TEST

2013 Şubat Annelerinin ve Bebişlerinin Cicişleri :)

birsy
31-07-12, 21:07
:KK49:Şubat'ın güzel anneleri...

Hamileliğimiz için hepimiz cinsiyet merakı ve alış-veriş çılgınlığına kapılmak üzere olduğumuz şu günlerde aldıklarımızı, ördüklerimizi gelen hediyelerimizi paylaşalım diye düşündüm.:KK46::KK6:

Daha doğrusu diğer aylardaki anneler yapmışlar, "BİZDE NİYE YOK?!" dedim.:KK53::21::KK53::21::KK53::21:

Hadi biz de aldıklarımızı paylaşalım. Eee, kış bebekleri olcak hayırlısıyla bizimkiler, popişleri üşümesin di mi? :KK8:

Bu arada kendimiz için zaten ay memişler sığmıyor "sütyen", aman efendim göbişler sığmıyor "pantolon"du başladık zaten bahanelerle çatlak yumurtalı tişörtler falan almaya. :KK35: Onları da sergileyebiliriz tabii.. :KK34:

Hadi bakalım ne cicişler görücez... Sevgileeerrr, saygılaaarrr, öpücükleeerrr.....:KK16::KK16::KK16:

aliye_88
31-07-12, 22:07
hayırlı olsun canım topiğin........ben hiç bişey almadım henüz cinsiyete göre alcam...bide bu benim ikinci bebiş ilkinde hep ortak renkler almıştım bunda ortak renk falan yok hepsini cinsiyete göre alcam:)kızım kızlığını yaşayamadı:)

meltemizmir
1-08-12, 07:08
topıge atmıstım resmı kaynadı gıttı:KK43:

ilk resım benden gelsın oğlumun ruzgara hedıyesi
Eki Görüntüle 476829
ilk badysi

gumus19
yaaaa bnde koycaktım ama bazanın altında bazayıda kaldıramıyorum tühhhh neyse yarın atarım inş

kamikaze06
ben daha bişi almadım düşünmüyorum da ama hemen abone oliyim:KK1:

meltemizmir
bende almaya nıyetlı değildim de oğlumun gönlu olsun cok heveslendı bende bady ıle kandırdım onu

yoncamel
1-08-12, 08:08
hayırlı olsunn canımm benimm :))) aldığımda direkt paylaşıcammm cicişleri ay yumuk yumuk ne güzel :)

birsy
1-08-12, 09:08
teşekkür ediyorum katılımlarınız için:KK16:

meltemcim senin rüzgarın badisini hatırlıyorum :) oğlun da abiliğe alışmış şimdiden maşallah bak kıskanmamış kardeşini afferim ona :nazar: güle güle giysin inşallah miniğin de.

ben de çok hevesliyim artık bişiiiler almaya başlamak istiyorum ama cinsiyetten emin olsam iyi olur galiba. :KK6:

yalnız kendime egzersiz kitabı ararken başka bi kitap buldum. kitapçıda bakmaya doyamadım çok da ilgimi çekti içeriği onu aldım.:KK9:
içindeki bebek resimleri de çok tatlı. kocamla bakıp bakıp gülüyoruz şirinliklerine. bebeğin doğumundan iki yaşına kadar olan hem bedensel hem ruhsal gelişimini, psikolojisini, içgüdülerini, reflekslerini falan öyle güzel anlatıyo ki Allah'ım diyorum el kadar şeylerin hayata tutunma gücünü nasıl da koymuş içlerine.:KK16:

Eki Görüntüle 477002

Eki Görüntüle 477003

Eki Görüntüle 477004

Eki Görüntüle 477005

birsy
1-08-12, 09:08

Eki Görüntüle 477008

bi de egzersiz cdlerimi paylaşayım kabalcıda 5 tl :KK1:

meltemizmir
1-08-12, 10:08
ben egzersızle falan ugrasmayacağım 1,de sureklı yuzdum yurudum ona ragmen sezeryan oldu bundakafama göre takılcam nasılsa normal doğuramayacağım

clemmm
1-08-12, 12:08
birsy

Eki Görüntüle 477008

bi de egzersiz cdlerimi paylaşayım kabalcıda 5 tl :KK1:
Sana bir şey sorucam canım, ben de hamile yogası ya da pilatesi yapmak istiyordum çünkü doğumda çok faydası oluyor diye duydum ama ben bi mekana sordum, daha önce pilates yapmamış olanların hamile pilatesi yapması da sakıncalı dediler. Sen daha önce yapmış mıydın?

kamikaze06
1-08-12, 13:08
birsy

meltemcim senin rüzgarın badisini hatırlıyorum :) oğlun da abiliğe alışmış şimdiden maşallah bak kıskanmamış kardeşini afferim ona :nazar: güle güle giysin inşallah miniğin de.

ben de çok hevesliyim artık bişiiiler almaya başlamak istiyorum ama cinsiyetten emin olsam iyi olur galiba. :KK6:

yalnız kendime egzersiz kitabı ararken başka bi kitap buldum. kitapçıda bakmaya doyamadım çok da ilgimi çekti içeriği onu aldım.:KK9:
içindeki bebek resimleri de çok tatlı. kocamla bakıp bakıp gülüyoruz şirinliklerine. bebeğin doğumundan iki yaşına kadar olan hem bedensel hem ruhsal gelişimini, psikolojisini, içgüdülerini, reflekslerini falan öyle güzel anlatıyo ki Allah'ım diyorum el kadar şeylerin hayata tutunma gücünü nasıl da koymuş içlerine.:KK16:

Eki Görüntüle 477002

Eki Görüntüle 477003

Eki Görüntüle 477004

Eki Görüntüle 477005
cnm kitabın adı ne bende almak istiyorumda kitap

drKlub
1-08-12, 15:08
birsy
süper bi topic olmuş yaa harikaa:KK9:
çok iyi düşünmüşsün biz baynaların yeni bişeyler alma tutkusuyla bu topic çok tutulur söyliim
pilates bende abartmadan şöyle ucundan yapıyorum

egzantrikressam
1-08-12, 20:08
canım bende diğer topiklerde görüyodumda acaba bizim ne zaman ciciler topiğimiz olur diyodum...:KK53: çok sevindirik oldum :KK52:yalnız bu topik çok gaza getirir size diyim:KK53::KK53: evi doldururuz gibime geliyor... ben öncelikle cinsiyetimizi öğrendikten sonra eğerki erkekse çok fazla bi şey almam abisinin küçülmüşleri o kadar çokki hepsini ütüleyip hurçlamıştım. ama kızsa dayanamayıp pembiş cicikler alırım. bakalım kontrolümüzde cinsiyetimizi göstercekmiyiz..:KK46:

birsy
1-08-12, 22:08
meltemizmir
ben egzersızle falan ugrasmayacağım 1,de sureklı yuzdum yurudum ona ragmen sezeryan oldu bundakafama göre takılcam nasılsa normal doğuramayacağım
sezeryan sonrası da zor diyorlar toparlanmak. senin kolay oldu mu peki acaba egzersizlerin faydası olmuş mudur sezeryana da? gene de dinç olman için salma kendini derim ben cicim yaa.

clemmm
Sana bir şey sorucam canım, ben de hamile yogası ya da pilatesi yapmak istiyordum çünkü doğumda çok faydası oluyor diye duydum ama ben bi mekana sordum, daha önce pilates yapmamış olanların hamile pilatesi yapması da sakıncalı dediler. Sen daha önce yapmış mıydın?
tatlım, benim önce drum önerdi. hatta o hastanede böyle bi grup var toplu hamiş plates dersleri :KK8::KK49: ama çok pahalı olduğu için yazılmadım. daha önceden birazcık yapmışlığım vardı kendi çabamla ama kayda değer bişey değil. dr yapmamı önerince bayağı bi sordum spor salonlarına. bi de ünlü bi pilatesçi kadın var şimdi adı aklıma gelmiyo (uzmantv hamile pilates diye aratırsan çıkar sanırım) o çok güzel anlatıyo neden yapılmalı nasıl yapılmalı diye. senin duyduğunu duymadım hiç. aldığım cdleri de izledim. açıkçası normal pilates ve yogadan çok daha hafifi basiti. sakınca oluşturacak bi durum göremedim. elbette karın içi basıncı arttıracak hareketleri yapmamalıyız, herhangi bi olumsuz durumda hemen hareketi kesmeliyiz. yani kafamızdan değil de ya bi eğitmen eşliğinde ya da sen de benim gibi gidemiyorsan salona en azından hamilelere özel böyle cdler yardımıyla yapabilirsin. he bi de hiç pilates yapmamışlara ya da düşük riski taşıyanlara 3 aydan sonra gel diyen yerler var. ben de riske atmadım yeni yeni başlıyorum işte. önce nefes çalış tabii. :) :KK8:

kamikaze06
cnm kitabın adı ne bende almak istiyorumda kitap
muhteşem bebek - yaşamın ilk iki yılının büyüleyici öyküsü. yazarı desmond morris. ilk resim zaten kitabın kapağı cnm oradan tanıyabilirsin. ben bi de bebek günlüğü alcam yaa çok tatlılar. bi sürü çeşit çıkmış ne şanslı bizim milenyum çocukları. :nazar::KK46:

meltemizmir
2-08-12, 09:08
birsy
sezeryan sonrası da zor diyorlar toparlanmak. senin kolay oldu mu peki acaba egzersizlerin faydası olmuş mudur sezeryana da? gene de dinç olman için salma kendini derim ben cicim yaa.
canım 1 seneyı buluyor sezeryandan sonra spor yapsan da kaslar yatay olarak kesıldıgı ıcın toparlanamıyor ben her gun spor salonunda 3 saat gecırmeme ragmen karın kası yapamadım malesef:KK43: sezeryandan dolayı salmam kendımı dogumdan sonra sıkı bır dıyete gırmeyı planlıyorum

birsy
2-08-12, 11:08

Eki Görüntüle 477977

kızlar yaa inşallah bunlara bakıcağımız zamanlar da gelicek :):KK16::KK46::nazar:

hepberaber
3-08-12, 18:08
birsy

Eki Görüntüle 477977

kızlar yaa inşallah bunlara bakıcağımız zamanlar da gelicek :):KK16::KK46::nazar:
hoşmuş gerçekten
bir de çerçeve ve notluk olanlar var onlar da hoş oluyor bence
Rabbim o günleri de göstersin inşallah

birsy
5-08-12, 23:08
Drklub tayt buldun mu cnm?

Ben pantalonumun pacasini yaptirmistim alir almaz giydim.:) cok rahayladim yaww!! Fermuarlar fln nasi rahatsiz ediyodu artik. Yarin fotosunu pcden koyarim.

Bi de kocam bugun bana bebek bakimi kitabi aldi.:KK9: guvenmiyo galiba.:KK53::KK53:

Sonra gs storedan çoopiş aldik bebisimize. Annemle babam bana ilk bunu almislar desin diye.:KK16: onu da yrn koyarim cok sirin ve kucukler..:KK46:

He bi de ben 4 tane badi aldim pazardan ama cahillikten biraz buyuk almisim galiba. :KK70: annem gelcek yrn, olmaz derse degistircem artik.

birsy
6-08-12, 07:08

Eki Görüntüle 481156

Eki Görüntüle 481160

Eki Görüntüle 481157

Eki Görüntüle 481158

Eki Görüntüle 481159

bebişimin ilk badileri teyzeleri :KK16:

egzantrikressam
6-08-12, 08:08
birsy

Eki Görüntüle 481156

Eki Görüntüle 481160

Eki Görüntüle 481157

Eki Görüntüle 481158

Eki Görüntüle 481159

bıcır bıcır annişi... o badileri giyince cıbıl cıbıl kolları bacakları ıssırcan :21: Rabbim tüm annelerin bebişlerine böyle cicişlerin içinde görmeyi nasip etsin...:KK16: ayrıca ciciklerimiz arasında pempişde var yoksam kızmı bebişimiz ....:KK53:

eowyn
6-08-12, 08:08
birsy

Eki Görüntüle 477977

ayy çok güzelmiş bunlar bayıldım :)

isilayy
6-08-12, 09:08
Merhaba kızlar bende geldim bebiş muhtemel doğma zamanı 15 Şubat 2013 hayırlısıyla inşallah Allah herkesin bir nefeste tamamına erdirsin.

Ben 2 sene önce eşimle alışverişe gittim tahta kalede bir bebek mağazasından alt açma minderi, battaniye, ilk alışma biberonu, çorap, doğum takımları, tulum ve benzeri badiler, bornoz takımı falan aldık o kadar hevesliydikki annem sonradan söyledi keşke almasaydınız diyee bebiş gelmedi çünkü şimdide 12 haftalık hamişim ve bu yüzden bişey almaya korkuyorum. İnsan çeyiz gibi alıp alıp atmak istiyor ama 7. aydan sonra anca başlıycam herhalde doğmamış çocuğa son biçme derler yaa.

Uygun bulduğumuz ekonomik şeyleri siteden aldıysanız fiyatları falan paylaşarak bilgi verelim birbirimize :KK46:

esinu
6-08-12, 12:08
birsy

Eki Görüntüle 481156

Eki Görüntüle 481160

Eki Görüntüle 481157

Eki Görüntüle 481158

Eki Görüntüle 481159

bayıldım bayıldım bayıldım :) yaa cinsiyeti belli oldu mu ? ben daha alamadım bişeycik :KK43:

birsy
6-08-12, 16:08
egzantrikressam
bıcır bıcır annişi... o badileri giyince cıbıl cıbıl kolları bacakları ıssırcan :21: Rabbim tüm annelerin bebişlerine böyle cicişlerin içinde görmeyi nasip etsin...:KK16: ayrıca ciciklerimiz arasında pempişde var yoksam kızmı bebişimiz ....:KK53:
Yavru ben de sana bakiyodum nerde kaldi bu kiz diye.:)
Valla ben de aynen o hayalleri kuruyorum bunun icine giricek kolislerini issircam diye.:KK70:
amiiinnn canim insallah hepimiz goruruz o gunleri.

Acildeki bi dr moral icin tahmin yapim demisti kiz olablr diye.
Ama kiz kiyafetleri daha tatli napiim.:KK9: bi de nedense tavsanlilara ve ugur boceklilere sardim bu ara onu o yuzden aldim.:KK6:

Seninkinden naber? Kiraz mi erik mi geliyo yigenimiz?:KK22:

birsy
isilayy
Merhaba kızlar bende geldim bebiş muhtemel doğma zamanı 15 Şubat 2013 hayırlısıyla inşallah Allah herkesin bir nefeste tamamına erdirsin.

Ben 2 sene önce eşimle alışverişe gittim tahta kalede bir bebek mağazasından alt açma minderi, battaniye, ilk alışma biberonu, çorap, doğum takımları, tulum ve benzeri badiler, bornoz takımı falan aldık o kadar hevesliydikki annem sonradan söyledi keşke almasaydınız diyee bebiş gelmedi çünkü şimdide 12 haftalık hamişim ve bu yüzden bişey almaya korkuyorum. İnsan çeyiz gibi alıp alıp atmak istiyor ama 7. aydan sonra anca başlıycam herhalde doğmamış çocuğa son biçme derler yaa.

Uygun bulduğumuz ekonomik şeyleri siteden aldıysanız fiyatları falan paylaşarak bilgi verelim birbirimize :KK46:
Hosgeldiiinnnn:KK3: hayirli olsun bebisin hayatim. allah herseyin hayirlisini nasip etsin cnm hepimize.:nazar:

Fiyat ve aldigimiz yerleri paylasiyrz ztn tatlim ama pek alisverise baslayan olmadi bizim subat grubunda. Ben biraz hizli ciktim.:p
bunlari ist findikzade pazarindan 2,5 liraya aldim.:KK39: netten ancak oyuncak krem fln alablrm sanirim. Kumasina dokunmam emin olmam yamugu yumugu defosu var mi bakmam lazim elimle illa.:)

birsy
esinu
bayıldım bayıldım bayıldım :) yaa cinsiyeti belli oldu mu ? ben daha alamadım bişeycik :KK43:
Daha guzelleri sizin olsun ins.:)

Cinsiyet daha net dehil ama aldigim adam 1 snr bile degistireblrsn dedi. Nasilsa 1 aya belli olur.

Bi de ben erkek pembe, kiz mavi giymesin mantigina karsiyim. Oglusum da pembis tavsancikli badi giyebilmeli. Bebek bunlar sonucta yaa nolcak?

ahbubenkendimi
6-08-12, 17:08
birsy

Eki Görüntüle 481156

Eki Görüntüle 481160

Eki Görüntüle 481157

Eki Görüntüle 481158

Eki Görüntüle 481159

Ay Canim bu topik cok iyi olmuş hayırlı uğurlu olsun inşallah .daha dün bakiyodum başka hamislerin aldıklarına.senin Aldıkların da cok tatlı cok güzeller. Cinsiyet belli olsun benim bulantilarim bı geçsin bende neler alcam bebisime.İ

hepberaber
6-08-12, 18:08
birsy
Daha guzelleri sizin olsun ins.:)

Cinsiyet daha net dehil ama aldigim adam 1 snr bile degistireblrsn dedi. Nasilsa 1 aya belli olur.

Bi de ben erkek pembe, kiz mavi giymesin mantigina karsiyim. Oglusum da pembis tavsancikli badi giyebilmeli. Bebek bunlar sonucta yaa nolcak?
aynen canım ben de senin gibi düşünüyorum
koca koca eşlerimiz pembe kırmızı tişort giymiyor mu?

benım bbeişim sanırım erkek ve kırmızı örgü hırkası yeleği ve ayakkabısı annaannesi tarafındna hazır edilmiş durumda:KK52:

egzantrikressam
6-08-12, 20:08
birsy
Yavru ben de sana bakiyodum nerde kaldi bu kiz diye.:)
Valla ben de aynen o hayalleri kuruyorum bunun icine giricek kolislerini issircam diye.:KK70:
amiiinnn canim insallah hepimiz goruruz o gunleri.

Acildeki bi dr moral icin tahmin yapim demisti kiz olablr diye.
Ama kiz kiyafetleri daha tatli napiim.:KK9: bi de nedense tavsanlilara ve ugur boceklilere sardim bu ara onu o yuzden aldim.:KK6:

Seninkinden naber? Kiraz mi erik mi geliyo yigenimiz?:KK22:
canım benim kontrole 1 hafta var bakalım artık bacaklarını kapatmazsa öğrencez kirazmı erikmi anlıycan keyfi ne gösterirse:KK9:...:21:

bende kız cicilerine bayılıyoruuuuummm. ilk oğlum olunca gönül isterki buda kız olsun ama hep dualarımdada Rabbim hakkımızda hayırlısını ver diyerek dua ettim. hayırlısı neyse Allahım hayırlı evladımı bana nasip etsin inşaallah aminnnn hepimizin...:KK16::KK16:

isilayy
7-08-12, 06:08
birsy
Hosgeldiiinnnn:KK3: hayirli olsun bebisin hayatim. allah herseyin hayirlisini nasip etsin cnm hepimize.:nazar:

Fiyat ve aldigimiz yerleri paylasiyrz ztn tatlim ama pek alisverise baslayan olmadi bizim subat grubunda. Ben biraz hizli ciktim.:p
bunlari ist findikzade pazarindan 2,5 liraya aldim.:KK39: netten ancak oyuncak krem fln alablrm sanirim. Kumasina dokunmam emin olmam yamugu yumugu defosu var mi bakmam lazim elimle illa.:)
Teşekkür ederim canım, ben kadınlar kulubünde tesadüf 2. el satışlara rastladım normalde hoşlanmam ancak nerdeyse kullanılmamış şeyler var uygun mesela şu aşağıdaki linke bayıldım ve çok üzüldüm bebiş cinsiyeti belli değil diye arkadaşlar bence bu tarz şeyleri almayan olursa buraya linkleri verelim başka bir arkadaşımız faydalnır değilmi ama amacımız yardımlaşmak.

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...-yurutec-playskool-oyun-halisi-digerleri.html

bu var mesela

http://www.kadinlarkulubu.com/arali...re-70-140-beyaz-kademeli-karyola-satilik.html

yani bunun gibi şeyleri paylaşabiliriz neticede hepimizin ihtiyacı var

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...rabasiisofix-oto-koltuguanakucagi-bazasi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/search.php?searchid=8833918

isilayy
Benimde yarın kontrolüm ve 2'li tarama testi var inşallah hayırllı haberlerle dönerim kızlar dua edin zeka testi hepimizin bebişi sağlıklı olsun inşallah.

SertSessiz
birsy

Eki Görüntüle 481156

Eki Görüntüle 481160

Eki Görüntüle 481157

Eki Görüntüle 481158

Eki Görüntüle 481159

[sıze=2]arkadaşım hayırlı olsun ancak 0-3 aylık badilerini bu şekilde kısa kollu alma derim. Ben de 2012 şubat annesi olarak hep uzun kollu giydirdim. Elinde kalır. Kolsuz badileri 6-9 ay olarak alırsan daha çok işine yarar. Ben doğum yaptıgımda gelen hediyelerin çoğu kışlıktı. Kışın dogum yapınca reyonda onlar oluyor haliyle. [/sıze]

isilayy
7-08-12, 13:08
3 ay bitti kusmalar yeni başladı berbat durumdayım :KK43:(((

birsy
7-08-12, 15:08
isilayy
Benimde yarın kontrolüm ve 2'li tarama testi var inşallah hayırllı haberlerle dönerim kızlar dua edin zeka testi hepimizin bebişi sağlıklı olsun inşallah.
Amiinnn cnm. İnssllah iyi haberler getirirsin

senfat
[sıze=2]arkadaşım hayırlı olsun ancak 0-3 aylık badilerini bu şekilde kısa kollu alma derim. Ben de 2012 şubat annesi olarak hep uzun kollu giydirdim. Elinde kalır. Kolsuz badileri 6-9 ay olarak alırsan daha çok işine yarar. Ben doğum yaptıgımda gelen hediyelerin çoğu kışlıktı. Kışın dogum yapınca reyonda onlar oluyor haliyle. [/sıze]
0-3 ay diiller zaten.:) onu dusunerek biraz buyuk aldim.6-9 ay. Ama bebegin boyu ne kdr olur bilemedim anneme gostercem o soyler.:KK9:

isilayy
7-08-12, 16:08
birsy

Eki Görüntüle 477002

Eki Görüntüle 477003

Eki Görüntüle 477004

Eki Görüntüle 477005

şu kitabın ismi ne acaba arkadaşlar

isilayy
7-08-12, 17:08
güzel kitap ama pahalı :KK43:(

hepberaber
7-08-12, 17:08
isilayy
amin canım
ben de yarın doktorumu arayacağım 2linin kan sonuçları için
Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin

isilayy
7-08-12, 19:08
hepberaber
amin canım
ben de yarın doktorumu arayacağım 2linin kan sonuçları için
Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin
Hayırlı , sağlıklı zehir küpü evlatlar olsun inşallah ne kadar sürede çıkıyormuş sonuçlar cnm

hepberaber
8-08-12, 08:08
isilayy
Hayırlı , sağlıklı zehir küpü evlatlar olsun inşallah ne kadar sürede çıkıyormuş sonuçlar cnm
amin canım
ben geçen çarşamba verdim
Ankara'ya gidecekti kan örneği
p.tesi salı çıkar dediler
ben bilerek bir gün daha beklemek istedim
genelde 1 hafta 10 günde çıkıyor

isilayy
9-08-12, 11:08
hepberaber
amin canım
ben geçen çarşamba verdim
Ankara'ya gidecekti kan örneği
p.tesi salı çıkar dediler
ben bilerek bir gün daha beklemek istedim
genelde 1 hafta 10 günde çıkıyor
Canım nasıl sonuçlar hayırlı haberler olsun inşallah benimde doktorum ense kalınlığı iyi dedi çok şükür haftaya arayacakmış beni bakalım sabırla bekliyoruz. :))

hepberaber
9-08-12, 16:08
isilayy
Canım nasıl sonuçlar hayırlı haberler olsun inşallah benimde doktorum ense kalınlığı iyi dedi çok şükür haftaya arayacakmış beni bakalım sabırla bekliyoruz. :))
canım çok şükür temiz çıktı sonuçlarımız
değerleri öğrenemedim kontrole gidince alacağız
umarım senin de temiz çıkar

buklee
9-08-12, 19:08
meltemizmir
topıge atmıstım resmı kaynadı gıttı:KK43:

ilk resım benden gelsın oğlumun ruzgara hedıyesi
Eki Görüntüle 476829
ilk badysi
merhaba kızlar 2012 şubat annesiyim rüzgar koyucaksınız ismi sanırım bi garip hissettim kendimi oğluşumun ismi rüzgar :) hamilelik hiç bitmeyecek gibiydi ama nasılda hızlı geçmişş nasıl özendim tekrar size .. bizde koyardık böyle resimler heyecanla Allah yardımcınız olsun

meltemizmir
9-08-12, 20:08
buklee
merhaba kızlar 2012 şubat annesiyim rüzgar koyucaksınız ismi sanırım bi garip hissettim kendimi oğluşumun ismi rüzgar :) hamilelik hiç bitmeyecek gibiydi ama nasılda hızlı geçmişş nasıl özendim tekrar size .. bizde koyardık böyle resimler heyecanla Allah yardımcınız olsun

sana daha entersanını soyleyeyım benım oğlumun adı allah nasip ederde sağlıkla alırsam kucağıma ruzgar denız olacak:) zevklerımız aynıymıs:)

isilayy
10-08-12, 07:08
hepberaber
canım çok şükür temiz çıktı sonuçlarımız
değerleri öğrenemedim kontrole gidince alacağız
umarım senin de temiz çıkar
çok sevindim canım maşallah amin bizde bekliyoruz heyecanla 4 hafta sonra 4 lü test yaptırcaz dedi doktor

isilayy
12-08-12, 17:08
çok şükür bizimde 2 li temiz çıktı :)

buklee
12-08-12, 18:08
meltemizmir
sana daha entersanını soyleyeyım benım oğlumun adı allah nasip ederde sağlıkla alırsam kucağıma ruzgar denız olacak:) zevklerımız aynıymıs:)

çok sevindim tesadüfün bu kadarı diyelim o zaman takip edicem sizi :) hayırlısıyla alırsınız bebeğinizi inş

meltemizmir
12-08-12, 19:08
buklee
çok sevindim tesadüfün bu kadarı diyelim o zaman takip edicem sizi :) hayırlısıyla alırsınız bebeğinizi inş
teşekkür ederim guzel dıleklerın ıcın arada bızede tuyolar vermeyı unutma taze anne olarak

buklee
12-08-12, 19:08
meltemizmir
teşekkür ederim guzel dıleklerın ıcın arada bızede tuyolar vermeyı unutma taze anne olarak
her zaman :) ara ara gelip girerim muhabbetlerinizin arasına güzel odalarınızı ve kıyafetlerinizide bekliyorum heyecanla bizimkileride bi inceleyin belki fikir olur :KK34:

hepberaber
13-08-12, 18:08
isilayy
çok sevindim canım maşallah amin bizde bekliyoruz heyecanla 4 hafta sonra 4 lü test yaptırcaz dedi doktor
ben de 29unda gideceğin kontrole
16+3 olacağız belki bize de ister bilemiyorum
SAğlıkla alalım kucağımıza inşallah:nazar: