2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

hkn2013
31-03-13, 19:03
geridonusumkutusu
şu anda bütün bunlar bana o kadar yabancı geliyor ki fikir yürütemiyorum :) neyse bakacaz artık. dışarı çok çıkar mıyım bilmiyorum. yaza denk gelecek ama sanki çıkmam gibime geliyor. illaki çıktığımız zaman olacak gerçi neyse artık ...
canım benim emzirirsen zaten uzun süre sorunun olmaz benim oğlum erken bıraktı oyüzden ben çok erken tanıştım o yüzden bu konuda uzmanlık aldım artık sende zamanla alışırsın... bebek kabı değil ay oo yemek kabııııı daha onlara var merak etmeee arkadaş sormuş oyüzden söledim...:KK54:

hkn2013
valla ben hiç bir zaman tek çantayla gezmedimki bebek çantam ayrı normal çantam ayrıdır hep...

uconn
joyjoyjoy
link açılmadı ama söylediğiniz beni çok rahatlattı teşekkür ederim. :119:
canım hafta hafta gebelik yaz google a ilk çıkan linki tıkla gebelik org yazıyor sanırım.ben ordan takip ediyorum hafta hafta.

benmlefsun
hkn2013
canım benim emzirirsen zaten uzun süre sorunun olmaz benim oğlum erken bıraktı oyüzden ben çok erken tanıştım o yüzden bu konuda uzmanlık aldım artık sende zamanla alışırsın... bebek kabı değil ay oo yemek kabııııı daha onlara var merak etmeee arkadaş sormuş oyüzden söledim...:KK54:
:KK1::KK1::KK1: cahillik işte naparsın. neyse kabı kubu kalsın artık ya. bıktım artık :) çok zorladı bu iş beni ya. ayrı bi uzmanlık alanı gibi :KK1:

rezene
hkn2013
bi sorman gerekli ama getiriler sanırım ...evet alman malı istanbuldaysan yada nerde oturduğunu bilmiyorum ama bizim burda sosyete pazarımızda satan kişiler varr belki senin etrafındada vardır iyi bi araştır derim..
uconn
bende okula götürmüycem bebeğimi tabiki.işim gereği klasik kıyafetim çok.ve bebeğimle her dışarı çıktığımda üstümde spor kıyafet olmayabilir.
işte ben de yaşamadan bilemeyeceğim. ne hallerde olacağımı bilmiyorum
8. ayına kadar ücretsiz izinli olacağım tek tesellim bu. sonra kim bakacak nasıl olacak belli değil. yanımda yakınımda yakın akrabam yok.
var aslında burada da ama aradığım şeyler bulunur mu önce bakmam lazım. pazar günü de oraya giderim ozaman

hkn2013
geridonusumkutusu
:KK1::KK1::KK1: cahillik işte naparsın. neyse kabı kubu kalsın artık ya. bıktım artık :) çok zorladı bu iş beni ya. ayrı bi uzmanlık alanı gibi :KK1:
:KK9::KK9:aşk olsun olurmu hepimiz cahildik alışıyosun zamanla ben hala zorlanıyorum alışıcaz..

kntsz
keremcik

Eki Görüntüle 673023

Eki Görüntüle 673023

Tosuncuğummm :)))
oy oy yerim ben bunu 41 kere maşallah kendi oğlumdan sonra en beğendim bebek :KK1: Rabbim esirgesin felak nas okudum ona :21:

hkn2013
kızlar ben kaçıyorum yarın grşrz inşallah kendinize ve bebişlere ii bakın öptümmm iyigeceler:KK54:

rezene
31-03-13, 20:03
hkn2013
kızlar ben kaçıyorum yarın grşrz inşallah kendinize ve bebişlere ii bakın öptümmm iyigeceler:KK54:
ne zaman gece oldu yaaaa:44:

melinnaz
NURGU66
tatlişkoo bu suyun azalması su içmemekle alakası yokmuş vücutla alakalı bişeymiş ben günde 10 bardağı zorla içiyorum günü 2 bardakla kapattığım bile oluyodu
maşallah hiç bişi yok ama içsem çok daha güzel olur tabi suya,süte,ayrana dewaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm:KK56::KK56:

sonuçtan bizeede haber ver bakaluuum nasıl olmuş merak ettim:KK1::KK1:
evet canım benim doktorum da aynen öyle söyledi senin bünyenle ilgli su içmekle alakası yok dedi

keepmeinformed
geridonusumkutusu
ee napıosunuz kızlar. yoruldum. evi bitiremedim :KK43: dura dura yapınca böyle oluyor. kalçam ağrıdı en son bıraktım bende işi gücü. hafta içi hiç birşey yapamıyorum. bu haftasonu bitirsem iyi olacaktı. haftaya alışverişe gideceğiz çünkü.

magnezyumu içebilsem iyi olacak birde.

ha bişi daha vardı size soracağım :) şu isim okuma mevzusunu konuştum eşimle ben okuyacam diyor. yıllardır oğlunun hayalini kuruyormuş vs. ben babam okusun istiyorum. çok uğraşıyorlar benim için. ismi onlar versin istiyordum ama onların önerdikleri ismi beğenmedim.
en azından isim okumayı babam yapsa. bi şekilde saygımı göstersem istiyorum. bu şekilde mutlu etsem onları. bu tarz şeylere önem veriyorlar mı fikrim yok aslında. ama ben elimden geleni yapmak istiyorum.

bende eşime şey dedim. ilk bebeği sana verirler. sen o ara okursun, ama okuduğunu söyleme. babama da teklif ederiz kulağına oku diye dedim. kabul etti bunu ama bu şekilde de olur mu ki
ne bileyim, sanki eşinin bi seferlik anlayış göstermesi daha güzel olur gibi geldi bana:44:

rezene
şimdi herkes hazırlık yapıp çantasını felan hazırlıyor ya bana bi haller oluyor. ondan yani. geçen biri geldi kardeşi de haziranda doğum yapacakmış. biz herşeyini yıkayıp çantasını hazırladık dedi. bana bi haller oldu. bugün her gittiğim markette dalin sıvı sabuna baktım bi de granül hacışakir e hangisi olacağına karar veremedim. almadan geldim.
şimdi hastaneye bi küçük el valizi gibi bişeyim var onu kullanacağım. bakım çantasını da belki bakırköye gidersem oradan bakarım. haftaya cumartesi gözüme kestirdim bakalım inşallah giderim. gecelik ve çanta işini de orada tamamlarım belki.

bi de nevresim alan arkadaşlar olmuş üç takım almışlar çok değil mi acaba.
bi de ben park yatak ile normal yatak için nevresim fark eder mi ki. korkuyorum normal nevresim takımlarından almaya park yatağa olmayacak diye. park yatak olayını bi halletseydim. nevresim de bakmak istiyorum.
ediyor canım, bizde park yatak var, epeyce de büyük ama nevresimleri yine de diğer yataklara göre daha küçük oluyor. Ayrı satılıyor "park yatak nevresimi" diye. Ben de hala almadım ama listelerde 3 tane alın diye yazdığını hatırlıyorum:KK31:

joyjoyjoy
kızlar cumartesi günü kontrolümüz vardı. Allah'a şükür doktorumuz çok sağlıklı bebeğiniz dedi. Kızım şu an 1100 gr olmuş. Süt içmeyi ihmal ettiğim için de uyluk kemiği normal haftasından kısa göründü ama doktorumuz bunun bir problem olduğunu söylemedi. düzenli süt içmeliymişim. kontrolümüzden bir gün önce arkadaşımın doğum günü vardı. kapalı bir mekandaydık. belli bir süreye kadar kimse sigara içmedi ama zaman ilerledikten sonra tek tük sigara yakanlar oldu. ertesi gün doktorum kontrol esnasında "sen sigaraya maruz kalmışsın" demesin mi !! eşimle şok olduk. şu an için bebeğe geçen birşey yok ama sigaraya maruz kalmaya devam edersen etkisi kesinlikle olucak dedi. bir gecede bile pasif içiciliğe maruz kalmakla hemen belli oluyorsa, sigara içen anne adaylarının bebeklerini düşünemiyorum. lütfen arkadaşlar eğer içenleriniz varsa kesinlikle içmesin. benim bir arkadaşım hamileliği boyunca sürekli içti. hatta kendi eşi yakıp veriyordu sigarasını. şimdi kızı doğdu ama yavrum hep hasta. bir öksürüyor ki benim içim acıyo. ve kontrolleri sırasında doktoru obez teşhisi koymuş ve bunu annenin hamileliği sırasında içtiği sigara ile ilişkilendirmiş. arkadaşım şu an sigarayı bıraktı ama ne fayda. neyse ayrıca aşağıda bebeğimin yaklaşık ağırlığı 1300 gr diyor. bizimki 1100 gr. onu görünce biraz sinirim bozuldu gibi. sizin aşağıdaki ağırlıkla tam olarak tutuyor mu?
benim de o haftada düşük çıkmıştı, insanın canı sıkılıyor. Bir hafta her gün keçiboynuzu pekmezi, bol çerez, süt, et vs. yedim ve haftasına yetişti:nazar: gerçi dertlenecek birşey yok, seninki de arkadaşın dediği gibi normal ama keçiboynuzu pekmezini öneririm:KK34:

gvn1907
herkese iyi geceler canlar anneannemize geldik biz cevap yazamadım kmseye tonla bildirim vardı ama bi iyi geceler diyim dedim yrn oğlumu görücem heyecanlıyım :) kendinizede bebişlerede çok iyi bakın öpüldünüz :KK54::KK54:

merve02
rezene
çok imrendim
fotoğraf ekleyecek misin
ben de yine bi kurtlandı içim. hiç bişey hazır değil gibi huzursuz oldum
yumuşatıcı kullanmaayın diyorlar bebek kıyafetlerinde

söyleye söyleye doğurtcan milleti:KK1:
zamanlarında gelsin bebişler:KK46:
Tabiki canım foto eklerim inş.Dolabın içini yerleştirelim
AMa bu yumuşatıcı yine bebek yumuşatıcısı:26:
Bilemedimki şimdi bak aklım karıştı:44:

ranana
31-03-13, 21:03
SelaM iyi geceleer kizlar nasılsınız biz bugun cok yorulduk ama değdi kızıma ciciler aldım cok güzeller ama eve geldim halamlar geldi halamın gelini biz aldirdiklarimizi giyindiremedik fazla birsey almasaydınız bunlari fitsiremezsiniz desi benim keyfim kaçtı tabi ister istemez

merve02
ranana
SelaM iyi geceleer kizlar nasılsınız biz bugun cok yorulduk ama değdi kızıma ciciler aldım cok güzeller ama eve geldim halamlar geldi halamın gelini biz aldirdiklarimizi giyindiremedik fazla birsey almasaydınız bunlari fitsiremezsiniz desi benim keyfim kaçtı tabi ister istemez
Hayırlı uğurlu olsun canım aldıkların neler aldın bakalım:KK1:
Ayy boşver takma kafana sinir oluyorum böyle insanlara bilmişler:KK37:

ranana
merve02
Hayırlı uğurlu olsun canım aldıkların neler aldın bakalım:KK1:
Ayy boşver takma kafana sinir oluyorum böyle insanlara bilmişler:KK37:
Ooo neler almadım ki cnm ya elbiseler zibinlar iki tane hastane çıkışı havlu taytlar badiler şortlar dur cekim atım buraya
Ya hic sorma insanın hevesi kursağında kalıyor ben giydiremedim dağıttım diyor yaz bebeği olacağı icin tişörtler aldım 3-6 ayy arası giyindiremem mı simdi ya

merve02
Kızlar sizler bebe yumuşatıcısı kullanıyormusunuz bebeğinize aldığınız kıyafetleri yıkarken:26::26:

merve02
ranana
Ooo neler almadım ki cnm ya elbiseler zibinlar iki tane hastane çıkışı havlu taytlar badiler şortlar dur cekim atım buraya
Ya hic sorma insanın hevesi kursağında kalıyor ben giydiremedim dağıttım diyor yaz bebeği olacağı icin tişörtler aldım 3-6 ayy arası giyindiremem mı simdi ya
Ohhh ohh hayırlı uğurlu olsun sizdede eksik kalmıyor yavaş yavaş tamamladın gibi sanki sende demi
Amaaaan giyinemezsede giyinemesin ne yapayım yani dünyanın sonu değil ya:KK19:
İhtiyaç sahibi olanlara veririm bende ne olacak sanki

melinnaz
merve02
Mervecim makine yumuşatıcıyı son durulama sırasında alıyor ve dolayısıyla çamaşırın üstünde kalıyor bebek yumuşatıcısı da olsa sonuçta kimyasal ve bebeğin teniyle temas edecek bende dalin sıvı deterjan aldım ve sabun tozu onlarla yıkayacağım kısmetse yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum sende ilk aylarda kullanma bence sonra kullanırsın aldığın yumuşatıcıyı :KK16:

merve02
melinnaz
Mervecim makine yumuşatıcıyı son durulama sırasında alıyor ve dolayısıyla çamaşırın üstünde kalıyor bebek yumuşatıcısı da olsa sonuçta kimyasal ve bebeğin teniyle temas edecek bende dalin sıvı deterjan aldım ve sabun tozu onlarla yıkayacağım kısmetse yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum sende ilk aylarda kullanma bence sonra kullanırsın aldığın yumuşatıcıyı :KK16:
Canım teşekkür ederim cevapladığın için bende granül sabun alacaktım makinayı tıkıyor dedi arkadaşlarım vazgeçtim
Tühh tüh bende tuttum 6 lt. olanından aldım:KK53: neyse daah sonra kullanırım inşallah Rabbim kısmet ederse

melinnaz
merve02
ranana
canım boşver sen onları banada aynı şeyleri söylüyorlar takmıyorum hiç:109: gerekirse bir kez giydirip hevesimi alırım resim çekerim diyorum geçiyorum herkesin dediğine takılırsak işimiz zor sen aldıklarını güle güle kullan hevesini al ohhhh canına minnet:KK16: resimlerini bekliyoruz

merve02
Talıaa Geçmişi bitiremedin gene anacığım:KK31::KK31::KK1:

Minikuss
Canım aldıklarını güle güle sağlıkla kullanın inşallah..
Sen bakma bende aldım senin gibi..
Zaten milleti dinlesek hiç bir şey almamak lazım.. İlk bebeklerimiz imkan dahilinde keyfini çıkarırız..

TALIAA
keremcik

Eki Görüntüle 673023

Eki Görüntüle 673023

Tosuncuğummm :)))
41 kere masallahhhhhh gercekten tam bir tosuncuk olmus bebisin sanki yarin dogcak gibi:KK53: bende okudum üfledim nazar degmesin diye ve tabi topikteki herkesin bebisi icinde dua ettim :nazar::nazar::KK46:insallah kucagina almayida nasip eder rabbim

diger arkadaslarda bebisinin kilosunu az bulmus kilosuna takilmayin arkadaslar her bebegin kilosu cok farkli olabilir bu iyi beslenemeyede alakasi olmayada biliyor takilmayin buna.

TALIAA
merve02
Talıaa Geçmişi bitiremedin gene anacığım:KK31::KK31::KK1:
öyle bakamadim bugun hic evle ugrastim bende butun gun sonra annem kardesim flnn geldler ancak bu saate firsat bulamadim.

sen nerelerdeydin kac gundur yoktun özlettin kendini, nasilsin naptin . bu arada bebisin dolabini kurmusun hayilr ugurlu olsun güle güle kullanmak nasip olsun insallah:KK46::KK46::KK53:

merve02
31-03-13, 22:03
TALIAA
öyle bakamadim bugun hic evle ugrastim bende butun gun sonra annem kardesim flnn geldler ancak bu saate firsat bulamadim.

sen nerelerdeydin kac gundur yoktun özlettin kendini, nasilsin naptin . bu arada bebisin dolabini kurmusun hayilr ugurlu olsun güle güle kullanmak nasip olsun insallah:KK46::KK46::KK53:
Canım yorulmuşsundur o zaman sen bugün baya
Sağol canım Bizde işte anlattığım gibi son eksiklerini tamamlamaya çalıştık
Dolabını beşiğini kurduk 2-3 gündür erkenden yatıyordum
Bugün gene oturdum bilgisayarın başına:KK1:
Siz ne yaptınız beşik ortada duruyor demiştin en son malzemeler geldimi?

ranana
Işte cicişlerimiz teyzoşlar:21::21::21::21::21::21:

TALIAA
ranana
ve aleykümselam canim hosgeldin biz iyiz sen nasilsin...masallah sende alisverisini bitirmis sayilirsin cok bir eksigin kalmamis gibi aldiklarini da paylas bizimle görelim. kizcenede güle güle giymek kullanmak nasip olur insallahh..
he bu arada ne gerek var bikadar seye diyenler cikmis senin karsinada bosver oyle diyenleri ne istiyorsan al sen giyrdigini giydirsin giydirmediginide bir ihtiyaci olana verirsin yada 2. olur bellimi olur bak ben 3 . ye kullanacam cok seyi:KK9::KK9::KK9:

HulyaErdem
yaa çok kötü oldum.. ağladım okurken .. bugün oğlumu gördüm rüyamda onu emziriyodum bana bakıyodu gülümsüyodu.. okadar gerçekti ki.. kucağıma almak isityorum artık.. çok istiyorum hemde.. [/FONT]
artik sanirim hepimiz bunu istiyoruz canim ben bile bir an önce dogsun istiyorum hem cok rahatsiz olmaya basladim hemde kizimi sevmek istiyorum öpüp koklamak istiyorum:KK46: bugun oglumla kizim diyor anne bebisin totosu nasil olcak kuuckmu,yumusakmi
ben dogunca totsunu öpcem diyorlar:KK9::KK9::KK9:onlar bile benden daha sabirsiz olmaya basladilar artik:KK53:

merve02
ranana
Ranana hepsiçok güzel canım ya güle güle giyinsin kızın sağlıcakla inşallah:KK16:
Ters koymuşsun fotoları bakayım derken başım döndü:KK53:

TALIAA
merve02
Canım yorulmuşsundur o zaman sen bugün baya
Sağol canım Bizde işte anlattığım gibi son eksiklerini tamamlamaya çalıştık
Dolabını beşiğini kurduk 2-3 gündür erkenden yatıyordum
Bugün gene oturdum bilgisayarın başına:KK1:
Siz ne yaptınız beşik ortada duruyor demiştin en son malzemeler geldimi?
yok canim dünki kadar yorulmadim dün bizde alisverise gitmistik yine, agridan szidan gezemedim dogru duzgun bu defa hic rahat degildim. bugun iyim cok sukur. dün erken yatip cok gec kalktim sabahta hic uykum yok benimde suan :KK9:

neler aldin baska sen de ekle resmini bakalim:KK76: güle güle kullan insallahh aldiklarini ve esyalarini...
yok canim bizde durum hala ayni nasil biraktiysa öyle kaldi. gelmedi meret gitti. cuma ve yarinda resmi tatil var saliyi bekliyecez gelmezse yine yol gözuktu bize ikeaya dogru:KK50:

TALIAA
ranana
ayy ayyy bunlar ne kadar dadlu cicisler böyle masallahh. cok guzeller canim güle güle giydirmek nasip olsuin insallahh...
bende yazlik kiyafet almayi turkiyeye birakacam cok cici seyler var ordaa kiskaniyorum:KK19::KK19::KK53::KK53: ya

ranana
Devamı var daha durun kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52:

merve02
TALIAA
yok canim dünki kadar yorulmadim dün bizde alisverise gitmistik yine, agridan szidan gezemedim dogru duzgun bu defa hic rahat degildim. bugun iyim cok sukur. dün erken yatip cok gec kalktim sabahta hic uykum yok benimde suan :KK9:

neler aldin baska sen de ekle resmini bakalim:KK76: güle güle kullan insallahh aldiklarini ve esyalarini...
yok canim bizde durum hala ayni nasil biraktiysa öyle kaldi. gelmedi meret gitti. cuma ve yarinda resmi tatil var saliyi bekliyecez gelmezse yine yol gözuktu bize ikeaya dogru:KK50:
Bende artık çok yoruluyorum ya dayanamıyorum gerçektende daha erken değil mi ağırlaşmak için
Gerçi bişeyde yaptığım yok bişey yapmadığım halde bu denli yoruluyorum bide iş yapsam ne olur acaba:KK53:
Canım bizim aldıklarımız sabunu deterjanı alezi felan öyle foto çekmelik bir şey değil:KK1:
Kıyafet felan almayacağım çünkü daha annemde getirecek bir sürü şey ufak tefekte k.valide almıştır:KK31:

ranana
Işte bu da son ciciler

merve02
ranana
Devamı var daha durun kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52:
Ranana bunlarda çok güzel canım ya harika bayıldım şu petrol yeşili elbiseyi nereden aldın bilindik bir markamı
Çok beğendim bende kızçeme almak istiyorum:KK17:

TALIAA
merve02
Bende artık çok yoruluyorum ya dayanamıyorum gerçektende daha erken değil mi ağırlaşmak için
Gerçi bişeyde yaptığım yok bişey yapmadığım halde bu denli yoruluyorum bide iş yapsam ne olur acaba:KK53:
Canım bizim aldıklarımız sabunu deterjanı alezi felan öyle foto çekmelik bir şey değil:KK1:
Kıyafet felan almayacağım çünkü daha annemde getirecek bir sürü şey ufak tefekte k.valide almıştır:KK31:
ya ben agirlasmaktan cok agri cekyorum artik alt kisma cok baski yapiyor cikacak gibi resmen yururken fln kafasini iyice dayadi artik galiba bukadar aci verdigine göre :KK43:( ilk bebisimde hic boyle degildim ben ikincide cok agrili acili sancili gecmisti bu da galiba yavas yavas öyle olcak :KK43: artik alisverise addalara gidemiyecek annesi :KK9::KK9::KK9:
anladim canim bende kiyafetlere icim gdiyor bakarken ama cok ta almak istemiyorum tr ye gitcez diye biliyorum orda durmuyacak elim her gördugumu almak istiyecem:KK1::KK1: dün yinede dayanamayip bir tane aldim yazlik..:26::KK9:

TALIAA
ranana
Işte bu da son ciciler
hepside birbirinde güzel canim bayildim hepsinede gülle güle kullan insallahhh :)))

merve02
Ranana hepsi çok çok güzel canım güle güle giydir yavruşuna:KK16::KK16:

Minikuss
ranana
Hepsi çok güzel çok tatlı sağlıkla giysin inşallah..
Kız annesi olmak bambaşka bir şey bayılıyorum aldığınız kıyafetlere..
Ben de oğluma aldım kot pantolon tişört, şortlu tulum vs vs ama henüz foto çekip ekleyemedim..

merve02
TALIAA
ya ben agirlasmaktan cok agri cekyorum artik alt kisma cok baski yapiyor cikacak gibi resmen yururken fln kafasini iyice dayadi artik galiba bukadar aci verdigine göre :KK43:( ilk bebisimde hic boyle degildim ben ikincide cok agrili acili sancili gecmisti bu da galiba yavas yavas öyle olcak :KK43: artik alisverise addalara gidemiyecek annesi :KK9::KK9::KK9:
anladim canim bende kiyafetlere icim gdiyor bakarken ama cok ta almak istemiyorum tr ye gitcez diye biliyorum orda durmuyacak elim her gördugumu almak istiyecem:KK1::KK1: dün yinede dayanamayip bir tane aldim yazlik..:26::KK9:
Talıaa cnaım ya bişey sormak istiyorum ilk 3 ay hep penye tarzı işte pamuklu ürünler giydirin bebeklerinize diyorlar
Bende Ranananın aldıkları elbiseleri çok beğendim onlardan alsam bu yaz giydirrilir mi sence?:26::26:
Allah Allah benimkide yukarıda öldürüyor beni kaburgalarımı karaciğer böbrek dalak ne varsa sıkıştırıyor canımı çok yakıyor:KK1:

merve02
Minikuss
Hepsi çok güzel çok tatlı sağlıkla giysin inşallah..
Kız annesi olmak bambaşka bir şey bayılıyorum aldığınız kıyafetlere..
Ben de oğluma aldım kot pantolon tişört, şortlu tulum vs vs ama henüz foto çekip ekleyemedim..
Sağlıcakla giyinsin oğlişin inşallah foto bekliyoruz o zaman sendende müsait olduğun bir vakit:KK34:

ranana
Melinnaz, minikkuss, tallia ve mervecim camlarım benim cok tesekkur ediyorum her birinize ayrı ayrı icime rahatlatdınız yoksa icin icimi yiyecekti bugun hesapladim 1 milyar harcamisiz kızıma ister istemez bosa mı gitti diyor insan beğendiğiniz icin ayriyetten tesekkur ederim mervecim düz çektim ama pc den öyle oldu valla hello baby diye bir mağazadan aldım izmirden
Talliacim cnm benim daha iyileri güzelleri senin olur insallah cok sagolun

merve02
Ranana canım cevap bekliyorum hadi:KK9:
Uykum geldi çıkacağım:KK31:

merve02
ranana
Melinnaz, minikkuss, tallia ve mervecim camlarım benim cok tesekkur ediyorum her birinize ayrı ayrı icime rahatlatdınız yoksa icin icimi yiyecekti bugun hesapladim 1 milyar harcamisiz kızıma ister istemez bosa mı gitti diyor insan beğendiğiniz icin ayriyetten tesekkur ederim mervecim düz çektim ama pc den öyle oldu valla hello baby diye bir mağazadan aldım izmirden
Hımm anladım canım teşekkür ederim amannn boşver allahını seversen
Feda olsun yavrularımıza bizde geçen havuzluhana gittiğimizde 1000 tl harcamışız
Sadece o gün diğerlerini saymıyorum bile boşverrr paranın ne değeri var
Yavrularımız sağlıklı hayırlı olsunda demi:KK16::KK31:

TALIAA
merve02
Talıaa cnaım ya bişey sormak istiyorum ilk 3 ay hep penye tarzı işte pamuklu ürünler giydirin bebeklerinize diyorlar
Bende Ranananın aldıkları elbiseleri çok beğendim onlardan alsam bu yaz giydirrilir mi sence?:26::26:
Allah Allah benimkide yukarıda öldürüyor beni kaburgalarımı karaciğer böbrek dalak ne varsa sıkıştırıyor canımı çok yakıyor:KK1:
hangi elbiseleri canim tabiki ilk 3 ay kumasin yumusakligi kalitesi cok önemli. benim bebislerin ikiiside kisin dogdu bu yuzden elbise turu seyleri giydiginde baya buyumustu :)) bu yazda cok sicak olcakmis galiba kalin olmamasina yakmamasina dikkat etmek gerek bende o yuzden hep yumusak kumaslara bakiyorum. burda kaliyor olsaydik yine okadar sicagi görmemis olcakti ama turkiyede daha cok sicak olcak.

ooo o yukariyi mahvetmesi ayri birsey sol üst kaburgam etimle birlesti saniyorum artik:KK9: bu agri bambasa bir agri canimm:KK50:

Minikuss
merve02
Sağlıcakla giyinsin oğlişin inşallah foto bekliyoruz o zaman sendende müsait olduğun bir vakit:KK34:
Bazanın altında hepsi kaldırıp alamıyorum.. Annem geldiğinde çıkartırım fotolarım..
Bizde 32. haftaya girmişiz.. Azıcık kaldı.. eksikler var stress var..
Oğlum kocaman oldu ama ben kara kara düşünüyorum nasıl doğurucam diye..

merve02
TALIAA
hangi elbiseleri canim tabiki ilk 3 ay kumasin yumusakligi kalitesi cok önemli. benim bebislerin ikiiside kisin dogdu bu yuzden elbise turu seyleri giydiginde baya buyumustu :)) bu yazda cok sicak olcakmis galiba kalin olmamasina yakmamasina dikkat etmek gerek bende o yuzden hep yumusak kumaslara bakiyorum. burda kaliyor olsaydik yine okadar sicagi görmemis olcakti ama turkiyede daha cok sicak olcak.

ooo o yukariyi mahvetmesi ayri birsey sol üst kaburgam etimle birlesti saniyorum artik:KK9: bu agri bambasa bir agri canimm:KK50:
Anladım cnaım tam tamin ettiğim gibi o elbiselerden alsam bu yaz giyinemez zaten seneye artık inş 1 yaşını doldurmuş olur o zaman
Allah allah nasıl bir ağrıki canım kasıklarına baskı mı yapıyor senin bebek inmiş mi biraz o zaman aşağı:26:

TALIAA
ranana
saol canim senin ve digerlerininde olsun... oooo 1 milyar daha baslangic bu benim biriktirdigim 3 .5 kurus vardi bebis hepsini yedi bitirdi:KK9:helal olsun kizim icin napalim cani sag olsun. üstelik senin aldiklarinida cok abarti birsey görmedim canim normal alinmasi gerekenleri almissin icini ferah tut :KK34:

merve02
Minikuss
Bazanın altında hepsi kaldırıp alamıyorum.. Annem geldiğinde çıkartırım fotolarım..
Bizde 32. haftaya girmişiz.. Azıcık kaldı.. eksikler var stress var..
Oğlum kocaman oldu ama ben kara kara düşünüyorum nasıl doğurucam diye..
Aman canım baza felan kaldırma tamam
sezeryan olur canım seninki muhtemelen yani öyle hissediyorum ben nedense:KK1:
Stres hepimizde var valla:18:

TALIAA
merve02
Anladım cnaım tam tamin ettiğim gibi o elbiselerden alsam bu yaz giyinemez zaten seneye artık inş 1 yaşını doldurmuş olur o zaman
Allah allah nasıl bir ağrıki canım kasıklarına baskı mı yapıyor senin bebek inmiş mi biraz o zaman aşağı:26:
bencede en guzelo bir yas civarinda giydirmek daha dogrusu 6 aylik fln olunca giydirilebilir ama kisa denk geliyor o aylarida dedigin gibi bir yas ancak müsait olmus olur:KK53: ahhh yok canim ne kasigi bur kasik agrisindanda asagilarda tmm.
söyle diyim cikmasi gereken yerlere kazi yapiyor sanki:26::26::KK9::KK9::KK9::KK9: