Yine ben :(

frz_85
17-10-12, 10:10
Selam;

Sevdiğim insanla aramda bir sorun var. Ama bunun ne olduğunu bilemiyorum. Daha öncede bahsetmiştim 2007 nisan ayından beri birlikteyiz kendileriyle. henüz söz nişan gibi resmiyete binmiş bir durumumuz yok. En son ki kavgamızdan sonra herşey gayet normaldi. Ama yine tartışmalar, ilgisizliği başladı. Hele ki son 2 haftadan beri iyiden iyiye rahatsızlık duymaya başladım. Bunu kendisine belirttim fakat saçmaladığım konusunda gibi bir düşünceye sahip.Nette konuşurken birden kuzenıme gidiyorum bilgisayarı bozulmus dıyor. Gecen hafta cumartesı egıtım ıcın sehırdısına gıtmesı gerekıyordu. bılet almaya gıttı cumartesı zor gorusmemız dedı. gıttı arkadasıyla tavla oynamaya.pazartesı bakarız duruma cıkabılırız dedı. pazartesı kendısıne saat 1 de mesaj attım. gorusuyoruz degıl mı dıye. Saat 5'e gelırken bana cevap yazıyor. "guzelım abımle avukat ısımız var ona gıdecegız.bır de yengemın dogum gunuymus" bende tek kelıme dedım. "ya ben ?" dıye. kaldım oyle. Sonra aradı konustuk dedım kı aılen, arkadasın o bu benden once gelıyor. ben her zaman ıkıncı planda kalıyorum dıye. Sacmalama falan fılan dedı. Sonra deıd sen benım cevremımı kıskanıyorsun. dedım bende ben oyle bır ınsanmıyım, neden kıskanıyım. Benım sana anlatmak ıstedıgım onlara vakıt ayırıyorsun. Dunyaları ıstemıyorum senden az ya az bı bana da vakıt ayır dedım. sonra ıyıden ıyıye sacmalıyorsun benı bu sekılde yoruyorsun. Omuzlarımda yurumeye devam et sen. Dayıma da baslarım, amcama da soylerım olur bıter yurumuyor dıye dedı. dun aksam yola cıktı. gece yolda dıye mesajlasalım dedım. ıstemıyorum dedı. neden dedım canım ıstemıyor dedı. bende yıne aynı seylerı soyledım. ne zaman benı anlayacagını dınleyecegını ve bana vakıt ayıracagını.
Inanın çok üzülüyorum, kırılıyorum, inciniyorum. Bunu ona soyluyorum. hatta alttan aldıgını bu kadarının yeter dıye lafta ettı bana. ben olayı buyutuyormusum falan fılan gıbı seyler dıyor. anlamıyorum anlam veremıyorum. dun dedım sende herkes gıbısın. o bu bana nasıl davranıyorsa, sende bana o sekılde davranıyorsun dedım.

NE YAPMAM GEREK INANIN BILMIYORUM VE DAHA FAZLA BUNU KALDIRAMAYACAGIMI DUSUNUYORUM...

SizBiz
Sürekli kendinizi hatırlatma ihtiyacı duyup,hatırlatmanız boğabilir.Biraz kendinizi çekmenizde fayda var.Sizi aramıyor olması,size vakir ayırmaması sizi düşünmediği anlamına gelmez ama siz sürekli hatırlatmaya devam ederseniz düşünmektende sıkılır.Kendinizi biraz geri çekin ve sizi özlemesini,kendisinin hatırlamasını sağlayın..Yoksa siz kendinizi yıpratmakla kalmayıp sevgilinizi,ilişkinizide çabucak yıpratıp,bitirmeye adım atmış olursunuz..

frz_85
sizbiz
sürekli kendinizi hatırlatma ihtiyacı duyup,hatırlatmanız boğabilir.biraz kendinizi çekmenizde fayda var.sizi aramıyor olması,size vakir ayırmaması sizi düşünmediği anlamına gelmez ama siz sürekli hatırlatmaya devam ederseniz düşünmektende sıkılır.kendinizi biraz geri çekin ve sizi özlemesini,kendisinin hatırlamasını sağlayın..yoksa siz kendinizi yıpratmakla kalmayıp sevgilinizi,ilişkinizide çabucak yıpratıp,bitirmeye adım atmış olursunuz..
kendimi çektıgım zamanlarda da hıc aramıyor farketmıyor onun ıcın varlıgım ya da yoklugum. Hatta kendı hıslerımle konusmam gerekırse o benı artık sevmıyor, gormek ıstemıyor :KK43: umrunda bile değilim onun.

VisneliPasta
malesef çok şımartmışsınız ve kaybetme korkusu bırakmamışsınız.. size mesajlaşmak istemediğini söylüyor ve siz alttan alıyorsunuz :KK53:

sıkılmış olabilir. ben olsaydım bi burnunu sürttürürdüm ama ağlayıp zırlayarak, alttan alarak olmaz bu iş

Kova hatunu
ben olsam o aramadıkça hiç aramam o bana soğuk davrandığı gibi bnde öle davranırım....belli ki kovalanmayı benimsedi....

Kova hatunu
frz_85
kendimi çektıgım zamanlarda da hıc aramıyor farketmıyor onun ıcın varlıgım ya da yoklugum. Hatta kendı hıslerımle konusmam gerekırse o benı artık sevmıyor, gormek ıstemıyor :KK43: umrunda bile değilim onun.
o zaman niye yürütuyosun ki ilşkiyi? farkındasın bide olanların....tamam çok zor olabilir ayrılman ama bi taraf sewmedikten sonra hala yürütmeye çalışmak nie?

SizBiz
frz_85
O zaman tek taraflı yaşamayın ilişkiniizi..Şuan zaten acı çekiyor,kendinizi streste sokup,üzüyorsunuz madem öyle bir daha aramamak üzere hayatınızdan çıkarın.Sevgiliniz sizin için sizden daha değerli olmamalı..

SizBiz
frz_85
O zaman tek taraflı yaşamayın ilişkiniizi..Şuan zaten acı çekiyor,kendinizi streste sokup,üzüyorsunuz madem öyle bir daha aramamak üzere hayatınızdan çıkarın.Sevgiliniz sizin için sizden daha değerli olmamalı..

Lacivert.
umursamaz konuş onunla, yani mesajlaşmak istemiyorum diyorsa iyi peki sen bilirsin de geç, asla trip atma. bir süre sonra o başlar sorgulamaya

frz_85
Sevmeme umursamama benım dusuncem. Ona sınır anımda bı kac kere soyledım. Sen benı umursamıyorsun sevmıyorsun dıye. Sacmalıyorsun sen dedı. Bılmıyorum gercekten keske oyle bı durum ımkan olsa aklından bırebır gecenlerı anlayabılsem. Benım en uzuldugum nokta benım aılesını cevresını kıskanmıs oldugumu dusunmesı :KK43: hıc mı tanımamıs benı. Onlar aılesı arkadasları ben cocuk degılım nıhayetınde onlara da vakıt ayıracak.ama benı ıhmal ederek degıl :KK43: bu benı kırıyor ıste. Kı ben bugune bugun bır gun bıle aılemden ayrı tutmadım onu. Aıleme nasıl ılgı gosterıyorsam vakıt ayrıyorsam. Aynı şeyi ona da yaptım ama yanlısmıs demek :KK43:

frz_85
17-10-12, 11:10
Benmi çok abartıyorum büyütüyorum sizce ? :KK43:

Kova hatunu
: bence o kovalanmayı benimsedi...demin de sölemiştim. ara versek nasıl olur gibilerinden konuş kabul eder mi? ederse...üzgünüm ama bıkmış sanki...

karakartal35
çok şımarmış ben ne yaparsam yapayım beni alttan alıyor diye düşünüyor. bundan ötürü kendi hayatını isteediği gibi yaşıyor.
sizi kaybetme gibi bi korkusu yokki ona bu korkuyu yaşatmanız lazım.
eğer yaşamıyorsa ilişki bitmiştir zaten

iremneva
frz_85
Selam;

Sevdiğim insanla aramda bir sorun var. Ama bunun ne olduğunu bilemiyorum. Daha öncede bahsetmiştim 2007 nisan ayından beri birlikteyiz kendileriyle. henüz söz nişan gibi resmiyete binmiş bir durumumuz yok. En son ki kavgamızdan sonra herşey gayet normaldi. Ama yine tartışmalar, ilgisizliği başladı. Hele ki son 2 haftadan beri iyiden iyiye rahatsızlık duymaya başladım. Bunu kendisine belirttim fakat saçmaladığım konusunda gibi bir düşünceye sahip.Nette konuşurken birden kuzenıme gidiyorum bilgisayarı bozulmus dıyor. Gecen hafta cumartesı egıtım ıcın sehırdısına gıtmesı gerekıyordu. bılet almaya gıttı cumartesı zor gorusmemız dedı. gıttı arkadasıyla tavla oynamaya.pazartesı bakarız duruma cıkabılırız dedı. pazartesı kendısıne saat 1 de mesaj attım. gorusuyoruz degıl mı dıye. Saat 5'e gelırken bana cevap yazıyor. "guzelım abımle avukat ısımız var ona gıdecegız.bır de yengemın dogum gunuymus" bende tek kelıme dedım. "ya ben ?" dıye. kaldım oyle. Sonra aradı konustuk dedım kı aılen, arkadasın o bu benden once gelıyor. ben her zaman ıkıncı planda kalıyorum dıye. Sacmalama falan fılan dedı. Sonra deıd sen benım cevremımı kıskanıyorsun. dedım bende ben oyle bır ınsanmıyım, neden kıskanıyım. Benım sana anlatmak ıstedıgım onlara vakıt ayırıyorsun. Dunyaları ıstemıyorum senden az ya az bı bana da vakıt ayır dedım. sonra ıyıden ıyıye sacmalıyorsun benı bu sekılde yoruyorsun. Omuzlarımda yurumeye devam et sen. Dayıma da baslarım, amcama da soylerım olur bıter yurumuyor dıye dedı. dun aksam yola cıktı. gece yolda dıye mesajlasalım dedım. ıstemıyorum dedı. neden dedım canım ıstemıyor dedı. bende yıne aynı seylerı soyledım. ne zaman benı anlayacagını dınleyecegını ve bana vakıt ayıracagını.
Inanın çok üzülüyorum, kırılıyorum, inciniyorum. Bunu ona soyluyorum. hatta alttan aldıgını bu kadarının yeter dıye lafta ettı bana. ben olayı buyutuyormusum falan fılan gıbı seyler dıyor. anlamıyorum anlam veremıyorum. dun dedım sende herkes gıbısın. o bu bana nasıl davranıyorsa, sende bana o sekılde davranıyorsun dedım.

NE YAPMAM GEREK INANIN BILMIYORUM VE DAHA FAZLA BUNU KALDIRAMAYACAGIMI DUSUNUYORUM...
erkekler ilk tanıştıklarında kendilerini anlatabildiği kadar anlatır, sonrada köseye çekilir, biz kadınlarsa ilk önce adamı tartarız daha mesafeliyiz, kendimizi kaptırıncada ilgilensin istiyoruz , erkeklerin geneli için söylüyorum istisnalar tabiki vardır ama, sen istersin gün içinde yaptığını anlatsın sana vakit ayırsın mesajlar çeksin mümkünse güzel şeyler söylesin ama adam diyoki liseli gibi mesaj çekemem , her gün aynı ekstra bişey olmazsa anlatmam , zaten seni sevmesem yanında olmam her zaman seni seviyorum diyemem, hep bu kıvamdalar özeti sen bişeyler bekledikçe onlar daha çok bunalıp kaçıyo .....

sizde en büyük sıkıntı da 5 yılı geçmiş bir ilişki sizin level atlamanız lazım :KK9: bazı şeylerin uzaması bu tür sıkıntılara neden oluyo ya biraz geri çekin kendinizi ayrılmak bile faydalıdır bazen ben ayrılmıştım şuan evliyim :KK34: yada söz gibi bişey takın .....

frz_85
Evet onda kaybet korkusu yok.Benim onu çok sevdiğimden çok çok emin çünkü. Ben salağım işte bırak köpek gibi davran ki kıymetin bilinsin işte.Ama yok yani yok :KK43:
ara verme konusunda genelde o kendı kızdıgı zaman 15 gun gorusmeyelım 20 gun gorusmeyelım muhabbetı yapar bende her seferınde kabul ederdım. Eğer ki ben bu teklıf ıle gıdersem ona kabul edecegını dusunuyorum. Yıne de denemeden yanlıs bu bılıyorum.Ama hıslerıme guvenmem gerekırse o sıkıntı etmez bunu gıbıme geliyor :KK43:

tugce86
uzun süreli ilişkilerde olan sorunlar bunlar galıba bıkkınlık başlıyor

plum88
frz_85
Benmi çok abartıyorum büyütüyorum sizce ? :KK43:
eğer anlattıkların doğruysa hiç de abartmıyosun Söylenenler doğru sizi kaybetme korkusu diye bişey kalmamış Üzülsenizde daha fazla üzülmemek için onu bi süreliğine terketmelisiniz

sovr86
hepimizin yaptığı aynı hataya düşüyorsun arkadaşım o kaçtıkça üstüne gi,diyorsun oda bunalıyorum demiş sende devam etmişsin bırak bakalım biraz kendi haline özlesin seni

sovr86
frz_85
Evet onda kaybet korkusu yok.Benim onu çok sevdiğimden çok çok emin çünkü. Ben salağım işte bırak köpek gibi davran ki kıymetin bilinsin işte.Ama yok yani yok :KK43:
ara verme konusunda genelde o kendı kızdıgı zaman 15 gun gorusmeyelım 20 gun gorusmeyelım muhabbetı yapar bende her seferınde kabul ederdım. Eğer ki ben bu teklıf ıle gıdersem ona kabul edecegını dusunuyorum. Yıne de denemeden yanlıs bu bılıyorum.Ama hıslerıme guvenmem gerekırse o sıkıntı etmez bunu gıbıme geliyor :KK43:

ne demek sürekli ara ara 15-20 gün ara vermek evlenincede annenin evinemi göndericek çock oyuncağı sanıyor sanırım evet seni elde bir nasılsa bırakmaz beni diye düşünüyor . ben senin yerinde olsam 15-20 gün ara verelim derim ,ara verme zamanı gelincede kusura bakma ben böyle daha mutluyum diyip dönmem süründürürm .Üstüne gelip barışmaya çalışıyorsa ne ala biraz süründürpü barışırım ama baktım çabası yok zorlamanında alemi yokk

frz_85
iremneva
erkekler ilk tanıştıklarında kendilerini anlatabildiği kadar anlatır, sonrada köseye çekilir, biz kadınlarsa ilk önce adamı tartarız daha mesafeliyiz, kendimizi kaptırıncada ilgilensin istiyoruz , erkeklerin geneli için söylüyorum istisnalar tabiki vardır ama, sen istersin gün içinde yaptığını anlatsın sana vakit ayırsın mesajlar çeksin mümkünse güzel şeyler söylesin ama adam diyoki liseli gibi mesaj çekemem , her gün aynı ekstra bişey olmazsa anlatmam , zaten seni sevmesem yanında olmam her zaman seni seviyorum diyemem, hep bu kıvamdalar özeti sen bişeyler bekledikçe onlar daha çok bunalıp kaçıyo .....

sizde en büyük sıkıntı da 5 yılı geçmiş bir ilişki sizin level atlamanız lazım :KK9: bazı şeylerin uzaması bu tür sıkıntılara neden oluyo ya biraz geri çekin kendinizi ayrılmak bile faydalıdır bazen ben ayrılmıştım şuan evliyim :KK34: yada söz gibi bişey takın .....
dayısı ıle konustu ramazan bayramında. yakındır muhabbetı yaptı gelme konusuda. sonra ev almıstı bızım ıcın. onun bır kısmını akrabalarından borc almıstı. onlar ıstemeye baslayınca. sozde yuzuk ıvır zıvır parasını mecburen verdı onlara. bızım ıste uzadı tabı kı :KK43: ben ondan pırlantalar onlar bunlar ıstemedımde.gelsın sadece adı konsun. ama onun dusuncesıne gore oyle ıste

frz_85
sovr86
ne demek sürekli ara ara 15-20 gün ara vermek evlenincede annenin evinemi göndericek çock oyuncağı sanıyor sanırım evet seni elde bir nasılsa bırakmaz beni diye düşünüyor . Ben senin yerinde olsam 15-20 gün ara verelim derim ,ara verme zamanı gelincede kusura bakma ben böyle daha mutluyum diyip dönmem süründürürm .üstüne gelip barışmaya çalışıyorsa ne ala biraz süründürpü barışırım ama baktım çabası yok zorlamanında alemi yokk
bende kendısıne bu kelımeyı dırek soyledım hemde yuzune. Yarın obur gun sen anne evıne ben anne evımemı gıdecegız dıye. Ama pek dogru duzgun bır sey demedı bana. Ayrı odalara gecerız sınırımız gecınce duzelır sakınlesırız dedıydı.

frz_85
sovr86
hepimizin yaptığı aynı hataya düşüyorsun arkadaşım o kaçtıkça üstüne gi,diyorsun oda bunalıyorum demiş sende devam etmişsin bırak bakalım biraz kendi haline özlesin seni
hıc bır seyden emın olamıyorum kı. Ozler mı gormek ıster mı bunlar bende soru ısaretı. O bılıyor kı ben onu ozlerım, sesını duymak ısterım. Bunlardan emın o. Ama ben artık emın olamıyorum. Emın olsamda sonucta ben kırılıyorum. A dayanamaz bu arar gorusur eder dıyorum. Gun bıtıyor ne arayan ne soran oluyor :KK43:

sovr86
frz_85
bende kendısıne bu kelımeyı dırek soyledım hemde yuzune. Yarın obur gun sen anne evıne ben anne evımemı gıdecegız dıye. Ama pek dogru duzgun bır sey demedı bana. Ayrı odalara gecerız sınırımız gecınce duzelır sakınlesırız dedıydı.

ayrı odalara geçer yatışırız evlenince doğru şimdide dese bikaç saat konuşmayıp sinirimizin yatışmasını bekleyelim olur ama 15-20 gün ara vermek ne demekmiş. ara sıra bekar hayatına özeniyo sanırım seni bu kadar garantide görmesine sakın izin verme bundan sonrası için birşeyler yapman lazım yoksa bu şekilde ilişkiniz için iyi birşey değil kötü olanı yapmış oluyorsun

karakartal35
frz_85
yuhhhhhhhhhhhhh diyorum artık evli olacaksınız ve ayrı odalarda mı takılacaksınız beyefedinin siniri geçsin düzelsin diye.
yapmayın Allah aşkına daha şimdiden böyle sözler diyen adamdan bir hayır gelmez
şunun bi gözünü korkutun burnunu sürttürün.
sizin onsuzda güzel bi hayatınız olabileceğini onsuz da olabileceğinizi hissettirin. yoksa ezilen yıpranan taraf hep siz olursunuz.

sevgiliyken aşkım canım cicim diyenler bile öküzleşebiliyor. sizin ki evlenince ne olur hiç tahmin edemedim

frz_85
İşin içinden çıkamıyorum artık :KK43: 30 Ekim'de psikiyatri kliniğine randevu aldım. Çünkü kendimi iyi hissetmiyorum.Sürekli en ufak şeye sinirleniyorum, üzülüyorum, kırılıyorum, ağlıyorum. Benlikten çıktım :KK43: