TEST

Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

esratevet
24-07-12, 19:07
merhaba
ben gecen kadın dergilerinden birinde yeni fda onaylı bir yüz gerdirme ve gıdı eritme teknolojisi ile iligili bir haber okudum, adı Vshape, ve araştırdım amerikadan bir iş arkadaşımada sordum çook iyi referans verdi istanbuldaki doktoru aradım ve fiyatıda gaet makul seans 500 tl 10 gün sonraya randevu aldım, bu arada tesadüfen tanıştığım bir dostumun arkadaşıda bana 2 seans girdiğini ve sarkık gıdısının tamamen yok olduğunu söyledi. Acaba buradan bu teknoloji ile ilgili bir duyumu olan varmı ? Eğer yok ise 10 gün sonra seans bitiminde sizinle paylaşacağım sonuçları iddialı bir teknoloji gibi duruyor.

BridgetJones
19-08-12, 22:08
Eee gittin mi? Nasıl sonuc aldın ?

kimbilir
20-08-12, 13:08
esratevet
merhaba
ben gecen kadın dergilerinden birinde yeni fda onaylı bir yüz gerdirme ve gıdı eritme teknolojisi ile iligili bir haber okudum, adı Vshape, ve araştırdım amerikadan bir iş arkadaşımada sordum çook iyi referans verdi istanbuldaki doktoru aradım ve fiyatıda gaet makul seans 500 tl 10 gün sonraya randevu aldım, bu arada tesadüfen tanıştığım bir dostumun arkadaşıda bana 2 seans girdiğini ve sarkık gıdısının tamamen yok olduğunu söyledi. Acaba buradan bu teknoloji ile ilgili bir duyumu olan varmı ? Eğer yok ise 10 gün sonra seans bitiminde sizinle paylaşacağım sonuçları iddialı bir teknoloji gibi duruyor.
Valla çok merak ettim, 10 gün sonra sonucu bildiririm demişsin ama bir daha yazmamışsın.

puro
31-08-12, 20:08
bende denemeyi düşünüyorum ama hiç birşeyden emin olamıyorum :/

Congratulations
13-09-12, 17:09
Ben de yanaklarıma taktım arkadaşlar yaptıran var mı memnun kaldınız mı :)

suna5000
21-09-12, 12:09
bende çok merak ettim ama nette hiçbi bilgi yok:KK43:(

mernem2
26-09-12, 18:09
Ben de merak ediyorum....:=)

mernem2
26-09-12, 18:09
Ama ultherapi den daha ileri birşey galibave de daha ucuz denildiği gibiyse....:=)

angel-24
4-10-12, 20:10
yok mu yaptırıp sonuc alan :)

esratevet
5-10-12, 20:10
Uzun zamandan beri giremedim kusura bakmayin. Bu Vshape ile 3 senas gittim ve 4 seansa gitmeme gerek duymadim, sarkik gidim eridi ve cenem uzadi, yani onceden hafiif oval olan cene yapip sivrildi ve bununkarsiliginda seans icin 500tl odedim ve kurusuna kadar helal olsun diyorum.

kimbilir
6-10-12, 11:10
Canım hangi doktora yaptırdın ve etkisi ne kadar zaman kalıyormuş

angel-24
14-10-12, 09:10
canım cok güzel haber sevindim senin adına :)

kimbilir
14-10-12, 19:10
esratevet
Uzun zamandan beri giremedim kusura bakmayin. Bu Vshape ile 3 senas gittim ve 4 seansa gitmeme gerek duymadim, sarkik gidim eridi ve cenem uzadi, yani onceden hafiif oval olan cene yapip sivrildi ve bununkarsiliginda seans icin 500tl odedim ve kurusuna kadar helal olsun diyorum.
Doktor adı verirmisin

esratevet
17-10-12, 18:10
Buradan isim vermek reklama giriyor diye vermesem daha dogru olacak sanki ancak ameliyatsiz yüz germe olayinda Vshape cihazi en etiilisi gecen bir dergide bir doktor makalesi okudum bunla ilgili, istersen internetteen vshape nokta org adli bir siteden daha detayli bilgi bulabilirsin baska sorun vrsa sor lütfen.

kimbilir
18-10-12, 05:10
esratevet
Buradan isim vermek reklama giriyor diye vermesem daha dogru olacak sanki ancak ameliyatsiz yüz germe olayinda Vshape cihazi en etiilisi gecen bir dergide bir doktor makalesi okudum bunla ilgili, istersen internetteen vshape nokta org adli bir siteden daha detayli bilgi bulabilirsin baska sorun vrsa sor lütfen.
Dr. adı vermek yasak değil, kalıcılığı ne kadar oluyormuş birde sonrasında ödem, kızarıklık, acı falan oluyormu.
Memnun kaldığın için Dr. ismini sordum özelden mesajda atabilirsin.

