Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

azelya
7-12-12, 21:12
siyahkugu
Bujuu adını görünce okumadan geçemedim, hemen okudum canım. Allah dualarını kabul etsin. Her ne müşkülün var ise tez zamanda hallolur inşallah. Allah'ın selameti üzerine olsun.
Siyah kugu canım bende sana okudum,Allah kabul etsın.

mispremses
8-12-12, 16:12
azelya
Siyah kugu canım bende sana okudum,Allah kabul etsın.
bende sana okudum canım.RABBİM senin ve burda dua eden herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin amin.

E_lvan
13-12-12, 20:12
buujuu
bende sana okudum canım.RABBİM senin ve burda dua eden herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin amin.

1 Ayetel Kursi, 1 Fatiha, 3 Ihlas okudum sana :KK16:.. Allah kabul etsin Ins..

loveli
14-12-12, 06:12
E_lvan

1 Ayetel Kursi, 1 Fatiha, 3 Ihlas okudum sana :KK16:.. Allah kabul etsin Ins..
senin için okudum canım rabbim gönlündekini tez zamanda versin allah kabul etsin

canndann
14-12-12, 08:12
loveli
senin için okudum canım rabbim gönlündekini tez zamanda versin allah kabul etsin
Sizin için okudum, Allah kabul etsin ve hakkınızda en hayırlısından versin gönlünüzdekileri inşallah.

sevgilim06
14-12-12, 13:12
canndann
Sizin için okudum, Allah kabul etsin ve hakkınızda en hayırlısından versin gönlünüzdekileri inşallah.
sizin için okudum...1 ayetel kursi 1 fatiha 1 ihlas 1 kevser..Allah dualarını kabul etsin.Hakkınızda en hayırlı olanı versin.Gönlünüzden geçen duaları kabul eylesin.

mispremses
15-12-12, 10:12
sevgilim06
sizin için okudum...1 ayetel kursi 1 fatiha 1 ihlas 1 kevser..Allah dualarını kabul etsin.Hakkınızda en hayırlı olanı versin.Gönlünüzden geçen duaları kabul eylesin.
bende sana okudum cnm

siyahkugu
15-12-12, 14:12
buujuu
bende sana okudum cnm
Bujuu girip bir Fatiha okuyayım dedim, yine sen çıktın karşıma:) Var herhalde bunda bir hayır:)
Allah ne muradın varsa versin hayırlısıyla... ben bebek istiyorum; sen de mi öyle?

mispremses
16-12-12, 14:12
siyahkugu
Bujuu girip bir Fatiha okuyayım dedim, yine sen çıktın karşıma:) Var herhalde bunda bir hayır:)
Allah ne muradın varsa versin hayırlısıyla... ben bebek istiyorum; sen de mi öyle?
cnm bnde sana okudum hayırlı evladın olsun diye.yok ben bekarım inşALLAH hayırlı bir yuva banada nasip olur. sevgiler

tubistubis
17-12-12, 13:12
buujuu
cnm bnde sana okudum hayırlı evladın olsun diye.yok ben bekarım inşALLAH hayırlı bir yuva banada nasip olur. sevgiler
bende sana okudum inşallah en kısa zamanda dilediğin şey gerçek olur hayırlısıyla :)

Lilliumm
Tubistubis umarım dilediğin herşey hayırlara cevrilir ve gönlünde razı olup suaların kabul olunurrr.. Aminn.. Fatihamı da okuyorum senin için :KK16:

tubistubis
Lilliumm
Tubistubis umarım dilediğin herşey hayırlara cevrilir ve gönlünde razı olup suaların kabul olunurrr.. Aminn.. Fatihamı da okuyorum senin için :KK16:
çok teşekkür ederim :) şuan içimden o kadar cok ıstekle okumak geldiki okudum bi tanede sizin için :) duanızın kabul olmasına vesile olmuş olurum inşallah hayırlısıyla :)

Lilliumm
tubistubis
çok teşekkür ederim :) şuan içimden o kadar cok ıstekle okumak geldiki okudum bi tanede sizin için :) duanızın kabul olmasına vesile olmuş olurum inşallah hayırlısıyla :)
Aminnn.. :KK16::KK16:

Eksik olmayınn..

Dua eden elleriniz dert görmesin.. Hep mutlu olun :KK16::KK16::KK16::KK16:

mispremses
17-12-12, 18:12
Lilliumm
Aminnn.. :KK16::KK16:

Eksik olmayınn..

Dua eden elleriniz dert görmesin.. Hep mutlu olun :KK16::KK16::KK16::KK16:
bende sana okudum canım RABBİM kabul etsin

Emrivaki
18-12-12, 03:12
buujuu
bende sana okudum canım RABBİM kabul etsin
Rabbim kalbindeki muradı hayırlısıyla nasip etsin inşallah. okudum Fatiha'yı

Filozof_Prenses
18-12-12, 07:12
Emrivaki, ben de senin için bir Fatiha okudum ve Rabbime dua ettim. Hakkında hayırlısıyla gönlündeki muradını vermesi için. ;-)

tubistubis
18-12-12, 11:12
Gulumsunn
Emrivaki, ben de senin için bir Fatiha okudum ve Rabbime dua ettim. Hakkında hayırlısıyla gönlündeki muradını vermesi için. ;-)
bende sana okudum hayırlısıyla gönlündeki neyse gerçek olsun inşallah :) bende şuan çok istediğim bişeyi düşünerek yazıyorum inşallah en kısa zamanda gerçek olur :) amin :)

piolin
18-12-12, 19:12
tubistubis
bende sana okudum hayırlısıyla gönlündeki neyse gerçek olsun inşallah :) bende şuan çok istediğim bişeyi düşünerek yazıyorum inşallah en kısa zamanda gerçek olur :) amin :)
canım ben de senin hayırlı dileğin için bir Fatiha okudum en kısa zamanda hayırlarla seni bulsun dileğin inşallah amin

fadiyez
18-12-12, 20:12
piolin
canım ben de senin hayırlı dileğin için bir Fatiha okudum en kısa zamanda hayırlarla seni bulsun dileğin inşallah amin
Canım ben de sizin için fatiha okudum.... inşallah dileğinize en kısa sürede kavuşursunuz...

spaniard
19-12-12, 18:12
fadiyez
Canım ben de sizin için fatiha okudum.... inşallah dileğinize en kısa sürede kavuşursunuz...
okudum sizin için inşallah Allah kabul etsin...

EftenPuften
20-12-12, 23:12
spaniard
okudum sizin için inşallah Allah kabul etsin...
Okudum sizin için.. Rabbim gönlünüze göre versin inşallah...

siyahkugu
21-12-12, 17:12
ssinemmeniss
Okudum sizin için.. Rabbim gönlünüze göre versin inşallah...
Ben de senin için okudum. Allah hakkında hayırlı olanı versin inşallah.

kalbindESakli
23-12-12, 17:12
siyahkugu
Ben de senin için okudum. Allah hakkında hayırlı olanı versin inşallah.
bende senin icin okudum canim, insallah dileklerin kabul olur

DagCicegi
28-12-12, 09:12
kalbindESakli
bende senin icin okudum canim, insallah dileklerin kabul olur

Okudum..Rabbim kabul etsin inşaAllah

Filozof_Prenses
28-12-12, 09:12
Okudum ve isminle dua ettim. Ben de gönlüme göre bir aşk, hayırlı ve karşılıklı; devamında bir ömür mutlu bir evlilik ve sağlıklı hayırlı bebekler diliyorum kendime... Aşağıdaki arkadaşım sen de bana dua eder misin? Kul kuldan sebep Allah'tan, derler. Belki senin bana edeceğin dua kabul olur insallah! AMİİİİİNNNN:KK16: