2013 Nisan annleri paylaşım alanı

Mergen
26-10-12, 06:10
laterne
Amin inşallah tatlım:KK16::KK16::KK16:
ailecek geçireceğiniz sağlıklı ve keyifli nice bayramlarınız olsun inşallah:KK16:
kendine ve bebişlere iyi bak:KK54::KK54::KK54:

kuzuya bayıldım yaa çok tatlıymış:KK16:
Canım benim çok teşekkür ederim.:KK70:Aynı dilekleri hepiniz için gönülden paylaşıyorum.:KK16:Sende kendine ve oğluşlarına iyi bak canım.

dertsiz
arkadaşlar bayramınız mübarek olsun. eşlerimizle ve bebişlerimizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu daha nice bayramlar geçiririz inşallah :KK16: hepinizi öpüyorum :KK54:

(kayınvalidemleri aradık önce eşim konuştu sonra ben konuştum. soğuk bir konuşmaydı ama çok şükür bişey demediler)
Çok sevindim canım.:81:İnşallah hep böyle devam eder...

enaturel
26-10-12, 11:10
Bayramınız mübarek olsun kızlar Rabbim bebişlerimizle eşlerimizde sağlıklı mutlu huzurlu bayramlar nasip etsin :))

naneli_limon
26-10-12, 12:10
Yaa arkadaşlar kafayı yiycem. Hamilelik belirtileri yok oldu. Acaba 4.ayın rahatlığından mı? offf daha randevuma 4 günvar

hanipeks
umutege16
slm kızlar bayram telaşı var hepinizde gördüğüm kadarıyla kolay gelsin hepinize
şimdiden herkese hayırlı bayramlarrrrrrrr:KK19::KK19::KK19:
tuncss
Herkeslere sevdikleriyle; mutlu huzurlu nice bayramlar diliyorum..
Bayram donusu gorusmek uzere canlar:KK16:
Mergen
Eki Görüntüle 539570
Bebişlerimiz &
sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlara erişmek dileğiyle inşallah...
:nazar:

En Büyük TÜRKİYEGönül dolusu sevgilerimle...:KK16:
temmuz27
kızlar belki sonra giremem diye şimdiden bayramınızı kutlamak istedim. eşim birazdan namazdan gelecek, o kasaplığa bende kasap çıraklığına başlayacağım. bu bayram böyle... hepinize iyi bayramlar öpüyorum sizleri :nazar:
Yuksek_Voltaj
Hepinize huzurlu,mutlu,sağlıklı bayramlar olsun :)
laterne
Bayramınız mübarek olsun güzellerim:KK16::KK16::KK16:

Allah hepinize sevdiklerinizle,hasret kaldıklarınızla ağız tadı ile geçirebileceğiniz keyifli bir bayram nasip etsin inşallah
vitamin87
kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun.hayırlı bayramlar..:nazar:
dertsiz
arkadaşlar bayramınız mübarek olsun. eşlerimizle ve bebişlerimizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu daha nice bayramlar geçiririz inşallah :KK16: hepinizi öpüyorum :KK54:

(kayınvalidemleri aradık önce eşim konuştu sonra ben konuştum. soğuk bir konuşmaydı ama çok şükür bişey demediler)
LimonluParfe
İyi bayramlar kızlar hepinizee.
esrasm
herkese ailesiyle birlikte mutlu huzurlu hayirli bayramlar!
Hatice27
herkese iyi bayramlar...
gorkemre
Merhaba
Hepinizin kurban bayramını kutlar nice bayramlar dilerim. Sevgilerle:KK16::KK16::KK16::KK16:
Sevil84
Kizlar bebisim ve ben hepinize hayirli bayramlarrr daha nice nice mutlu huzurlu bayramlar diliyoruz :))) hep mutlu olun :)
sipsezan
herkesin bayramı mübarek olsun canlar:KK16:
Bebeci
Kizlar anneler fistiklar,
Bir sonraki bayrami bebislerimizle kutlamayi nasip etsin rabbim
Hepinize mutlu guzel bayramlar diliyorum. sizleri yanaklarinizdan yegenlerimi gozlerinden opuyorum
Benim bebisim de teyzelerinin ellerinden oper bayram hediyesi olarak 3 yasin-i serifi kardeslerine hediye eder
Muckss
_Lena_
Selam kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı bayramlar...
enaturel
Bayramınız mübarek olsun kızlar Rabbim bebişlerimizle eşlerimizde sağlıklı mutlu huzurlu bayramlar nasip etsin :))

Sizlerin de bayramı mübarek olsun kızlar. Ailelerimizle birlikte nice huzurlu bayramlara :KK19:

hanipeks
naneli_limon
Yaa arkadaşlar kafayı yiycem. Hamilelik belirtileri yok oldu. Acaba 4.ayın rahatlığından mı? offf daha randevuma 4 günvar

Endiselenme tatlim olur oyle arada, baska arkadaslar da bahsetmisti bu durumu yasadigindan.

_Lena_
26-10-12, 15:10
Büyüdüm,evlendim hatta kısmetse bebeğim olacak hala annemden ayrılırken ağlıyorum! nefret ediyorum yurtdışından ayrılıklardan mesafelerden yollardan uzaklardan:KK43:(...

hanipeks
Bütün annişlere, güzel çocuklarına, minik bebişlerine kısacası tüm annişlere ve ailelerine iyi bayramlar diliyorum. Allah'ım tekrarına sağlıkla huzurla mutlulukla eriştirsin inş. Amin. :KK71:

hanipeks
_Lena_
Büyüdüm,evlendim hatta kısmetse bebeğim olacak hala annemden ayrılırken ağlıyorum! nefret ediyorum yurtdışından ayrılıklardan mesafelerden yollardan uzaklardan:KK43:(...
Canım benim kıyamam sana üzülme ne olur, her şey biz insanlar için hüzün de mutluluk da :KK43:

suna_can
26-10-12, 20:10
herkese iyi bayramlar diliyorummm... ya bebişimin cinsiyetini öğrenmek için doktora gitmiştim de sizlerle paylaşmak istedim bir şey anlamadım doktordan bacaklarını kapatmıştı görmeye çalıştık göremedik ama dediği şu pipi göremiyorum kız olabilir dedi benim merakımı gidermedi inanmadım da bacağı kapalı arkadan görebildiği kadarıyla yorum yaptı, doktorum ayda bir ultrasona girme taraftarı ben de 15 gün olsun başka bir doktora gidip öğrenmeyi düşünüyorum ya öğrenmek istiyorum artık ne isim düşündüm ne de bir şey aldım ben en baştan beri erkek olacağını hissetmiştim tahminler hurafeler hep bu yöndeydi sonra göremediği için kız demesi ne bileyim içime sinmedi sorun bu kız ya da erkek fark etmez ilk çocuğum ama bana kesin birşey söylenmeli ki ona göre kendimi hazırlayayım ne bileyim ne kıza odaklanabildim ne erkeğe belirsizlik kötü acaba daha sonra değişir mi bilemedim neyse bi dahaki cuma doktora gitmeyi düşünüyorum inş öğrenip sizlerle paylaşırım...

gulimier
27-10-12, 00:10
Sevil84
Kizlar mübarek gün bol bol dua edelim rabbim bebeklerimizi sag salim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin kolay dogum nasip etsin hepimize. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Dua ederken benim icinde dua edin neolur hamilelerin duasi kabul olurmus su evden hatta su semtten tasinayim dogumdan önce insallah tasinirim :))
Esimi ikna edemiyorum yaaa ne inat adam ya. Neeseee allahim hepimiz icin hakkimizda hayirli olani versin insallah :)))
amin canım, gönlündeki hakkında hayırlı olur inşallah

Yuksek_Voltaj
Olur mu canım ne hakkı :)
Sadece bırakmıştım öyle derinlere...
19 yasında yasadım :)) hemen bende kısır olursun bebek olmaz artık dediler,diyen diller nerdee:)))
Erken yasadım cogunu , bazı seylere geç kalıyorum.

Hersey geçiyor,hersey unutulmaya çalışılıyor ...İzi kalınca zor...
Her anın,nefesin kıymetini kaybetmeden bilmeli.En önemlisi bu...
çok küçükmüşsün canım benim yaa o acıları yaşarken, Rabbim gönlündeki hayırlı muradlarını tez vakitte versin inşalllah

Mergen
Eki Görüntüle 539570
Bebişlerimiz &
sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlara erişmek dileğiyle inşallah...
:nazar:

En Büyük TÜRKİYEGönül dolusu sevgilerimle...:KK16:
Yuksek_Voltaj
Hepinize huzurlu,mutlu,sağlıklı bayramlar olsun :)
laterne
Bayramınız mübarek olsun güzellerim:KK16::KK16::KK16:

Allah hepinize sevdiklerinizle,hasret kaldıklarınızla ağız tadı ile geçirebileceğiniz keyifli bir bayram nasip etsin inşallah
hepimize hayırlı güzel bayramlar olsun, eşim beni bugün baya gezdirdi, akraba ziyereti yaptık çok yorulmuştum ama dinlenince geçti, yarında iyi kalkarsam gezmek istiyorum, bugün istanbul çok güzeldi, tatil bitene kadar hava bozulmaz inşallah,
hepimizin bayramı mübarek olsun:KK49:

gulimier
27-10-12, 00:10
naneli_limon
4. ayın bitiminde yada 4 . ayda çoğu kişide kayboluyomuş zaten, mide bulantısı kusmalar hamileliğimiz göstergesi gibi kabul ediyoruz, geçincede endişeleniyoruz bebek sağlıklı mı yaşıyo mu diye, kendini üzme inşallah gidince doktorun içini rahatlatır :KK34:

suna_can
herkese iyi bayramlar diliyorummm... ya bebişimin cinsiyetini öğrenmek için doktora gitmiştim de sizlerle paylaşmak istedim bir şey anlamadım doktordan bacaklarını kapatmıştı görmeye çalıştık göremedik ama dediği şu pipi göremiyorum kız olabilir dedi benim merakımı gidermedi inanmadım da bacağı kapalı arkadan görebildiği kadarıyla yorum yaptı, doktorum ayda bir ultrasona girme taraftarı ben de 15 gün olsun başka bir doktora gidip öğrenmeyi düşünüyorum ya öğrenmek istiyorum artık ne isim düşündüm ne de bir şey aldım ben en baştan beri erkek olacağını hissetmiştim tahminler hurafeler hep bu yöndeydi sonra göremediği için kız demesi ne bileyim içime sinmedi sorun bu kız ya da erkek fark etmez ilk çocuğum ama bana kesin birşey söylenmeli ki ona göre kendimi hazırlayayım ne bileyim ne kıza odaklanabildim ne erkeğe belirsizlik kötü acaba daha sonra değişir mi bilemedim neyse bi dahaki cuma doktora gitmeyi düşünüyorum inş öğrenip sizlerle paylaşırım...
benim eşimde beni ilk öğrendiğimiz andan beri erkek olacak diye o kadar havaya soktu ki, oğlum diye seviyo babası, şimdi bebek kız diyenlere çok inanasım gelmiyo açıkçası,ablam eltim görümcem hepsi kız diyo, rüyada erkek diye görenler de var kız diyegörenler de, benim içime hiç bişey doğmuyo çok enteresan, benim için sağlıklı olsun bebişim, anneyi endişe ettirmesin o önemli, haftaya benim de kontrolüm var, bi öğreneyim hemen alışverişe başlıycam :KK1:

wosgi
27-10-12, 05:10
Kızlar herkese iyi bayramlar hepinizi öpüyorum. bu arada bursadan ailem dün süpriz yaptılar izmire geldiler.

suna_can
27-10-12, 06:10
benim eşimde beni ilk öğrendiğimiz andan beri erkek olacak diye o kadar havaya soktu ki, oğlum diye seviyo babası, şimdi bebek kız diyenlere çok inanasım gelmiyo açıkçası,ablam eltim görümcem hepsi kız diyo, rüyada erkek diye görenler de var kız diyegörenler de, benim içime hiç bişey doğmuyo çok enteresan, benim için sağlıklı olsun bebişim, anneyi endişe ettirmesin o önemli, haftaya benim de kontrolüm var, bi öğreneyim hemen alışverişe başlıycam :KK1:[/QUOTE]

ya evet öyle oluyo herkes bir şeyler söylüyor sonra sende öyleymiş diyorsun ona göre düşünüyorsun her şeyi sonra pat doktor kesin olmadan konuşuyor kesin olsa dediğin gibi sağlıklı olsun hiç sorun yok ben de senin bebişin cinsiyetini merak ettim doğrusu bir çatlamadan öğrenelim gene yazışırız evet ya bir belli olsun bende artık bir şeyler almak istiyorum bakalım hayırlısı

_Lena_
27-10-12, 08:10
Kızlar bayram bayram öyle dertliyim ki.
size bir sorum var kayınvalidenizin evinde kaldığınızda saat kaçta kahvaltı yaparsınız ? kaçta yemek yersiniz?
Bu evde nasıl biliyor musunuz?
Kadın en erken 11.30 da kahvaltı hazırlıyor hatta 12-13.. uzuyor bu böyle...ve şuanda hastayım faranjit olmuşum belli bir ilaç saatim var umurlarında mı? aç karnına içtim ilacı.hepsini geçtim bebeğim aç kalıyor.ayrıca bu evde öğle yemeği yok. kadın kahvaltı-öğle yemeği ikisini çıkarıyor aynı anda.akşam yemeğinin ne zaman hazır olacağını ancak Allah bilir.Strese giriyorum ya.eşim desen sırtı dönük uyuyor.bizim evde böyle değildi:KK43: annem yemek dedin mi 5 dakkada hazırlar çıkarır.bu kadında nasıl bir miskinlik var bilemiyorum.Allah'ım çok doluyum. içerde bebeğim de stresleniyor şimdi. Allah bunları ıslah etsin.ayrıca evde 8 kişiler.Eşimin bir erkek kardeşi sofranın ortasında çok çok afedersiniz geğirmekten hiç çekinmez.Şuan bir kabustayım sanki.tek paylaşacak sizi buldum.dün kurban eti gerirdim kadın pişirip tencereyle koydu sofeaya tencereden yediler.hamile bir kadın 12 de kahvaltı yapar mı ya. bazen diyorum ki kendim gidip dolaptan alıp yiyeyim.hiç başkasının evinde buzdolabı açmadım ki.yapamıyorum.
şuan nefret ediyorum bu kadından....

_Lena_
27-10-12, 09:10
Kızlar ben de inat ettim yemedim kahvaltı.Gerçi sonuç yine benim zararıma oldu.Onlar yapıp kaldırdılar...
:KK43:

laterne
lena tatlım Allah tez ve hayırlı vakitte yeniden kavuştursun inşallah..
biz aynı şehirdeyken bile özlüyoruz :KK43:

laterne
wosgi tatlım gözün aydın:KK16::KK16:

darısı ailesi gurbette olanların başına inşallah:KK16::KK16:

LAydLiNe
_Lena_
Kızlar bayram bayram öyle dertliyim ki.
size bir sorum var kayınvalidenizin evinde kaldığınızda saat kaçta kahvaltı yaparsınız ? kaçta yemek yersiniz?
Bu evde nasıl biliyor musunuz?
Kadın en erken 11.30 da kahvaltı hazırlıyor hatta 12-13.. uzuyor bu böyle...ve şuanda hastayım faranjit olmuşum belli bir ilaç saatim var umurlarında mı? aç karnına içtim ilacı.hepsini geçtim bebeğim aç kalıyor.ayrıca bu evde öğle yemeği yok. kadın kahvaltı-öğle yemeği ikisini çıkarıyor aynı anda.akşam yemeğinin ne zaman hazır olacağını ancak Allah bilir.Strese giriyorum ya.eşim desen sırtı dönük uyuyor.bizim evde böyle değildi:KK43: annem yemek dedin mi 5 dakkada hazırlar çıkarır.bu kadında nasıl bir miskinlik var bilemiyorum.Allah'ım çok doluyum. içerde bebeğim de stresleniyor şimdi. Allah bunları ıslah etsin.ayrıca evde 8 kişiler.Eşimin bir erkek kardeşi sofranın ortasında çok çok afedersiniz geğirmekten hiç çekinmez.Şuan bir kabustayım sanki.tek paylaşacak sizi buldum.dün kurban eti gerirdim kadın pişirip tencereyle koydu sofeaya tencereden yediler.hamile bir kadın 12 de kahvaltı yapar mı ya. bazen diyorum ki kendim gidip dolaptan alıp yiyeyim.hiç başkasının evinde buzdolabı açmadım ki.yapamıyorum.
şuan nefret ediyorum bu kadından....
Canım benim sen boşver onları, git karnını doyur, kendini düşünmiyorsan bebişini düşün. Onu aç bırakmaya hakkın yok. Haklısın onlar yanlış yapıyyor ama seninde kendini ve bebeğini düşünmen lazım. Aç bırakma kendini biran önce doyur karnını. Allaha şükür elin ayağın tutuyor başkasına muhtaç değilsin. Strese girip bebişinide rahatsız etme.

hanipeks
​Lenacim cikin esinle soyle bir simit ayranci bulun ve beslenin, kiyamam stres olma hic, uyandirsaydin keske esini. Simdi ac ac olmaz aksama kadar.

hanipeks
27-10-12, 10:10
Canim ne zaman döneceksiniz Urfa'ya. Sel olmuş canım sıkıldı.

Yuksek_Voltaj
27-10-12, 10:10
Amanın anneler gelmiş bayramlaşmalar olmuş , tekrardan hayırlı bayramlar...

_Lena_ tatlım kapini kapattıktan sonra heryer gurbet.Zaman geçtikçe alisirsin su aralar elbette zor.Bu gurbet seni cok duygusallastirir,en ufak şey gözüne batar.Kimse annen kadar ince, merhametli olamaz.Hele k.valide -annenle asla kiyaslanamaz.
Sen bak ne güçlükle kavuşacaksın bebeğine ,annende öyleydi.Sen bunları düşündükce sadece üzülürsün ... Ne uzaklar yakınlaşır,nede hasret biter.İnsan her zaman birşeylere hasret...Yalnız degilsin canım benim.

Birde lütfen ac bırakma kendini , bunun kimseye faydası yok.En azından ekmek arası birşeyler yap yemeğe kadar idare edersin.
Her evin düzeni farklı .Esine doğal gelir bunlar.Sofra kurulurken sen evveline tabak koy gülüm,onlar bölmezse sen bol.
Hiç kimseden beklentin olmasın.Sen annesin,güçlü ol...Ufak tefek seyleri problem etme senin ruhun sizlarken,kimsenin ruhu duymaz...

Yuksek_Voltaj
27-10-12, 11:10
suna_can
Canim 6. Aydan evvel alışverişe başlaman cok erken zaten.İlk bebek hevesine istersin ama bu seni sabirsizlastirir.Her defasında onları görüp bir an evvel kullanmak isteyeceksin zaman zor gecer.

Cinsiyeti bende öğrenmedim bir cok anne gibi , senin ilk haklisin.hamileliğin de biraz sürprizi olsa mı sanki :)
Yine de cok istiyorsan git bakalım :) ha bu arada ne isim düşünürsen duşun doğduğunda cok yakistiramiyorsun,bocaliyor insan :)

Yuksek_Voltaj
27-10-12, 11:10
Kızlar dün benim k.valide ile bayramlaştım,iki ara bir dere de dogunca kordonlarını baglatsan dedi :))
1-2 çocuklu olsa neyse de 7 çocuğu var.hele bana cekmissin dedi ya o an cok etkilendim :)) tüylerim urperdi.
Caiz değil dedim hemen hehe, halbuki k.baba din adamı biliyor oda neyse.
Aksam aksam güldürdü beni şeker insan yahu.

temmuz27
27-10-12, 16:10
bayramı bitirdik nihayet ve ben grip olmak üzereyim. gözlerim yanıyo, boğazım acıyo, başım kazan gibi nane limon içiyorum. o kadar uğraştım hasta olmamak için başaramadım kızlar. aman sizler dikkatli olun.
hanipeks
Canim ne zaman döneceksiniz Urfa'ya. Sel olmuş canım sıkıldı.
canım yarın çıkıyoruz yola, haberlerde izledim akçakale de çok fena olmuş. napıcaz bilmiyorum...

sonayy28
27-10-12, 19:10
Biraz geç oldu ama hepinizin Bayramı'nı kutlarım sevdikleriniz ve sirin bebeklerinizle nice mutlu bayramlara...