TEST

Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Semblante
22-03-13, 21:03
Arkadaşlar diyet yapmayıp callanı uygulayan var mı acaba?

busean
22-03-13, 22:03
Semblante
O benim :) Diyet yapma girişimlerim oldu ama beceremiyorum ben diyet yapmayı :) Benim sonuçlarım sıfır diyetsiz :)

Semblante
23-03-13, 08:03
busean
O benim :) Diyet yapma girişimlerim oldu ama beceremiyorum ben diyet yapmayı :) Benim sonuçlarım sıfır diyetsiz :)
Canım az da olsun dikkat etmeye çalışıyor musun?
Göbeğin ne durumda. Ben 20 kilodan fazla verdim. Hafif çıkantılık yapan bir göbeğim mevcut. Fazla yersem çıkıyor ortaya.
Callanda da 4 saat yaptım henüz fark görmek için erken.
Sen callanı uzun süre yapmış biri olarak göbek bölgesine ne kadar etkili olduğunu söyleyebilirsin rahatlıkla.
Karın hareketleri bayağı ağır çünkü.

busean
23-03-13, 10:03
Semblante
Canım az da olsun dikkat etmeye çalışıyor musun?
Göbeğin ne durumda. Ben 20 kilodan fazla verdim. Hafif çıkantılık yapan bir göbeğim mevcut. Fazla yersem çıkıyor ortaya.
Callanda da 4 saat yaptım henüz fark görmek için erken.
Sen callanı uzun süre yapmış biri olarak göbek bölgesine ne kadar etkili olduğunu söyleyebilirsin rahatlıkla.
Karın hareketleri bayağı ağır çünkü.
Hayır canım yaa keşke dikkat edebilsem ama dikkat bile edemiyorum :KK43: daha dün gece tatlı yedim.
Callanetics diyetsiz bu kadar etki etmeseydi belki diyet bile yapabilirdim. Zaten değişim yaptığı için fazla sıkmıyorum galiba kendimi.
Benim karından pek sorunum yok. Karın hareketlerini arada yapıyorum ama yaptığım zaman daha bir düzleştiğini hissediyorum.
20 kilo iyi vermişsin. Senin şimdi sıkılaşman lazım :) 4 saat sonuç almak için çok erken. 2 ay sonra belli olur. Ama düzenli yapmalısın :) Hemen sonuç alamayınca bırakmak yok :)

lotus35
23-03-13, 13:03
busean
Bayadır yazmadığımı fark ettim. Ben devam ediyorum hala. Bugün 102. süperi yaptım :) 100ü geçince ölçü alırım diye düşünüyordum. Yakında yeni ölçülerimle geleceğim :)
Yeni ölçülerinle bekliyoruz seni buseancım :KK66:

violettt
merakla bekliyoruz canım:) benim düzensizleşti yine,7 gün yapmıştım sonra birkaç gün yapamadım ama tibete tam gaz devam:KK66:)
Tibet'in faydasını görmeye hissetmeye başladınmı violetttcim ?

busean
Düzene koymak lazım. Yaz geliyor :)
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim.html#top
şu topice bakmanı tavsiye ederim :) Baştan başlayarak okumadım ama son sayfalara göz gezdirdim. Güzel motivasyon veriyorlar :KK9:
Kesinlikle böyle örneklere göz atmalı.bu değişimler yapabiliriz duygusunu çok iyi besliyor bence.

tienen
ben superin videosunu bulamadigim icin hic yapamadim :KK43:
Önceki başlıkta da defalarca süperi paylaştım bu başlığımızın ilk sayfasında da paylaştım.

Tekrar bi ilk sayfaya göz atarsan super callanı indirebileceğin linkleri görebilirsin.

Semblante
23-03-13, 18:03
busean
Hayır canım yaa keşke dikkat edebilsem ama dikkat bile edemiyorum :KK43: daha dün gece tatlı yedim.
Callanetics diyetsiz bu kadar etki etmeseydi belki diyet bile yapabilirdim. Zaten değişim yaptığı için fazla sıkmıyorum galiba kendimi.
Benim karından pek sorunum yok. Karın hareketlerini arada yapıyorum ama yaptığım zaman daha bir düzleştiğini hissediyorum.
20 kilo iyi vermişsin. Senin şimdi sıkılaşman lazım :) 4 saat sonuç almak için çok erken. 2 ay sonra belli olur. Ama düzenli yapmalısın :) Hemen sonuç alamayınca bırakmak yok :)
Anladım canım çok iyi o zaman :)
Bugün 5. saatimi yaptım. Düzenli yapmayı çok istiyorum.
İnşallah devam edeceğim bakalım.
Sen etkiyi ne kadar süre yaptıktan sonra farkettin peki?

violettt
23-03-13, 22:03
lotus35
Yeni ölçülerinle bekliyoruz seni buseancım :KK66:

Tibet'in faydasını görmeye hissetmeye başladınmı violetttcim ?

Kesinlikle böyle örneklere göz atmalı.bu değişimler yapabiliriz duygusunu çok iyi besliyor bence.

Önceki başlıkta da defalarca süperi paylaştım bu başlığımızın ilk sayfasında da paylaştım.

Tekrar bi ilk sayfaya göz atarsan super callanı indirebileceğin linkleri görebilirsin.
canım tibeti ilk yaptığım zamanlarda enerji patlaması hissetmiştim,baş ağrılarım vardı ve günlerce sürdü şuan ise ara ara yokluyor beni.7.tekrardayım ama farklı bir şey şuan yok gibi:44: zamanla belki daha iyi hissederim diye düşünüyorum.eşim de yapıyor benden önce başladı,bana artık daha rahat nefes alabildiğini söyledi,küçükken burnu kırılmış ve bu yüzden sağlıklı nefes alamıyordu ama şuan daha iyi.tabi ameliyattan kaçışı da yok,biraz korkuyorda:KK1:

busean
23-03-13, 23:03
Semblante
Anladım canım çok iyi o zaman :)
Bugün 5. saatimi yaptım. Düzenli yapmayı çok istiyorum.
İnşallah devam edeceğim bakalım.
Sen etkiyi ne kadar süre yaptıktan sonra farkettin peki?
1 ay içinde toparlanmayı hissetmiştim canım. 2. ayda süpere geçince daha fazla etkisi oldu. Daha fazla inceldim.
Diyet hiç yapmadım ama şu son 1 ayda yemem çok azaldı. Düzenli yiyemiyorum ve az yiyorum.
Mesela bu akşam sadece yarım tabak makarna yedim. Ya da sadece çorba içiyorum. Ama bilerek böyle yapmıyorum. İştahım çok azaldı. Ben sadece tatlıya hayır diyemiyorum.
Annemle bir iki aydır görüşmüyorduk. Geçen hafta ona gittim. Bu sefer seni çok zayıf gördüm dedi.
Biraz diyetle etkiyi çok daha kısa sürede görürsün. Yeter ki düzenli yap.

lotus35
violettt
canım tibeti ilk yaptığım zamanlarda enerji patlaması hissetmiştim,baş ağrılarım vardı ve günlerce sürdü şuan ise ara ara yokluyor beni.7.tekrardayım ama farklı bir şey şuan yok gibi:44: zamanla belki daha iyi hissederim diye düşünüyorum.eşim de yapıyor benden önce başladı,bana artık daha rahat nefes alabildiğini söyledi,küçükken burnu kırılmış ve bu yüzden sağlıklı nefes alamıyordu ama şuan daha iyi.tabi ameliyattan kaçışı da yok,biraz korkuyorda:KK1:
Geçmiş olsun eşine.umarım işine yarıyordur bu Tibet :KK66: bu arada 21 tekrara ulaştığında tüm yan etkileri geçiyormuş sabırla beklerseniz tam etkileri görürsünüz inşallah.sonucu bildirirsen sevinirim violetttcim :KK66:

