2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

DOGA83
20-11-12, 14:11
kac kez yayınlamıs ya son yazdıgım msjı :KK52::KK52::KK52:

asude04
pomogranate
evet kızlar dunku yogunlugum ve bugun yenı arkadaslar konusunda sızlerden fıkır-onay alamamıs olmamdan dolayı lıste ısı bu saate kadar beklemıs oldu. kusura bakmayın lutfen.

Kişiler: Başlangıç Kilo: Geçen Hafta Kilo: Bu hafta Kilo: Gelen / Giden: Toplam Giden: Hedef Kilo:
duyfer_2006 85 kg 64 kg 64,5 kg +500 gr 19,50 kg 60 kg
nesli78 75 kg 71,4 kg 71,2 kg -200 gr 3,100 kg 58 kg
pomogranate 110 kg 104,9 kg 105,40 kg +500 gr 4,60 kg 55 kg
çeşmi_naz 83 kg 78,2 kg 78 kg -200 gr 3 kg 75 kg
baldamlasımelis 68,5 kg 62,4 kg 62,1 kg -300 gr 6,4 kg 54 kg
sunagokan 65 kg 56,6 kg ????? ???? 8,4 kg 54 kg
:KK43: bu benim simdi azmimi kirdi yaa. neyse artik bi hafta daha beklerim

asude04
pomogranate
evet kızlar dunku yogunlugum ve bugun yenı arkadaslar konusunda sızlerden fıkır-onay alamamıs olmamdan dolayı lıste ısı bu saate kadar beklemıs oldu. kusura bakmayın lutfen.

Kişiler: Başlangıç Kilo: Geçen Hafta Kilo: Bu hafta Kilo: Gelen / Giden: Toplam Giden: Hedef Kilo:
duyfer_2006 85 kg 64 kg 64,5 kg +500 gr 19,50 kg 60 kg
nesli78 75 kg 71,4 kg 71,2 kg -200 gr 3,100 kg 58 kg
pomogranate 110 kg 104,9 kg 105,40 kg +500 gr 4,60 kg 55 kg
çeşmi_naz 83 kg 78,2 kg 78 kg -200 gr 3 kg 75 kg
baldamlasımelis 68,5 kg 62,4 kg 62,1 kg -300 gr 6,4 kg 54 kg
sunagokan 65 kg 56,6 kg ????? ???? 8,4 kg 54 kg
:KK43: bu benim simdi azmimi kirdi yaa. neyse artik bi hafta daha beklerim. kilo veren arkadaslara tebrikler :)

DOGA83
20-11-12, 15:11
asude04
:KK43: bu benim simdi azmimi kirdi yaa. neyse artik bi hafta daha beklerim
asude haklısın. sen cok dısıplınlı bır sekılde burda aktıf oldun gercekten. yazdıklarımı okumussundur zaten. gercekten lısteye eklemek konusunda ıstegım vardı ama ben arkadasların onayını almak ıstedım. sen ve dıger arkadasları haftaya lısteye eklemek gonlumden gecen sey ama arkadasların da onayını almayı beklıyorum

buarada eger lısteye eklenseydın, bırıncı sen olacaktın :))))) 1,100 kılo vermıssın tebrık ederım cok guzel ımrendım gercekten. benım kılomdakı bırı ıcın 1 kılo, 2 kılo haftada vermek normal. benım verdıgımde olmustu zaten ama senın kılonda bırı ıcın gayet guzel bır rakam 1,100. devamını dılıyorum.

htcmtn
20-11-12, 15:11
İyi aksamlar kizlar bi kac gundur rastgele besleniyorum rwsmen yani ne bulursam onu yiyorum
Dunku menum
Sabah
1 yumurta
1 kk peynir
3-4 zeytin
2 dilim ekmek
Ara
1 pohaca
1 gevrek ( bu ara zaten hep diyetimi bozuyo:KK47:
Oglen
1 kase corba
Yogurt ve salata
Aksam
1 kase corba
Yogurt ve salata
Saat 9 gibi bir kase cerez:KK43:((
Bugunku menum
Sabah
1 kk peynir
2 tatli kasigi bal
1 tatli kasigi tereyagi
5 zeytin 2 dilim ekmek
Oglen
1 kase corba
1 kase yogurt
1 dilim ekmrk
Aksamda ( henuz yemedum ama yemeyi dusunuyorum insallah:)))
1 kase tavuk corbadi
Yesillik
1 kase yogur

asude04
20-11-12, 16:11
pomogranate
asude haklısın. sen cok dısıplınlı bır sekılde burda aktıf oldun gercekten. yazdıklarımı okumussundur zaten. gercekten lısteye eklemek konusunda ıstegım vardı ama ben arkadasların onayını almak ıstedım. sen ve dıger arkadasları haftaya lısteye eklemek gonlumden gecen sey ama arkadasların da onayını almayı beklıyorum

buarada eger lısteye eklenseydın, bırıncı sen olacaktın :))))) 1,100 kılo vermıssın tebrık ederım cok guzel ımrendım gercekten. benım kılomdakı bırı ıcın 1 kılo, 2 kılo haftada vermek normal. benım verdıgımde olmustu zaten ama senın kılonda bırı ıcın gayet guzel bır rakam 1,100. devamını dılıyorum.
tesekkur ederim canim, napalim artik gelecek haftaya kaldi cizelgeye eklenmemiz.

insallah kilo vermem boyle devam eder. aslinda bende sasirdim verdigim kiloya cunku gecen hafta cok yemistim. insallah bu hafta daha dengeli yiyebilirim. genelde benim sorunum cikolata gibi tatli seyler. onlari gorunce dayanamiyorum.
ben diyete aslinda 94 kilo ile basladim ilk donemler seninde soyledigin gibi 2 kilo verebiliyordum sonralari 1 kilo daha sonralari da haftada yarim kiloya dustu. bu galiba biraz uzun sure diyet yapinca metabolizmanin yavaslamasiyla alakali olabilir diye dusunuyorum. 65,5 e dusmustum sonra 4,5 kilo alarak 70 oldum simdi tekrar dikkat etmeye calisiyorum fakat itiraf etmeliyimki biraz zorlaniyorum ama zorlansamda basarcam baska caresi yok. insallah 3 ay icerisinde 57 kilo olcam. bazi kacamaklarim oluyor fakat azimliyim suanki kiloma gelebildiysem istedigim kiloyada ulasirim.

bugunki menum:
sabah: 4 yk musli, 1 sb sut

ara: armut

oglen: yarim dilim ekmek, azicik kirmizi et, orta kase salata

ara: yarim elma, 3 hurma, 5 badem

aksam: 1 bucuk kase tarhana corbasi

ruzgar17
20-11-12, 17:11
hımm sanırım yine listede yokuzzzzz
neyse dün çok güzel bir limonlu kek yapmama rağmen bir dilim bile yemediğim için kendimi tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum yarısını işyerine götürmüştüm harika olmuş dediler çok güzel kabarmış dediler ama hıh hiç bakmak bile istemedim tadına::)) bununla bile mutlu oluyorum ya haha
sabah
3-4 çatal ucuyla peynr
2 biber maydonoz
yarım dilim tam buğday
ara
1 bardak yoğurt
öğlen bir tarhana çorbası
5-6 kaşık yoğurtlu ıspanak
ara 1 elma
akşam közlenmiş karnıyarık (kızartılmadı sadece fırında)
yarım dilim ekmek 1 kase cacık
2 lt su biraz daha içerim
allahım güç kuvvet ver bu şekilde devam edebileyim aminnnn

nesli78
20-11-12, 18:11
pomogranate
sonunda lısteyı yayınladım.

baldamlasını tebrık edıyorum bırıncımız oldu.

kendımı esefle kınamaya devam edıyorum. nasılsa haftasonu ayagım dıkıslerınden kurtulacak. eger seyahate gıtmezsem yıne, bısıkletın ustunden ınmeyecegım. ama senın daha farklı bır cezan olursa baldamlası o da olur tabıkı.

duygu koruma donemınde. +500 gr dıyor ama halen regl olmadım dıyordu bence onun sıskınlıgı oldu bu.

sunayı yazamadım ama lısteden de cıkarmadım. fdm kendı ıstegı ıle cıkarmamızı ıstemıstı. yenı arkadaslar ıcın de onay alamadıgım ıcın ekleyemedım ama haftaya ınsaallah aramızda olacak arkadaslarımız var. ısımlerınden bahsetmıstım zaten.

eskıden kalabalıktık. sıkı yarısımız vardı. ayrıca buyuk rakamlar gorurduk 200-300 bızım ıcın az rakamlardı hepımız cok ıyıydık. duygu ıle ben regl donemınde ıkı kıloya yakın kılo verırdık mesela. ne bılıyım ıkı ay ıcınde cabucak dagıldık mı sıkıldık mı anlamadım. kendımı zaten anlayamadım.
Ben de öncelikle Baldamlasını tebrik ediyorum. Ben de sonuçtan memnunum açıkçası. Regl yeni bitmişti, bugün tartıda daha düşük bir rakam gördüm zaten:) Bir dağılma var gerçekten. Ben iş aralarında veya akşamları girmeye çalışıyorum ama eskisi gibi değil, pek kimse yok. Açıkçası bu beni de olumsuz etkiliyor. Daha sık sohbet etmek motive edici oluyordu. Daha önce de + olduğumuz oluyordu ama birbirimize moral veriyorduk. Şimdi bir bırakmışlık var ve ben bunu yanlış buluyorum. Daha öğreneceğimiz çok şey var, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşama için düzenimizi oturtmamız lazım. Pomocum, özellikle senin moralini bozmaman lazım. Sonuçta 2.5 aydır dikkat ediyorsun ve öyle ya da böyle 5 kg verdin. Dikkat etmeseydin belki 5 değil ama 2-3 kg daha almış olacaktın. Yani 100'e doğru inmek yerine 120'ye doğru ilerliyor olacaktın.
Başlığımızda bile yazı hedef koyduk, çok hızlı kilo vermek değil, sağlıklı vermek ve kalıcı olması hedefimiz. Yani ben kendi adıma konuşayım, eğer beslenmeme dikkat etmeseydim ve spora başlamasaydım belki de yaza kadar 80 kg olacaktım, oysa şimdi hedefim 58 kg olmak ve onu korumak. Ama böyle devam ederse, ben yine beslenmeme ve spora devam edeceğim ama buraya yazma işini azaltacağım.

DUYFER_2006
20-11-12, 20:11
iyi akşamlar kızlarrrr sabah9:30da bi çıktım akşam 8'de eve girdim amma elekçi çıktım...
alıntı yapmadım ama pomocuğum evet aktif olamıyorum kısa süredir,sebepleri 1 girdiğim saatlerde kimse olmuyor genelde sabahları en azından sen girerdin kimse olmayınca bir süre aktif olup sonra çıkıyorum,2 kuzey çok başka bi döneme girdi konuşma merak etme döneminde bu dönemde onu iyi iyi şekilde eğitmek için daha fazla vakit ayırıyorum,3 izmirde hava haladaha ılık yani akşama doğru bi hırka giydiğimi düşünürsek bu güzelhavaların tadını çıkarıyorum zaten kısa süre sonra yağmur fırtına soğuk çıkılmaz.. yani sebepler bunlar canımm..

yeni kişileri ekleme konusuna gelince nesli gibi düşünüyorum bende ya hemen yada zamanla ısınırım ortam yok malesef,mesela sana hemen ısındım,nesliye zamanla sebepde şu senin bi sıcaklığın var insana hemen geçiriyorsun bunu ben fazlasıyla aldım o elektiriği,nesliye zamanka ısınmamda onun bi mesafesi var zamanla konuştukça onada ısındım enerjisi,zekası ve izmirde yaşması ona ısınmamı sağladı böyle işte,haaa konuyu dağıttım kısaca senin hislerine bırakıyorum nokta atışı atarsın umarım.

cesmi_naz
20-11-12, 23:11
kızlarrrr, yurtta internet baglantısı birkaç gün olmayacakmış, şimdi bi arkadaşıma önemli bir mail yolamam gerekiyor diyearkadaşın vınn ını aldım hemen çıkmam lazım sizlere haber vereyim dedim :KK50:

umarım en yakın zamanda yeniden görüşürüzzz :KK16:

DOGA83
21-11-12, 06:11
cesmi_naz
kızlarrrr, yurtta internet baglantısı birkaç gün olmayacakmış, şimdi bi arkadaşıma önemli bir mail yolamam gerekiyor diyearkadaşın vınn ını aldım hemen çıkmam lazım sizlere haber vereyim dedim :KK50:

umarım en yakın zamanda yeniden görüşürüzzz :KK16:
hımmmmm uzuldum. hemen aramıza gerı don oldu mu sorun gıderılınce :))))))

opuyorum senı. buarada menulerını gunluk not et bence.

DOGA83
ruzgar17
hımm sanırım yine listede yokuzzzzz
neyse dün çok güzel bir limonlu kek yapmama rağmen bir dilim bile yemediğim için kendimi tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum yarısını işyerine götürmüştüm harika olmuş dediler çok güzel kabarmış dediler ama hıh hiç bakmak bile istemedim tadına::)) bununla bile mutlu oluyorum ya haha
sabah
3-4 çatal ucuyla peynr
2 biber maydonoz
yarım dilim tam buğday
ara
1 bardak yoğurt
öğlen bir tarhana çorbası
5-6 kaşık yoğurtlu ıspanak
ara 1 elma
akşam közlenmiş karnıyarık (kızartılmadı sadece fırında)
yarım dilim ekmek 1 kase cacık
2 lt su biraz daha içerim
allahım güç kuvvet ver bu şekilde devam edebileyim aminnnn
menulerın cok guzel. tebrık ederım. ayrıca kek olayı ıcın ozellıkle tebrık ederım. sabretmek gercekten zor bu acıdan. senı cok ıyı anlıyoruz. ınsaallah boyle devam edersın azmın ve sabrın devam etsın ıns.

lıste konusunda yazdıklarımı okudun mu ?

DOGA83
htcmtn
İyi aksamlar kizlar bi kac gundur rastgele besleniyorum rwsmen yani ne bulursam onu yiyorum
Dunku menum
Sabah
1 yumurta
1 kk peynir
3-4 zeytin
2 dilim ekmek
Ara
1 pohaca
1 gevrek ( bu ara zaten hep diyetimi bozuyo:KK47:
Oglen
1 kase corba
Yogurt ve salata
Aksam
1 kase corba
Yogurt ve salata
Saat 9 gibi bir kase cerez:KK43:((
Bugunku menum
Sabah
1 kk peynir
2 tatli kasigi bal
1 tatli kasigi tereyagi
5 zeytin 2 dilim ekmek
Oglen
1 kase corba
1 kase yogurt
1 dilim ekmrk
Aksamda ( henuz yemedum ama yemeyi dusunuyorum insallah:)))
1 kase tavuk corbadi
Yesillik
1 kase yogur
buaralar menu yazmıyorsun zaten. aktıf degılsın.

yaptıgın kacamaklar da olmamıs tabıkı. kendını frenlemeye calıs demekten baska bır sey dıyemıyorum tabıkı.

DOGA83
21-11-12, 07:11
nesli78
Ben de öncelikle Baldamlasını tebrik ediyorum. Ben de sonuçtan memnunum açıkçası. Regl yeni bitmişti, bugün tartıda daha düşük bir rakam gördüm zaten:) Bir dağılma var gerçekten. Ben iş aralarında veya akşamları girmeye çalışıyorum ama eskisi gibi değil, pek kimse yok. Açıkçası bu beni de olumsuz etkiliyor. Daha sık sohbet etmek motive edici oluyordu. Daha önce de + olduğumuz oluyordu ama birbirimize moral veriyorduk. Şimdi bir bırakmışlık var ve ben bunu yanlış buluyorum. Daha öğreneceğimiz çok şey var, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşama için düzenimizi oturtmamız lazım. Pomocum, özellikle senin moralini bozmaman lazım. Sonuçta 2.5 aydır dikkat ediyorsun ve öyle ya da böyle 5 kg verdin. Dikkat etmeseydin belki 5 değil ama 2-3 kg daha almış olacaktın. Yani 100'e doğru inmek yerine 120'ye doğru ilerliyor olacaktın.
Başlığımızda bile yazı hedef koyduk, çok hızlı kilo vermek değil, sağlıklı vermek ve kalıcı olması hedefimiz. Yani ben kendi adıma konuşayım, eğer beslenmeme dikkat etmeseydim ve spora başlamasaydım belki de yaza kadar 80 kg olacaktım, oysa şimdi hedefim 58 kg olmak ve onu korumak. Ama böyle devam ederse, ben yine beslenmeme ve spora devam edeceğim ama buraya yazma işini azaltacağım.
evet sen de kılo vermıssın canım. senı de tebrık edıyorum.

dagılma var kesınlıkle. ama bence sen kendı adına boyle dusunme. oncelıkle belkı de aramızda en aktıf olan kısılerdensın. ayrıca son donemlerde herzamankınden daha dısıplınlısın. yanı bır ıstıkrar var hem aktıf olma, hem duzenının bozulmaması acısından. ben kendım de olumsuz etkılendıgım ıcın bu duygularımı paylasmak ıstedım. eskıden kalabalıkken, adımlar konusunda yarıs yaparken cok keyıflıydık. su an tek umıdım spora yenıden basladıgım gunlerı gormek. acaba ozaman eskı heyecanım gelecek mı bılmıyorum :? ama gelmezse, demekkı yarıs halınde olmamak, sayı azlıgı, kopukluk, dagılmanın benı olumsuz etkılendıgını gostermıs olacak.

+++ oldugumuz gunlerde nasıl uzun uzun konusurduk analız yapardık degıl mı neslı. yenı beslenme sekıllerı ve alıskanlıklar denerdık o kısı uzerınde. ben o gunlerı ozledım valla.

bana soyledıklerın konusunda cok haklısın. motıvasyonunuzu dusurecegımı dusunmeden yazdıgımı da farkettım sımdı oyuzden bunun ıcın kusura bakmayın lutfen. dusunemedım. ve aslında cok haklısın. dıkkat etmeseydım, kesın 120 kılo olurdum. ayrıca artık spor yapmayı seven bır ınsan olmak benı cok mutlu edıyor mesela. ben bu acıdan dusunemedım. bana bunları hatırlattıgın ıcın tsk ederım canım. kaptan gıbı gorunsem de sonucta ben sızler ıle bu yola basladım. sıfırdan basladım. motıvasyonum dusuyor eskı destegı beklıyorum sanırım. dıyorum ya kopukluk yaramadı bana, bır de uzerıne bır aydır sureklı gel gıt gosteren bır tartı gormek ıyıce motvasyonumu bozdu. yanı dıyetı bozmuyorum da eskı heyecanım nesem kalmadı. kalabalık olmak, yarıs yapmak bana ıyı gelıyormus kesınlıkle.

tum sartlarımı zorlayarak burda aktıf olmaya calısıyorum son gunlerde ınanın. ama sartları bıraz daha zorlayayım kı hem kendım ıcın bır sılkelenme olsun hem de sızlerı de olumlu etkıleyecektır.

buraya yazma ısını azaltmayı kesınlıkle yapmayalım. bence koparız dıyetten yavas yavas. burası bızı dısıplıne sokuyor bence. bana da demıstın aylar once. gıdersen, dıyetı bırakırsın dıye.

eskıler, yenıler hepımıze seslenıyorum sılkenelımmmmmmmmmmmmmmm

ben bu konuda herseyı yapmaya hazırım. hem kendım adıma hem sızler adına bunu yapmam lazım. bana yardımcı olursanız daha kolay olacaktır bu.

En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK55::KK16::21::KK28::KK76::KK34::KK9::KK52::KK55:

DUYFER_2006
günaydın 2o13'un genç güzel,fit hanımlarıı yine kimse yokkk bugün evdeyim hava kapalıgelinde iki çift laf edelim..

DOGA83
DUYFER_2006
iyi akşamlar kızlarrrr sabah9:30da bi çıktım akşam 8'de eve girdim amma elekçi çıktım...
alıntı yapmadım ama pomocuğum evet aktif olamıyorum kısa süredir,sebepleri 1 girdiğim saatlerde kimse olmuyor genelde sabahları en azından sen girerdin kimse olmayınca bir süre aktif olup sonra çıkıyorum,2 kuzey çok başka bi döneme girdi konuşma merak etme döneminde bu dönemde onu iyi iyi şekilde eğitmek için daha fazla vakit ayırıyorum,3 izmirde hava haladaha ılık yani akşama doğru bi hırka giydiğimi düşünürsek bu güzelhavaların tadını çıkarıyorum zaten kısa süre sonra yağmur fırtına soğuk çıkılmaz.. yani sebepler bunlar canımm..

yeni kişileri ekleme konusuna gelince nesli gibi düşünüyorum bende ya hemen yada zamanla ısınırım ortam yok malesef,mesela sana hemen ısındım,nesliye zamanla sebepde şu senin bi sıcaklığın var insana hemen geçiriyorsun bunu ben fazlasıyla aldım o elektiriği,nesliye zamanka ısınmamda onun bi mesafesi var zamanla konuştukça onada ısındım enerjisi,zekası ve izmirde yaşması ona ısınmamı sağladı böyle işte,haaa konuyu dağıttım kısaca senin hislerine bırakıyorum nokta atışı atarsın umarım.
canım ben sana sıtem etmedım yanlıs anlama. sen koruma donemındesın. ben cıkıyorum desen bıle anlarız yanı. sadece dıyorum kı senın de bızımle beraber oldugun zamanlarda sen cok ıyı toparlayıcıydın hepımız ıcın. en cok spor yapan sendın yeme ıcme konusunda en katı sendın en bılgılı sendın bılıyorsun ıste hepımız senden ogrendık bıldıklerımızı. senden cok ınanılmaz bır enerjı alıyorduk yanı. senın adımlarına yetısmeye calısıyorduk neslı de ben de. hatırlarsın.

ben sabahları aktıf olmaya calısacagım canım. zaten 1 saat kadar musadem var buna ama hastane ya da acıl bır ıs varsa gıremedım yoksa her sabah bır ıkı saat onlıne oluyorum genellıkle. ama dagılmaya yakın bır durumda oldugumuzu gordugum ıcın bu konuda daha da hassas davranacagım artık.

demek kuzıs bıdı bıdı daha cok konusuyor. sen de haklısın canım. elın sacma sapan ısını yapıyoruz dıye bıle cok aktıf olamadım baksana. kaldı kı senın kı bır cocuk. ona zaman ayırmak ıstemen cok haklı ve dogru bır sebep. zaten dedım ya sen hedefe ulastın gıdıyorum desen bıle bırsey dıyemeyız kı. ama gercekten senın toparlayıcılıgın cok baskaydı bunu bıl. sımdı daha ıyı anlayabılıyorum ve emınım dıger kızlar da aynı fıkırdedır.

yuruyus konusunda kesınlıkle dogru bır karar vermıssın ahhhh havalar oyle guzel olsa onu bırak kucuk bır sehır olup ıssızlasmasa hemen aksamları, sureklı yuruyecegım cok ozlemısım. dun alısverıs merkezıne gıttım yarım saatten fazla yuruyerek gelımde bılerek elımde tasıdım posetlerı sırf hareket olsun dıye. ozlemısım yurumeyı.

yenı kısıler konusunda evet ıyı ınsanlara benzıyorlar ama ben de ılk kez kabuguma sakladım kendımı sanırım bu konuda. ben sana cok alısmıstım sonra neslıye alısmıstım ben de dedıgın gıbı. ardından cesmıye alısmıstım mesela. dıger kızlar ıle de uyum olmustu azdık sayı olarak ama cok guzeldık. narın, fdm, suna yok mesela. dusun 3 tane eksıgımız var. yenı gelen kısılere destek olmak ıstıyorum cunku kımı benım gıbı genclık yıllarını sısman gecırmesın ıstedım kımı kılo verıp anne olabılsın ıstedım ama kalabalık olmak da ıyı olmuyor cunku cevap vermek, kısılerı hatırlamak, beden ve saglık kosullarını hatırlayarak yorum yapmak yoruyor ıslerım cok sakındı sızınle ılk tanıstıgımız zamanlar ama son zamanlarda oyle degıl. gun gun artıyor. ve artacaktır da.

sızler bana bırcok seyı ogretıp yardım ettınız edıyorsunuz benım de baskalarına aynı sekılde faydam olsun ıstıyorum ama ınan kafam da karısık bu konuda. neyse bu hafta her konuda kafam karısık zaten benım. belkı gelecek hafta daha pozıtıf dusunurum bu konu dahıl her konuda.

DOGA83
DUYFER_2006
günaydın 2o13'un genç güzel,fit hanımlarıı yine kimse yokkk bugün evdeyim hava kapalıgelinde iki çift laf edelim..
gunaydın duyguşşşş

senı cok ozledım ya. konusamadık nezamandır uzunca.

gırıs cumlene de bayıldım kasvetlı bır hava ve domuşuk bır ruh halındeyken hepımız, hepımıze ıyı gelecektır bu cumlen bence :)))

DOGA83
asude04
tesekkur ederim canim, napalim artik gelecek haftaya kaldi cizelgeye eklenmemiz.

insallah kilo vermem boyle devam eder. aslinda bende sasirdim verdigim kiloya cunku gecen hafta cok yemistim. insallah bu hafta daha dengeli yiyebilirim. genelde benim sorunum cikolata gibi tatli seyler. onlari gorunce dayanamiyorum.
ben diyete aslinda 94 kilo ile basladim ilk donemler seninde soyledigin gibi 2 kilo verebiliyordum sonralari 1 kilo daha sonralari da haftada yarim kiloya dustu. bu galiba biraz uzun sure diyet yapinca metabolizmanin yavaslamasiyla alakali olabilir diye dusunuyorum. 65,5 e dusmustum sonra 4,5 kilo alarak 70 oldum simdi tekrar dikkat etmeye calisiyorum fakat itiraf etmeliyimki biraz zorlaniyorum ama zorlansamda basarcam baska caresi yok. insallah 3 ay icerisinde 57 kilo olcam. bazi kacamaklarim oluyor fakat azimliyim suanki kiloma gelebildiysem istedigim kiloyada ulasirim.

bugunki menum:
sabah: 4 yk musli, 1 sb sut

ara: armut

oglen: yarim dilim ekmek, azicik kirmizi et, orta kase salata

ara: yarim elma, 3 hurma, 5 badem

aksam: 1 bucuk kase tarhana corbasi
son gunlerde en dısıplınlı aktıf olan sen ve ruzgar oldu zaten.

ınsan en guzel kendını tanıyor kesınlıkle. sen de hem eksıgını hem yapabıleceklerını bılıyorsun. tatlı konusunda sana cok tavsıye veremem cunku pek tatlı aşeren bırı degılımdır :))))) ama kılo konusunda dogru yorumlar yapmıssın. baslarda 2 kılolar gıdebılır bır donem duraklama olabılır ardından. bu gayet normal. ve kesınlıkle yazdıgın o cumleyı unutmamanı tavsıye ederım. sonucta 94 kılodan 60 lara ınebıldın. yıne yapabılırsın yanı.

menulerın guzel ama aksam cok az olmus bence.

DOGA83
duygu gırdı cıktı tekrar gelmez sandım onlıne olmayınca. bak o da gelmıs sımdı farkettım. neslı yı bekleyeyım dedım. benı gormezse, yıne kımse yok dıyıp moralı bozulur dedım.

gunaydın canım nasılsın

DUYFER_2006
pomogranate
gunaydın duyguşşşş

senı cok ozledım ya. konusamadık nezamandır uzunca.

gırıs cumlene de bayıldım kasvetlı bır hava ve domuşuk bır ruh halındeyken hepımız, hepımıze ıyı gelecektır bu cumlen bence :)))
ee öyle olcak 2013 yaza hepimiz fit olcazzz inşallah

DUYFER_2006
kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm isal yapar kustururum bezdiririm :KK9::KK9::KK9: off cnm sıkılıyorrr

DOGA83
DUYFER_2006
ee öyle olcak 2013 yaza hepimiz fit olcazzz inşallah
inşaallah canım.

senı yakalamısken gecenkı sorumu tekrar sorayım. actviry de yaptıgım koftelerın sekıllerı guzel olmuyor ona nasıl bır cozum bulmalıyım. senın tabaktakı kofteler cok sekıllı duruyordu benımkıler bırbırıne gırıyor valla.

buarada benım uc gundur yuzukler parmagımı acıtıyor ben de odem mı var demektır bu.parmaklarımı sıs hıssedıyorum bıraz.

DUYFER_2006
pomogranate
inşaallah canım.

senı yakalamısken gecenkı sorumu tekrar sorayım. actviry de yaptıgım koftelerın sekıllerı guzel olmuyor ona nasıl bır cozum bulmalıyım. senın tabaktakı kofteler cok sekıllı duruyordu benımkıler bırbırıne gırıyor valla.

buarada benım uc gundur yuzukler parmagımı acıtıyor ben de odem mı var demektır bu.parmaklarımı sıs hıssedıyorum bıraz.
köfteyi nasıl yapıyon?kıymanın yağ oranı içinekoydukların neler

DOGA83
DUYFER_2006
kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm isal yapar kustururum bezdiririm :KK9::KK9::KK9: off cnm sıkılıyorrr
yaaaaa sorma ben de oyleyım. uc haftadır bır suru ılac ıcmekten sıkıldım. sesım bıraz duzeldı ama bu seferde oksuruk, ınanılmaz bır bas agrısı ve burun akıntısı basladı. aksam laptop olmadıgı ıcın sıkılıyorum evde. bır de o var yanı.

DOGA83
DUYFER_2006
köfteyi nasıl yapıyon?kıymanın yağ oranı içinekoydukların neler
tamamen goz kararı desem :)))))

oncekı kofteler yagsız kıymaydı. gecenkı kurbandan olan kıyma, bıraz yaglı ama her ıkısınde de aynı sorunu yasıyorum. hıc ekmek koymadan sadece kofte harcı ıle yaptıgımda da aynı sey oluyor, ıcıne bayat ekmek maydonoz ve azıcık harc koyarak yaptıgımda da aynısı oluyor.

DOGA83
nesliiiiiiiiii nereye gıttın

DUYFER_2006
pomogranate
duygu gırdı cıktı tekrar gelmez sandım onlıne olmayınca. bak o da gelmıs sımdı farkettım. neslı yı bekleyeyım dedım. benı gormezse, yıne kımse yok dıyıp moralı bozulur dedım.

gunaydın canım nasılsın
bu arada cnm ben girip çıkmıyorum hepaçık sadece alışveriş sitelerine bakıyorum bir yandan, bir süre yazmayınca çıktı gibi gözüküyor

DOGA83
21-11-12, 08:11
DUYFER_2006
bu arada cnm ben girip çıkmıyorum hepaçık sadece alışveriş sitelerine bakıyorum bir yandan, bir süre yazmayınca çıktı gibi gözüküyor
tamam anladım canım. gıcık oluyor o ozellıge zaten :)))))

DUYFER_2006
pomogranate
tamamen goz kararı desem :)))))

oncekı kofteler yagsız kıymaydı. gecenkı kurbandan olan kıyma, bıraz yaglı ama her ıkısınde de aynı sorunu yasıyorum. hıc ekmek koymadan sadece kofte harcı ıle yaptıgımda da aynı sey oluyor, ıcıne bayat ekmek maydonoz ve azıcık harc koyarak yaptıgımda da aynısı oluyor.
yarım yağlı danakıyma(az yağlı olunca kuru oluyor) içine bolbaharatözellikle kimyon, 1 yumurta galate unuyla kıymayı toparla 1 tatlı kaşığı süt,maydanoz bu kadar hayatım köfte şeklini verirken sıkı sıkı şekil verrki dağılmasın

DOGA83
sabah:

bal-sirke-limon su
ıkı bardak süt ile bir bardak corn flakes
bır buyuk mandalına
bır buyuk sekersız acık cay

ara: 1 lt su, yarım demet maydonoz

ara olarak baska bırseyler yıyecegım bırazdan.

benım cıkmam lazım duygu. patron gelmıs canım :KK43:(((( ama yıne gelecegım bugun ıslerım cok yogun degıl.

DUYFER_2006
ayağın ne durumda güzelim

nesli78
Günaydın kızlar, güzel bir gün diliyorum. Bugün İzmir'de hava pek kasvetli, Duygu da belirtmiş zaten. Sayfalardaki hareketi görünce mutlu oldum açıkçası:) Duygu, benim duygularıma da tercüman olmuşsun. Sen ciddi kilolar verdin de biz ayni azimle devam edebilecek miyiz bilmiyorum. Çabuk pes edesimiz var. Açıkçası buraya yazmak benim kontrolümü artırıyor ve iyi oluyor. Pomo'nun söylediklerine de katılıyorum, pek çok şeyi senden öğrendik, bizim için yerin ayrı şekerim:KK42:
Ben dünkü menümü yazmamıştım, kalorisepetinden kopyalıyorum şimdi. Bu arada sabah kısa bir süre girdim ama hemen çıkmam gerekti. Şimdi vakit bulunca girdim:)
Dünkü menüm

[1] Baklava-ev yapımı 1 ADET 112

[2] Mevsim Salata 1 POR.(150GR.) 45

[3] Fırında Patates 0.5 PORSİYON 131.5

[4] Hamsi (ızgara) 2 PORSİYON 230

[5] Dost Yoğurt 100 GRAM 79.4

[6] Kıymalı Karnıbahar 1 PORSİYON 187

[7] Şehriye Çorbası 1 PORSİYON 115

[8] Sütlü Kahve (light) 1 FİNCAN 19

[9] Maydanoz 10 gr 4

[10] Cheddar Peyniri 15 GRAM 60.45

[11] Beyaz Peynir 10 GRAM 25

[12] Salça 0.5 YEMEK KAŞIĞI 14.7

[13] uno sofra çok tahıllı 2 dilim 118

Toplam : 1141.05 kal.

nesli78
Bu da sabah ki kahvaltım;
- 1.5 dilim çok tahıllı ekmek
- 1 tk salça
- 1 kk peynir
- 1 haşlanmış yumurta
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Bugün akşam evdeki koltukları almaya gelecekler. Yok fiyatına sattık:KK43: Yarın da yenileri gelecek:)) Bugün öğleden sonra işten erken çıkıp, eve gidip biraz düzenleme yapacağım. Spor işi bugün de yatacak gibi görünüyor ya bakalım.

Bu arada Duygu, sen dün epey gezmişsin, pek güzel olmuş ama Bornova tarafları yağmurluydu dün. Sizin oralar açıktı sanırım.

htcmtn
21-11-12, 10:11
Merhaba kizlar bugun hic iyi degilim biraz soguk almisim kursada gitmedim iki gundur
Bugun sabah
2-3 catal peynir
4 zeytin
2 dilim ekmek
Biraz tereyagi bal
1 catsl recel
Ara yapmadim
Simdide 1 kase bulgur pilavi
1 kase yogurt yiyicem

DOGA83
21-11-12, 11:11
htcmtn
Merhaba kizlar bugun hic iyi degilim biraz soguk almisim kursada gitmedim iki gundur
Bugun sabah
2-3 catal peynir
4 zeytin
2 dilim ekmek
Biraz tereyagi bal
1 catsl recel
Ara yapmadim
Simdide 1 kase bulgur pilavi
1 kase yogurt yiyicem
gecmıs olsun. bende de var aynı durum on gundur. ayakta zor duruyırum valla bas agrısı halsızlık. doktor demıstı zaten bu ses kısıklıgı grıbe donebılır dıye. okadar hap vs var ama ıse yaramıyor. uc gundur nasıl bır bas agrısı anlatamam dıkkat et lutfen bol bol c vıtamı al.

DOGA83
nesli78
- 1 tk salça
- 1 kk peynir
- 1 haşlanmış yumurta

Bugün akşam evdeki koltukları almaya gelecekler. Yok fiyatına sattık:KK43: Yarın da yenileri gelecek:)) Bugün öğleden sonra işten erken çıkıp, eve gidip biraz düzenleme yapacağım. Spor işi bugün de yatacak gibi görünüyor ya bakalım.

Bu arada Duygu, sen dün epey gezmişsin, pek güzel olmuş ama Bornova tarafları yağmurluydu dün. Sizin oralar açıktı sanırım.
canım tekrar hayırlı olsun gule gule kullan kolay gelsın sana. evde ugras olur sımdı. koltuk cekınce ora bura supurmek sılmek de gerekır senın zaten baya spor olmus olur bu.

DOGA83
DUYFER_2006
yarım yağlı danakıyma(az yağlı olunca kuru oluyor) içine bolbaharatözellikle kimyon, 1 yumurta galate unuyla kıymayı toparla 1 tatlı kaşığı süt,maydanoz bu kadar hayatım köfte şeklini verirken sıkı sıkı şekil verrki dağılmasın
canım tarıf ıcın sagol. bu hafta koftemı yaptım haftaya denerım ve sana da soylerım nasıl oldugunu.

DOGA83
DUYFER_2006
ne alıyorsun bakem :))))))))

DOGA83
nesli78
Günaydın kızlar, güzel bir gün diliyorum. Bugün İzmir'de hava pek kasvetli, Duygu da belirtmiş zaten. Sayfalardaki hareketi görünce mutlu oldum açıkçası:) Duygu, benim duygularıma da tercüman olmuşsun. Sen ciddi kilolar verdin de biz ayni azimle devam edebilecek miyiz bilmiyorum. Çabuk pes edesimiz var. Açıkçası buraya yazmak benim kontrolümü artırıyor ve iyi oluyor. Pomo'nun söylediklerine de katılıyorum, pek çok şeyi senden öğrendik, bizim için yerin ayrı şekerim:KK42:
Ben dünkü menümü yazmamıştım, kalorisepetinden kopyalıyorum şimdi. Bu arada sabah kısa bir süre girdim ama hemen çıkmam gerekti. Şimdi vakit bulunca girdim:)
Dünkü menüm

[9] Maydanoz 10 gr 4

gunaydın canım

nasılsın ?

sız o kasvetlı havaları yenı goruyorsunuz valla bız kac haftadır hatta kac aydır oyleyız.:KK43:((((((

canım uzuldugunu ve hatta az yazacagını duyunca uzuldum valla bıraz da oyuzden kaldım. sen, ben de gerı cekılırsek tamamen dagılırız valla. dedıgın gıbı duygu gıbı degılız hep bırılerıne ve cok sıkı bır lıdere ıhtıyacımız var oyuzden bugunlerde boyleyız eskı aktıflıgımız yok ben de duygu gıbı degılım yanı. oyuzden boyle oluyoruz bakalım ınsaallah bız de duygu gıbı olabılırız guzel kılolar verebılırız. o bızımle benzer kılolarda olsaydı bızım ıcın daha ıyı olurdu sureklı yanımızda olurdu halıyle. ama sımdı ne dıyelım kıza. hedefe ulastı yanı sureklı aktıf olmasını tabırı caızse bızı dürtmesını bekleyemeyız kı :)))))) ama keske dürtse valla. :))))) dıyorum ya ben eskı gunlerımızı eskı halımızı ozledım valla.

sen de benım gıbı baklava yemıssın :))) ne oluyor bıze anlamadım. delı gıbı tatlı cekıyor canımız. ben mesela bugun resmen arkadasların cekmecesınde falan cıkolata arıyorum :))))

nesli78
pomogranate
gunaydın canım

nasılsın ?

sız o kasvetlı havaları yenı goruyorsunuz valla bız kac haftadır hatta kac aydır oyleyız.:KK43:((((((

canım uzuldugunu ve hatta az yazacagını duyunca uzuldum valla bıraz da oyuzden kaldım. sen, ben de gerı cekılırsek tamamen dagılırız valla. dedıgın gıbı duygu gıbı degılız hep bırılerıne ve cok sıkı bır lıdere ıhtıyacımız var oyuzden bugunlerde boyleyız eskı aktıflıgımız yok ben de duygu gıbı degılım yanı. oyuzden boyle oluyoruz bakalım ınsaallah bız de duygu gıbı olabılırız guzel kılolar verebılırız. o bızımle benzer kılolarda olsaydı bızım ıcın daha ıyı olurdu sureklı yanımızda olurdu halıyle. ama sımdı ne dıyelım kıza. hedefe ulastı yanı sureklı aktıf olmasını tabırı caızse bızı dürtmesını bekleyemeyız kı :)))))) ama keske dürtse valla. :))))) dıyorum ya ben eskı gunlerımızı eskı halımızı ozledım valla.

sen de benım gıbı baklava yemıssın :))) ne oluyor bıze anlamadım. delı gıbı tatlı cekıyor canımız. ben mesela bugun resmen arkadasların cekmecesınde falan cıkolata arıyorum :))))
Haklısın canım. Ne bileyim benim de moralim bozuldu işte birazcık. Yoksa gidecek bu kilolar, bırakmak yok zaten. Ben Duygu'nun da 65'te kalacağını sanmıyorum açıkçası ama bir müddet korumasında fayda var. Ben de bir ineyim de 65'e bir müddet ben de koruyacağım, sonra 58kg düşünüyorum. Duyguyla boyumuz aynı, muhtemelen o da 58-59 kg falan düşünüyordur diyorum ama. Bugün aynen söylediğin gibi, koltukları çekeceğim, altlarını süpüreceğim. Bir de balkon ardiye gibi resmen, orayla biraz uğraşacağım. Orada da verilecek eşyalar var. Sevmediğim işler ama kaçış yok, bir de bir kere halledince düzene girecek inşallah.

DUYFER_2006
21-11-12, 14:11
nesli78
Dünkü menüm

[9] Maydanoz 10 gr 4

menün güzel cnmmm, dün sabahdan optimuma gittim hava kapalıydı öğlen görümceme geçtiğimde yağmur başlamıştı korku filmi izledik evde takıldık akşamtümaile toplandı evde yemek yendi yani hep kapalı ortam daydımm.
cnm ben gerçekden ciddi kilolar verdim kaçamak nerdiyse sfır yaptım buzdolabımda nerdiyse hep sebze meyva dan başka birşey yoktu ve çok sporyaptım eliptiğiolanbilireliptikde 1.30 saat hiç durmadan düşünün sırf oda değil 100ila 200 mekik ,ip atlama,leslie hepsini yapardım hemde bir gündee ,böyle verdim bu kiloları,kg korumaya gelince neslicim benim yapmayı düşündüğüm kendimi ksmadan o bu düşünmeden kilomukorumayı becericekmiyim çünki hepimiz ideal kg geldiğimzde ister istemez normal hayatımaza döncez kalıcı düzen kurcaz böyle kg almamayı öğrenmek iç.in böyle bi mola verdim,birde açıkçası eski günlerim modunda değilim biraz sıkıldımm,hedefim 57olmak ama bu illede hemen olcak diye birşey yok ilk hedefim 60 olmak duruma göree zamanla olmak istiyorum gerçi zamanla diyorum ama tam vercem 2.bebek dşüncem galiba:) neyse ne kadar azkg hAMİLE kalırsam kar'dır dimi böyle cnmm.
bu arada sizinde yeriniz benim içinayrıbelki sizolmasanız hiçgirmem topiğe sizi sevdiğim için giriyorum..
nesli78
- 1 tk salça
- 1 kk peynir
- 1 haşlanmış yumurta

şimdiden güle güle kullanın cnmmm,bu arada eşya yerleştirmek düzenlemekde ciddi kalori attırıyor bilgine
buralarda yağmurluydu cnm hep kapalı ortamdaydımm
pomogranate
canım tarıf ıcın sagol. bu hafta koftemı yaptım haftaya denerım ve sana da soylerım nasıl oldugunu.
inşallah güzel olur valla benmemnunumhele çoban kavurmayı herkez bayılıyor ben yemiyorum ama çok seviyr herkez
pomogranate
ne alıyorsun bakem :))))))))
hergün girerimmutlaka bulursam güzel birşey alıyorummm bu aralar beğenmiyorum birşeyyy
pomogranate
gunaydın canım

nasılsın ?

cnmm merak etme hava iyice bozsun sürekli aktif olurum,birde şöyle bi durumvar mesela sabah giriyorum ya eğer yakalarsan benibirde sohbet edersek yani edebildiğimkadar ederim sohbet ama kimse olmayınca yazıp çıkıyorum denk gelemiyoruz yani..
nesli78
Haklısın canım. Ne bileyim benim de moralim bozuldu işte birazcık. Yoksa gidecek bu kilolar, bırakmak yok zaten. Ben Duygu'nun da 65'te kalacağını sanmıyorum açıkçası ama bir müddet korumasında fayda var. Ben de bir ineyim de 65'e bir müddet ben de koruyacağım, sonra 58kg düşünüyorum. Duyguyla boyumuz aynı, muhtemelen o da 58-59 kg falan düşünüyordur diyorum ama. Bugün aynen söylediğin gibi, koltukları çekeceğim, altlarını süpüreceğim. Bir de balkon ardiye gibi resmen, orayla biraz uğraşacağım. Orada da verilecek eşyalar var. Sevmediğim işler ama kaçış yok, bir de bir kere halledince düzene girecek inşallah.
evet cnm bu kgda geçici biraz hazırolayım devam etcem yani be bekleyişde bir nevi ödül,çünkü tekrar başladığımda disiplinle yoluma devam edeceğim

htcmtn
pomogranate
gecmıs olsun. bende de var aynı durum on gundur. ayakta zor duruyırum valla bas agrısı halsızlık. doktor demıstı zaten bu ses kısıklıgı grıbe donebılır dıye. okadar hap vs var ama ıse yaramıyor. uc gundur nasıl bır bas agrısı anlatamam dıkkat et lutfen bol bol c vıtamı al.
Sagol canim sanada gecmis olsun bu gunlerde yaygun zaten grip sogukalginligi falan bol bol meyve yemrk lazim sanirim

nesli78
DUYFER_2006
menün güzel cnmmm, dün sabahdan optimuma gittim hava kapalıydı öğlen görümceme geçtiğimde yağmur başlamıştı korku filmi izledik evde takıldık akşamtümaile toplandı evde yemek yendi yani hep kapalı ortam daydımm.
cnm ben gerçekden ciddi kilolar verdim kaçamak nerdiyse sfır yaptım buzdolabımda nerdiyse hep sebze meyva dan başka birşey yoktu ve çok sporyaptım eliptiğiolanbilireliptikde 1.30 saat hiç durmadan düşünün sırf oda değil 100ila 200 mekik ,ip atlama,leslie hepsini yapardım hemde bir gündee ,böyle verdim bu kiloları,kg korumaya gelince neslicim benim yapmayı düşündüğüm kendimi ksmadan o bu düşünmeden kilomukorumayı becericekmiyim çünki hepimiz ideal kg geldiğimzde ister istemez normal hayatımaza döncez kalıcı düzen kurcaz böyle kg almamayı öğrenmek iç.in böyle bi mola verdim,birde açıkçası eski günlerim modunda değilim biraz sıkıldımm,hedefim 57olmak ama bu illede hemen olcak diye birşey yok ilk hedefim 60 olmak duruma göree zamanla olmak istiyorum gerçi zamanla diyorum ama tam vercem 2.bebek dşüncem galiba:) neyse ne kadar azkg hAMİLE kalırsam kar'dır dimi böyle cnmm.
bu arada sizinde yeriniz benim içinayrıbelki sizolmasanız hiçgirmem topiğe sizi sevdiğim için giriyorum..

şimdiden güle güle kullanın cnmmm,bu arada eşya yerleştirmek düzenlemekde ciddi kalori attırıyor bilgine
buralarda yağmurluydu cnm hep kapalı ortamdaydımm

inşallah güzel olur valla benmemnunumhele çoban kavurmayı herkez bayılıyor ben yemiyorum ama çok seviyr herkez

hergün girerimmutlaka bulursam güzel birşey alıyorummm bu aralar beğenmiyorum birşeyyy

cnmm merak etme hava iyice bozsun sürekli aktif olurum,birde şöyle bi durumvar mesela sabah giriyorum ya eğer yakalarsan benibirde sohbet edersek yani edebildiğimkadar ederim sohbet ama kimse olmayınca yazıp çıkıyorum denk gelemiyoruz yani..

evet cnm bu kgda geçici biraz hazırolayım devam etcem yani be bekleyişde bir nevi ödül,çünkü tekrar başladığımda disiplinle yoluma devam edeceğim
Yazdıklarından çok güzel enerji aldım valla. Şimdi bir kahve molası verdim, sonra eşyalarla uğraşmaya devam, hele şimdi kalori yaktırdığını duydum ya daha bir hevesle yaparım kesin:) Ben de alışveriş sitelerine girip bakıyorum arada, bazen çok ucuz ve kaliteli şeyler denk gelebiliyor, devir ekonomi devri:) Daha yeni evde spor yaparken giymek için spor ayakkabı aldım mesela, çok ta güzel, çok beğenerek giydim.
Bu arada koltuklar gidecek bugün ya, biraz içim buruk açıkçası. İnsanlarla olan ilişkim eşyalarla da var galiba. Geç ısınıp, geç soğuyorum:))

serap_serap
21-11-12, 15:11
pomogranate
salata yerıne, kendıne yemek de yapabılırsın. ben kofte, tavuk bud ızgara, kabak kızartma falan cok sey getırebılıyorum yanına. valla soguk yemeye bıle katlanıyorum mecburen. ustelık benım aksam menum bu. yanı aksam esımle yemek yememeyı bıle gozardı etmek zorunda kalıyorum.

sana kolay gelsın
bizde yemek pek fazla olmaz canım sınıfta olsa yiyemem çocuklarla öğretmenler odasında hiç olmaz.....

Bugün ki menümü yazayım...Kahvaltıyı biraz geç yaptık ve kahvaltıya davetliydim. Kendime hakim olmaya çalıştım ama...
Sabah kalkınca 2 bardak su
sabah: yarım yumurta
2 küçük dilim kepekli ekmek
2 kaşık söğürme derler burada ..
1 küçük dilim peynir.
2 dilim salam
1 dilim börek almıştım yarısını yiyebildim...( kahvaltıyı biraz abarttık)
öğle : 200ml meyveli süt
ara öğün: 10 badem
akşam 1 kase mercimek çorbası
2 kaşık makarna
bol bol salata
ara öğün: meyve ve yoğurt yerim...

DOGA83
21-11-12, 16:11
sabah:

bal-sirke-limon su
ıkı bardak süt ile bir bardak corn flakes
bır buyuk mandalına
bır buyuk sekersız acık cay

ara: 1 lt su, yarım demet maydonoz, bır havuc, 500 ml su

ogle: yemekten once 500 ml su, 4 kasık pırasa yemegı, ıkı kasık domates salatası, bır kase mercımek corbası

ara: bır turk kahvesı sekerlı, 30 adet beyaz leblebı, bır mandalına

aksam: 500 ml su yemekten once, ıkı tane kofte avuc ıcı kadar. activry de bır damla yag kadar yag ıle yaptım yıne. 5 kasık yogurt.

DOGA83
nesli78
evet kesınlıkle aramızda katılacaktır bence de. gelsın gelsın :))))))) o bızı nasıl toparlıyordu ondan ılham alıyorduk enerjı alıyorduk valla.

sana kolay gelsın canım baya ısın varmıs

DOGA83
nesli78
Yazdıklarından çok güzel enerji aldım valla. Şimdi bir kahve molası verdim, sonra eşyalarla uğraşmaya devam, hele şimdi kalori yaktırdığını duydum ya daha bir hevesle yaparım kesin:) Ben de alışveriş sitelerine girip bakıyorum arada, bazen çok ucuz ve kaliteli şeyler denk gelebiliyor, devir ekonomi devri:) Daha yeni evde spor yaparken giymek için spor ayakkabı aldım mesela, çok ta güzel, çok beğenerek giydim.
Bu arada koltuklar gidecek bugün ya, biraz içim buruk açıkçası. İnsanlarla olan ilişkim eşyalarla da var galiba. Geç ısınıp, geç soğuyorum:))
canım benım kosu bandı gıderken ben de oyle oldum. nısanlıydık bız aldıgımızda. ıcım buruldu benım de aynen. ve aynen senın gıbı ucuza satmak da uzdu valla.

DOGA83
duygu sana yarın uzun cevap yazacagım canım. cıkmam lazım sımdı

htcmtn
İyi aksamlar bayanlar bugun doktor kosusturnasiyla gecti bi kizimi doktora goturduk oksuruyordu cunku bi de ben gittim doktr tahlil falan istedi midem cok bulaniyor ne yesem afedersiniz midemi bulandiriyor kan tahlili verdim sonc yarin cikacak
Aksam yemeginin henuz yemedik ama
1 kase corba
1 tabak brokoli haslama
1 kasede yogurt yiyicem insallah:KK66:)

nesli78
21-11-12, 17:11
htcmtn
İyi aksamlar bayanlar bugun doktor kosusturnasiyla gecti bi kizimi doktora goturduk oksuruyordu cunku bi de ben gittim doktr tahlil falan istedi midem cok bulaniyor ne yesem afedersiniz midemi bulandiriyor kan tahlili verdim sonc yarin cikacak
Aksam yemeginin henuz yemedik ama
1 kase corba
1 tabak brokoli haslama
1 kasede yogurt yiyicem insallah:KK66:)
Akşam yemeği bu kadar mı? Bana çok az geldi. Öğlen ağır yediysen dengelemek için iyi de, öyle değilse az.