2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

ysmc
22-11-12, 11:11
Ay ben üzülüyorum erkekler böyle düşüncesiz davranınca ama üzülmeyin çünkü çoğu erkek sıkıntıya gelemiyor veya duygularını belli edemiyor bu sizi yada bebeği sevmiyeceğini anlamına gelmez.Annelerimize babalarımız çok mu narin davranmış ama şimdi bizi sevmiyorlar mı?Benim kocama bebek konusunu açınca çıldırıyordu içimi çok acıtıyordu şimdi olunca onu heveslendirmeye çalışıyorum ve işe yarıyor babamız bize bakıcak eve gelince yemeğimiz olucak ev bebek kokucak , babamız bizi gezmeye götürecek, bebiş burnusunu sıkıcak, elini ağzına götürücek falan filan diyorum vb. o da havaya giriyor.Sonrası daha zor oluyor inanın şimdiden size yardım etmiyeceği ihtimalinide düşünün hiç birşey beklemezseniz belki daha az üzülürsünüz.Bu arada bana söylenenlerde bu, bende yapabilirim umarım ...

ozy20
dmtfth
günaydn cnm evet benimki belli oldu oğluşum olucakkkk:21:

ben 11+5te öğrendim cnm erkek biraz daha erken belli oluyo:KK34:
canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasib etsin inşallah.. bakalım pazartesi bizim doktorumuz ne diyecek[/QUOTE]

teşekkürler canım inşallah seninki de bellli olur bir ane önce
:KK34:
Tokoyay
Kızlar az önce çok midem bulandı çok öğürdüm afedersiniz safra çıktı sadece. Yüzümü yıkamak için lavoboya gittim burnum kanıyor. :KK14:
panik yokkk normalmiş hamilelikte cnm:KK20:

tgbesr
kızlar ben cok heyecanlıyım yarın sabah 9 da dr kont var inş. bebeğimi görebilirim ve kalp atısını duyarım nolur benim için dua edin eşim görevde olduğundan annemde kalıyorum heyecandan midemde bulanıyo gibi rabbim hayırlıysa evladımı bana göstersin inş.. Amin.....:KK49:
heyecanlan ama endişelenme cnm herşey yolundadır umarım :KK34:

denizkizi57
kızlar bikaçgündür yazamadım ama cep telefonumdan okuyorum ama yazmak zor oluyo o yüzden yazamadım ama güzel haberler alan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum sizin haberlerinizi okudukça moralim yerine geliyo :)
neden canım sıkkın olduğuna gelince öncelikle 2 gün önce iş yerindekiler sinirlerimi zıplattılar hem de bayan memurlar hemcinslerimiz! ben polis memuruyum gittim idari büroma dedimki bana gece nöbeti yazmışsınız dedim bunu düzeltebilirmisiniz dedim düzelttiler orda sorun yok ama bidededimki zaten bana gece nöbeti yok dedim yeni torba yasa ile hamile bayan memura artık 24. haftadan öncede gece nöbeti muafiyeti var dedim, karşı çıktılar öyle bişey yok dediler nasıl yok internette yazın sayfalar dolusu çıkıyo dedim ozaman kanunu indir getir dediler sinir oldum ya bunu yapanlar bide bayan olacak ama çocukları yok ve hamile değiller anlayamıyolar bide ogün arkamdan konuşmuşlar gece nöbeti tutsa neolur daha 2,5 aylık hamile bişey olmazki abartıyo demişler işte benciller anlamazlar halden oysaki ben gece uykusuzluğa şuaralar tahammülüm yok ve genelde hergece gaz sancısından iki büklüm oluyorumki geceleri şubemizde çok soğuk orda iyice üşütürüm sabaha kadar sandalye tepesinde dayanamam hem Allah göstermesin bana bişey olsa kim götürecek beni hastaneye ambulansmı çağırıcam tek başıma mı gidicem hastaneye :KK43:( çok kızdık ve çok kalbim kırıldı zaten duygusalım herşeyi taıyorum kafaya akşam eve geldim sinirimi atamamaıştım biraz asık suratlıydım evdede ama inanınki fazla bunaltacak bişeyde yapmadım eşimi ama o da birden parladı yeter artık diye bağardı bana tartıştık zaten eşim de hiç anlamıyo beni daha ne belirtim olacakmışki daha erkenmiş benim ne ağrım ne sancım olurmuş beni hiç anlamıyo ben bel sırt ağrısından bide gaz sancısından duramıyorum çok zorlanıyorum ama inanaın hiç umuruna değil daha erkenmiş ben çok abartıyomuşum onun annesi tarlaya gidiyomuş vesayre vesayre çok sinirleniyorum bu haline zaten bide bana diyoki ben şuan hiçbişey hissetmiyorum beni anla diyo sen çok duygusalsın diyo ama o beni hiç anlamıyo benden ev işi bekliyo ve ıkına pıkına yapıyorum sonrada akşama belfıtığım tutuyo topllamaya başlıyorum ağlıyorum bana demezmi neolduda böyle oldun diye bende kızdım artık iştende moralim bozuk gelşmiştim bağardım bana demezmi banamı doğuruyosun yeter artık bu nazın diye akşam 8de bir kitledim yatak odasına kendimi saatlerce ağladım gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan yani 2 günüm böyle zehir gibi geçti üstüne dün özür dileemeden aban sarılıyo küslük olmaz karıkoca arasında diye barıştım ama hiç içimden gelmedi içime dert ettirdi o lafı... onun üstüne işyerinden şefim aradı mehtap idaribürodakiler diyolarki öyle bi kanun varmış ama doktor raporuna yazdırman gerekiyomuş nöbet tutması sakıncalıdır diye yazdırcakmışım ve o raporu dilekçemle beraber şubeye sunacakmışım yani anlayacağınız işi yokuşa sürüyolar buna da çok kızdım ama şefim sakinleştirdi beni çok duygusalsın herşeyi takma kafana dedi he he de geç çocuğunu düşün hergün ağlıyosun yapma böyle dedi adam halime üzülmüş farketmiş 2-3 gündür moralimin sıfır olduğunu .... off çok uzun oldu ama çok dolmuştum kızlar siz beni en iyi anlayanlarsınız içimi dökmek istedim hepinize bebişinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle... çok öptümmmm
ayyy okurken ben sinir oldum valla gıcıklar:KK19:takma canım kafanı bebişini rahatlat biraz germe miniciğini:KK24:

hully
kızlarrr ya benım canım domınos ıstıoooo
yesem olur mu kı
ye gitsin arkadaşım yaaa yarasın..:KK52::KK39::KK39: valla belki kızarsınız bana kızlar ama bu kadar pimpiriklenmenin anlamı yok bence.. doktoruma ne yiyeyim ne içeyim dedim abartmadan istediğini ye ben sana şunu yeme bunu içme dersem boşuna gerilceksin annenin rahat olması çok önemli annede ankisiyete yaratmanın manası yok dedi..:KK9:

MEHSEL_ERAY
ilksev
ay çok üzüldüm :KK43: Allah en yakın zamanda tekrar nasip eder inşallah

kız hiç inanasım gelmiyo geçcek gibi değil şirkette bile herkes alıştı stajerim kapıda bekliyo:KK9:
evet cnm sıcak yada bana afakanlar basıyo heryer sıcak:KK1:
çilek arayan kim karşıyakada tüm manavlarda var hemde kilosu 10tl:KK56:
hangi manavda bu cnm ?
kuzukulagim
sen geldin yemek muhabbeti başladı ne güzel :KK1:
dünkü turşu işine dönmesin de:KK9:
sosyolog_h
Kızlar ben gene dayanamıyommmmmmm..baksanıza şuna en büyük boyu kalmamış kalsaydı anında alacaktım aslında kırmızının kalmış ama sarı istiyom bennn...neyse bi daha gelirse alırım artık --56-62-68 bedenleri..tahminim 56 3 ay 62 6 ay 68 9 ay..9 aydan kalsaydı daha iyi olurdu aslında:KK76:Eki Görüntüle 558620
Eki Görüntüle 558690 cnm bak aynısı ama başka rengi var bende çok şirin ya
mLsvT
kızlar şuna bakın :KK52:
kk ya gelmeden önce aynısını ben de paylaşmıştım yazı da çok güzeldi:KK16::KK16:
Tokoyay
Ömrümde hiç burnum kanamadı benim. Bu bir ilk oluyor. Sanırım onun için korktum kanı görünce. :KK14: Başta koyu kırmızıydı şimdi açıldı rengi. Tampon yaptım ama.:18:
Tansiyonumu ölçtüm hemen 9-6 normal yani. Muhtemelen öğürürken çok zorlandığımdan oldu. Ne güzel 3-4 gündür bulanmıyordu. :KK19:
cnm arkadşların da dediği gibi kan hacminden olmuştur şimdi tam ben de dicektim çok zorlandıysan basınçla kılcal damar çatlamıştır.burnun kanarken başını öne eğ ama bak arkaya yatırma tamam mı:KK31:çok geçmiş olsun.:nazar:

angel_lost
ilksev
kayıplara bende çok üzüldüm
teyzesi öpsün onu :KK9:
bizimde 2li test 15 gün sonra
ama ben geçen gün gördüm bebişimi
kız 1 haftada bile değişmiş :KK16:
Değişir tabi değişmez mi nasılda büyüyolar totosunu yirim :KK16::KK16:
Buarada msj attım sana oku bakim :KK52:

sosyolog_h
denizkizi57
kızlar bikaçgündür yazamadım ama cep telefonumdan okuyorum ama yazmak zor oluyo o yüzden yazamadım ama güzel haberler alan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum sizin haberlerinizi okudukça moralim yerine geliyo :)
neden canım sıkkın olduğuna gelince öncelikle 2 gün önce iş yerindekiler sinirlerimi zıplattılar hem de bayan memurlar hemcinslerimiz! Ben polis memuruyum gittim idari büroma dedimki bana gece nöbeti yazmışsınız dedim bunu düzeltebilirmisiniz dedim düzelttiler orda sorun yok ama bidededimki zaten bana gece nöbeti yok dedim yeni torba yasa ile hamile bayan memura artık 24. Haftadan öncede gece nöbeti muafiyeti var dedim, karşı çıktılar öyle bişey yok dediler nasıl yok internette yazın sayfalar dolusu çıkıyo dedim ozaman kanunu indir getir dediler sinir oldum ya bunu yapanlar bide bayan olacak ama çocukları yok ve hamile değiller anlayamıyolar bide ogün arkamdan konuşmuşlar gece nöbeti tutsa neolur daha 2,5 aylık hamile bişey olmazki abartıyo demişler işte benciller anlamazlar halden oysaki ben gece uykusuzluğa şuaralar tahammülüm yok ve genelde hergece gaz sancısından iki büklüm oluyorumki geceleri şubemizde çok soğuk orda iyice üşütürüm sabaha kadar sandalye tepesinde dayanamam hem allah göstermesin bana bişey olsa kim götürecek beni hastaneye ambulansmı çağırıcam tek başıma mı gidicem hastaneye :KK43:( çok kızdık ve çok kalbim kırıldı zaten duygusalım herşeyi taıyorum kafaya akşam eve geldim sinirimi atamamaıştım biraz asık suratlıydım evdede ama inanınki fazla bunaltacak bişeyde yapmadım eşimi ama o da birden parladı yeter artık diye bağardı bana tartıştık zaten eşim de hiç anlamıyo beni daha ne belirtim olacakmışki daha erkenmiş benim ne ağrım ne sancım olurmuş beni hiç anlamıyo ben bel sırt ağrısından bide gaz sancısından duramıyorum çok zorlanıyorum ama inanaın hiç umuruna değil daha erkenmiş ben çok abartıyomuşum onun annesi tarlaya gidiyomuş vesayre vesayre çok sinirleniyorum bu haline zaten bide bana diyoki ben şuan hiçbişey hissetmiyorum beni anla diyo sen çok duygusalsın diyo ama o beni hiç anlamıyo benden ev işi bekliyo ve ıkına pıkına yapıyorum sonrada akşama belfıtığım tutuyo topllamaya başlıyorum ağlıyorum bana demezmi neolduda böyle oldun diye bende kızdım artık iştende moralim bozuk gelşmiştim bağardım bana demezmi banamı doğuruyosun yeter artık bu nazın diye akşam 8de bir kitledim yatak odasına kendimi saatlerce ağladım gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan yani 2 günüm böyle zehir gibi geçti üstüne dün özür dileemeden aban sarılıyo küslük olmaz karıkoca arasında diye barıştım ama hiç içimden gelmedi içime dert ettirdi o lafı... Onun üstüne işyerinden şefim aradı mehtap idaribürodakiler diyolarki öyle bi kanun varmış ama doktor raporuna yazdırman gerekiyomuş nöbet tutması sakıncalıdır diye yazdırcakmışım ve o raporu dilekçemle beraber şubeye sunacakmışım yani anlayacağınız işi yokuşa sürüyolar buna da çok kızdım ama şefim sakinleştirdi beni çok duygusalsın herşeyi takma kafana dedi he he de geç çocuğunu düşün hergün ağlıyosun yapma böyle dedi adam halime üzülmüş farketmiş 2-3 gündür moralimin sıfır olduğunu .... Off çok uzun oldu ama çok dolmuştum kızlar siz beni en iyi anlayanlarsınız içimi dökmek istedim hepinize bebişinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle... çok öptümmmm
off canım çok zor meslektesin..calışma saati sıkıntı..rapor almak hasta olmak bile sıknıtı biliyorum...benim babam da polisti eşim de polis..herkeste kendi çıkarını düşünüyor...
Eşine gelince o da polisti galiba polislerde işinin stresinden dolayı özlleikle erkekler sinirkli asabi oalbiliyor,bazen çok vurdum duymazda olabiliyor...ben de dün ağladım duygusuzluğundan...onlarda artık bu meslekte duygularını yitiriyolar demiyim de duyarsızlaşıyorlar.alllah yardmızcın olsun canım

ilksev
hully
gel hadı sende valla
nası olsa aynı sehırdeyız
:KK52::KK52::KK52:
sendemi izmirlisin neresinden?

burcum22
hully
ya erkekler noldukarını sasırıolar bılıorm emınım en az sen ben burdakı dıger arkadaslar nasıl bır an once bebıslerıne kavusmak ıstıolarsa erkeklerde ole ıstıo ama kımı bellı eder kımı ıcınde yasar
bız kıyafet almayı bebegımızı kucagımıza almayı dusunurken onlar bısı olmamıs gıbı davranıo
bende kızıorm bende cok alınıorm ılgısız dıe ama hak vermıo da degılım
bız kendımıze bakalım kımseye ıhtıyacımız yok sonucta anne olmak ıcın dımı ama
hele bı dogsun gelsın babasına bı gulus bı bakıs atsın bak sen ılgıyı o zaman gor
ısyerını de ben takmıorm
ne yazıkkı kıskanc fesat ınsan cok fazla
aldırma mutlu etme kımseyı derım ben :KK52::KK52::KK52:
hiç kendinizi yırtmayın kızlar anlamazlar ne zamanki kucaklarına alıcaklar kuzucuklarını o zaman sizden daha çok bağlanıyolar ama şuan yaşadıklarımızı anlayamazlar abarttığımızı düşünürler benimki ilk hamilleliğimde artık doğurcam bebeğin hareketleri gözle görünür olmuştu o zaman heyecanlanmaya başlamıştı olduktan sonrasını ise anlatamam size aralarındaki baba oğul ilişkisi beni kıskandırıyo resmen:KK1::KK1:

hully
ilksev
sendemi izmirlisin neresinden?
canım ben göztepede oturuorm
ama ısyerım pasaportta:KK52::KK52:

kuzukulagim
MEHSEL_ERAY
dünkü turşu işine dönmesin de:KK9:
zaten hala aklımda şu sabahları yaptıgın domatesli kaşarlı ekmekler var :KK1:

gören de cok yiyen biri zannedecek beni :KK52:

zencefiil
angel_lost
Değişir tabi değişmez mi nasılda büyüyolar totosunu yirim :KK16::KK16:
Buarada msj attım sana oku bakim :KK52:
Banada mesaj atarmısın bende merak ediyorum..Çünkü ben özelden mesaj atamıyorum..Sanırım kalplerimin çoğalması lazım..

hully
zencefiil
Bu arada karnım 2 gün önce sabah kalktığımda sanki büyümüş gibiydi..Normalde sabah hiç bişey yokmuş gibi oluyordu şimdi baya belli oluyor artık..2 gündür de inmedi..Acaba gazmı falan dedim ama değil..Sanırım bebeğim büyüyo artık...
e artık 13. haftadasın tabı buyucek annesı:KK52::KK52:

burcum22
ysmc
Ay ben üzülüyorum erkekler böyle düşüncesiz davranınca ama üzülmeyin çünkü çoğu erkek sıkıntıya gelemiyor veya duygularını belli edemiyor bu sizi yada bebeği sevmiyeceğini anlamına gelmez.Annelerimize babalarımız çok mu narin davranmış ama şimdi bizi sevmiyorlar mı?Benim kocama bebek konusunu açınca çıldırıyordu içimi çok acıtıyordu şimdi olunca onu heveslendirmeye çalışıyorum ve işe yarıyor babamız bize bakıcak eve gelince yemeğimiz olucak ev bebek kokucak , babamız bizi gezmeye götürecek, bebiş burnusunu sıkıcak, elini ağzına götürücek falan filan diyorum vb. o da havaya giriyor.Sonrası daha zor oluyor inanın şimdiden size yardım etmiyeceği ihtimalinide düşünün hiç birşey beklemezseniz belki daha az üzülürsünüz.Bu arada bana söylenenlerde bu, bende yapabilirim umarım ...
bende eşimle geçen atıştım kızdırdı beni mazeretim var benim dedim üstüme gelme :KK1::KK1:sen kendi kendini hasta ediyosun dedi bana hiçbişeyin yok senin dedi bilmiyorum çünkü genelde ilgili olmaya çalışıyo anlıyorum yorma kendini canın bişiy istiyomu falan filan acaba sinirlemi söledi yoksa gerçek düşüncesimi bilemedim erkek millet değilmi canım ya

zencefiil
hully
e artık 13. haftadasın tabı buyucek annesı:KK52::KK52:
Evet dimi..o kadar kilo verdimki bebeğim hiç beslenemiyordur diyorum kendi kendime..Ama bebişlerimiz her yerden sömürüormuş bizi zaten..Büyüsün canım benim..

sosyolog_h
MEHSEL_ERAY
panik yapma cnm benim minişin büyüyo ondandır:KK16::KK16:
sulexrose
cnm benim de abim 5 yıl urfada doğu görevi yaptı.sonra sakaryaya geldi.kabuklu dalndan yeni kopmuş yaş antep fıstğı istemiştim ben ama 7 yıl geçti abim ordan ayrlalı tanığı birine ulaşamadı.senden rica etsem kargo yapabilir misin bana bi de hesap numarası versen oraya yatırsam ücreti:44:

canım sen nerdesin ya geberdik biz burda kaç gündür.ahmet beyi arıcaktım artık en son ama adını bilmiyorum başka bilen de yokmuş öyle kaldı çok korktuk bşy mi oldu diye ama şükür iyiymişsin:KK16::KK16:
CANIM YAAAA...BRN ANTEPTE DEĞİL ŞIRNAKTAYIM..BİDE TAZENİN VAKTİ GECTİ EYLÜLDE PEMBE VE TAZE OLUYOO:KK43: TÜH YAAA YOKSA YOLALRDIM TABİ:KK43:

ilksev
canım karşıyaka çarşıda 3-4 manavda var gezerken görürsün
bizim doktorun ordaki manavdada var heryerde görüyorum ben
bu arada hastanenin k.d polikliğinin kapısının üstünde birkaç isim yazıyor
(isim vermiyim) katkılarıyla yapılmıştır diye
bizim patronların adı :KK52:
eskiden yahudi hastanesiymiş karataş
bizimkilerin köyünden yani
yuh dedim patronlar burdada karşıma çıktı :KK52:

ysmc
22-11-12, 12:11
Eki Görüntüle 558700 Fotoğraf eklemeye çalıştım umarım olmuştur :)

LINESYA
Herkese selamlar, doktordan geldik kontrollerimizi yaptırdık, bebeğim baya büyümüş, kollarını sallıyor, bide olduğu yerde zıpladı resmen, her şey yolunda gözüküyor dedi, ense kalınlığını ölçtü normal dedi, kan tahlillerimiz 2-3 gün sonra çıkacak inşallah onlarda güzel çıkar, cinsiyetini sordum henüz erken ama kıza benziyor dedi, boyu 5.46 cm olmuş bende 1 kilo almışım sadece sevindim buna, kan sonuçları da güzel çıkarsa 1 ay sonra görüşelim dedi, 1 ay nasıl geçecek bakalım:))

ilksev
angel neler yaptın görüşmeyeli
kaynanan çorba yaptımı sana :KK52:
aranız nasıl
ben rüyamda tepsi tepsi börek gördüm
ertesi gün aynısından yapmış benmki saolsun :21:

sosyolog_h
mehsel_eray
hangi manavda bu cnm ?

Dünkü turşu işine dönmesin de:KK9:

Eki Görüntüle 558690 cnm bak aynısı ama başka rengi var bende çok şirin ya

kk ya gelmeden önce aynısını ben de paylaşmıştım yazı da çok güzeldi:KK16::KK16:

Cnm arkadşların da dediği gibi kan hacminden olmuştur şimdi tam ben de dicektim çok zorlandıysan basınçla kılcal damar çatlamıştır.burnun kanarken başını öne eğ ama bak arkaya yatırma tamam mı:KK31:çok geçmiş olsun.:nazar:
ben sarısına bittim..illa da onu istiyom:KK52:

ilksev
hully
canım ben göztepede oturuorm
ama ısyerım pasaportta:KK52::KK52:
ben karşı taraftayım bizim balkondan görünüyo göztepe
el sallarım sana sen ye :KK56::KK52:

bulbul
bayan2012
hanımlar 20 gündür öksürüğüm devam ediyor denemediğim bitkisel yol kalmadı , kaburgalarım kasıklarım öksürükten o kadar acıyorki artık nefes alırken bile canım yanıyor. dün kbb ye gittim antibiyotik verdi kadın doğumcunuza sormadan başlamayın dedi başka da size yapacak birşey yok dedi. doktorumda kullanalım dedi. bir de işin kötü yanı dün gece burnumda tıkandı şimdi hiç nefes alamaz oldum. nedir bu çektiğim , bir yandan da işteyim zaten halim yok kimse git evine demiyor. zaten midemde çok bulanıyor. akşam olsa da şöyle sıcacık yatağımda bir uyusam.
buhar makinesi kullanıyor musun canım ben kızım hasta olduğunda kullanıyorum hem öksürüğü azalıyor hem de nefes alışverişi rahatlıyo

denizkizi57
neden canım sıkkın olduğuna gelince öncelikle 2 gün önce iş yerindekiler sinirlerimi zıplattılar hem de bayan memurlar hemcinslerimiz! ben polis memuruyum gittim idari büroma dedimki bana gece nöbeti yazmışsınız dedim bunu düzeltebilirmisiniz dedim düzelttiler orda sorun yok ama bidededimki zaten bana gece nöbeti yok dedim yeni torba yasa ile hamile bayan memura artık 24. haftadan öncede gece nöbeti muafiyeti var dedim, karşı çıktılar öyle bişey yok dediler nasıl yok internette yazın sayfalar dolusu çıkıyo dedim ozaman kanunu indir getir dediler sinir oldum ya bunu yapanlar bide bayan olacak ama çocukları yok ve hamile değiller anlayamıyolar bide ogün arkamdan konuşmuşlar gece nöbeti tutsa neolur daha 2,5 aylık hamile bişey olmazki abartıyo demişler işte benciller anlamazlar halden oysaki ben gece uykusuzluğa şuaralar tahammülüm yok ve genelde hergece gaz sancısından iki büklüm oluyorumki geceleri şubemizde çok soğuk orda iyice üşütürüm sabaha kadar sandalye tepesinde dayanamam hem Allah göstermesin bana bişey olsa kim götürecek beni hastaneye ambulansmı çağırıcam tek başıma mı gidicem hastaneye :KK43:( çok kızdık ve çok kalbim kırıldı zaten duygusalım herşeyi taıyorum kafaya akşam eve geldim sinirimi atamamaıştım biraz asık suratlıydım evdede ama inanınki fazla bunaltacak bişeyde yapmadım eşimi ama o da birden parladı yeter artık diye bağardı bana tartıştık zaten eşim de hiç anlamıyo beni daha ne belirtim olacakmışki daha erkenmiş benim ne ağrım ne sancım olurmuş beni hiç anlamıyo ben bel sırt ağrısından bide gaz sancısından duramıyorum çok zorlanıyorum ama inanaın hiç umuruna değil daha erkenmiş ben çok abartıyomuşum onun annesi tarlaya gidiyomuş vesayre vesayre çok sinirleniyorum bu haline zaten bide bana diyoki ben şuan hiçbişey hissetmiyorum beni anla diyo sen çok duygusalsın diyo ama o beni hiç anlamıyo benden ev işi bekliyo ve ıkına pıkına yapıyorum sonrada akşama belfıtığım tutuyo topllamaya başlıyorum ağlıyorum bana demezmi neolduda böyle oldun diye bende kızdım artık iştende moralim bozuk gelşmiştim bağardım bana demezmi banamı doğuruyosun yeter artık bu nazın diye akşam 8de bir kitledim yatak odasına kendimi saatlerce ağladım gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan yani 2 günüm böyle zehir gibi geçti üstüne dün özür dileemeden aban sarılıyo küslük olmaz karıkoca arasında diye barıştım ama hiç içimden gelmedi içime dert ettirdi o lafı... onun üstüne işyerinden şefim aradı mehtap idaribürodakiler diyolarki öyle bi kanun varmış ama doktor raporuna yazdırman gerekiyomuş nöbet tutması sakıncalıdır diye yazdırcakmışım ve o raporu dilekçemle beraber şubeye sunacakmışım yani anlayacağınız işi yokuşa sürüyolar buna da çok kızdım ama şefim sakinleştirdi beni çok duygusalsın herşeyi takma kafana dedi he he de geç çocuğunu düşün hergün ağlıyosun yapma böyle dedi adam halime üzülmüş farketmiş 2-3 gündür moralimin sıfır olduğunu .... off çok uzun oldu ama çok dolmuştum kızlar siz beni en iyi anlayanlarsınız içimi dökmek istedim hepinize bebişinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle... çok öptümmmm

ay canım çok üzüldüm ya ben de bir okulda müdür yardımcısıyım beni de ilk kızımda nöbetten düşürmediler üstelik normal kendi çalışma arkadaşlarım. Neymiş efendim o yasa öğretmenler içinmiş. Hıh. Ve hatta süt iznimi de kullandırmadılar. İlkokuldayım ben tenefüslerde bi görsen bi koşturuyor ufaklıklar gülle gibi çarpıyorlar insana. Halden anlayan insan evladı çok az canım ya. Sanki lütfediyorlar. Kendilerine olsa böyle olmaz emin ol.
Eşini de muhtemelen dolduruyor sanki birileri bana öyle gibi geldi. Kayınvalide ağzı gibi bunlar bilmem kayınvaliden yaşıyor mu. Ya bikaç gündür benim bizzat kızdardeşim hep yatıyorsun az hareket et ondan üşüyorsun diyor. Daha çok erkenmiş de bikaç ay geçsinmiş de şimdiden böyleymişim de. Bi de diyo ki sen bardağı masayı koyabilecekken eşine veriyordun masaya koy diye diyor önceki hamileleğinde. Eşim de şimdi resmen kardeşimin dolduruşuna geldi sanki akşamdan beri o da laf söylüyo sanki. Hep yatıyomuşum da bişey yapmıyomuşum da daha erkenmiş de. Sinir oldum. Ya ben şimdi kızıma kardeş yapıyom da iyi mi yapıyom kötü mü yapıyom bilmiyorum

hully
ilksev
ben karşı taraftayım bizim balkondan görünüyo göztepe
el sallarım sana sen ye :KK56::KK52:
:)
yedım bıle valla
ama evde olmayı o kadar cok ozledım kı anlatamam ya
ede olup uyumak ıstıorm :KK52::KK52::KK52:

ilksev
kuzukulagim
zaten hala aklımda şu sabahları yaptıgın domatesli kaşarlı ekmekler var :KK1:

gören de cok yiyen biri zannedecek beni :KK52:
sen bana gel bende ne tarifler var :KK52:
kaşarlı krep yaparım çok güzel
:KK56: başka sölemiyim canın çeker

burcum22
sosyolog_h
Kızlar ben gene dayanamıyommmmmmm..baksanıza şuna en büyük boyu kalmamış kalsaydı anında alacaktım aslında kırmızının kalmış ama sarı istiyom bennn...neyse bi daha gelirse alırım artık --56-62-68 bedenleri..tahminim 56 3 ay 62 6 ay 68 9 ay..9 aydan kalsaydı daha iyi olurdu aslında:KK76:Eki Görüntüle 558620
bu ayaklı tulumlara paranızı hiç harcamayın çok kullanışlı değil içinde ayakları rahat değilmiş gibi geliyo bana şöyle rahat rahat gerinsin ama dimi

angel_lost
ilksev
angel neler yaptın görüşmeyeli
kaynanan çorba yaptımı sana :KK52:
aranız nasıl
ben rüyamda tepsi tepsi börek gördüm
ertesi gün aynısından yapmış benmki saolsun :21:
Ya ne demezsin anca arıtmamdan su almaya gelir o en son aşağı atıvercem arıtmayı o olcak :KK52:
Aman ya ondan gelcek iyilik Allahtan gelsin Bi tek annem olsun bana bişey olmaz hatta :KK52::KK52::KK51:
Rüyanda yemek görüyosun ne güzel ben dün bütün gece muhteşem yüzyılı yaşadım yaaa :KK52:
Sarayda fink attım ne badireler atlattım amanın :KK52::KK52::KK23: