2013 Nisan annleri paylaşım alanı

ofelyam
26-12-12, 10:12
egomego
ofelyamm

prenseste çok tatlı tombiş tombiş duruo kaç gr dedilerr aanammm yerim ya ben onu
yok canım aslında çok değildi, ben 2.5 hafta önce falan gittim galiba o zmn 400 grdı:)

ofelyam
Mezopotamya82
Dertsiz kız biz telsizden çok memnunuz :) her akşam kullanıyoruz :)) çok eğlenceli meret :) ben mutfakta oyalanırken ortalık toplamayla eşim salondan isteklerini bildiriyo :KK9:

Eki Görüntüle 588276
ay çok komiksiniz ve de tatlı:):KK76::KK76::KK76:

Mezopotamya82
ben kızımı görmeyeli 1 ay oluyo kimbilir nasıl büyüdü. aslında bugün şeker yüklemem vardı ama jokerde öğretmenimiz kalmadığından çocukları bırakamadım. cumartesiye salladım kafadan . yaparlar o zaman umarım :26:

tqc3
haticemutlu82
ördekli olan canım cıvıl cıvıl
yogun istek üzerine ördekliyi sipariş ettm bakalım nezmn gelck :)

tqc3
Kızlaaar bebişleriniz kaç haftalık kaç gr ????

hanipeks
Mezopotamya82
aşkolsuuunnnnn :KK43:(
ben seni çok özlüyom ama ama ama sen hep meşgul oluyosuuunnnn :KK43:
bir iki laf attım yazmadın bi şey, yoğunsun diye ellemedim bi daha taammm mııı :KK19:
ama ben seni seviyommmm :KK16: sen benim kahramanımsın bi kere :KK16:
Hiç de bikere asıl ben sana laf attım kaç kere taaam mı :KK67:Sen bana cevap yazmadın, en günceeli dün akşam üzeri yatak terletio ddiolar felan yazdım bana cevap yazmadın bugün başka bi annişe yazdın sorduğum sorunun cevabını :KK19:

Mezopotamya82
ofelyam
ay çok komiksiniz ve de tatlı:):KK76::KK76::KK76:
eşim çok uyanık şekerim. işten çıkmadan arar ( ben ondan 2.5 saat önce evde oluyorum) yemek ne getireyim der . ilk birkaç ay dışardan yedik ya o sebeple. neyse ben yaparım sen gel derim. sonra çıkar yoldan bi daha arar. (çakal aslında yemekte ne var , damağına göre mi onu öğrenmeye çalışır) bende ısrarla yapıcam işte birseyler derim yemeğin adını söylemem. bazen gelir çok sevinir beğenir bazen de beğendim der ama surattan hiç memnun olmadığı anlaşılır :KK9: sonra çay faslı başlar kiii çaya çok düşkün. ben bulaşıkları toparlarken sürekli çayın yanına bi şeyler ister. çerez mi alsam bakkaldan der (yani varsa getir istememek mi lazım her seferinde anlamına gelir bu) sonra çikolata gibi bi şey de olsa olurdu hani der.. bu bitmez böyle... çaylar toplanır meyve faslı başlar.. yemesine keyfine çok düşkün..ben hamile olmama rağmen onun kadar şey istemiyo benim canım :26:zaten benden çok kilo aldı nerdeyse bu dönemde :)

hanipeks
Mezopotamya82
bak hanipeks yine görmedin yine gittin :KK50:

sonra da bana konuşmuyosun diyosun :KK19:
gitmeeeeeeeeee gitmeeeeeeeee :KK16:

totomu koyamıyorum ki sandalyeme
:KK43:

Mezopotamya82
hanipeks
Hiç de bikere asıl ben sana laf attım kaç kere taaam mı :KK67:Sen bana cevap yazmadın, en günceeli dün akşam üzeri yatak terletio ddiolar felan yazdım bana cevap yazmadın bugün başka bi annişe yazdın sorduğum sorunun cevabını :KK19:
seni seviyom
seni seviyom
seni seviyom

:KK16:

görmedim taam mııı taammm mıııı :KK43:

Mezopotamya82
hanipeks

totomu koyamıyorum ki sandalyeme
:KK43:
birazcık sandalye görse o toto iyi olacak sonra da yok çınar sadece pıt pıt ediyo. kimbilir zavallım kaç tekme indiriyo ama anne merdivenlerden koşmaktan bi sey farketmiyooo kiii :KK20: akşamda yorgunluktan bayılır gibi kalıyon evde :KK19: bı sey hıssedemıyom deme artık taam mı :KK20:

Mezopotamya82
kızlarrrrrrrr koşunnnnnn koşunnnnnnnn :KK4:

markafoni de şu an indirime girdi. polo valizler ve de ann taylor çantalar .. 250 den 50 ye düştü..

koşun gızzzzzzzzzzz ben kaptım bi tane istediğimi başkası aldı ama

naz0675
geçmiş olsun canım benim de uyandığımdan beri genzim dolu hayırlısı bakalım.

egomego
dünn gellllllddiiiiiii çok sevindimmmmm kuzummm çok güzelller çok teşekkür ederimmm çok mutlu ettin beni gerçekten çok ağır girip geçiriyorum ciğerlerime inmiş iltihap bademciklerim bembeyaz çok canım acıyor ama bugün biraz daha iyiyim evde olduğum için yazamıyorum da çok teşekkürler teyzesi valla bakarken zıplıodu oğlum çok sevindi oda =)
ohhh ne mutlu sana güle güle kullansın inşallah.

ersnil
Şimdi annemle konuştum beşiği söyledim...

Sen hiç bir şey alma ben herşeyini alcam daha erken diyor.
Senide yanıma alcam birlikde alcaz diyor.
Beşik ana kucağı alcakmış.Kıyafetlerini alcakmış.
Sen bana bırak diyor.:YAŞASINNNNNNNN :KK1::KK1::KK24::KK24:
hiç sorma yaaaa canım felaket sizi okumadan da duramıyorum işte böyle eksik gedik laf atıyorum arada :) yılın başına da sarkacak gibi görünüyor bakalım hayırlısı bi kurtulsam.

dertsiz
sağol bitanem sen hala yoğun musun çok sık girmiyorsun. seninle sohbet edemiyoruz. bir an önce işlerin biter inşallah.

.
maşallah canım ne güzel ben bırak dışarıdan görünmeyi kendim bile zar zor hissediyorum hatta azaldı gibi hareketler endişe ediyor insan. Artık neye göre değişiyorsa bilemedim.

sedagg
kızlar ya artık kızımın tepikleri dışardan belli oluo bütün gün karnıma bakıp dolanıyorum çok hoşuma gidio hareket etmesi keşke hep tepse de izlesem :KK70:

hanipeks
alewmee

Eki Görüntüle 588179
kızlar bu beşik nasıl sizce ?

Çok güzelmiş, ben de istiyorum ama fiyatları çok yüksek 6-7 ay için 500-600 tl ödemek de istemiyorum :KK43:

Mezopotamya82
prenses yatağı gibi :)) bende çok istemiştim ama içi küçücük zaten satıcı 6 ay en fazla yatabilir dedi. yoksa ben çok istiyordum bi de tam yuvarlakları var onlarda çok güzel.. hayalimdeki buydu benimde :KK16: hatta şöyle set yapmıştım :))

Eki Görüntüle 588185

Eki Görüntüle 588186
Ay nerde satılıyor nerde nerdeeeeeeee?

ofelyam
kızımı gösteriyimmi size:)
Maşallah tu tu tu çok tatlı nazar değmesin canım kızına :nazar:

ofelyam
Mezopotamya82
eşim çok uyanık şekerim. işten çıkmadan arar ( ben ondan 2.5 saat önce evde oluyorum) yemek ne getireyim der . ilk birkaç ay dışardan yedik ya o sebeple. neyse ben yaparım sen gel derim. sonra çıkar yoldan bi daha arar. (çakal aslında yemekte ne var , damağına göre mi onu öğrenmeye çalışır) bende ısrarla yapıcam işte birseyler derim yemeğin adını söylemem. bazen gelir çok sevinir beğenir bazen de beğendim der ama surattan hiç memnun olmadığı anlaşılır :KK9: sonra çay faslı başlar kiii çaya çok düşkün. ben bulaşıkları toparlarken sürekli çayın yanına bi şeyler ister. çerez mi alsam bakkaldan der (yani varsa getir istememek mi lazım her seferinde anlamına gelir bu) sonra çikolata gibi bi şey de olsa olurdu hani der.. bu bitmez böyle... çaylar toplanır meyve faslı başlar.. yemesine keyfine çok düşkün..ben hamile olmama rağmen onun kadar şey istemiyo benim canım :26:zaten benden çok kilo aldı nerdeyse bu dönemde :)
ay aynen bizde de bunlar mevcut şekerim, ben de sölemiyorum bilerek ne yaptığımı, ona kalsa, her gün dışardan yer, seviyo öle şeyleri aama olmadı ki öle, evliliğin ilk başlarında bi kilo aldık Allah Allah yani, ben verdim tekrar aldım ha o ayrı ama:), yemekten sonraki faslı bizimkinin de hiç bitmez, ben de azcık ucundan aldımmı bitti işte:)

95 kilo oldu benim tosunum da bu arada, göbeğini benle yarıştırıyo aynada, daha benim hakkım var dio bi de ya, benden çok aşeriyo zaten:21:

ofelyam
hanipeks

Çok güzelmiş, ben de istiyorum ama fiyatları çok yüksek 6-7 ay için 500-600 tl ödemek de istemiyorum :KK43:

amin canım hepimizinkine maşşalah,Allah hepimizinkini korusun, seninki de çoooooook tatlıydı yavrusum benim:)

ofelyam
Mezopotamya82
kızlarrrrrrrr koşunnnnnn koşunnnnnnnn :KK4:

markafoni de şu an indirime girdi. polo valizler ve de ann taylor çantalar .. 250 den 50 ye düştü..

koşun gızzzzzzzzzzz ben kaptım bi tane istediğimi başkası aldı ama
Allah'ım nerde ne kampanya var valla senden sorulur artık, peeeesss bu içindeki alışveriş canavarına kim dur diycek acaba:):KK52:

Mezopotamya82
hanipeks

burda burda :))

AHŞAP SALTANAT BEŞİK ANA KUCAĞI ÜCRETSİZ KARGO GittiGidiyor'da 70556206

ofelyam
ay aynen bizde de bunlar mevcut şekerim, ben de sölemiyorum bilerek ne yaptığımı, ona kalsa, her gün dışardan yer, seviyo öle şeyleri aama olmadı ki öle, evliliğin ilk başlarında bi kilo aldık Allah Allah yani, ben verdim tekrar aldım ha o ayrı ama:), yemekten sonraki faslı bizimkinin de hiç bitmez, ben de azcık ucundan aldımmı bitti işte:)

95 kilo oldu benim tosunum da bu arada, göbeğini benle yarıştırıyo aynada, daha benim hakkım var dio bi de ya, benden çok aşeriyo zaten:21:
ay bu kadar benzer yani :))) romantik hamilelik deniyormuş buna şekerim.. eşler de birlikte kilo alırmış :)):KK16:

huysuzmelek
sayfa açıktı hep de yazamadım komşum wardı :KK23:

hepiniz iyisiniz inşallah :KK46::nazar:
:KK16:

ofelyam
Mezopotamya82
burda burda :))

AHŞAP SALTANAT BEŞİK ANA KUCAĞI ÜCRETSİZ KARGO GittiGidiyor'da 70556206

ay bu kadar benzer yani :))) romantik hamilelik deniyormuş buna şekerim.. eşler de birlikte kilo alırmış :)):KK16:
aa bak o zmn kabulüm:) zaten bensiz bişe yemez canım ya, illa bana da yediricek ama ben onla bu kadın halimle ve 1.58 boyla nası başediyim şekerim:)

ofelyam
Casaul Lüx Baston Travel Sistem Bebek Arabası GittiGidiyor'da 69353642

kızlar bu nasıl sizce?

katinamm
ofelyam

kızlar bu nasıl sizce?
güzel canım kullanıslı bişiye benziyo..

kızlar nefes alıp verme problemleri yasıyomusunuz..

derineser
katinamm

bende yeni yeni başladı katinacım; ve artarak devam edecğini biliyorum ilk hamileliğimden. aldığın nefes yetmiyo gibi tık nefes oluyosun. ama gayet normalmiş; doktoruma sormuştum geçen sefer.

Mezopotamya82
katinamm

anlık tıkanma gibi oluyo inşallah bu belirti de eksik kalır ya valla çok fenayım ohlayıp puflayarak geziyom bi de nefes alamasam tam evlere şenlik görüntüm olacak.. merdiven inip çıkarken ben çok fena oluyom :KK43:( binada engelli asansörü var onu kullanıyorum :)

Mezopotamya82
ofelyam

kızlar bu nasıl sizce?
katlanınca pek inceliyormus bak bu .. hımm peki siyah mı düşünüyorsun ??

ofelyam
katinamm

evet bana da öle geldi,

canım ben başından beri yaşıyorum, hatta çarpıntım da oluyo bazen, nefesim kesiliyo gibi, özellikle yokuş çıkarken, hızlı yürüdüğüm zaman falan nefes alıp vermede zorlanıyorum, doktora sordum bende, çarpıntı uzun sürmüyosa strese bağlıdır, öteki de normal demişti

derineser
ofelyam

kızlar bu nasıl sizce?
ben çok beğendim; hem hafif hem de kullanışlı gözüküyor. ilerde baston puset olarak kullanabilirsin.

katinamm
26-12-12, 11:12
ofelyam
evet bana da öle geldi,

canım ben başından beri yaşıyorum, hatta çarpıntım da oluyo bazen, nefesim kesiliyo gibi, özellikle yokuş çıkarken, hızlı yürüdüğüm zaman falan nefes alıp vermede zorlanıyorum, doktora sordum bende, çarpıntı uzun sürmüyosa strese bağlıdır, öteki de normal demişti
benimde çarpıntıyla başlaan bi nefes darlığı..özellikle yemek yerken oluyo..patlıcak gibi hissediyorum kendimi daha doymadan..
Mezopotamya82
anlık tıkanma gibi oluyo inşallah bu belirti de eksik kalır ya valla çok fenayım ohlayıp puflayarak geziyom bi de nefes alamasam tam evlere şenlik görüntüm olacak.. merdiven inip çıkarken ben çok fena oluyom :KK43:( binada engelli asansörü var onu kullanıyorum :)
mezoşum benim çarpıntıyla beraber oluyo..kalbim güm güm ve hızlı hızlı atıyor..merdiven inip çıkarken zaten yoruluyorum oturdugum yerden neden oluyo onu anlamıyorum..daha çok erken diye düşünüyorum..
derineser
bende yeni yeni başladı katinacım; ve artarak devam edecğini biliyorum ilk hamileliğimden. aldığın nefes yetmiyo gibi tık nefes oluyosun. ama gayet normalmiş; doktoruma sormuştum geçen sefer.
aynen canım aynen..nefesin yetmiyo gibi yürüyüş yaptım su içtim banamısın demedi..otururken daha da şiddetleniyo..ben uyuyum birazcık belki kendime gelirim :KK31:

somewherecold
günaydın kıssssssslar ve günaydın minik insanlar

bu saatte ne günaydını diceksiniz
malum gece geç yattık sabah da kalktık ders çalıştık
bir iki ünite bitirmeden nete girmiyorum
anne karnında disiplinli yetişiyor oğlum

saat 2-2.5 gibi ASMye gidip kan sonuçlarımız alacağız
2 gündür saat 11 buçuğa kadar ASM deydim-altı üstü kan vereceğim,aşı olacağım resmen bir gün bekledim. bugün öğleden sonra gideceğim şansımı bir de böyle deneyeceğim

hızlıca geçmişi okuyacağız şimdi hazır herkes yemekte iken

somewherecold
sedagg
YUPPİ 7 . AYIMIZA GİRDİKKKK:d
hadi bunu kutlayalım
mandalina yiyelim

ofelyam
Mezopotamya82
katlanınca pek inceliyormus bak bu .. hımm peki siyah mı düşünüyorsun ??
evet evet bizim arabaya ancak bu olur gibi geldi, aslında rengine tam bakmamıştım ama siyah olabilir canım evet, ilerde 2.olursa eğer unisex bi renk olsun , bi de dikkat çekmesin de nazar değmesin benim yavruma:):nazar:bu ikinci dediiğim şakaydı tabi:):KK49:

ofelyam
derineser
ben çok beğendim; hem hafif hem de kullanışlı gözüküyor. ilerde baston puset olarak kullanabilirsin.
evet evet hafif gibi de

ofelyam
BABYHOPE RACER TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI PUSET GittiGidiyor'da 71078150

bi de bu var, bu nasıl?ama kapanışını falan göstermemişler ya

somewherecold
dertsiz
kesinlikle bencede saçma canım. kim ne istiyorsa onu yapsın zorla olmaz bu işler. benim eşim herşeyi kendimiz alıcaz diyordu kimseye bişey aldırmam diyordu. ama izine gidince benim olmadığım zaman kayınvalidem birşey demiş olacak ki benim babam beşiği biz almak istiyoruz dediğinde hiç sesini çıkartmadı. evde biz kendimiz alırız deyip ahkam kesen adam gitti yerine sus pus biri geldi.
erkek milleti; al birini vur ötekine
ben bugünlerde patlicam benimkine de şu üç günlük iznimi mahvetmek istemiyorum

hanipeks
katinamm

​Ben uzun zamandır yaşıyorum bu sıkıntıyı, hatta hastanede oksijen bile bağladılar :KK43:

sedagg
naz0675
geçmiş olsun canım benim de uyandığımdan beri genzim dolu hayırlısı bakalım.

ohhh ne mutlu sana güle güle kullansın inşallah.

hiç sorma yaaaa canım felaket sizi okumadan da duramıyorum işte böyle eksik gedik laf atıyorum arada :) yılın başına da sarkacak gibi görünüyor bakalım hayırlısı bi kurtulsam.

maşallah canım ne güzel ben bırak dışarıdan görünmeyi kendim bile zar zor hissediyorum hatta azaldı gibi hareketler endişe ediyor insan. Artık neye göre değişiyorsa bilemedim.
cnm özellikle bişeyler yiyip içtikten sonra çok tepiyor çok seviyorum

somewherecold
dertsiz
kızlar hastaneyi aradım. önce tatlı tatlı konuştum.
baktım vermeye yanaşmıyorlar açtım ağzımı yumdum gözümü.:KK53: :KK47:
hasta mı ayırt ediyorsunuz dedim.
bebeğiniz poz vermediyse biz ne yapalım diyor hemşire.
videolarda gayet net görünüyor yüzü dedim
sonra doktor aldı telefonu. hanfendi video var işte fotoğrafa ne gerek var diyor.
bağırdım çağırdım kapattım telefonu.
2 dk sonra telefonum çaldı. doktor arıyor dertsiz hanım görüntüleri çıkarttım gelin alın diye.
ben şimdi nasıl gitçem adamın yüzüne nasıl bakıcam bağırdım çağırdım. :KK17: :26:
en iyisi eşimi göndereyim :KK49: ben hamileyim dimi ama gerginim sinirlenebilirim normal dimi ama :KK49:
valla doktorların daha anlayışlı olması lazım bence. sonuçta muhatap oldukları kesim zaten peşinen hasta.
bence sonuna kadar haklısın. gönder kocayı o halletsin . bir işe yarasınlar

somewherecold
ofelyam
günaydın kızlar,

dün berbat bi gece geçirdim, içimde bi huzursuzluk. çarpıntı bi tuhaf , tam uykuya geçicem dediğim zaman benim canım kızım bi bacağıma bi kasığımına bi böğrüme çalışltı durdu, eşimin horultusu eşliğinde, hiç uyumadım herhalde,

sabah da kuru kayısıyla , nar suyu içtim bi de previt içtim kırk yılda bir vitamin çıktım evden,ama yutamadaım herhalde ilacı, serviste fenalaştım, soğuk soğuk terledim, midem bulandı ve kustum, berbattı yani, okula gitim kendime gelemedim,revirde yattım, doktor dedi, seni eve gönderiyim, bi daha kusarsan kendi doktorunu ara, 2 gün rapor yazdı, taksiyle eve geldim,

hala midem kötü, elim ayağım tutmuyo gibi, kendime gelemedim tam,yarın iyi olursam giderim işe inş. ama rapor var zaten

sizler iyisinizdir umarım
geçmiş olsun canım,iyice dinlen

tekmeler insanı bu kadar rahatsız ediyor mu yahu
ben altta çalışınca en fazla gıdıklanıyorum

hanipeks
Kızlar bebek arabası için neden acele ediyorsunuz yaw. Ya da ben mi çok rahatım? Ne de olsa daha minicikken kullanmazsınız şöyle eylül ekim gibi kullanılır gibime geliyor. Doğum arası masraf yapmasak mı?

Mezopotamya82
somewherecold
günaydın kıssssssslar ve günaydın minik insanlar

bu saatte ne günaydını diceksiniz
malum gece geç yattık sabah da kalktık ders çalıştık
bir iki ünite bitirmeden nete girmiyorum
anne karnında disiplinli yetişiyor oğlum

saat 2-2.5 gibi ASMye gidip kan sonuçlarımız alacağız
2 gündür saat 11 buçuğa kadar ASM deydim-altı üstü kan vereceğim,aşı olacağım resmen bir gün bekledim. bugün öğleden sonra gideceğim şansımı bir de böyle deneyeceğim

hızlıca geçmişi okuyacağız şimdi hazır herkes yemekte iken

gece kuşu seniiiii gidi seniii :))
evet disiplin şart anne karnında alışması iyi birşey :)) gör bak çıkınca sen bunların hesabını nasıl vereceksin :KK9: sanıyon ki biblo gibi pusette duracak sende tek ayakla sallayıp ders çalışcan :KK9: bunla ilgili bi blog vardı dur bulursam sana göndercem kız çok esprili yazmıştı :))

ofelyam
evet evet bizim arabaya ancak bu olur gibi geldi, aslında rengine tam bakmamıştım ama siyah olabilir canım evet, ilerde 2.olursa eğer unisex bi renk olsun , bi de dikkat çekmesin de nazar değmesin benim yavruma:):nazar:bu ikinci dediiğim şakaydı tabi:):KK49:
maşallah maşallahh eger bunu alacaksan içi kırmızılı olanı al bari çok da kasvetli olmasın be ya :KK16:

ofelyam
somewherecold
geçmiş olsun canım,iyice dinlen

tekmeler insanı bu kadar rahatsız ediyor mu yahu
ben altta çalışınca en fazla gıdıklanıyorum
ay dün gece ben uyumaya çalışırken etti canım, başı bi yerde kıçı ayrı bi yerde vuruyo da vuruyo, ilk defa bu lkadar çok hissettim ben de, mekik falan çekti herhalde sabah sporunda:)

Mezopotamya82
hanipeks
Kızlar bebek arabası için neden acele ediyorsunuz yaw. Ya da ben mi çok rahatım? Ne de olsa daha minicikken kullanmazsınız şöyle eylül ekim gibi kullanılır gibime geliyor. Doğum arası masraf yapmasak mı?
bende diyordum doğduktan sonra memlekete gidince alırım bi istanbul seferi yaparız. orda e bebek in kendi mağazasından alacaktım tüm hesaplarım böyleydi ama heves işte dayanamadım . bi de tam hayalimdeki gibi bulunca aldım işte napıyım :26: ama senin fikrin daha doğru. zaten 4-5 aya kullanmamış bebeği olan arkadaşlar öyle diyo en son ihtiyaç o aslında. sen bize bakma

ofelyam
Mezopotamya82
gece kuşu seniiiii gidi seniii :))
evet disiplin şart anne karnında alışması iyi birşey :)) gör bak çıkınca sen bunların hesabını nasıl vereceksin :KK9: sanıyon ki biblo gibi pusette duracak sende tek ayakla sallayıp ders çalışcan :KK9: bunla ilgili bi blog vardı dur bulursam sana göndercem kız çok esprili yazmıştı :))

maşallah maşallahh eger bunu alacaksan içi kırmızılı olanı al bari çok da kasvetli olmasın be ya :KK16:

tamam peki:)kız olduğu da belli olsun o zmn:)

Mezopotamya82
ofelyam ilk gösterdiğin daha güzel bence bunu beğenmedim[h=1]BABYHOPE RACER TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI PUSET[/h]

dertsiz
Yuksek_Voltaj
Dertsizim beşik alma bizdede var.
dertsiz
voltajcım beşiği annemler aldılar bile.
voltajım canım benim senin mesajı şöyle okuyorum. " dertsizim beşik alma" bizdede var kısmını ise bende
fazla beşik var gibi okuyorum. :KK1: hey allahım sen bana akıl fikir ver. kafam ancak şarj ediyor. tekrar okuyunca farkettim. o yüzden annemler beşik aldı bile diyorum. :KK60: :KK60: :KK60:

ofelyam
yaşasın:)boy boy fotolarını bekliyorum oğluşumuzun:)
inşallah canım bende yüklerim.

Mezopotamya82
Dertsiz kız biz telsizden çok memnunuz :) her akşam kullanıyoruz :)) çok eğlenceli meret :) ben mutfakta oyalanırken ortalık toplamayla eşim salondan isteklerini bildiriyo :KK9:

Eki Görüntüle 588276
canım bende yine weewell marka istiyorum. arkadaşlarda 800 m olan vardı ama o parazit yapıyor. dün civilde baktım yine aynı marka anne sesini falan yükleyebiliyormuşsun ayrıca yanına gitmeden de müdahale edebiliyormuşsun. 235 dedi civilde. yanına gitmeden içim rahat etmezde olurda eşim uyutmak zorunda kalırsa sesimi yüklerim onu açar falan diye düşündük. sizinkinde parazit falan var mı sen kullandığın için daha iyi bilirsin. bi de özellikleri neler?

somewherecold
erkek milleti; al birini vur ötekine
ben bugünlerde patlicam benimkine de şu üç günlük iznimi mahvetmek istemiyorum
hepsi aynı tatlım ya. bizim kadar düşünemiyorlar işte.
şişşşşşşt şişşşşşşşt sakin ol sinirlerine hakim ol. geçen gün şanslı masayı izledim yarışmacılardan biri bunu söylüyordu gülmekten karnıma ağrılar girdi. sen patlıcam deyince aklıma yine o amca geldi.

ofelyam
hanipeks
ya ben en çok arabaya hevesliydim canım ya ondan herhalde benimki, annem de senle aynı görüşte mesela, ama ben hamile olduğumu öğrendiğim andan beri araba sürücem araba alıcam diye sayıklayıp duruyorum, annem de bıraktı peşimi:)bi de 40ından sonra en azından gideriz ya yakın parka anneme falan ya öle deme aaa evde mi kalalım:)

ofelyam
Mezopotamya82
ofelyam ilk gösterdiğin daha güzel bence bunu beğenmedim[h=1]BABYHOPE RACER TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI PUSET[/h]
peki şekerim saol, zaten bu beni de pek tatmin etmedi resimlerden, anlamadım yani, görüşleriniz bizim için değerlidir:)

somewherecold
tqc3

Eki Görüntüle 588169

Eki Görüntüle 588170
kızlaaarrr hangi nevresim takımı güzel birini alıcam fakat secim yapamıyorum
ikisi de çok güzelmiş
sarı civcivler daha dikkat çekici, renkler daha canlı
bence civcivli

derineser
hanipeks
aslında haklısın canım ama benim gibi evde oturunca afakanlar basanlar için çok gerekli oluyor; ilkini aralıkta doğurmuş olmama rağmen daha 20 günlükken arabasına atıp dışarı vurmuştum kendimi. o yüzden travel sistem almıştık; döve döve kullandık. hele bi de şimdi bahar bebeği olacak; kimse tutamaz beni evde barkta :)

dertsiz
kızlar eşim öğlen yemeğe geldi.
hayatım, bitanem diye başladım cümleye
önce yıkama yağlama ardından oğlumuzun hastaneden ultrason çıktısını istedim.
sen bi gidip alıversen dedim. eşimde sende bişey var yoksa on kere gider alır gelirdin dedi.
anlattım sonra bağırıp çağırdım dedim. hayatta gitmem rezil etmem kendimi dedi :KK14:
senin yerinde olsam bende utancımdan gidemezdim demez mi :KK17:
offf ya utansamda gidicem ben. napayım oğlumun fotoğrafı dimi ama :KK49::KK17:

Mezopotamya82
dertsiz
canım bende yine weewell marka istiyorum. arkadaşlarda 800 m olan vardı ama o parazit yapıyor. dün civilde baktım yine aynı marka anne sesini falan yükleyebiliyormuşsun ayrıca yanına gitmeden de müdahale edebiliyormuşsun. 235 dedi civilde. yanına gitmeden içim rahat etmezde olurda eşim uyutmak zorunda kalırsa sesimi yüklerim onu açar falan diye düşündük. sizinkinde parazit falan var mı sen kullandığın için daha iyi bilirsin. bi de özellikleri neler?
bunda da var anne sesi kaydetme . diğer özellikleri için buyrun :)

300 m çekim mesafesi, Interkom özelliği (karşılıklı konuşma),
MP3 çalara bağlanabilme,
LCD ekran & ekran ışığı,
Şarj edilebilir anne ünitesi,
VOX ayarı,
Ses kaydı,
50 melodi,
Sıcaklık ayarı & alarmı,
24 saat aktif çalışma süresi,
Gece ışığı,
Ses ayarı & gösterimi,
Kemer Askısı,
Düşük pil alarmı, Alan dışı alarmı,

dediğim gibi sürekli kullanıyoruz :)) parazit falan yok.. daha çok zaman var ya belki kızlar daha farklı bi sey keşfederler :KK34: