Ödüm Koptu!!

eSmerimSin
7-12-12, 20:12
kizlar affedersiniz az önce wcdeydim ve bacak aramin hemen yaninda yani genital bölgemin yaninda sivilceye benzer birsey fark ettim..

iyice inceledim(daha dogrusu incelemeye calistim) meme ucu büyüklügünde birsey hatta meme ucuna andiriyor.. sivilce olmadigi kesin..

sivilce olsa beyazimsi olur ucu.. sktirma gibi bir sansim olur..bunda öyle bir sansim yok..

..cok ürktüm ya :18:

eSmerimSin
sastim kaldim.. :KK53: :18::18::18:

eSmerimSin
hani agrim sancimda yok o bölgemde..elleyince birseyde hissetmiyorum..

eSmerimSin
fikri olan yokmu bu konuda :KK14::KK14::KK14:

goldenpink
genital siğil olabilir google dan resimlerini araştırarak karşılaştırabilirsin ama yine de doğru teşhis için doktora gitsen iyi olur

goldenpink
ve genital siğil olma ihtimaline karşın elleyip virüsü yayma doktora gidene kadar mümkün olduğunca dokunma ve traş bıçağı ya da ağda gibi birşey değdirme oraya

eSmerimSin
goldenpink
genital siğil olabilir google dan resimlerini araştırarak karşılaştırabilirsin ama yine de doğru teşhis için doktora gitsen iyi olur

kadin doktoruna gitmem gerek sanirim bu durumda..ben hic gitmedim ama kadin doktoruna :KK43:

eSmerimSin
goldenpink
ve genital siğil olma ihtimaline karşın elleyip virüsü yayma doktora gidene kadar mümkün olduğunca dokunma ve traş bıçağı ya da ağda gibi birşey değdirme oraya

baktim simdi googldan..resimlerede baktimm evet sigil bendeki olan sey..cünkü resimdekilere cok benziyor..:KK14:

goldenpink
eSmerimSin
kadin doktoruna gitmem gerek sanirim bu durumda..ben hic gitmedim ama kadin doktoruna :KK43:
onun için gitmesen de en azından yılda bir kez genel sağlık kontrolü için gitmek gerekiyor zaten.yani öyle ya da böyle bir gün gidecektin,ve mümkün olan en kısa sürede gitsen iyi olur çok çabuk yayılan bir virüs ve bazı tipleri rahim ağzı kanserine neden oluyor.korkutmak için söylemiyorum çok çeşitli türleri var ve sadece bir kaçı buna neden oluyor ki o da eğer düzenli kontrollerini yaptırır ve siğilleri yaktırırsan çok çok düşük bir ihtimal.

tomvejerry
meme ucuna benziyor diyince benimde aklima genital sigil geldi..
bi an once doktora git. gerci bacaginin orda ciktiysa da ayni sey midir bilmiyorum. belki sadece bi sigildir. umarim ciddi bisey degildir. gecmis olsun

eSmerimSin
goldenpink
onun için gitmesen de en azından yılda bir kez genel sağlık kontrolü için gitmek gerekiyor zaten.yani öyle ya da böyle bir gün gidecektin,ve mümkün olan en kısa sürede gitsen iyi olur çok çabuk yayılan bir virüs ve bazı tipleri rahim ağzı kanserine neden oluyor.korkutmak için söylemiyorum çok çeşitli türleri var ve sadece bir kaçı buna neden oluyor ki o da eğer düzenli kontrollerini yaptırır ve siğilleri yaktırırsan çok çok düşük bir ihtimal.

okudum simdi nette bazi sitelerde cinsel yolla bulasiyormus cogu kez..

ben bakireyim ve icinde degil tam yaninda yani dis bölgede.. görüntü olarak sigil ama belirtiye göre sigil mi bilemicem ama yinede cok ürküyorum..=(

eSmerimSin
tomvejerry
meme ucuna benziyor diyince benimde aklima genital sigil geldi..
bi an once doktora git. gerci bacaginin orda ciktiysa da ayni sey midir bilmiyorum. belki sadece bi sigildir. umarim ciddi bisey degildir. gecmis olsun

tsk ederim.. ödüm koptu görünce yemin ederim yaa ..

BuzlarUlkesi
basi olusmamis sivilcedir belkid illa icii sari olacak deigl bazen olabilir o sekilde ama doktora git

eSmerimSin
BuzlarUlkesi
basi olusmamis sivilcedir belkid illa icii sari olacak deigl bazen olabilir o sekilde ama doktora git
meme ucu gibi ya böyle delikli gibi üstü minik minik delik gibi offfffffff nasil kurtulcam bundan.. git gite kafam kadar olmasinda..

bir bu eksikti!!

_Semiramis_
7-12-12, 21:12
benzer birşey geçen yıl bendede çıkmıştı canım aynen dediğin gibi ucu yok ama elime geliyodu sertlik vardı o bölgede hafiften şişti..ben onu sıktım ne yazıkki bol miktarda kan çıktı içinden (biliyorum iğrencim :KK17:) sıktıktan sonra geçti şimdi izi bile yok maşallah diyim..ama tabi sen istersen hiç oynama belki farklıdır ikimizinki bi doktora görün bakalım :KK31:

goldenpink
eSmerimSin
okudum simdi nette bazi sitelerde cinsel yolla bulasiyormus cogu kez..

ben bakireyim ve icinde degil tam yaninda yani dis bölgede.. görüntü olarak sigil ama belirtiye göre sigil mi bilemicem ama yinede cok ürküyorum..=(
bulaşması için cinsel birleşme olması şart değil sürtünme yoluyla da bulaşır yani temas yeterli bulaşması için.sakın sıkayım falan da deme kanarsa kanla birlikte yayılır virüs diğer bölgelere de.

lakeoftears
eSmerimSin
tsk ederim.. ödüm koptu görünce yemin ederim yaa ..
sakin ol ,panik yapma ve doktora görün ,bazen herkeste böyle şeyler olur ilk etapta aynen senin gibi büyük bir şok yaşarız ancak tedavisi yapıldıktan sonra unutuuur gideriz.Seninki de böyle birşeydir eminim.Bir an önce doktora git.

yamukprenses
bendede 2-3 gündür tam vajinanın başlangıç yerinde yani klitorsin üstünde bir acı vardı,dün baktım sivilce gibi birşeydi,biraz inceledim sıkmaya çalıştım falan,bugün bir baktım biraz altında aynısından yine oluşmuş,moralim bozuldu.içi beyaz gibi ama tam bembeyaz değil,ne olduğunu anlamadım,2-3 gün önce jiletle acele almıştım acaba ondan olabilirmi?

tamda bu ay 2.tüp bebeğe başlıycaktım,reglimin gelmesini bekliyorum,korktum bak şimdi.

Orbii
Vajinal uçuk olabilir canım ama en kısa zamanda dr gitmelisin

sedaecrin
Yağ bezesi de olabilir canım.Zararsız bir şey eğer öyleyse şayet

EbediMutluluk
bende çok çıkar o sivilceler hatta çıban gibi kocaman, patlatırım geçer :)
tabi seninkini bilemem.

TersAlfabe
7-12-12, 22:12
Vücudun farklı bölgelerinde de meme ucu oluşabiliyor; biliyorsunuz değil mi? Lenf bezlerinin olduğu tüm noktalarda körelmiş meme uçlarının çıkması muhtemel. İnternetten araştırın, ne olduğunu öğrenmek için de mutlaka doktora gidin.

WOLFROG
TersAlfabe
Vücudun farklı bölgelerinde de meme ucu oluşabiliyor; biliyorsunuz değil mi? Lenf bezlerinin olduğu tüm noktalarda körelmiş meme uçlarının çıkması muhtemel. İnternetten araştırın, ne olduğunu öğrenmek için de mutlaka doktora gidin.
House dizisinde bununla ilgili bir bölüm var. :KK1:

raiinbow
Sivilce, yağ bezesi, kıl dönmesi vb.. Mesela bende kıl dönmesi sivilce gibi görünüyo, zonk zonk atıyo ağrısı. Annemde de uçlanıp uzuyo böyle dışa doğru. Ben genital bölge yakınında olunca da cildiyeye gidiyorum:44:Bence doktora git, insanın içi rahat etmiyo yoksa:26:
Geçmiş olsun:KK31:

eSmerimSin
goldenpink
bulaşması için cinsel birleşme olması şart değil sürtünme yoluyla da bulaşır yani temas yeterli bulaşması için.sakın sıkayım falan da deme kanarsa kanla birlikte yayılır virüs diğer bölgelere de.
kımsenın organı o bölgeme degmedı yanı baskasından bulasma ıhtımalı sıfır.. ayrıca hergün dus alıyorum hanı pıs bırısı olsam hıjyen dıcem ama bılemedım durduk yere neden böyle bırseyle karsılastım anlamadım..=( yınede tskler yardımın ıcın..