Eşim boşanmaya karar verdi,evi terk etti ne yapacağımı bilmiyorum 2

irin
21-12-12, 20:12
siyahbeyaz msj kutun dolmus yazamıyorum biraz sil bişeyler yazdım gitmedi :KK31:

javelin
cnm annen hiç konuşmamışmı
bu böyle olmaz bir konusun sorununuz ney diye

siyahbeyaz2012
Çok yıpranıyorum görünce olmuyor ..Zayıflamış çok dedi annem,iistemiyorum onu öyle görmek :KK43:(
Yabancı gibi elinin tutmamak,içimden geçenleri söyleyememek ..Olmuyor..Gözlerim doluyor hemen
Bebeğimizi sevmesıne hiç tahammül edemiyorum bunalıyorum orda..Sevgiiş dediğin gibi nasıl alttan
alayım ne yapcam ki benim için de senin için olduğu gibi çok geç..Elimden gelen birşey yok..İrin
cnm diyorum ya yapamıyorum konusamıyorum ,o istiyor medenı olacakmısım kebul edecekmısım
ayrılıgı ve cocugumuz ıcın dısarda bulusup gezecekmısız ..Bir de bana sor,cevremızde mutlu bır
aıle gördugum an lavaboya kosup aglıyordum yok su an atlatamam bu sürecı öyle yapamıyorum:bır de bebegım babasının ıkızı gıbı :KK43:(
Ekinelif sen de bu sürecı yasadın dı mı ..Ne kadar zamanda unuturum ..Sen gıden mıydın esın mı bırakmıstı?dun gercek bır sinir krızı gecırdım meger regl olmusum ondanmıs aglayıp
durdum kızım da uyumadı delırceem dıye gecenın 1ınde bır bagırdım cocuk korkudan aglıyor,ben onu uzdum dıye :KK43:(( offf cok zorduuu..

msj kutumu sıldım İrin yolla beklıyorum cnm..
Javelın annem neden böyle sebepsız ayrıldınız ,cocuga yazık falan demıs o da haklısın haklısın demıs sadece ne dıyecek salak yaa

ekin_elif
Bende "anasin-kadinsin kır dizini otur, ömrün boyunca kahir çek"zihniyetine fitil oluyorum.ne yani bedbaht bir hayat mi yasayayim sırf çocuk var diye.yiyeyim, yutayim mi bana yapılan her haksızlığı? Benim degerim nerde kaldı bu durumda? Iki kişilik birliktelikte ne kolay ki zaten? Elbet ayrılıklar da zor.ama en kötüsü de olsa; saygı ve huzurun olmadığı bir birliktelikten daha kötü olamaz herhalde.ben tüm samimiyetimle söylüyorum "değil 1 , 10 tane de çocuğum olsa bosardim (ki bosandim) anam beni çile çekeyim diye dogurmadi.

siyahbeyaz2012
21-12-12, 21:12
Valla ben burda yasanan dertlerı okudukca cıle falan cekmedıgımı ve evlılıgımın cekılmez falan olmadıgını
bosa bıttıgını gördum :KK43:( Eşim hergun eve ne ıstersem alırdı,bır dedıgımı ıkı etmezdı,her dedıgımı yapardı,
tamam bos bos kavgalar cıkarıyordu son zamanlarda ama yıne de gerı kalan her zaman saygısını ve ıyı
lıgını koruyan bırıydı..Babalıgı da herkesın gıptayla seyrettıgı sekıldeydı..Eger dıger konulardakı gıbı
araya bır yılan gırmedı de benım yuzumden ya da herşeyı yapmaktan bıktıgı ıcın gıttıyse gercekten
cok üzülürüm ..:KK43:( Hatam olmasa veya esım gercekten cektıren garıp kocalardan olsa cocugumu asla
dusunmezdım hemen gönderırdım ..Ama gıtmeden 20gun önce bıle sarılıp sarılıp öpen adam nasıl gıttı
dıyorum hala kafam almıyor :KK43:(Ben cocugum ıcın degıl dönersem kendım ıcın dönerım cok da tavız vermem
bu saatten sonra herkes esıt hatalı ve herkes elını tasın altına koymak zorunda..

ekin_elif
siyahbeyaz2012
Çok yıpranıyorum görünce olmuyor ..Zayıflamış çok dedi annem,iistemiyorum onu öyle görmek :KK43:(
Yabancı gibi elinin tutmamak,içimden geçenleri söyleyememek ..Olmuyor..Gözlerim doluyor hemen
Bebeğimizi sevmesıne hiç tahammül edemiyorum bunalıyorum orda..Sevgiiş dediğin gibi nasıl alttan
alayım ne yapcam ki benim için de senin için olduğu gibi çok geç..Elimden gelen birşey yok..İrin
cnm diyorum ya yapamıyorum konusamıyorum ,o istiyor medenı olacakmısım kebul edecekmısım
ayrılıgı ve cocugumuz ıcın dısarda bulusup gezecekmısız ..Bir de bana sor,cevremızde mutlu bır
aıle gördugum an lavaboya kosup aglıyordum yok su an atlatamam bu sürecı öyle yapamıyorum:bır de bebegım babasının ıkızı gıbı :KK43:(
Ekinelif sen de bu sürecı yasadın dı mı ..Ne kadar zamanda unuturum ..Sen gıden mıydın esın mı bırakmıstı?dun gercek bır sinir krızı gecırdım meger regl olmusum ondanmıs aglayıp
durdum kızım da uyumadı delırceem dıye gecenın 1ınde bır bagırdım cocuk korkudan aglıyor,ben onu uzdum dıye :KK43:(( offf cok zorduuu..

msj kutumu sıldım İrin yolla beklıyorum cnm..
Javelın annem neden böyle sebepsız ayrıldınız ,cocuga yazık falan demıs o da haklısın haklısın demıs sadece ne dıyecek salak yaa
Canım ona kalsa bırakmazdı.guya seviyordu.bırakmazdı ama düzelmek içinde kılını kipirdatmazdi.fedakarlık tek taraflı olur mu? Vere vere omrumden 5 yıl değil de sanki 40 yıl gitti.kendim olmaktan çıktım yaa.ben bıraktım.çünkü tek taraflı mücadele etmekten yoruldum.sorunlara daha fazla göğüs görmeye ne sabrim ne de isteğim kalmıştı.artık o tabloda mutlu değildim ve sildim kendimi.her boşanan çocuksuz mu bak bakalım bir etrafına canım.

siyahbeyaz2012
Benım 3 tane cocuklu bosanan arkadasım var 3u de yıllar gecmesıne ragmen kocalarından gelecek adım beklıyor
hala ve cogu sıddet,aldatma,tecavuz,alkol sorunu dahıl bırsuru sey yasadılar..Bunları dusununce kocamın hıc de
oyle bırseyı yoktu hepsınden bın kat ıyıydı,aıleme de saygılıydı,aılesı zaten baska sehırdeydı,evden ıse ısten eve
bır adamdı ..İçkii,kumar,arkadas gezmesı dahıl yoktu herseyı bırlıkte yapardık eglenırdık her istedıgımı yapardı
benı mutlu etmek ıcın ..Ben pek sevgısını gösteren bırı degılım yapım böyle ,eger bırı ıcın degıl de benım yuzumden
gıttıyse burda üzülmesı gereken ben oluyorum..İlerde maalesef bu arkadaslarım gıbı dusunmek ıstemıyorum ,
ya sımdı ya hıc dıyorum ve bosanmamak ıstıyorum ..Cunkı esımden daha ıyı özellıkte bırı olacagı ne maluım
ılerde sevecegım ınsanın?Ayrıca kızımı nasıl baskasıyla aynı evde yasatırım o adam bır yabancı olacak sonucta
bunları dusunuyorum..Herşeyı cekeyım sıneye demıyorum herkes hatasını görse bır kez daha denenebılırdı
dıyorum sadece..En azından terapıste gıder sorunları cözmeye calısırdık dıyorum ..Yoksa dedıgın gıbı tek
taraf ugrasınca bırsey olmuyor olamaz da sadece yıpranırsın ..Senın cocugun yok dı mı?Kac yıllık evlılıgın
bıttı..İşte esım senınkı gıbı veya burdakı okuduklarım gıbı olsaydı ben de kolayca defolup gıtsın derdım,
ama ıcımden bu ara bır ses sırf senın dırdırın kacırdı dıyor sankı:KK43:

ekin_elif
siyahbeyaz2012
Benım 3 tane cocuklu bosanan arkadasım var 3u de yıllar gecmesıne ragmen kocalarından gelecek adım beklıyor
hala ve cogu sıddet,aldatma,tecavuz,alkol sorunu dahıl bırsuru sey yasadılar..Bunları dusununce kocamın hıc de
oyle bırseyı yoktu hepsınden bın kat ıyıydı,aıleme de saygılıydı,aılesı zaten baska sehırdeydı,evden ıse ısten eve
bır adamdı ..İçkii,kumar,arkadas gezmesı dahıl yoktu herseyı bırlıkte yapardık eglenırdık her istedıgımı yapardı
benı mutlu etmek ıcın ..Ben pek sevgısını gösteren bırı degılım yapım böyle ,eger bırı ıcın degıl de benım yuzumden
gıttıyse burda üzülmesı gereken ben oluyorum..İlerde maalesef bu arkadaslarım gıbı dusunmek ıstemıyorum ,
ya sımdı ya hıc dıyorum ve bosanmamak ıstıyorum ..Cunkı esımden daha ıyı özellıkte bırı olacagı ne maluım
ılerde sevecegım ınsanın?Ayrıca kızımı nasıl baskasıyla aynı evde yasatırım o adam bır yabancı olacak sonucta
bunları dusunuyorum..Herşeyı cekeyım sıneye demıyorum herkes hatasını görse bır kez daha denenebılırdı
dıyorum sadece..En azından terapıste gıder sorunları cözmeye calısırdık dıyorum ..Yoksa dedıgın gıbı tek
taraf ugrasınca bırsey olmuyor olamaz da sadece yıpranırsın ..Senın cocugun yok dı mı?Kac yıllık evlılıgın
bıttı..İşte esım senınkı gıbı veya burdakı okuduklarım gıbı olsaydı ben de kolayca defolup gıtsın derdım,
ama ıcımden bu ara bır ses sırf senın dırdırın kacırdı dıyor sankı:KK43:
Benim cocuk yok.ama dedim ya 10 tane de olsa ben o adami yine bosardim yine bosardim.1+5 yillik evliligimi bitirdim.Güzelim yaa senin kafan cok karışmis.istersen esin tekrar geldiğinde etraflıca ve başbaşa bir konuşun.ben daha şimdiden senin bosanmaktan pişman olacağına kanaat getirdim.

siyahbeyaz2012
Canım sadece bosanırsam pişman olmayayım dıye davayı acmıyorum ama bu sürec cok karısıkmıs
elımden bırsey gelmıyor ,gelmek ısteyen gelırdı zaten ne konusayım kı..Buraya ıcımı dökuyorum gunluk gıbı
ılerde neler cekmısım dıye okur gulerım belkı ben de mutlu olurum ..hafızam asırı zayıf ,o yüzden her dusuncemı
bırda kaydedıyorum sızlerle dertlesırken ..Emınım herkes bıkmıstır bu kafa karısıklıgımdan degısımlerımden
ama ınan ben daha cok bıktım benden :KK43:(

siyahbeyaz2012
yrn psikolog gunum ,daha ıyı olup gelırım inşallah..

ekinelif
21-12-12, 22:12
siyahbeyaz2012
Canım sadece bosanırsam pişman olmayayım dıye davayı acmıyorum ama bu sürec cok karısıkmıs
elımden bırsey gelmıyor ,gelmek ısteyen gelırdı zaten ne konusayım kı..Buraya ıcımı dökuyorum gunluk gıbı
ılerde neler cekmısım dıye okur gulerım belkı ben de mutlu olurum ..hafızam asırı zayıf ,o yüzden her dusuncemı
bırda kaydedıyorum sızlerle dertlesırken ..Emınım herkes bıkmıstır bu kafa karısıklıgımdan degısımlerımden
ama ınan ben daha cok bıktım benden :KK43:(
Mutsuz olacağın düşüncesini cikarmalisin aklından.vereceğin karar her ne olursa olsun mmutluluğun seni bulacağına inanmalisin. Çünkü sen mutlulugun için vereceksin o kararı ki arkasında durmalisin. Kendi adıma söyleyeyim kafa karışıklığın beni sıkmiyor.bu süreçte böyle hissetmenden daha doğal ne olabilir ki? Kendini bırakma!!! Güçlü ol, dimdik ol hayatın karşısında.bu da senin sinavinmis güzelim.ben derim ki; esinle konuşmak için son bir adım daha at.bekleme, gurur yapma.sen bari yapıcı olmaya çalış .baktin olmuyor en azından denedim cabaladim olmadı dersin.ilerde vicdan yapıp suclamazsin kendini.

sashamia88
22-12-12, 02:12
siyahbeyaz2012
Boşverın kızlar su hiçbişi olmayan kişilere cevap vermeyın amacı zaten konumu dagıtmak
boşverin..Eşimi ben görmek istemiyorum turko ben ona söyledim sakın beni arama senle yaban-
cıyım dedim..O da canına minnet neden görsün ki görüp napacak ,arkadaşlık mı yapalım bu
kadar şeyden sonra ben medeni davranamıyorum :KK43:(
Eşim kızımı annemle banyo yaptırmıs yıkamış gıydırmıs masajını yapmıs,oynamıslar öpüp
koklamıs yıne..Benim sınavlara başlayıp başlamadıgımı sormus,naptığımı sormus vs..
Kızımın ne ıhtıyacları oldugunu sormus uyku tulumu alcakmıs bır dahakı gelısınde ..aman
ne dusuncelı baba bak sen şuna..Off gerçekten bgn çok gergindim ,hiç sevmiyorum onu..
Ben dengesizim bayağı bir günüm diğerine uymuyor..Annem de ''böyle 20günde bir gelme
her hafta gör kızını unutturma babasını;''demiş sadece..Kardesım de evdeymıs merhaba
deyip odasına gıtmıs muhatap olmamıs aferın..
canım bu adam aslında ıyı bır koca degılde sankı

ıyı bır baba gıbı gorunuyor yaa .

mesela şuan sadece gormeye geldıgı cocugunu bır baba

en fazla ; öper oksar sever oyun oynar .

ama o cocugunu yıkaması cocuguna masaj yapması

bunlar aslında onemlı ınce ayrıntılar bence .

sonucta cocuk suan senın yanında ,senın cocuga

ıyı bır sekılde bakacagını bıldıgı halde yıkayıp temızledıgını

bıldıgı halde,gormeye geldıgı cocugunu yıkaması bence

guzel bır ayrıntı .hanı senın dedıgın gıbı de bos vıcdansız gaddar

degıl gıbı sankı .:44:

belkı sız yasadıgınız ılıskıden dolayı sen buna bu derece ofke duyuyorsundur

o yuzden babalıgını da begenmıyorsundur ,ama baba olarak kotu bır adama

benzemıyor .tabı yıne sen bılırsın

sashamia88
22-12-12, 03:12
siyahbeyaz2012
Valla ben burda yasanan dertlerı okudukca cıle falan cekmedıgımı ve evlılıgımın cekılmez falan olmadıgını
bosa bıttıgını gördum :KK43:( Eşim hergun eve ne ıstersem alırdı,bır dedıgımı ıkı etmezdı,her dedıgımı yapardı,
tamam bos bos kavgalar cıkarıyordu son zamanlarda ama yıne de gerı kalan her zaman saygısını ve ıyı
lıgını koruyan bırıydı..Babalıgı da herkesın gıptayla seyrettıgı sekıldeydı..Eger dıger konulardakı gıbı
araya bır yılan gırmedı de benım yuzumden ya da herşeyı yapmaktan bıktıgı ıcın gıttıyse gercekten
cok üzülürüm ..:KK43:( Hatam olmasa veya esım gercekten cektıren garıp kocalardan olsa cocugumu asla
dusunmezdım hemen gönderırdım ..Ama gıtmeden 20gun önce bıle sarılıp sarılıp öpen adam nasıl gıttı
dıyorum hala kafam almıyor :KK43:(Ben cocugum ıcın degıl dönersem kendım ıcın dönerım cok da tavız vermem
bu saatten sonra herkes esıt hatalı ve herkes elını tasın altına koymak zorunda..
siyahbeyaz2012,canım ben seni anlamakta cok gucluk cekıyorum tatlım .

bırgun eşinin kötü bırı oldugundan bahsedıyorsun ,birgun de mukemmel

kocaydı dıyorsun .biraz dengesızce davranıyorsun ,sanırım psıkolıjın

ıyıce hırpalandı canım .hergun konunu okuyorum gelısmelerı takıp edıyorum

umarım mutlu bır haber alırız ınsallah :) canım ama benım sana tavsıyem

mutlaka psıkolojık yardım alman .cunku dengen ıyıce sarsılmıs ruh saglıgın

bıraz hırpalanmıs gorunuyor tatlım .dedıgım gıbı bırgun kotu dedıgın adam ıcın

bır gun ıyı dıyorsun .tatlım once yapman gereken,ne ıstedıgıne karar vermen .

gercekten bu evlılıgı devam mı ettırmek ıstıyorsun yoksa bu kısıden omrun

boyunca nefret mi etmek ıstıyorsun .once buna karar ver cnm .

cunku bu ıkısı bır arada kesınlıkle olmaz .

eger esınle yenıden beraberlık ıstıyorsan cnm ,ofkenı kontrol et bıraz .

yanı ona karsı duydugun nefreti dizginlemeye calıs .eger nefret duygunu

barındırırsan canım dönse bıle o evlılıkten hayır gelmeyecektır.

cunku sen her zaman ; "bana bunu yapmıstın ,boyle yapmıstın sunu yapmıstın "

dıye dıye ona gore huzursuzluk cıkarmıs olacaksın .ve ıyıce yıpranmıs olursunuz .

o yuzden canım ne ıstedıgıne karar ver .ayrıca esın madem bu kadar ıyı bır koca

idi ,o zaman gurur yapma rest cekme .al karsına konus guzelce .

"benım hatam bu bu idi ,bır daha bunları yapmayacagım ,eger ayrılmak ısteyısının

sebebı bu ise ,emin ol tekrarlanmayacak ben kendımı duzeltmeye hazırım "de .

cunku sen yaptıklarından dolayı eşinin gıttıgını dusunuyorsun ,yanı kendı

hatalarının farkındaysan o zaman gurur yapmaya gerek yok cnm ,al karsına konus .

bi'de cnm sonuc ne olursa olsun ,olurda bosanırsanız eger ; sakın cocugunu

babasına karsı doldurma tatlım .buna benzer bır yorumuna rastlamıstım .

cocuguna babasının nasıl bır adam oldugunu anlatacagını soylemıstın .

bunu sakın yapma tatlım .cocuguna kotuluk etme .cıftler anlasamaz bosanabılır

evlılık oldugu kadar bosanmakta oldukca normaldır .ama faturayı cocuklar odemesın .

cocuk babasınıda bılsın annesınıde .sana yaptıkları senı ılgılendırır ,cocugunu degıl cnm :KK66:

umarım guzel haberlerını alırız canım ,Rabbım kalbınden ne gecıyor ıse ınsallah verır :):nazar:

Sevgimiz...
22-12-12, 22:12
Bende sashamia gibi dusunuyorum canim, gururu bir kenara birakip son bir kez konusmayi mi denesen. Hatalarini anladigini bundan sonra evliliginizi kurtarmak icin caba gosterecegini soylesen ne der acaba? Acik acik sor, 20 gun once aramiz iyiydi, sonra neden birden evi terkettin de. Bakalim bir yumusama yada kararsizlik var mi onda, konusunca anlarsin zaten. Belkide ters tepecek adam daha cok havalara girecek ama yinede son bir kez konus bence canim. İyisimi sen bunu yarin psikologa sor bakalin ne diyecek

siyahbeyaz2012
23-12-12, 11:12
Kızlar selam psikologumla tanısma asamasını hala gecemedık cocuklugum bıtmıstı ergenlıgı anlattım
hala olayıma gecemedım sorularla yonlendırıyor haftaya unıversıte ve sımle tanısmamızı anlatcakmısım:))
ohooo o zamana kadar hersey zaten bıter:) CEDİSH sen psikologa gıdıyordun cnm ,gırersen yazar mısın
sızın de böyle bır tanısma surecı oldu mu?

Eşimi istiyorum 5 gundur kararım hiç değişmedi..Çok özlediğimi ve affetme ihtimalim olduğunu,düzele-
bileceğimizi düşünyorum nedense ;ama regl etkisi de olabilir hassaslıgım ..Neyse kızlar dayım konuşacak
ya,o zaman ne derse ona göre birşey yaparız..Her adımımı size sorarım zaten.Şimdi sıvavlarıma calısıyorum
anneme verıp bebegımı.Dayım konusunca ona göre plan yapalım kızlar..Ben de tartısmamak ıcın görusmu
yorum ıste..Eşim hiç düşünüyor mudur bu tek kaldıgı gunlerde,yoksa bırıyle mıdır ??? ya da cok mutlu
mudur,hıc vıcdanı sızlamıyor mudur;??

Yılbasında onun evıne gıtmeyı ve kızım o ben gecırmeyı cook ıstıyorum ama nasıl derım bunu kızlar,ya
planım var derse hem rezıl olur hem de kudururum :KK43:

didemms23
23-12-12, 11:12
siyahbeyaz2012
Kızlar selam psikologumla tanısma asamasını hala gecemedık cocuklugum bıtmıstı ergenlıgı anlattım
hala olayıma gecemedım sorularla yonlendırıyor haftaya unıversıte ve sımle tanısmamızı anlatcakmısım:))
ohooo o zamana kadar hersey zaten bıter:) CEDİSH sen psikologa gıdıyordun cnm ,gırersen yazar mısın

Eşimi istiyorum 5 gundur kararım hiç değişmedi..Çok özlediğimi ve affetme ihtimalim olduğunu,düzele-
bileceğimizi düşünyorum nedense ;ama regl etkisi de olabilir hassaslıgım ..Neyse kızlar dayım konuşacak
ya,o zaman ne derse ona göre birşey yaparız..Her adımımı size sorarım zaten.Şimdi sıvavlarıma calısıyorum
anneme verıp bebegımı.Dayım konusunca ona göre plan yapalım kızlar..Ben de tartısmamak ıcın görusmu
yorum ıste..Eşim hiç düşünüyor mudur bu tek kaldıgı gunlerde,yoksa bırıyle mıdır ??? ya da cok mutlu

Yılbasında onun evıne gıtmeyı ve kızım o ben gecırmeyı cook ıstıyorum ama nasıl derım bunu kızlar,ya
canım msj kutunu silebilr misin atamıyorum

siyahbeyaz2012
23-12-12, 12:12
Eşim iyi bir baba ve asla çocuğunu dolduran biri olmayı düşünmüyorum,psikolog eşliğinde zamanı
gelince üçümüz gidip anlatmayı düşünüyorum.

dsrmsl
23-12-12, 13:12
siyahbeyaz2012

yılbaşı için bence ondan adım bekle vereceği tepki kendini hırpalamana neden olur canım

siyahbeyaz2012
23-12-12, 19:12
Kimse de birşey yazmamıs haftalardır karar ver dıyordunuz ama kımse fıkır vermıyoor:KK43:(

MiKaDo35
23-12-12, 20:12
10 dk geçmeden 2. mesajı attırmıyo :KK14: Atcam birazdan..

MiKaDo35
23-12-12, 20:12
Attım mesaj :KK14:

siyahbeyaz2012
23-12-12, 21:12
bu 10 dk kaldırılsın dıye ımza kampanyası yapalım bır de mesaj kutusu 100 mesaja cıkmalı olmuyor böyle yaa
önemlı tavsıyelerı sılmek ıstemıyorum ama msj kutu dolu deyınce sılıyorum:KK43:

anneZEYNEP
23-12-12, 21:12
Esimle zorlu bir 2gun. Gecirdik, yazmistim sana da
sen benim daha konsantre halimsin sanki
ben esimin dilini cozmeyi az cok basardim ve suskun oldugu zamanlarda ne kadar uzuntulu ve karamsar oldugunu ogrenmistim hatirlarsan
muhtemelen esin sadece huzur istedi cnm...

benim esim de oglumuza cok duskundur
kotu aliskanligi yoktur
ev isine yardim eder beni kisitlamaz vs vs
ama ben fevriyimdir biraz ve hep kendimi torpulemeye calisiyorum

dayin bir an once esinle konusmali
insallah sonra da evliliginizi toparlamak icin kafa yoracagiz

ayrilmamalisiniz ya insanlar neler yasiyor sizinki hala kurtarilabilir bence
baska biri fikriyle aklini mesgul etme net bir sey bilmiyorsun ki sadece varsayim

Cudana
23-12-12, 22:12
siyahbeyaz2012
Eh be siyahbeyaz,
diğer konunda bunların tamamını ben söylemiştim sana...
Olaylar soguyunca gerçek sebebi sen de görebiliyorsun artık...

Demiştim ki eşininki başka bir kadın olayı degil, deger görememe..
Zamana ihtiyacı var, bu zamanda kafa dinleyecek ,seni gözlemleyecek ,
adımlarını ona göre at demiştim...

Gözlemleyip, kafa dinleyip bir karara varacak demiştim.

Hatırladın mı?

Ama önerilerimizi hatta pek çok kişinin önerisini dikkate almamıştın :KK43:

redperi
23-12-12, 22:12
siyahbeyaz,terapiste ne kadar ödüyorsun ve ne kadar sıklıkla gitmen gerekiyr/öneriliyor,bilgi verirsen çok sevinirim.ben de gitmek istiyorum o nedenle soruyorum