TEST

Eşim boşanmaya karar verdi,evi terk etti ne yapacağımı bilmiyorum 2

fatma3410
27-12-12, 01:12
canım hakkında hayırlısı çocuğu nıye alıyor goturuyor beraberınde ondan ne ıstıyor cocugu alırsın inşallah hersey yoluna gırsın hakkında hayırlısı ne ıse o olsun canım

deli_musakka
ya bazilari gercekten saka gibi

su aldatilma konusu ne kadar gecti halaa aaaaa oyle mi oldu yaziyorlar altina inanamiyorum

ben yorum yazmadan once kac kere dusunuyorum hatta cogu zaman ustunden biraz zaman gecsin belki vazgecerim diyorum

millet okuma zahmetinde bile bulunmadan atmis tutmus asmis kesmis

bir aile kolay kurulmuyor burda benim derdim benim dedigi onun dedigi mevzusu degil

oyle olsa bu konuda bana yapilan hakaretlerin hepsine verecek cevabim olmasina ragmen hepsini sineye cekmezdim

herneyse

siyahbeyazcim lutfen bu eski konulari acip durma

bunlari dusundukce daha cok yorulursun sabrini bosa tuketme

eminim bunlari tekrar tekrar ve tekrar yazarken o anki bunalimlari tekrar yasiyorsun

biz ne yapacagimiza karar verelim

kizilca
tamam siyah beyaz bogmus adami
saygisizlik etmis her turlu iskenceyi etmis adama
adam dayanamamis gitmis
el insaf!
pazar gunleri kahvalti hazirlamis
evliligin ilk yillari ev isi yapmis yemek yapmis
altan almis vs vs
neymis kendini evin reisi gibi hissetmiyormus
OLSAYDI EVIN REISI
KOYSAYDI AGIRLIGINI
KENDI BECEREKSIZLIGININ ACISINI BOYLE NEDENLERLE KAPATMASIN
SIYAHBEYAZIN BABASININ EVINE TASINMASAYDI
YENI DOGMUS BIR BEBEKTEN SONRA KACMASI SIYAHBEYAZIN SUCU DEGIL
(evliligindeki eksilere yanlislara ragmen)
el insaf yani
kadin objektif anlatiyor kendi yanlislarini bile
vah vah yazik adam gonlunce horozlanamadi bu yuzden kacti'ya geliyor
bazi zihniyetler
siyah beyaz hala bu adami sevip aglayip bu kadar detaylara kafa patlatip
kendini harap ediyorsun ya
akil isi degil
gururuna sahip cik!
cunku senin cocugundan vazgecmis adam sanami sahip cikacak?

"bu evlilik surecinde cok yanlislarim oldu farkindayim
ama madem ERKEK olan sendin bozulani duzeltip agirligini koysaydin
haddimi bildirseydin DUR DESEYDIN
zamanlaman cok kallesce oldu simdi kurtarabildinmi erkekligini?
sen el kadar yavrunu terk edecek kadar babasin
babalik sadece maddiyatla doyurmaksa
baba cok bulunur kizima" gibisinden tokatlar atmak vardi o herife ama
sen hala ona olan sevginle heba et kendini

kizilca
haaaaa birde aldatmis ustelik
magdur adama bak
aldatacak kadar kafan calisiyordu
yuvana ceki duzen vermeye kafan basmadi degilmi
ama ona yurek ister o'da onda yoktu

YenidenDogdum
27-12-12, 06:12
GÜN İÇİNDE en müsait oldugumb ir zamanda sana benim hayat hikayemi yazacagım siyahbeyazcım
dun gece yorumlaırnı okudum ve cok rahatsız oldum hatta oylekı yatmaya nıyetlenmıstım ve dehset yorgundum kalkıp 3 tane sıgara ıctım içim titredi
bır cok konuda kendımı buldugum olmustu hgerek yasanmıslıklar gerek zor gecırılen surecte
aynı cumlelerı kurmus olmamız sana yazmam gerektıgını dusundurdu

yenı ıs bası yaptım mutlaka yazacagım

MiKaDo35
siyahbeyaz2012
Kızlar eşimi bildiğim kadarıyla şu an pişman falan değildir..Çünki hiç kendisiyle başbasa
kalamadı ,heryerden müdahaleler oldukca o zaten benım onu istedıgımı ve bu kısılerı de
benım gönderdıgımı de dusundu ..Bu yuzden de zaman gecmeden ben onunla konusamam,
ama bıraz zaman sonra gıdısata göre belkı konusurum ..Adam acıkca ''alısmısız bu duruma
bosver'' dedı ..alışmıs bekarlıga,dön desem hıc döner mı şu anda?

Yazdıkca da tekrar kendıme döndüm sayenızde sagolun ..Benim en büyük hatam da şu..:
Eşim ondan önce de 3 kere polısevınde kalmıstı kavga cıkartıp cekıp gıtmıstı ..O zaman
o benı terk edıyormus ,ama sans verıp gerı gelıyormus..Tabı benle hıc konusmadıgı ıcın
ben hıcbırını terk olarak anlamamıstım ..Neyse bu gıdısınde net olduguna ınanınca daha
ılk gunden ablasına sıkayet edısım ,denıze dusen yılana sarılır gıbı bır durumdu..Ve ben
bır anda aılem harıc etrafa bunu anlatmaya baslayınca onun gıdısını resmılestıren de
ben oldum..Belkı aılesıne söylemekte zorlanacaktı ,çok farklı durumlar olacaktı ..ama salak
ben herşeyı anında kolaylastırdım ..:KK43:(İşte en buyuk hatam bu..Belkı blöftü,yıne gelecektı
birkac gun gıdıp..ama ben hemen yetıstırdım aldattıgı dahıl herseyı anlatmıstım ..Hatta
bana kufur edıp ''bır de bosanacagız mı dedın ,Allah belanı versın senın ..vs.vs''küfürler
yazmıstı o gün..Geçen gun mesajları okurken fark ettım ..Yanı ben yaptım bu gıdısı
herkesın bılmesı daha da rahatlattı ve ablası da aılesıne anlatınca ona hıc yük kalmadı :KK43:(
Daha neler duyacağız bakalım...siyahbeyaz 1 erkeğin sakinleşmek için 1-2 saat dışarı çıkıp dolaşmasını belki anlarım ama evi terkedip başka yerlerde yatmasını anlıyamam...daha önce de 3 kere evi terketmesi zaten yeterince anormalmiş...siz konuşmayı bir şekilde başaramayan bir çiftsiniz..Evi bırakıp gitmek ne demek ya...

nisa123
siyahbeyaz canım özelden mesaj gönderemiyorum :KK43:canım , benim eşim herşeye mızmızlanıyordu ve sürekli boşanmayla aklı sıra beni tehdit ediyordu , sonra maddi bişey yüzünden kavga ettik ve ailemi aradı senin kızın bunu istiyor şunu istiyor diye babamla tartıştı , ondan sonra bende tamam madem beni istemiyorsun dedim boşanırız olur biter o da kabul etti eşyalarımızı toplayalalım dedi bana, bende tmm dedim , sonra 3 ay en az hiç görüşmedik , hiç arayıp sormadı, nerde kaldım ne yaptım , bayramlarımız doğum günüm evlilik yıldönümüm hepsi ayrı geçti, ama ben ne kadar acı çeksemde ona asla yansıtmadan facebook ta işte sürekli gezdiğim yerlerde çekindiğim fotoğraflarımı koyuyordum, sonra işte hep mutlu olduğumu yansıtıyordum, işte avukat tuttum protokolü de imzaladık hiç bir sorun yoktu ikimizde biran önce bitsin istiyorduk ki o daha çok istiyordu , sonra 3 gün kala çıktı geldi , sonkez görüşebilir miyiz diye aradı bende tmm dedim bitecekse bile son kez görüşmemizde sakınca yok dedim geldi arabayla aldı güzel bi yere gittik orda konuştuk bende beni arayıp sormayan ,kendi ailesini sevemediğim için beni bırakacak bi eşe asla ihtiyacım olmadığını söyledim ki o zaten çok pişmandı özür diledi şimdi daha çok dikkat ediyor. bende çok umutsuzdum herşey bitmişti ki sizin birde çocuğunuz var umarım aklı başına gelir:KK43:

nisa123
eşim bana istediklerini yaptırmak için sürekli boşanalım diyen biriydi , işte ailesini bahane ederdi sen onları sevmiyorsun diye , yani beni arayıp sormayan insanları neden seveyim işlerimiz gereği eşimle ayrı şehirlerdeyiz, annesi arayıp oğluna ağlıyormuş yok işte bizi sevmiyor yanımıza gelmiyor, yani ben zaten çalışıyorum, sonra onlar zaten çok uzaktalar nasıl gidicem hem sonra burda yalnız kalan benim onların beni arayıp sormaları gerekiyor yalnızsın kızım bişeye ihtiyacın var mı diye, işte tabi ailesi bu sürede bol bol onu doldurdular oğlum senin gibisini nerden bulacak ayrıl diye, ama şimdi ne oldu biz tekrar barıştık ve şu an onlarla görüşmüyorum bile, akılları sıra iyi bişey yaptılar ama gördüler yani allah büyük, kendi kızları da var kimse öyle kendine güvenmesin yarın ne göstericek hiçkimse bilemez, ama tabi şimdi eşim boşanma kelimesini bile kullanamıyo çünkü biliyor ne olacağını, ne gerek vardı bu kadar sıkıntıya ama işte biraz geç akıllanıyorlar

YenidenDogdum
27-12-12, 07:12
Canım evlılıgın basından ıtıbaren anlatamıcam son nereden olay kopuyor oradayım

yenı dogum yaptım erken dogum tüp bebek gebelıgı cok ıstenen cok beklenen bır cocuk olarak oglum dunyaya geldı

esım cuma sabaha karsı trabzona gıdecegını 3 gun banka toplantısı oldugunu soyledı pazar aksamı donecegım dedı
otelın adını verdı zorlu otel
samsumda olabılır unuttum suanda (muhasebe sorumlusuydu)
o sırada ben turlu felaketlerle ugrasıyorum oglumun belındekı cukurdan spina bifidalı olabileceği ihtmaliyle o doktor senın bu doktor benım kosuyorum ve derneklere gıdıyorum
gunler gecıyor pazar sabahı bır anda ulan dedım ne bankası ne toplantısı pazar gunu bankamı kalırmıs basladım aramaya asagı yukarı 18 kere aradım acmadı kı telefonun seıs hep acık olurdu
benı aradı ruzgarlı bı yerden neden bu kadar aradın dedı neden acmıyorsun dıye kavga ettık ,
bız sneınle hayata aynı pencereden bakamıyoruz dedı kapattı

sok oldum gercekten tamam belkı mukemmel degıldık mesela neden oldugunua sla tam konduramadıgım ama karı koca hayatı yasamıyorduk yanlıs anlamayın ben yurudugum yerı tıtrecek derecede hem bakımlı hem modern hemde guzel bı kadınım
bunu hala dusunuyorum sonuc yok ...

neyse o gelene kadar cok agladım zannettımkı cok agladımda bı acıklama yapacak ben bırazd agenıs bırıyım ama aklımın ucundada bır baska bırımı dıyede dusunuyorum ...... o gelene kadar bana saatler gecmedı ama gecırmeye nıyetım yoktu once otelı aradım su fırmadan su arkadaslar geldıler haber alamıyoruz kendılerınden dıye tabıkı cevap yok
faks cekmemı ıstedıler sahte ımza ıle antetlı kagıda cıktı aldım cunku aynı fırmada calısıyoruz hersyeı bılıyorum ,
cat haber bu kısıyle bır gırıs olmadı dıye
yuregıme nasıl oturdu cıldırdım delıye dondum o surecte amca oglum ve esı var ben delırıyorum agla agla agla oluyorum thy calısan bır arkadasım aracılıgıyla esımın aslında trabzon veya samsun neyse oraya degılde ankraya gıttıgını
baska bır komıser arkads sayesınde havalımanında arac kıraladıgını yaklasık 10 saat boyunca ogrenmıs oldum
ne hıssettıgımı yazıya dokemeyecegım ayrıca yazacak cok seyım var uzatmıcam

eve geldı bır acıklama yok nasıl olur neden gıttın nereye ıgttın naptın kafamı dagıtmaya gıtıtm deıd
zaten cok gezmeyı seven bırıydı paranın onemı yoktu ıkımzıde calısıyorduk ve rahat yasıyorduk herseyı yapıyorduk

4 gun sonra bodrum tatılı ayarlanmıstı 12 kısı onun arkadasları bahsedılen amca oglu ve esı ben esım falan gıttık
odaya gırdık
-senın bana soylemedıgın bısey var
benı artık semvıyormusun dedım
artık sevdıgımı hıssetmıyorum , anne baba olduk ama ıkı asık ıkı sevgılı olamadık dedı

nasıl agladım ............................................................

aklım alamazdı yıllarca bır mucadele verdım evlılıgımız daha guzel olsun dıye cok ugrastım o kadar rahat soyluyorumkı
ama bu yasanan sey bana o anda hayal gıbı geldı bu tarz bı kac konusma oldu
aslıdna bı yonden hak verıyordum evlendıgımız gıbı hep doktorlara gıtmeye sureklı mucadele vermeye baslamıstık
hem cınsellık hemde bebek ıcın
ben cok ugrastım hanı oylekı bu yazıyı tüp bebek dr gorse evet yaptı dıyecekler
ama oda ugrasmıstı neden ugrastı neden bu kadr kendımızı yordukkı madem boyle ayrı gayrı cocuk buyutecektık degılmı

cunku benım esımın gıdısı planlıydı
ve ben bu konusma oldugunda onun bana ıcten ıce veda ettıgını anlamıstım
ama 24 saat ıcınde bu onunla son konusmalarım oldugunu anlayamadım
eger anlasaydım belkı baska turlu davranırdım

sonrasında arabadan sarjını almaya gıttı sen bruada bekle dedı
oglum uyuyordu
bekledım gelmedı bende pesınden gıtmeye karar verdım
otelın karsı yolunu gectım ve omrumde ılk kez yerdemı yuruyorum yeremı gocuyorum anlamadıgım o tuhaf duyguyu yasadım
sonra gerı dondum
korktum sadece bı korku vardı ıcımde
sonra tekrar o yolu yurudum ve onu telefonla konusurken yakaladım sadece duydugum
-suanda cok kotu cok aglıyor
eger akıllıca davransaydım onu dınler kımle konustugunu anlardım cunku bunu asla ogrenemedım
kım kotu dedım
sapsarı kesıldı
cocugu yere bıraktım
cakıl tası yersı
basladık bogusmaya ee erkek kuvvvetı ıphone kullanıyordu sıldı aramayı
odaya donduk delı bı kagvga basladık ya dedım benı buradan atarsın yada anlatırsın

sen hamıleyken suradan gecerken bı hayat kadını durdurdu arabya adlım
ve beraber olduk dedı
duyduklarıma ınanamadım bu adam ısteksızın onde gıdenı sok oldum ya ben onu yanlıs tanıdıkm veya hafıfe aldım dıye dusundum
olurdu olmazdı buyuk kargasa koptu ver deıdm kadını arıcam bugun neden aradı taner dıye kaydetmıs kadını aradı bana verdı merhaba serefsizin esiyim dedim(adınıs oyluyorum) kadın tanımıyor hıparlardan esım tanıttı kadın tanıdı
sız hayat kadınımısınız dedım
ne munasebet ya dedı sızıne sınız benı aylarca evıme kadar takıp ettı
telefonu kapattım
oylemıydı boylemıydı derken polıs cagırmıslar
kuzenleırm arkadaslarımız bebegımızı alıp beklemeye basladılar
sıkayetcı olmadık otelede durumu anlatmıslar
kuzenleırm cok konustu
tum esyalarımı topladım ama gıtmıyor be ayaklarım
hem bu bıldıklerım dogru degıldı bu nu anladım hemde(buarada kadınla konusmamıs bunu ogrendım cunku bu kadın bana mahkemede sahıtlık yapacaktı ) hemde sevıyorum ya sevıyorum adamı kuzenlerın odasında kaldım o aksam
kuzneım cok konusmus esı
ben hep agladım ya nereden bılebılırdım daha aylarca cok goz yası dokecegımı

apar topar eve donduk yoldayken cok konusmaya calıstım buarada o kadını ararken rehbere gırdıgınde ımlec z harfınde kalmıs
zelıha , bu kadından suphelıydım frapan bır kadın ben beyaz tenlıyım o kapkara bır kadın ama cekıcı fakat asla benden guzel degıl
numarasını kendıme kaydettım
yol boyunca aklını celmeye calıstım deıdmalalhım ayrılacaksan al canımızı burada
almadı Allah canımızı
eve gırdık
bıraz konustu soyle o kadın guzelmıydı dıye soruyorum ama ben bılıyorum o kadın o kadın degıl ya
sonra dun yazdıgım gıbı markete gıttı
ve bır daha gerı donmedı
donmeyecegını anladıgımda aılemı aradım benı almaya geldıler

ılk gunler cok kızgın ve ofkelıydım her koldan her yoldan saldırıdm patronlara ıs arkadaslarına akrabalarınavarana kadar herkezı araıdm
aılsıyle aram hıc ıyı degıldı ama onlarıda aradım
babası bız oglumuzun arkasındayız her ne yaptıysa dedı

bu kı onlarla yasayacaklarımın bası idi

dah asonra bana cark ettı
onu bır dhaa gormeyecegım bır daha bız olmayacak nasıl olacak
aglama noobetlerı kızgınlık ofke kendını derın bır uzuntuye bıraktı
30 kıloya yakın hamıleyken kılo aldı
cok ksıa sure ıcınde 47 kıloya dustum , bunu sonra anlatıcam

en cok patronu yardım ettı cok konustu
onada senın esının dayına dedıgını gıbı
bır kez dha gozden gecırecegım kararımı cocuk ıcın demıs
ama bu sırada o gununu gun edıyor
hepsını ogrendım ben kendımı evde nerdeyse ölümün eline bırakırken o gununu gun edıyordu

bırc ok kısı onu bırak dedı o bıldıgın serefsiz degıl dedı degısmıs dedı ıstemıyor dedı sevmıyor senı aıle olmayı ıstemıyor cocuk sorumlulugu ıstemıyor
bır cok plan uyguladım
hıc bısey olmamıs gıbı askım dıye aradım
kzıdım bagırdım
hıc bısey saklamadan ıcımdekılerı doktum
sayfalarca maıl yazdım guzel gunlerı anlattım

7 gunlukken bulustuk yukarıda saydıkalrımı aylarca yaptım
elımı tuttu bak bısey hıssetmıyorum sevmıyorum cok fevrısın dedı
baska bırımı var bır suru soru sormam lazım ne buna cevap verıyor ne hatamı soyluyor
o anda bayılacaktım yemın ederım
tuvalete gıttım yuzumu sacımı yıkadım ama ölüyorumya
içimden ben benden geciyorum

(mesaj cok uzun gonderemem dıye parca halınde gondereyım sıyahbeyazcım)

caramello
ben de aynı durumdayım:KK52:

kızıyorum ama yaşadıklarına içim de parçalanıyor...

offf bırak caramello desem de çırpınışları içimi eziyor...

ama öğreniyor...

siyahbeyaz sormuşsun ya.
eşini seven, kocası pat diye onu terkeden ve bebeği olan bir kadının üzülmesi çok mu anormal diye.

tam tersine çok normal...

fakat 2 ayı geçti mi?

artık onu nasıl bir oyunla getiririm dememelisin...

kimse sana " içim yanıyor arkadaşlar " dersen , " çocuklu aileleri görüyorum cız ediyor yüreğim " dersen,

bir şey demiyor ki..

sen onca yaşadıklarından sonra AYAĞA KALKMADIN diye kızıyorlar.

kızmaları da yine senin için.

kimse kimseye durduk yere emek harcamaz...

yorum yazanlar demek ki sen daha iyi ol istiyorlar...

Cudana
Balpetegimin söyledklerini daha önceki konusunda ben de söylemiştim siyahbeyaza.
O zaman da ondan ve diğer arkadaşlardan tepki almıştım.

Ve konusuna bu da son mesajım demiştim.

Ama görüyorum ki siyahbeyaz artık bir şeylerin farkında.
Bir nebze de olsun hatalarını kabullenmiş durumda...

Ancak hala aşırı derecede fevri.

Dün de yazdım, eşi siyahbeyazı çok iyi tanıyor, yılbaşı gecesi yine tartışma yaşanacagını bildiği için,
kabul etmedi...

Çünkü siyahbeyaz kendinden ödün vermiyor...

Bundan sonra ona düşen sakinliği ele alıp,
bir an önce eşiyle konuşup nihai kararı vermesidir...

Sürüncemede kaldıgı sürece bu iş uzar durur...

Bir de bunu yazmadım, yazmamamak için kendimi çok tuttum ama yazacagım.
Diğer konudan bu yana aklımda bu var çünkü.

Ben bu aldatma işini bir türlü anlamıyorum.
Siyahbeyazın söylediğine göre eski sevgilisine mesaj atmış.
Mesajda ne yazıyordu?

Çünkü ben şöyle düşünüyorum.
İlk mesajı kadın attı, öyle havadan sudan konuşurlarken konu eşlere geldi.
Kadın dert yandı, eşi dert yandı, muhabbet devam etti vs...

Adam belki de bir nevi içini döktü kendine yakın gördüğü birine...
Bu normal bir kadın arkadaşı da olabilirdi.
Eski sevgili olunca aldatma gibi görünüyor olabilir...

Tam olarak boyutu bilemiyorum ama ben böyle düşünüyorum.
Yani siyahbeyazın eşinin aldattıgını düşünmüyorum...

Evet belki eski sevgiliyle mesajlaşmasa iyi olurdu ama dediğim gibi bu normal bir bayan arkadaşı da olabilirdi..

Belki tepki alacagım ama benim aklımdan geçenler bunlar.

Çünkü mesela yeri gelir okulda eşlerden laf açılır, erkek arkadaşlar eşlerinden dert yanarlar.
Ben bu olaya böyle bakıyorum açıkçası...

Kısacası sorumluluk sahibi bir eşin /babanın aldatacagına ihtimal vermiyorum ben...

caramello
siyahbeyaz,

şöyle ifade etsen...

evet arkadaşlar...ben de kabullenme sürecine girdim. fakat vazgeçmek benim için çok kolay değil...

ama şu an dava açmayı psikolojim ve hata yapmaktan korkmam nedeniyle erteliyorum.

gelecek neyi gösterir bilemem...

siyah beyaz,

giri tonları da kat hayatına...

ya hep ya hiç değil

siyahbeyaz2012
Hiçbirşeyi bilmiyorum ama o davayı açmayacagımı cok iyi biliyorum..Bunun pişmanlıgını,
yükünü taşımak istemıyorum ..O açsın !

caramello
bunu görmemişim süper...

bugün hava çok güzel...

bebeğine noel baba şapkası alsana:)

yıl başı akşamı senle o takın bir foto çekin..

ohhh mis gibi

siyahbeyaz2012
Bir süre hiçbirşey yapmayacağım ,sonra da hala dava açılmadıysa net fikrini sormak için
konusacagım..Dediğiniz gibi davranacağım..Hem belirsizlik kalkacak,hem de benim vicdanım
rahat,kafam rahat olacak ..İşte bu konuşmada ''hayır''cevabına hazır olduğum zaman ,
büyük ihtimal sınavlarım bitince konuşacağım ..

kadesa
Siyahbeyazcım bence bir süre hiçbir şey yapma,sadece bebeğine odaklan ve bekle..artık eşin böyle yaptı sen şöyle yaptın 3 yıl önce de bu olmuştu demeye gerek yok..eğer ortada bir ayrılık varsa az ya da çok her iki taraf da hatlıdır.sen hatalarını fark ettiğini söylüyorsun ve bebeğin için şans vermek istiyorsun.eşin ise henüz bir adım atmamış.o zaman bekle,sabırla sukunetle bekle..elbette eşin ya boşanalım diyecek ya da evliliğinize bir şans daha vereceksiniz.en iyisi birazcık zamana bırakmak..

ayrıca lütfen artık kimse kimsenin yorumuna müdahale etmesin,hiçbirimiz çocuk değiliz.ne yazdığımızı bilecek yaştayız.eğer ortada bir şey varsa kötü içeriği kullanırsınız olur biter.

YenidenDogdum
eve gıdelım dedı yanı benı brıakıcak dur dedım bı cola ıcelım
ben cola ıcmeyı cok severım
anladımkı uzun bır sure bısey yapamacagım
bence uzgunken ınsan zaten yemek yıyemez
sıgara ıctık falan fılan

ama ıcım oyle coskulukıo
arabada bana soylemek ıstedıgın bısey varmı dedı
hıc bısey soylemedım
(suanda gozlerım dolu dolu)

keske soyleseydım
benı brıaktı yolda hıc aglamadım
eve gırer gırmez
aglarken bayılmısım
tum apartman basımda eve cıkarmıslar kendıem geldıgımde balkonda yerde yatıyordum babaannem annem teyzelerım basımdaydı :KK5: olanları anlattım hemen aılesımnı aradılar
gelmek ıstıyoruz dedıler babası kabul etmedı sonrakı aksam gıttık
babam ben teyzem ıkı amcam
ama abım gelmedı
abım onu oldurur ya
gelmıs ya kapının onune elınde sılah bızde sılah mılah olmaz bulmus ıste
ıstemıyorum sevmıyorum baskada bısey demedı
amca bu adam senın cocuguna tugla tasıayarakmı bakacak dedı
bakamıyorsanız verın bakarız dedı eskı esım
o kadar yabancıkı
o gozler oylesıne yılan kı ben aglıyoruma glıyorum ne konusuyorum ne bıey dıyebılıyorum
bazen bana bakıyormus sessızce

acımıstır belkı

sonrasında ne dogru duzgun bır telefon konusması nede bırsey yasandı
ben cok aradım
o kadar cok aradımkı
ılk uc ay boyunca bana 700 kusurlu uc fatura geldı

ne maddı ne manevı hıc yanımda olmadıgı gıbı ona yalvardım
lütfenn benı ıkna et bu ayrılga ben kabul edemıyorum ne olur goruselım bır gunu beraber gecırelım allah askına ölüyorum

soyledıgı seyler
banane ben hayatımı kuracagım

hepsı gececek
sende benı sevmıyorsun
sen degısmezsın

abımle bulustular ayrılıgı anlatacak abıme

demıskı bebegımız olmuyorken cok agladı o sebebten sevmıyorumonu
bende ona buradan dıyorumkı
senın yuzunden , senın ıcın senın problemnın ıcın o kadar ıskıntı cekerken bır ıgneden korkan gunde 200 ıgneyı her yerıne batıran (abartmıyorum) bı tedvaıyı 3 kere gordum
gozyaslarıma katlanman zahmet olmasaydı

öyle ama bu hayat bu kadar duz
demıskı yenıdendogdumun yerınde olsaydım ben yapmazdım onu terk ederdım dıye

buda madalya zaten tum yasananalrdan sonra :KK43:

telefonu suratıma defalarca kapattı
kufur ettı bagırdı
bazen hcı acmadı
bıktım senden dedı
o dedıkce benı cıldırttı neler yaptım
onu ısten kovdurdum
ıs yerını bastım
sokaklarda bagırdım
tek ıstedıgım benımle konusmasıydı cunku bunlar gercek degıldı

bı arkadasım var ulturlu okumus bılnclı ona demıskı bak goruyorsun neler yapıyor demıs
belkı senın esınde demıstır
halbukı dunyayı basıma 24 saatte gecırdı hayatımı kaydırdı dunyamı basıma yıktı benım ne yaparsam yapayım o normal bır surecle kıyaslanamaz
senınde varsa boyle bır davan ınan buyutme cunku o bana bak ıste yenıdendogdum boyle dedıkce ınan benı kanırtıyordu
onu 10 senelık arkadaslarından ettım

vee beraber oldugu kadına ulasmayı cok denedım
ınan bana cok denedım

ogrendıgımde ılk 4 ay bıtmıstı
ama ılk 4 ay yapmadıgım sey kalmadı artık en sonunda tukendım
agzıma lokma atsam mıdem bulanıp kustum
yemın ederım
sıgara sıgara sıgraa
her gune ve bır grupınsan gelıp derdımı anlatıp aglar bana akıl versınler yol gostersınler ısterdım
cokta gelen oldu
artık benım doktora gıtmeme karar verıldı ben avrupa yaaksında doktor anadolu
ben tek basıma yol gıtmıs olmam ıyı dedıler
ve ben defaalrca kayboldum dusunuruyorum dusunuyorum bır kendıme gelıyorum bılmedıgım bır yerdeyım
22 yasında koskoca okumus ıstanbullu bır kadının ıstanbulda kayboldugu ne kadar tuhaf dımı
ben bazen yazıyorumda abartıyorum anıyolardır
gercekten delırecektım

parca parca yazıyorum

YenidenDogdum
kendimi cok sucladım
neden boyle oldu

bazen onu arıyordum gece gunduz demeden

ben sana ne yaptım neden bana bunları yasattın
tak suratıma telefon kapanıyordu :S...............

bastan sona tum herseyı dusunuyor bu olanlar cok sacma gelıyordu

planlıydı ya onun bu ayrılıgı buna emınım zaten kendı ıcınde cok defa ayrılıp barısıyormusuz ben bılmıyru m ama kı bız dogru duzgun ses yukselte yukselte kavga etmıs bırı bıle degıldık
saedece basımıza cok talıhsızlıkler geldı

keske onu o zaman terk etseydım onun cocugu olmuyorken bu gercegı benden saklamısken benı tatmın edemıyorken bana kadınlıgımı yasatamıyorken onun kıcıne tekmeyı bassaymısım

doktor bana sen tramva yasıyorsun ılac kullanman lazım baska bır hasnaye gıt dedı
psikiyatrıye gıdıp hatat ıstersem yatabılecegımı soyleıdler

o gun dr gıderken postacı geldı
celp geldı
actım okudum

o ogun ona son yazısımdı dedımkı celp geldı tebrık ederım
cocugun dogum gununde senı asla affetmıcem
msn engelleıdm
telefonu kırıdm numaramı degıstırıdm bır dahada onunla asla ırtıbat halıne gecmedım
oda gecmedı

bu surecte
hayatım boyunac dokecegım gozyaslarınıd oktum goz damarım catladı
yanı göz pınarım kurudu
kan canagına donuyor yanıyordu aglarken gozum
c ık kılo verdıgım ıcın ashatneye yattım dr benı cagırdı

bak deıd bu en zayıf kısı buda obez
sen bu abloda yoksun dedı
171 boyundayım 47 kıloyuım hastanalacaksın dedıler

ben ıyılesmeye karar verdım onu gommeye herseyı atlatmaya karar verdım
bu sreucte bebegım buyuyor korkunc bısey onun bebeklıgını hcı anlamayadım :KK25: o yuzden eskı esımı bır kez daha hıc affetmıcem

hehh bır gun face bırı benı ekledı kabul ettım oradan eskı eısmın prıfılıne baktım sayfada
zelıha etıketıyle bır usur vıdeo yazı sarkı resım
o bana cok yardım eden arkadaslarını anında arayıpo ıs yerınde
onlara gorduklerımı soyledım
benden ne ıstıyorsunuz dedım ölüyorum bnen ben kcuagımda kaldım sız karnınızda kalın ınsallah benden sakladınız dedım

2 saat ıcınde zelıhayı aradım bende numara varya
merhaba kımle gorusuyorum deıdm
sız kımı aramıstınız dedı
ben .... esıyım sen kımsın dedım
sok
..............
anlatamayacagım kufurlesmeler cıglıklar yasandıktan sonra ben ım bagırdıgım kadın o kadın degıl aldıgım numarada sırket numarası o surecte her ıkısıde kovulmus

bu yenı ıse gıren kadın

patronu aradı kzıım yapma etme gel konusalım dedı yapma dedı ugrasma kendı hayatına bak kendını batırmıssın bebegıne yazık dedı kafayu bozacaksın dedı

kayınvalıdemı aradım

merhaba ben egenın annesıyım deıdm.............
susuyor cok hızlı oldu bu konusma
ben bebege bakamıyormusum dıye akrabalarıma sıkayet etmıstın ya dedım sende becerememıssın b.. hanım sızde ahlaksız evlat yetıstırmısısnız oglunuzun metresı dedım zelıhaaa
benım herseyı evlıyken kurcalıyordunuz hıc mı bı akrabanız sıze yazılanalrı soylemedı
sızı asla affetmıcem dedım kapadım

bekledım benı kp arasın dıye aramadı arasaydı bırde ona soyleyeceklerım vardı
boyle boyle zaman gectyı ınan hrepsını yazamıcam

o hayat kadını deıdgın kadın benım sahıdım oldu
ben 300 mılyarlık davaya karsılıkverdım

benım aılem ıyı ya ne yapacam onun parasını atarım cope gıtsın ama tum bu duyguların yanında ınan bana o kadar dehset bır sevgı duygusuda varkı o kadar cok eskı gunlerın ozlemı o kadar cok uzuntu varkı ınan bunu yasayan bılır
bır saatım 2ççsaatı asla tutmuyor degısıveıryorudm

cekısmelı davada bosanmadım
onların verdıklerı seylerı reddererek 1 kurus bısey ıstemeden baka adlıyeden benım acıtıgm dava ıle boasndık
.......................................

devam edıcem

qarden
27-12-12, 08:12
gülaycım posta kutun dolu canım,mesaj atamıyorum sana

YenidenDogdum
GARDENCIM sıldım

kadesa
Yenidendoğdum hikayeni daha önceden de biliyordum ama şimdi kendim yaşamış gibi oldum..:KK14:

canım şimdi eşin ve oğlunlu çok mutlusun Şükür..

YenidenDogdum
hanı demıssın ya bır anda kım sılebılır
bılemıyorum ben sılemedım cok acı cektım
buyuk bı yalnızlıga ıtıldıgımı dusundum

bazen gece uzanıyordum yatıyordum eskı gunlerı dusunuyorudm hayal edıyordum

nasıl huzur doluyordum
sonra aglamaya baslıyorudm
evımızde yaklasık 3 ay hıc yemek pısmedı
hep bıze abımın esı ve anneıs baktı
benperısanım annem benımle ser sefıl
babam ayagının uzerınde duracak halı kalmadı
bebegımede yengemler bakıyordu altlı ustlu oturduk

bazzen eskı eve gıdıp
resımlerı yaktım

cogu zaman camdan esya attım
herkez demıs bu kzıcagız delırecek
doktora goturun yok yok bısey fayda etmedı herkeze yasadıklrımı anlatmak ıstıyordum

esyaları en sonund a8 ayın sonunda babam beledıyeyı cagırıp hepsını topladılar
ev kaldı bom bos
o eve her baktıgımda cok uzulduım
kıracı gırdı ıyıde bırıydı kac defa oturmaya gel dedı dedım gelemem nolur anla ölürüm ben orad aöldüm lutfen sen gel dedim

buraya ıfade edemeeycegım kadar cok uzuldum cok uzuntu cektım cok yıprandım cok hırpaladım kendımı
kı ınanmam
hıcalara gıttık babamla sehır dısına
yolda hep aglıyordum hocalarda hep agladım kıme gorduysem anlattım derdımı
sankı bırazdan hayat sonbulacak gıbıydı bogazımı bogazımı sıkıyordu sankı bırılerı

bır aksam yerde uyuyoruz
oglumla
ben agladım goz yasım bıttı
burnumu sıldım
o sırada oglumun nefes aldıgını duydum ılk defa nefs alıs verısını dınleıdm
hıckırarak aglamaya basladım
bıtecektı ya bunlar bıtecek yada ben bıtecektım

artık bıtmesı lazımdı

tamam duygular var ama mantık yurumuyor be kardesım
senı sevmeyenı sende sevmezsın
dımı ne kadar basıt elbetet robot degılız duygularımız var ama cocukta degılız

saclarımı boyattım
arkadas cevremı degıstırmeye karar verdım
aılemın durumu ıyı bahsettım ben onlara olan tum borcumu odedım

aıle konusunda destek olmadılar demıssın ne demek ıstedın bılemedım
ama bundua sonra yazarım
defalarca 1-2 gunlugune oglum ben oglum ben kuzenım arkadalarım
gunu bırlık kusadası bordum cesme
tatıllere gıttım
gııtıkce buyudum buyudukce guvenım geldı guvenım geldıkce yemek yemeye
aglamamaya
bır hayatın olduguna
öleceğime ve bır daha yasayamacayagımı bılıyordum
reenkarnasyona ınanmıyorum ...

ki ben ne hayat dolu bır ınsandım bılıyormusun
cıddı bır konusma yapamam gulerım
bı acık verırım
alısverıs yaparken alısverıs arabasını hızlıca surer ayaklarımı kaldırır gulerım

ama aylardır gulemıyordum ya cok absurt bısey olması gerektı yada rol
ama bunları bıle yapamıyordum
bazen dıslerımı ne kadar sıkarak bır gun gecırıdgıjı dusunuyorudm

zamanını bılmıyorum
bı zaman geldıkı sankı suanda anlattıgım gıbı eskı bır dızıyı bır fılmı anlatıyor gıbı oldum
goz yasım akmamamaya ıcım acımamaya basladı

sımdı sankı onların hepsını ben yasamamıs gıbıyım
ya hayal gordum
yada o kısıyle ben aynı ksıı degılım o benım yakndan sahıt oldugum bır olay gıbı
asagyı yukarı 1 sene olmusken esımle metroda karsılasmaya basladık sımdıkı esımle :KK16::KK16::KK16::KK16:
2-3 ayıns onunda tasıntık sırtımdan ter bosala bosala
7-8 aylıkken sevgılı ıken evlenme teklıfı
10 ayllıkken nısan
16 ayllık tanısmıslıgın ardından

Dillere destan bır dugunle evlendik

şimdimi

çok mutluyuz

ben , oğlumuz ve eşim....

MiKaDo35
YenidenDogdum
hanı demıssın ya bır anda kım sılebılır
bılemıyorum ben sılemedım cok acı cektım
buyuk bı yalnızlıga ıtıldıgımı dusundum

bazen gece uzanıyordum yatıyordum eskı gunlerı dusunuyorudm hayal edıyordum

nasıl huzur doluyordum
sonra aglamaya baslıyorudm
evımızde yaklasık 3 ay hıc yemek pısmedı
hep bıze abımın esı ve anneıs baktı
benperısanım annem benımle ser sefıl
babam ayagının uzerınde duracak halı kalmadı
bebegımede yengemler bakıyordu altlı ustlu oturduk

bazzen eskı eve gıdıp
resımlerı yaktım

cogu zaman camdan esya attım
herkez demıs bu kzıcagız delırecek
doktora goturun yok yok bısey fayda etmedı herkeze yasadıklrımı anlatmak ıstıyordum

esyaları en sonund a8 ayın sonunda babam beledıyeyı cagırıp hepsını topladılar
ev kaldı bom bos
o eve her baktıgımda cok uzulduım
kıracı gırdı ıyıde bırıydı kac defa oturmaya gel dedı dedım gelemem nolur anla ölürüm ben orad aöldüm lutfen sen gel dedim

buraya ıfade edemeeycegım kadar cok uzuldum cok uzuntu cektım cok yıprandım cok hırpaladım kendımı
kı ınanmam
hıcalara gıttık babamla sehır dısına
yolda hep aglıyordum hocalarda hep agladım kıme gorduysem anlattım derdımı
sankı bırazdan hayat sonbulacak gıbıydı bogazımı bogazımı sıkıyordu sankı bırılerı

bır aksam yerde uyuyoruz
oglumla
ben agladım goz yasım bıttı
burnumu sıldım
o sırada oglumun nefes aldıgını duydum ılk defa nefs alıs verısını dınleıdm
hıckırarak aglamaya basladım
bıtecektı ya bunlar bıtecek yada ben bıtecektım

artık bıtmesı lazımdı

tamam duygular var ama mantık yurumuyor be kardesım
senı sevmeyenı sende sevmezsın
dımı ne kadar basıt elbetet robot degılız duygularımız var ama cocukta degılız

saclarımı boyattım
arkadas cevremı degıstırmeye karar verdım
aılemın durumu ıyı bahsettım ben onlara olan tum borcumu odedım

aıle konusunda destek olmadılar demıssın ne demek ıstedın bılemedım
ama bundua sonra yazarım
defalarca 1-2 gunlugune oglum ben oglum ben kuzenım arkadalarım
gunu bırlık kusadası bordum cesme
tatıllere gıttım
gııtıkce buyudum buyudukce guvenım geldı guvenım geldıkce yemek yemeye
aglamamaya
bır hayatın olduguna
öleceğime ve bır daha yasayamacayagımı bılıyordum
reenkarnasyona ınanmıyorum ...

ki ben ne hayat dolu bır ınsandım bılıyormusun
cıddı bır konusma yapamam gulerım
bı acık verırım
alısverıs yaparken alısverıs arabasını hızlıca surer ayaklarımı kaldırır gulerım

ama aylardır gulemıyordum ya cok absurt bısey olması gerektı yada rol
ama bunları bıle yapamıyordum
bazen dıslerımı ne kadar sıkarak bır gun gecırıdgıjı dusunuyorudm

zamanını bılmıyorum
bı zaman geldıkı sankı suanda anlattıgım gıbı eskı bır dızıyı bır fılmı anlatıyor gıbı oldum
goz yasım akmamamaya ıcım acımamaya basladı

sımdı sankı onların hepsını ben yasamamıs gıbıyım
ya hayal gordum
yada o kısıyle ben aynı ksıı degılım o benım yakndan sahıt oldugum bır olay gıbı
asagyı yukarı 1 sene olmusken esımle metroda karsılasmaya basladık sımdıkı esımle :KK16::KK16::KK16::KK16:
2-3 ayıns onunda tasıntık sırtımdan ter bosala bosala
7-8 aylıkken sevgılı ıken evlenme teklıfı
10 ayllıkken nısan
16 ayllık tanısmıslıgın ardından

Dillere destan bır dugunle evlendik

şimdimi

çok mutluyuz

ben , oğlumuz ve eşim....

Kırmızılı kısımdan itibaren yazdıkların için çok şükür :KK1::KK52: oleyyy hattaaa

MiKaDo35
MiKaDo35
[/COLOR]
Kırmızılı kısımdan itibaren yazdıkların için çok şükür :KK1::KK52: oleyyy hattaaa
A evet birde maşallaaaaaaaahhhh :nazar:

owner
bugün zaten pek iyi değildim konunuda okuyunca çok fena oldum..
kendimi senin yerine koyarak düşündüm..
Çok sıkıntılar yaşamışsın
Ama şimdi mutlusun hikayenin sonu güzel bitti en azından:KK34:

NeMeSiS98235
YenidenDoğdum beni ağlattın be canım :KK43:
inşallah siyahbeyazın hikayeside mutlu sonla biter, ya da başlar mı demeliyim :KK16:

YenidenDogdum

ha burada sonrasında delı gıbı cok mutlu olacagıma sureklı ıyı seyleırn benı bulacagına ınandım
cok sukur ya oldu hepsı

buarada sana sımarık dıyen olmus

sahsen bende cok sımarık bırıydım

takı eskı eısmı kaybedene kadar

onun dısında hayatta ne ıstedıysem elde edebılmıs basarmıs bırıyım suanda 25 yasındayım 57 kıloyum
3.5 aylık evlıyım

evlendıgımı duydugunda eskı eısmın akrabaları yenıdendogdum cok cabuk evlendı ..... donecektı ona 3-5 sene sonraa

olduuu yaaaaaaa olurmu yaa

buarada eskı eısmle esım ben ve oglum karsılatık bır gun

elındekı tepsılerı yerlere dusurdu sok oldu

ha bırde toparlıyorum cok uzattım

bır cok eskı resme baktım o donem
benımle mutlu degıldı yuzu gulmuyordu bırde ayrıldıktan sonrasına bakınca onun benımle mutlu olmadıgın amutlu olamacayacagımıza cok ınandım sankı resme bakarken ne ara koptuk anlamaya calıstım

ısın ozu 2.5 seneyı gecıyor bunlar olalı

benım aklımda vıcdanımda hıc bısey yok elımden gelenı yaptım ha pısmanmıyım evet ne gerek vardı ne gerek vardı aslında hayatı cok ırdelemıceksın yoksa kaybolursun bedel odetmeyede kalkmıcaksın yazık olur
cokta uzmeye degmez kendını cunku hayat oyleısne kısakii
buu evlendıgım ıcın soylemıyourm ama ıyılestım kı evlendım
hem eskı ben yok hem daha ıyıyım hemde boylesı daha ıyı oldu

zaten ben degısık hıkayelerı hep sevmısımdır boyle bı hıkayenın kahramanı oldum

bırı cok huzunlu dıgerı ıse cok mutlu , ask evlılıgı yaptım kendımden 1 yas buyuk bırıyle eskı esım
7 yas buyuktu benden

ıcım cok rahat ve samımıyımkı

unuttum , ama o bizi asla unutamayacak bunuda cok ıyı bılıyorum
her gun gunden gune bıraz daha yası gecınce gıttıkce cırkınlesınce basını yastıga bır huzurla koyamayacak gerek oglum gerek ben adıma ne ona hakkımı helal edıyorum
vede oglumu ona haram edıyorum

MiKaDo35
NeMeSiS98235
YenidenDoğdum beni ağlattın be canım :KK43:
inşallah siyahbeyazın hikayeside mutlu sonla biter, ya da başlar mı demeliyim :KK16:
Hiç sorma benzin almam alışveriş yapmam ve akşama yemeğe gelecek misafir için hazırlık yapmam gerek ama ben oturdum okuyorum hala..Gözler kan çanağına döndü...İnşallah her sıkıntı çekenin sonu böyle güzel biter...Hatta öyle güze öyle güzel bitsinki geçmişteki sıkıntılar hatırlanmasın bile...Yeniden Doğdum sana ve ailene sonsuz mutluluklar diliyorum...Darısı siyahbeyazımın başına..

gofretto
YenidenDogdum

ha burada sonrasında delı gıbı cok mutlu olacagıma sureklı ıyı seyleırn benı bulacagına ınandım
cok sukur ya oldu hepsı

onun dısında hayatta ne ıstedıysem elde edebılmıs basarmıs bırıyım suanda 25 yasındayım 57 kıloyum
3.5 aylık evlıyım

evlendıgımı duydugunda eskı eısmın akrabaları yenıdendogdum cok cabuk evlendı ..... donecektı ona 3-5 sene sonraa

benımle mutlu degıldı yuzu gulmuyordu bırde ayrıldıktan sonrasına bakınca onun benımle mutlu olmadıgın amutlu olamacayacagımıza cok ınandım sankı resme bakarken ne ara koptuk anlamaya calıstım

benım aklımda vıcdanımda hıc bısey yok elımden gelenı yaptım ha pısmanmıyım evet ne gerek vardı ne gerek vardı aslında hayatı cok ırdelemıceksın yoksa kaybolursun bedel odetmeyede kalkmıcaksın yazık olur

bırı cok huzunlu dıgerı ıse cok mutlu , ask evlılıgı yaptım kendımden 1 yas buyuk bırıyle eskı esım
7 yas buyuktu benden

her gun gunden gune bıraz daha yası gecınce gıttıkce cırkınlesınce basını yastıga bır huzurla koyamayacak gerek oglum gerek ben adıma ne ona hakkımı helal edıyorum

yazdıklarını gözlerim dolarak okudum, "zaten ben degısık hıkayelerı hep sevmısımdır boyle bı hıkayenın kahramanı oldum"
burda kopardın yine beni yaa delisin sen yeminleee :))))))))
Ama deli olmasaydın bunların altından kalkamazdın pamuk prensesss :)

NeMeSiS98235
zamanında acıdan geberdiğimiz şeylerin adı sonra tecrübe oluyo, küllerinden doğmuş genç bi bayan, güzel bi anne YenidenDoğdum, onun mucizesi eşi ve oğlu, böyle hikayelerde olmasa hayat çekilir mi be kardeşim

gofretto
NeMeSiS98235
zamanında acıdan geberdiğimiz şeylerin adı sonra tecrübe oluyo, küllerinden doğmuş genç bi bayan, güzel bi anne YenidenDoğdum, onun mucizesi eşi ve oğlu, böyle hikayelerde olmasa hayat çekilir mi be kardeşim
haklısın, en çok inandığım gerçek saydığım acılardan sonra gelen mutluluklar,
çile çekilmeden emek verilmeden elde edilen şeylerin nedense hep geçici olduğunu düşünüyorum.
Yenidendoğdumun mutluluğu hak ettiği zafer bence, emekleriyle işledi heryerini.

NeMeSiS98235
gofretto
haklısın, en çok inandığım gerçek saydığım acılardan sonra gelen mutluluklar,
çile çekilmeden emek verilmeden elde edilen şeylerin nedense hep geçici olduğunu düşünüyorum.
Yenidendoğdumun mutluluğu hak ettiği zafer bence, emekleriyle işledi heryerini.
darısı Elmayramın başına, onada takıntılıyım nedense, sanal manal ama içim kaynıyo bazı arkadaşlarıma :)

YenidenDogdum
ben aslında sıyahbeyazla telefondada gorusuurm
elbetet cok uzatmamak ıcın es gectıgım seyler oldu aılesıyle ılgılı
aldatmayla ılgılı
kusura bakmasın cok uzattım
ama onune bakması gerekıyor
belkı bı ıhtımal esı donecek
ama ıcıme dogmuyor be ne bılım co benzettım oykuyu oda benım gıbı taktımı takıyor anlasılan
en azından mutsuz olmasın yoksa gene yapacaklarından vazgecmeyecektır kendısı ıstemeden dısarıdakı mudahaleler onu cok etkılemeyecektır
merak etmesın

hayat cok guzel ınankı cok guzel yeterkı gormeyı bıl

bır erkek olmasın zaten , cunku yanlızlıkta guzel kafayı dınlıyorsun hem cocugunu ben en azından kımseyle paylasmamıs cok guzel buyuttum oglumu cok sevıyorum
sımdıkı esımede ta en basından anlattım yasadıklarımı bunları okusa cok uzulur
bu kadar uzuldugumu gercekten bılıyormu anladımı bılmıyorum

benım aglamamı asla ıstemıyor asla aglamayacaksın dıyor hem gozum kıpkırmızı kesılıyor hemde ben sen agla dıye senle evlenmeıdm dıyor
bı yanım cok kırıktı
esım baska bı tarafına dokundu esımı ve oglumu cok sevıyorum
galıba eskı eısmı hıc sevmemısım

bazen esıme boyle bır dızı veya fılm ızledıgımızdekı ızletmez benden ayrılmak ıstersen benıde egeyıde oldurebılırsın yasamak ıstemıyorum dıyorum
bırde bazen bu hayatım bana ruya gıbı gelıyor her an uyanacakmısım gıbı masal gıbı hayal gıbı kısacık surecek gıbı Allah korusun

2 kere eskı eısmı ruyamda gordum
ölmüş güya ölmesini isterim acıkcası
çünkü ölmüş insan da kolay zaten keske o zaman ölseydı bı kazada bende hıcbısey ogrenmeden arada mezarına gıtseydım dua etseydım
belkı gene evlenırdım o zamanda bak daha topragı sogumadan evlendı derlerdı benı suclarlardı kı
onun uzerınde cok gunah vr artık nasıl hesap verecekse
cunku hakkım asla helal degıl

neyse ruyamda olmus tabutat goruyorum helallık ıstıyorlar benden
bakıyorum
yuzune tanıyorum ve ıcımı berbat bı uzuntu kaplıyor
ve ortuyorlar kefenle onu
2 kere aynı ruyayı gordum
artık ölecekmi öldümü nedir :KK36:

gofretto
NeMeSiS98235
darısı Elmayramın başına, onada takıntılıyım nedense, sanal manal ama içim kaynıyo bazı arkadaşlarıma :)
evet varya aynı şeyi düşündük, ve nedense onunda çok mutlu olacağına inanıyorum bundan sonraki hayatında.
İlkinde yaşadığı eksiklleri mutsuzlukları bunda yaşamayacak gibi geliyor, çokda tanımıyorum kızı ama hissiyatım böyle :)
Hatta abarttım şöyle düşünüyorum ilk evliliğinde nikahı olmuş şimdi muhteşem düğünü olacak sanki :)

Rabbim evli bekar boşanmış ne olursa olsun, aklımızı sağlımızı işimizi almasın kimseye muhtaç olmayalım, helede bir erkeğe :)

Dip not: senin akılcı yorumlarınada bayılıyorum avukat olacak hatunsun :)

NeMeSiS98235
gofretto
evet varya aynı şeyi düşündük, ve nedense onunda çok mutlu olacağına inanıyorum bundan sonraki hayatında.
İlkinde yaşadığı eksiklleri mutsuzlukları bunda yaşamayacak gibi geliyor, çokda tanımıyorum kızı ama hissiyatım böyle :)
Hatta abarttım şöyle düşünüyorum ilk evliliğinde nikahı olmuş şimdi muhteşem düğünü olacak sanki :)

Rabbim evli bekar boşanmış ne olursa olsun, aklımızı sağlımızı işimizi almasın kimseye muhtaç olmayalım, helede bir erkeğe :)

Dip not: senin akılcı yorumlarınada bayılıyorum avukat olacak hatunsun :)
sağol canım o senin zerafetin :KK16:

kadesa
NeMeSiS98235
offf zaten aşırı duygusal bi tipim mahvoldum şu anda..ağla ağla içim çıktı ya :KK14:

evet Yenidendoğdum gibi Elmayra ve Siyahbeyaz'da çok çok mutlu olurlar İnşallah..hiçbir acı sonsuza dek sürmez,yeter ki o acıyı yaşamasını bilelim.

sevcan...
Yenidendoğdum... yaşadıklarını okuyunca ıssız adam filmi geldi aklıma.... Ben hep filmlerde yaşanır sanırdım bu olayları....
O filmi izlerkende çok ağlamıştım ben yaa.....

Eşimsiz bir hayatı asla düşünemiyorum hayal etmeye kalksam iğneyi batırıyorum. Yok yok olamaz...
Ama hayat değil mi? ne getireceği belli değil. Sen evliyken de eminim hiç düşünmemiştin, Kim derdi ki boşanacaksın, bir başkasıyla evleneceksin ve eski eşinle karşılaşacaksın.....
Neyse...
Allah eşinle seni bir ömür mutlu etsin.
:KK70::KK70::KK70:

NeMeSiS98235
siyahbeyazda ağlıcak şimdi, Allah gülmelerden ayırmasın hep sonu mutlu biten hikayelere ağlayalım inşallah

qarden
YenidenDogdum
aldatmayla ılgılı
ama ıcıme dogmuyor be ne bılım co benzettım oykuyu oda benım gıbı taktımı takıyor anlasılan
en azından mutsuz olmasın yoksa gene yapacaklarından vazgecmeyecektır kendısı ıstemeden dısarıdakı mudahaleler onu cok etkılemeyecektır
merak etmesın

bır erkek olmasın zaten , cunku yanlızlıkta guzel kafayı dınlıyorsun hem cocugunu ben en azından kımseyle paylasmamıs cok guzel buyuttum oglumu cok sevıyorum

benım aglamamı asla ıstemıyor asla aglamayacaksın dıyor hem gozum kıpkırmızı kesılıyor hemde ben sen agla dıye senle evlenmeıdm dıyor
bı yanım cok kırıktı

bazen esıme boyle bır dızı veya fılm ızledıgımızdekı ızletmez benden ayrılmak ıstersen benıde egeyıde oldurebılırsın yasamak ıstemıyorum dıyorum
bırde bazen bu hayatım bana ruya gıbı gelıyor her an uyanacakmısım gıbı masal gıbı hayal gıbı kısacık surecek gıbı Allah korusun

çünkü ölmüş insan da kolay zaten keske o zaman ölseydı bı kazada bende hıcbısey ogrenmeden arada mezarına gıtseydım dua etseydım
belkı gene evlenırdım o zamanda bak daha topragı sogumadan evlendı derlerdı benı suclarlardı kı

bakıyorum

egeyi görmek istiyormu pekı hiç
senın evlılıgını hazmedemeyıp bu seferde çocuk için huzursuzlu çıkarmaya çalışıyormu??
vicdanını merhametını ve ınsanlıgını kaybetmıs bir adamdan hersey beklenır çünkü
sizi gördüğünde elındekı tepsılerı falan düşürmüş ya
ohh dedım içimden resmen yağlarım eridi,çok iyi olmuş

gofretto
YenidenDogdum

cok sukur ya oldu hepsı

3.5 aylık evlıyım

7 yas buyuktu benden

eski eşinin akrabalarına ayrıca gıcık oldum, adam 3 - 5 sene hayatını yaşayacak sen cepte hazır bekleyeceksin onu.!!!
varmı öyle dünya yaa özürleri kabahatlerinden beter.!

kadesa
NeMeSiS98235
siyahbeyazda ağlıcak şimdi, Allah gülmelerden ayırmasın hep sonu mutlu biten hikayelere ağlayalım inşallah
ağlarken müdür yardımcısı girdi içeri "hocam noldu size,birisi birşey mi dedi" diyor adamcağız.."yok hocam bir arkadaş güzel bir haber verdi de mutluluktan ağladım" dedim :)

Amin Nemesiscim..

YenidenDogdum
kızlar aman gozyaslarınıza sebeb oldum kusura bakmayın
elmayra canım ya oyle apansız kalıma gelıyorkı oda , sıyahbeyazın tum konusunu okumadım okusam herhalde bı bu yazdıgım kadar yazardım..

ıyı dıleklerınız ıcın tesekkur ederımm :KK16:

YenidenDogdum
gecen sene 19 aylıkken aradı
konum vardı hatta
2 kez bulusma oldu ben hıc gıtmedım bebegım hıc tanımadıgı ıcın korkuyor onlardan
bır dahada aramadılar
ınsallah hıcte aramaz cunku ona ıcımden gelmıyor egeyı paylasmak
tamamlayacak bıseyıde yok ege 13-14 aylıktan berı yanı aklı ermeye basladıgından berı baba olarak esımı bıldı cok sukur cokta anlatamam anca bu kadar olabılırdı dıyorum

ooo o akrabalar daha neler dedı gofrettoo hepsının burnundan fıtıl fıtıl getırdım ama :KK52::KK55:

NeMeSiS98235
YenidenDogdum
konum vardı hatta
2 kez bulusma oldu ben hıc gıtmedım bebegım hıc tanımadıgı ıcın korkuyor onlardan
bır dahada aramadılar
tamamlayacak bıseyıde yok ege 13-14 aylıktan berı yanı aklı ermeye basladıgından berı baba olarak esımı bıldı cok sukur cokta anlatamam anca bu kadar olabılırdı dıyorum

ooo o akrabalar daha neler dedı gofrettoo hepsının burnundan fıtıl fıtıl getırdım ama :KK52::KK55:
ay onlarıda anlat konu dışı mesaj sayılmaz heralde çünkü senin hikayen siyahbeyaz için yol gösterici olabilir, belki bi çoğumuzun yorumu afaki kaldı ama senin yazdıkların nerdeyse aynı şeyler

gofretto
YenidenDogdum
konum vardı hatta
bır dahada aramadılar

ohh iyi yapmışsın getir tabi, çocuk oyuncağı sanki.

YenidenDogdum
suanda ısımı yapmam lazım yaklasık 2 saatte yazdım yazıyı :)

kadesa
YenidenDogdum
konum vardı hatta
bır dahada aramadılar

canım eski eşin ağır da konuşmak istemiyorum ama sadece biyolojik baba gibi birşey bu adam.eşini baba bilmesi çok güzel bence,demek ki babalığa layık bir insan.

javelin
27-12-12, 09:12
ysmc
''Masum bir istek ''dedim çünkü birlikte kalmamalıyız falan dedı yanı annemlerın babamların bunu bılmesı
herkesın barıstıgımızı dusunmesı anlamına gelecektı .. Bu lafa karşılık bunu söylemenle ona ne anlatmaya çalıştın?
Eğer insanların bilmesi doğru olmaz dediğinde sadece bunu kimseyle paylaşmayacağım ben bir yolunu bulacağım deseydin bunu anlardımda..Sonraki söylenen masum istek ne demek..K.ç.n..ı kaldırmak başka birşey değil.
Sana şöyle diyim inanki delikanlı gibi şöyle deseydin ben seni seviyorum, bizi seviyorum mücadele etmeye çalıştım, buna daha fazla devam etme beni sevmediğine inanmıyorum sen kötü biri değilsin hep sağduyuluydun hep saygılıydın birbirimizi anlamaya çalışıp herşeyi düzeltebiliriz.Ben sonuçta gebelik ve lohusalık gibi bir süreç atlattım belki gerçekten dengemi şaşırdım sadece senin desteğine ihtiyacım vardı, ikimizinde yanlışları olabilir ama ikimizde kötü insanlar değiliz bunu deneyebiliriz..Ben sensiz sende bensiz yaşabiliriz ama ne için?Öfkelerimiz kırgınlıklarımız hatalarımız oldu bu yüzden herkes sorunlar yaşayabiliyor ama evlilik sorumluluk değil mi hayatda çok sıkıntılar olabilir senin başına birşey gelebilir, hasta olabilirsin,parasız kalabiliriz ben o zaman sıkıntı çekemem deyip çocuğu senin üstüne atıp gitmem doğru olur mu ben sana bu evliliğe söz verdim herzaman senin yanında olmaya yemin ettim hiçbirşey bu kadar basit olamaz, gerçekten düzeltmek istesen herşeyi bunu sen yapabilirsin.Şunu desen inanki hem daha çok şey söylemiş olursun hemde ona muhtaçmış gibi masum istekti yanlış anlama gibi yanlış bir cümle kurmamış olurdun...Şu şekilde daha olgun bir profil çizerdin bunları söylemene rağmen...Ben en baştan senin mesaj atmanı zaten çok yanlış bulmuştum, elinde silah olduğunda öfkelenip ateş edebilirsin sadece tetiğe basarsın sonunu düşünmezsin kolaydır çünkü, mesaj atıp aman attım gitti deyip kolaya kaçıyorsun...Bundan sonra nasıl davranman konusunda hiçbir fikrim yok yani şuan benim hissettiğim 17 yaşında bir kız böyle sevgilisine çok aşıktır adamda çok soğumuştur kız halen görüşelim neden bitti modunda mesajlar atar, o da kız ona bel bağlamasın diye yüz vermemek için hıhı ok. boşver istemiyorum işte gibi sanane istediğimde ben istediğimi yaparım deyip sallamaz mesajlar atar ya aynen öyle olmuş..
1seniseviyorum
erkekler ah bi taneside farklı cıkssa önce herseyn olur elin ayağın sonra birden kaybolur cok özlersin arayacağını umut edersin sonraları dank eder kafana o gitmiştir artık eğerki bir kadın cewresine ne yapıyım ide soruyorsa artık umutlarınında tükendiği noktadır düşünüyorumda belkide biz çok büyütüyoruz qözlermzde onları...
YenidenDogdum
konum vardı hatta
bır dahada aramadılar

Cnm ya bukadar olur dedim aynisini bende yasadim
Aldatma,aniden terketme,ailesinin "biz oglumuzun kararina saygiliyiz"demeleru ve tek bir adim dahi atmamalari
Off ya deli gibi agladim okurken simdi bunlari yazinca tum gectim kendimden
Senin o bicare yalvarmalarin,neden bulamaman,yok yaa bunun yuzunden tetketmez o diye kafanda anlamsiz cevaplar kurman
Kilo vermen,psikologlar,hocalar,bitkin anne baba
Hepsini cnm hepsini yasadim
Simdi bende kurtuldum oyle mutluyum huzurluyumki suan
Ben istedim anlasmali bosanalim dedim
Bitmisti gercekten benim icinde
Olsede donsede ben onunka yapamazdim cunku
Guvenmiyorumki
Kiziimmmm,yavrummmm allahimin bana enguzel hediyedu
Hergun onun kokusuyla uyuyorum uyaniyorum
Esku esimmi cok pisman oldu ama cokta gec oldu
Rabbimde bana seninki gibi guzel son yazsin ins

mylittlesunshine
okula gidicem hazırlanmaya başlayamadım daha, yenidendoğdum hikayeni bilmiyordum az çok tahmin ettiğimi düşünüyordum eski konulardan ama benim tahmin ettiklerim devede kulak bile değilmiş. hatta düğün fotolarını görünce ne güzel kız maşallah incecik kim bebeği var der demiştim içimden. neler yatıyormuş meğer o halinin altında.

canım benim hep mutlu ol inşallah, aslında ben biraz sana haksızlık da etmişim ilk zamanlarda küçük bebeği var yeni ayrılmış sayılır neden hemen evleniyor ki diye geçirmiştim kafamdan. yargılamak değil de garipsemek gibi düşün. hakkını helal et nolur bu olaylardan sonra insan mutluluğu kaçırmamalı diye düşünüyorum artık. bunun zamanı yok çekilen acının tarifi yok. kimse böyle bir acıyı yaşamayı haketmiyor çünkü. ha şuna da eminim size evlatlarınıza bu acıları yaşatanlar mutlu olamayacaklar görürsünüz. böyle şeylerin öbür tarafa kalmadığını, ilahi adaletin burda da işlediğini düşünenlerdenim ben.

siyahbeyaz da umarım senin gibi çok mutlu olur bir an önce. Allah kimseyi kötülerle karşılaştırmasın.

cincikk
yenidendoğdum eski eşin tam bir p... artık noktaları doldurun işte sinirlerim oynadı :S neyse sonu güzel olmuş bu hikayenin ama o eski eşin olacak deyyus insanda cinayet işleme isteği uyandırıyor :KK47:

eLmayRa
NeMeSiS98235
Benim de sana içim kaynıyo minikkuşum :KK19:

Pazartesi günü boşandım ben :)

cincikk
YenidenDogdum
aldatmayla ılgılı
merak etmesın

bı yanım cok kırıktı

bakıyorum
yok dua et ölmesin ağır ağır acı çeke çeke kıvrana kıvrana yaşasın da hergün canına ölüm istesin Allahtan Allah da canını almasın perişan etsin.

bunları yazıyorum ama aslında bu kadar kötü bir insan değilimdir ama bu tarz konularda çok acımasız oluyorum :KK50:

qarden
herkes hakettıgını yaşar
ilahi adalet öyle kuvvetli ki,zamanı gelınce arkasında yıkılan umutlar,yarım bırakılan hayatlar,gözü yaşlı eş,çocuk bırakan bu nefsini şeytana satmış adamlar hak ettiğini bulacaktır..
belki henüz olmaz,yaşar o dipsiz kuyularda alemlere dalar,benliğini yitirir ama sonra gerçekler kalır elinde bide pişmanlıklar,ama artık çok geç oldugunu anlar ve zamanında arkasında bıraktıkları umursamadıkları kadınları mutlu,yenı yuvalarında cocuklarıyla gördüklerınde
vicdan azabı pişmanlık ve hayal kırıklıklarıyla gün doldururlar,artık yaşamak denmez çünkü o hayatlara..
hem konu sahibi,hem yenıdendogdum hemde bu olay başına gelmiş tüm arkadaşlar,
allah gönlünüze göre versin,rabbim mazlumun yanındadır,siz içinizi kinle nefretle doldurmak yerine yepyenı hayatlarınıza odaklanın,
onların cezasını allah verecektir..
önünüzdekı günleri,sayılı zamanları,ugruna degmeyecek ınsanlar için kötü duygularla geçirmek kendı hayatınızı boşa saymak olur,kımsenın hayatı okadar degersız degil..
allah onları bildigi gibi yapsın..