte çoğu problem yaşamış kargodan dolayı suntalarda çatlama falan olmuş kararsız kaldım en iyisi görüp almak galiba
bencede valla en dogru karar görüp almak şimdi dedim beğendi ve çok heves ettiyse hevesini kırmayayım kötü bişi diyip ama benden önce kendin dogruyu bulduguna sevindim bencede buna benzer bulursun eminim hayatım bak biraaz esk küçük sehir değil bulursun kesin belkide daha güzelini bulcan işte bu dicennn =)

naz0675
şirkette uzun süren internet kesintileri oluyor bugün yine hiç yoktu :KK43:

Bebeci
egomego
prenses bizde korktuk iyi olmanıza sevindim boşver yapsın eşin sen yorma kendini ohh herkes telden görüşmeye başlamış valla kıskandım işten evden dolayı azıcık geri kaldım bi level öteye geçilmişş =) benim eşimde dün eve geçtim artık evde kalmaya başladım ama annemi özledim hemen 2 hafta az mı annemdeydim hep annemin ilgisini aradım valla eve gittik girerken botları açmaya eğildim hemen ekmeği bıraktı dur ömrüm ben açarım dedi =) sevgili sevgilim benim ya dün dişim çok kötüydü uyutmadı sabaha kadar bugunde çok kötü ama burda yazınca falan unutuom =)kuzumm çok mutlu oldum annenlerin geleceğine insan o kadar iyi hissediyor ki onlar yanındayken kendini böyle özel cam bölmede korumaya alınmış gibi =)
Baciiim benim merak etme sen beni , birde geri kaldığın yok kuzum herkesin telefonu hanipekste, merak edince hemen arıyor sagolusun müdüre :)) birde sana whatsapptan bahsetmiştim ikimizde de olduğu için oradan da yakışıyoruz foto falan gönderiyoruz iyi oluyor sende dediğim gibi iPad yerine s3 al seninle de lecek atlayalım :))

cherryfe
Kızlarr,

ben çareyi bodyshop ta buldum kakao kremi günde defalarca kremlenen yaglanan ben artık bir kez sürüyorum kurtuluyorum indirim var 26 tl 200 ml çok da güzel sürülüyor şiddetle tavsiye ediyorum :KK16: Eczaneden aldığım o mustela bir Kösede dürüyor yağlardan da kurtuldum cildim de parladı dusta da organik yumuşatıci duş jeli kullanıyorum süper oluyor

egomego
naz0675
manyak bu insanlar yaaa ben artık kim ne derse desin etkilenmiyorum. geçengün otobüste oturarak gidiyoruz yanımdaki kadın benim hamile olduğumu anlamadan dedi ki bu şoför de ne biçim kullanıyor zıplaya zıplaya bir hal olduk yani otobüste hamile olsaydı bebek kesin ölmüştü düşmüştü dedi ben de ben hamileyim dedim ayyy özür dilerim falan diye çok üzüldü. Allah acil şifalar versin dedene canım.
mal kadınn ya boşver kuzumm sen onları =)

dertsiz kuzum sanada çok geçmiş olsun canımmm tekrarr sen dogru bildiğini yap destek ol

hanipeks
13-11-12, 15:11
dertsiz
hastaneye çok gitmem canım. mikrop kaparım diye eşimde götürmez zaten. tatlım belki senin memlekete gelme ihtimalimiz var. pozantıda arkadaşlarımız var bizi davet ediyorlar. onlar 4 kez geldiler biz hiç gitmedik. eğer yolculuğa engel bir durumum olmazsa hem bursa hem de pozantıya gidicez bakalım.
Canım Allah korusun. ay kız gel Adana'ya da, kebap neyim yiyelim kahve neyim içelim :KK56: Bu arada tel numaranı mutlaka mesaj at bana listemize ekleyeyim. Merak ederiz seni.

sedagg
egomego
bencede valla en dogru karar görüp almak şimdi dedim beğendi ve çok heves ettiyse hevesini kırmayayım kötü bişi diyip ama benden önce kendin dogruyu bulduguna sevindim bencede buna benzer bulursun eminim hayatım bak biraaz esk küçük sehir değil bulursun kesin belkide daha güzelini bulcan işte bu dicennn =)
ewt kesin hafta sonu kızımla bi gezmeye çıkalım:KK70:

Mezopotamya82
VoltajjjjjjCimmmm

Yuksek_Voltaj
Kızlar kusura bakmayın merak ettirdim.Cok sagolun Allah razı olsun.beni dusunmussunuz.umutege,laterne,dertsiz,Mezopotamya ,mergen,hanipeks,esrasm...sevgiler.
Bugün 4 lu test sonucumu alamadım tlf actım.tlf söylemediler.esim aksam alacak ,test sonucu almaya gidemez oldum .yetişmiyor hiç birsey.yorgunum,hemde cok...

esrasm
Yuksek_Voltaj
Kızlar kusura bakmayın merak ettirdim.Cok sagolun Allah razı olsun.beni dusunmussunuz.umutege,laterne,dertsiz,Mezopotamya ,mergen,hanipeks,esrasm...sevgiler.
Bugün 4 lu test sonucumu alamadım tlf actım.tlf söylemediler.esim aksam alacak ,test sonucu almaya gidemez oldum .yetişmiyor hiç birsey.yorgunum,hemde cok...
cocuklar mi yoruyo seni bu kadar hayirdir, cok dertlenmissin sanki