Yine ben :(

frz_85
17-10-12, 10:10
Selam;

Sevdiğim insanla aramda bir sorun var. Ama bunun ne olduğunu bilemiyorum. Daha öncede bahsetmiştim 2007 nisan ayından beri birlikteyiz kendileriyle. henüz söz nişan gibi resmiyete binmiş bir durumumuz yok. En son ki kavgamızdan sonra herşey gayet normaldi. Ama yine tartışmalar, ilgisizliği başladı. Hele ki son 2 haftadan beri iyiden iyiye rahatsızlık duymaya başladım. Bunu kendisine belirttim fakat saçmaladığım konusunda gibi bir düşünceye sahip.Nette konuşurken birden kuzenıme gidiyorum bilgisayarı bozulmus dıyor. Gecen hafta cumartesı egıtım ıcın sehırdısına gıtmesı gerekıyordu. bılet almaya gıttı cumartesı zor gorusmemız dedı. gıttı arkadasıyla tavla oynamaya.pazartesı bakarız duruma cıkabılırız dedı. pazartesı kendısıne saat 1 de mesaj attım. gorusuyoruz degıl mı dıye. Saat 5'e gelırken bana cevap yazıyor. "guzelım abımle avukat ısımız var ona gıdecegız.bır de yengemın dogum gunuymus" bende tek kelıme dedım. "ya ben ?" dıye. kaldım oyle. Sonra aradı konustuk dedım kı aılen, arkadasın o bu benden once gelıyor. ben her zaman ıkıncı planda kalıyorum dıye. Sacmalama falan fılan dedı. Sonra deıd sen benım cevremımı kıskanıyorsun. dedım bende ben oyle bır ınsanmıyım, neden kıskanıyım. Benım sana anlatmak ıstedıgım onlara vakıt ayırıyorsun. Dunyaları ıstemıyorum senden az ya az bı bana da vakıt ayır dedım. sonra ıyıden ıyıye sacmalıyorsun benı bu sekılde yoruyorsun. Omuzlarımda yurumeye devam et sen. Dayıma da baslarım, amcama da soylerım olur bıter yurumuyor dıye dedı. dun aksam yola cıktı. gece yolda dıye mesajlasalım dedım. ıstemıyorum dedı. neden dedım canım ıstemıyor dedı. bende yıne aynı seylerı soyledım. ne zaman benı anlayacagını dınleyecegını ve bana vakıt ayıracagını.
Inanın çok üzülüyorum, kırılıyorum, inciniyorum. Bunu ona soyluyorum. hatta alttan aldıgını bu kadarının yeter dıye lafta ettı bana. ben olayı buyutuyormusum falan fılan gıbı seyler dıyor. anlamıyorum anlam veremıyorum. dun dedım sende herkes gıbısın. o bu bana nasıl davranıyorsa, sende bana o sekılde davranıyorsun dedım.

NE YAPMAM GEREK INANIN BILMIYORUM VE DAHA FAZLA BUNU KALDIRAMAYACAGIMI DUSUNUYORUM...

SizBiz
Sürekli kendinizi hatırlatma ihtiyacı duyup,hatırlatmanız boğabilir.Biraz kendinizi çekmenizde fayda var.Sizi aramıyor olması,size vakir ayırmaması sizi düşünmediği anlamına gelmez ama siz sürekli hatırlatmaya devam ederseniz düşünmektende sıkılır.Kendinizi biraz geri çekin ve sizi özlemesini,kendisinin hatırlamasını sağlayın..Yoksa siz kendinizi yıpratmakla kalmayıp sevgilinizi,ilişkinizide çabucak yıpratıp,bitirmeye adım atmış olursunuz..

frz_85
sizbiz
sürekli kendinizi hatırlatma ihtiyacı duyup,hatırlatmanız boğabilir.biraz kendinizi çekmenizde fayda var.sizi aramıyor olması,size vakir ayırmaması sizi düşünmediği anlamına gelmez ama siz sürekli hatırlatmaya devam ederseniz düşünmektende sıkılır.kendinizi biraz geri çekin ve sizi özlemesini,kendisinin hatırlamasını sağlayın..yoksa siz kendinizi yıpratmakla kalmayıp sevgilinizi,ilişkinizide çabucak yıpratıp,bitirmeye adım atmış olursunuz..
kendimi çektıgım zamanlarda da hıc aramıyor farketmıyor onun ıcın varlıgım ya da yoklugum. Hatta kendı hıslerımle konusmam gerekırse o benı artık sevmıyor, gormek ıstemıyor :KK43: umrunda bile değilim onun.

VisneliPasta
malesef çok şımartmışsınız ve kaybetme korkusu bırakmamışsınız.. size mesajlaşmak istemediğini söylüyor ve siz alttan alıyorsunuz :KK53:

sıkılmış olabilir. ben olsaydım bi burnunu sürttürürdüm ama ağlayıp zırlayarak, alttan alarak olmaz bu iş

Kova hatunu
ben olsam o aramadıkça hiç aramam o bana soğuk davrandığı gibi bnde öle davranırım....belli ki kovalanmayı benimsedi....

Kova hatunu
frz_85
kendimi çektıgım zamanlarda da hıc aramıyor farketmıyor onun ıcın varlıgım ya da yoklugum. Hatta kendı hıslerımle konusmam gerekırse o benı artık sevmıyor, gormek ıstemıyor :KK43: umrunda bile değilim onun.
o zaman niye yürütuyosun ki ilşkiyi? farkındasın bide olanların....tamam çok zor olabilir ayrılman ama bi taraf sewmedikten sonra hala yürütmeye çalışmak nie?

SizBiz
frz_85
O zaman tek taraflı yaşamayın ilişkiniizi..Şuan zaten acı çekiyor,kendinizi streste sokup,üzüyorsunuz madem öyle bir daha aramamak üzere hayatınızdan çıkarın.Sevgiliniz sizin için sizden daha değerli olmamalı..

SizBiz
frz_85
O zaman tek taraflı yaşamayın ilişkiniizi..Şuan zaten acı çekiyor,kendinizi streste sokup,üzüyorsunuz madem öyle bir daha aramamak üzere hayatınızdan çıkarın.Sevgiliniz sizin için sizden daha değerli olmamalı..

Lacivert.
umursamaz konuş onunla, yani mesajlaşmak istemiyorum diyorsa iyi peki sen bilirsin de geç, asla trip atma. bir süre sonra o başlar sorgulamaya

frz_85
Sevmeme umursamama benım dusuncem. Ona sınır anımda bı kac kere soyledım. Sen benı umursamıyorsun sevmıyorsun dıye. Sacmalıyorsun sen dedı. Bılmıyorum gercekten keske oyle bı durum ımkan olsa aklından bırebır gecenlerı anlayabılsem. Benım en uzuldugum nokta benım aılesını cevresını kıskanmıs oldugumu dusunmesı :KK43: hıc mı tanımamıs benı. Onlar aılesı arkadasları ben cocuk degılım nıhayetınde onlara da vakıt ayıracak.ama benı ıhmal ederek degıl :KK43: bu benı kırıyor ıste. Kı ben bugune bugun bır gun bıle aılemden ayrı tutmadım onu. Aıleme nasıl ılgı gosterıyorsam vakıt ayrıyorsam. Aynı şeyi ona da yaptım ama yanlısmıs demek :KK43:

frz_85
17-10-12, 11:10
Benmi çok abartıyorum büyütüyorum sizce ? :KK43:

Kova hatunu
: bence o kovalanmayı benimsedi...demin de sölemiştim. ara versek nasıl olur gibilerinden konuş kabul eder mi? ederse...üzgünüm ama bıkmış sanki...

karakartal35
çok şımarmış ben ne yaparsam yapayım beni alttan alıyor diye düşünüyor. bundan ötürü kendi hayatını isteediği gibi yaşıyor.
sizi kaybetme gibi bi korkusu yokki ona bu korkuyu yaşatmanız lazım.
eğer yaşamıyorsa ilişki bitmiştir zaten

iremneva
frz_85
Selam;

Sevdiğim insanla aramda bir sorun var. Ama bunun ne olduğunu bilemiyorum. Daha öncede bahsetmiştim 2007 nisan ayından beri birlikteyiz kendileriyle. henüz söz nişan gibi resmiyete binmiş bir durumumuz yok. En son ki kavgamızdan sonra herşey gayet normaldi. Ama yine tartışmalar, ilgisizliği başladı. Hele ki son 2 haftadan beri iyiden iyiye rahatsızlık duymaya başladım. Bunu kendisine belirttim fakat saçmaladığım konusunda gibi bir düşünceye sahip.Nette konuşurken birden kuzenıme gidiyorum bilgisayarı bozulmus dıyor. Gecen hafta cumartesı egıtım ıcın sehırdısına gıtmesı gerekıyordu. bılet almaya gıttı cumartesı zor gorusmemız dedı. gıttı arkadasıyla tavla oynamaya.pazartesı bakarız duruma cıkabılırız dedı. pazartesı kendısıne saat 1 de mesaj attım. gorusuyoruz degıl mı dıye. Saat 5'e gelırken bana cevap yazıyor. "guzelım abımle avukat ısımız var ona gıdecegız.bır de yengemın dogum gunuymus" bende tek kelıme dedım. "ya ben ?" dıye. kaldım oyle. Sonra aradı konustuk dedım kı aılen, arkadasın o bu benden once gelıyor. ben her zaman ıkıncı planda kalıyorum dıye. Sacmalama falan fılan dedı. Sonra deıd sen benım cevremımı kıskanıyorsun. dedım bende ben oyle bır ınsanmıyım, neden kıskanıyım. Benım sana anlatmak ıstedıgım onlara vakıt ayırıyorsun. Dunyaları ıstemıyorum senden az ya az bı bana da vakıt ayır dedım. sonra ıyıden ıyıye sacmalıyorsun benı bu sekılde yoruyorsun. Omuzlarımda yurumeye devam et sen. Dayıma da baslarım, amcama da soylerım olur bıter yurumuyor dıye dedı. dun aksam yola cıktı. gece yolda dıye mesajlasalım dedım. ıstemıyorum dedı. neden dedım canım ıstemıyor dedı. bende yıne aynı seylerı soyledım. ne zaman benı anlayacagını dınleyecegını ve bana vakıt ayıracagını.
Inanın çok üzülüyorum, kırılıyorum, inciniyorum. Bunu ona soyluyorum. hatta alttan aldıgını bu kadarının yeter dıye lafta ettı bana. ben olayı buyutuyormusum falan fılan gıbı seyler dıyor. anlamıyorum anlam veremıyorum. dun dedım sende herkes gıbısın. o bu bana nasıl davranıyorsa, sende bana o sekılde davranıyorsun dedım.

NE YAPMAM GEREK INANIN BILMIYORUM VE DAHA FAZLA BUNU KALDIRAMAYACAGIMI DUSUNUYORUM...
erkekler ilk tanıştıklarında kendilerini anlatabildiği kadar anlatır, sonrada köseye çekilir, biz kadınlarsa ilk önce adamı tartarız daha mesafeliyiz, kendimizi kaptırıncada ilgilensin istiyoruz , erkeklerin geneli için söylüyorum istisnalar tabiki vardır ama, sen istersin gün içinde yaptığını anlatsın sana vakit ayırsın mesajlar çeksin mümkünse güzel şeyler söylesin ama adam diyoki liseli gibi mesaj çekemem , her gün aynı ekstra bişey olmazsa anlatmam , zaten seni sevmesem yanında olmam her zaman seni seviyorum diyemem, hep bu kıvamdalar özeti sen bişeyler bekledikçe onlar daha çok bunalıp kaçıyo .....

sizde en büyük sıkıntı da 5 yılı geçmiş bir ilişki sizin level atlamanız lazım :KK9: bazı şeylerin uzaması bu tür sıkıntılara neden oluyo ya biraz geri çekin kendinizi ayrılmak bile faydalıdır bazen ben ayrılmıştım şuan evliyim :KK34: yada söz gibi bişey takın .....

frz_85
Evet onda kaybet korkusu yok.Benim onu çok sevdiğimden çok çok emin çünkü. Ben salağım işte bırak köpek gibi davran ki kıymetin bilinsin işte.Ama yok yani yok :KK43:
ara verme konusunda genelde o kendı kızdıgı zaman 15 gun gorusmeyelım 20 gun gorusmeyelım muhabbetı yapar bende her seferınde kabul ederdım. Eğer ki ben bu teklıf ıle gıdersem ona kabul edecegını dusunuyorum. Yıne de denemeden yanlıs bu bılıyorum.Ama hıslerıme guvenmem gerekırse o sıkıntı etmez bunu gıbıme geliyor :KK43:

tugce86
uzun süreli ilişkilerde olan sorunlar bunlar galıba bıkkınlık başlıyor

plum88
frz_85
Benmi çok abartıyorum büyütüyorum sizce ? :KK43:
eğer anlattıkların doğruysa hiç de abartmıyosun Söylenenler doğru sizi kaybetme korkusu diye bişey kalmamış Üzülsenizde daha fazla üzülmemek için onu bi süreliğine terketmelisiniz

sovr86
hepimizin yaptığı aynı hataya düşüyorsun arkadaşım o kaçtıkça üstüne gi,diyorsun oda bunalıyorum demiş sende devam etmişsin bırak bakalım biraz kendi haline özlesin seni

sovr86
frz_85
Evet onda kaybet korkusu yok.Benim onu çok sevdiğimden çok çok emin çünkü. Ben salağım işte bırak köpek gibi davran ki kıymetin bilinsin işte.Ama yok yani yok :KK43:
ara verme konusunda genelde o kendı kızdıgı zaman 15 gun gorusmeyelım 20 gun gorusmeyelım muhabbetı yapar bende her seferınde kabul ederdım. Eğer ki ben bu teklıf ıle gıdersem ona kabul edecegını dusunuyorum. Yıne de denemeden yanlıs bu bılıyorum.Ama hıslerıme guvenmem gerekırse o sıkıntı etmez bunu gıbıme geliyor :KK43:

ne demek sürekli ara ara 15-20 gün ara vermek evlenincede annenin evinemi göndericek çock oyuncağı sanıyor sanırım evet seni elde bir nasılsa bırakmaz beni diye düşünüyor . ben senin yerinde olsam 15-20 gün ara verelim derim ,ara verme zamanı gelincede kusura bakma ben böyle daha mutluyum diyip dönmem süründürürm .Üstüne gelip barışmaya çalışıyorsa ne ala biraz süründürpü barışırım ama baktım çabası yok zorlamanında alemi yokk

frz_85
iremneva
erkekler ilk tanıştıklarında kendilerini anlatabildiği kadar anlatır, sonrada köseye çekilir, biz kadınlarsa ilk önce adamı tartarız daha mesafeliyiz, kendimizi kaptırıncada ilgilensin istiyoruz , erkeklerin geneli için söylüyorum istisnalar tabiki vardır ama, sen istersin gün içinde yaptığını anlatsın sana vakit ayırsın mesajlar çeksin mümkünse güzel şeyler söylesin ama adam diyoki liseli gibi mesaj çekemem , her gün aynı ekstra bişey olmazsa anlatmam , zaten seni sevmesem yanında olmam her zaman seni seviyorum diyemem, hep bu kıvamdalar özeti sen bişeyler bekledikçe onlar daha çok bunalıp kaçıyo .....

sizde en büyük sıkıntı da 5 yılı geçmiş bir ilişki sizin level atlamanız lazım :KK9: bazı şeylerin uzaması bu tür sıkıntılara neden oluyo ya biraz geri çekin kendinizi ayrılmak bile faydalıdır bazen ben ayrılmıştım şuan evliyim :KK34: yada söz gibi bişey takın .....
dayısı ıle konustu ramazan bayramında. yakındır muhabbetı yaptı gelme konusuda. sonra ev almıstı bızım ıcın. onun bır kısmını akrabalarından borc almıstı. onlar ıstemeye baslayınca. sozde yuzuk ıvır zıvır parasını mecburen verdı onlara. bızım ıste uzadı tabı kı :KK43: ben ondan pırlantalar onlar bunlar ıstemedımde.gelsın sadece adı konsun. ama onun dusuncesıne gore oyle ıste

frz_85
sovr86
ne demek sürekli ara ara 15-20 gün ara vermek evlenincede annenin evinemi göndericek çock oyuncağı sanıyor sanırım evet seni elde bir nasılsa bırakmaz beni diye düşünüyor . Ben senin yerinde olsam 15-20 gün ara verelim derim ,ara verme zamanı gelincede kusura bakma ben böyle daha mutluyum diyip dönmem süründürürm .üstüne gelip barışmaya çalışıyorsa ne ala biraz süründürpü barışırım ama baktım çabası yok zorlamanında alemi yokk
bende kendısıne bu kelımeyı dırek soyledım hemde yuzune. Yarın obur gun sen anne evıne ben anne evımemı gıdecegız dıye. Ama pek dogru duzgun bır sey demedı bana. Ayrı odalara gecerız sınırımız gecınce duzelır sakınlesırız dedıydı.

frz_85
sovr86
hepimizin yaptığı aynı hataya düşüyorsun arkadaşım o kaçtıkça üstüne gi,diyorsun oda bunalıyorum demiş sende devam etmişsin bırak bakalım biraz kendi haline özlesin seni
hıc bır seyden emın olamıyorum kı. Ozler mı gormek ıster mı bunlar bende soru ısaretı. O bılıyor kı ben onu ozlerım, sesını duymak ısterım. Bunlardan emın o. Ama ben artık emın olamıyorum. Emın olsamda sonucta ben kırılıyorum. A dayanamaz bu arar gorusur eder dıyorum. Gun bıtıyor ne arayan ne soran oluyor :KK43:

sovr86
frz_85
bende kendısıne bu kelımeyı dırek soyledım hemde yuzune. Yarın obur gun sen anne evıne ben anne evımemı gıdecegız dıye. Ama pek dogru duzgun bır sey demedı bana. Ayrı odalara gecerız sınırımız gecınce duzelır sakınlesırız dedıydı.

ayrı odalara geçer yatışırız evlenince doğru şimdide dese bikaç saat konuşmayıp sinirimizin yatışmasını bekleyelim olur ama 15-20 gün ara vermek ne demekmiş. ara sıra bekar hayatına özeniyo sanırım seni bu kadar garantide görmesine sakın izin verme bundan sonrası için birşeyler yapman lazım yoksa bu şekilde ilişkiniz için iyi birşey değil kötü olanı yapmış oluyorsun

karakartal35
frz_85
yuhhhhhhhhhhhhh diyorum artık evli olacaksınız ve ayrı odalarda mı takılacaksınız beyefedinin siniri geçsin düzelsin diye.
yapmayın Allah aşkına daha şimdiden böyle sözler diyen adamdan bir hayır gelmez
şunun bi gözünü korkutun burnunu sürttürün.
sizin onsuzda güzel bi hayatınız olabileceğini onsuz da olabileceğinizi hissettirin. yoksa ezilen yıpranan taraf hep siz olursunuz.

sevgiliyken aşkım canım cicim diyenler bile öküzleşebiliyor. sizin ki evlenince ne olur hiç tahmin edemedim

frz_85
İşin içinden çıkamıyorum artık :KK43: 30 Ekim'de psikiyatri kliniğine randevu aldım. Çünkü kendimi iyi hissetmiyorum.Sürekli en ufak şeye sinirleniyorum, üzülüyorum, kırılıyorum, ağlıyorum. Benlikten çıktım :KK43:

frz_85
sovr86
ayrı odalara geçer yatışırız evlenince doğru şimdide dese bikaç saat konuşmayıp sinirimizin yatışmasını bekleyelim olur ama 15-20 gün ara vermek ne demekmiş. Ara sıra bekar hayatına özeniyo sanırım seni bu kadar garantide görmesine sakın izin verme bundan sonrası için birşeyler yapman lazım yoksa bu şekilde ilişkiniz için iyi birşey değil kötü olanı yapmış oluyorsun
en son ki kavgamızda tam 1 ay gorusmedık ne aradı ne sordu. Bende aynı sekılde arayıp sormadım. Dayandım ama nasıl bende bilmiyorum.
Sonra arama sorma oldu işte ben resti çektim beni gormek ıstıyorsan eger alır annenı babanı gelırsın dedım.onun ısrarı ıle zorla gorustuk bır gun ıftara gıttık ramazanın son gunleriydi işte.
ıkı uc gun sonra da dayısı ıle konustu bızım durumumuzu.

sovr86
17-10-12, 12:10
belirli mecburiyetler olmadan insan sevdiğini görmeden nasıl dayanır 15-20 gün-1 ay , peki kaç yaşındasınız ve söz nişan için beklediğiniz bir durum mu var iş,askerlik vs gibi

akandeniz
17-10-12, 12:10
şımarık işte....
çok yüz vermişsin...
resmen bütün ipler onun elinde..
o da tabi keyfi istediği gibi davranıyo...
kaybetme korkusu yok demekki..

Kova hatunu
17-10-12, 13:10
frz_85
hıc bır seyden emın olamıyorum kı. Ozler mı gormek ıster mı bunlar bende soru ısaretı. O bılıyor kı ben onu ozlerım, sesını duymak ısterım. Bunlardan emın o. Ama ben artık emın olamıyorum. Emın olsamda sonucta ben kırılıyorum. A dayanamaz bu arar gorusur eder dıyorum. Gun bıtıyor ne arayan ne soran oluyor :KK43:
durum vahim..durup dururken kimse öle davranmaz....kenddini hazırla ve ayrıl bence..çünkü aslında ayrılsan da ayrılmasan da acı çekeceksin ama ayrılırsan belki aklı başına gelir.yoksa bu gidişle kendi gelip bitsin demesi yakındır...

cadikedi
Yazdıklarınızdan benim tek gördüğüm ilginizden bunalmış bir erkek. Kendinizi geri çekin. O aramadan aramayın. Çünkü şu an sevgilinizde nasılsa ben görüşmek istediğimde görüşecek, nasılsa ben aramadığımda arayacak düşüncesi var. Kaybetme korkusu yok. O yüzden de çok rahat davranıyor. Sizin asla onun bırakıp gitmeyeceğinizden emin. Ona göz dağı verin. İlginizi çekin. O buluşmak istediğinde siz de arkadaşlarınızla buluşun, o arayınca açmayın geç dönün, işim vardı deyin. Sizi kaybetmekten korksun. :KK34:

ECD75
O sizi aramadan sormadan durabiliyorsa bence sizde durabilirsiniz.

Kendinizi seviyorum, özlüyorum diye şartlıyorsunuz, adamları sık sık arayıp mesaj çekerek şımartıyorsunuz.

Yüz vermeyin lütfen böylelerine, bırakın o sizin peşinizde koşsun, o sizi merak etsin, o sizi arasın.

frz_85
sovr86
belirli mecburiyetler olmadan insan sevdiğini görmeden nasıl dayanır 15-20 gün-1 ay , peki kaç yaşındasınız ve söz nişan için beklediğiniz bir durum mu var iş,askerlik vs gibi
ben 27 yasındayım. her ikimizinde işi var. kendisi memur, bende ozel sektorde grafıkerlık yapıyorum. Askerlıgını yaptı 2007 yılında. evı de aldı. bu tarz bır durumda sıkıntı yok.
ramazan bayramında dayısı ıle gorusup ıstemeye gelmek ıstedıgını soyledı. tamam gec bıle kaldık demıs dayısı da. geleceklerdı. sonra evı akrabasından bır kac kısınden borc alarak aldı. sımdı onlarda ıstıyorlar paralarını. bırıktırmıstı bır mıktar para. onunla yuzuk ıvır zıvır harcamalarını yapacaktı. ama ısler ıstedıgı gıbı gıtmedı onun. akrabanın ıkısı borclarını ısteyınce bırıktırdıgı parayı oraya verdı. ve bana gelebılecegı tarıhın uzadıgını acıkladı. en son konusmamızda (gecen hafta sanırım) 2013 olmadan bır seyler yapacagını soyledı. bekledıgımız tek sey suan evın borcu.

rzme
adamda kaybetme korkusu kalmamış maalesef. ve uzun süre yaklaşık 5 sene. yıpratmışsınız çok uzun bir süre.. şu an sevdiğin için yapılanı göremiyorsun ama uzaktan bir gözle bakarsanız istenmediğini anlıycaksın...

frz_85
melissadan
durum vahim..durup dururken kimse öle davranmaz....kenddini hazırla ve ayrıl bence..çünkü aslında ayrılsan da ayrılmasan da acı çekeceksin ama ayrılırsan belki aklı başına gelir.yoksa bu gidişle kendi gelip bitsin demesi yakındır...
bu zamana kadar kesin bitsin dediğini görmedim. Ayrılık muhabbetı yaptı yapmadı degıl. Ama kendı yıne aradı bahane edıp ya da msj attı. Bıtırmek ıstemıyorda. Ben en son ayrılalım dedım. Hemen mesaj yazmaya basladı.

frz_85
ecd75
o sizi aramadan sormadan durabiliyorsa bence sizde durabilirsiniz.

Kendinizi seviyorum, özlüyorum diye şartlıyorsunuz, adamları sık sık arayıp mesaj çekerek şımartıyorsunuz.

Yüz vermeyin lütfen böylelerine, bırakın o sizin peşinizde koşsun, o sizi merak etsin, o sizi arasın.
ben bunu yapamıyorum neden bılmıyorum cok denedım. Ama dayanamıyorum :KK43:

cadikedi
frz_85
ben bunu yapamıyorum neden bılmıyorum cok denedım. Ama dayanamıyorum :KK43:
Dayanırsınız. Yapamıyorum derseniz olmaz. Kendinizi işinize daha çok verin. Daha çok sosyal çevre edinin. :KK20:

frz_85
rzme
adamda kaybetme korkusu kalmamış maalesef. Ve uzun süre yaklaşık 5 sene. Yıpratmışsınız çok uzun bir süre.. şu an sevdiğin için yapılanı göremiyorsun ama uzaktan bir gözle bakarsanız istenmediğini anlıycaksın...
süre olarak uzun evet. Belki ıs bır ıkı sene sonunda soz ya da nısana dokulseydı ve ben evle alakalı sıkıntılı olmasaydım (nerdesın gıttın geldın konularında) daha rahat olurdum. Ama babam anlayıslı bırı degıl. 5 seneden berı artık kacak gorusmekten ben yoruldum. Soyledıgım yalanın haddı hesabı kalmadı

frz_85
cadikedi
[ı]yazdıklarınızdan benim tek gördüğüm ilginizden bunalmış bir erkek. Kendinizi geri çekin. O aramadan aramayın. çünkü şu an sevgilinizde nasılsa ben görüşmek istediğimde görüşecek, nasılsa ben aramadığımda arayacak düşüncesi var. Kaybetme korkusu yok. O yüzden de çok rahat davranıyor. Sizin asla onun bırakıp gitmeyeceğinizden emin. Ona göz dağı verin. Ilginizi çekin. O buluşmak istediğinde siz de arkadaşlarınızla buluşun, o arayınca açmayın geç dönün, işim vardı deyin. Sizi kaybetmekten korksun. :KK34:[/ı]
kaybetme korkusu hıc yok hemde. Ve ben duygularımı cok acık edıyorum ona karsı. Mesaj yazdı cevap vermedım. Aradı acmadım. Msn'den yazdı cevap vermedım. Ama degısen olmadı bellı zaman sonra yıne bır anda bır sey oluyor. Her sey alt ust :KK43:

sovr86
frz_85
ben 27 yasındayım. her ikimizinde işi var. kendisi memur, bende ozel sektorde grafıkerlık yapıyorum. Askerlıgını yaptı 2007 yılında. evı de aldı. bu tarz bır durumda sıkıntı yok.
ramazan bayramında dayısı ıle gorusup ıstemeye gelmek ıstedıgını soyledı. tamam gec bıle kaldık demıs dayısı da. geleceklerdı. sonra evı akrabasından bır kac kısınden borc alarak aldı. sımdı onlarda ıstıyorlar paralarını. bırıktırmıstı bır mıktar para. onunla yuzuk ıvır zıvır harcamalarını yapacaktı. ama ısler ıstedıgı gıbı gıtmedı onun. akrabanın ıkısı borclarını ısteyınce bırıktırdıgı parayı oraya verdı. ve bana gelebılecegı tarıhın uzadıgını acıkladı. en son konusmamızda (gecen hafta sanırım) 2013 olmadan bır seyler yapacagını soyledı. bekledıgımız tek sey suan evın borcu.

yaşınızda küçük değil miş ki böyle ergen bunalımlarına girsin, ev aldığına göre borcunu ödüyor olması geçerli bir sebep, sana tavsiyem onun tutarrsız davranışlarının geçtiğine inanmadan evlilik yolunda adım atmaman. Evlenmeden önce aşığım seviyorum evlenmek istiyorum modunda geziyoruz ama evlenince aşk sevgi 2. plana geliyo mantık konuları daha ön plana giriyor. Değer veriyormu, saygılımı ,ailevi-maddi konularda dengeyi sağlayabiliyormu ve inan bana aşkından ölsende sana saygısı yoksa bir saniye bile durmadan çekip gidesin geliyor o evden ama o kadar kolay olmuyor tabi gidemiyorsun . O yüzden önce emin ol

cadikedi
frz_85
kaybetme korkusu hıc yok hemde. Ve ben duygularımı cok acık edıyorum ona karsı. Mesaj yazdı cevap vermedım. Aradı acmadım. Msn'den yazdı cevap vermedım. Ama degısen olmadı bellı zaman sonra yıne bır anda bır sey oluyor. Her sey alt ust :KK43:
Ne zaman oldu bu aramalar bugün mü?

_Ay_
Restini çektikten sonra aynı tavrını biraz daha sürdürmelisin.

Yani restini gördü, tavrı değişti diye hemen yelkenler suya inmeyecek, kendi hayatın da olabileceğini,

O'nsuz da yaşadığını iyiyden iyiye bellemeli ki her zaman kendini kontrol etsin, ayarı kaçırmasın...

Kova hatunu
_Ay_
Restini çektikten sonra aynı tavrını biraz daha sürdürmelisin.

Yani restini gördü, tavrı değişti diye hemen yelkenler suya inmeyecek, kendi hayatın da olabileceğini,

O'nsuz da yaşadığını iyiyden iyiye bellemeli ki her zaman kendini kontrol etsin, ayarı kaçırmasın...
bencede süründür hemen yumuşama....sonra yine üstüne düşmeye devam edecektir .ve ona de ki bu sana son şansım....inan çok etkili oluyo

cadikedi
Çok çok özür diliyorum ama birlaf vardır ya hani deveye diken... işte öyle bu işler... Kaçan kovalanır... İlgi gösteren dışlanır... İlgi göstermeyen el üstünde tutulur...:KK50:

frz_85
17-10-12, 14:10
cadikedi
Ne zaman oldu bu aramalar bugün mü?
yok daha önceki tartısma zamanımızda.

cadikedi
frz_85
yok daha önceki tartısma zamanımızda.

Daha önce başarmışsınız şimdi de başarabilirsiniz:KK34:

frz_85
sovr86
yaşınızda küçük değil miş ki böyle ergen bunalımlarına girsin, ev aldığına göre borcunu ödüyor olması geçerli bir sebep, sana tavsiyem onun tutarrsız davranışlarının geçtiğine inanmadan evlilik yolunda adım atmaman. Evlenmeden önce aşığım seviyorum evlenmek istiyorum modunda geziyoruz ama evlenince aşk sevgi 2. Plana geliyo mantık konuları daha ön plana giriyor. Değer veriyormu, saygılımı ,ailevi-maddi konularda dengeyi sağlayabiliyormu ve inan bana aşkından ölsende sana saygısı yoksa bir saniye bile durmadan çekip gidesin geliyor o evden ama o kadar kolay olmuyor tabi gidemiyorsun . O yüzden önce emin ol
ev alalı 1 sene olacak aralık'ta. Ben ona dedım gel söz nişan ne yapılacaksa olsun. Birlikte öderiz. çabuk bitiririz borcu dedim. Ama dinletemedim.

frz_85
cadikedi

daha önce başarmışsınız şimdi de başarabilirsiniz:KK34:
o bir ay bunu nasıl yaptım şu an bende bılmıyorum. Ama goruyorum kı çare olmamış bunu yapmam bıle :KK43:

frz_85
18-10-12, 20:10
İyi akşamlarrrr :)
dediğiniz gibi kendimi çekmeye başladım. sabah mesaj attı.kendı kendıne aradı, acmadım. sonra bellı bı sure sonunda ben gerı dondum ona. mesgule aldı ve ardından hemen mesat attı egıtımde oldugunu arayacagını soyledı. egıtım bıtımınde de hemen aradı :)

pekmez_akilli
18-10-12, 21:10
Bence canım mesajlaşmak istemiyor demesi çooook kırıcı bişey..

Benim de 5 senelik bi ilişkim var hiç demedik birbirimize böyle şeyler.. Deseydi çok üzülürdüm eminim..

Her dakika konuşuyoruz biz konumuz olmasa bile hadi konuşmayalım demedik ee diyoruz daha daha diyoruz vs vs..

Madem umursamadığını düşünüyorsun sen de aynı şekilde davran anlar belki nasıl bi duygu olduğunu..

Görüşelim derse öne bahaneler sür sen de başka işlerin olduğunu söyle ailenle arkadaşlarınla vakit geçir yani onu düşünmeni engelleyecek bişeyler yap bence

İlgilenme bi süre özlesin seninle mesajlaşmayı konuşmayı. Bi kaybetme korkusu yaşasın

Her aradığında ulaşamasın mesela merak etsin biraz da

Tabi eğer sevgilinin yapısı buna müsaitse.. Ben o mesaja nedensiz birazcık geç cevap versem veya aradığını açmasam sinirlenir benim sevgilim sorun çıkabilir yani.. Sen kendi sevgilinin yapısına düşünce tarzına göre uyarlarsın :)

frz_85
19-10-12, 15:10
pekmez_akilli
Bence canım mesajlaşmak istemiyor demesi çooook kırıcı bişey..

Benim de 5 senelik bi ilişkim var hiç demedik birbirimize böyle şeyler.. Deseydi çok üzülürdüm eminim..

Her dakika konuşuyoruz biz konumuz olmasa bile hadi konuşmayalım demedik ee diyoruz daha daha diyoruz vs vs..

Madem umursamadığını düşünüyorsun sen de aynı şekilde davran anlar belki nasıl bi duygu olduğunu..

Görüşelim derse öne bahaneler sür sen de başka işlerin olduğunu söyle ailenle arkadaşlarınla vakit geçir yani onu düşünmeni engelleyecek bişeyler yap bence

İlgilenme bi süre özlesin seninle mesajlaşmayı konuşmayı. Bi kaybetme korkusu yaşasın

Her aradığında ulaşamasın mesela merak etsin biraz da

Tabi eğer sevgilinin yapısı buna müsaitse.. Ben o mesaja nedensiz birazcık geç cevap versem veya aradığını açmasam sinirlenir benim sevgilim sorun çıkabilir yani.. Sen kendi sevgilinin yapısına düşünce tarzına göre uyarlarsın :)
Ben bu şekilde davransam birincisi ; umursamaz ise ne olur onu bilmiyorum. İkincisi; bunu normal olarak nitelendirebiliyor. Bundan önce ki tartımalarımız da her gün konuşucaz, mesajlaşacağız ya da görüşeceğiz diye bir kural mı var diye tersledi beni.
Artık ben en ufak yaptığı bir şeyden kırılır oldum. Düşünmeden ağzından çıkanı ölçüp tartmadan sinirle söylüyor. Ve benim sinirlendiğim halleder bile ölçülü konuştuğumun, kırıcı olmadığımın farkında.