renovasyon
3-11-12, 13:11
esratevet
Merhaba Esra hanım,

Dediğiniz yöntemi izmirde oturduğum için burada araştırdım fakat bir uygulayıcısını bulamadım. Bu işlemi İstanbulun neresinde, hangi doktora yaptırdınız adres verirseniz memnun olurum. Çünkü uygunsuz diş tedavilerinden dolayı sarkmalar başlamış yanaklarıma çare olacağa benziyor. Ayrıca size minnettar kalırım. Sevgilerimle...

breakfeast
13-11-12, 17:11
slm kızlar bende yeni üye oldum.umarım burada sorunlarıma çağre bulmamda bana yardımcı olursunuz.benim sorunum yaşım 29 ama göz altlarım bomboş.burunumdan üst dudağıma doğru derin çukurlar var ve gıdığımda var buda yüz konturumu bozuyor.vshape diye birşey duydum internette araştırdım ve yüzün toparlanmasında çok etkili olduğu yazıyor acaba yaptıran varmı ve etkisi ne kadar sürüyor?yardımcı olursanız çok sevinirim..

Maritsa
30-11-12, 10:11
esratevet
Çeneyi mı uzatıyor bu alet :/ o zaman uzak duralım .
Benim de boynumda kat izi var onun için kullanmak istiyordum ama vazgectim bunu okuyunca.

kimbilir
30-11-12, 14:11
çeneyi uzatmıyor, önceden gıdısı olduğu için anladığım kadarıyla çenesi belirgin değilmiş, gıdı gidince çene ortaya çıkmış güzel bir durum bu.

Maritsa
30-11-12, 15:11
Benim gıdım değil de kat çizgim var :KK43: öyle ya da böyle bir şekilde çene ortaya çıkıyorsa, benim açımdan kötü .
Çünkü küçük bir çenem olduğunu düşünmüyorum :/

Ben bu kat çizgisinden kurtalamayacağım gibi :KK14::KK14::KK14::KK14:

kimbilir
1-12-12, 07:12
botoks yada dolguyla kurtulursun, aqualift dolgunun kalıcılığı 3-5 yıl

Clematis
11-12-12, 11:12
Maritsa
Benim gıdım değil de kat çizgim var :KK43: öyle ya da böyle bir şekilde çene ortaya çıkıyorsa, benim açımdan kötü .
Çünkü küçük bir çenem olduğunu düşünmüyorum :/

Ben bu kat çizgisinden kurtalamayacağım gibi :KK14::KK14::KK14::KK14:
Maritsa;
Boyun çizgileri için Nefertiti liftingi öneririm, ben yaptırdım, tek seansta çizgiler %70 azaldı.
Giderek daha iyi olacağını düşünüyorum.

Maritsa
12-12-12, 07:12
Clematis
Maritsa;
Boyun çizgileri için Nefertiti liftingi öneririm, ben yaptırdım, tek seansta çizgiler %70 azaldı.
Sağol :)

İlk defa duyuyorum o dediğini .İzmirde yapan var mıdır ?

Senden fot. rica etsek ,before-after diye koysan:26:

Clematis
14-12-12, 11:12
Sevgili Maritsa;
Yarın nefertiti uygulaması için bir hafta olacak.
İlk uygulamayı yazmıştım, uygulamanın hemen sonrasındaki değişiklik harikaydı.
Ancak üç gün içinde ilk etki kayboldu, % 10 lara düştü.
Uygulama tekrar edilecekmiş, demek ki tek uygulama yetmiyor.
Yarın yine Nefertiti uygulaması yapılacak.
Bunun yanında Radyo Frekans ve Roller uygulamaları da var.
Boyundaki yerleşmiş çizgiler tamamen azaldı.
Ben aniden 11 kilo verdiğim için acaip bir gıdı sarkması oluşmuştu, hindi boynu gibi.
Bunun için uğraşıyoruz bakalım.
Gittiğim yerde WellaShape uygulaması da var, belki onunla da müdahale edilir.
Doktoruma güveniyorum, bu yüzden işine karışmak istemiyorum.
Gelişmeleri ilgili başlıklarda yazacağım.

Clematis
14-12-12, 11:12
İzmir'de yapan vardır mutlaka, araştırıp bulabilirsin.

Öncesi-Sonrası için fotoğrafları tedavi bittikten sonra koyarım.
Doktorum bir çok "öncesi" fotoğrafları çekmişti.
Şimdilik mesaj sayım da yeterli değil zaten.

angel-24
19-12-12, 15:12
başka vshape yaptıran yok mu :)

esratevet
8-01-13, 18:01
Herkese selam bu Vshape başlığını açtığımda daha çok yeniydim ve 3 ay önce 3 seans yaptırıp bırakmıştım, an itibariyle gıdım tamamen eridi ve suratım ilk başladığım güne göre gayet şekilli biraxda gerildi, etrafımdaki insanlar bana yüzüne ne oldu ne yaptırdın diye soruyolardı ve artık alıştışar sanırım, hiç acı duymadan ameliyat olmadan bu sonuç bence gayet kaafi. Doktor adı soranlar olmuş ben Istanbul kadıköy de Dr. Bülent Şarap ın yerinde uygulamaya girdim uygulamayı yapan asistanı gayet işinin ehli karar sizin, olurda uygulamaya giren olursa lütfen buradan paylaşın.

kimbilir
8-01-13, 19:01
bende 4 seans yaptırdım ama henüz bir fark göremedim

esratevet
10-01-13, 09:01
çok ilginç benim 2 tane arkadaşımda yaptırıyor 2. seansları bitti ve gıdıları yarı yarıya eridi.

soulmate
10-01-13, 18:01
Her ne hikmetse, 'memnunum işe yarıyor' diyenlerın çoğunun post sayısı az.İşe yaramıyor diyenlerin çoğunun da post sayısı fazla :KK51:

ser12
12-01-13, 00:01
Clematis
Maritsa;
Bende hiç duymadım bunu, Clematis? Nerede yaptırıyorsun ve ücreti ne acaba?

ser12
12-01-13, 00:01
esratevet
Peki nerde yaptırdın ki Esra? Klinik veya doktor ismini paylaşırsan çok mutlu olacağız gerçekten?

sebonal
21-02-13, 22:02
Kızlar bizzat annem vshape yöntemini denedi. 2 seans bitti, ya gerçekten annemdeki değişimi anlatamammmm. Ki annem bu konularda çok pimpiriklidir. Ona da bir arkadaşı önermiş, gittik. Bi defa kadının cildi resmenn 10 yaş gençleşti ya!!! Ama yapan doktor kişiden kişiye değişim gösterir dedi. Annemim cilt yapısı vshape yöntemine çok uygunmuş o yüzden 2 seans sonrası bu kadar etki gösterdi. Vallahi annemi kıskanır oldum:))

Aliye_Kartal
21-02-13, 22:02
Bugunlerde ne çok duydum şu vshape yöntemini. Kadıköyde de varmış dediler. Benim de kuzenim yaptırmış. Birebir kendisini görme şansım olmadı ama o da kıymış paraya gitmiş. Kırışıklığım filan minimuma indi devam edicem 2 seans daha demişti. Bana da cazip geldi aslında. Botoks filan mahfediyor suratı. Mimik filan kalmıyor. Ama vshape cihazı sadece masaj yöntemiyle lazer ışınları doğrultusunda doğal bir görünüm veriyor sonuçta. Bende mi gitsem napsam kırışıklık sarkma almış başını gidiyor:)))

Aliye_Kartal
21-02-13, 23:02
ser12
Peki nerde yaptırdın ki Esra? Klinik veya doktor ismini paylaşırsan çok mutlu olacağız gerçekten?
Yarın arayıp sorayım kuzenime. Napmış memnun mu diye? Ben de bildiğim kadarını elimden gelene kadar paylaşırım sizinle.

kimbilir
22-02-13, 14:02
Aliye_Kartal
Yarın arayıp sorayım kuzenime. Napmış memnun mu diye? Ben de bildiğim kadarını elimden gelene kadar paylaşırım sizinle.
Ben 5 seans yaptırdım 0 değişiklik, yani sokağa atılmış para

Aliye_Kartal
22-02-13, 14:02
Kızlar sabahın köründe dayanamadım aradım kuzenimi. O bitirmiş seansı. Çook memnun kalmış. Onun gıdık problemiyle kırışıklık sorunu vardı. Ben ikna oldum valla. Denemeye değer. Kadıköyde Bülent Şahap adlı kliniğe gitmiş hatta. Dayanamadım ben de randevu aldım:)) Heyecanladım:)) Doğal olması en cazip olan kısmı zaten.

seval_keskin
22-02-13, 16:02
Aliye_Kartal
Kızlar sabahın köründe dayanamadım aradım kuzenimi. O bitirmiş seansı. Çook memnun kalmış. Onun gıdık problemiyle kırışıklık sorunu vardı. Ben ikna oldum valla. Denemeye değer. Kadıköyde Bülent Şahap adlı kliniğe gitmiş hatta. Dayanamadım ben de randevu aldım:)) Heyecanladım:)) Doğal olması en cazip olan kısmı zaten.
Ben yaklaşık 10 ay önce dergi de okumuştum. Baktım kayseri de de kliniği var. 2 seans girmiştim sadece. 2 seans benim için yeterli oldu. Zaten aman aman bir kırışıklık yoktu ben de. Ama bebek gibi oldum ne yalan söyliyim. Kayseri de oturuyorum ben. İstanbulda nerde olduğunu bilmiyorum. Ama kayseri de oturanlar için adres verebilirim. Dermiss – Dr. Deniz Aykol / KAYSERİ

İyi ki botoks filan yaptırmadım.

kimbilir
22-02-13, 21:02
Memnun kalan arkadaslardan rica etsem öncesi ve sonrası resimlerini koyabilirlermi. Bende bir sorun olduğunu sanmıyorum ve 5 seansa rağmen hiç bir değişim olmadı.

sebonal
26-02-13, 20:02
kimbilir
Memnun kalan arkadaslardan rica etsem öncesi ve sonrası resimlerini koyabilirlermi. Bende bir sorun olduğunu sanmıyorum ve 5 seansa rağmen hiç bir değişim olmadı.
forum kuralları gereği resim koymanın yasak olduğunu biliyorum. burdan da bakabilirsiniz. http://www.kadinlarkulubu.com/announcement.php?f=477

Zaten annemim resmini koymayı tercih etmem:)))

kimbilir
27-02-13, 16:02
sebonal
forum kuralları gereği resim koymanın yasak olduğunu biliyorum. burdan da bakabilirsiniz. http://www.kadinlarkulubu.com/announcement.php?f=477

Zaten annemim resmini koymayı tercih etmem:)))
profilinize resminizi koyabilirsiniz yasak değil, internette yayınlanan resimler hepsi aynı kişiler

heatherrrrr
1-03-13, 10:03
arkadaşlar, bu v-shape yalnızca sarkmış gıdı için mi uygulanıyor. yaşım 29. sarkma problemim yok, fazla kiloluda değilim ama gıdım büyük. yandan fotolarda kocaman görülüyor. gıdı eritme için de bir faydası olur mu??

angel-24
1-03-13, 10:03
bende 29 yasındayım bende bu sebeple gidiyorum ilk seansta bile farketti diyebilirim ..

heatherrrrr
1-03-13, 11:03
angel-24
bende 29 yasındayım bende bu sebeple gidiyorum ilk seansta bile farketti diyebilirim ..
nerdekine gidiyorsun canım??

angel-24
kimbilir
Ben 5 seans yaptırdım 0 değişiklik, yani sokağa atılmış para
canım tam olarak hangi sorun için yaptırdın? v-shape de asıl amaç cilt dokusundaki yağı ultrasonla eritmek, ardından ikinci başlık kullanılıyor yani radyofrekans oda cilt dokusunu sıkılaştırıyor.. ben sarkmış ciltte mucize yaratıcağını sanmam (bunun için ulthera daha iyi bir yöntem olabilir )ama kilolu görüntüyü yok ettiğini ve toparlayıcı etkisi olduguna inanıyorum ben..

angel-24
heatherrrrr
nerdekine gidiyorsun canım??
özelden yazıyorum canım reklam olmasını istemem..

heatherrrrr
angel-24
canım çok sağol, özelden mesaj atamıyorum, kusura bakma. istanbuldasın herhalde. ankarada araştırdım bulamadım:KK43:

sebonal
4-03-13, 15:03
angel-24
evet annemde de ilk seansta düzelme başlamıştı. Ama daha sonraki seanslarda sımsıkı bir cilt beliriverdi:) Artık yaşlanmaktan korkmuyorum:))

kimbilir
4-03-13, 16:03
sebonal
evet annemde de ilk seansta düzelme başlamıştı. Ama daha sonraki seanslarda sımsıkı bir cilt beliriverdi:) Artık yaşlanmaktan korkmuyorum:))
şaştım kaldım valla, onca seansa rağmen bende ufacık bir sıkılaşma olmadı. Gıdım yoktu zaten benim amacım sıkılaşmasıydı öyle çok sarkık bir cildimde yok hafif yanaklarda ama sonuç sıfır

Aliye_Kartal
4-03-13, 16:03
Eveeeet ilk seansımı yaptırdım. Uzun uzun görüştük ve bu vshape teknolojisi dedikleri olay gerçekten muzice arkaaşlar. Normalde 4 seans gitmek yeterliymiş ama benim 4 seans yaptırmama gerek olmadığını söylediler. İlk seansta kırışıklıklarımda ciddi azalmalar başladı. 2 seans daha gitmeye karar verdik.