lotus35
busean
1 ay içinde toparlanmayı hissetmiştim canım. 2. ayda süpere geçince daha fazla etkisi oldu. Daha fazla inceldim.
Diyet hiç yapmadım ama şu son 1 ayda yemem çok azaldı. Düzenli yiyemiyorum ve az yiyorum.
Mesela bu akşam sadece yarım tabak makarna yedim. Ya da sadece çorba içiyorum. Ama bilerek böyle yapmıyorum. İştahım çok azaldı. Ben sadece tatlıya hayır diyemiyorum.
Annemle bir iki aydır görüşmüyorduk. Geçen hafta ona gittim. Bu sefer seni çok zayıf gördüm dedi.
Biraz diyetle etkiyi çok daha kısa sürede görürsün. Yeter ki düzenli yap.
İşte tamda benim sorunum.ben de hayır diyemiyorum tatlıya tek zayıf noktam bu :KK43: yoksa çok yemek yiyen biri değilim.hepimizin derdi herhalde bu tatlı meselesi...

busean
24-03-13, 10:03
lotus35
İşte tamda benim sorunum.ben de hayır diyemiyorum tatlıya tek zayıf noktam bu :KK43: yoksa çok yemek yiyen biri değilim.hepimizin derdi herhalde bu tatlı meselesi...
Evet canım :KK43: Çok yemiyorum. Mesela bazı şeyler iyice alışkanlık oldu bende. Hamur işiyle aram yok, tuz kullanmam, genelde çavdar ekmeği yiyorum. Bunlar tamam da basenin en büyük dostu şeker zaten :KK43: Şekeri tamamen çıkarmamız lazım :KK43:

lotus35
24-03-13, 14:03
busean
Evet canım :KK43: Çok yemiyorum. Mesela bazı şeyler iyice alışkanlık oldu bende. Hamur işiyle aram yok, tuz kullanmam, genelde çavdar ekmeği yiyorum. Bunlar tamam da basenin en büyük dostu şeker zaten :KK43: Şekeri tamamen çıkarmamız lazım :KK43:
Aynen benimde aram yok hamur işiyle.ekmek bile yemem zoraki kahvaltıda 1-2 dilim etimek yerim.basen değilde benim mide kısmımı seviyo şeker hemen göbiş ve mide beliriyo. Bazen çok sıkı kural uygulayıp sadece haftada 1 kez tatlı yiyiyorum bazen de kurallardan bunalıp ipin ucunu kaçırıyorum. Ama biliyorum ne kadar zararlı olduğunu.önemli olan nefsimize hakim olmak :KK66:
Öpüldün violetttcim...her tatlı yediğimde aklıma geliceksin vicdan yapıp az yiycem emin ol :KK66:

lamar
24-03-13, 18:03
kızlar dun ıtıbarıyle callan a basladım. ılk ızlenımler:
zaten pılates yaptıgım için cok zorlanmadım, ancak calısan bolgeleri hıssettım, etkili olacak kesın.. sadece ,pelvıs çemberı hareketıydı sanırım, onu yapınca herkesle bırlıkte ben de vaaaoooaaavv dedım yordu:) yanmaları hıssettım , doğru yaptıgımı hıssedınce de daha bı heveslendım. hareketler her gecen gun oturacak yapıldıkca... kısaca cok ıse yarayacagını dusunuyorum. vesıle olan herkese tesekkurler.:KK52::KK52::KK52::KK52:

lamar
ertesı gun ızlenımlerı: sabah kollarımda ve sırt bolgemde agrıyla uyandım. pılateste kol egzersızlerı var fAKAT kolumun tamamen farklı bolgelerı calısmıs. sevındırıcı ,ama yorgun hıssedıyorum yıne de oyuzden bugun hıcbırsey yapmaıdım sadece yuruyus yaptım. bıde karın egzersızlerı yaparken boynumu uzun sure yukarıda tutmakta zorlandım . bu konuda onerısı olan var mı bugun ozellıkle boyun kaslarım tutulmus gıbı.

busean
lamar
ertesı gun ızlenımlerı: sabah kollarımda ve sırt bolgemde agrıyla uyandım. pılateste kol egzersızlerı var fAKAT kolumun tamamen farklı bolgelerı calısmıs. sevındırıcı ,ama yorgun hıssedıyorum yıne de oyuzden bugun hıcbırsey yapmaıdım sadece yuruyus yaptım. bıde karın egzersızlerı yaparken boynumu uzun sure yukarıda tutmakta zorlandım . bu konuda onerısı olan var mı bugun ozellıkle boyun kaslarım tutulmus gıbı.
İlk günler ağrı olması çok normal. Bugün de yapsaydın iyi olurdu çünkü yaptıkça ağrı azalıyor. 4 güne bir şey kalmaz. Boynunu tek elinle destekleyebilirsin hareketi çok bozmadan.

nnnyyy
24-03-13, 19:03
lamar
canım, yeni başlayanlarda boyunda ağrı normal onlara boynu elle desteklemeyi öneriyoruz ama pilates yapan birinde fazla ağrı beklemem açıkcası.
boyun açısından pilatesteki karın hareketlerinden daha yorucu değildir, mesela hundered yaparkende bu kadar süre boyun yukarda kalıyor onu yaparken ağrı yoksa bunu yaparkende olmamalı, öne doğru kıvrılırken boynunu uzatmış, çektirmiş olabilir misin? başlangıç pozisyonunu aldıktan sonra boynunu, omuzları sıkmadan sadece göğüs altı- pubik arasındaki kasları kullanarak kendini öne kıvırmalısın(ilk zamanlar sadece mide üstü yanar sonra orta en son alt karın yanar incelmede bu sırayla olur)
ilk başta kaslar zayıf olduğu için yapmak zor tabii, sırt ve göğüs kaslarınıda fazlasıyla kullanırsın ama boyun ve kalçayı işe karıştırmamak lazım.

pumacan
25-03-13, 10:03
kızlar bende aranıza yeni katıldım yazılarınızı okuyunca başlamaya karar vermiştim iyikide başlamışım.bugün onuncuyu yaptım hemen herkes inceldiğimi farketti pantolonum bollaştı göğsümün altı boşaldı bu kadar çabuk etki etmesi inanılmaz gerçekten,hepinize çook teşekkür ediyorum

lotus35
25-03-13, 11:03
pumacan
kızlar bende aranıza yeni katıldım yazılarınızı okuyunca başlamaya karar vermiştim iyikide başlamışım.bugün onuncuyu yaptım hemen herkes inceldiğimi farketti pantolonum bollaştı göğsümün altı boşaldı bu kadar çabuk etki etmesi inanılmaz gerçekten,hepinize çook teşekkür ediyorum
Armamıza hoşgeldin :KK66:
etkiyi görmen mükemmel.ben 5. günden itibaren değişimi hissetmiştim. darısı yapmayanların başına...

lotus35
Semblante
çoğumuz diyet yapmadan callana devam ediyoruz.ben diyetten çok callandan fayda gördüm açıkcası. ne zaman diyet yapsam bi süre sonra ipin ucunu kaçırabiliyorum ama en azından bu diyetler sayesinde sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirdim.

o yüzden mesela şu an tatlı yeme konusu dışında kendime yasak getirmiyorum.
diyetsiz yaparsan sıkılaşma mutlaka olur ama kilo vermek için ya kardiyo bir sporla destekle yada cardio callanetics yaparak hem kardiyo sporunu hemde sıkılaşma ve esnekleşme işine yarayan callanı bi arada yapmış olursun :KK66: nacizane tavsiyem budur :KK66:

lotus35
busean
İlk günler ağrı olması çok normal. Bugün de yapsaydın iyi olurdu çünkü yaptıkça ağrı azalıyor. 4 güne bir şey kalmaz. Boynunu tek elinle destekleyebilirsin hareketi çok bozmadan.
busean arkadaşıma katılıyorum..ben ilk gün sonrası bacaklarımın çok acıdığını hissetmiştim..2-3 güne geçer ağrıların.hamlıktan zaten onlar, vücut alışınca ağrının a'sı bile olmıycak..

bitanemo
insallh bugun baslıyorum akalım ne kadar sürede etkisini göreceğim hazirana kadar yapsam aralıksız nasıl bir etki görürüm 40 bedenim 36a düşermiyim dersiniz eski halime bir dönsem diyette yapıcam diyet demeyelim sağlıklı besleneceğim bakalım neler olcak

busean
25-03-13, 12:03
bitanemo
insallh bugun baslıyorum akalım ne kadar sürede etkisini göreceğim hazirana kadar yapsam aralıksız nasıl bir etki görürüm 40 bedenim 36a düşermiyim dersiniz eski halime bir dönsem diyette yapıcam diyet demeyelim sağlıklı besleneceğim bakalım neler olcak
Neden olmasın her şey senin elinde :) Hazirana 2-3 var. Her gün düzenli yapsan taş gibi olursun :) Ben 2 ayda 5 cm incelttiğimi tekrar söyliyim de gaza gel biraz :KK9: Diyet de yaparsan müthiş olur.

bitanemo
25-03-13, 12:03
busean
neden olmasın her şey senin elinde :) hazirana 2-3 var. Her gün düzenli yapsan taş gibi olursun :) ben 2 ayda 5 cm incelttiğimi tekrar söyliyim de gaza gel biraz :KK9: Diyet de yaparsan müthiş olur.
ayyy insallh yaaa görümcemin karsısına fit cıkmalıyım ahım varr

lamar
25-03-13, 13:03
nnnyyy
canım, yeni başlayanlarda boyunda ağrı normal onlara boynu elle desteklemeyi öneriyoruz ama pilates yapan birinde fazla ağrı beklemem açıkcası.
boyun açısından pilatesteki karın hareketlerinden daha yorucu değildir, mesela hundered yaparkende bu kadar süre boyun yukarda kalıyor onu yaparken ağrı yoksa bunu yaparkende olmamalı, öne doğru kıvrılırken boynunu uzatmış, çektirmiş olabilir misin? başlangıç pozisyonunu aldıktan sonra boynunu, omuzları sıkmadan sadece göğüs altı- pubik arasındaki kasları kullanarak kendini öne kıvırmalısın(ilk zamanlar sadece mide üstü yanar sonra orta en son alt karın yanar incelmede bu sırayla olur)
ilk başta kaslar zayıf olduğu için yapmak zor tabii, sırt ve göğüs kaslarınıda fazlasıyla kullanırsın ama boyun ve kalçayı işe karıştırmamak lazım.
once mıdede kı yanmayı hıssettım zaten. hatta kendı kendıme alt karın calısmıyor mu acaba dedım ama soledıgıne gore ılerde calısacak.. ben hundred yaparken de 70 ten sonra boynumu ındırıyorum yerde devam edıyorum yukarda tutamıyorum uzun sure , keza makası yaparken de oyle oyuzden callanı yaparken de boynumu cok tutamadım. yavas yavas daha cok tutabılırm heralde belkı de dedıgın gıbı one fazla geldım.

pumacan
25-03-13, 13:03
busean
Neden olmasın her şey senin elinde :) Hazirana 2-3 var. Her gün düzenli yapsan taş gibi olursun :) Ben 2 ayda 5 cm incelttiğimi tekrar söyliyim de gaza gel biraz :KK9: Diyet de yaparsan müthiş olur.
busean sen 6 gün yapıp birgün mü ara verdin?ara verince daha mı etkili olur , 5 cm heryerinden mi inceldin eminim taş gibi olmuşundur :)

busean
25-03-13, 14:03
bitanemo
ayyy insallh yaaa görümcemin karsısına fit cıkmalıyım ahım varr
:KK9::KK9::KK9: Hadi bakalım. Düzenli yaparsan istediğin gibi çıkarsın :KK34:

pumacan
busean sen 6 gün yapıp birgün mü ara verdin?ara verince daha mı etkili olur , 5 cm heryerinden mi inceldin eminim taş gibi olmuşundur :)
Ona çok dikkat etmiyorum. Bazen 6 günün sonunda ara veriyorum bazen 10-15 değişiyor :) Genelde çok yorgun olduğum gün ara veriyorum. Nasıl rahat hissedersen. Ben ara vermeden daha iyiyim sanki :)

5 cm basenden gitti. 3 cm üst bacak ve kalçadan. Gerçekten taş gibi oldum :) Bacaklarımda özellikle büyük değişim var. Sıkılaşma bacağımdan başladı basene kadar çıktı. Popoya da çıktığında ben tamamım :KK1:

tarmasirin
25-03-13, 15:03
kızlar sık kullanılanlar bölümüne eklediğim callanetics eğzersizleri bilgisayarım değişince haliyle kayboldu.yeniden ilk başlayanlar için link atsanız,çok makbule geçer.

busean
25-03-13, 15:03
tarmasirin
kızlar sık kullanılanlar bölümüne eklediğim callanetics eğzersizleri bilgisayarım değişince haliyle kayboldu.yeniden ilk başlayanlar için link atsanız,çok makbule geçer.
İlk sayfada linkler var. Denediniz mi?

tarmasirin
25-03-13, 16:03
onlar ücretli linkler ama

Semblante
25-03-13, 18:03
Arkadaşlar 7/ 10 nuda yaptım :KK8:
1 hafta olmuş yapmaya başlayalı, inanamıyorum kendime.
İlk kez 2 yıl önce denemiştim callanı, daha tamamlamadan öyle kötü olmuştum ki bırakmıştım. Bir daha da cesaret edip yapamadım. Ta ki 1 hafta öncesine kadar.

Çok istiyordum yapmayı, etkilerini okumuştum pek çok yerde.
Bu kez pes etmedim, yine zorlandım ilk başta 2-3 gün ağrıdı her yerim ama bırakmadım.
:KK45:

Henüz 1 hafta olmasına rağmen etkilerini hissediyor gibiyim. Benim en sorunlu bölgem göbek çevresi. Şu can simidi dediğimiz yerler özellikle. Şimdi bakıyorumda daha bir derlendi toplandı sanki. :KK31:

Bundan sonrada devam edeceğim düzenli olarak inşallah. :nazar:

Bu kadar yaptım, 1 haftayı atlattım ya, artık hiç bırakmamam lazım. :KK55:

tarmasirin
25-03-13, 18:03
bana yollayacak bir arkadaşı bekliyorum halen.

pumacan
25-03-13, 19:03
Ona çok dikkat etmiyorum. Bazen 6 günün sonunda ara veriyorum bazen 10-15 değişiyor :) Genelde çok yorgun olduğum gün ara veriyorum. Nasıl rahat hissedersen. Ben ara vermeden daha iyiyim sanki :)

5 cm basenden gitti. 3 cm üst bacak ve kalçadan. Gerçekten taş gibi oldum :) Bacaklarımda özellikle büyük değişim var. Sıkılaşma bacağımdan başladı basene kadar çıktı. Popoya da çıktığında ben tamamım :KK1:
maşallah sana inş bende senin gibi düzenli yaparım başladığım birşeyin devamını zor getiririm genelde ama burdaki yazılar çok motive ediyo

pumacan
26-03-13, 06:03
günaydın arkadaşlar hepinize antepten bol güneşli sporlu bir gün geçirirsiniz inşallah :KK9: bugün 11 i yapacağım inş sizler kaçıncıyı yapıyorsunuz

pumacan
26-03-13, 06:03
tarmasirin
canım bende link yok ben callanetics 10 hour challallenge dublaj altyazı diye aramıştım googledan bi öyle dene belki çıkar

krizantem20
26-03-13, 07:03
bende bugun callanetics e baslamak ıstıyorum youtube dan 58 dakıkalık bı vıdeo buldum onunlamı baslamam gerekıyo yoksa baska bı hazırlık vıdeosu falan varmı sıtedekı lınklerı acamadım yada ucretlı dıuyo. banada yardımcı olurmusunuz nerden nasıl baslamam gerekıyor?

lotus35
26-03-13, 08:03
tarmasirin
busean
İlk sayfada linkler var. Denediniz mi?
tarmasirin
onlar ücretli linkler ama
ÜCRETLİ DEĞİL!!!ücretli linki niye paylaşalım ayrıca.burda amaç birbirimize faydalı olmak zaten.

Reklam çıkıyo o sayfayı yani reklam sayfasını kölesinden kapatıp arkada açık kalan sayfadan indirebilirsiniz.

lotus35
26-03-13, 09:03
Tekrar yazmak istedim.

İlk sayfadaki linklerin tamamı çalışır durumda.

indirmek için açtığınızda sıradan indirmeyi seçin.

Reklam sayfası çıkıyo onu köşesinden kapatın.

Daha sonra açık kalan sayfada saniyelerin geri doğru saydığını göreceksiniz.

Geri sayım bittiğinde indirme yapabilirsiniz.

lotus35
26-03-13, 09:03
Linklerde problem görürseniz burdan link göndermeyi istemek yerine lütfen bana bi msj atın.problemi gidermek için elimden geleni yaparım, en kötü ihtimal videoyu mail adresinize gönderirim.

lion81
26-03-13, 10:03
Kaçıncı call ı yapıyorum bilmiyorum geçen hafta 1 2 gün yapamadım ama yine devam tabi.Sevmeye başladım ben bu call teyzeyi her ne kadar sıkılsamda videonun sesini kısıp açıyorum hareketli bi müzik öyle tamamlıyorum bırakmamak sıkılmamak için renk katmaya çalışıyorum.

lotus35
26-03-13, 11:03
lion81
Kaçıncı call ı yapıyorum bilmiyorum geçen hafta 1 2 gün yapamadım ama yine devam tabi.Sevmeye başladım ben bu call teyzeyi her ne kadar sıkılsamda videonun sesini kısıp açıyorum hareketli bi müzik öyle tamamlıyorum bırakmamak sıkılmamak için renk katmaya çalışıyorum.
Çok iyi yöntem :KK66: bende ilk başladığım zamanlar hareketlerin nası yapıldığını öğrendikten sonra videoyu izlerken sesi kapatıyodum.laptopumda spor müzik dosyası yaptım ve hareketli yabancı müzikleri oraya koydum.ordaki müzikleri dinleyerek spor yapmak çok zevkli.şimdi videoya bakmadan yapıyorum ama yine müzikle yapıyorum :KK66:

busean
26-03-13, 12:03
lion81
lotus35
Çok iyi yöntem :KK66: bende ilk başladığım zamanlar hareketlerin nası yapıldığını öğrendikten sonra videoyu izlerken sesi kapatıyodum.laptopumda spor müzik dosyası yaptım ve hareketli yabancı müzikleri oraya koydum.ordaki müzikleri dinleyerek spor yapmak çok zevkli.şimdi videoya bakmadan yapıyorum ama yine müzikle yapıyorum :KK66:
Başta ben de çok sıkılıyordum videodan :) Hareketleri kavradıktan sonra videodan yapmadım bir süre. Ama artık özellikle video ile birlikte yapmaya çalışıyorum. Çünkü video ile yapmadığım zaman hareketleri daha hızlı yapmaya meylediyorum :) Ve callan teyzenin komutları çok faydalı oluyor. Mesela omuzlarınızı gevşetin dediğinde kendimi kastığımı fark ediyorum ve düzeliyorum. O söylemese pelvis kalkmayacak belki de :KK53: Bu bakımdan iyi oluyor. Ama ritmi oturttuysanız sorun yok tabi :KK34:

lion81
26-03-13, 12:03
lotus35
Evet benimde bilgisayarımda çok canlı hareketli müzik dosyam var dj Tiesto'dan tut daha neler neler tekno müzik disco müzik ooofff neler neler hatta mp3 ümede yükledim her an dinliyorum hatta mutfakta iş yaparken temizlik yaparken bile dinliyorum.Kocama gına geldi sen genç kızmısın ki çıslak çıslak müzik dinliyon koca kadın oldun bu ne diye dalga geçiyo napiyim müzik benim ruhumun aynası.Müzikle ruhumda coşuyo napiyim 31 yaşındayım ama içim çocuk hala.

Semblante
26-03-13, 17:03
8 / 10. :KK8:

Arkadaşlar daha başlayalı 8 gün oldu ama sanki ilk etkileri bacaklarımda hissediyor gibiyim. Bacaklarım inceliyor gibi. Sorunlu bölgelerimden biri bacaklar. İnceldiğini görürsem yazın sadece şort, etek, elbise üçlüsünü giyerim sadece. :KK12:

lamar
26-03-13, 22:03
3. gn bıttı............

lamar
26-03-13, 22:03
3. gn bıttı............

pumacan
27-03-13, 08:03
kızlar sanki yeniden kalınlaştım bugün,hareketleri artık zorlanmadan yapıyorum artık etki etmiyor mu acaba of ya çok canım sıkıldı

tarmasirin
27-03-13, 08:03
lotus35
Linklerde problem görürseniz burdan link göndermeyi istemek yerine lütfen bana bi msj atın.problemi gidermek için elimden geleni yaparım, en kötü ihtimal videoyu mail adresinize gönderirim.
tekrar merhaba size mesaj yollamak istedim ama 100 mesaj yollama zorunluluğu olduğu için yollayamadım.sizden ricam tarmasirin@hotmail.com adresine siz türkçe dublajlı ya da alt yazılı video yollarsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

busean
27-03-13, 11:03
pumacan
kızlar sanki yeniden kalınlaştım bugün,hareketleri artık zorlanmadan yapıyorum artık etki etmiyor mu acaba of ya çok canım sıkıldı
Kalınlaşmamışsındır canım sana öyle geliyordur :) Sadece zorlanmadan yapman doğru yapmadığını gösteriyor olabilir. Callan teyzenin komutlarına uymaya çalış. Aceleye getirme.
6. ayım süperde hala zorlanıyorum ben :KK53: Daha doğrusu tam anlamıyla yapabildiğim için zorluyor. Kolay hareket yok. Hareketleri kavradığında daha da zorlandığını göreceksin. Her kasında yaptığın hareketi hissedeceksin. Daha çok yeni, zamanla :KK34:

pumacan
27-03-13, 14:03
busean
Kalınlaşmamışsındır canım sana öyle geliyordur :) Sadece zorlanmadan yapman doğru yapmadığını gösteriyor olabilir. Callan teyzenin komutlarına uymaya çalış. Aceleye getirme.
6. ayım süperde hala zorlanıyorum ben :KK53: Daha doğrusu tam anlamıyla yapabildiğim için zorluyor. Kolay hareket yok. Hareketleri kavradığında daha da zorlandığını göreceksin. Her kasında yaptığın hareketi hissedeceksin. Daha çok yeni, zamanla :KK34:
evet canım bana öyle gelmiş biraz spor yaptım diye doğumdan önceki giysilerimi giyebilirim sandım.12 kilo fazlam var şu anda bu sporla inş sıkılaşırım okadar,diyet yapamıyorum emzirdiğim için,hareketleride ilk günlerdeki gibi çok zorlanmıyorum yoksa biraz zorlanıyorum özellikle pelvis hareketlerinde yaparken çok komik gözüküyorum galiba geçen eşim yaparken yakaladı çok güldü :KK53:
sen bekarsın galiba bol bol vaktin oluyordur ben sporun ortasında bazen oğluşumu emziriyorum uyanınca kedi gibi ağlıyo dayanamıyorum

lotus35
27-03-13, 14:03
tarmasirin
tekrar merhaba size mesaj yollamak istedim ama 100 mesaj yollama zorunluluğu olduğu için yollayamadım.sizden ricam tarmasirin@hotmail.com adresine siz türkçe dublajlı ya da alt yazılı video yollarsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.
Tabiki gönderirim.ama ilk sayfada linkler mevcut.

aramıza yeni katıldığınız için ve sanıyorum ki internetle aranızın pek iyi olmadığı içln bu seferlik Mail gönderiyorum.akşam gelen kurunuzu kontrol edin.bi sorun olursa da buran yazabilirsiniz :KK66: şimdiden güle güle kullanın...