"5 gunde - 6 kilo verdim " NiLy'n ozel diyeti *

_NiLy_
24-07-12, 21:07
Tam tamina 5 gunde 6 kilo verdim...
cok istedim ve cok calistim bunun icin ve sonunda basardim:KK16:

kayas
24-07-12, 22:07
ayyy süper canım :) nasıl verdin ??

_NiLy_
24-07-12, 22:07
kendime ozel bi liste hazirladim ilk once
sonra hergun duzenli sporuma gittim
ve bugun tartildim 6 kilo gitmis ki diyete baslayali daha 5 gun olmustu :KK52:

Buk@
25-07-12, 05:07
Çok merak ettim nasıl bir diyet ve spor acaba ?

_NiLy_
25-07-12, 13:07
spor salonuna hergun gittim :)
2-3 saat spor yaptim ve 1.500 calori bazen 2.000 calori yaktim
bazen agirlikk yaptim
ve mutlaka 200 tane mekik yaptim

ve diyet listemide kendim yaptim

sabahlari - 1 bardak rezene cayi - sonrada yesil cay istim
oglen - 1 veya 2 domates yedim yine yesil cay ictim
aksam larida - ispanak yedim sade sekilde ve yesil cay ictim

gunde mutlaka 3-4 litre su ictim
bazen meyvede ekledim ara ogun olarak ​

skyline
25-07-12, 13:07
sen buna diyet mi diyorsun ?
nasıl ayakta kaldın? insan vücudunun çalışması için asgari alınması gereken calori vardır, bu kadar yiyip üstüne yediğinin kaç katı yakarsan illaki verirsin, vermesen bir problem vardır..
acelen neydi peki 5 günde 6 kilo için?
önümüzdeki haftalarda aynen geri alacaksın buna hazırlıklı ol..
sağlıklı yaşayarak, dengeli beslenerek de kilo verebilirsin

Buk@
25-07-12, 16:07
Seninki bayağı zormuş. O kadar sıkı yapamam :nazar:

_NiLy_
25-07-12, 22:07
skyline
sen buna diyet mi diyorsun ?
nasıl ayakta kaldın? insan vücudunun çalışması için asgari alınması gereken calori vardır, bu kadar yiyip üstüne yediğinin kaç katı yakarsan illaki verirsin, vermesen bir problem vardır..
acelen neydi peki 5 günde 6 kilo için?
önümüzdeki haftalarda aynen geri alacaksın buna hazırlıklı ol..
sağlıklı yaşayarak, dengeli beslenerek de kilo verebilirsin

evet diyet diyorum cunki bu tek 5 gun uygulaniyor 1-2 ay deil ki ben oyle sisko birisi deilim 48-29 arasiydim ondan uyguladim :) koloya gore kalori mktari degisir ki genelde kadinlarin gunde 2000 almasi gerek diyeteyken se 1000 den asaga almalari gerekir ki zayiflasinlar spor yapmadan zayiflayanlar yag deil su yakarlar spor yaparlarsa yag 0 terle kendisi atar ve bol su icildiginde daha saglikli zayiflanir :KK1:
merak etme cnm ben almam zaten genelde cok yemek yiyen birisi deilim cikolata yerim tatli tek sorunum o onuda sonunda hal ettim ki...
spor yapanlar bilirler spor yapinca insanin yemek yeme istegi asla olmaz :KK56::KK36::KK36::KK36::KK36:

_NiLy_
Buk@
Seninki bayağı zormuş. O kadar sıkı yapamam :nazar:
cnm bu hizli vermek icin
:KK16:

istersen sana gunluk yediklerimide yazabilirim normal olanlari:KK17:

goflet
şaka gibi.:))..................

_NiLy_
goflet
şaka gibi.:))..................
evet sizin yorumunuz tam saka gibi :KK36::KK36::KK36::KK36:

Yes_Im
5 günde 6 kilomu :26:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

goflet
_NiLy_
evet sizin yorumunuz tam saka gibi :KK36::KK36::KK36::KK36:
bana ne şekil yapıyorsun cnm yaaa.ben iki hafta zayıflıyım diye sırf tavuk gogusu ve salata yemiş insanım ..yontemin değilde zaman ve verdigin kilo ilginç geldi o kadar :)

_NiLy_
goflet
bana ne şekil yapıyorsun cnm yaaa.ben iki hafta zayıflıyım diye sırf tavuk gogusu ve salata yemiş insanım ..yontemin değilde zaman ve verdigin kilo ilginç geldi o kadar :)
spor en onemlisi ,2000 -1500 kalori yaktim bn hergun istersen bi hesap et nekdar verebilicegimi ...:KK53:

_NiLy_
Yes_Im
5 günde 6 kilomu :26:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK3: evet cnm spor sagolsunn:nazar::nazar::nazar::nazar:

maya37
dikkat et canım bu kadar hızlı kilo vermek zararlı olabilir hiç ekmek yemedin mi kahvaltıda falan

goflet
25-07-12, 23:07
_NiLy_
spor en onemlisi ,2000 -1500 kalori yaktim bn hergun istersen bi hesap et nekdar verebilicegimi ...:KK53:
hııı hııı ..olurr..istemem mi... şimi oturayım nily sporda ne kadar kaç kalori vermiiş onu hesaplıyımmm..heeyyy allahımmmmmmm

_NiLy_
maya37
dikkat et canım bu kadar hızlı kilo vermek zararlı olabilir hiç ekmek yemedin mi kahvaltıda falan
yok cnm bn genelde de ekmek yemem yani sevmiyorum tek mcdonald ki ekmegi yiyorum gidince okadar ben ck domates severim nerdeyse bol bol yedim ve yesil cay cok yardim etti bana birde spor yapmam cok terledim fln ama suanda mutluyum suana normal beslenmeme geri dondum eskisi gibi :)

_NiLy_
goflet
hııı hııı ..olurr..istemem mi... şimi oturayım nily sporda ne kadar kaç kalori vermiiş onu hesaplıyımmm..heeyyy allahımmmmmmm
yazdimi anlmadin herhalde verdim kalori belli :) aldim kaloride kilodan cikarim 1 haftada nekdar verebilicegini hesaplaya biliyorsun :KK1::KK1::KK1:

Soru ilgeci
_NiLy_

evet diyet diyorum cunki bu tek 5 gun uygulaniyor 1-2 ay deil ki ben oyle sisko birisi deilim 48-29 arasiydim ondan uyguladim :) koloya gore kalori mktari degisir ki genelde kadinlarin gunde 2000 almasi gerek diyeteyken se 1000 den asaga almalari gerekir ki zayiflasinlar spor yapmadan zayiflayanlar yag deil su yakarlar spor yaparlarsa yag 0 terle kendisi atar ve bol su icildiginde daha saglikli zayiflanir :KK1:
merak etme cnm ben almam zaten genelde cok yemek yiyen birisi deilim cikolata yerim tatli tek sorunum o onuda sonunda hal ettim ki...
spor yapanlar bilirler spor yapinca insanin yemek yeme istegi asla olmaz :KK56::KK36::KK36::KK36::KK36:
o verdiğin kilo değil biliyorsun değil mi?
hücrelerinde kıtlık çanları çalıyor, yediğin her şeyi depolamaya çalışacak bedenin.
yağların gitmiyor, önce su kaybediyorsun sonra da kas kaybedeceksin.
yanlışın var ayrıca, 1000 kaloriden az almak da ne?
spora evet, doğruyu yapıyorsun ama kahvaltıyı atlayarak haşlama ot yiyerek sadece kendini mahvedersin.
beyin etoburdur misal, düşünebilme yetin için et yemen gerekiyor.
et olmazsa bitkiselprotein.
nefes alırken bile enerjiye ihtiyacın var yani şekere yani karbonhidrata
vücut direncin için vitamine...
bunlardan bedenini mahrum edersen olacak şeyler hiç hoş değil.

goflet
_NiLy_
yazdimi anlmadin herhalde verdim kalori belli :) aldim kaloride kilodan cikarim 1 haftada nekdar verebilicegini hesaplaya biliyorsun :KK1::KK1::KK1:
bende fazla 5 kilomu vermek için çaba sarfediyorum ama 5 günde 6 kilo verdim diyen biriyle inan yazışmak tuhafıma gidiyor ..her neyse kalorinde kilonda beni hiç enterese etmiyor..ben sadece şaşırdım ..o kadar zamanda bu kadar kilo vermiş olmana yani hasta olurum zayıflıyım derken başka sorunlar çıkar die düşünmedin mi die o yüzden saka gibi yazdım ..offf sıkıldım saglıklı günler sana :

_NiLy_
26-07-12, 14:07
goflet
bende fazla 5 kilomu vermek için çaba sarfediyorum ama 5 günde 6 kilo verdim diyen biriyle inan yazışmak tuhafıma gidiyor ..her neyse kalorinde kilonda beni hiç enterese etmiyor..ben sadece şaşırdım ..o kadar zamanda bu kadar kilo vermiş olmana yani hasta olurum zayıflıyım derken başka sorunlar çıkar die düşünmedin mi die o yüzden saka gibi yazdım ..offf sıkıldım saglıklı günler sana :
merak etme hic bisi olmaz :) bn evde oturarak zayiflamadim icin size anormal geliyor.... kim isterse zayiflaya bilirde istedikleri sey evde otursunlar oyleee hemencik versinler... o sana kalmis KIMSEYI INANDIRMAK ZORUNDA deilim.... :KK76::KK76::KK76::KK76:

_NiLy_
sedase
o verdiğin kilo değil biliyorsun değil mi?
hücrelerinde kıtlık çanları çalıyor, yediğin her şeyi depolamaya çalışacak bedenin.
yağların gitmiyor, önce su kaybediyorsun sonra da kas kaybedeceksin.
yanlışın var ayrıca, 1000 kaloriden az almak da ne?
spora evet, doğruyu yapıyorsun ama kahvaltıyı atlayarak haşlama ot yiyerek sadece kendini mahvedersin.
beyin etoburdur misal, düşünebilme yetin için et yemen gerekiyor.
et olmazsa bitkiselprotein.
nefes alırken bile enerjiye ihtiyacın var yani şekere yani karbonhidrata
vücut direncin için vitamine...
bunlardan bedenini mahrum edersen olacak şeyler hiç hoş değil.
bedenim gayet saglikli su yakmiyorum YAG yakiyorum ben spor kulubu oretmenle birlikte yapiyorum bunu cnm sen hic merak etme,,et yemek zayiflatmaz sadece kilo aldirmaz :KK1: kas kaybetme spor yapmayanlar icin gecerliii ki ben hergun yapiyorummm ...
turkiyede bilemiycem nasl diyetler var veya oluyo ama burda farkli ,zayiflamak isteyenler 1000 calori altinda beslenmeli .. yoksa biraz zor verirler kilo :KK34::KK34::KK34::KK34:

_NiLy_
bugunki yediklerim :)))

sabah - Cilekli-kirazli Special K - sutle birlikte
Ogle - pepperoni salam
Aksam - ingiliz fasulye 40 g yaninda patates ve kasar peynir

1 tane dondurma
100 g karpuz
ve mutlaka yesil cay rezene ve 3-4 lt su​

month
26-07-12, 15:07
nasıl dayandın açlığa ben onu tebrik etmek istiyorum bravo ben dayanamam benimde 5 kilo vermem lazım önceden çok yiyodum şimdi önceki yediklerimin çeyreğini yiyorum çok az yiyorum ama yinede takılıp kaldım 65 spor gerçekten kilo verdiriyo yemekle ilgisi yokmuş kendimde bunu anladım yemediğim halde zayıflayamıyorum neden çünkü spor yapmıyorum zaten sıcaklarda ağır şeyler istenmiyo yemeği azıcık fazla kaçırınca midem ağrıyo bu güzel bişey midem küçülmüş:)) bende çok istiyorum salona gitmeyi ama oğlum var 2 yasında gidemiyorum..bu arada kaç kilodan kaç kiloya düştün şuanki kilon ve boyun kaç?