TEST

2013 Temmuz annleri paylaşım alanı

lara62
17-12-12, 23:12
ilk hamileligimde hic hamile bile degildim karnim beni rahatsiz edene kadar yüz üstü bile yatmistim hic sorun olmamisti hamile oldugumu duydugum gunden itibaren her gun normal gunluk kosusturma is haric 1 saat en az yarim saat yürüyüs iki haftada yada haftada bir elimden geldigince yüzmeye gidiyordum evimizde 4 kat kac kere inip cikmak zorunda kalyiordum. 9 ayda 10 haftalik bebegimi kaybetim simdi gene hamileyim ama bu o kadar farkli bir duyguki sevineyimmi korkayimmi icimdeki o kötü korkularimi atayim , bilmiyorum, ama elimden geldigince kendime dikkat ediyorum bu hamileligim digerlerinden cok zor geciyor daha 1 haftadir dogru durust ev isi yapyiorum belim agriyor kasiklarimda sanci birde 6 hafta kanama gecirdim. cok sükür bebegim benimle simdi uyku problemimiz basladi geceleri gece kusu olmusum, uyumak istiyorum ama olmuyor. ne zor seymis su uyku problemi. her neyse cok uzatim her kese tatli ruyalar

tugceserdar
18-12-12, 00:12
kızlar merhabalar naslsınız?ben kızımla ugrasıyorum grıp oldu.cok fena..2 bebısım temmuzda dogcaktı ama kısmet olmadı.
benım sıze tavsıyem bol bol su ıcın eger ıcmezsenız ıdrar yolu enfeksıyonu ve bırsuru acı cekersınız..ben olustum cok fena.zaten dogumdan sonrada sut olsun dıyede gunde 3 lıtre ıcmeız gerekıyor hazırlk olur...:KK16:

zehrali
18-12-12, 07:12
normalde çok su içerdim ama hamile kaldığımdan beri bir bardak içemiyorum :KK43:

üç aydan sonra herşey normale döner dediler , bekliyorum...

04nesli06
kızlar hepinize günaydınnn gününüz güzel olsun inşallah hafta sonu benim için dua eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim hafta sonu yine hastanedeydik yine kanama ve yine düşük tehlikesi ama benim bebeğim bırakmadı beni ve sizin dualarınız yardımcım oldu ben hastanede yatarken tesadüf benim dua günümdü ve sizler benim için bebeğim için dua ediyordunuz hepinize çok teşekkür ederim güzel anneler hepinizi öpüyorum:))

Senakpc
04nesli06
kızlar hepinize günaydınnn gününüz güzel olsun inşallah hafta sonu benim için dua eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim hafta sonu yine hastanedeydik yine kanama ve yine düşük tehlikesi ama benim bebeğim bırakmadı beni ve sizin dualarınız yardımcım oldu ben hastanede yatarken tesadüf benim dua günümdü ve sizler benim için bebeğim için dua ediyordunuz hepinize çok teşekkür ederim güzel anneler hepinizi öpüyorum:))
Canım benım çok geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim korkma artık anlaşılacağı gibi bebeğinin seni bırakmaya hiç niyeti yok arada annesini korkutuyor okadar inşallah yakın zamanda herşey yoluna girer canım ve bebeğini kucağına almak nasip olur moralini yüksek tut herzaman :)

leylamer
04nesli06
İnan çok sevindim geçmiş olsun kendine dikkat et hepimiz sana iyi dileklerimizi dualarımızı yolladık allah korumuş seni

gullumsun
18-12-12, 08:12
zehrali
normalde çok su içerdim ama hamile kaldığımdan beri bir bardak içemiyorum :KK43:

üç aydan sonra herşey normale döner dediler , bekliyorum...
günaydın bayanlar
al benden de o kadr
en çok özlediğim şey kana kana su içmek

leylamer
canım duanı okudum sana ve bebeğine şifa olsun

gullumsun
04nesli06
cnm benim çok büyük geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın

blgn08
04nesli06
günaydın canım çok geçmiş olsun bak annesi artık moralini bozmak yok bebeğin sana sımsıkı tutundu artık bırakmayacak.

blgn08
canım duanı okudum Allah kabul etsin

fte
günaydın millet,tüm hamileleiğim boyunca geçirdiği en kötü sabahtı bu...işe gelmek için birkaç vasıta değiştirdiğimden,in binler,sokakta montlara sinmiş sigara kokusu derken miem çok fena oldu..iş yerine kendimi atmamla lavaboda buldum kendimi..öghk öghhk ne berbat bişe.midem yerinden çıkcak sandım...9 haftalık hamileyim ilk defa böyle yaşadım..belki bu çok ağır geçirenler için normaldir ama benim zaten normalde pek bulanmıyor ama bu sabah çok fena oldum..hala da süper sayılmam...

04nesli06
Senakpc
Canım benım çok geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim korkma artık anlaşılacağı gibi bebeğinin seni bırakmaya hiç niyeti yok arada annesini korkutuyor okadar inşallah yakın zamanda herşey yoluna girer canım ve bebeğini kucağına almak nasip olur moralini yüksek tut herzaman :)
leylamer
İnan çok sevindim geçmiş olsun kendine dikkat et hepimiz sana iyi dileklerimizi dualarımızı yolladık allah korumuş seni
gullumsun
cnm benim çok büyük geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın
blgn08
günaydın canım çok geçmiş olsun bak annesi artık moralini bozmak yok bebeğin sana sımsıkı tutundu artık bırakmayacak.
hepinize çoook teşekkür ederim rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah hayırlısıyla alırız bebişlerimizi kucağımıza.

gullumsun
fte
günaydın millet,tüm hamileleiğim boyunca geçirdiği en kötü sabahtı bu...işe gelmek için birkaç vasıta değiştirdiğimden,in binler,sokakta montlara sinmiş sigara kokusu derken miem çok fena oldu..iş yerine kendimi atmamla lavaboda buldum kendimi..öghk öghhk ne berbat bişe.midem yerinden çıkcak sandım...9 haftalık hamileyim ilk defa böyle yaşadım..belki bu çok ağır geçirenler için normaldir ama benim zaten normalde pek bulanmıyor ama bu sabah çok fena oldum..hala da süper sayılmam...
benim her zamanki halim şu an yediklerimi çıkarmamak için verdiğim savaşı görsen
bide su için diolar nasıl ya hiç bişey midemde durmıuyo ki

blgn08
günaydın annişler ve kuzuları.
nasılsınız bakalım bugün.
ben uykusuzum kaç gecedir uyuyamıyorum.yüz üstü yatmaya alışkındım şimdi karnıma baskı yapıyor die yatamıyorum:KK43: ve çok wc gidiyorum.karnım çok kaşınıyor kremde sürüyorum ama faydasız.birde sanki karnımın içi su dolu acayip hareketlenmeler hissediyorum eşim dinledi geçen karnımı su dolu içinde sesler geliyor dedi:KK16::KK16:
perşembe 2'li testim var ve çok şükür ogünde dua günüm umarım herşey yolunda gidiyordur çok endişeliyim

kkarabiberim
günaydın herkese,

heath 19 duanı okudum.Allah kabul etsin.

Lyre
slm kızlar dr a gittim
hamd olsun yolunda herşey
ikili test için yarın kan vericem bebek bugün duruşundan olayı boyun ölçümü yapılamadı dönmedi de (alttan muayne oldum)
size bir sorum olucak size en son adet tarihim 9 ekim doğum tarihi 16 temmuz olarak hesaplıyor burda
bugünkü ultrasonda 11 hafta 2 günlük gözüktü doğum zamanı da 6 ya da 7 temmuz gözüküyor neden böyle farklılık var sizce :26:
hayırlı olsun bebeğin,sağ sağlim alırsın inşallah kucağına.canım genetik faktörlerden,çevresel faktörlerden kaynaklı olabiliyor.boyun uzunsa,yapılıysan siz ve ya eşiniz ,bebekte sizin genetik özelliklerinizi alıp uzun boylu,yaşıtlarına göre daha iyi gelişimini sürdüren yapıda olabilir bu yüzden önden gitmesi normal.merak etme.
mesela minyon annelerin bebekleri hafta olarak ultrasonda geriden gelirmiş ama bu gelişim geriliği var demek değil bebeğin de anne gibi minyon olacağını gösterirmiş.aksi bir durum olursa doktor söyler zaten.

Kelebek034
fte
Günaydın arkadaşım öncelikle geçmiş olsun umarım ilerleyen saatlerde daha iyi olursun benimde ne gariptirki sadece akşamları işten eve döndüğümde midem bulanıyo ve son 2 gündür yediklerimide çıkarmaya başladım :KK14: komşuma çıktım geldim 1 bardak çay içtim eve geldim onuda çıkardım bendemi bi terslik var anlamadım genelde herkesin sabahları midesi bulanırmış benimde akşamları :44:

graf
Herkese gunaydinn
Bulantilarim bittii
gecelerii karnim cok sis iyi
Sabah iyorrr:44:
Haftalar ikili testim var hayirlisii allahtann

femolove
merhaba canlarim nasilsiniz???ben birkac gundur dogru duzgun giremiyorum gecen cikolata yedim midem coook kotu oldu bugun iyiyim sukur siz de ne haberler var????

leylamer
fte
O sigara kokusu sana fena gelmiş gerçektende öle oluyo bende işe giderken dolmuşa biniyorum tam binicekken atıyolar sigarayı o koku hemen kafamı çeviriyorum

fte
gullumsun
benim her zamanki halim şu an yediklerimi çıkarmamak için verdiğim savaşı görsen
ayy her gün olduğunu düşünemiyorum kendimde..çok zor valla allah yardımcın olsun..ne zaman geçicek bu bulantılar..3.aydan sonra diyorlar o zaman senin bitmek üzere olması lazım...

kkarabiberim
kendimi_7_m
İyi geceler kızlar size bişe sorucam.
Günde kaç bardak su içiyosunuz sanırım ben çok az içiyorum, gün içinde aklıma bile gelmiyor. Bi haber okudum 3 aylık hamile birinin bebeği ölmüş karnında su içmemekten.:KK50: Şimdi aklıma takıldı benimde Allah korusun yavrularımızı:nazar:
sürekli söylüyorlar suyun hayati önemi var hamilelikte diye doktorlar.su onların gelişimi,beslenmeleri için devir daimi sağlıyor.susuz bırakmayın yavruları :)

leylamer
blgn08
ben uykusuzum kaç gecedir uyuyamıyorum.yüz üstü yatmaya alışkındım şimdi karnıma baskı yapıyor die yatamıyorum:KK43: ve çok wc gidiyorum.karnım çok kaşınıyor kremde sürüyorum ama faydasız.birde sanki karnımın içi su dolu acayip hareketlenmeler hissediyorum eşim dinledi geçen karnımı su dolu içinde sesler geliyor dedi:KK16::KK16:
perşembe 2'li testim var ve çok şükür ogünde dua günüm umarım herşey yolunda gidiyordur çok endişeliyim
bende yüzüstü yatmaya alışkınım hatta başka yatamam diyodum şimdi mecbur bişey olur korkusuyla sol tarafa yatmaya çalışıyorum ama uyuyuncaya kadar çok zaman geçiyo bende 2 defa rahat kalkıyorum wcye ama ben çok su içiyorum dün yatarken bende sol tarafımda 2-3 defa seğirme hissettim çok acayipti karım guruldaması gibi değildi baya seğirmeydi ama bilmiyorum ne tam dua gününde bebeğini görcen bizde sana burdan dua ediyo olcaz çok güzel haberlerle geliceksin yürekten inanıyorum

leylamer
gullumsun
işallah en kısa zamanda bulantılarından kurtulur gönünce yiyebilir su içebilirsin canım

fte
Kelebek034
Günaydın arkadaşım öncelikle geçmiş olsun umarım ilerleyen saatlerde daha iyi olursun benimde ne gariptirki sadece akşamları işten eve döndüğümde midem bulanıyo ve son 2 gündür yediklerimide çıkarmaya başladım :KK14: komşuma çıktım geldim 1 bardak çay içtim eve geldim onuda çıkardım bendemi bi terslik var anlamadım genelde herkesin sabahları midesi bulanırmış benimde akşamları :44:
benim 2-3 hafta önce öyleydi.akşamları dönüşte bulanıyordu hatta o durumdan memnundum evde daha rahatsın çünkü :):)şimdi ise sabahları ama çok hafif bu sabah hariç...:)neyse iyiyim şimdi soda içtim valla iyi geldi...

irmegan
Senakpc
Arkadaşlar gece yatmadan önce en son suyunuzu 1 saat önceden için ve yatmadan önce tualete girin gece tualete kalkılmıyor ozaman sabaha kadar :KK66:
canımm hiçbir şekilde bana kar etmiyo en kötü muhakkak 2 kere kalkıyorum lavobaya... fazla suda içemiyorum ama nerden geliyo anlamadım :KK1:

04nesli06
canımm çoooooooook geçmiş olsun.. Büyük bi riski dahada atlattınız şükür artık 12. haftadan sonra böyle problemlerle karşılaşmazsınız... İçini ferah tut annesiii. kötü günler gittii güzel günler bekliyor bizi Allah'ın izniyleee.....

gullumsun
fte
ayy her gün olduğunu düşünemiyorum kendimde..çok zor valla allah yardımcın olsun..ne zaman geçicek bu bulantılar..3.aydan sonra diyorlar o zaman senin bitmek üzere olması lazım...
ya valla hiçte bitecek gibi değil
azalmıyo bile anlamadımki ben

blgn08
leylamer
bende yüzüstü yatmaya alışkınım hatta başka yatamam diyodum şimdi mecbur bişey olur korkusuyla sol tarafa yatmaya çalışıyorum ama uyuyuncaya kadar çok zaman geçiyo bende 2 defa rahat kalkıyorum wcye ama ben çok su içiyorum dün yatarken bende sol tarafımda 2-3 defa seğirme hissettim çok acayipti karım guruldaması gibi değildi baya seğirmeydi ama bilmiyorum ne tam dua gününde bebeğini görcen bizde sana burdan dua ediyo olcaz çok güzel haberlerle geliceksin yürekten inanıyorum
bende elimden geldiğince günde 2 litreye yakın su içiyorum sürekli wc gitmek işyerinde bazen hoş olmuyor ama olsun:))))
inşallahhh kuzum Allah razı olsun ilk bebeğimi kaybedince bundada endişelerimi saklayamıyorum maalesef.ama herşey iyi olucak inşallah bu sefer sağsalim kucağıma alıcammmm allahın izniyle.anneanesinin ördüğü hırkaları giyicek fındıkkurdum:))))

gullumsun
leylamer
işallah en kısa zamanda bulantılarından kurtulur gönünce yiyebilir su içebilirsin canım
ya sorma ben normalde sigara kullanırdım gebe kalmadan önce ondan dolayıda günde 3,3,5 lt su içerdim
o kadar özledim ki kana kana su içmeyi

04nesli06
blgn08
aynen canım bende de aynı sıkıntı var hep yüz üstü yatarım ve gece bir kere bile uyansam uykum kaçar wc ile yatak odası arasında mekik dokuyorum:) perşembe günü dualarımız seninle olacak. bu arada cuma günü bende kontrole gideceğim ama dr bana ikili test değil üçlü yapacağım dedi ikiliye gerek görmemiş kafam karıştı aslında:KK43:

graf
femolove
merhaba canlarim nasilsiniz???ben birkac gundur dogru duzgun giremiyorum gecen cikolata yedim midem coook kotu oldu bugun iyiyim sukur siz de ne haberler var????
Evet canim cikolata benimde mideyi fena yapiyor.midem yaniyor resmen Eskiden cok severdim simdi yiyemiyorum

irmegan
kızlarrrr dün gece çok kötü oldum ben :KK14: 4 gündür inceden inceye bi ağrım vardı ama çok takmıyodum kafaya.. 2 gün önce çok şiddetlendi bi tane parol içtim dün gece çok feci oldum bide ağrıdan dolayı ağladım onunkide eklendi mahvoldum devlet hastanesinin acilini aradım 12 haftalık hamileyim 4 gündür ağır bi baş ağrısı çekiyorum ilaçta içemiyorum gelsem yapabileceğiniz bişey olurmu dedim gerizekalılar bizde nöroloji bölümü yok gelsenizde bişey yapamayız dedi... kendi hastanemi aradım çok zor durumlarda yaptığımız ağrı kesici iğneleri var ama olabildiğince tavsiye etmiyoruz dedi... üniversite hastanelerine de gidebilirsiniz bu sıkıntınız için dedi.. dedimki kimseden bana fayda yok bi tane tülbentle sımsıkı alnımı bağladım... akşam 9 gibi yattım ağlaya ağlaya uyumuşum eşimde çok üzüldü elindende bişey gelmiyo dakka başı gelmiş yanıma yazık.. gece 3 gibi uyandım uyanış o uyanış dahada uyuyamadım zaten... şuanda gözlerimin altı mosmor rengim bembeyaz... ağrı ensemde toplandı kaldı en ufak bişeyde tekrar dağılacakmış gibi.. Rabbim yardımcımız olsun.. Biz bebeklerimiz için herşeye katlanıyoruz Rabbimde onları bizlere bağışlar İnşallah....

femolove
kkarabiberim
sürekli söylüyorlar suyun hayati önemi var hamilelikte diye doktorlar.su onların gelişimi,beslenmeleri için devir daimi sağlıyor.susuz bırakmayın yavruları :)

aaaahhh su aaahh kendime cam sise aldim yanima koyuyorum icmeye calisiyorum ama zar zor insallah cogaltabilir gercekten coook onemli

04nesli06

gecmis olsun canim insallah saglicakla bebegini kucagina alirsin rabbim korur onu:KK16::KK16::KK16:

leylamer
blgn08
bende elimden geldiğince günde 2 litreye yakın su içiyorum sürekli wc gitmek işyerinde bazen hoş olmuyor ama olsun:))))
inşallahhh kuzum Allah razı olsun ilk bebeğimi kaybedince bundada endişelerimi saklayamıyorum maalesef.ama herşey iyi olucak inşallah bu sefer sağsalim kucağıma alıcammmm allahın izniyle.anneanesinin ördüğü hırkaları giyicek fındıkkurdum:))))
evet işyerinde olmuyo ama yapıcak bişeyimiz yok mecburuz güzel şeyler olucak canını sıkma benimkide örüyo hırka yelek biraz büyük örüyo temmuzda giyemez sıcak diye

leylamer
gullumsun
ya sorma ben normalde sigara kullanırdım gebe kalmadan önce ondan dolayıda günde 3,3,5 lt su içerdim
o kadar özledim ki kana kana su içmeyi
ah canım işallah tez vakitte geçer seni sudan bile tiksindirmiş küçük yaramaz sende istediğin gibi içersin

blgn08
04nesli06
aynen canım bende de aynı sıkıntı var hep yüz üstü yatarım ve gece bir kere bile uyansam uykum kaçar wc ile yatak odası arasında mekik dokuyorum:) perşembe günü dualarımız seninle olacak. bu arada cuma günü bende kontrole gideceğim ama dr bana ikili test değil üçlü yapacağım dedi ikiliye gerek görmemiş kafam karıştı aslında:KK43:
sağol canım benim Allah razı olsun hepinizden
kafan karışmasın bazen drlar 2'li testi gerek görmüyorlar onun yerine 3'lü yapıyorlar ama içlerinden en önemliside 4'li tarama testi.aslında benim triod olduğu için 2 haftada bir kan tahlilime bakıyor ben perşembe sadece ultrasyonda ense kalınlığına ve cinsiyetine baktırıcam sanırım kararım bu yönde bakalım fikrimi değiştirmesem tabi:)

femolove
irmegan
kızlarrrr dün gece çok kötü oldum ben :KK14: 4 gündür inceden inceye bi ağrım vardı ama çok takmıyodum kafaya.. 2 gün önce çok şiddetlendi bi tane parol içtim dün gece çok feci oldum bide ağrıdan dolayı ağladım onunkide eklendi mahvoldum devlet hastanesinin acilini aradım 12 haftalık hamileyim 4 gündür ağır bi baş ağrısı çekiyorum ilaçta içemiyorum gelsem yapabileceğiniz bişey olurmu dedim gerizekalılar bizde nöroloji bölümü yok gelsenizde bişey yapamayız dedi... kendi hastanemi aradım çok zor durumlarda yaptığımız ağrı kesici iğneleri var ama olabildiğince tavsiye etmiyoruz dedi... üniversite hastanelerine de gidebilirsiniz bu sıkıntınız için dedi.. dedimki kimseden bana fayda yok bi tane tülbentle sımsıkı alnımı bağladım... akşam 9 gibi yattım ağlaya ağlaya uyumuşum eşimde çok üzüldü elindende bişey gelmiyo dakka başı gelmiş yanıma yazık.. gece 3 gibi uyandım uyanış o uyanış dahada uyuyamadım zaten... şuanda gözlerimin altı mosmor rengim bembeyaz... ağrı ensemde toplandı kaldı en ufak bişeyde tekrar dağılacakmış gibi.. Rabbim yardımcımız olsun.. Biz bebeklerimiz için herşeye katlanıyoruz Rabbimde onları bizlere bağışlar İnşallah....

canim su icmemekte bas agrisi yapiyormus benim de ara ara oluyor ama dedigin gibi ilac alinmiyor mecbur katlanicaz allah sifani versin

elif_81
arkadaslar bende 2 lt su iciyorum ama dr um daha fazla ic dedi daha iyi dedi ama olmuyo cok vc gidiyorum bu aralar cok gaz sorunu var bende sizde de varmı acaba

leylamer
irmegan
cumartesi bende öyleydim allahım ne yapcağımı bilemedim sabahtan akşama baş ağrısı geçmezmi tülbenti sardım bende tepeme kolonya döktüm bütün gece çektim

blgn08
leylamer
evet işyerinde olmuyo ama yapıcak bişeyimiz yok mecburuz güzel şeyler olucak canını sıkma benimkide örüyo hırka yelek biraz büyük örüyo temmuzda giyemez sıcak diye
annemde büyük örüyor bebekler hemen gelişir diyor kışın giyer die teyzeleride patik örüyor evde bi bebek havası 10 yıl sonra gelen ilk torun olunca:))))

blgn08
irmegan
:KK43: çok geçmiş olsun canm bir baş ağrısı birde diş ağrısı hamilelikde çok zor Allah yardımcın olsun tez zamanda geçer inşallah

gullumsun
irmegan
inş. cnm ya inş. bunca acıya sıkıntıya değerde onları sağlıkla kucağımıza alırız
eşime diorumki
bi doğsun totosunu istitracam bana bu yaptıklarının hesabını soracam

femolove
graf
Evet canim cikolata benimde mideyi fena yapiyor.midem yaniyor resmen Eskiden cok severdim simdi yiyemiyorum

hic sorma yerken farketmedim ama ondan sonra 3 gun kendime gelemedim devamli midem bulandi simdi gormek bile istemiyorum onun yerine canim tatli istersem meyve yiyorum

gullumsun
leylamer
ah canım işallah tez vakitte geçer seni sudan bile tiksindirmiş küçük yaramaz sende istediğin gibi içersin
ya sorma neler den nelerden tiksindim valla
ama en çok kana kana su içmeyi
ve tatlı yemeyi özledim
hamile kaldığımdan beri 5 kilo vermişim
endişeleniyourum aslında artık
3 ay bitmek üzere

leylamer
blgn08
annemde büyük örüyor bebekler hemen gelişir diyor kışın giyer die teyzeleride patik örüyor evde bi bebek havası 10 yıl sonra gelen ilk torun olunca:))))
benimkide öle büyük büyük örüyo hep ne şanşlısın kızkardeşlerin var demek benim ne kızkardeşim ne ablam var ama olmasını çok isterdim kızkardeşler farklı oluyomuş gibime geliyo ne bileyim benden 4 yaş küçük erkek kardeşim var oda antalya okuyo ne yapalım güle güle giysin işallah ananesinin teyzesinin ördüklerini

femolove
gullumsun
ve tatlı yemeyi özledim
3 ay bitmek üzere

sen cook kilo vermissin canim bende istifra etmiyorum ama 2 kilo vermisim insallah yakin gecer zor valla devamli kusmak:KK50::KK50:

04nesli06
femolove
gecmis olsun canim insallah saglicakla bebegini kucagina alirsin rabbim korur onu:KK16::KK16::KK16:
canım çok teşekkür ederim Rabbim hepimizin bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah. bize öyle bir duygu yaşatmayı nasip ettiki inşallah o mucize güzelliği kucağımıza almayıda nasip eder

leylamer
gullumsun
ve tatlı yemeyi özledim
3 ay bitmek üzere
baya vermişsin canım kilo doktoruna sordun mu bişey dedimi 3 ayın bitmek üzere geçiçek diye tahmin ediyorum gerçekten çok zor allah yardımcın olsun

blgn08
leylamer
benimkide öle büyük büyük örüyo hep ne şanşlısın kızkardeşlerin var demek benim ne kızkardeşim ne ablam var ama olmasını çok isterdim kızkardeşler farklı oluyomuş gibime geliyo ne bileyim benden 4 yaş küçük erkek kardeşim var oda antalya okuyo ne yapalım güle güle giysin işallah ananesinin teyzesinin ördüklerini
evin en küçüğü benim 2 ablam 1 abim var bazen küçük olduğun için şanslısın bazende bütün işler sana kalıyor o biraz can sıkıcı:))))))
sağol teyzesi allah razı olsun senin kuzucukta güle güle giysin sağlıkla inşallah.

blgn08
gullumsun
ve tatlı yemeyi özledim
3 ay bitmek üzere
bayağı bir kilo kaybın olmuş cnm umarım bundan sonra artık biter bulantıların ve kilo alırsın