2013 Ağustos anneleri paylaşım alanı

angysangel
3-01-13, 17:01
aysuduru
kızlar benim ayaklarımın altı bazı geceleri çok sıcak oluyor yanıyor resmen size de öyle şeyler oluyor mu?
Bnmde aksine donuo ayaklrm isitamoorm

angysangel
3-01-13, 17:01
yasamim
slm arkadaslar bende geldim aranizaa...benim hamilelik 1 hafta geriden geliyor...6haftamin icindeyim suan yani...gecen cumartesi doktora gittik keseyi gorduk cok sukurr...
12 sinde tekrar gidecez insallh kalp atislarini duymayaa sizler duydunuz mu kacinci haftanizda duydunuz duyduydaiz eger...ben biraz fazla heyecan yapiyorum biraz korkuyorum...
Cnm ben 4+5 de keseyi gordm dunde klbini dydum sukur 6+4 de ama bnim ultrasina gore tam 6 sat a gore6+2 olmam gerekiodu 2 gun onden gdiomusm. Sukur ama gnelde 7de cgrio doktorlar 10da bile duyan var merak etne duyarsn gwrme kndni sdece bebisn etkilnr hyrli hberlerni bkliorm

neyrann
3-01-13, 18:01
gribe yakalandım 4 gündür uğraşıyorum ama geçmedi..limon kaynatıp içiyorum..Bir de mandalina,portakal başka önerisi olan var mı? Mide bulantılarımı bile unuttum...:KK43:Benim hamileliğimde bir hafta geriden geliyor..Kalp atışlarını geçen hafta karından duyamadılar..Önümüzdeki hafta yeniden gideceğim..Ama diğer yoldan gördük kalp atışlarını..Yani olabiliyor..Endişe etmeyin..

angysangel
demoss
Canim benim bende ayniyim ilk hamileligimde 4 ay yattim desem yalan olmaz:) ama unutuyosun hepsini onu kucagina ilk verdikleri anda:)zor ama sonu guzel bitiyo sadece biraz sabir gerekiyo allah hepimize kolaylik versin
Bn cikarmiorm sukur ama hep bi ogurme ve bulanti halindeyim

fmfm
merhaba arkadaşlar ben de ağustos annesi olucam gözüküyor ama benim sezeryan olduğu için temmuz sonları olacak herhalde benim büyük oğlum ağustos,küçük oğlum eylül doğumlu bu da temmuz olacak hayırlısıyla.Mevlam hepimize bebeklerini kucağına almak nasip etsin inşallah.

aysuduru
3-01-13, 19:01
mmlkk
cnm bende o dertten muzdarıpımm yatırmıyor benı ayaklarım yanıyor,sığınamıyorumoldugum yerde.. buz gıbı suyla bır kac kere yıkayıp yatıyorum ayaklarımı..bende uyutmayacak derecede o dert..sanırım hormonlarlan alakalı :/
normalde benm ayaklarım donuyor uyku sırasında birden oluyor aynen bende sığdıramıyorum biryere ama soğuk suyla yıkamaya da korkuyorum sancım olur diye :S

aysuduru
angysangel
Bn cikarmiorm sukur ama hep bi ogurme ve bulanti halindeyim
okurken tebessüm yaptım:) canım yazdığını okuyunca kendimi gördüm bende senin gibiyim bulantı ve öğürme var ama çıkarma yok :):)

angysangel
aysuduru
okurken tebessüm yaptım:) canım yazdığını okuyunca kendimi gördüm bende senin gibiyim bulantı ve öğürme var ama çıkarma yok :):)
Canimin cok cektigi bsi pisirilio pisene kdr bi yesem diorm onume glnce birden nasi tiksiniorm yerkn blnti ve ogurme bslio

aysuduru
angysangel
Canimin cok cektigi bsi pisirilio pisene kdr bi yesem diorm onume glnce birden nasi tiksiniorm yerkn blnti ve ogurme bslio
bende yemek yemeye başlıyorum fazla geçmedem midem bulanıyor çıkarmak istiyorum ama midemden bişey gelmiyor hep bir bulantı hali var inşallah yarın güzel haberler alırım doktordan içim içime sığmıyor

angysangel
aysuduru
bende yemek yemeye başlıyorum fazla geçmedem midem bulanıyor çıkarmak istiyorum ama midemden bişey gelmiyor hep bir bulantı hali var inşallah yarın güzel haberler alırım doktordan içim içime sığmıyor
Yrinmi kntrolun cnm ii hberlerle gel ins.kanaman ne durumda kc haftalik oluck yrn cnm

Mucize_GE_
herkese iiakşamlaar iyi haberler alanlara gözaydın diliyorum benm tsh ii çıktı darısı haftaya bebişimi görmemdee

hatice1988
3-01-13, 20:01
benim kadar tuhaf şeyler canı çeken var mıdır acaba reklamda gördüm gece vakti canım haribo altın ayıcık istedi :) gece gece çocuk gibi bakkal bakkal aradık bulduk eşimle çocuk gibi yedik :)

ayla_te
polyanna88
aa görmemişim yazdığını ben de kalp atışını duyan var mı diye soruyorum:) çok güzel dimi ya

kesinlikle çok güzel bi duygu canm :)))

Lepistess
hatice1988
benim kadar tuhaf şeyler canı çeken var mıdır acaba reklamda gördüm gece vakti canım haribo altın ayıcık istedi :) gece gece çocuk gibi bakkal bakkal aradık bulduk eşimle çocuk gibi yedik :)
Afiyet olsun CANIM :KK66:

hatice1988
3-01-13, 21:01
Lepistess
Afiyet olsun CANIM :KK66:
sağol canım :) :)

hercal
3-01-13, 22:01
Kızlar bende cuma gunü itibariyle 6+6 günlük hamileyim öğrendikten 3 gun sonra doktora gittim ama ultrasona sokmadı daha küçüktür dedi tabii yaklaşık bundan 2 buçuk hafta önce ultrasona gireceğim gun 7+2 günlük olacak ve ben cok korkuyorum daha önce sayısını bile hatirlamadigim dusuk yaptım bir cok tedavi oldum en son bioenerji uzmanına gittim şimdi yine hamileyim cok şükür bakalım bu sefer basarabilecekmiyim Allah'ın izniyle tabii. Lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin

Mucize_GE_
4-01-13, 06:01
günaydınlar ben pek sohbete katılamıyorum yakalayamıyorum ama burdaym hep okuyorum herşeyi...

gamze-20
polyanna88
aaaaa:)) ay benim kafa gitti ya hiç farkında değilim ya direk ağustosa odaklandım ben :))) hay Allah çok güldüm
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Mucize_GE_
günaydınlar ben pek sohbete katılamıyorum yakalayamıyorum ama burdaym hep okuyorum herşeyi...
gunaydınnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hercal
Günaydın bende katilabilrmiyim aranıza

eylul25
:KK16: günaydın ağustos anneleri ve bebişleri :KK49:

demoss
Kizlar bulantilariniz ne alemde:KK43:(((
benimde gün içinde bulantım oluyor ama çıkarma olmuyor bi kaç gündür başladı özellikle sabahları oluyor kahvaltımı yapıyorum geçiyor bide arab ile yolculuk sırasında oluyor umarım ilerlemez.Çok şükür yiyeceklere karşı midem bulanmıyor aksine bişeyler atıştırınca geçiyor bulantım.
asli_as
Kızlarrr ben de pek keyifliyim bugün.İkili test yapıldı.Herşey normal çıktı.Veee çok şaşırdım ama doktor cinsiyetini bile söyledi.Oğlum olacakmışşş :KK52: Çok şaşkın ve mutluyum.Ben içimden birşey geçirmiyordum ama bu kadar erken öğrenince otomatikman sevindirik oluyorsun.:KK9: Rabbim herkese,hepimize,sonuna kadar güzel haberler almayı nasip etsin.:KK55:
aaa hadi hayırlı olsun canım ne mutlu:nazar: aramızda ilk sen öğrendin sanırım çoğu dr zamanında bile söylemiyor şansın varmış seninkini erkenden söylemiş:21:
angysangel
Bnmde aksine donuo ayaklrm isitamoorm
aynen ya hiç ısıtamıyorum ayaklarımı bende 2 çift çorap giyiyorum peteğe tutuyorum ısıtamıyorum bi türlü:KK19:

eylul25
4-01-13, 07:01
hercal
Kızlar bende cuma gunü itibariyle 6+6 günlük hamileyim öğrendikten 3 gun sonra doktora gittim ama ultrasona sokmadı daha küçüktür dedi tabii yaklaşık bundan 2 buçuk hafta önce ultrasona gireceğim gun 7+2 günlük olacak ve ben cok korkuyorum daha önce sayısını bile hatirlamadigim dusuk yaptım bir cok tedavi oldum en son bioenerji uzmanına gittim şimdi yine hamileyim cok şükür bakalım bu sefer basarabilecekmiyim Allah'ın izniyle tabii. Lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin

herşeyden önce pozitif düşün iyi şeyler düşün hiç stres yapma bol bol dua ve şükür et
Rabbimin izni ile kucağınıza alırsınız inşallah bebişinizi:nazar:

lillum
günaydın kızlar :KK43: dün bebeğimi gördük ve kalp atışını da gördük maşallah herşey yolunda dedi doktor ama muayeneden sonra annemin doğum günü için bütün hediye işlerine ben koşturdum ve çok yoruldum dünden beri öle bi sancım var ki gaz sancısı gibi değil böle hem geriliyomuş gibi hem de bıçak saplaması gibi dün akıntımda biraz renkli geldi bana progestanı 2 tane kullandım dün gece ama o sancı hala devam ediyo çok tedirginim Allahım bebeğimle sana emanetiz sen koru Ya Rabbim :KK14:

saadet26
lillum
günaydın kızlar :KK43: dün bebeğimi gördük ve kalp atışını da gördük maşallah herşey yolunda dedi doktor ama muayeneden sonra annemin doğum günü için bütün hediye işlerine ben koşturdum ve çok yoruldum dünden beri öle bi sancım var ki gaz sancısı gibi değil böle hem geriliyomuş gibi hem de bıçak saplaması gibi dün akıntımda biraz renkli geldi bana progestanı 2 tane kullandım dün gece ama o sancı hala devam ediyo çok tedirginim Allahım bebeğimle sana emanetiz sen koru Ya Rabbim :KK14:
günaydın lilyum sevindim senin adına darısı benim başıma ve duymayanlara inşallah:))bende kedimi yorsam hemen belim agrıyor dikkat et yorma kendini dinlen benimde bu hafta kasık batmam oluyor ama anlık giriyor çıkıyor

lillum
saadet26
günaydın lilyum sevindim senin adına darısı benim başıma ve duymayanlara inşallah:))bende kedimi yorsam hemen belim agrıyor dikkat et yorma kendini dinlen benimde bu hafta kasık batmam oluyor ama anlık giriyor çıkıyor
evet anlık ama şiddetli senin de ölemi oluyor ??? yani bikaç saniye sürüyo daha uzun sürse dayanılcak gibi değil yani inşallah sende görürsün kalbinin pıt pıt attığını tarif edilemez bi duygu Rabbim herkese nasip etsin inşallah

saadet26
lillum
evet anlık ama şiddetli senin de ölemi oluyor ??? yani bikaç saniye sürüyo daha uzun sürse dayanılcak gibi değil yani inşallah sende görürsün kalbinin pıt pıt attığını tarif edilemez bi duygu Rabbim herkese nasip etsin inşallah
evet canım aynı tarif ettiğin gibi belkide normaldir çünkü ben bu aralar sürekli yatıyorum yorgunluktan olamaz inşallah duyarım çok sabırsızlanıyorum:))