ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

trnaysgl
11-12-12, 10:12
herkese gunaydın kızlar ben anca uyanabıldım inanın bu ay bende cok istiyorum hamiş olmayı ama her ay hüsran oldugundan ümitlenemıyorum bile artık ama akşam kayınvalıdemle eltım gezmeye gittiler ben insanlar senın cocuk falan yokmu dıye soruyolar dıye gidemedım :KK50:

FairyTale61
trnaysgl
herkese gunaydın kızlar ben anca uyanabıldım inanın bu ay bende cok istiyorum hamiş olmayı ama her ay hüsran oldugundan ümitlenemıyorum bile artık ama akşam kayınvalıdemle eltım gezmeye gittiler ben insanlar senın cocuk falan yokmu dıye soruyolar dıye gidemedım :KK50:
canım üzme kndini rabbim bizimde meleklerimizi bize verecek..bol bol dua et...
hem düşün şuan hamile olsan bebegin düşse veya bı özrü olsa dahamı ıyı...rabbim hakkımızdakı hayırlı zamanı bılıyor...ve hayırlısıyla bızede bu sevıncı yasatıcak....seven sevdıgının sabrını sınıyor....o yuzden bızde sabır ve duayla beklıyoruz...

NAZARBONCUK35
selam kızlar bence anca girebildim yıl sonu yaklaşıyo işler bayağı yoğun :KK43::KK43::KK43: dün gece eşim yüzünden çalışamadık:KK47::KK47::KK47: ben de saati sabah 5e kurdum kaldırdım çalışma için :KK4::KK4::KK4: ya kızlar bende de artık sanırım isteksizlikten ve bıkkınlıktan kuruma oluyo doktor jel önerdi spermleri öldürmez dedi ama emin olamıyorum zararı olur mu diye???

bbbz
kızlar şu doktorlara soru sorma cretsizmi ben sordum gönderdikten sonra ücret falan 30tl felan kafam karıştı sorum gitmişmidr ücretlendirilirmiyim

bbbz
NAZARBONCUK35
selam kızlar bence anca girebildim yıl sonu yaklaşıyo işler bayağı yoğun :KK43::KK43::KK43: dün gece eşim yüzünden çalışamadık:KK47::KK47::KK47: ben de saati sabah 5e kurdum kaldırdım çalışma için :KK4::KK4::KK4: ya kızlar bende de artık sanırım isteksizlikten ve bıkkınlıktan kuruma oluyo doktor jel önerdi spermleri öldürmez dedi ama emin olamıyorum zararı olur mu diye???
kız sabahın körü tabi kuru kalırsın bu arada kullanma sen yinede canın acısa bile devam et onun için herseye değer

NAZARBONCUK35
bbbz
kızlar şu doktorlara soru sorma cretsizmi ben sordum gönderdikten sonra ücret falan 30tl felan kafam karıştı sorum gitmişmidr ücretlendirilirmiyim
ücretsiz canım doktorsitesi yaz google da çıkıyo üye ol ücretsiz ama günde 1 soru hakkın var sadece her gün yeni 1 tane sorabiliyosun :KK23:

NAZARBONCUK35
bbbz
kız sabahın körü tabi kuru kalırsın bu arada kullanma sen yinede canın acısa bile devam et onun için herseye değer

kız canım acıma değil hiç girmiyo :KK50::KK50::KK50: benim rahim ağzım çok darmış doktor da dedi çatın dar normal doğum zor demişti hoş gebe de kalamıyom da sezeryana razıyım :KK43::KK43:
doktor yazdı kayganlaştırıcı jel ismi gleit gelen jel spermisit etkisi yok su bazlı dedi hamileliğe engel değil dedi içinde de korunma yöntemi olarak kullanmayın yazıyo :KK20:

trnaysgl
brsn61
canım üzme kndini rabbim bizimde meleklerimizi bize verecek..bol bol dua et...
hem düşün şuan hamile olsan bebegin düşse veya bı özrü olsa dahamı ıyı...rabbim hakkımızdakı hayırlı zamanı bılıyor...ve hayırlısıyla bızede bu sevıncı yasatıcak....seven sevdıgının sabrını sınıyor....o yuzden bızde sabır ve duayla beklıyoruz...
haklısın canım allah korusun ya allahım hayırlı saglıklı evlatlar nasıp eder inşallah:KK34:

bbbz
NAZARBONCUK35
ücretsiz canım doktorsitesi yaz google da çıkıyo üye ol ücretsiz ama günde 1 soru hakkın var sadece her gün yeni 1 tane sorabiliyosun :KK23:
vala az önce birine sordum gönderdikten sonra ücretten bahsedince 30tl felan ayy dedim bi bu eksikti sor soru başkası alsın parayı

bbbz
NAZARBONCUK35
kız canım acıma değil hiç girmiyo :KK50::KK50::KK50: benim rahim ağzım çok darmış doktor da dedi çatın dar normal doğum zor demişti hoş gebe de kalamıyom da sezeryana razıyım :KK43::KK43:
doktor yazdı kayganlaştırıcı jel ismi gleit gelen jel spermisit etkisi yok su bazlı dedi hamileliğe engel değil dedi içinde de korunma yöntemi olarak kullanmayın yazıyo :KK20:
kız öyleyse kullan doktor önerdiyse bi sakıncası olmaz

matarani
soğuk bir ağrı öğleninden selamlar:)):21:

bbbz
matarani
soğuk bir ağrı öğleninden selamlar:)):21:
as canım çok mu soğuk orası

matarani
bbbz
as canım çok mu soğuk orası
geçen seneye göre çok çok iyi bu sene tabi yerler kar buz ama geçen sene bugun -25 miş bu sene -6 falan:))iyi gidiyor şükür şimdilik:))olsun ben ağrıyı karıyla soğuğuyla sevdim:KK70:

trnaysgl
NAZARBONCUK35
canım bı arastır bakalım netten mutlaka kullananlar falan vardır ya hem bi zararı olsa doktor vermezdı

bbbz
matarani
geçen seneye göre çok çok iyi bu sene tabi yerler kar buz ama geçen sene bugun -25 miş bu sene -6 falan:))iyi gidiyor şükür şimdilik:))olsun ben ağrıyı karıyla soğuğuyla sevdim:KK70:
kız birde doğubayazıta git ishak paşa sarayı türbe falan eski camiler falan ağrı dağı manzarası

NAZARBONCUK35
bbbz
vala az önce birine sordum gönderdikten sonra ücretten bahsedince 30tl felan ayy dedim bi bu eksikti sor soru başkası alsın parayı
yok kız o başka sitedir ben burdan aylardır yazıyorum para felan yok :KK8::KK8:

NAZARBONCUK35
bbbz
kız öyleyse kullan doktor önerdiyse bi sakıncası olmaz

doktor verdi canım evet eczaneden alınıyo zaten su bazlı olduğundan spermlere zararı yokmuş. zaten çok az sürüyoruz. hepsi çok geliyo 1 tüp halinde

matarani
bbbz
kız birde doğubayazıta git ishak paşa sarayı türbe falan eski camiler falan ağrı dağı manzarası
o taraflara hiç gitmedim baharda gideceğiz abdigor köfte yiyeceğim:)) merak ettim hoş burada ete fazlasıyla doydum ama yinede et olsun taşdan olsun diyorum:))

nazarboncuku resmen kaderdaşları oynuyoruz demin mesaj yazdım da gelmedi bende de aynı sorun var ve artık çok acı çekiyorum..ilişkiye adapte olmadığımızdan oluyor...eşimde diyo iyice sıyırdın sen böyle ilişki mi olur :KK43:( ama sorun oluşmaya başladı çünkü yumurtlama günleri dişinda da istek olmuyor bende
:KK43:(

NAZARBONCUK35
matarani
o taraflara hiç gitmedim baharda gideceğiz abdigor köfte yiyeceğim:)) merak ettim hoş burada ete fazlasıyla doydum ama yinede et olsun taşdan olsun diyorum:))

nazarboncuku resmen kaderdaşları oynuyoruz demin mesaj yazdım da gelmedi bende de aynı sorun var ve artık çok acı çekiyorum..ilişkiye adapte olmadığımızdan oluyor...eşimde diyo iyice sıyırdın sen böyle ilişki mi olur :KK43:( ama sorun oluşmaya başladı çünkü yumurtlama günleri dişinda da istek olmuyor bende

evet canım yaa ne olacak böyle halimiz bilemiyorum. ben kuru olunca eşim de olumusz etkileniyo canı yanıyomuş :KK43::KK43::KK43: dün jelden biraz sürdüm bakalım çok kullanmıyorum zaten umarım zararı olmaz doktor su bazlı jellerin zararı olmuyo dedi ama bilmiyorum istiyosan adını vereyim gleitgelen jel eczane de var

bbbz
NAZARBONCUK35
yok kız o başka sitedir ben burdan aylardır yazıyorum para felan yok :KK8::KK8:
cevap geldi uzman sorunuzu inceledi ödeme yaparsanız cevap yazacak diye cevap vermesin bi soru için 30tl çok

bbbz
matarani

evet canım köfteyi bende özledim bu arada seni seni seniii çocuk için beraber oluyosun demek kız çocuk olduktan sonra kocişler ayvayı yedi artık onları tanımayız bile:KK1::KK1::KK1:

NAZARBONCUK35
bbbz
cevap geldi uzman sorunuzu inceledi ödeme yaparsanız cevap yazacak diye cevap vermesin bi soru için 30tl çok

canım Uzman-Üye Giriş , Uzman Doktorlar ve Online Randevu - DOKTOR SİTESİ bu siteyi dene ücretsiz ben devamlı yazıyorum hiç ücret ödemedim.

NAZARBONCUK35
11-12-12, 11:12
bbbz
evet canım köfteyi bende özledim bu arada seni seni seniii çocuk için beraber oluyosun demek kız çocuk olduktan sonra kocişler ayvayı yedi artık onları tanımayız bile:KK1::KK1::KK1:
canım bebiş olduktan sonra artık haftada 2ye felan düşer yanii her gün olduğundan böyle oluyo :KK43:

trnaysgl
NAZARBONCUK35
canım bebiş olduktan sonra artık haftada 2ye felan düşer yanii her gün olduğundan böyle oluyo :KK43:
valla olsa keşkede kocalarda kurtulsa bizde kurtulsak bıktık resmen hergun ya:KK1:

matarani
NAZARBONCUK35
evet canım yaa ne olacak böyle halimiz bilemiyorum. ben kuru olunca eşim de olumusz etkileniyo canı yanıyomuş :KK43::KK43::KK43: dün jelden biraz sürdüm bakalım çok kullanmıyorum zaten umarım zararı olmaz doktor su bazlı jellerin zararı olmuyo dedi ama bilmiyorum istiyosan adını vereyim gleitgelen jel eczane de var
ya evet yazarsan sevinirim eczaneden nasıl alacam ben onu:KK43:(neyse kocacık alsın:)

bbbz
sorma cancağızım yumurtlama günleri dişinda bile değişiyorum:KK70::KK70:

FairyTale61
KULLANICI ADI:nazar: YAŞ İSİM KAÇ YILDIR BEBEK İSTİYOR ŞEHİR SAT İĞNE TARİHİ BAT TARİHİ ​SONUÇ KAÇINCI İLAÇ DENEMESİ
brsn61:nazar: 24 BİRSEN 1.5 yıldır istanbul 28 kasım 8 aralık 28 aralık 3. KLOMEN 2.ÇATLATMAİĞNESİ
bbbz:nazar: 25 ZEYNOŞ 2 yıldır istanbul 30 kasım 11 aralık 1 ocak ​4.klomen 4.iğne
NAZARBONCUK35:nazar: 29 ZEYNEP 25 kasım 9 ARALIK 22 ARALIK 1. DENEME
trnaysgl:nazar: 22 AYŞEGÜL 2 yıldır manisa 15 kasım 28 kasım 15 aralık 6. deneme
matarani:nazar: 29 ağrı 16 KASIM 4 ARALIK 22 aralık ​2.klomen ilk iğne
mrvsmt:nazar: 24 30 kasım ​27 aralık
talhaaam:nazar: 28 15 kasım 3 aralık 15 aralık
rochak:nazar: 35 2 yıldır elazığ 22 kasım 5 aralık 19 aralık
zeynpe:nazar: 26 3 yıldır 1 aralık 30 aralık
elmase:nazar: 27 2 yıldır 8 ocak
gnshusna:nazar:
umutturyaşam:nazar: 28 25 kasım ilk deneme

matarani
kızlarr ya bu iğneden mi oldu bilmiyorum da göğüslerim çok acıyorr normal mi bu durum ostrojen fışkıracak heryerimden artıkın:KK30:

NAZARBONCUK35
matarani
ya evet yazarsan sevinirim eczaneden nasıl alacam ben onu:KK43:(neyse kocacık alsın:)

canım gleit gelen jelen. içinde küçük tüp şeklinde 6 tane tüp var hepsi bana çok fazla geliyo sen artık ayarlarsın kendine göre :KK12:

care1
banada yardım edın çok zorr durumdayım bennn

matarani
care1
hayırdırrrr:KK53:

bbbz
kızlar ben gidiyorum doktora gelene kadar bekleyin beni

trnaysgl
care1
noldu canım ya:KK53:

trnaysgl
bbbz
tamam canım hayırlı haberlerle gelırsın inşallah:KK3:

pinarbrs
trnaysgl
tamam canım hayırlı haberlerle gelırsın inşallah:KK3:
kızlar bugun adet gunum ve test yaptım ılk defa boyle bısey oluyor ıdrarımı damlattım cıft cızgı cok belırgın cıktı 5 dk ıcınde ıkıncı cızgı kayboldu neden olur boyle sey bılen basına gelen varmı eskıden yaptıklarımda negatıfse hemen tek cızgı cıkardı hıc cıft cızgı gormedım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

pinarbrs
bılen yokmu arkadaslarrrr...

FairyTale61
pinarbrs
kızlar bugun adet gunum ve test yaptım ılk defa boyle bısey oluyor ıdrarımı damlattım cıft cızgı cok belırgın cıktı 5 dk ıcınde ıkıncı cızgı kayboldu neden olur boyle sey bılen basına gelen varmı eskıden yaptıklarımda negatıfse hemen tek cızgı cıkardı hıc cıft cızgı gormedım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

testın bozuk olabılır canım..istersen bi test daha alıp denee:KK34:

FairyTale61
bbbz

​hadi bakalım iyi habelrle gel kuzucum...bugün iğne olcktn sanırım

trnaysgl
pinarbrs
bılen yokmu arkadaslarrrr...
baska bı marka test alıp tekrardan yap canım ya bozuk olabılır testın

pinarbrs
trnaysgl
baska bı marka test alıp tekrardan yap canım ya bozuk olabılır testın
haklısınız bırazdan gıdıp alayım aklımdakı soru ısaretı gıtsın ınsallah hepımız hamiş kalırız...

ayfreis
bbbz
değerlendir hiç bi günü kaçırma birde kenzül arş duasını okusana
okurum tabı cnm dur hemen bir bakayım

trnaysgl
pinarbrs
haklısınız bırazdan gıdıp alayım aklımdakı soru ısaretı gıtsın ınsallah hepımız hamiş kalırız...
inşallah canım bızede haber ver merak ettım

ayfreis
bbbz
cnm haberdar et bızı

NAZARBONCUK35
bbbz

hadi canım hayırlısı ile inşalahha dönüşte güzel haberler verirsin bize bekliyoz :KK49:

trnaysgl
11-12-12, 13:12
bbbz
canım geldın mı doktordan:KK34:

bbbz
kızlar gldim yumoşlar yeni büyüyo cuma günü tekrar gidecemm sanırım cuma günü kesin iğne yapılır solda1 sağda2 tane büyüyomuş bu ay hiç istekli değilim büyümeselerde olur büyüyo çatlıyoda ne oluyor hiç birsey ama ilk kez sağda yumurta yaptım daha önceleri sadece bir tane sağda olurdu hep solda olurdu

trnaysgl
bbbz
kızlar gldim yumoşlar yeni büyüyo cuma günü tekrar gidecemm sanırım cuma günü kesin iğne yapılır solda1 sağda2 tane büyüyomuş bu ay hiç istekli değilim büyümeselerde olur büyüyo çatlıyoda ne oluyor hiç birsey ama ilk kez sağda yumurta yaptım daha önceleri sadece bir tane sağda olurdu hep solda olurdu
inşallah bu ay olur canım ya

bbbz
trnaysgl
inşallah bu ay olur canım ya
vala canım şimdilik çok rahatım herhalde olmayacak diye çünkü umutlu değilim eee sen nasılsın belirtilern varmı

trnaysgl
bbbz
vala canım şimdilik çok rahatım herhalde olmayacak diye çünkü umutlu değilim eee sen nasılsın belirtilern varmı
anladım canım galıba kırmızılar gelcek belım cok agrıyo ya egılmeye bışey yapmaya gelmıo bı kac gundur cok agrıyo:KK50:

bbbz
trnaysgl
anladım canım galıba kırmızılar gelcek belım cok agrıyo ya egılmeye bışey yapmaya gelmıo bı kac gundur cok agrıyo:KK50:
inş olmazsın sadece bel ağrısı varsa ona takılma olacam diye

trnaysgl
bbbz
inş olmazsın sadece bel ağrısı varsa ona takılma olacam diye
bı o var canım bırde akıntım var baskada bışey yok canım