Meryem suresi okuyup hamile kalmak

beyazlim
3-09-12, 06:09
Arkadaslar selam

aranizda meryem suresiyle hamile kalan var mi?

veya denemk isteyen ama yapmayan,

veya yakinindan vs bunu duyan?

bana dün bir akrabam dedi,yap dene Allahin izniyle hamile kaliyorlarmis.

lütfen paylasirmisiniz bilgilerinizi benimle

sara_28
dünya dua üstüne kurulu derler okumaktan zarar gelmez denemektende öyle

ben kendim denemedim ama kadınlar kulübünde meryem suresini okumaya başlayınca hamile kalan okudum

sende oku inşallah dileğin olur ve bebeğine kavuşursun

beyazlim
sara_28
dünya dua üstüne kurulu derler okumaktan zarar gelmez denemektende öyle

ben kendim denemedim ama kadınlar kulübünde meryem suresini okumaya başlayınca hamile kalan okudum

sende oku inşallah dileğin olur ve bebeğine kavuşursun
Amin amin baslamak istiyorum hayirlisiyla

sevinc007
Banada soylediler okuyacagim ozellikle persembeyi cumaya baglayan gece oku dediler onun secdesi var canim
tilavet secdesi onu mutlaka yapmalisin unutma netten iyi arastir

beyazlim
3-09-12, 07:09
sevinc007
Banada soylediler okuyacagim ozellikle persembeyi cumaya baglayan gece oku dediler onun secdesi var canim
ama iste bende tam bilmiyorum dikkat edilmesi gereken nelerdir okurken

ayen1986
3-09-12, 08:09
sevinc007
tılavet secdesı ne? anlat bakalım bende yapacaammm:KK31:

hasretim_
3-09-12, 10:09
bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:

sevinc007
Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbıyel'A'la" denilir.
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.
Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur.

sevinc007
hasretim_
bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:
Allah kabul etsin canım bu yaptıklarının hepsini duydum yer gök dua üstüne Çok iyi gelecek tabii vakti gelince olacak

ayen1986
sevinc007
Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.
aşkım cok saol ama o duları bı bulmak lazım:44::44::44:

sevinc007
ayen1986
aşkım cok saol ama o duları bı bulmak lazım:44::44::44:
nette hepsi var bide evde türkçe kuranı kerimin yokmu ordan rahatlıkla bulursun yoksada al:KK76:

hasretim_
sevinc007
Allah kabul etsin canım bu yaptıklarının hepsini duydum yer gök dua üstüne Çok iyi gelecek tabii vakti gelince olacak
amiiiiin canım allah çok büyük biz görevimizi yapalım da gerisi rabbime kalmış o ne zaman nasip ederse o zaman olacak allahın izniyle :KK16::KK16:

hasretim_
sevinc007
canım bu meryem suresini okuyup bitirdikrten sonra mı yapılması gerek:26: yoksa okumaya başlamadan önce mi :44::44:

eğer okumadan önceyse ben yapmadım sonra diye biliyodum :18:

beyazlim
3-09-12, 12:09
Kizlar Allah dualarimizi kabul ede,yüzlerimizi tez zamanda hayirlisiyla güldüre.amin

hasretim_
3-09-12, 15:09
beyazlim
Kizlar Allah dualarimizi kabul ede,yüzlerimizi tez zamanda hayirlisiyla güldüre.amin
aminnnnn inşş canım :KK16:

utopya06
3-09-12, 16:09
ben varım
7 ay denedik olmadı
hormon sorunum yüzünden olduğunu öğrendik
tedaviye başladık doktor 1 yılda falan ancak düzene girer dedi
ben o ay başladım meryem suresine
41 gün okuyacaktım ki bitirmeden hamile olduğumu öğrendim
şu an oğlum kucağımda 2,5 aylık :nazar:
allah isteyen herkese nasip etsin

sevinc007
3-09-12, 17:09
hasretim_
canım bu meryem suresini okuyup bitirdikrten sonra mı yapılması gerek:26: yoksa okumaya başlamadan önce mi :44::44:

eğer okumadan önceyse ben yapmadım sonra diye biliyodum :18:
Meryem sûresinin 58. ayetini okurken yapacaksın canım netten araştırda bak

nisan_1986
5-11-12, 15:11
ben de okudum ve üzerine adet görmedim.forumda bu konu çok gerilere düşmüş anca buldum.bence isteyen herkes okumalı.rabbim çok büyük.o herseye kadirdir.ancak meryem suresi bi vesile.şükürler olsun ki dualarımı kabul etti.ve bu vesileyle 41 gün okuduktan sonra adet görmeden hemen hamile kaldım.şükürler olsun sana yarabbim

yasakhayal
beyazlim canim bu topigini yeni gördüm:KK53::KK53::KK53:

bitanem sen cok inanacli bi kizsin oku insaallah rabbim dualarinin karsiligini verecek hayirlisiyla....:KK16::KK16::KK16:

HAbibte
bende okumaya basliyacam nler yapmam gerekiyor?:KK28::KK28::KK28:

beyazlim
5-11-12, 16:11
Allpinim benim anladigim kadariyla 41 gün boyunca

meryem suresi bir kere okunuyor....ve adet oldugun sürecede misal annen veya yengen okuyabilir....

yanlis ise lütfen bilgisi olan Allah rizasi icin düzeltsin...

HAbibte
beyazlim

meryem suresi bir kere okunuyor....ve adet oldugun sürecede misal annen veya yengen okuyabilir....

keskeeee annemm olsaydiii yanimdaaaaa melegim bedenen yanimda degil goremiyorum kokusunu icime cekemiyorummm ama hissediyorum etrafimda yanimda oldugunu :KK14::KK14::KK14::KK14:

mavera19
beyazlim

merhaba kızlar, ben de geçen ay başlamıştım okumaya ama 41 gün devam edemedim. şimdi hamile kalanları duyunca aşka geldim:KK16: tekrar okumaya başlayacağım inşallah.
evet kızlar 41 gün okunacak ve 58. ayet secde ayeti, onu da okuduktan sonra yapacaksınız. tilavet secdesinin nasıl yapılacağını arkadaş önceki sayfada yazmış. anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim, bu konular hakkında az çok bilgi sahibiyim..Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.
güzel sonuç alanlar buraya yazsın ki bize umut olsunlar:KK46:

ASSOSyal
5-11-12, 17:11
merhaba arkadaşlar
topici görüp bende aranıza katılmak istedim.
rabbim inşallah en kısa zamanda bizlerede bu güzel duyguyu tattırır.
beyazlım canım yazdıklarını takip ediyorum ve eminim hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz yalnız değilsin.

meryem suresini daha önce ben babanneme okutmuştum 41 gün ben arapça bilmediğim için,fakat karar verdim bugün bende başlıyorum okumaya.benimle başlamak isteyen olursa birbirimize destek olalım.rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.tez zamanda hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah. AMİN...hep beraber amin diyelim dualarımıza.
diliyorum ki bu duayı görüp okumayı düşünen,okumaya başlayan ve okumuş olan herkesin dualarını tez zamanda kabul edip gerçekleştirsin yüce rabbim.AMİN...

ASSOSyal
5-11-12, 17:11
kızlar ben şimdi okumaya başlıyorum inşallah allahım kabul ederse...
rabbim hepimizin dualarını kabul etsin
kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah
AMİİİİİNNNNN

_alya
5-11-12, 19:11
ben varım kızlar
ocak ayında başladım şubatta bitti işte, regl iken arkadaslarımdan rica ettim, mayısta hamile kaldım, yer gök dua ile,
allah tez zamanda isteyen herekse nasip etsin inşallah

bu arada arapça bilmediğimden dolayı, netten indirdim okunuşunu, kulaklıkla dinlerken aynı anda türkçesinden bende eşlik ettim

uyygaar
5-11-12, 19:11
kızlar ben doğumuma saatler kala meryem suresini okumuştum ve çok şükür kolay doğum yapmıştım bence bu duanın etksi vardı rabbime şükürler olsun her ne dua olursa olsun canı gönülden edildikten ve Allah izin verdikten sonra hemen oluverir
inşallah bu dua yüzüsuyu hürmetine dilekleriniz gerçekleşir

ASSOSyal
5-11-12, 21:11
yeni birşey öğrendim:

İnşirah Suresi:

Bismillahirrahmanirrahim.

Elem neşrahleke sadrak.Ve veda’na anke vizrak ellezi engada zahrak.Ve refa’na leke zikrak.Feinne mea’l-usri yüsra.İnne mea’l-usri yüsra.Feiza ferağte fe’nsab ve ila Rabbike fergab.

“biz senin için(mutluluğu) gögsünü açmadıkmı?.Senden yükünü indirmedikmi? O senin sırtını ezen yükü.Senin şanını yüceltmedik mi?.Demek ki zorlukla beraber bir kolaylık vardır.Evet,zorlukla beraber bir kolaylık vardır.O halde boş kaldın mı yine kalk(başka bir iş ve ibadetle)yorul.Ancak Rabbine yönel”

Dilek için ;2 rekat hacet namazi kil Besmele ile 152 kere elem neşrah leke sadrak süresini oku muradini iste gece yarisindan sonra okunması makbuldür.

yapmanızı tavsiye ederim arkadşlar,bende yeni öğrendim ,dün gece yaptım inşallah rabbim kabul etsin,bu gece ve yarında yapmayı düşünüyorum.tv bir hocadan duydum okumak çok faydalıymış her fırsatta okumaya başladım.rabbim büyüktür belki bu kadar kısa bir süre vesilemiz olur...

ramiznur8483
6-11-12, 08:11
kızlar gezinirken dikkatimi çekti hamilelik için uğraştığım günler aklıma geldi 1,5 yaşında oğum var bende salatı tefriciye okudum daha bitirmeden hamile kalmıştım vede beraberinde meryem suresini dinledim hergün netten..Allah büyük kızlar dua önemli..

beyazlim
6-11-12, 10:11
ASSOSyal
merhaba arkadaşlar
topici görüp bende aranıza katılmak istedim.
rabbim inşallah en kısa zamanda bizlerede bu güzel duyguyu tattırır.
beyazlım canım yazdıklarını takip ediyorum ve eminim hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz yalnız değilsin.

meryem suresini daha önce ben babanneme okutmuştum 41 gün ben arapça bilmediğim için,fakat karar verdim bugün bende başlıyorum okumaya.benimle başlamak isteyen olursa birbirimize destek olalım.rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.tez zamanda hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah. AMİN...hep beraber amin diyelim dualarımıza.
diliyorum ki bu duayı görüp okumayı düşünen,okumaya başlayan ve okumuş olan herkesin dualarını tez zamanda kabul edip gerçekleştirsin yüce rabbim.AMİN...
Amin canim..Allah dualarimizi kabul etsin....

Ama ben 58. Kisimdan sonra anlamadim tam ne yapilacagi...

Dualarimizi edelim bol bol...cocuk icin ama ruh sagligimiz icinde bu sure zarfinda...Allaha siginirsak baska birseye gerek yok...o bizi bizden daha iyi biliyor....kurban oldugum Allahim bunca can butun dunya senin rizanla donuyor...sen bize saglikli imanli evlatlar ver.....senin yolunda yuruyen sadik kullar kil meleklerimizi....Amin

beyazlim
6-11-12, 10:11
_alya
ben varım kızlar
ocak ayında başladım şubatta bitti işte, regl iken arkadaslarımdan rica ettim, mayısta hamile kaldım, yer gök dua ile,
allah tez zamanda isteyen herekse nasip etsin inşallah

bu arada arapça bilmediğimden dolayı, netten indirdim okunuşunu, kulaklıkla dinlerken aynı anda türkçesinden bende eşlik ettim
uyygaar
kızlar ben doğumuma saatler kala meryem suresini okumuştum ve çok şükür kolay doğum yapmıştım bence bu duanın etksi vardı rabbime şükürler olsun her ne dua olursa olsun canı gönülden edildikten ve Allah izin verdikten sonra hemen oluverir
inşallah bu dua yüzüsuyu hürmetine dilekleriniz gerçekleşir
ramiznur8483
kızlar gezinirken dikkatimi çekti hamilelik için uğraştığım günler aklıma geldi 1,5 yaşında oğum var bende salatı tefriciye okudum daha bitirmeden hamile kalmıştım vede beraberinde meryem suresini dinledim hergün netten..Allah büyük kızlar dua önemli..
Arkadaslar Allah sizden binlerce razi olsun...gelip guzel paylasim yapip bize Yuce Yaradandan buyuklugunu sizlerin ve yavrularinizin uzerinde nasil etkili kildigini.....Allah yavrularinizi size bagislasin hayirli evlat kilsin...Amin

beyazlim
6-11-12, 12:11
ALPPIN
keskeeee annemm olsaydiii yanimdaaaaa melegim bedenen yanimda degil goremiyorum kokusunu icime cekemiyorummm ama hissediyorum etrafimda yanimda oldugunu :KK14::KK14::KK14::KK14:
Alppinim annecigin turkiyede mi?

mavera19
merhaba kızlar, ben de geçen ay başlamıştım okumaya ama 41 gün devam edemedim. şimdi hamile kalanları duyunca aşka geldim:KK16: tekrar okumaya başlayacağım inşallah.
evet kızlar 41 gün okunacak ve 58. ayet secde ayeti, onu da okuduktan sonra yapacaksınız. tilavet secdesinin nasıl yapılacağını arkadaş önceki sayfada:yazmış. anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim, bu konular hakkında az çok bilgi sahibiyim..Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.
güzel sonuç alanlar buraya yazsın ki bize umut olsunlar:KK46:
Canim az once Assosyal arkadasimizada sordum...anlamadim ben tilavet secdesi nasil oluyo diye?:KK30:

blowhole25
6-11-12, 13:11
merhaba arkadalra, bende nasipse bu akşam başlıycam meryem suresine.tilaet secdesini ayrıntılı yazmış arkdaş Allah razı olsun. 58. ayetten sonra yapılacak anladığım kadar daha sonra devam edilerek bitirilecek.. inşlhh

nurcom
6-11-12, 14:11
Bende Ali imran suresi 38.ayetindeki Hz. Zekeriyya Peygamberin duasını okuyarak hamile kaldım. Namazlarımdan sonra dualarımda 3er kez okudum. Ayetin anlamı;
Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..

ASSOSyal
7-11-12, 18:11
beyazlim
Canim az once Assosyal arkadasimizada sordum...anlamadim ben tilavet secdesi nasil oluyo diye?:KK30:
canım neyi anlamadın?yardımcı olayım hemen?

ne zaman yapacağınımı anlamadın yoksa nasıl yapılacağınımı anlamadın
?

ASSOSyal
7-11-12, 19:11
beyazlim
Amin canim..Allah dualarimizi kabul etsin....

Ama ben 58. Kisimdan sonra anlamadim tam ne yapilacagi...

Dualarimizi edelim bol bol...cocuk icin ama ruh sagligimiz icinde bu sure zarfinda...Allaha siginirsak baska birseye gerek yok...o bizi bizden daha iyi biliyor....kurban oldugum Allahim bunca can butun dunya senin rizanla donuyor...sen bize saglikli imanli evlatlar ver.....senin yolunda yuruyen sadik kullar kil meleklerimizi....Amin
AMİİİİİİİNNN canım inşallah allah gönlümüze göre versin dualarımız kabul olsun inşallah...

canım benim secde 58. ayette,eğer istersen 58. ayete kadar okuyup sonra secdeyi yaparsın sonrada okumaya devam edersin..yada sureyi okumayı bitirdikten sonrada yapabilirsin.
ben öyle yapıyorum.okuyorum sonra secdeyi yapıyorum.

bebi84
7-11-12, 19:11
bende başlıcam arkadaşlar bu arada yusuf suresi de 7 gün ard arda oku demişlerdi Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar bende çok istiyorummm hayırlısı inş

beyazlim
7-11-12, 20:11
ASSOSyal
AMİİİİİİİNNN canım inşallah allah gönlümüze göre versin dualarımız kabul olsun inşallah...

canım benim secde 58. ayette,eğer istersen 58. ayete kadar okuyup sonra secdeyi yaparsın sonrada okumaya devam edersin..yada sureyi okumayı bitirdikten sonrada yapabilirsin.
ben öyle yapıyorum.okuyorum sonra secdeyi yapıyorum.
Tamam canim cok sagol:KK19:

Yakinda yavrularimiz Insallah bizimle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ASSOSyal
beyazlim
Tamam canim cok sagol:KK19:

Yakinda yavrularimiz Insallah bizimle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inşallah canım inşallah ağzın bal yesin:KK16:
inş bu dua yüzü suyu hürmetine rabbim bitirmeden isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin:nazar
:

ASSOSyal
bebi84
bende başlıcam arkadaşlar bu arada yusuf suresi de 7 gün ard arda oku demişlerdi Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar bende çok istiyorummm hayırlısı inş
şimdiden allah kabul etsin canım
bu yusuf süresini daha ayrıntılı yazabilirmisin acaba??

yasakhayal
beyazlim
Alppinim annecigin turkiyede mi?

beyazlim canim alppinimiz annesini 6 ay önce kaybetmis:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

yasakhayal
ALPPIN
alppinim allah sabrini versin bi tanem...:KK25::KK25::KK25:

yasakhayal
nurcom
Bende Ali imran suresi 38.ayetindeki Hz. Zekeriyya Peygamberin duasını okuyarak hamile kaldım. Namazlarımdan sonra dualarımda 3er kez okudum. Ayetin anlamı;
Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..
evet bide bu dua tavsiye ediliyo bende okuyacagim :KK16::KK16::KK16::KK16:

beyazlim
7-11-12, 21:11
yasakhayal
beyazlim canim alppinimiz annesini 6 ay önce kaybetmis:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Anladim....

Allpinim Basin sagolsun.:KK43:

ASSOSyal
8-11-12, 07:11
nurcom
çok teşekkürler bende okumaya başladım bu duayı şimdi senin sayende inş vesile olur

seninde gözün aydın canım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah,bebişin hayırlı sağlıklı ömürlü bir evlat oldun inşallah

deniz1717
9-11-12, 13:11
arkadaşlar bu sureyi okurken abdestli mi olmak gerekiyor ve kıbleye dönük mü olmalıyım

nurcom
9-11-12, 13:11
deniz1717
arkadaşlar bu sureyi okurken abdestli mi olmak gerekiyor ve kıbleye dönük mü olmalıyım
Abdest almanız bedeninizle birlikte ruhunuzunda bence o an arınmasını sağlıyor. Kıble Allah'ın evinin yönü olduğu için Rabbimize bence dahada yaklaşmayı sağlıyor. Yeterki Rabbimize bir adım atalım kabul olmayan dua yoktur vaktini bekleyen dualar vardır veya ecrini öbür tarafta alacağımız dualar. Rabbim kalpten isteyen herkese nasip etsin inşAllah bende sizle için dua edeceğim:)
ASSOSyal arkadaşımada çok teşekkür ederim:))

ASSOSyal
9-11-12, 17:11
" GECE KARANLIĞINDA YUVASINA GİDEN KARINCANIN ÇIKARDIĞI SESİ DUYARIM "

diyen rabbim hepimizin dualarını duysun,
tüm isteyen herkese eli ayağı düzgün ,sağlıklı sıhhatli ,eli ayağı düzgün ,hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah:nazar:

meryem suresinin yüzü suyu hürmetine rabbim tez vakitte bebeklerimize kavuştursun hepimizi:nazar:

inci61inci
17-12-12, 12:12
Kızlar bende okumaya başladım. Bugün 5.ci günümdü. cuma günü eğer adet olursam ( inşallah olmam ) anneme okutturacağım. Allah ım bizim dualarımızı kabul edecek biliyorum.

reyyan1984
17-12-12, 12:12
s.a canlarrrrrrrrr

bizde eşimle 41 taneyi bitirdik

tabi bide dua sitesi vardı ordan okuyanlar oldu

inşallah tilavet secdelerini yapmışlardor :KK34:

bide ben garanti olsun diye 41 kişiye dağıttım onlara hep söyledim tilavet secdelerini de yapın diye

bu ay yumurta takibindeyim

hayırlısyla hamişimdir inşallahhh

eğer nasip olmazsa 41 gün eşime okutcam inşallahhhh

tabi takviye ve tadavileride unutmuyoruzzzz

sevgiler.......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hee tilavet secdesini 1 taneyi okudunuz bitirdiniz yapıyosunuz

toplamda 41 tilavet secdesi yanii

bi arkadaşımız çok güzel anlatmış önceki sayfalarda nasıl yapıldığını