Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2013 Mayıs annleri paylaşım alanı

everythingwillbegreat
28-09-12, 14:09
PekBiCici
Sen TR gelene kadar bitmez herhalde canım
Bu rusya meyveden yoksun bir ülke sanırım, benim arkadaşımda vardı ağaçtan içki yetişse ona razılar derdi :KK9:
tam aksi her mevsim her meyve var canim, ne ararsan bulabilirsin burda turkiyede gormedigim meyveler dahil
ama hormonlu iste cogu:KK43:
ayva da aralikta ocakta oluyor:KK50:

PekBiCici
everythingwillbegreat
tam aksi her mevsim her meyve var canim, ne ararsan bulabilirsin burda turkiyede gormedigim meyveler dahil
ama hormonlu iste cogu:KK43:
ayva da aralikta ocakta oluyor:KK50:
İşte kendileri yetiştiremiyorlar, çok soğuk coğrafyası olduğu için yaz meyvelerini hormonluyorlardr.:nazar:
Ama tr geldiğinde açığı kapatırsın bol bol meyve tüketerek artık, hormonlu ilk 3 ayda pek iyi değil diye duydum.
Ben oyüzden pek meyve tüketemiyorum,Yatıyorum kalkıyorum nektari yiyorum

snowflakeN
yokh
gebeliğimi ögrendigim gnden beri progestan alıyodum canım
devam ediyorum bakalım hatta dozu artırdık falan.
ben pıhtılaşma için coraspin ve ignede kullanıyorum bazen onlarda yan etki olarak yapabiliyomuş ama bilmiyorum tabi usg de bi sorun yoktu :nazar:
dinleniyorum işte hiçbişey yaptıgım yok 1 haftadır yatıyorum
dr a gidince rahatlarım inşallaaaaaah :KK16:
bende corasprın kullanıyorum cnm onun ne yan etkısı var bak bunu bılmıyordum:nazar:cunku ben onu 30. haftaya kadar kuıllanacakmısım

snowflakeN
MyHoS
çok şükür güzel haberlerle geldik kızlar:nazar:

beta hcg çarşamba 1836 idi keseyi göremeyince dış gebelikten şüphelenmişti doktorumuz

neyseki bugün beta hcg 3860 çıktı doktor kesemizi de gördü:nazar:

benim geç döllenmem olduğu için usg ye göre 4+6 imişiz sata göre 5+3

ondan bebişimiz hemen görünmemiş kalp atışları ve embriyoyu görmek için 15 ekimde gideceğiz

dualarını esirgemeyen herkesten allah razı olsun:KK16:

işte miniğimiz de burda
:nazar::nazar:
Eki Görüntüle 519838
hadı gozun aydın cnm korktugumu gıbı degılmıs sonuc

snowflakeN
thesun
çarşamba doktor kontrolüm vardı.ultrasonda kese büyümüş kanama alanı geçmiş dedi.hatta bebek de oluşmaya başlamıştı.on gün sonra gel testlerini yapalım, kalp atışlarını dinleyelim dedi doktor. ama geldikten sonra akşam yine kanamam oldu ve dün gece de olmuş biraz. doktor bidaha olursa gel hastaneye yatışını yapalım dedi. ben progestan günde 600mg kullanıyorum ayrıca 3günde 1 iğnesini yaptırıyorum.artık yoruldum bu durumdan. 1. bebeğimde tek damla kanamam olmadı ama kalbi durmuştu.şimdi de sürekli kanamam var
çok gecmıs olsun cnm ınsallah bu gunlerınde gececek saglıklabebegıne kucagına alacaksın

snowflakeN
MELEK04
kızlar 6 ekimde kontrolüm var sata göre 6+4 oluyorum o zaman kalp atışlarını görürmüyüm :26:
bende 6+4 de duydum cnm ınsallah snde dyarsın aynı gu baska heyecanlkarla gıdıyoruz doktora:KK1:

MyHoS
PekBiCici
Mevsiminde olanada pek inanmıyorum ki canım ben
Herşeyimiz hormon olmuş, hazırcı olmuşuz, ekip biçmeyi emek vermeyi unutmuşuz, herşey şipşak olsun bitsin yapılıyor-insan sağlığı hiçe sayılıyor:KK45:
Kendimiz ekip biçecek alanda kalmadı heryer bina-toprak yok :KK14: en kötü kurutulmuş alacağız aktarlardan ama karpuz için ne yaparsın bilemedim :KK53:

benim zaten acaip acaip isteklerim olur kesin adamım yandı valla
:KK9::KK9:

PekBiCici
Sen TR gelene kadar bitmez herhalde canım
Bu rusya meyveden yoksun bir ülke sanırım, benim arkadaşımda vardı ağaçtan içki yetişse ona razılar derdi :KK9:
ayy ne güldüümmm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

snowflakeN
hadı gozun aydın cnm korktugumu gıbı degılmıs sonuc
çok şükür canım saol:nazar::nazar:

anne34
gulsevdam
kızlar 9 ayva 4. ayı dolmadan yemek lazım ama ne eksık ne fazla
bıranonce cıksada yesem :)
bırde 4. aya kadar hatım okumak
50 bın kelımeı tevhıd
70 bin subhanallahi vebihamdihi

araf suresı 189. ayet her farz namaz sonrası
lokman ibrahim yusuf sürelerini her gun okumak
4.aydan sonra meryem suresı
hergun herhangı bır farz namazdan sonra 1 fatıha hz. fatma valıdemızın ruhuna hedıye etmek
ve 9. ayda secde süresi

ve aşırıya kaçmadan çam fıstığı yemek zeki olmasına sebebmiş bunları not almıstım sızede haber edeyım dedım

bırde gobek muhabbetı olmus kg vermeme ragmen gobiş bendede cıkık
zayıf olanlarda cok daha fazla bellı oluyor sımdılık kıyafetlerım rahat sorun yasamıyorum ama kısa dogru toplu bı alısverıs benıde beklıyor:)

bebeğim için ise 6 7 aylık olmadan bısey almayı düşünmüyorum sonra ablamlarla toplu alısverıse cıkıcam hayırlısı bakalım ..
Ayva ne içinmiş merak ettimde bı de her gün 1 yasinde okunmaliymis daha bir çok şey var arkadaslar yapabiliriz inşallah

yokh
MyHoS
aslında ateş ölçer bahane kafamızdan attığımız an gelmiş kuzucuklarımız

topikteki diğer kızlara da tavsiyede bulun bence bıraksınlar ateş ölçmeyi akışına bıraksınlar:KK16::KK16:

inşallah mutluluğumuz daim olsun:nazar: siz gördünüzmü keseyi canım

gördük tatlım kesemizi :nazar:
pazartesi günü pıtpıtlar için gidecegim çok heyecanlıyımmmm :KK8:
inş sorunsuz duyarız.rabbim sevincimizi daim etsin inşalah.

benimde canım bugün künefe istedi kızlar sipariş ettim geldi neyseki koca şeyi oturdum yedim iyimi :KK1:

reyyan07
28-09-12, 15:09
07papatya
şimdi senın bı kız var buda 2.hamöıleleık ve ıkız oylemı benmı yanlış analdım
evet kızım var 3buçuk yaşında ve bu hamileliğimde ikiz :)

MyHoS
yokh

benimde canım bugün künefe istedi kızlar sipariş ettim geldi neyseki koca şeyi oturdum yedim iyimi :KK1:
hadi bakalım hayırlısıyla duyarsınız inşallah pıtpıtları :nazar:

ohhhh afiyet bal şeker olsun tatlılar yenmeye başlamış ben turşuyla başladım ve hala öyleyim
:KK52::KK52::KK52::KK52:

everythingwillbegreat
PekBiCici
İşte kendileri yetiştiremiyorlar, çok soğuk coğrafyası olduğu için yaz meyvelerini hormonluyorlardr.:nazar:
Ama tr geldiğinde açığı kapatırsın bol bol meyve tüketerek artık, hormonlu ilk 3 ayda pek iyi değil diye duydum.
Ben oyüzden pek meyve tüketemiyorum,Yatıyorum kalkıyorum nektari yiyorum
ben cok guzel zamanda hamile kaldim
tam bolluk zamani meyvede ve sebzede
hep de dogallar cunku ozbekistan azerbeycandan falan geliyorlar, zaten guzel seciyorum cabuk bozuluyorlar
anliyorum hangisi iyi hangisi kotu
uzume, seftaliye, erige.. bircok yaz meyvesine ve kabak, patlican, domates gibi sebzelere doydum iyki yazin hamile kalmisim burda, yoksa hicbir sey yiyemezdim dogal degil diye
ama bu mevsimden sonra havalar sogudu iyice ve kisin gelenler hep problemli iste onlar kotu:KK34:

icetea17
MyHoS
hadi bakalım hayırlısıyla duyarsınız inşallah pıtpıtları :nazar:

ohhhh afiyet bal şeker olsun tatlılar yenmeye başlamış ben turşuyla başladım ve hala öyleyim
:KK52::KK52::KK52::KK52:
Canım benim güzel haberlerini aldım
çok sevindim kaç gündür aklımdasın tekrardan geçmiş olsun
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve sağlıkla büyütmeyi inşallah

everythingwillbegreat
yokh

o zaman bizim cinsiyetler farkli olabilir
tatli istegi gostermis kendini:KK1:
afiyet olsun canim

ben hamile oldugumdan beri tatli yiyemiyorum:KK1:

hawi_n
selam kızlar nasılsınızz

beeren
28-09-12, 16:09
MELEK04
kızlar 6 ekimde kontrolüm var sata göre 6+4 oluyorum o zaman kalp atışlarını görürmüyüm :26:
canım görürsün ben az önce gittim duydum bebişimin sesini..benim sat 21.08 altı haftalığım rahat ol sen :)

beeren
everythingwillbegreat
o zaman bizim cinsiyetler farkli olabilir
tatli istegi gostermis kendini:KK1:
afiyet olsun canim

ben hamile oldugumdan beri tatli yiyemiyorum:KK1:
tatlar cinsiyete göre değişirmi acaba benim canım hep tuzlu şeyler istiyor tatlı şeylere bayılırdım şimdi hiç istemiyorum :)ama bende cinsiyetini çok merak ediyorum

ashanur
Kizlar hamile yastigimi aldim cok rahat ve kullanisli,uyku problemi cekiyorsaniz bence denemeye deger:KK34:

MyHoS
icetea17
Canım benim güzel haberlerini aldım
çok sevindim kaç gündür aklımdasın tekrardan geçmiş olsun
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve sağlıkla büyütmeyi inşallah
inşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim:KK16::KK16: bana çok iyi geldiniz sayenizde moral buldum canım:KK16:

hepimiz sağ salim olalım bebeklerimizlee:nazar::nazar::nazar: sen nasılsın bugün

seku87
off burası ne kalabalıkmış:) çok sevindim arkadaşlar. allah sağlıcakla doğmalarını nasip etsin inşallah. insan anne olduğu zaman fazladan bir şey yese, bir yere bassa, gözü seğirse telaşa kapılıyor:) hamile arkadaşlarım için abartıyorlar diye düşünürdüm hep ama değilmiş, davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş:)

ozlem80
MyHoS
kızdım canım beni üzdüğü için ama sanırım bizim doktorumuz biraz garantici herşeyin sağlıklı ilerlediğinden emin olmadan bütün olumsuzluklardan bahsediyor bugün daha iyi tanımaya başladım kendisini randevu saatini beklerken bi arkadaşla tanıştık o da bahsetti biraz seyhun bey öyledir ama işinde çok iyidir dedi bakalım görücez

güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim inşallah herkes sağ salim kucağına alır yavrusunu:nazar:
en çok korktuğum dış gebelikti onu atlattığımız için çok mutluyum şükürler olsun

bizde çok sevindik canımcım:nazar::nazar: inşallah sende güzel haberlerle geleceksin:KK16::KK16:
merhaba cok sevindim guzel haberinize. bence doktorunuza bu kadar guvenmeyin 2000 betahcg gecmeden dis gebelikten bahsetmesi cok dusundurucu. garanticilikle ilgisi yok bosuna uzdu sizi. umarim bundan sonrasi hep keyifle ilerler.

MyHoS
seku87
off burası ne kalabalıkmış:) çok sevindim arkadaşlar. allah sağlıcakla doğmalarını nasip etsin inşallah. insan anne olduğu zaman fazladan bir şey yese, bir yere bassa, gözü seğirse telaşa kapılıyor:) hamile arkadaşlarım için abartıyorlar diye düşünürdüm hep ama değilmiş, davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş:)
hoşgeldinnn:KK3:

aynen dediklerine katılıyorum panikatak olmazsam iyidir:KK9:

aklıma bişeyler geldikçe içimden dua ediyorum biraz hafiflememi sağlıyo yoksa düşün düşün işimiz zor
:KK53::KK53:

kuramm
ya kızlar ben bebeğimin kalp atışlarını gördüm geçen pazartesi ama şimdide kalbi durcak diye herkez gibi bende çok korkuyorum ya bu ne biçim bişey ya önce düşükten sonra kalp atışından korkmaya başladım sizde de var mı böyle duygular yoksa tekmiyim

kuramm
snowflakeN
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 03-05-2013

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından ( tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...erinin-ultrason-goruntuleri.html#post26225652
YENİ GELEN ARKADASLAR LISTEYE EKLENMEK ISTIYORSANIZ LUTFEN SIRASIYLA BILGILERINIZI YAZINIZ:)
İSİM YAŞ SAT TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ CİNSİYET ANNENİN KAÇINCI BEBEĞİ
huzur_34 21 5 hazıran 13 mart ??? İLK:nazar:
ayla_85 27 22 temmuz 28 nısan ??? İLK:nazar:
dsde 25 17 temmuz 1 mayıs ??? İLK:nazar:
snowflaken 24 23 temmuz 1 mayıs ??? İLK:nazar:
qsule 27 25 temmuz 1 mayıs ??? İLK:nazar:
ashanur 29 26 temmuz 2 mayıs ??? İLK:nazar:
reyyan07 26 26 temmuz 2 mayıs ??? 2 :nazar:
zeyden84 28 26 temmuz 2 mayıs ??? İLK:nazar:
everythingwillbegreat 27 27 temmuz 3 mayıs ??? İLK:nazar:
almina007 36 27 temmuz 3 mayıs ??? İLK:nazar:
SareY 24 27 temmuz 3 mayıs ??? İLK:nazar:
patissera 24 28 temmuz 4 mayıs ??? İLK:nazar:
mec_ 30 28 temmuz 5 mayıs ??? İLK:nazar:
garipbisey18 28 29 temmuz 5 mayıs ??? İLK:nazar:
esracakan 31 1 agustos 8 mayıs ??? 2 :nazar:
sometımes 30 31 temmuz 8 mayıs ??? İLK:nazar:
yasmince 29 31 temmuz 8 mayıs ??? İLK:nazar:
misivam 29 1 agustos 9 mayıs ??? 2:nazar:
ayzey 29 2 agustos 9 mayıs ??? 2:nazar:
dmtay 31 3 agustos 10 mayıs ??? 2:nazar:
orkide2 30 3 agustos 11 mayıs ??? İLK:nazar:
karakuzummm 29 4 agustos 11 mayıs ??? 2:nazar:
OGIBI 22 4 agustos 11 mayıs ??? İLK:nazar:
pocapoca 28 5 agustos 12 mayıs ??? İLK:nazar:
minicikumut 24 5 agustos 12 mayıs ??? İLK:nazar:
themis00 29 5 agustos 13 mayıs ??? İLK:nazar:
kuramm 24 5 agustos 13 mayıs ??? İLK:nazar:
ferem 26 6 agustos 13 mayıs ??? İLK:nazar:
yagmurmelike 21 6 agustos 14 mayıs ??? İLK:nazar:
ebru16 32 6 agustos 14 mayıs ??? 2:nazar:
ebeciik 25 7 agustos 14 mayıs ??? İLK:nazar:
mihrimahh 27 7 agustos 15 mayıs ??? İLK:nazar:
gulhatice 27 6 agustos 15mayıs ??? 3:nazar:
turtix 27 8 agustos 15 mayıs ??? İLK:nazar:
kunfeyekun 27 8 agustos 15 mayıs ??? İLK:nazar:
iclal85 27 8 agustos 15 mayıs ??? İLK:nazar:
pinkta 27 8 agustos 15 mayıs ??? İLK:nazar:
ipek1982 30 8 agustos 16 mayıs ??? İLK:nazar:
mavihayal 25 8 agustos 16 mayıs ??? İLK:nazar:
holy 31 9 agustos 16 mayıs ??? İLK:nazar:
sema77 29 9 agustos 16 mayıs ??? İLK:nazar:
zumraaa 24 11 agustos 19 mayıs ??? 2:nazar:
pekbicici 26 12 agustos 19 mayıs ??? İLK:nazar:
hayal2012 30 12 agustos 19 mayıs ??? İLK:nazar:
ggulday 29 8 agustos 21 mayıs ??? 2:nazar:
benvehedeflerim 26 14 agustos 21 mayıs ??? İLK:nazar:
elca 25 2 agustos 22 mayıs ??? İLK:nazar:
icetea17 23 14 agustos 22 mayıs ??? İLK:nazar:
thesun 26 15 agustos 22 mayıs ??? İLK:nazar:
esracik34 26 15 agustos 22 mayıs ??? İLK:nazar:
sevdalimsin 25 15 agustos 23 mayıs ??? 2:nazar:
bebisim09 24 17 agustos 24 mayıs ??? 2:nazar:
nemlibulut 17 agustos 25 mayıs ??? İLK:nazar:
cactaceous 24 19 agustos 25 mayıs ??? İLK:nazar:
gamzelım89 23 20 agustos 28 mayıs ??? İLK:nazar:
beeren 30 21 agustos 28 mayıs ??? 2:nazar:
kaya79 33 22 agustos 28 mayıs ??? İLK:nazar:
gul1982 30 22 agustos 29 mayıs ??? İLK:nazar:
myhos 26 22 agustos 30 mayıs ??? İLK:nazar:
bu arada benm 13 mayıstan 11 mayısa düştü doğumum bebeğin büyüklüğüne göre değişiyormuş:KK3::KK3::KK49::KK49::KK49:

everythingwillbegreat
kuramm
ya kızlar ben bebeğimin kalp atışlarını gördüm geçen pazartesi ama şimdide kalbi durcak diye herkez gibi bende çok korkuyorum ya bu ne biçim bişey ya önce düşükten sonra kalp atışından korkmaya başladım sizde de var mı böyle duygular yoksa tekmiyim
evet ara ara kotu seyler aklima geliyor
ama bence tadini cikarmaya calismaliyiz hamileligin
bir mucize tasiyoruz icimizde
ne ona stres ne bize stres:KK34:

gulsevdam
PekBiCici
Neden 4. aya kadar ayva yenmesi gerekiyor canım? :44:
Paylaşım için Allah razı olsun :KK54:
Bende kısmetse 6. aya kadar iğne bile almayı düşünmüyorum... Hattaa bu indirim sitelerine bakıyorum ucuz ucuz bodyler-biberonlar var ama sepete at diye bile tıklamıyorum:KK14:
huyu kendı guzel olsun dıye canım enıstem ablama bulmak ıcın hale gitmişti gece getırmıstı ayvayı :)
ve sana katılıyorum ablamda yengemde aynısını yaptı 6 7 aylık olmadan bır çöp dahi almadılar
bizde eşimle kendimizi tutuyoruz :)

everythingwillbegreat
Myhos cok sevindim minigini gormussun:nazar:saglikla buyusun :KK46:

ya kizlar ayva demeyin cok canim istiyorrrrrr gunlerdir aklimda ama burda ayva yok :KK43:((
aklına getırdıgım ıcın uzgunum canım :KK43: umarım bıranonce cıkar yersın ..

kuramm
everythingwillbegreat
evet ara ara kotu seyler aklima geliyor
ama bence tadini cikarmaya calismaliyiz hamileligin
bir mucize tasiyoruz icimizde
ne ona stres ne bize stres:KK34:
canm tşk ederim cevbın için allahım sağlıklı haberlerini almamızı nasip etsin inş

snowflakeN
kuramm
dua edelım ınsallah bebıslerımıze bırsey olmucak dıle vurmaktan korktugum seyı soylemıssın dusunmeyelım ıyı dusunelım ıyı olsun

gulsevdam
MyHoS
amiin canım çok teşekkür ederim hepimizinki sağlıkla büyüsün:nazar:

bende kışın canım karpuz çeker diye 2-3 tane karpuz saklamayı düşünüyorum şöyle tatlılarından nasıl muhafaza edebilirim çok seviyorum karpuz
:26::26:
aklına getırınce ınsanın canı daha fazla cekıyor unut bakım dett :)

MELEK04
bebek 40 gunluk olunca duyarsın dıyorlar erken degılmı ? kesemı gordugumde sata gore 6 haftalıktım

anne34
Ayva ne içinmiş merak ettimde bı de her gün 1 yasinde okunmaliymis daha bir çok şey var arkadaslar yapabiliriz inşallah
evet yasınde okunmalı onu yazmayı unutmusum
hatım baslıcam 4. ay bıtmeden okumus olayım dıyede nedense kalp atısını beklıyorum ondan sonra hamıle olduguma ınanıcam galıba:)
ayva huyuve kendı guzel olsun dıye canım

gulsevdam
28-09-12, 17:09
yokh

arada kacamaklarımız olucakta aman dıkkat kızlar ne yersek kg olarak kalıcak :KK43:
afıyet sıfa olsun pıtpıtlı annemıze :)

beeren
canım görürsün ben az önce gittim duydum bebişimin sesini..benim sat 21.08 altı haftalığım rahat ol sen :)

oo cok erken degılmı kalp atısını duymak ben sat 8 kalp atısı yoktu gecen hafta ancak keseyı gördüm
maşallah senınkı cok cabuk canlanmıs :)

gulsevdam
ashanur
Kizlar hamile yastigimi aldim cok rahat ve kullanisli,uyku problemi cekiyorsaniz bence denemeye deger:KK34:
esım kıskanır o yastıgı:KK1: ama cok guzelmıs :) gule gule kullan canım:KK49:

seku87
kesınlıkle bırde anne olalım annelerımızn degerını cok daha fazla anlıcaz:KK31:

kuramm
acabalar asla bıtmıcek kucagımıza alana kadar canım annelık işte:KK31:

icetea17
MyHoS
inşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim:KK16::KK16: bana çok iyi geldiniz sayenizde moral buldum canım:KK16:

hepimiz sağ salim olalım bebeklerimizlee:nazar::nazar::nazar: sen nasılsın bugün
Bende iyim canım teşekkür ederim
Biraz ağrılarım var bel ağrısı
bugün biraz dışarı çıktım minübse binmek zorunda kaldım ondan dolayı olduğunu düşünüyorum

snowflakeN
benden size gelsın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

http://inciswf.com/hamileyim.swf

SY16
28-09-12, 18:09
gulsevdam
aklına getırınce ınsanın canı daha fazla cekıyor unut bakım dett :)

bebek 40 gunluk olunca duyarsın dıyorlar erken degılmı ? kesemı gordugumde sata gore 6 haftalıktım

evet yasınde okunmalı onu yazmayı unutmusum
hatım baslıcam 4. ay bıtmeden okumus olayım dıyede nedense kalp atısını beklıyorum ondan sonra hamıle olduguma ınanıcam galıba:)
ayva huyuve kendı guzel olsun dıye canım
kızlar ben 500 yasin başladım 45 teyim şu an
1 hatim
70 insan suresi
tekli sayıyla yusuf suresi
enbiya suresi bunlar hamilelik boyunca bebeişimiz için iyi olucak inşş

SY16
MyHoS
hoşgeldinnn:KK3:

aynen dediklerine katılıyorum panikatak olmazsam iyidir:KK9:

aklıma bişeyler geldikçe içimden dua ediyorum biraz hafiflememi sağlıyo yoksa düşün düşün işimiz zor
:KK53::KK53:
ayy kızlar hepimiz aynı durumdayız heralde bu ne ya cidii panik atak olucam bende heralde olmaz böyle bişey
ayy dr. bugün tahlillere bakıyo troit normal ama hamilelğin sınırında dedi Allah görün beni netten troitin fazla olması hamileliğ nasıl etkiler bi yazdım google. tühh yazmaz olaydı anne karnında ölür yada erken doğum yada düşük yazmıyomu
bittim resmen aman sonra bi baktım değerlere 3,0 ın üsünde tetkit yapılması gerekiyomuş sadce normalmiş yani ayy rahatladım şimdi çok iyiym
tabi bi dahiliyeye gidicemde içim rahatladı

kızlar ya kendimize gelelim ne oluyo bize böyle RABBİM verdi o korucak inşş
benim bugünüm mahvoldu grçekten şu an kendimdeyim

beeren
gulsevdam
arada kacamaklarımız olucakta aman dıkkat kızlar ne yersek kg olarak kalıcak :KK43:
afıyet sıfa olsun pıtpıtlı annemıze :)

oo cok erken degılmı kalp atısını duymak ben sat 8 kalp atısı yoktu gecen hafta ancak keseyı gördüm
maşallah senınkı cok cabuk canlanmıs :)
CANIM SENİNKİDE GÖRÜNÜR ASLINDA benide haftaya çağırmıştı ben telaş yapıp gittim zorlayınca duyuldu.yoksa haftaya gidecektim sekiz haftalık olacaktım:)