2013 Mayıs annleri paylaşım alanı

snowflakeN
22-09-12, 05:09
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

nasılsınızzz tatlı annişlerrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

gecen ay hamıle oldugumu bılmeden oncekı agrılarımı aynen yasıyorum belıme sancı gırıyor karnım agrıyor kalkamıyorum yerımden bugun 2. regl gunum normalmıs aslında ama canım yanıyor:KK25:

misivam
22-09-12, 05:09
sat 1 ağustos canım..

ashanur
22-09-12, 06:09
snowflakeN
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasılsınızzz tatlı annişlerrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

gecen ay hamıle oldugumu bılmeden oncekı agrılarımı aynen yasıyorum belıme sancı gırıyor karnım agrıyor kalkamıyorum yerımden bugun 2. regl gunum normalmıs aslında ama canım yanıyor:KK25:
Gunaydin,bugun daha iyiyim karnimin agrisi gecti ,bende adet donemi oldugu icin agriyor diye dusundum.kabiz oldum bende iki gundur napcam bilemedim:KK50:

ipek1982
Herkese günaydın bebişlerimizle güzel bir ctesi günü geçirelim

snowflakeN
ashanur
Gunaydin,bugun daha iyiyim karnimin agrisi gecti ,bende adet donemi oldugu icin agriyor diye dusundum.kabiz oldum bende iki gundur napcam bilemedim:KK50:
senınde kotu gecıyor ınsallah duzene gırer bıran once belımdekı sancı cok fena allah korusun sanki adet olacagın zaman sökulemezsın ya aynen oyleyım...

kabızlık bende de var cok canım sıkılıyor kayısı alamdım daha alsam bıran once ıyı olur

snowflakeN
ipek1982
Herkese günaydın bebişlerimizle güzel bir ctesi günü geçirelim
gunaydınnnn inşallahhhhh nasılsınn nasıl gıdıyor hamıslık

gulsevdam
hastanekorkagi
GÜNAYDINLAR HERKESE

kesinlikle iade et , paraben içerikli ürünler kullanma , kakao kremi yerine yağını alsaydın kremde ister istemez karışımlar oluyor,

kendi karışımınızı kendiniz yapın face pervin bulgak'a ulaşın , ben kendisinin ürünlerini kullanıyorum çok memnunum ürünlerinde paraben yok , bende kitabı var bakacam birazdan çatlaklar için tarif vermişmi kendine sorayım burda yayınlarım olmazsa sizde sorun :)

sağlıkla kalın güzel haberler getirin :)
canım tarıfı yazmanı 4 göle beklıcem :)

herkese hayırlı sabahlar kızlar
bu gece ruyamda bebeğimi gördüm uzun boylu oğlandı :)

ildauni
gunaydınnnnn kıslarr
benimm ıkı gundur basım agrıoo ilaç da alamıorum
varmı aranızda baş ağrısı yaşayan
hiç üşütmedim ama burnumda akıo
bıde benım gıbı hergun tıckerını okuyan varmıı
bugun ne değişiklık olmus bebiş de die:)

ildauni
gulsevdam

bende bugun ruyamda arkadasım oğlunun ana kucağını vermıs bıze
kullanın doğunca diye
uzerınde mavi battaniyeside vardı..hayrolsun ruyalarımız:))

mec_
günaydın güzel anneler,

söz verdiğim gibi lcw deki hamile kıyafet yazmayı çok isterdim ama bizim burdaki lcw de hemen hemen hiçbişey yoktu
bitane pantolon aldım 34,90 a o kadar o da diğer pantolonum gerçekten belimi sıktığı için

akşam da kayınvalideme gittik, nedense benim hamile olduğumu öğrendi öğreneli sürekli hastanede, bi başı ağrıyor, bigün gözü, bigün ayağı, dün de ben çok hastayım bakıma ihtiyacım var yakınlara taşınsanız olmaz mı dedi
ama ben çocuğa bakamam bakıcı tutarsınız bakıcı gelir hem evimin işini yapar hemde burda çocuğa bakar akşamda alırsınız evinize gidersiniz dedi
gülsem mi? ağlasam mı bilemedim:)

Allah'tan eşim anne çocuğa bakıcı bakacaksa neden senin evinde baksın kendi evimizde bakar dedi ayrıca mec_'in annesi zaten çocuğa ben bakıcam bakıcıya emanet ettirmem dedi dedi:))

sabah sabah dedikodu yaptım ama inanın rüyamda bile onunla uğraştım, benimle bir sorunumu var acaba diye düşünmeden edemiyorum.........

ildauni
mec_
günaydın güzel anneler,

söz verdiğim gibi lcw deki hamile kıyafet yazmayı çok isterdim ama bizim burdaki lcw de hemen hemen hiçbişey yoktu
bitane pantolon aldım 34,90 a o kadar o da diğer pantolonum gerçekten belimi sıktığı için

akşam da kayınvalideme gittik, nedense benim hamile olduğumu öğrendi öğreneli sürekli hastanede, bi başı ağrıyor, bigün gözü, bigün ayağı, dün de ben çok hastayım bakıma ihtiyacım var yakınlara taşınsanız olmaz mı dedi
ama ben çocuğa bakamam bakıcı tutarsınız bakıcı gelir hem evimin işini yapar hemde burda çocuğa bakar akşamda alırsınız evinize gidersiniz dedi

Allah'tan eşim anne çocuğa bakıcı bakacaksa neden senin evinde baksın kendi evimizde bakar dedi ayrıca mec_'in annesi zaten çocuğa ben bakıcam bakıcıya emanet ettirmem dedi dedi:))

sabah sabah dedikodu yaptım ama inanın rüyamda bile onunla uğraştım, benimle bir sorunumu var acaba diye düşünmeden edemiyorum.........
lcw den bende bıtane uzerınde yazı olan t shırtlerden aldım
medıum aldım neye gore alınıo onuda bılmıorum
giydmm evde buyuk oldu tabii:))
kayınvalıdene gelınce esın senın yanındaysa konussun dursun hiç duyma cnm:)

mec_
ildauni
gunaydınnnnn kıslarr
canım bu haftalarda baş ağrısı en çok yaşanan şikayetlerden biriymiş, bende hergün okuyorum bugün nolmuş neresine noluyor diye:)
eşime de gönderiyorum veya okuyorum böyle böyle oluyomuş diye:))

ildauni
mec_
canım bu haftalarda baş ağrısı en çok yaşanan şikayetlerden biriymiş, bende hergün okuyorum bugün nolmuş neresine noluyor diye:)
eşime de gönderiyorum veya okuyorum böyle böyle oluyomuş diye:))
ayy cokmu abartıorum dıodum bende ama
benım bebeğim tüp bebek teyzeleri ve 4. denememde ancak elde ettim
hala ınanamıorum baskasının hayatını yasıomusum gibi gelıo bzen:)

mec_
ildauni
ayy cokmu abartıorum dıodum bende ama
benım bebeğim tüp bebek teyzeleri ve 4. denememde ancak elde ettim
hala ınanamıorum baskasının hayatını yasıomusum gibi gelıo bzen:)
canım Inşallah sağlıkla mutlulukla kavuşuruz bebişlerimize, hepimiz heyecan doluyuz elimde olsa hergün bakardım napıo orda nasıl diye:)

everythingwillbegreat
gulsevdam

aaa ne guzel:nazar: ben cinsiyetle iligli birsey gormuyorum
hatta bazen dusnuyorum tipi nasil olur gibi zihnimde bile olusturamiyorum hci
coook merak ediyorum tabi:KK1:

ildauni
gunaydınnnnn kıslarr
evet kesinlikle hergun okuyorum ben de :KK34:
ben 2 gun bas agrisi cektim cok kotu bugun hafifledi

ashanur
kayisi cok iyi oluyor canim
bne yiyorum duzeldim 2 gundur sorun yok:KK34:
her adte doneminde adte sancisini ceken kadinlar varmis:KK34:

snowflakeN
senınde kotu gecıyor ınsallah duzene gırer bıran once belımdekı sancı cok fena allah korusun sanki adet olacagın zaman sökulemezsın ya aynen oyleyım...

kabızlık bende de var cok canım sıkılıyor kayısı alamdım daha alsam bıran once ıyı olur
kayisi senin icin de diyeyeim canim
ayni seyleri yasiyoruz bak
ben duzeldim
bel agrim ve kalca agrim oluyor benim de
normald ebenim belim hic agrimaz adetliyken de agrimazdi ama birkac gundur var
tickerda da yaziyordu bugunlerde bel agriiniz olabilir diye:KK34:

ayla_85
herkese iyi haftasonları diliyorum. benim gibi işte olanlarada kolay gelsin saatler çabuk geçsin eve gidip yatalım :))) diyorum.
inşallah herkes iyidir kızlar iki gündür üşüyorum havalar soğudu boğazlarım ağrıyo :KK43: sizde ne var nr yok bakalım?

bu arada benimde pantolonlarımın beli sıkıyo :KK43: aslında 1 kilo almışım ama zaten zayıf değilim bu akşam bende hamile pantolonlarına bakıcam bende durumlar böyle

sevdalimsin
mec_
sevdalımsın paylaşım için teşekkürler canım
ben geceleri wc ye kalkınca ister istemez aynaya bakıyorum cünkü tam wc nin karşısında :):)
onun haricinde her gün 7 ayetel kürsi okuyorum
nas, felak, ve elham okuyorum

Rabbim kabul eder Inşallah,

bide benim doktorum bana nar yeme kabız yapar demişti sizin bilginiz var mı arkadaşlar
rica ederim canim boyle bilgileri paylasirsak tabiki cok iyi olur biseyler ogreniriz bu sayede nar hakkinda hic duymadim valla kabuz yapacagini benim bildigim muz kabuz yapar seftalide icini tutarmis :)))

dsde
valla zormuş canım ya benım ılk acemıyım :) ama olsun bebeğimi hissediyorum ya kusunca mutlu oluyorum :)
simdi guzel gelir sana tadibni cikart :))) ama inss fazla olmaz ben cok cekmistim inssbu defa olmaz diye dualar ediyorum valla :))

GurbetGuzeli
Slm kizlar hastaneye gittim bu sabah... Kese tamamen bozulmus yavrum yatmis asagi benden umudunu kes der gibi... Dr hap verdi onu koyucam vajinaya ***pazartesi kontrolum var son durum ne diye.... Iste bole durumlar zaten adet kanamasi gibi kanama var... Asiri degil cok azcik bel agrim var yarin sabah koycam ilaci hemen bitsin beklemek istemiyorum
Bu arada bebekler ikizmis iki kese vardi :KK43:(
canim cok uzuldum inss en yakin zamanda tekrar kavusursun bebegine hayirli saglikli olsun yeterki guzel bi hamilelik gecirirsin insaallah canim

everythingwillbegreat
22-09-12, 07:09
mec_
günaydın güzel anneler,

kiskanmis senin kaynana saka maka:KK1: ilgilenmezsiniz onla diye mi korkmus acaba :KK34:
bosver sen takilma hic boyle seylere kim ne derse ne yapsa yapsin
bizim icin bebisler onemli huzurumuzu kimse bozamaz:KK34:

ildauni
ayla_85
herkese iyi haftasonları diliyorum. benim gibi işte olanlarada kolay gelsin saatler çabuk geçsin eve gidip yatalım :))) diyorum.
inşallah herkes iyidir kızlar iki gündür üşüyorum havalar soğudu boğazlarım ağrıyo :KK43: sizde ne var nr yok bakalım?

bu arada benimde pantolonlarımın beli sıkıyo :KK43: aslında 1 kilo almışım ama zaten zayıf değilim bu akşam bende hamile pantolonlarına bakıcam bende durumlar böyle
canım bende şimdilik pantolonun fermuarını acık bırakıp
uzerıne uzun bişey gıyıorum aslında daha cok kucuk karnımın cıktığı da yok ama rahatsız edıo
pantolonlar..52yle başladım ben bakalım ılerleyen aylarda nolcak:)

mec_
everythingwillbegreat
kiskanmis senin kaynana saka maka:KK1: ilgilenmezsiniz onla diye mi korkmus acaba :KK34:
bosver sen takilma hic boyle seylere kim ne derse ne yapsa yapsin
bizim icin bebisler onemli huzurumuzu kimse bozamaz:KK34:
öyle tatlım kimse bozamaz moralimizi, sadece garibime gidiyor
ben olsam destek olmak için elimden geleni yapardım :KK34:
çok şükür elimiz ayağımız tutuyor kimseye muthaç değiliz, ben zaten onun bakmasını istemiyorum (Allah korusun!!!)

kuramm
günaydın mayıs anneleri ve tüm anne adayları hayırlı sabahlar herkeze:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

holy
Günaydın güzel bayanlar, maşallah sabah sabah kaynatmışsınız :) bulantısı çok olanlara Allah yardım etsin zor birşey..

mihrimahh
paraben içerikli ürünler almayın diyorlar. kimyasal bir koruyucu..çeşitli kanser türleri üzerinde etkisi varmış ve vücudun hormon sistemini bozabilirmiş. ben de bugün okudum..
hastanekorkagi
GÜNAYDINLAR HERKESE

kesinlikle iade et , paraben içerikli ürünler kullanma , kakao kremi yerine yağını alsaydın kremde ister istemez karışımlar oluyor,

kendi karışımınızı kendiniz yapın face pervin bulgak'a ulaşın , ben kendisinin ürünlerini kullanıyorum çok memnunum ürünlerinde paraben yok , bende kitabı var bakacam birazdan çatlaklar için tarif vermişmi kendine sorayım burda yayınlarım olmazsa sizde sorun :)

sağlıkla kalın güzel haberler getirin :)

Teşekkür ederim kızlar sanırım kremleri iade edicem..Ürünü satarken hamilelikte kullanıcam diye özellikle belirtmize rağmen, içeriği doğal diğer ürünlere göre diyorlar.. İçindekiler kısmının üzerinede etiket yapıştırmışlar evde çıkarınca okuduk..Dikkat edin valla satıcılara güvenmeyelim. Hastanekorkagi canım tariflerini bekliyoruz.En Büyük KK

MyHoS
22-09-12, 08:09
günaydın ilkbahar anneleri

bende yeni öğrendim gebeliğimi kesemizi de gördük çarşamba günü kalp atışları için gideceğiz :KK16::KK16::KK16:

siz hangi haftada duydunuz?çok heyecanlıyım ve endişeliyim
:18::18::18:

everythingwillbegreat
MyHoS
günaydın ilkbahar anneleri

bende yeni öğrendim gebeliğimi kesemizi de gördük çarşamba günü kalp atışları için gideceğiz :KK16::KK16::KK16:

siz hangi haftada duydunuz?çok heyecanlıyım ve endişeliyim
:18::18::18:
tebrik ederimm hosgeldin
6+6 da kalp atislarini duyduk
belki carsamba erken olabilir ama doktorun dediyse bir bildigi vardir :KK34:

MyHoS
everythingwillbegreat
tebrik ederimm hosgeldin
6+6 da kalp atislarini duyduk
belki carsamba erken olabilir ama doktorun dediyse bir bildigi vardir :KK34:
hoşbulduk çok teşekkür ederim 9 aydır uğraşıyoduk nihayet kelebeğimiz geldi ama esas endişeler heyecanlar şimdi başlıyormuş

bana da erken gibi geldi ancak yine de gideceğim