Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

rose_of_vova
27-08-12, 09:08
merhaba kızlar
ben gecen gün markette reyonda bioblas şampuan almak için bakarken bu ürünü gördüm .. Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü bioblas ı gördüm ve denemek için aldım. aranızda kullanan var mı bu ürünü saçlarımın uzamasını istiyorum ve yıpranmasının azalmasını istiyorum. ürün bu :

rose_of_vova
27-08-12, 09:08
eeeee kızlar kimsenin bir gördüğü duyduğu fark ettiği yok mu? :)

Lililh
6-09-12, 22:09
az önce tvde reklamını izledim heycanla buraya koştum bende sormak için ama kimse yok sanırım :/ 2 hafta olmuş konu açılalı kimse yok mu kullanan bilen. canım sen 2 haftadır kullanıyomusun bunu etkisini gördün mü

buujuu
7-09-12, 11:09
bende merak ediyorum işe yaradımı

xAyx
7-09-12, 17:09
Lililh
az önce tvde reklamını izledim heycanla buraya koştum bende sormak için ama kimse yok sanırım :/ 2 hafta olmuş konu açılalı kimse yok mu kullanan bilen. canım sen 2 haftadır kullanıyomusun bunu etkisini gördün mü

aynen bende tvde reklamını gördüm ama arkadaşlar biriniz markette gördüm demiştiniz fiyatı ne kadar acaba ben baktım ama bulamadım bi ara da eczaneye bakıcam kullandıktan sonra burdan haberleşelim inşallah işe yarayan bişi olur bioblas genelde etki gösteren bi ürün ama...

Lililh
7-09-12, 22:09
xAyx
aynen bende tvde reklamını gördüm ama arkadaşlar biriniz markette gördüm demiştiniz fiyatı ne kadar acaba ben baktım ama bulamadım bi ara da eczaneye bakıcam kullandıktan sonra burdan haberleşelim inşallah işe yarayan bişi olur bioblas genelde etki gösteren bi ürün ama...

bende bugün bi kaç yere baktım ama bulamadım. umarım işe yarar

shady
8-09-12, 10:09
aaaa bende denemek istiyoruuuuum :119:

MelisClarington
8-09-12, 19:09
Ben de denemek istiyorum. Sizde işe yaradı mı?

umran5571
9-09-12, 20:09
nerden bulcaz onu çok lazımmm :KK43:(

kubra91
9-09-12, 20:09
ya bnde reklamda gördüm alıcam fiyatı ne kadar kullanan varmı?

JASMINE_84
10-09-12, 09:09
rose_of_vova
merhaba kızlar
ben gecen gün markette reyonda bioblas şampuan almak için bakarken bu ürünü gördüm .. Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü bioblas ı gördüm ve denemek için aldım. aranızda kullanan var mı bu ürünü saçlarımın uzamasını istiyorum ve yıpranmasının azalmasını istiyorum. ürün bu :

http://img.haberler.com/haber/539/uzun-saclara-kavusmak-bioblas-ile-artik-mumkun-3867539_104_o.jpg için Google Görsel Sonuçları
canım iki haftadır kullanıyosun sanırım, olumlu ya da olumsuz yorum yapabilir misin, ben de almayı düşünüyorum da

rose_of_vova
11-09-12, 07:09
evet arkadaşlar iki hafta oldu hatta 3 . 4 yıkama falan oldu sanırım.. ben beğendim azda olsa gözlemledim uzamayı öyle hissediyorum ama bırakmayacağım düzenli kullanmaya devam edeceğim.. üstüne saç kremide uyguluyıoruym sert olmasın diye. deneyin derim tabi anında br uzama beklemek saçma tabi

karayel83
11-09-12, 08:09
takipteyiz, yorumlarınızı paylaşın lütfen

rose_of_vova
13.5 Tl ye aldım ben canım fiyatı bu marketlerde bulabilirsin.

rose_of_vova
benim saçlarım çok yıpranmış ve kırık uçlu olduğu için bioblası kullanıyorum daha doğal içeriği var en azından. uzaması içinde yardımcı olur diye inanıyorum.

aiShwaRya
11-09-12, 14:09
Bu ürün 2 si 1 arada yani kremli, içinde kerm barındıran şampuanlar saç döküyor sende öyle birşey oldumu bilgilendirirmisin bizleri canım ? :KK1:

magıcgırl
11-09-12, 18:09
Ben 9.90 tl'ye aldım arkadaşlar.
Bilmiyorum reklama girer mi gratis'ten aldım.

rose_of_vova
12-09-12, 11:09
aiShwaRya
Bu ürün 2 si 1 arada yani kremli, içinde kerm barındıran şampuanlar saç döküyor sende öyle birşey oldumu bilgilendirirmisin bizleri canım ? :KK1:
yok canım dökülme olmadı gürleşti tam tersi bende

rose_of_vova
12-09-12, 11:09
magıcgırl
Ben 9.90 tl'ye aldım arkadaşlar.
Bilmiyorum reklama girer mi gratis'ten aldım.
hmmm normal bioblas o fiyata idi bu daha yüksekti demekki kazıklandık biraz :):KK52:

rose_of_vova
12-09-12, 18:09
şu an yeni yıkadım ve gerçekten demek istiyorum çok iyi deneyin fikirleri paylaşalım

pan_zehir
13-09-12, 20:09
rose_of_vova
şu an yeni yıkadım ve gerçekten demek istiyorum çok iyi deneyin fikirleri paylaşalım
Sertleşme yapıyo mu peki? Benim de uçlarda hafif yıpranmalar oldugu için iyice kurutup dolaştırmasından korkuyorum. Saç kremi kullanma ihtiyacı hissediyomusun? Paylaşırsan sevinirim cnm:)

AyShE GuL
13-09-12, 20:09
bende boyalı saçlar için olanı var ama kullanmıyorum temizlik hissi vermiyor bioxcin i de sevmemiştim aynı nedenden

rose_of_vova
14-09-12, 09:09
evet canım saç kremi kullanılıyorum yoksa dolaş dolaş oluyor benim saçım normaldede her şampuanda saç kremi kullanırım yoksa olmuyo doğal hali dolaşık...

hcrr
14-09-12, 14:09
arkadaslar bu zaten saç kremi değilmi

Lililh
15-09-12, 18:09
hcrr
arkadaslar bu zaten saç kremi değilmi
bioblasın sarmaşık özlü sampuanı da saç kremide var. ben dün baya aradım şampuanı hemen satılmış kapış kapış gitmiş gratiste buldum 9.90 a son 2 tane kalmıştı. bugün başladım umarım etki eder de mutlu oluruz :)

hcrr
15-09-12, 20:09
kremide kullanıyo musunuz peki ikisini birliktemi yani

rose_of_vova
15-09-12, 21:09
hcrr
kremide kullanıyo musunuz peki ikisini birliktemi yani
ben kremi hiç görmedim.. vallla bugün şampuanı 8.5 tl aldım yani ilk aldığımda 13 dü market farkı sanırım:KK70:

rose_of_vova
15-09-12, 21:09
Lililh
bioblasın sarmaşık özlü sampuanı da saç kremide var. ben dün baya aradım şampuanı hemen satılmış kapış kapış gitmiş gratiste buldum 9.90 a son 2 tane kalmıştı. bugün başladım umarım etki eder de mutlu oluruz :)
canım zamanla gelişmeleri paylaş lütfen forumda

Lililh
15-09-12, 22:09
paylaşıcam canım heycanla bekliyorum bende :)

redfruits
16-09-12, 16:09
dün itibari ile bende almış bulunmaktayım . inşallah faydası olur :21:

malosa
18-09-12, 09:09
benim kafam karışıtı kimisi şampuan zaten kremli demiş kimisi ayrı demiş :44: bir karara varsak :KK1: içinde krem varsa benim saçım zaten kremlerden iki tel kaldı, ama kremsizse hemen alıyorummm , kullananlar bize geri dönüt verirse süper olur :53 : umarım uzatır yıllardır aynı yerde saçım çünkü :KK1:

kubra91
bende aldım 11 tl. daha çok az kullandığım için uzadı falan diyemicem ama şampuandan memnunum
bu arada şampuanla krem ayrı ayrı değil arkadaşlar , şampuanın içeriği kremli yani.

malosa
kubra91
bende aldım 11 tl. daha çok az kullandığım için uzadı falan diyemicem ama şampuandan memnunum
bu arada şampuanla krem ayrı ayrı değil arkadaşlar , şampuanın içeriği kremli yani.
hadi yaa :KK43: üzüldüm şimdi kullanamıycam :KK43:

shans18
18-09-12, 10:09
bana göre hiçbir saç kremi ve şampuan 5 dakikalık uygulama sonucu saçı uzatmaz...mantıklı düşünürseniz saça 5-10 dakika uygulanan hiçbir madde saçı uzatmaz...bence saçın uzamazı tamamen genel salık durumu, bolbol oksijen, ve de sağlıklı beslenmeyle alakalıdır...

eğer açık havada spor yapıyorsanız, doğal yağsız besinleri yiyersanız, hormonsal sıkıntınız yoksa ve de yeterli vaitamin&mineral alıyorsanız saçlar uzar ve dökülmez...

çoğu zaman saçımız uzuyor aslında ama kırıldığından uzamıyormuş gibi gelir...

malosa
18-09-12, 11:09
shans18
bana göre hiçbir saç kremi ve şampuan 5 dakikalık uygulama sonucu saçı uzatmaz...mantıklı düşünürseniz saça 5-10 dakika uygulanan hiçbir madde saçı uzatmaz...bence saçın uzamazı tamamen genel salık durumu, bolbol oksijen, ve de sağlıklı beslenmeyle alakalıdır...

eğer açık havada spor yapıyorsanız, doğal yağsız besinleri yiyersanız, hormonsal sıkıntınız yoksa ve de yeterli vaitamin&mineral alıyorsanız saçlar uzar ve dökülmez...

çoğu zaman saçımız uzuyor aslında ama kırıldığından uzamıyormuş gibi gelir...
tabikide öle bir iki sürme ile uzatmaz canım, belki düzenli kullanımla yaza kadar uzamasına az da olsa yardımcı olur :KK50: çok az bile olsa razıyım :2:

selincks
19-09-12, 20:09
arkadaşlar ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum..uzama olarak psikolojik mi bilmiyorum ama uzadığını hissediyorum.saçlarım karamel rengi olduğu için diplerinden anlıyorum uzadığını..ben de 2si 1 arada olandan almama rağmen saçlarımı çok dolaştırdı o yüzden krem de kullanıyorum.genel anlamda benim saçlarıma yaradı yumuşacık oldu ve dökülmesi de azaldı..kullanmanızı tavsiye ederim tabi herkeste aynı etkiyi verirmi onuda bilemiyorum

palmi
20-09-12, 18:09
tuce89
benim kafam karışıtı kimisi şampuan zaten kremli demiş kimisi ayrı demiş :44: bir karara varsak :KK1: içinde krem varsa benim saçım zaten kremlerden iki tel kaldı, ama kremsizse hemen alıyorummm , kullananlar bize geri dönüt verirse süper olur :53 : umarım uzatır yıllardır aynı yerde saçım çünkü :KK1:
arkadaşım bu şampuanın hem kremlisi hem de kremsizi var. ben kremliyi aldım saçlarım kuru diye ablamda kremsizi aldı saçı yağlı diye. :KK1::KK1:

ipek87
21-09-12, 05:09
arkadaşlar benimde kullanalı 3 hafta oldu bende uzama psikolojik mi anlamadım ama eşim de benimle kullanıyordu test amaçlı :KK1: onun saçı gerçekten uzadı hala tam emin değilim ama bakalım :KK51:

rose_of_vova
21-09-12, 06:09
tabiki beslenmeyle de çok ilgili fakat saç köklerini iyi beslediğini düşündüğümden uzama olması çok imkansız değil. ve gerçekten saçımda uzama gözlemledim arkadaşlar fotoğraf olsaydı keske ..

peonia
21-09-12, 09:09
ben de yeni kullanmaya başladım ama kafam kaşınmaya başladı normal mi acaba insallah işe yarar

selincks
21-09-12, 18:09
peonia
ben de yeni kullanmaya başladım ama kafam kaşınmaya başladı normal mi acaba insallah işe yarar
zaten burada okuduğum bi yazıda kaşınan saç uzuyor demektir yazıyordu :KK54::KK34:

rose_of_vova
23-09-12, 09:09
umarım........................

cervan
23-09-12, 10:09
arkadaşlar bu şampuanın hem kremli hem kremsiz olanı var.
ben kremsiz olanı aldım 2 haftadır günaşırı kullanıyorum.
saçımda uzama olmadı.
zaten 2 haftada saç belirgin bir şekilde uzamaz diye tahmin ediyorum.
buarada şaçımı inanılmaz derecede sertleştirdi uçlarına krem sürmeme rağmen yinede sert.
bayaa da dökülme var saçımda ama şampuandanmı mevsimselmi bilemiyorum.
bu şampuanı kullanmıycam okadar çok sertleştiriyoki saç uçlarımda acayip kırıklar oluştu.
gözlemlediğim tek güzel tarafı ilk yıkandığı gün saçları çok dolgun gösteriyo...

hazal_diren
23-09-12, 11:09
zaten bitkisel şampuanlar saçı sertleştirdiği için, şampuanladıktan sonra saç uçlarına krem sürmek gerekiyor.

bu şampuanın içeriği nedir acaba? saçı uzatması için hangi madde/maddeleri koymuşlar?

selincks
24-09-12, 09:09
arkadaşlar bu şampuanı kullanlar lütfen cevap verebilir mi kepek yaptımı saçta

redfruits
24-09-12, 09:09
peonia
şampuanı kullanmaya başladığımdan beri benim de kafam kaşınıyor. bırakmadım ama devam ediyorum kullanmaya bakalım sonuç ne olucak

rose_of_vova
25-09-12, 09:09
phytosterol özlü diyor sarmaşık özü kullanılmış.bende kepek yapmadı ama sertleşme tabiki var

Melekk21
26-09-12, 14:09
Kızlar bir aydan fazla süredir kullanan var mı ? extra uzama gördünüz mü ??

DerinSu
26-09-12, 17:09
bende reklamı gördügümden beri istiyorum almak.bugün çıktım bşkaç yere baktım bulamadım.hayret gretis pahalı biryerdir ama 10 tl çok iyimiş...yarın bende oraya bakayım bu gün o tarafa çıkamadım kozmetiklerin hepsinde vardır.

malosa
27-09-12, 23:09
cervan
arkadaşlar bu şampuanın hem kremli hem kremsiz olanı var.
ben kremsiz olanı aldım 2 haftadır günaşırı kullanıyorum.
saçımda uzama olmadı.
zaten 2 haftada saç belirgin bir şekilde uzamaz diye tahmin ediyorum.
buarada şaçımı inanılmaz derecede sertleştirdi uçlarına krem sürmeme rağmen yinede sert.
bayaa da dökülme var saçımda ama şampuandanmı mevsimselmi bilemiyorum.
bu şampuanı kullanmıycam okadar çok sertleştiriyoki saç uçlarımda acayip kırıklar oluştu.
gözlemlediğim tek güzel tarafı ilk yıkandığı gün saçları çok dolgun gösteriyo...
sadece kremlisi var diye biliyorum sarmaşık özlü olanın, seninki başka şampuan olmasın :KK53: kremsizi yok çünkü