Bizim de Meleğimiz Olacak, Buraya Yazıyoruz :)

barisozlem
4-08-12, 07:08
nuradamla
canım benim eyer test yapmayla ilgili bir sorunun yoksa yap işte,ha mesela bazıları yapıp da negatifi görünce pişman oluyor ya yaptığına,stres falan yapıyor,eger ğyleyse yapma,adetini bekle,yok bir problem yok diyorsan,yap o zaman kuzum,yap da bir bomba da senden gelsin...

günümü bekleyecektim hatta birkaçgün fazladan beklerim diyordum ama seni duyunca gaza geldim ne yapsam bilemedim, testten sonra biraz etkileniyorum ama ne yapayım

beytocan
barisozlem
yaa bende test yapmak istiyorum bugün 26.günüm aman hiç belirti yok kesin yine adet olucam:KK5:
kızlar benimde renglme 10 gün var hafif kasıklarımda batmalar var ama hiç umutlu degilim :KK5: :KK5: :KK5: gine olmucak biliyorum 2.kloman deneyimmim

_AYNURA_
barisozlem
aynur senin belirtilerin varmıydı
ne bileyim ya,bu sabahdan miydem bulanıyor,bir de gaz var sanki.bir de yumurtamadan 5gün falan sonra sanki kasığımın ortasına bıçak sapladılar.diyerleri her zamanki şeyler.yaaaaaa,kızlar size en güzel tavsiyem cerviksini konrol edin,ben dün ilk onu yaprıktan sonra emin oldum ve test yapmaya karar verdim.hiç korkma sadece dokun hiss et kıvamını ve çık....

barisozlem
beytocan
kızlar benimde renglme 10 gün var hafif kasıklarımda batmalar var ama hiç umutlu degilim :KK5: :KK5: :KK5: gine olmucak biliyorum 2.kloman deneyimmim
canım senin yumurtaların çatlıyor olabilirmi daha adetine çok varmış

_AYNURA_
beytocan
e böyle umutsuz konuşunca bebek gelirmi hiç,kızlar biliyor,benim daha yumurtlama günüm olmamıştı ama ben bu ay olucak diye çooook umutluydum,ki inşallah bebeyim bana tutunur da...

barisozlem
nuradamla
e böyle umutsuz konuşunca bebek gelirmi hiç,kızlar biliyor,benim daha yumurtlama günüm olmamıştı ama ben bu ay olucak diye çooook umutluydum,ki inşallah bebeyim bana tutunur da...
tutunur inşallah canım sen düşünme onu, herşey güzel olacak:nazar:

beytocan
nuradamla
kızlar ben 2saatlik bir idrarla test yaptım,önce çok silik,sonra gözle görünen silik çizgiyi gördüm ben yaaaaaa.....:18::18::18::18::18::18:
ne dersiniz???hiç biriniz de yoksunuz ki çatlarım ben ya....
senin adına çok sevindim hayırlı evlet :KK49: olur inşallah ben yeni sayılırım nasıl hamiş kaldın tedavimi nekadar olmuyo benim 10 var renglma kloman kullanıyom 2.deneyimim mam hiç umutlu degilim cvp verirsen çok sevinirim

_AYNURA_
beytocum,ben de 5aydır uğraşıyordum,ama tedavi falan olmadım,doktora da gitmedim,1kere kimyasal geçirdim,şimdi de böyle,ama yine tırsıyorum...

barisozlem
nuradamla
beytocum,ben de 5aydır uğraşıyordum,ama tedavi falan olmadım,doktora da gitmedim,1kere kimyasal geçirdim,şimdi de böyle,ama yine tırsıyorum...
aynur kimyasal gebelik nasıl oluyor?

beytocan
nuradamla
inşallah güzel hayırlı bir hamileligin olur bende çok hamile kalmak istiyorum ama olmuyo sag yumurtamda kist var(kloman)ilaç kullanıyorum bakalım

_AYNURA_
barisozlem
aynur kimyasal gebelik nasıl oluyor?
sadece testler gösteriyor kuzum,adet günüde de ya da daha öncesi adet oluyorsun....

beytocan
4-08-12, 08:08
graphicdesigner
Efsun'cum, canım çok teşekkürler, çok naziksin canım benim. İnşallah herşey çok güzel olacak, böyle pozitif topiklerden + + + bebeişler çıkacak inşallah :KK46::KK1:

Buketim ne güzel yazmışsın valla, iyice bastır kız aman okunaklı olsun ki hemencicik melekler görsün yazılarını göndersin minişlerimizi :KK1:

littlebirdie, hoşgeldin tatlım, tablomuzdaki yazılan bilgileri sende bana iletirsen hemencicik eklerim seni, sende bizim ilk yeni üyemiz olursun tatlım, bu ünvan da sana ait olsun :KK34::KK16:
benide aranıza alırmısınız lütfen ben yeniyim:KK43:((((

_AYNURA_
nerden kaldın kuzum benim?gel hadiiiii....

barisozlem
beytocan

alırız tabi niye almayalım, sen bize bilgilerini yaz yasemin seni tabloya ekler ilk sayfada tablomuz var oraya bak gerekli bilgileri yaz olurmu

_AYNURA_
beytocan
tabiki tatlım benim,hele bir yasemin gelsin,o seni belgilerinle tabloya alır kuzum....inşallah senin için de uğur getirir...

beytocan
graphicdesigner
" Allahım sen bizlere hayırlı, sağlıklı, Senin yolunda, Peygamber Efendimize hayırlı ümmet, ailesine hayırlı evlat, vatanına, milletine, dünyasına, ahiretine faydalı, kendisine faydalı, iyi huylu, güzel ahlaklı, güzel kaderli, güzel vucutlu ve güzel yüzlü hayırlı bir evlat nasibet "

:KK46::nazar::nazar::nazar: UĞURLU TABLOMUZ :nazar::nazar::nazar::KK46:

hamiş adaylarımız isim bat yaş evlilik hamişlik isteği sorunu son durum
graphicdesigner yasemin 5 ağus. 29 2010 7 ay pco beklemede
melek2828 melek 26 ağus. 27 2007 3 yıl sebepsiz beklemede
yokh derya belirsiz 27 2010 10 ay kan pıhtılaşması yumoş takibinde
buketdemet buket 20 ağus. 29 2008 3 yıl yumurta çatlamama bat'tan sonra tüp bebiş + psikolojik hamile :KK52:
barisozlem özlem 6 ağus. 29 2009 1 yıl kan pıhtılaşması beklemede + psikolojik hamile :KK52:
tmyomr tümay 17 ağus. 23 2009 3 yıl kan pıhtılaşması beklemede
benjamin_ipek ipek belirsiz 25 2010 2 yıl pco beklemede
nuradamla aynur 8 ağus. 24 2012 4 ay sorunsuz beklemede
rose_s sibel 7 ağus. 27 2012 2 ay sorunsuz beklemede
littlebirdie yasemin 5 ağus. 27 2010 4 ay sorunsuz beklemede
rabia8184 rabia 21 ağus. 28 2012 7 ay pco beklemede
tb_fb tuba 25 tem. 25 2009 3 yıl yumoş takibi beklemede
kardelen_im32 zeliha 8 ağus. 22 2010 1 yıl sebepsiz beklemede
:KK49: hamişlerimiz isim sat yaş evlilik tahmini doğum atlattığı sorun son durum
alaraburcu burcu 08.06.2012 24 2010 23.03.2013 pco :nazar:hamiş:nazar:
rose86 gül 26.01.2012 26 2009 02.11.2012 sebepsiz bekledi :nazar:hamiş:nazar:

:KK3: 100 ADET KELİME-İ TEVHİD DUA LİSTEMİZ :KK3:
"Lâ ilâhe İllellâh, Muhammedün Resûlüllah."

nick okunacak tarih ne için?
nurdamla / aynur 02.08.2012 perşembe hamişlik
graphicdesigner / yasemin 03.08.2012 cuma hamişlik + hayırlı bir ev
tymomr / tümay 04.08.2012 cumartesi hamişlik
buketdemet / buket 05.08.2012 pazar hamişlik
benjamin_ipek / ipek 06.08.2012 pazartesi hamişlik
barisozlem / özlem 07.08.2012 salı hamişlik
rose86/ gül 08.08.2012 çarşamba sağlıklı hamilelik + kolay doğum
alaraburcu/ burcu 09.08.2012 perşembe sağlıklı hamilelik + kolay doğum
melek2828/ melek 10.08.2012 cuma hamişlik
rose_s/ sibel 11.08.2012 cumartesi hamişlik
littlebirdie/ yasemin 12.08.2012 pazar hamişlik
tb_fb/ tuba 13.08.2012 pazartesi hamişlik
kardelen_im32/ zeliha 14.08.2012 salı hamişlik
CANLARIM BİR ARKADAŞIMIZ CUMA DUASI ÖNERDİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.
(Allah böyle duaları bizlere duyuranlardan da razı olsun, bizde yayalım)

bu duayı cuma selasından sonra okuyacaksınız, arkadaşımın söylediğine göre bu duayı okumuş, haftaya cuma hamiş olduğunu öğrenmiş, inşallah bizlerede öyle mucizeler olur aminnn

Cuma Duası

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.
Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.
Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.
İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster bize.
Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.
Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.
Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.
Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.
Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.
Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.
Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.
Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.
Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.
Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.
Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.
Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.
Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.
Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.
Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.
Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.
İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.
Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.
Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.
Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.
Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.
Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.
Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.
Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.
Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.
Amin.
kızlar adım arzu 25 yaşındayım 2009 evlendim 3yıldır bebişim olmuyo yomaş takibi yapılıyo kisttim oldugu için bebişim olmuyu diye görünüyo ayın 14 de reng dönemim hamişlil bekliyom bende duanıza katılmak istiyom

beytocan
nuradamla
tabiki tatlım benim,hele bir yasemin gelsin,o seni belgilerinle tabloya alır kuzum....inşallah senin için de uğur getirir...
inşallah hepimize hep hayalim bigün :KK49: :KK49: hamile kalırsa bura yzcam umarım hayalim gerçekleşir

rabia8184
4-08-12, 09:08
ben geldim herkese günaydın umarım güzel bir gün olur

rose_s
rabia8184
ben geldim herkese günaydın umarım güzel bir gün olur
günaydın canım nasılsın

barisozlem
yasemiiin holgeldin varmı bi gelişme

tmyomr
dualar için teşekkürler yasemin ne yaptın tatlım senden haber bekliyoruz:KK49::KK49:aynurcum hadi inş.

rabia8184
rose_s
günaydın canım nasılsın
tşkler canım çok şükür sizleri soralım

_AYNURA_
anlaşılan yaseminim yaz-yaz bitiremiyor...

graphicdesigner
Canlarımmmmmm ben geldim, ayyy yeni uyandım yaaa inanamıyorum maşallah subhanallah sana aynurum hani beni geçmeyecektin kız sen, ama suç bende canım , sabah kalktım hemen çişimi yaptım:KK1: insan bi foruma girer bi bakar sonra yapar dimi, tühhhhh bu haberleri duysaydım yapmazmıydım hiç :KK52: ben kesin senden önce olmuşumdur da test yapmadığım için öğrenemedim hala :KK52:
Kuşum bugünun ve topiğimizin en güzel ilk haberi senden geldi Allahım nekadar sevindim nekadar uçtum yaa maşallah sana 100 lerce kez maşallah:nazar:
ama kızlar bu bana bir kez daha umut oldu, çünkü aynurun ayağı uğurludur ben ona çok inandım onu tanıdım tanıyalı, eğer aramızda ilk hamiş o ise, bizimkilerde birkaç gün arayla merhaba diyecekler kesin bize, çünkü onun arkasından sürükleyen bir enerjisi var bence, hepimiz aynurun yolundayızzEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
şimdi geçmişe dönük cevaplarımı yazacağım ayy geçmişi okuyayım derken geciktim ama içim içimi yedi ne sevindim yaaaa göbek atıcam şimdi hee, ama hamişsem fazla sallanmasın diye tutuyorum kendimi :KK52:

:KK23: :KK23: :KK23:

rose_s
rabia8184
tşkler canım çok şükür sizleri soralım
bizlerde iyiz canım Allah a şükürler olsun