Bizim de Meleğimiz Olacak, Buraya Yazıyoruz :)


barisozlem
7-08-12, 07:08
graphicdesigner
Özlem tatlım kelimei tevhidlerini okudum, ALlah kabul etsin inşallah, göbüşünde eğer meleğin varsa, iyice sıkı sıkı tutunmasını nasibetsin rabbim diye dua ettim.:KK16:
canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun, Allah kabul etsin dualarınızı

melek2828
7-08-12, 07:08
graphicdesigner
ayyy şu ALlahın işine bak yaa, bizde yok bacakları havaya dikmeler, sallamalar, saatlerce beynim aşağıda bacaklarım yukarda yamuk yumuk yatıp sabaha heryerim tutulmuş vaziyette uyanmalar filan yapıyoruz. boşvericen valla hakkaten ALlah isterse ıkınsanda zıplasanda, mideni yıkatır gibi içini yıkatsanda oluyor :KK52:


o gün kimin dua sırası ise onun için 100 adet okunuyor, günde 100 tane yani.
yok toplamda demek istedim gerçi sayının önemi yok öenmli olan okunmasıda merakettim

buketdemet
7-08-12, 07:08
graphicdesigner
iyiyim psikolojik hamişim benim :KK52: hayalet hamileliğim tam hayali oldu bugün itibari ile

:KK1:
artık bunuda yerleşme kanaması olarak yorumluyorum, yani hamileliğimden bişey kabetmedim baksana bendeki şu inada hala pes etmedim :KK52::KK52:
tatlım tüp bebişin için tam gün verdimi dr, ayy sen tüp bebeğe başlayınca sana tefriciye okuyalım burda topluca, önceden haber ver bize, cuma vakti başlamak lazım unutturma sakın :KK34:
eşine dediğin laf çok hoş yaa, bende diyim bu akşam da gülsün bari, hakkaten onda sorun yok o doğursun madem öyle :KK52:
canım kafamda bişeyleri hallettim ama halledene kadar mide hastası oldum, o hastalık bende yapıştı kaldı, onun için sizler hastalık sahibi olmadan bu kötü huydan vazgeçin diyorum. herzamanki düşüncen şu olsun " amaaaannn herşey olacağına varıyor, boşver" diyeceksin birşeye üzüldüğün anda :KK34: ben öyle yapıyorum o benim kurtarıcı cümlem :KK1:
ayrıca günahlarıma ağlıyorum demişsin, bu aslında çok güzel birşey, halis duygularla ALlah tan özür diliyorsun, inşallah kabul etmiştir ALlah senin bu üzgün halinle görünce. ama artık üzülmek yerine tövbe istiğfar ederek yönel ona, hem üzülmezsin hemde hakkaten günahların için iyi birşey yapmış olursun affı için. bak sakın ağlamak yok, dün içim burkuldu yaa, bak söz ver ebnim yukarda yazdığım cümleyi kafana iyice kazı, hep onu söyle rahatla.:KK16:
haklısın canımcım..

Estağfirullah El Azim...öyle bir hikmeti Hüdadır ki biz Ademoğulları bu aleme yalnız Estağfirullah El Azim demek için geldik..

"Adem babamız ile Havva anamız ayrı ayrı beldelerde üç yüz sene pişmanlıklarını, Rabbimize yalvararak af edilmelerini bekleyerek geçirdiler. Gafur ve Rahim olan Rabbimiz, Adem babamıza birkaç kelime ile söyleyeceği duayı öğretti ve dedi ki, “Ya Adem, sana eşin Havva’ yı da vereceğiz.
Birlikte evlatlarınız olacak. Size zaman zaman Peygamberler ve kitaplar göndereceğiz, onlara uyun, tebliğlerini dinleyin.
Rabbinize yaptığınız bir hatadan dolayı hemen af dileyin ki, Rabbiniz çok bağışlayıcıdır”.
Yine dedi ki; “Gizli bir hazine idim bilinmemi istedim, beni bilecek, bana karşı suç işleyip hemen azametim karşısında korkup benden af dileyecek kullar yarattım”.
Yine dedi ki; “Eğer o kullarım hiç günah işlememiş olsalar onları helak eder, günah işleyen ve hemen tövbe eden, benden af dileyen yeni kavimler yaratırdım”.
Şeytana da dedi ki; “Ya melun! Senin hilen, iğvan, vesvesen ve azdırmaların, benim, beni bilen kullarıma cahilanedir. Ben onları zulüm etmek için yaratmadım ve zulüm murat etmedim. Sen onlara dilediğin gibi kendine uydurmak için yaklaş, kan damarlarında mekan kıl, ben de onlara öyle bir silah verdim ki, sana uydukları anın hemen akabinde, benim yüceliğimi ve gazabımı düşünüp Estağfirullah el azim diyen kulumun hiçbirini af etmemiş bırakmayacağım” buyurdu.
Ya Rabbi! Senin lanetlediğin şeytanın, nefsimize yapacağı düşmanlıktan sana sığınırız. Onun hilelerine karşı bize uyanıklık ihsan et.
Estağfirullah el azim diyecek kadar mühlet ver. Amin. "

Estağfirullah el Azim, biz ademoğullarının çıkış kapısıdır..ben öyle yapıyorum..günde 700 kere..sizde yapın..:KK1:

buketdemet
7-08-12, 07:08
özlemiiiiiiiiiiimm..
bende bu gün gülün sırası sanıyorum..ama hemen okudum bağışladım senin tevhidi ni de.. Allah yerine ulaştırsın..İnşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın bebeğini..

DUDU1986
7-08-12, 08:08
Ben 6 yıl öncede kadınlar kulubüne üyeydim orda sohbet blogu vardı şimdi yok mu ben mi göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

nuradamla
7-08-12, 08:08
barisozlem
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr hamileyim çok mutluyum garip duygular içindeyim ne olur gelin paylaşmam lazım sizinle
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tatlıııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm,gözümüz aydın,ne güzel bir haber bu,sabahı senin güzl haberinler açmak çok güzel,ama sanırım tedirginmişsin,üzülme bitanem,daha çok yeni olduğun içi deyerin düşük ya,ben eminim.hadi bebeyim arkamdan gel.ben de yaseminime katlıyorum,hadi bir de idrar testi yap ta resmini buraya koy ben de kendiminkilerle mukayasa edeyim,ne de olsa burda kan testi yapmıyorlar ya ben de seninlkile yetinirim.inşallah yarın kan testini tekrarlarsın ve birlikte burda halay çekip göbek atarız meleyimin annesi....:21::KK76:
graphicdesigner
aynurcum tatlım hayalet hamileliğimde hayal oldu galiba:KK1: bugün eve gelince test yaptım net olarak tek çizgi çıktı, hayaletimde hayal oldu, olsun hayırlısı:KK34: elbetteki tek çizgi sinirimi bozdu o anda ama attım kendimi mutfağa elime ne geliorsa yemeğe dönüştürdüm, çorbalar, tatlılar, böekler, kafamı ona verdim valla, öylece tek çizgi stresini atlatıverdim:KK1: ama hala karnımda değişik şeyler olmuyor değil yani,henüz adet te olmadım dur bakalım Allahtan ümit kesilmez tabiki
kuşum tabiki insanın kalbi nereye ısınırsa orda kendini daha iyi hisseder, diğer topikteki ebebruli arkadaş seni yanlış anlamış heralde, onunla aranızda kötü bir dialogta geçmedi bildiğim kadarıyla, neden öyle kötü anladı ve kızdı acaba ? neyse senin kalbin rahat kimseye kötü bişey demedin ki üzülme tatlım, hem sen zaten o arkadaşın topiğine değil başka bir topikteki arkadaşlarından bahsettin anladığım kadarıyla. yanlış anlaşılma olmuş, hatlar karışmış bence, kimse küsmesin benim %75.1 hamiş arkadaşıma yaa, o bizim topişimizn uğuru bikere yaaa, edirmem ben seni kimseciklere, sen gel buraya, biz seni pamukalara sarar sarmalarız bebişinle inşallah hayatım:KK16:
tatlım benim ne kadar iyisin ya,zaten bir az önce onlara veda mesajı yazdım ve çıktım ordan,alttan alamya devam etmeye çalıştım ama dayanamadım bu kadar üzülmeye,çok kırıldım ama...ebrulinin topiyi diyil bitanem,başka bir topik ilk sanal arkadaşlarım onlardı,ama devam edemedik işte,ben de sizinle beni seven ve anlayan arkadaşlarımla devam ederim,canları sağ olsun....

buketdemet
Özleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm. Bağırıyorum sa
Na duyuyormuuuuuuuusunnnnnn.ayyyyyyy cok sevindimm.allah hayırlı etsin inşallah.saglikla sihhatle geçir 9 ayını inşallah.9 ay boyunca görmezsin ins demiştik ins gormeyecen.ayy Aynur nasıl bı ayağını surttuysen artık.hamilelik ayakkabılarının altına bizimde adımızı yaaaaaaaaz:)):KK1: yasemincim bekle amacım bekle de bı kan testi yap.ay hadi hayirlisi... Kizlaaaar bagirmak istiyorum suan gecenin b i vakti. Size böyle sevindim kendimde olsa ne yaparım acaba..:):KK1: bı laf var bizim buralarda"elini basına tut ki aklın çıkmasın" derler.bende heralde aklım basımdan çıkmasın diye kafama bisey bağlar öyle gezerim..:):KK1: cok öptüm hepinizi gecenin bu vaktinde.durmak yok dualara devam.birbirimize pozitif enerji yüklemeye devam...:KK49:
sağol güzel kalpli arkadaşım benim,inşallah sizeler de devamını getirirsiniz.ben ne düşünüyorum biliyormusunuz,keşke ard-arda hamile kalsak ta başka bir topiye gitmeyelim her şeyimizi burda bölüşelim,ben zaten başka bir topiye gitmeyi düşünmüyorum,burda sizlerle bölüşürüm zaten sevincimi yaşadılarımı....
ZEBEBEK
benim bat 12 ağustos tatlım ama test yapmaya hiç niyetim yok çünkü her ay ki gibiyim belirti sıfır yani
belkide serviksi anlayamadım beklemeyi tercih ederim
seninde test çizgin kıpkırmızıııı çıkar umarım
inşallah tatlım benim ya benim de ek bir belirtim yok,o gaz problemi falan da geçti,her aykı gibiyim zaten,ben ce cerviksini anladıysan eyer,hamilesin kuşum benim...inşallah ya,sen bana çok anlayışlı davrandım,diyer topikte beni yalnız bırakmadın,1tek sen yanımda oldun,Allah senden razı olsun...
graphicdesigner
Günaydın, hayırlı sabahlar ve mutlu günler diliyorum tüm hamiş adaylarımıza :KK16:
Bugün sahur saati itibari ile kırmızıları gördüm, yani ben uyurken biraz işaretler gelmiş, sonra wc ye gittiğimde filan bişey yoktu, hala umutlarım devam ediyor yani utanmadan, belkide yerleşme kanamasıdır eğer devam etmezse. Allahım bu ne umut dolu bir insan herşeyden bişey çıkartıyor diyeceksiniz dimi bana :KK52: napim ama Kuran'dan ümitsizliğe kapılmayın diye uyarı alınca bende herşeye bir bahane bulup umut ediyorum :KK1: olsun ama adet bile olduysam bunada şükür, çünkü bende düzensizlik vardı yani 17 senedir regl oluyorum, şu son 6 aydır daha düzene girdi, dr bu çok iyi bir gelişme demişti, o yüzden adet olunca herkes gibi üzülmğyorum bir yandan da çok seviniyorum düzene girdim herşey yoluna girecek artık diye :KK76:

Yapmamız gereken şey; bardağa olumlu yanından bakmak arkadaşlar, yani "vah vay ben neden yine adet oldum" demek yerine, "Allahım çok şükür, adet oldum ki bu da benim yumurtlama sistemimin veya rahmimin yenilenip temizlendiği anlamına gelir, hiç olmayan insanlar var, halime bin şükür" demek lazım. düşünsenize erken yaşta menopoza giren arkadaşlar da var, ALlahım hepsine şifa versin, annelik hayalleri kökten bitmiş gibi bişey yani. Onun için her halimize şükredip olumlu düşünelim ki olumlu şeyler bizi bulsun :KK34:
yaaaaaaaa,benim sana olan sevgim günden-güne artıyor,kalbimde aşıp daşıyor yani,sen nasıl güzel kalpli,umutlu bir insansın ya meleyim benim,adet olamam üzelecektim ama öyle bir anlatmışsın ki eminim diyer kızlarda çok anlayışla karşıladılar...seni ve diyer tüm kardeşlerimi tanıdığım için çok şanslıyım,benim kız kardeşim yok burda ne kadar kardeşim oldu,bence bunda bir iş var,Allah bizi bir-birimize kardeş olmamızçün karşılaşıdrmış,aynı günde hepimizin bir topikde buluştuk.....ya ipek de gelse güzel olucak,onu iyice merak etmeye başladım yani....

buketdemet
7-08-12, 08:08
dudu1986
ben 6 yıl öncede kadınlar kulubüne üyeydim orda sohbet blogu vardı şimdi yok mu ben mi göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim
ben yeni üyeyim..sohbet bloğundan haberim yok.. Biz genelde topikler üzerinden yazışıyoruz.. Diğer topiklerdede öyle yapıyolar..sanırım senin söylediğin msn benzeri birşey ise, burada karşılaşadım onunla..

buketdemet
7-08-12, 08:08
nuradamla
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yaaaaaaaa,benim sana olan sevgim günden-güne artıyor,kalbimde aşıp daşıyor yani,sen nasıl güzel kalpli,umutlu bir insansın ya meleyim benim,adet olamam üzelecektim ama öyle bir anlatmışsın ki eminim diyer kızlarda çok anlayışla karşıladılar...seni ve diyer tüm kardeşlerimi tanıdığım için çok şanslıyım,benim kız kardeşim yok burda ne kadar kardeşim oldu,bence bunda bir iş var,Allah bizi bir-birimize kardeş olmamızçün karşılaşıdrmış,aynı günde hepimizin bir topikde buluştuk.....ya ipek de gelse güzel olucak,onu iyice merak etmeye başladım yani....
BENİMDE KIZ KARDEŞİM YOK.. hep isterdim..şimdi burada bissürü oldu Allaha şükür..

nuradamla
7-08-12, 08:08
kuzularım testi tekrarladım,bir az daha belirginleşdi,yarın adet olmazsa diyer günde bir daha belirginleşirse bitti gitti kuzularım...

Eki Görüntüle 482338
resim de bir az daha silik çıkımış ama canlı öyle deyil daha belirginler canlarım...

buketdemet
7-08-12, 08:08
nuradamla
kuzularım testi tekrarladım,bir az daha belirginleşdi,yarın adet olmazsa diyer günde bir daha belirginleşirse bitti gitti kuzularım...

Eki Görüntüle 482338
resim de bir az daha silik çıkımış ama canlı öyle deyil daha belirginler canlarım...
tamam tamam seninkisi netleşiyor.. değerlerin arttığı için çizgide belirginleşiyor.Ama ben hala neden ısrarla kan testi yapmıyolar anlamış değilim..mantığı ne ki bu işin..
neyse Allah bize de oradaki ikinci çizgiyi görmeyi nasip etsin..

buketdemet
7-08-12, 08:08
graphicdesigner
iyiyim psikolojik hamişim benim :KK52: hayalet hamileliğim tam hayali oldu bugün itibari ile :KK1:
artık bunuda yerleşme kanaması olarak yorumluyorum, yani hamileliğimden bişey kabetmedim baksana bendeki şu inada hala pes etmedim :KK52::KK52:
tatlım tüp bebişin için tam gün verdimi dr, ayy sen tüp bebeğe başlayınca sana tefriciye okuyalım burda topluca, önceden haber ver bize, cuma vakti başlamak lazım unutturma sakın :KK34:
eşine dediğin laf çok hoş yaa, bende diyim bu akşam da gülsün bari, hakkaten onda sorun yok o doğursun madem öyle :KK52:
canım kafamda bişeyleri hallettim ama halledene kadar mide hastası oldum, o hastalık bende yapıştı kaldı, onun için sizler hastalık sahibi olmadan bu kötü huydan vazgeçin diyorum. herzamanki düşüncen şu olsun " amaaaannn herşey olacağına varıyor, boşver" diyeceksin birşeye üzüldüğün anda :KK34: ben öyle yapıyorum o benim kurtarıcı cümlem :KK1:
ayrıca günahlarıma ağlıyorum demişsin, bu aslında çok güzel birşey, halis duygularla ALlah tan özür diliyorsun, inşallah kabul etmiştir ALlah senin bu üzgün halinle görünce. ama artık üzülmek yerine tövbe istiğfar ederek yönel ona, hem üzülmezsin hemde hakkaten günahların için iyi birşey yapmış olursun affı için. bak sakın ağlamak yok, dün içim burkuldu yaa, bak söz ver ebnim yukarda yazdığım cümleyi kafana iyice kazı, hep onu söyle rahatla.:KK16:
yasemin, yukarda bahsettiğin tefriciye olayını bes es geçmişim canım benim..hikmeti nedir bi ara bahsetsene???

bdroner
7-08-12, 09:08
öZLEM tevhidini okudum canım.. Allah inşAllah güzel güzel değer artışları, sağlıklı hayırlı bir gebelik, güzeeell, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip edicek.. inşAllah.

graphicdesigner
7-08-12, 09:08
melek2828
yok toplamda demek istedim gerçi sayının önemi yok öenmli olan okunmasıda merakettim
DUA LİSTESİNDE ŞUAN 17 KİŞİYİZ YANİ 1 KİŞİ İÇİN GÜNDE 1700 TANE tesbih çekiliyor, dua listemiz kabardıkça adette fazlalaşıyor canım, belirli bir sayı yok yani toplamda :KK66:
buketdemet
haklısın canımcım..
Estağfirullah El Azim...öyle bir hikmeti Hüdadır ki biz Ademoğulları bu aleme yalnız Estağfirullah El Azim demek için geldik..
"Adem babamız ile Havva anamız ayrı ayrı beldelerde üç yüz sene pişmanlıklarını, Rabbimize yalvararak af edilmelerini bekleyerek geçirdiler. Gafur ve Rahim olan Rabbimiz, Adem babamıza birkaç kelime ile söyleyeceği duayı öğretti ve dedi ki, “Ya Adem, sana eşin Havva’ yı da vereceğiz.
Birlikte evlatlarınız olacak. Size zaman zaman Peygamberler ve kitaplar göndereceğiz, onlara uyun, tebliğlerini dinleyin.
Rabbinize yaptığınız bir hatadan dolayı hemen af dileyin ki, Rabbiniz çok bağışlayıcıdır”.
Yine dedi ki; “Gizli bir hazine idim bilinmemi istedim, beni bilecek, bana karşı suç işleyip hemen azametim karşısında korkup benden af dileyecek kullar yarattım”.
Yine dedi ki; “Eğer o kullarım hiç günah işlememiş olsalar onları helak eder, günah işleyen ve hemen tövbe eden, benden af dileyen yeni kavimler yaratırdım”.
Şeytana da dedi ki; “Ya melun! Senin hilen, iğvan, vesvesen ve azdırmaların, benim, beni bilen kullarıma cahilanedir. Ben onları zulüm etmek için yaratmadım ve zulüm murat etmedim. Sen onlara dilediğin gibi kendine uydurmak için yaklaş, kan damarlarında mekan kıl, ben de onlara öyle bir silah verdim ki, sana uydukları anın hemen akabinde, benim yüceliğimi ve gazabımı düşünüp Estağfirullah el azim diyen kulumun hiçbirini af etmemiş bırakmayacağım” buyurdu.
Ya Rabbi! Senin lanetlediğin şeytanın, nefsimize yapacağı düşmanlıktan sana sığınırız. Onun hilelerine karşı bize uyanıklık ihsan et.
Estağfirullah el azim diyecek kadar mühlet ver. Amin. "
Buketim yine muhteşem bilgiler paylaşmışsın, cuma duasını kaldırayım ilk sayfaya bunu koyayım bugün ben :KK34:
Estağfirullah el Azim, biz ademoğullarının çıkış kapısıdır..ben öyle yapıyorum..günde 700 kere..sizde yapın..:KK1:
DUDU1986
Ben 6 yıl öncede kadınlar kulubüne üyeydim orda sohbet blogu vardı şimdi yok mu ben mi göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim
canım benim öyle bir blog ile ilgili bir bilgim yok ne yazıkki :KK50:
nuradamla
yaaaaaaaa,benim sana olan sevgim günden-güne artıyor,kalbimde aşıp daşıyor yani,sen nasıl güzel kalpli,umutlu bir insansın ya meleyim benim,adet olamam üzelecektim ama öyle bir anlatmışsın ki eminim diyer kızlarda çok anlayışla karşıladılar...seni ve diyer tüm kardeşlerimi tanıdığım için çok şanslıyım,benim kız kardeşim yok burda ne kadar kardeşim oldu,bence bunda bir iş var,Allah bizi bir-birimize kardeş olmamızçün karşılaşıdrmış,aynı günde hepimizin bir topikde buluştuk.....ya ipek de gelse güzel olucak,onu iyice merak etmeye başladım yani....
canım benim kendini iyi hissettiğin yerde ol boşver, normal hayatta olduğu gibi sanaldaki bazı arkadaşlıklarda insanı yarı yolda bırakıveriyor bazen, olsun sen şimdi minişinle birlikte kocaman bir aile oldun bikere, bu arada testlerine baktım adım adım netleşmiş resmen yaa maşallah, benimkide seninkinin aksine bi hayali çizgim vardı, ikincide o da silindi tam hayal oldu :KK52: hayırlısı olsun aman sen önemlisin senin ayağın uğurlu sen hamiş olursan hepimiz oluruz bundan şüphem yok, ayağını sürtersin sen ben biliyorum :KK34:
hakkaten ipek nerde yaa???? hayırdır inşallah???
buketdemet
BENİMDE KIZ KARDEŞİM YOK.. hep isterdim..şimdi burada bissürü oldu Allaha şükür..
ayy bende isterdim hep olsun diye, bakın burda tahminen 20 tane filan kardeşimiz oldu :KK52:
nuradamla
kuzularım testi tekrarladım,bir az daha belirginleşdi,yarın adet olmazsa diyer günde bir daha belirginleşirse bitti gitti kuzularım...

Eki Görüntüle 482338
resim de bir az daha silik çıkımış ama canlı öyle deyil daha belirginler canlarım...
süper yaa maaşallah, ayy ölüyorum meraktan , seni türkiyeye ithal etmemiz lazım bizim sonucu netleştirmek için galiba :KK1:
buketdemet
yasemin, yukarda bahsettiğin tefriciye olayını bes es geçmişim canım benim..hikmeti nedir bi ara bahsetsene???
canım 4444 tane okuyanın ALlah ne muradı varsa veriyor inşallah. ben şimdiye kadar hep olumlu sonuçlarını gördüm, gerçi kendim içinde çekmiştim ama 15 gün oldu daha bebek yok sadece göbek var :KK52: ama mutlaka ALlah kabul etmiştir, bebişi vereceği zamana kadarda bana sabır vermiştir belki çektiğim tesbihler hürmetine. :KK34:

ZEBEBEK
7-08-12, 09:08
nuradamla
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tatlıııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm,gözümüz aydın,ne güzel bir haber bu,sabahı senin güzl haberinler açmak çok güzel,ama sanırım tedirginmişsin,üzülme bitanem,daha çok yeni olduğun içi deyerin düşük ya,ben eminim.hadi bebeyim arkamdan gel.ben de yaseminime katlıyorum,hadi bir de idrar testi yap ta resmini buraya koy ben de kendiminkilerle mukayasa edeyim,ne de olsa burda kan testi yapmıyorlar ya ben de seninlkile yetinirim.inşallah yarın kan testini tekrarlarsın ve birlikte burda halay çekip göbek atarız meleyimin annesi....:21::KK76:


tatlım benim ne kadar iyisin ya,zaten bir az önce onlara veda mesajı yazdım ve çıktım ordan,alttan alamya devam etmeye çalıştım ama dayanamadım bu kadar üzülmeye,çok kırıldım ama...ebrulinin topiyi diyil bitanem,başka bir topik ilk sanal arkadaşlarım onlardı,ama devam edemedik işte,ben de sizinle beni seven ve anlayan arkadaşlarımla devam ederim,canları sağ olsun....


sağol güzel kalpli arkadaşım benim,inşallah sizeler de devamını getirirsiniz.ben ne düşünüyorum biliyormusunuz,keşke ard-arda hamile kalsak ta başka bir topiye gitmeyelim her şeyimizi burda bölüşelim,ben zaten başka bir topiye gitmeyi düşünmüyorum,burda sizlerle bölüşürüm zaten sevincimi yaşadılarımı....

inşallah tatlım benim ya benim de ek bir belirtim yok,o gaz problemi falan da geçti,her aykı gibiyim zaten,ben ce cerviksini anladıysan eyer,hamilesin kuşum benim...inşallah ya,sen bana çok anlayışlı davrandım,diyer topikte beni yalnız bırakmadın,1tek sen yanımda oldun,Allah senden razı olsun...

yaaaaaaaa,benim sana olan sevgim günden-güne artıyor,kalbimde aşıp daşıyor yani,sen nasıl güzel kalpli,umutlu bir insansın ya meleyim benim,adet olamam üzelecektim ama öyle bir anlatmışsın ki eminim diyer kızlarda çok anlayışla karşıladılar...seni ve diyer tüm kardeşlerimi tanıdığım için çok şanslıyım,benim kız kardeşim yok burda ne kadar kardeşim oldu,bence bunda bir iş var,Allah bizi bir-birimize kardeş olmamızçün karşılaşıdrmış,aynı günde hepimizin bir topikde buluştuk.....ya ipek de gelse güzel olucak,onu iyice merak etmeye başladım yani....
Canim bosver moralini bozma herkesi oldugu gibi kabul etmek gerek bence sende kirilma onlara bence bosver
Canim bugunde bikontrol ediyim dedim sertti sanirim neyse hAyirlisi Artik


barisozlem
amiin inşallah, çok teşekkür ederim dualarınız için
Tatlim bende ettim dua ni allah kabul etsin

buketdemet
7-08-12, 09:08
""""""canım 4444 tane okuyanın ALlah ne muradı varsa veriyor inşallah. ben şimdiye kadar hep olumlu sonuçlarını gördüm, gerçi kendim içinde çekmiştim ama 15 gün oldu daha bebek yok sadece göbek var :KK52: ama mutlaka ALlah kabul etmiştir, bebişi vereceği zamana kadarda bana sabır vermiştir belki çektiğim tesbihler hürmetine."""""""""

çok güzel..böyle düşünmen çok güzel..düşüncenden ötürü seni tebrik ederim..:KK42::KK42:

graphicdesigner
7-08-12, 09:08
buketdemet
çok güzel..böyle düşünmen çok güzel..düşüncenden ötürü seni tebrik ederim..:KK42::KK42:
SAĞOL TATLIM, BU ARADA ilk sayfadaki duayı değiştirdim, bütün arkadaşlar baksın, hepimiz faydalanalım inşallah bu güzel bilgiden. böyle geniş zamanım olduğu günlerde ordaki duayı hep güncel tutacağım inşallah.
Buketcim bide sendin galiba yaa geçen günlerde hadisler yazmıştın, sabırsızlıkla ilgili, ayy çok güzeldi ama geçmişe gidersem işim gücüm yarım kalacak, ben hem iş yapıp hem size yazıyorum, senmiydin o hadisleri yazan acaba, şöyle bişeydi özet olarak "siz çok aceleci davranıyorsuuz, dua ediyorsunuz kabul olmadı diyorsunuz, halbuki zamanı vardır olur " gibi bişeydi çok güzeldi, onu bulsam, onuda ekliycem ilk sayfaya. ya sen yazmıştın yada ipek yada özlem galiba :KK1:

buketdemet
7-08-12, 09:08
graphicdesigner
SAĞOL TATLIM, BU ARADA ilk sayfadaki duayı değiştirdim, bütün arkadaşlar baksın, hepimiz faydalanalım inşallah bu güzel bilgiden. böyle geniş zamanım olduğu günlerde ordaki duayı hep güncel tutacağım inşallah.
Buketcim bide sendin galiba yaa geçen günlerde hadisler yazmıştın, sabırsızlıkla ilgili, ayy çok güzeldi ama geçmişe gidersem işim gücüm yarım kalacak, ben hem iş yapıp hem size yazıyorum, senmiydin o hadisleri yazan acaba, şöyle bişeydi özet olarak "siz çok aceleci davranıyorsuuz, dua ediyorsunuz kabul olmadı diyorsunuz, halbuki zamanı vardır olur " gibi bişeydi çok güzeldi, onu bulsam, onuda ekliycem ilk sayfaya. ya sen yazmıştın yada ipek yada özlem galiba :KK1:
İPEKDİ ONLARI YAZAN CANIM BENİM..AMA AL BUNLARDA BENDEN SANA

""""""""Duanın kabul olması için
Duanın kabul edilmesi için bazı şartlar vardır. Duanın kabul edileceğinden şüphe etmemeli, şartlarına riayet edilip edilmediğinden şüphe etmelidir. Gereken şartlara riayet etmeden duanın kabul edilmesini beklemek uygun olmaz.

Önce çalışmak, sonra dua dinin esası,
Kabul edilir ancak, çalışanın duası!

Dualarım niçin kabul olmuyor dememelidir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allahü teâlâdan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.) [Buhari]

İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmeli! Duanın kabulünün gecikmesinin başka sebepleri de vardır. Bir hadis-i şerif meali:
(Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebrail’e, “Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!” Facir [günahkâr] dua edince de, “Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir” buyurur.)

Şu halde, duanın kabulünün gecikmesi zararlı değildir.

Bela gelmeden önce çok dua etmelidir.

Duaya hamd ve salevatla başlamalıdır.

Yalvararak dua etmelidir.

Sebeplere yapışmadan istemek kuru bir temennidir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Çalışmadan dua eden, silahsız harbe giden gibidir.) [Deylemi]

Günah işlemeyen dille dua etmelidir. Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dille dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. (Tergib-üs-salât)
"""""""""

bizimde bu topikde yaptığımız bu dğil mi..dille dua etmek..


buketdemet
7-08-12, 09:08
kız yasemin seni hamile kal emii...
bide psikolojik hamileden alıntıdır yazmış..:KK52::KK52::KK49:

barisozlem
7-08-12, 09:08
buketdemet
özlemiiiiiiiiiiimm..
bende bu gün gülün sırası sanıyorum..ama hemen okudum bağışladım senin tevhidi ni de.. Allah yerine ulaştırsın..İnşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın bebeğini..

teşekkür ederim canım Allah razı olsun

littlebirdie
7-08-12, 10:08
buketdemet
İPEKDİ ONLARI YAZAN CANIM BENİM..AMA AL BUNLARDA BENDEN SANA

""""""""Duanın kabul olması için
Duanın kabul edilmesi için bazı şartlar vardır. Duanın kabul edileceğinden şüphe etmemeli, şartlarına riayet edilip edilmediğinden şüphe etmelidir. Gereken şartlara riayet etmeden duanın kabul edilmesini beklemek uygun olmaz.

Önce çalışmak, sonra dua dinin esası,
Kabul edilir ancak, çalışanın duası!

Dualarım niçin kabul olmuyor dememelidir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allahü teâlâdan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.) [Buhari]

İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmeli! Duanın kabulünün gecikmesinin başka sebepleri de vardır. Bir hadis-i şerif meali:
(Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebrail’e, “Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!” Facir [günahkâr] dua edince de, “Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir” buyurur.)

Şu halde, duanın kabulünün gecikmesi zararlı değildir.

Bela gelmeden önce çok dua etmelidir.

Duaya hamd ve salevatla başlamalıdır.

Yalvararak dua etmelidir.

Sebeplere yapışmadan istemek kuru bir temennidir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Çalışmadan dua eden, silahsız harbe giden gibidir.) [Deylemi]

Günah işlemeyen dille dua etmelidir. Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dille dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. (Tergib-üs-salât)
"""""""""

bizimde bu topikde yaptığımız bu dğil mi..dille dua etmek..

canım çok güzel bilgiler paylaşmışsın.allah razı olsun.
inşallah rabbim seni en yakın zamanda psikolojik hamilelikten gerçek hamileliğe terfi ettirir.:KK46::KK46::KK46:

graphicdesigner
7-08-12, 10:08
buketdemet
kız yasemin seni hamile kal emii...
bide psikolojik hamileden alıntıdır yazmış..:KK52::KK52::KK49:
AMİNN, İNŞALLAH CANIM sen psikolojiklikten , bende hayaliden gerçeğe terfi ederiz inşallah.:KK52:
Allah razı olsun dua ile ilgili yazınıda ekledim ilk sayfaya, ayy bu topiğin ilk sayfasının yedek anahtarını sana vericem sende ne cevherler var maşallah ya :KK1:
bu arada 2 haftadan beri müşteriler ısrarla bana bebek yokmu diye sormaya başladılar, hiç öyle bir konu yokken damdan düşer gibi bi anda soruyorlar, bi an kalıyorum öylece acaba diyorum ben mi yanlış anladım diyip duraksıyorum, sonra yok henüz diyebiliyorum, ardından da bir yutkunma :KK1: ayy tuhaf oluyor insan yaa niye sorup duruyorlarki , anlamadım. yani bu sıra zayıfladım bile göbekten filan desem göbekte yok :KK1: ben yok diyince, olur inşallah artık vakti geldi diyorlar, neyse sorunun ardından dua etmiş oluyorlar onunla avunuyorum :KK52:

barisozlem
7-08-12, 10:08
nuradamla
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tatlıııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm,gözümüz aydın,ne güzel bir haber bu,sabahı senin güzl haberinler açmak çok güzel,ama sanırım tedirginmişsin,üzülme bitanem,daha çok yeni olduğun içi deyerin düşük ya,ben eminim.hadi bebeyim arkamdan gel.ben de yaseminime katlıyorum,hadi bir de idrar testi yap ta resmini buraya koy ben de kendiminkilerle mukayasa edeyim,ne de olsa burda kan testi yapmıyorlar ya ben de seninlkile yetinirim.inşallah yarın kan testini tekrarlarsın ve birlikte burda halay çekip göbek atarız meleyimin annesi....:21::KK76:


canım benim çok sağol ne kadar güzel paylaşıyorsunuz insanın sevincini mutluluğunu, bugün akşam test alıp yapıcam ama benimkide silik çıkacaktır, sizinkilerden farklı olacağını sanmıyorum

barisozlem
7-08-12, 10:08
bdroner
öZLEM tevhidini okudum canım.. Allah inşAllah güzel güzel değer artışları, sağlıklı hayırlı bir gebelik, güzeeell, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip edicek.. inşAllah.
amin canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun

buketdemet
7-08-12, 10:08
littlebirdie
canım çok güzel bilgiler paylaşmışsın.allah razı olsun.
inşallah rabbim seni en yakın zamanda psikolojik hamilelikten gerçek hamileliğe terfi ettirir.:KK46::KK46::KK46:
Amiiiiiiiiiiinn inşallah..hep beraber..:KK19::13:

graphicdesigner
AMİNN, İNŞALLAH CANIM sen psikolojiklikten , bende hayaliden gerçeğe terfi ederiz inşallah.:KK52:
Allah razı olsun dua ile ilgili yazınıda ekledim ilk sayfaya, ayy bu topiğin ilk sayfasının yedek anahtarını sana vericem sende ne cevherler var maşallah ya :KK1:
bu arada 2 haftadan beri müşteriler ısrarla bana bebek yokmu diye sormaya başladılar, hiç öyle bir konu yokken damdan düşer gibi bi anda soruyorlar, bi an kalıyorum öylece acaba diyorum ben mi yanlış anladım diyip duraksıyorum, sonra yok henüz diyebiliyorum, ardından da bir yutkunma :KK1: ayy tuhaf oluyor insan yaa niye sorup duruyorlarki , anlamadım. yani bu sıra zayıfladım bile göbekten filan desem göbekte yok :KK1: ben yok diyince, olur inşallah artık vakti geldi diyorlar, neyse sorunun ardından dua etmiş oluyorlar onunla avunuyorum :KK52:
soruluncada tuhaf oluyo demi..dünde bi tanıdımkbana senin çocuğunada annenmi bakıyo dedi..bende benim çocuğum yokki baksın dedim..ama dediğin gibi sonunda dua ediyolar ya orası güzel..yine bardağın dolu tarafından bakmışsın aferim 100 verdim sana oturabilirsin:KK52:

barisozlem
7-08-12, 10:08
ZEBEBEK
Canim bosver moralini bozma herkesi oldugu gibi kabul etmek gerek bence sende kirilma onlara bence bosver
Canim bugunde bikontrol ediyim dedim sertti sanirim neyse hAyirlisi Artik
Tatlim bende ettim dua ni allah kabul etsin
canım çok sağol Allah razı olsun

barisozlem
7-08-12, 10:08
graphicdesigner
SAĞOL TATLIM, BU ARADA ilk sayfadaki duayı değiştirdim, bütün arkadaşlar baksın, hepimiz faydalanalım inşallah bu güzel bilgiden. böyle geniş zamanım olduğu günlerde ordaki duayı hep güncel tutacağım inşallah.
Buketcim bide sendin galiba yaa geçen günlerde hadisler yazmıştın, sabırsızlıkla ilgili, ayy çok güzeldi ama geçmişe gidersem işim gücüm yarım kalacak, ben hem iş yapıp hem size yazıyorum, senmiydin o hadisleri yazan acaba, şöyle bişeydi özet olarak "siz çok aceleci davranıyorsuuz, dua ediyorsunuz kabul olmadı diyorsunuz, halbuki zamanı vardır olur " gibi bişeydi çok güzeldi, onu bulsam, onuda ekliycem ilk sayfaya. ya sen yazmıştın yada ipek yada özlem galiba :KK1:
yok canım ben yazmadım

barisozlem
7-08-12, 10:08
arkadaşlar az önce kahverengi bir akıntım olduğunu farkettim korkuyorum bu ne olabilir yerleşme falanmıdır, çok tedirginim

buketdemet
7-08-12, 10:08
barisozlem
arkadaşlar az önce kahverengi bir akıntım olduğunu farkettim korkuyorum bu ne olabilir yerleşme falanmıdır, çok tedirginim

korkma canım benim..kuvvetli ihtimal öyledir..senin bat 8 ağustos.. demekki 13 temmuz felan öncekiydi.. 12-14. gün arası hamile kalmış olsan 23 ü felan eder..embriyo da 10-12 günde felan olgunlaşıp rahim duvarına tutunmaya başlar..bu da 7 ağustosa denk geliyo..takvimden baktım..kuvvetli ihtimal yerleşme kanamasıdır..ama kendini sürekli kontrol et..ve boşsan şuan çalışmıyorsan sırtüstü yat.. bi iş yapma.. onun dışında sen yinede hareketlerine dikkat et..misal ben çok atlar zıplarım..biyerden biyere koştura koştura giderim..hareketlerim hep serttir..yatağa yatışım kanepeye oturuşum felan.manyağımya ben..:KK52::KK52::KK53: sen öyle olma..korkacakda bişey yok..içini ferah tut..demesi kolay tabide sen en azından dene..:nazar:

littlebirdie
7-08-12, 10:08
özlemcim duamı okudum canım.inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşmana vesile olur canım.

buketdemet
7-08-12, 10:08
birde eski bir inanıştır bu ama denemekte fayda vardır.. aynurada tavsiyem bu..belinizi sıkı tutun.. çok sıkı olmamak şartıyla ince bir şalla mesala sarabilirsiniz..bel çok önemli..benim annem küçük kardeşime hamileyken düşük tehlikesi var demiş doktor yatacaksın..oda yatmamış ama beline yakı bağlamışş.yakı bele iyi gelen bişey.. o yakının toparladığı söylenir..tabi sizin böyle bir durumunuz yok şuan..sadece belinize ve kendinize vede hareketlerinize dikkat edin...

barisozlem
7-08-12, 10:08
buketdemet
korkma canım benim..kuvvetli ihtimal öyledir..senin bat 8 ağustos.. demekki 13 temmuz felan öncekiydi.. 12-14. gün arası hamile kalmış olsan 23 ü felan eder..embriyo da 10-12 günde felan olgunlaşıp rahim duvarına tutunmaya başlar..bu da 7 ağustosa denk geliyo..takvimden baktım..kuvvetli ihtimal yerleşme kanamasıdır..ama kendini sürekli kontrol et..ve boşsan şuan çalışmıyorsan sırtüstü yat.. bi iş yapma.. onun dışında sen yinede hareketlerine dikkat et..misal ben çok atlar zıplarım..biyerden biyere koştura koştura giderim..hareketlerim hep serttir..yatağa yatışım kanepeye oturuşum felan.manyağımya ben..:KK52::KK52::KK53: sen öyle olma..korkacakda bişey yok..içini ferah tut..demesi kolay tabide sen en azından dene..:nazar:
canım teşekkür ederim nasılda oturup hesaplamışsın, maalesef iş yerindeyim yatamam şuan, bende hep koştur koştur çıkarım merdivenleri artık bugünden itibaren dikkat etmeye başladım daha ağır hareket ediyorum

barisozlem
7-08-12, 11:08
littlebirdie
özlemcim duamı okudum canım.inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşmana vesile olur canım.
teşekkür ederim canım Allah razı olsun

buketdemet
7-08-12, 11:08
barisozlem
canım teşekkür ederim nasılda oturup hesaplamışsın, maalesef iş yerindeyim yatamam şuan, bende hep koştur koştur çıkarım merdivenleri artık bugünden itibaren dikkat etmeye başladım daha ağır hareket ediyorum
dikkat et dikkat..merdiven çıkmak felan yok..bende öyle tembellikler yapamam ama sen yap..biriktir merdiven çıkmalarını hepsini birden yap..oturup kalkmak yok..unutma bak..benim bi arkadaşımda bu şekilde çok dikkat ederek hamile kalmıştı...

barisozlem
7-08-12, 11:08
az önce doktoru aradım test sonucunu söyler söylemez çok erken yapmışsın dedi şuan hamilelik var gibi görünüyor dedi progestan içmeye devam ediyorsun değilmi dedi bende hayır söylemediniz dedim yok ben söyledim dedi sinirlenir gibi oldu :KK1: hemen başla testide hemen yapma hafta başını bekle dedi

bdroner
7-08-12, 11:08
buketdemet
birde eski bir inanıştır bu ama denemekte fayda vardır.. aynurada tavsiyem bu..belinizi sıkı tutun.. çok sıkı olmamak şartıyla ince bir şalla mesala sarabilirsiniz..bel çok önemli..benim annem küçük kardeşime hamileyken düşük tehlikesi var demiş doktor yatacaksın..oda yatmamış ama beline yakı bağlamışş.yakı bele iyi gelen bişey.. o yakının toparladığı söylenir..tabi sizin böyle bir durumunuz yok şuan..sadece belinize ve kendinize vede hareketlerinize dikkat edin...
BENİMDE kayınvalidem kadın resmen yalvarır durumda bir yakı yapıştıralım diye.. bende aslında yarın doktora sormak istiyorum bişey olur mu diye :)) de adamı şok etmek istemiyorum hani bilimsel olmayan şeyler karşısında donup kalır gibi tuhaf bakıyorlar ya :)) sanırım ben yapıcağımda yakıyı kimi normal zamanda yap toplasın rahmi falan diyor da anlayamadım ben bir türlü kimide yumurtlama zamanı diyor bak anneciğinde sanırım gebeyken yapmış.. neyse benim şu adetim gelip geçsin gidip rahim filmi :18: çektireyimde sonrada yakı yapayım..

buketdemet
7-08-12, 11:08
barisozlem
az önce doktoru aradım test sonucunu söyler söylemez çok erken yapmışsın dedi şuan hamilelik var gibi görünüyor dedi progestan içmeye devam ediyorsun değilmi dedi bende hayır söylemediniz dedim yok ben söyledim dedi sinirlenir gibi oldu :KK1: hemen başla testide hemen yapma hafta başını bekle dedi
seni ümitlendirmemek için erken yapmışsın demiştir..progestan rahme tutunmasını sağlıyo.banada aşılamada vermiştiler..iç sakın ihmal etme..ama bana doktor progestan için şöyle bişey dedi.. üç gün sabah akşam içiyorsun sonra vajinadan yerleştiriyorsun..bende şaşırdım..ağzımla içtiğim şey nasıl vajina yoluyla alınabilir diye..dediki ilaç yan etki olarak baş ağrısı yapıyormuş.bu nedenle 3 günden sonra vajinal yolla al dediler..doktor sana böyle bişey demediyse yapma..ama ilerleyen zamanlarda baş eğrın olursa, benim söylediğimi dikkate al..doktora sor..

buketdemet
7-08-12, 11:08
bdroner
BENİMDE kayınvalidem kadın resmen yalvarır durumda bir yakı yapıştıralım diye.. bende aslında yarın doktora sormak istiyorum bişey olur mu diye :)) de adamı şok etmek istemiyorum hani bilimsel olmayan şeyler karşısında donup kalır gibi tuhaf bakıyorlar ya :)) sanırım ben yapıcağımda yakıyı kimi normal zamanda yap toplasın rahmi falan diyor da anlayamadım ben bir türlü kimide yumurtlama zamanı diyor bak anneciğinde sanırım gebeyken yapmış.. neyse benim şu adetim gelip geçsin gidip rahim filmi :18: çektireyimde sonrada yakı yapayım..
bedriyecim yakının bi zararı yok canım.yeni nesil krem yakılar çıkmış..tabi yinede doktora sor..ben bi kere yapmıştım..üstünde hamileler için uyarı vardı ama..fakat senin öyle bi durumun yok.. dene derim..kayınvalideninde gönlü olur..ama dayanamıyosun böyle kızdırıp yakıyo, yani sıcaklık veriyo..düşene kadarda beklemen lazım..kokusuda çok keskin..bende tüp bebek yaptırırken düşünebilirim..
rahim filmi içinde korkma..anestezili de yapıyolar o çekimi..anestezili istersen gün içinde anestezi olup yaptırabilirsin..ben öyle yaptırdım..uyandıktan sonra hiç bişey yoktu..:KK14: 5-10 dk bekleyip gününe kaldığın yerden devam ediyorsun.. inşallah tüplerinde açıktır..tedavine kaldığın yerden devam edersin..bende senin geçtiğin aşamalardan geçtim.. zorlayan bi süreç biliyorum..sabir gerek sana sabır..

barisozlem
7-08-12, 11:08
buketdemet
seni ümitlendirmemek için erken yapmışsın demiştir..progestan rahme tutunmasını sağlıyo.banada aşılamada vermiştiler..iç sakın ihmal etme..ama bana doktor progestan için şöyle bişey dedi.. üç gün sabah akşam içiyorsun sonra vajinadan yerleştiriyorsun..bende şaşırdım..ağzımla içtiğim şey nasıl vajina yoluyla alınabilir diye..dediki ilaç yan etki olarak baş ağrısı yapıyormuş.bu nedenle 3 günden sonra vajinal yolla al dediler..doktor sana böyle bişey demediyse yapma..ama ilerleyen zamanlarda baş eğrın olursa, benim söylediğimi dikkate al..doktora sor..
progestanı kullanmıştım doktor hiç böyle bişeyen bahsetmedi ağrı yapmadı galiba bende hatırlamıyorum

graphicdesigner
7-08-12, 11:08
buketdemet
Amiiiiiiiiiiinn inşallah..hep beraber..:KK19::13:
soruluncada tuhaf oluyo demi..dünde bi tanıdımkbana senin çocuğunada annenmi bakıyo dedi..bende benim çocuğum yokki baksın dedim..ama dediğin gibi sonunda dua ediyolar ya orası güzel..yine bardağın dolu tarafından bakmışsın aferim 100 verdim sana oturabilirsin:KK52:
soruya bak yaa, yani derk seni doğurtmuş, çocuğunuda büyütmüş bide kadına bak yaa :KK52: sağol öğretmenim yıldızlı pekiyi verdin demek AlLAH RAZI OLSUN :KK52:
barisozlem
arkadaşlar az önce kahverengi bir akıntım olduğunu farkettim korkuyorum bu ne olabilir yerleşme falanmıdır, çok tedirginim
öyledir inşallah tatlım buketin yaptığı hesaplama süperdi ben ona katılıyorum :KK34:
buketdemet
korkma canım benim..kuvvetli ihtimal öyledir..senin bat 8 ağustos.. demekki 13 temmuz felan öncekiydi.. 12-14. gün arası hamile kalmış olsan 23 ü felan eder..embriyo da 10-12 günde felan olgunlaşıp rahim duvarına tutunmaya başlar..bu da 7 ağustosa denk geliyo..takvimden baktım..kuvvetli ihtimal yerleşme kanamasıdır..ama kendini sürekli kontrol et..ve boşsan şuan çalışmıyorsan sırtüstü yat.. bi iş yapma.. onun dışında sen yinede hareketlerine dikkat et..misal ben çok atlar zıplarım..biyerden biyere koştura koştura giderim..hareketlerim hep serttir..yatağa yatışım kanepeye oturuşum felan.manyağımya ben..:KK52::KK52::KK53: sen öyle olma..korkacakda bişey yok..içini ferah tut..demesi kolay tabide sen en azından dene..:nazar:
kız buket sana hastayım ben yaa, bu teorin bende de tuttu biliyomusun dur anlatıcam bekle.:KK1:
bdroner
BENİMDE kayınvalidem kadın resmen yalvarır durumda bir yakı yapıştıralım diye.. bende aslında yarın doktora sormak istiyorum bişey olur mu diye :)) de adamı şok etmek istemiyorum hani bilimsel olmayan şeyler karşısında donup kalır gibi tuhaf bakıyorlar ya :)) sanırım ben yapıcağımda yakıyı kimi normal zamanda yap toplasın rahmi falan diyor da anlayamadım ben bir türlü kimide yumurtlama zamanı diyor bak anneciğinde sanırım gebeyken yapmış.. neyse benim şu adetim gelip geçsin gidip rahim filmi :18: çektireyimde sonrada yakı yapayım..
bedriyecim bencede yap bi yaa, bende merak edşiyorum bende yapıcam zaten bigün, hem kadının gönlü olur, hem büyüklerin vardır bir bildiği, düşünme öyle kocakarı işi filan diye, inanarak yap belki vesile olur kızzz :KK76:

graphicdesigner
7-08-12, 11:08
kızlaaarrr demin wc ye gittim, sabah adet oldum sanmıştım ya, bir baktım gelen yooook, giden yokk, çişimi ettim afedersiniz :KK1: sonrasında yine bişey yok tertemiz:KK76: ve bu arada da buketin özlem için yaptığı tarih açıklamasını okuyunca gözlerim yerinden çıktı, çünkü benimde denemelerimden sonra tam 10-12 gün geçmiş, anammm hayallerim yine hortladı, benimkide yerleşme kanaması ben size diyim ha :KK52: zaten sabahtan beri rahmimde bi acayiplikler batmalar çıkmalar vs vs, içimden diyorum ki , "Allah ALlah hiçte böyle adet olmazdım ben ya, sesiz sedası ağrısız sancısız efendi gibi olurdum" diyip duruyorum :KK1: yani hala gerçekten adet değilim şıkıdım şıkıdım. o testte çıkan tek çizgilere inat hamiş olacağım ben bakın :KK37::KK3::KK8:

buketdemet
7-08-12, 12:08
graphicdesigner
kızlaaarrr demin wc ye gittim, sabah adet oldum sanmıştım ya, bir baktım gelen yooook, giden yokk, çişimi ettim afedersiniz :KK1: sonrasında yine bişey yok tertemiz:KK76: ve bu arada da buketin özlem için yaptığı tarih açıklamasını okuyunca gözlerim yerinden çıktı, çünkü benimde denemelerimden sonra tam 10-12 gün geçmiş, anammm hayallerim yine hortladı, benimkide yerleşme kanaması ben size diyim ha :KK52: zaten sabahtan beri rahmimde bi acayiplikler batmalar çıkmalar vs vs, içimden diyorum ki , "Allah ALlah hiçte böyle adet olmazdım ben ya, sesiz sedası ağrısız sancısız efendi gibi olurdum" diyip duruyorum :KK1: yani hala gerçekten adet değilim şıkıdım şıkıdım. o testte çıkan tek çizgilere inat hamiş olacağım ben bakın :KK37::KK3::KK8:
özleemmmmmmmmm kız bide demişsin kırmızı bayrakları gördüm diye...öyle bayrak mı olur..ne bayrağıydı gördüğün kore bayrağımıydı..ortasında bi tane kırmızı nokta....Alalalala..beni delirtmeyin...:KK53::KK37::KK53::KK37: özlemde kahverengi akıntım var korkuyorum demiş..akıntı makıntı hak getire takmayın öyle şeylere..ben 7 gün şakır şakır adet oldum da üstüne görmüşümdür diye yine gittim test yaptım..adet dediğin benimki gibi olru...oooğğğhhh maşşaalllah...:nazar::nazar:
sen beklede biraz sonra git kan testi yaptır.. özlem sende beklemedesin..aynur sende beklemedesin..ınınınnının ınının çok heyecanlı..durdunuz durdunuz birden kudurdunuz derdi annem..peş peşe dizilin bakiim şimdi... böyle dizilmenin bide peş peşe doğurması var ya..hadi hayırlısı

graphicdesigner
7-08-12, 12:08
buketdemet
özleemmmmmmmmm kız bide demişsin kırmızı bayrakları gördüm diye...öyle bayrak mı olur..ne bayrağıydı gördüğün kore bayrağımıydı..ortasında bi tane kırmızı nokta....Alalalala..beni delirtmeyin...:KK53::KK37::KK53::KK37: özlemde kahverengi akıntım var korkuyorum demiş..akıntı makıntı hak getire takmayın öyle şeylere..ben 7 gün şakır şakır adet oldum da üstüne görmüşümdür diye yine gittim test yaptım..adet dediğin benimki gibi olru...oooğğğhhh maşşaalllah...:nazar::nazar:
sen beklede biraz sonra git kan testi yaptır.. özlem sende beklemedesin..aynur sende beklemedesin..ınınınnının ınının çok heyecanlı..durdunuz durdunuz birden kudurdunuz derdi annem..peş peşe dizilin bakiim şimdi... böyle dizilmenin bide peş peşe doğurması var ya..hadi hayırlısı
kız ben hayali hamileliğimi sürdürüyorum da sen nerdesin ??? psikolojik olarak yaımdan ayrılmasana , bikere 3 kişi değiliz 4 kişiyiz bikerem, sende varsın :KK52: ama sen benden de ileriymişsin yaa, 7 gün adet görüpte test yapan ilk insansın yaa bayılıyorum senin bu hallerine, hakkaten lakabına çok uygun bir insansın. ama bende öyleyim değilmi, hayallerime ara vermiyorum bak, tren gibi bişeyi bişeye ekliyip hayalime devam ediyorum :KK1:
dün masayı çekerken kızdım ya, "varsa eğer sıkı tutunsun" diye, demekki hayali bebeişim de bana inat yaptı, "varım ulan ben bi yerleşeyimde gör sen bak bidaha masa filan çekebiliyormusun" diye kudurdu heralde :KK52::KK52:

bdroner
7-08-12, 12:08
buketdemet
bedriyecim yakının bi zararı yok canım.yeni nesil krem yakılar çıkmış..tabi yinede doktora sor..ben bi kere yapmıştım..üstünde hamileler için uyarı vardı ama..fakat senin öyle bi durumun yok.. dene derim..kayınvalideninde gönlü olur..ama dayanamıyosun böyle kızdırıp yakıyo, yani sıcaklık veriyo..düşene kadarda beklemen lazım..kokusuda çok keskin..bende tüp bebek yaptırırken düşünebilirim..
rahim filmi içinde korkma..anestezili de yapıyolar o çekimi..anestezili istersen gün içinde anestezi olup yaptırabilirsin..ben öyle yaptırdım..uyandıktan sonra hiç bişey yoktu..:KK14: 5-10 dk bekleyip gününe kaldığın yerden devam ediyorsun.. inşallah tüplerinde açıktır..tedavine kaldığın yerden devam edersin..bende senin geçtiğin aşamalardan geçtim.. zorlayan bi süreç biliyorum..sabir gerek sana sabır..
evet çok diliyorum sabır, cesaret ki inanılmaz ihtiyacım var.. bu süreçler gerçekten zor çok zor.. yüreğim ağzımda dolaşıyorum resmen.. ya ben açıkcası yakı denilen olayı yapayımda gebeler kullanamazsa adetten sonra direk yapayım. valla ben gebe olduğum zamanların hiç birini anlamadım.. normalde adet gelirken mide bulantısı, sinir duygusallık, gaz, göğüs hassasiyeti herşey varken düşük yaptığım gebeliklerde sıfır belirti.. ki bir insanda şans da olucak son gebeliğimde o ay sigarayı bırakmak için tedaviye gittim cihaza giriyorsun kulaklarından hormonlarına sinyal gönderiyorlar vs.. nasıl başım dönüyor anlatamam yumurtlama dönemimde yeni geçmiş.. hemşire diyor ki gebe olmayasın bide çok başın dönüyor daha diyorum yumurtlama günlerimdeyim.. neyse tedaviye devam ettim.. sonra midemde bir gaz bir gaz ilaç aldım içiyorum gebeliğin ilk döneminde içilmemesi diyor içtim.. sonra o geçti tatile çıkıyorum ama o zaman biliyordum gebe olduğumu gideyim mi dedim tatile doktora git dedi deniz uçak herşey serbest.. gittim.. iyiydi herşey.. döndümmm dönerken uçakta inanılmaz çok korktum yanlız.. eşim bile korkmuş halimden uçakta.. bi ağlamadığım kaldı.. neyse ertesi gün hoopp düşük.. off amma anlattım haa. sebebi ne anlatmamın yani buradaki psikolojik ve hayali hamile arkadaşlarımız doğru yapıyor.. adet geçti 1 haftada geçti üzerindeenn hamile gibi korunun herşeyden.. bitti :KK52:

buketdemet
7-08-12, 12:08
graphicdesigner
kız ben hayali hamileliğimi sürdürüyorum da sen nerdesin ??? psikolojik olarak yaımdan ayrılmasana , bikere 3 kişi değiliz 4 kişiyiz bikerem, sende varsın :KK52: ama sen benden de ileriymişsin yaa, 7 gün adet görüpte test yapan ilk insansın yaa bayılıyorum senin bu hallerine, hakkaten lakabına çok uygun bir insansın. ama bende öyleyim değilmi, hayallerime ara vermiyorum bak, tren gibi bişeyi bişeye ekliyip hayalime devam ediyorum :KK1:
dün masayı çekerken kızdım ya, "varsa eğer sıkı tutunsun" diye, demekki hayali bebeişim de bana inat yaptı, "varım ulan ben bi yerleşeyimde gör sen bak bidaha masa filan çekebiliyormusun" diye kudurdu heralde :KK52::KK52:
:KK1::KK1::KK1:kesin seninki sana çok kızdı..

irem diye bi kız vardı hayalet sevgilim diye bi şarkısı vardı..bebeğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim beniiiiiiiiiiiiiiiiiiimm, hayalet sevgiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimm..hatırladınmı??/ işte o şarkı benden sana ve hayalet bebeğine gelsin..:KK24::KK24::KK24::KK24::KK16:

bdroner
7-08-12, 12:08
[bedriyecim bencede yap bi yaa, bende merak edşiyorum bende yapıcam zaten bigün, hem kadının gönlü olur, hem büyüklerin vardır bir bildiği, düşünme öyle kocakarı işi filan diye, inanarak yap belki vesile olur kızzz :KK76:[/QUOTE]

yapıcamm Allah izin verirse ama adetten sonra.. bu arada testlerin negatif çıksın önemli değil.. kadın hissediyor biliyor musun gebe olduğunu bir tuhaflık geliyor üzerine, bi değişik hissediyorsun inan ki bak.. sende var mı tuhaflık, değişik haller, hisler.. :KK1:

buketdemet
7-08-12, 12:08
bdroner
evet çok diliyorum sabır, cesaret ki inanılmaz ihtiyacım var.. bu süreçler gerçekten zor çok zor.. yüreğim ağzımda dolaşıyorum resmen.. ya ben açıkcası yakı denilen olayı yapayımda gebeler kullanamazsa adetten sonra direk yapayım. valla ben gebe olduğum zamanların hiç birini anlamadım.. normalde adet gelirken mide bulantısı, sinir duygusallık, gaz, göğüs hassasiyeti herşey varken düşük yaptığım gebeliklerde sıfır belirti.. ki bir insanda şans da olucak son gebeliğimde o ay sigarayı bırakmak için tedaviye gittim cihaza giriyorsun kulaklarından hormonlarına sinyal gönderiyorlar vs.. nasıl başım dönüyor anlatamam yumurtlama dönemimde yeni geçmiş.. hemşire diyor ki gebe olmayasın bide çok başın dönüyor daha diyorum yumurtlama günlerimdeyim.. neyse tedaviye devam ettim.. sonra midemde bir gaz bir gaz ilaç aldım içiyorum gebeliğin ilk döneminde içilmemesi diyor içtim.. sonra o geçti tatile çıkıyorum ama o zaman biliyordum gebe olduğumu gideyim mi dedim tatile doktora git dedi deniz uçak herşey serbest.. gittim.. iyiydi herşey.. döndümmm dönerken uçakta inanılmaz çok korktum yanlız.. eşim bile korkmuş halimden uçakta.. bi ağlamadığım kaldı.. neyse ertesi gün hoopp düşük.. off amma anlattım haa. sebebi ne anlatmamın yani buradaki psikolojik ve hayali hamile arkadaşlarımız doğru yapıyor.. adet geçti 1 haftada geçti üzerindeenn hamile gibi korunun herşeyden.. bitti :KK52:
bir musibet bin nasihattan iyidir arkadaşım..artık biz yeni jenerasyonun vücutları eskiler kadar sağlam değil ki tarlada bile çapa sallarken, göbekler sağlam kalabilsin..her yerden, bilgisayarlardan bile negatif enerji alıyoruz...bu nedenle bu devirde dikkat etmek gerek..özellikle biz bekleyenler sabredenler dikkat etmeli, hadisi şerifde buyurduğu gibi çalışmadan dua edenler silahsız savaşanlar gibidir..boşa kürek çekmeyin demek istiyor..ama bu korkularını yenmelisin..tabikide senin yerindeki bi kişi için çok normal..düşük olayı üzücü..fiziksel olarakda yaralayıcı bişey..belkide en korktuğun şey bu..ama korkmamak için kendine telkinde bulunmalısın..mesela kendi kendine konuş..b.en çok yaparım..manyağımya ben bide ondanda olabilir:KK37::KK53::KK37::KK53: :KK52:

graphicdesigner
7-08-12, 12:08
bdroner
evet çok diliyorum sabır, cesaret ki inanılmaz ihtiyacım var.. bu süreçler gerçekten zor çok zor.. yüreğim ağzımda dolaşıyorum resmen.. ya ben açıkcası yakı denilen olayı yapayımda gebeler kullanamazsa adetten sonra direk yapayım. valla ben gebe olduğum zamanların hiç birini anlamadım.. normalde adet gelirken mide bulantısı, sinir duygusallık, gaz, göğüs hassasiyeti herşey varken düşük yaptığım gebeliklerde sıfır belirti.. ki bir insanda şans da olucak son gebeliğimde o ay sigarayı bırakmak için tedaviye gittim cihaza giriyorsun kulaklarından hormonlarına sinyal gönderiyorlar vs.. nasıl başım dönüyor anlatamam yumurtlama dönemimde yeni geçmiş.. hemşire diyor ki gebe olmayasın bide çok başın dönüyor daha diyorum yumurtlama günlerimdeyim.. neyse tedaviye devam ettim.. sonra midemde bir gaz bir gaz ilaç aldım içiyorum gebeliğin ilk döneminde içilmemesi diyor içtim.. sonra o geçti tatile çıkıyorum ama o zaman biliyordum gebe olduğumu gideyim mi dedim tatile doktora git dedi deniz uçak herşey serbest.. gittim.. iyiydi herşey.. döndümmm dönerken uçakta inanılmaz çok korktum yanlız.. eşim bile korkmuş halimden uçakta.. bi ağlamadığım kaldı.. neyse ertesi gün hoopp düşük.. off amma anlattım haa. sebebi ne anlatmamın yani buradaki psikolojik ve hayali hamile arkadaşlarımız doğru yapıyor.. adet geçti 1 haftada geçti üzerindeenn hamile gibi korunun herşeyden.. bitti :KK52:
canım benim sağol ya anlat tabi oh şöyle uzun uzun yazıları çok severim ben zaten. kendimde hatta pek kısa yazamam :KK1:
insan zaten yok yok bu sefer bende bişey yoktur dediği zamanda da hamle kalma olasılığı yüksek oluyor nedense. bende varya hep adet öncesi sinirli olurum, canım kola çeker, çikolata çeker ama hiç aklıma gelmezki benim adetim yaklaştı ondan heralde diye, hep her ay salak gibi derimki ne oluyor bana yaa bu ne hal filan diye gıcık olurum kendime. sonrasında tabi gelsin kırmızılar.:KK52:
Ben şu Kurandaki ayetten çok etkilendim onun için adet bile olsam buketin dediği gibi, "kesin üstüne görüyorumdur ben hala hamileyim" diycem :KK52: ümit fakirin ekmeğidir napalım :KK1:
bu arada rahim filmini ben birkaç hafta önce çektirdim, tam bir kaostu, senle ozamanlar tanışmamıştım bilmiyorsundur, dr baktı emin olamadı, radyolog baktı tıkanık dedi, ama dr dediki ben bide uzmana sorayım emin olamadım dedi. 2 gün sonra ara beni dedi dr um. tabi ben hemen zır zır ağladım, küstüm çocuk mocuk istemiyorum banane dedim. eşime dedimki çocuğun ç sini dersen bidaha benle konuşma ben yapmıyorum vazgeçtim dedim.
1 hafta dr u aramadım kötü haber verecek nasılsa diye. sonra bi cesaret aradım ki meğer temiz çıkmış, yasemincim hamile olmamak için hiçbir sebebin yok demezmi:KK23: bu seferde sevinçten ağlamam gelmedimi :KK52: (bu arada buket diycek ki, bana ağlama diyene bak kendi ağlamış :KK52: ) ama dr a gittiğim zaman çok psikolojim bozuluyor nedense, hemen duygularım geliyor, onu atlatamadım henüz ama onuda yapıcam ALlahın izniyle:KK34:
işte böyle, bu arada anestezisiz oldum, resmen doğum yapmak gibiydi çok sancı verdi bana, aklımı oynatacaktım yani, istersen anestezili yaptır canım sen bilirsin tabi, herkesin vucudu bir değil

graphicdesigner
7-08-12, 12:08
buketdemet
:KK1::KK1::KK1:kesin seninki sana çok kızdı..
irem diye bi kız vardı hayalet sevgilim diye bi şarkısı vardı..bebeğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim beniiiiiiiiiiiiiiiiiiimm, hayalet sevgiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimm..hatırladınmı??/ işte o şarkı benden sana ve hayalet bebeğine gelsin..:KK24::KK24::KK24::KK24::KK16:
kız sende nasıl bir zeka varyaa süpersin evet o benim şarkım olsun, aldım kabul ettim :KK76::KK52:
bdroner
yapıcamm Allah izin verirse ama adetten sonra.. bu arada testlerin negatif çıksın önemli değil.. kadın hissediyor biliyor musun gebe olduğunu bir tuhaflık geliyor üzerine, bi değişik hissediyorsun inan ki bak.. sende var mı tuhaflık, değişik haller, hisler.. :KK1:
ayy ben geçen hafta aynaya baktım, kendimi anne gibi gördüm bir anda, yüzümde anne ifadesi vardı, hatta eski topiğede yazmıştım gülerek :KK1:
bide rahmimdeki değişik olaylar filan, ilk defa olan batmalar, hafif sancılar, şişkinlik hissi yumurtalıklarımda, vs vs say say bitmez, ama testler negatif, ya benim gerçekten hayal gücüm çok kuvvetli, yada içerde tutunmaya çalışan bir inatçı melek var :KK34:

buketdemet
7-08-12, 12:08
graphicdesigner
canım benim sağol ya anlat tabi oh şöyle uzun uzun yazıları çok severim ben zaten. kendimde hatta pek kısa yazamam :KK1:
insan zaten yok yok bu sefer bende bişey yoktur dediği zamanda da hamle kalma olasılığı yüksek oluyor nedense. bende varya hep adet öncesi sinirli olurum, canım kola çeker, çikolata çeker ama hiç aklıma gelmezki benim adetim yaklaştı ondan heralde diye, hep her ay salak gibi derimki ne oluyor bana yaa bu ne hal filan diye gıcık olurum kendime. sonrasında tabi gelsin kırmızılar.:KK52:
Ben şu Kurandaki ayetten çok etkilendim onun için adet bile olsam buketin dediği gibi, "kesin üstüne görüyorumdur ben hala hamileyim" diycem :KK52: ümit fakirin ekmeğidir napalım :KK1:
bu arada rahim filmini ben birkaç hafta önce çektirdim, tam bir kaostu, senle ozamanlar tanışmamıştım bilmiyorsundur, dr baktı emin olamadı, radyolog baktı tıkanık dedi, ama dr dediki ben bide uzmana sorayım emin olamadım dedi. 2 gün sonra ara beni dedi dr um. tabi ben hemen zır zır ağladım, küstüm çocuk mocuk istemiyorum banane dedim. eşime dedimki çocuğun ç sini dersen bidaha benle konuşma ben yapmıyorum vazgeçtim dedim.
1 hafta dr u aramadım kötü haber verecek nasılsa diye. sonra bi cesaret aradım ki meğer temiz çıkmış, yasemincim hamile olmamak için hiçbir sebebin yok demezmi:KK23: bu seferde sevinçten ağlamam gelmedimi :KK52: (bu arada buket diycek ki, bana ağlama diyene bak kendi ağlamış :KK52: ) ama dr a gittiğim zaman çok psikolojim bozuluyor nedense, hemen duygularım geliyor, onu atlatamadım henüz ama onuda yapıcam ALlahın izniyle:KK34:
işte böyle, bu arada anestezisiz oldum, resmen doğum yapmak gibiydi çok sancı verdi bana, aklımı oynatacaktım yani, istersen anestezili yaptır canım sen bilirsin tabi, herkesin vucudu bir değil

kız özlem.. doktor kötü haber verecek diye aramamak ne demek..ben bile bunu yapmadım..bak o derece psikolojiğim yinede yapmadım..ama doktora gidince dizlerim hala titrer.. hele o koltuk yokmu o nisale dedikleri..beni öldürüyor.. bide benim doktorunki böyle son moda robotlu felan aşağı yukarı indir kaldır aklım gidiyo..:KK23::KK23:
ama geçen söyle düşündüm kızlar.. (bekleyin yazacam)(arkası yarın)

graphicdesigner
7-08-12, 12:08
buketdemet
kız özlem.. doktor kötü haber verecek diye aramamak ne demek..ben bile bunu yapmadım..bak o derece psikolojiğim yinede yapmadım..ama doktora gidince dizlerim hala titrer.. hele o koltuk yokmu o nisale dedikleri..beni öldürüyor.. bide benim doktorunki böyle son moda robotlu felan aşağı yukarı indir kaldır aklım gidiyo..:KK23::KK23:
ama geçen söyle düşündüm kızlar.. (bekleyin yazacam)(arkası yarın)
ALlahım psikolojiğim benim , benim adım neydi özlem mi gerçekten. ahh bizim kız iyice tırlattı, beni psikolojikmen özlem sanıyor :KK52:
yasemin ben hu huuuu :KK1::KK19::KK9:
bende diyorum bi önceki cevabında yanlış yazdı karıştırdı heralde diyorum ölme sen emi :KK1: