eylül 2012'de tüp bebek tedavisine başlayacak olan arkadaşlar!Yola birlikte çıkalım..

Altnsy
2-10-12, 11:10
Bircik
ay canim ya bende çok güldüm Rabbimde seni guldursun :)))
napım canım :)caresızlıkten kım ne ıyı dıyosa arastırıyom hemen yedırıyom

Altnsy
PKO22
canım Allah hakkımızda hayırlısını versin doktorumuz aynı herşeygüzeloalcak ında doktoru aynı kişi ben doktorumu değiştiricem,nasip değişmil üzülme tatlım
ben transfer oldugum gun hastanee bı bayan vardı bankacı konusmustuk hatta o senmısın dye dusundum kac gundur sen olabılırmısın:)
aslında bende dusunuyorum degıstırmeyı anatolıa tup bebek varmıs benım bınamda 3 komsum orda yaptrdı bızım bına tup bebek cocuk dolu:))) bıde orayı deneyım doyrum doktorlamı alakalı sence adam profsr yanı o kadar hata yapamaz ama buda tesaduf olamaz sen ben bıde obur arkadas en azından bırımızınkı tutsa dycem kısmette bana ne dedı bılıyomusun dun sen negatıf dusunuyodun bastan berı dedı bende tedavı cok basıt geldı ondandr dedım

isilayy
konyalioglu
benim göönlümden geçen hep tekti ama ikiz olabilme düşüncesine kendimi alıştırdım bilee... Allah ne verirse başımızın üstünde yeri var cnm hayırlısı olsun... :KK66:)))
Kontrolün ne zaman canım?

dolunayk84
slm arkadaşlar,
yumurtalığımda kist var diye doğum kontrol hapına başladık, migrenim tuttu dün gece, doktorumum aradım, çünkü bu hapları bitirmem gerekiyodu ki bu ay tüp bebek yapıcaktık, iki seçenek sundu bana ; ya ardı ardına 3 kez yumurta çatlatma iğnesi yapıcaz yada kisti alıcam dedi lokal anesteziyle.
tırstım açıkçası :KK43: aranızda buna benzer deneyim yaşayan varmı acaba ?

asil_38
dolunayk84
slm arkadaşlar,
yumurtalığımda kist var diye doğum kontrol hapına başladık, migrenim tuttu dün gece, doktorumum aradım, çünkü bu hapları bitirmem gerekiyodu ki bu ay tüp bebek yapıcaktık, iki seçenek sundu bana ; ya ardı ardına 3 kez yumurta çatlatma iğnesi yapıcaz yada kisti alıcam dedi lokal anesteziyle.
Çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun. İnşallah sağsalim sıkıntısız atlatırsın bu sorunu bir önce bebişine kavuşursun

Hayal2012
2-10-12, 12:10
dolunayk84
slm arkadaşlar,
Çok geçmiş olsun canım, benim bu konuda maalesef bilgim yok inşallah en sağlıklı şekîlde atlatırsın.

dolunayk84
Hayal2012
Çok geçmiş olsun canım, benim bu konuda maalesef bilgim yok inşallah en sağlıklı şekîlde atlatırsın.
çok teşekkür ederim,,,

dolunayk84
asil_38
Çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun. İnşallah sağsalim sıkıntısız atlatırsın bu sorunu bir önce bebişine kavuşursun
inşallah,teşekkür ederim...

Hayal2012
ezgim_ez
merhabalar
bende 3.5 yıllık evlıyım ve buay tüp bebek tedavisine başladım uzun prtokol olacak kullandıgım bi ialaç var lucrin bu ilacı kulanan var mı bır kac bılgı almak ıstyrum..
Ben haziran ayında tüp bebek denememi uzun protokolle yaptım canım lucrin de kullandım yardımcı olabileceğim bir konuysa seve seve yardımcı olabilirim:)

seni_bekliyorum
dolunayk84
slm arkadaşlar,
merhaba,bende tüp bebek tedavisine başladım.geçen ay gittiğimde bi sorun yoktu ama bu ay başlamaya karar verdik tam gittik bende de kist çıktı.doğum kontrol hapı yada alalım dedi.ben aldırmayı tercih ettim.tam tedavi öncesi doğum kontrol hapı kullanmak istemedim.iğneyle çektiler kist dediğin bi su kesesi zaten.hem ben anestezide olmadım.çünkü incecik bi uzun iğne canım çok az acıdı oda sadece suyu çekerken çünkü çok ince bi iğne neticede.kisti aldıktan sonra ertesi gün hemen tedavime başladım çok şükür.inşşalllah iyi sonuçlar alırız,ALLAHIM kimseyi evlat yokluğuyla imtihan etmesin isteyen herkese anneliği nasip etsin inşşşaallah.

ezgim_ez
Hayal2012
Ben haziran ayında tüp bebek denememi uzun protokolle yaptım canım lucrin de kullandım yardımcı olabileceğim bir konuysa seve seve yardımcı olabilirim:)
tşk edrım canım bana adetımn 14 gunu basla dendı lucrıne hergun 10 IU olacak şekilde bır kutu ılac tek aldım kutunun içinde enjektrler ve 1 adet sıvı karşım var bu karışım çok az bişey ben bunu 10 IU kullanacaksam hemen bıtcek tekrar yenısı almam mı gerekıyo bu ilacı gelecek adetımın 2 . gunune kadar deav etmem soylendı. bitince tekrar al denmedı yada dendıyse ben anlamdım sadece gunde 10 IU hergun aynı saatte kullan gelecek adetın 2 gunune kadar boyle devam et adetın ıkıncı gun doz yarıya ıneccek dendı..
yanı sonuç olarak bu ilaç bitınce tekrar mı almam gerekıyo ve her eczanede bulabilırmıym..bırde sıze nasıl bı tedavi yontemı uygulandı...

ayseaaabbb
gamzear
Canım beni merak ettiğin için teşekkür ederim çalıştığım için çok yoğun giremiyorum biraz daha iyiyim nuri bey beni aramadı eşimde benim aramami istemiyor artik neden bu kadar üstüne düşüyorsun merkez mi yok doktor mu onların bizim bu kadar peşimize düşmeleri gerekirdi diyor
gamzear merhaba nasılsın son durum nedir. biraz önce gördüm başka bir konu açmışsın sen ferticenter ı tavsiye ettiler diye kim tavsiye etti sana.bu arada sen van da ben ist da bir arkadaşlık başladı internette kaderler bir olunca.

Hayal2012
ezgim_ez
tşk edrım canım bana adetımn 14 gunu basla dendı lucrıne hergun 10 IU olacak şekilde bır kutu ılac tek aldım kutunun içinde enjektrler ve 1 adet sıvı karşım var bu karışım çok az bişey ben bunu 10 IU kullanacaksam hemen bıtcek tekrar yenısı almam mı gerekıyo bu ilacı gelecek adetımın 2 . gunune kadar deav etmem soylendı. bitince tekrar al denmedı yada dendıyse ben anlamdım sadece gunde 10 IU hergun aynı saatte kullan gelecek adetın 2 gunune kadar boyle devam et adetın ıkıncı gun doz yarıya ıneccek dendı..
yanı sonuç olarak bu ilaç bitınce tekrar mı almam gerekıyo ve her eczanede bulabilırmıym..bırde sıze nasıl bı tedavi yontemı uygulandı...
Canım bende lucrin şişesini ilk gördüğümde aynen senin gibî yetmeyeceğîni düşünmüştüm ama adet sonrası kullanıma bile yetti geçi ben 2.5 çizgisine kadar çekip vuruyordum hergün ama ben sana da yeteceğini düşünüyorum. Bende senin gibi al da demediler bitince ne yaparım diye düşünmüştüm fazlasıyla yetti hatta tedavî bitimînde bîr arkadaşa vedim. Zaten adet günün geldiğinde adet oluyorsun hemen bn 21. Gun baslamıştım 1 hafta içinde olmuştu zaten lucrini sen ilk etapta yumurta baskılayıcı olarak kullanıyorsun asıl adet olup gittiğinde olacağın iğnelerle senîn tedavinin en önemli kısmı başlayacak. Ben gonalf ve lucrini bir arada kullanmıştm bakalım sana ne verecek doktorun, birde ben îlkinde kısa ikincisînde uzun protokol olmuştum uzun protokol daha çok içime sinmişti nedense. İnşallah Allahım bebişine kavuşturur tedavinin sonunda canım:)

miss_angel
sağolun kızlar destekleriniz için duaya başlıcam hani bizim bi ara ayetel kürsimiz vardı okuyoduk noldu o iş gene başlasak hiç değilse oyalanacak bişey olur bana ve sizlere tabi isterseniz

konyalioglu
2-10-12, 13:10
isilayy
Kontrolün ne zaman canım?
16 ekim... bana biraz geç gibi geldi hemen çagırıcak sanıyodum.

isilayy
konyalioglu
16 ekim... bana biraz geç gibi geldi hemen çagırıcak sanıyodum.
7-8 haftalıkken çağırıyor canım sana demiştim 1 ay sonraya verir diye :) hayırlısı bebişlerin kalp atışlarını dinleyecek ve göreceksin.

konyalioglu
isilayy
7-8 haftalıkken çağırıyor canım sana demiştim 1 ay sonraya verir diye :) hayırlısı bebişlerin kalp atışlarını dinleyecek ve göreceksin.
wuuuuaa düşüncesi bile çok heyecanlandırıyo yahuu :KK52:

gamzear
ayseaaabbb
gamzear merhaba nasılsın son durum nedir. biraz önce gördüm başka bir konu açmışsın sen ferticenter ı tavsiye ettiler diye kim tavsiye etti sana.bu arada sen van da ben ist da bir arkadaşlık başladı internette kaderler bir olunca.
Iyiyim canım sağol sen nasilsin ben biraz ara vermeyi düşünüyorum bende eşimde çalışıyoruz o yüzden izin sıkıntı oluyor tavsiye meselesine gelince benim abim istanbul medipol üniversitesinde araştırma görevlisi benim için araştırdı ist. Da en iyi üç merkez söyledi biri ferticenter di bende orayı seçtim

ayseaaabbb
gamzear
Iyiyim canım sağol sen nasilsin ben biraz ara vermeyi düşünüyorum bende eşimde çalışıyoruz o yüzden izin sıkıntı oluyor tavsiye meselesine gelince benim abim istanbul medipol üniversitesinde araştırma görevlisi benim için araştırdı ist. Da en iyi üç merkez söyledi biri ferticenter di bende orayı seçtim
ben de iyiyim canım saol.3 aydan çnce başlayamıyorsun zaten de benim 8 ay oldu da cesaretim yok .istanbulda en iyi üç merkezden biri olduğunu bilmiyordum şaşırdım.demekki iyi biryere gitmişiz.diğer ikisi memorial ve bahçeci herhalde abin hangi medipolde orda tüp bebek yokmu.nuri beyin peşini bıraktın artık herhalde.haber yokmu

mirage79
rashel
kızlar nasılsınız
şükür bugün trnasferim gerçekleşti iptal olacak embriyolar bölünmeyecekler diye çok korkuyordum çünkü öyle bir ihtimal vardı embriyolar çok iyi değildi ama şükür ki devam etmişler bugünde trnasfer oldu artık hayırlısı

test tarihimde 13 ekim

allah hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmaz inşallahhh

artık bu 3. denemem son olsun istiyorum allahın izniyle anne olmak istiyorum
rashelcim hayırlı olsun canım. 13 ekimde müjdemizi verirsin inşallah :)

Altnsy
son bısey daha sorcamarkadaslar:)gelınce cevaplarsını sımdı benden baska kımse yok sabahın korunde :) esımle bugun oglen hormon testı yaptıralım dyoruz esım ıcın yanı hormonlaında bozukluk varsa sperm kalıtesı ondanmı dusukku.doktorlar hıc bakmadı ıslerıne gelmıyo tabı okadar para verıyoz tup bebegede demıyolarkı bı bakalım belkı baaaaaska bı sorun var normal yolla olsun demıyolar eslerı bu hormon testlerını yapanlar varmı tabıkı hormonlada spermın alakası varmı cok merak edıyom ısten cıktıgım ıcın aksama kadar ara ara bakıyorum sayfaya
canım bizden düşüğümden hemen sonra istemişlerdi aslında ama biz yaptırmamıştık. şimdi eşimin sperm sayısı birden daha da çok düşünce neden kaynaklandığını anlamak için kromozom analizi ve hormon testi istediler. 3 haftada alınıyormuş sonucu. bahçecide yaptırdık biz. yani önümüzdeki pazartesi gibi alacağız sonucu. ama ben çok gerginim çok. bari bu test sonucu temiz çıksın istiyorum. gerçi pek duymadım da bu testinin sonucu kötü çıkanını ama biz bu olayın başından beri neye bu da olmaz dediysek oldu. o yüzden birşey diyemiyorum artık. isterseniz yaptırın içiniz rahat etsin.

meva80
benim negatif kesinleşti arkadaşlar. şimdilik kendimi işyerindeki odama kapadım toparlanmaya çalışıyorum.
mevacım Allah sabır versin sana canım. sonrasında da hemen kuvvet versin ki yeniden yola çıkasın. olacak mevacım olacak, vakti var demek.

ebruli68
gunaydin arkadaslar nasilsiniz kac gundur giremiyorum topige mide bulantilarim bitiriyor beni cok kotuyum

negatif sonuc alan arkadaslar gecmis olsun insallah en kisa zamanda rabbim yuzunuzu guldursun gonlunuze gore versin

pozitif sonuc alan arkadaslar tebrik ediyorum sizleri allah tamamina erdirsin insallah saglikla kucaginizada alirsiniz
ebrulicim, ben de hamile kalıp böyle mide bulantısından sürüm sürüm sürünmek istiyorum. mümkün mü? :))))

pretty71
transfer sonrası bekleme sürecinde polan arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun deriinnnnnnn o kadar güzel anlatmışsın ki bunların aynılarını ben de yaşıyorum dugularıma tercüman oldun canım :126:

mirage79
ellerine sağlık liste çok güzel olmuş ancak ben daha önce yazmıştım benim test tarihim 8 ekim
bu arada yaş: 28 ilk deneme trabzon farabi ( daha önce belirtmiştim ama gözünden kaçtı galiba ) şimdiden teşekkürler

hamile olan bütün arkadaşlar hayırlı olsun darısı bize inşaallah:nazar::nazar::nazar:
prettycim nasıl gözümden kaçmasın, baksana ne kadar kalabalık olduk :)) akşama düzeltirim canım. bu arada 8 ekimde kesin pozitif sonuç istiyom haaa ona göre.

tubadefekti
mirage, niis ve havinsu teşekkürler kızlarr :)) bugün toplandı yumurtalarım vee ben yine ağlayarak uyandım.... aslında bu kez ben fazla boşverdim sanırımm bomboş hissediyorum heyecan korku merak hiç bişey yok içimde ve önceki tedaviye dair hiçbişey hatırlamıyorum bugün ağrıyla uyandım eşim geçende böyle olmuştun dedi ben hatırlayamadım sadece çok sinirli oluyorum...yarın arayıp haber verecekler bekliyorum...
ne ağlıyosun kız? o anestiz uykusu şu işlerde başımıza gelen en güzel şey. tadını çıkarsaydın ya. ben utanmasam diycem nolur biraz daha ver şundan iki uyuyayım diye :)) inşallah güzel olacak herşey. yalnızca bir söz istiyorum senden. transferden sonra hiç ağlamayacaksın artık ve hiç karamsarlık yapmayacaksın. belirti takip etmeyeceksin. erken test yapmayacaksın. bunları yapabilirsen başarı yolunu yarıladın demektir bana göre. ama tabi o ilaçlar mı bünyeyi çileden çıkarıyor onu bilmiyorum işte henüz. onun için çok da konuşmayayım. ama yapabilen de yapıyor, sen niye yapamayasın ki?

dolunayk84
slm arkadaşlar,
bize de oldu aynı şey dolunaycım. eylülde başlayacaktık başlayamadık. bana da doğum kontrol hapı verdi bakalım nolcak. bence aldırmakla falan uğraşma. çünkü ben artık şöyle düşünüyorum. bu engel çıktıysa, demek bu ay olmaması gerekiyormuş, mutlaka bir hayır vardır bu işte. hatta ekimde bile yapılamayabilir bayramdan dolayı. ona da razıyım. sabır canım sabır. sabrın sonu selamet olacak inşallah.

miss_angel
sağolun kızlar destekleriniz için duaya başlıcam hani bizim bi ara ayetel kürsimiz vardı okuyoduk noldu o iş gene başlasak hiç değilse oyalanacak bişey olur bana ve sizlere tabi isterseniz
angelim geçen biri puzzle yapın diodu. bence çok iyi fikirdi. bir puzzle alsana tatlım.

kedi26237
2-10-12, 14:10
bn 1.denememde jullanmıştım
ezgim_ez
merhabalar
bende 3.5 yıllık evlıyım ve buay tüp bebek tedavisine başladım uzun prtokol olacak kullandıgım bi ialaç var lucrin bu ilacı kulanan var mı bır kac bılgı almak ıstyrum..

Altnsy
dolunayk84
slm arkadaşlar,
canım bence kıst amelıyatıda aynı yumurta toplama ıslemı gbıdır korkma az bı kasıgın agrır okadar ıgneden korkuyomusun da sen

miss_angel
mirage79
angelim geçen biri puzzle yapın diodu. bence çok iyi fikirdi. bir puzzle alsana tatlım.
kız onu diyen bendim :)))))))))))

miss_angel
bugün pek halim yok belim ağrıyo sağ kasığımdan bişey giriyo arka taraftan çıkıyo sanki ishal olmuş bebek gibi huzursuzum kızlar :KK76:

tubadefekti
miss_angel
canım yaaa ben okumaya çalışıyorum ama hayrına bi de sen okurmusun? kendimi dua açısından eksik hissediyorum çünkü ben okuyamadım pek... sebebini bilmiyorum ama konsatre olup okuyamıyorum içim hiç rahat değil o yüzden:KK43:(

Altnsy
miss_angel
canım nasıl okunuyo ayetel kursı bellı bı sayısıylamı okunuyo yanı o anlamda sordum

miss_angel
tubadefekti
canım yaaa ben okumaya çalışıyorum ama hayrına bi de sen okurmusun? kendimi dua açısından eksik hissediyorum çünkü ben okuyamadım pek... sebebini bilmiyorum ama konsatre olup okuyamıyorum içim hiç rahat değil o yüzden:KK43:(
okurum tabi sanamı okunacak paylaşalım istersen

miss_angel
Altnsy
canım nasıl okunuyo ayetel kursı bellı bı sayısıylamı okunuyo yanı o anlamda sordum
313 tane okuduk biz kim için okunuyosa ona niyetlenip paylaşıldı bu kadar

Altnsy
miss_angel
kız onu diyen bendim :)))))))))))
canım merhaba kromozon testını her yer yapıyomu polıkınlıkler yanı bızım merkez bısey demedı sperm yeterlı dedı ama ben asıl sebebı ogrenmek ıstıyom belkı hormon sorunun var esımın ılac kullanınca duzelecek bunu denemeden bılemeyz ama en azında spermı artırıp sansımızı arttırırız dye dusunuyorum

tubadefekti
mirage79
ne ağlıyosun kız? o anestiz uykusu şu işlerde başımıza gelen en güzel şey. tadını çıkarsaydın ya. ben utanmasam diycem nolur biraz daha ver şundan iki uyuyayım diye :)) inşallah güzel olacak herşey. yalnızca bir söz istiyorum senden. transferden sonra hiç ağlamayacaksın artık ve hiç karamsarlık yapmayacaksın. belirti takip etmeyeceksin. erken test yapmayacaksın. bunları yapabilirsen başarı yolunu yarıladın demektir bana göre. ama tabi o ilaçlar mı bünyeyi çileden çıkarıyor onu bilmiyorum işte henüz. onun için çok da konuşmayayım. ama yapabilen de yapıyor, sen niye yapamayasın ki?
yaa tatlım benim öylee bu 3. anestezi alışım hepsinde de ağlayarak ve çok yorgun ağrılı uyandım sevmiyorum ben onun için sevmem için herhalde hiç işlem yapılmadan yani ağrım olmadan 1-2 gün uyuyup dinç bi şekilde uyanamam lazım :)) eve geldim uyudum başım öyle bi tutmuş ki akıllara zarar çatlıyoo...,
canım söylediklerinde çok haklısınn ben bi öncekide 8 güne kadar sesimi çıkarmadım 10,gün yaparım diye plan yapıodum ama 8 gün kanamamla sonucu öğrendim ama o süreye kadar ağırlıklı olarak olumlu bi ruh halindeydim zaman zaman gergin oluyordum ama miragemm yaa bu kez çooook farklıyımm psikaytr savunma mekanzman bu senin dedii geçmiş tedaviyi hatırlamıyorumm hem de hiç bir aşamasını... vee bomboşum heyecan falan yok merak yok olursa olacak diyorum ve nispeten daha rahat gibiyimm rabbim sabrımı veriyor sanırımm.. onun için sözz söylediklerinin hiçbirini yapmayacağım :))) :KK1:

Altnsy
miss_angel
canım ben okuyum sana hemen ama adetım suan okunurmıkı:KK43:

Altnsy
miss_angel
ben duymustum bunu daha oncede dılek ıcın dımı

miss_angel
Altnsy
canım merhaba kromozon testını her yer yapıyomu polıkınlıkler yanı bızım merkez bısey demedı sperm yeterlı dedı ama ben asıl sebebı ogrenmek ıstıyom belkı hormon sorunun var esımın ılac kullanınca duzelecek bunu denemeden bılemeyz ama en azında spermı artırıp sansımızı arttırırız dye dusunuyorum
her yer yapmıyo güzelim ya bide pahalı bi test diye biliyorum sana bişi diyim aylarca oyalaılar bizi hormon takviyesi diye artan sperm değil eşimin kilosu oldu eğer imkanınınz varsa tüp derim direk yoksa öteki türlü cebiniz yanar sadece

miss_angel
Altnsy
ben duymustum bunu daha oncede dılek ıcın dımı
hıhı dilek için tatlım

Altnsy
miss_angel
her yer yapmıyo güzelim ya bide pahalı bi test diye biliyorum sana bişi diyim aylarca oyalaılar bizi hormon takviyesi diye artan sperm değil eşimin kilosu oldu eğer imkanınınz varsa tüp derim direk yoksa öteki türlü cebiniz yanar sadece
tup bebek yaptık hatta ptesı negatıf aldım yne yaptrcaz ama sebep kromozon yada baska bseymı dye dusunuyom testlerı yaptırıp sonra gonul rahatlıgı ıle tup bebek yaptrcam ama bu turl hep aklımda bı kosesınde kalıyo acaba tutcakmı bı sorunmu var dye

miss_angel
kızlar bilen yanıtlasın bilipte yanıtlamayanın kaynanası gelsin :)))))))))))))))))))))))

şimdi bizden 12.gün mumuş topladılar ya adet ne zaman olunur peki

Altnsy
miss_angel
hıhı dilek için tatlım
canım abdessız okunacaksa eger okuyum cunku abdest almama 2 gun var em muslumanın musluman kardesıne ettıgı duan daha cabuk kabul gorurr

miss_angel
Altnsy
tup bebek yaptık hatta ptesı negatıf aldım yne yaptrcaz ama sebep kromozon yada baska bseymı dye dusunuyom testlerı yaptırıp sonra gonul rahatlıgı ıle tup bebek yaptrcam ama bu turl hep aklımda bı kosesınde kalıyo acaba tutcakmı bı sorunmu var dye
kromozom sıkıntısı değilde başka bişi olabilir istersen başka merkezlerle görüş bilgi al ama önce araştır netten

Altnsy
miss_angel
kızlar bilen yanıtlasın bilipte yanıtlamayanın kaynanası gelsin :)))))))))))))))))))))))

Altnsy
miss_angel

ben son adet bıtınmınden tam 21. gun adet olurdum olede oldu transfer oldu 11.gun oldum sasmadı hıc yanı gercı sen normalde kac gunde bır olurdun ole hesapla bence bulursun gunu ıns olmaz ama

tubadefekti
miss_angel
okurum tabi sanamı okunacak paylaşalım istersen
canım ben kendime başladımm 60 okudum ama şimdi lekelenmem var opudan dolayı ben 313 tek başıma bitirmeyi düşünüyorum en azından onu yapmaya çalışacağım sen de ne okumak istersen içinden ne gelirse onu okursan sevinirim çünkü ben arapça yazı bilmiyorum ezbere duaları okuyorum sadece ama paylaşırız da ne oku dersen okurum

miss_angel
Altnsy
canım abdessız okunacaksa eger okuyum cunku abdest almama 2 gun var em muslumanın musluman kardesıne ettıgı duan daha cabuk kabul gorurr
ben okunur diye biliyorum

miss_angel
tubadefekti
canım ben kendime başladımm 60 okudum ama şimdi lekelenmem var opudan dolayı ben 313 tek başıma bitirmeyi düşünüyorum en azından onu yapmaya çalışacağım sen de ne okumak istersen içinden ne gelirse onu okursan sevinirim çünkü ben arapça yazı bilmiyorum ezbere duaları okuyorum sadece ama paylaşırız da ne oku dersen okurum
kendinmi okucan 313ü ozman ben ne okuyayım senin için kenzül arş okuyayım istermisin

asil_38
Arkadaşlarım,yoldaşlarım kim ne kadar ayetel kürsi istiyorsa niyet edip okurum sayı bildirin yeter :KK16::KK16::KK16:

Altnsy
miss_angel
kromozom sıkıntısı değilde başka bişi olabilir istersen başka merkezlerle görüş bilgi al ama önce araştır netten
en ıyısı her testı yaptrmak sonra tedavı olmak dktora sordum bende kan pıhtılasmasıolabılırmı baksakmı dye olmaz dedı ılla 3. denemede olmadktan sonramı bakacaklar genelde okuyorum dktorlar hep 3. denemeden snra tutmazsa arastırıyolar once yapsalarda ınsanların umudu kırılmasa

miss_angel
asil_38
Arkadaşlarım,yoldaşlarım kim ne kadar ayetel kürsi istiyorsa niyet edip okurum sayı bildirin yeter :KK16::KK16::KK16:
gülüm tubadefekti için okucaz ilk ne kadar okuyabilirseniz o şimdilik 60 okumuş kendi için

asil_38
miss_angel
gülüm tubadefekti için okucaz ilk ne kadar okuyabilirseniz o şimdilik 60 okumuş kendi için
Tamam canım benim bende 100 tane okurum inşallah.Yarına bitiririm Allah nasip ederse.

Altnsy
miss_angel
ben okunur diye biliyorum
canım 50 tane okuyum benbelırleyın kımın kac tane okuyacagını ona gore brazdan okurum aksama bıter

miss_angel
Altnsy
en ıyısı her testı yaptrmak sonra tedavı olmak dktora sordum bende kan pıhtılasmasıolabılırmı baksakmı dye olmaz dedı ılla 3. denemede olmadktan sonramı bakacaklar genelde okuyorum dktorlar hep 3. denemeden snra tutmazsa arastırıyolar once yapsalarda ınsanların umudu kırılmasa
bilemedim ama bence eşini hormonla falan yorma sakın pgt yaptır mumuşlara yada senin rahminde bi problem olmasın tutunma ile ilgili istersen onu bi araştır

tubadefekti
2-10-12, 15:10
miss_angel

kuzummm sen şuanki durum için soruyosan progesteron desteğini kesmeden olmazsın ama bi istisna olarak ben oldum ilk tüp bebeğimde transferden sonraki 8. günde ama normalde gebelik testi yapılır negatifse ilaçlar kesilir 2-3 gün içinde olursun...

miss_angel
kendinmi okucan 313ü ozman ben ne okuyayım senin için kenzül arş okuyayım istermisin
olur oku ne istersen oku :)))

asil_38
canımm yeterki oku ne istersen oku benden başka talip yok gibi şu an :)))