TEST

2013 Eylül Anneleri

derrrya
25-01-13, 20:01
princesceylin
hadi yaaa :))) ne güzeelll :) bana doktor 15 gün sonra gelince dedi niyeki acaba heralde uğraşmak istemedi kesenin büyüklüğü ne kadar senin ? :) sat 8 aralıkdı değilmi seninde ?
Aynı değilmiyiz:26::26:seninkiler kaç..?

derrrya
princesceylin
heee tmm anladıııımmmm sen benden 2 gün öndesin :))) bakalım dur cinsiyetlerinide söyleyeceğimiz günler geliceek inşallaaaahhhhhh :KK16: :)))
Ayyy inş cnmmmmm:KK16:nasıl gidiyo aşerme felan varmı bulantı:26:bende tatlıdan ziyade tuzlu ekşi şeyler yemek istiyorum bulantıda az oluyo bazen geliyo gidiyo..iştah azalması oldu biraz sanki..

princesceylin
derrrya
Cnm benim sat 6 aralık...gebeliğimde 7+2 günlük yani 7 haftalık bebişim 7mm
bu arada bende çok kötü grip oldum bide mide bulantılarım başladı ooff çok kötü bişeymiş yaa hiçbişi yiyemiyorum midem alt üst oldu iyice bide hastalık çıktı ilaç kullanmıyorum ama iiyice bitkin düştümm.. :KK43:( senin bulantıların felan varmı kokular falan dokunuyomu?

princesceylin
derrrya
Ayyy inş cnmmmmm:KK16:nasıl gidiyo aşerme felan varmı bulantı:26:bende tatlıdan ziyade tuzlu ekşi şeyler yemek istiyorum bulantıda az oluyo bazen geliyo gidiyo..iştah azalması oldu biraz sanki..
aayy valla aşerme arada oluyodu şimdi bulantılar arttı iyicee çok kötüü yaa olmaz heralde diyodum ilk zamanlar bu kadar yoktu ama şimdi çok kötü ya herşeye midem bulanıyo bişey yiyip içemiyorum :KK43:(

derrrya
princesceylin
bu arada bende çok kötü grip oldum bide mide bulantılarım başladı ooff çok kötü bişeymiş yaa hiçbişi yiyemiyorum midem alt üst oldu iyice bide hastalık çıktı ilaç kullanmıyorum ama iiyice bitkin düştümm.. :KK43:( senin bulantıların felan varmı kokular falan dokunuyomu?
Cnm çok geçmiş bol bol mandalina portakal suyu iç ya da ye direnç versin inş tez zamanda düzelirsin..bende çok fazla bulantı olmuyo ama ara ara oluyo sabah en çok oluyo..kokulardan daha etkilenmedim..

princesceylin
derrrya
Cnm çok geçmiş bol bol mandalina portakal suyu iç ya da ye direnç versin inş tez zamanda düzelirsin..bende çok fazla bulantı olmuyo ama ara ara oluyo sabah en çok oluyo..kokulardan daha etkilenmedim..
çok sağol cnm yaaa :KK43:(inş. böyle gidersin valla aman olmasında bulantın zaten öyle daha iyi..

princesceylin
25-01-13, 21:01
neysee eylül anneleri ben kaçar hepinize hayırlı geceler tatlı rüyalarr.. Allah bebeklerimizi kucaklamayı nasip etsin inşallaahh.. yatmam lazım halsizlikten çöktüm iyice :KK43: ... Kendinize iyi bakın anneler görüşmek üzeree...

derrrya
princesceylin
çok sağol cnm yaaa :KK43:(inş. böyle gidersin valla aman olmasında bulantın zaten öyle daha iyi..
Doğru söylüyosun cnm inş artmaz bakalım.. napalım artsada katlanıcaz artık :KK50:yeterki bebişlerimizi sağlığıyla kucaklarımıza alalıım:KK16::KK16:

derrrya
Kızlar iiakşamlar bende çıkıyorum kimse sorduğum soruya cvp vermedi:KK50: kaç hafta kaç mm siniz demiştiim..?arkadaşlardan biri sanırım 5.haftasında 9mm diye yazmıştı bende şaşırdım acaba benimkinde bi sorun var mı diyeee..?gerçi doktor bana herşey normal dedi ama..ben 7 haftalığım 7mm de benim ondan sordum sizinkiler kaç mm acaba diyeee..neyse yazarsanız sevinirim iiyigcler:KK3:

longingstar
ya kızlar bana tuhaf bişeyler oluyo içimden hüngür hüngür ağlamak geliyo sebepsizzz:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

mojeli
ilhanazz
:KK53:

Bende evliliğim 1 yılı doldurmadi die kıdem tazminatimi alıyorüm dedim kaç yılın hatri var beni siz çıkarında işsizlik maaşımi alayım nerde yok kanundu biri söylerse ne olur vs dedim ok sonu yokum ozaman inşallah şimdi gün sayıyorum:KK16: patronular bole ışte işini yap senden iyisi yok işin düşerse yoksun menfaat dünyasi ışte:KK19:
keşke yapsalardı şu işsizlik muhabbetini ben 740 lira işsizlik maaşı alıyorum evde yatarken süper oluyo
bende anlaşırken sadece kıdem alıcam diye ayrıldım annem falan dedi işsizlik muhabbetini söylesene dedi
bende onlardan bişey istemem dedim
iki gün sonra patronum mail atmış tazminatımı hesaplamışlar kıdem+ihbar yıllık izin falan 4,5 yıla iyi bi tazminat aldım
üstüne bide işsizlik maaşımda bağlanmış :KK1:
sende bi daha rica et istersen yüzsüzlük yap bidaha nerde görcen onları zaten :KK1:

mojeli
niseyl
kızlar kaç gündür okumaya devam ediyorum ama yazacak mecalim yoktu
bugün iyim bi parça çok şükür
sizin işlerinizi kim yapıyor ya
ben ne yemek yapabiliyorum nede iş 2 haftadır
yatmaktan bunaldım artık
ama bulantım kusmam yok
kahverengi akıntım vede halsizligim var
bide iştahsızlık tabi,gaz sancılarım oluyor
alttan üstten sürekli
eşim yarın serum taktıralım diyor
ne dersiniz
ne zaman takılması normal?
benim ilk haftalarda eşim izindeydi herşeyimi o yaptı sağ olsun
bende 7.haftadan itibaren ayakta durabilmeye başladım ilk baştaki gibi yorulmuyorum
misafirim gelirse de annem pasta börek yapıyo
temizlik için de çok ağraşmıyorum açıkçası dikkat ediyorum kendime
az az yapıyorum
serumla ilgili hiç fikrim yok
bide kayınvalidem alt katımda oturuyo arada o yemek yapıp veriyo sağ olsun

mojeli
derrrya
Hanımlar bebişleriniz kaç mm...?benim ki 7 haftalık 7mm çıktı minnacıııık:KK16:
benim 7+1 de 10 mm di
yarın gene kontrolüm var riskli gebelik olduğu için doktor erken çağırdı
bu akşam öyle bir heyecan var ki içim içime sığmıyo
inşallah güzel haberler alırım yarın

hayatumuttur
25-01-13, 22:01
derrrya
Kızlar iiakşamlar bende çıkıyorum kimse sorduğum soruya cvp vermedi:KK50: kaç hafta kaç mm siniz demiştiim..?arkadaşlardan biri sanırım 5.haftasında 9mm diye yazmıştı bende şaşırdım acaba benimkinde bi sorun var mı diyeee..?gerçi doktor bana herşey normal dedi ama..ben 7 haftalığım 7mm de benim ondan sordum sizinkiler kaç mm acaba diyeee..neyse yazarsanız sevinirim iiyigcler:KK3:
canım kesenin mm ayrı bide içinde ki bebeğin mm ayrı :)) sendeki 7 mm olan bebeğin mm o arkadaştakide erken olduğu için içinde bebek henüz gözükmediği için kesenin mm mi :)) doktor sıkıntı yok dediyse yoktur için rahat olsun cnm

eblent
25-01-13, 22:01
bende eylülde bebegimi kucagıma alıcammm :)) :KK49::KK49::KK49::KK49:

hayallerimgercek
26-01-13, 06:01
longingstar
kızlar ve minnoşları hepinize iyi akşamlar:21:aklıma takılan bir kaç soru var.bugün doktorum ultrason istemedi kafama takıldı 15 gün sonra gel bakalım dedi.birde benim günüm geçmemişti ben idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullanmıştım bişey olur mu acaba yaa :KK5::KK5::KK5:
bende öğrendiğim gün bakmadı 15 gün sonrasına çağırdı 18 ocakta öğrendim 1 şubatta çağırdı cnm... tam kesede kalp atışısıda herşeyden emin oluruz zaten aşılamayla oldu şimdi onu rahatsız etmeyelim dedi.. crionan jel verdi günde 1 kez kullanıp 20 dk yürüyüş hareket et dedi 1 de folik asit.. hafta cuma gidecem cnm inş sağlıklıdır bebişlerimiz rabbime emanetler..

pikoloman
26-01-13, 06:01
eloserce
bende öğrendiğim gün bakmadı 15 gün sonrasına çağırdı 18 ocakta öğrendim 1 şubatta çağırdı cnm... tam kesede kalp atışısıda herşeyden emin oluruz zaten aşılamayla oldu şimdi onu rahatsız etmeyelim dedi.. crionan jel verdi günde 1 kez kullanıp 20 dk yürüyüş hareket et dedi 1 de folik asit.. hafta cuma gidecem cnm inş sağlıklıdır bebişlerimiz rabbime emanetler..[/QUOT

canım kaçıncı aşılaman tuttu,bide o jeli ne zamana kadar kullanıcaksın,,benimde aşılama oldu progestan kullanıyordum,perşembe günü dr. artık bırakmamı söyledi bende tereddütteyim,progestonla kendimi ve bebeğimi daha güvenli hissediyorum..

gunel92
26-01-13, 07:01
Gunaydin Guzel Anneleeer nasilsiniz?ben dune kadar iyiydim bugun gozumu acar acmaz hafif mide bulantisi basladi halada devam ediyor,bide halsizlik basladi Sali doktora gidicem bakalim ufaklik ne alemde.

bbilim
26-01-13, 07:01
günaydın kızlar, bende tekrar aranıza dönmüş olabilirim normalde tandevum bugündü fakat dün kendimi iyi hisetmiyordum izin aldım iş yerinden ve izin almışken doktorada gittim doktor her şey normal tam bi haftalık büyümüş kesende sorun yok dedi haftayada gel kalp atışlarını duyalım dedi :KK70: çok sevindim oysa ne umutsuz gitmiştim, benim durumumda olanlarada güzel haberler verir inşallah rabbim, sağlıklı bebişler nasip olur inaşllah.

12 ocakta 4.8mm olan kesem
dün yani 25 ocakta 18mm olmuştu tamda olması gereken gibi

d_yesilcik
26-01-13, 08:01
bbilim
günaydın kızlar, bende tekrar aranıza dönmüş olabilirim normalde tandevum bugündü fakat dün kendimi iyi hisetmiyordum izin aldım iş yerinden ve izin almışken doktorada gittim doktor her şey normal tam bi haftalık büyümüş kesende sorun yok dedi haftayada gel kalp atışlarını duyalım dedi :KK70: çok sevindim oysa ne umutsuz gitmiştim, benim durumumda olanlarada güzel haberler verir inşallah rabbim, sağlıklı bebişler nasip olur inaşllah.

canım çok sevindim senin adına yaa o kadar umutsuzdun kiii böyle güzel bir haber almana çok sevindimmm :)

22merve22
kızlar günaydın dün yazamadım doktordan sonra annemlere gittik dün şükür bebeği gördük kalp atışlarını duyduk birde benim 1 hafta geriden geliyordu ama dün adet tarihimle aynıymış doktor sonradan büyüme oluyor dedi dün yine kahverengi akıntım başladı bazı kadınlarda oluyor korkulcak birşey yok dedi 1 kutu progesteron yazdı birde 12 tane test yaptı şeker kansızlık gibi onlar iyi çıktı şimdi kısmetse 12 haftanın sonunda çağırdı 2 li tarama testi yapcaz dedi bu arada ben fene gribim kızlar kendimce neler yapabilirim portakal suyu içiyorum başka ne yapabilirim :KK16:

bbilim
d_yesilcik
canım çok sevindim senin adına yaa o kadar umutsuzdun kiii böyle güzel bir haber almana çok sevindimmm :)
teşekkür ederim canım ya evet çok umutsuzdum aslında allahtan umit kesilmez ama işte :) hayırlısı olsun herşeyin birde haftaya kalp atışı görürsem sonra kendime daha iyi doktor bulucam ve ona doğuma kadar devam edicem inş.

d_yesilcik
princesceylin
heee tmm anladıııımmmm sen benden 2 gün öndesin :))) bakalım dur cinsiyetlerinide söyleyeceğimiz günler geliceek inşallaaaahhhhhh :KK16: :)))
sende benden 2 gün öndesin :)) benim de sat 10 aralık. geçen hafta cumartesi 4,5 haftalıkken (doktora göre) 7 mm di ama kese mi bebek mi bilmiyorum. bebek kaç milim demiştim mercimek kadar demişti . :KK53:

derrrya
deryacım haftaya kontrolüm var benimde kalp atışları için normalde 8. haftam olacak ama 6,5 haftalık olcak doktora göre bakalım kaç mm diyecek.

pikoloman
bbilim

canım benim çok çok çok çokkkkkkkk sevindim,şükürler olsun rabbime,bebişinin kalbini duyunca iyice rahatlarsın,kendini çok strese sokmuştun yeter artık umutlu mutlu olma zamanı geldi tatlım,inşlh rabbim kucağımıza almayı nasip edecek..bu arada hamile çizelgesinide sildiğin gibi tekrar düzenle bakıyım...

gunel92
arethusa
Listeye adını kendi yazdıran bu veletlere "hayırlısıyla gelin" diyelim o zaman, başka ne denir... Benim ikinci kontrolüm 31 Ocak'ta yani 8. hafta içinde. Kalp atışlarını o zaman dinleyeceğiz. İlk hamileliğimde de bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar dumurdum. İyi mi oldu, kötü mü oldu, hayatımız değişecek, nasıl olacak gibi düşünceler arasında gelip gidiyordum. O küçücük kalbin sesini duyduğumda gözyaşlarımı tutamamış ağlamış, anne olacağımın idrakına o zaman varmıştım.
Ben ilk andan itibaren hemen sevinemiyorum, sonra da hayıflanıyorum neden hemen sevinmedim diye. Sonra sonra başlıyor annelik sevinci bende.....Benim gibi hisseden var mı?
Ah canim men bir kendimi oyle biliyodum inanirmisin Evlendikten sonra hep bebek istiyodum adet gunlerimi hep takip ediyodum belki bir gun gecer diye ama olmuyordu.
Bu kez adetden4 gun gecti ben hic heyecanlanmadim test yaptim pozitif cikti sasirdim bide hem sevindim,hem yok cok garip yaaaaaaaa simdide hem cok istiyorum hemde daha kucuk oldugu icin biseyler hissedemiyorum bakalim InsAllah bebegim bana kusmez sali kalp atislarini duymaya gidicez o zaman tanisicaz kuzumla.

bbilim
pikoloman
canım benim çok çok çok çokkkkkkkk sevindim,şükürler olsun rabbime,bebişinin kalbini duyunca iyice rahatlarsın,kendini çok strese sokmuştun yeter artık umutlu mutlu olma zamanı geldi tatlım,inşlh rabbim kucağımıza almayı nasip edecek..bu arada hamile çizelgesinide sildiğin gibi tekrar düzenle bakıyım...
:))) kalp atışlarını görsemde öylemi düzenlesemmi diyorum aslında çünkü ne bileyim gözüm korktu bir daha silersem çok büyük üzüntü olur benim için ondan sağlam olsunda öyle koyaarım inşallah. teşekkürler canım allah yüzünüzü eşinizi aşınız ve çocuklarınızdan yana hep güldürsün inşallah

pikoloman
bbilim
:))) kalp atışlarını görsemde öylemi düzenlesemmi diyorum aslında çünkü ne bileyim gözüm korktu bir daha silersem çok büyük üzüntü olur benim için ondan sağlam olsunda öyle koyaarım inşallah. teşekkürler canım allah yüzünüzü eşinizi aşınız ve çocuklarınızdan yana hep güldürsün inşallah
amin canım..ama artık tedirgin olmak kötü şeyler düşünmek yok,inan bebekler en ufak bi gerginlikten bile çok etkileniyorlar,üzülmek gibi bişey aklına bile getirme artık,bebişini,doğumunu,bebişine alacağın şeyleri hayal et çok rahatlatıyo insanı,,rabbimin izniyle herşey çokkkkkkkk güzel olacak inan buna,bundan 5 ay sonra falan aman doğumu nerde yapsak kızlar nsl yapsak kızlar diye başımızın etini yiycen bak gör sen...

yxliz
Ucundan bende yakalaım sanırım Eylül'ü.
Slm canlar hepinize... :KK16:

longingstar
eloserce
bende öğrendiğim gün bakmadı 15 gün sonrasına çağırdı 18 ocakta öğrendim 1 şubatta çağırdı cnm... tam kesede kalp atışısıda herşeyden emin oluruz zaten aşılamayla oldu şimdi onu rahatsız etmeyelim dedi.. crionan jel verdi günde 1 kez kullanıp 20 dk yürüyüş hareket et dedi 1 de folik asit.. hafta cuma gidecem cnm inş sağlıklıdır bebişlerimiz rabbime emanetler..
biraz rahatlattın beni canım ya kafama takılıp duruyordu.aynen banada folik asit verdi bugün başladım günde 1 tane.inşallah yaaa sağ salim büyüsün bebişlerimiz.kalp atışlarını duymayı nasip etsin rabbim:26:

bbilim
pikoloman
amin canım..ama artık tedirgin olmak kötü şeyler düşünmek yok,inan bebekler en ufak bi gerginlikten bile çok etkileniyorlar,üzülmek gibi bişey aklına bile getirme artık,bebişini,doğumunu,bebişine alacağın şeyleri hayal et çok rahatlatıyo insanı,,rabbimin izniyle herşey çokkkkkkkk güzel olacak inan buna,bundan 5 ay sonra falan aman doğumu nerde yapsak kızlar nsl yapsak kızlar diye başımızın etini yiycen bak gör sen...
inşallah canım ya bakalım doğduğunda adını umutmu koysam acaba :)) hayırlısıyla kucamıza alalımda inşallah

bbilim
dün oğluma tekrar bahsettim kardeşinden bir haftadır hiç kardeşin şöyle böyle demiyordum dün süt içtim bir bardak kendime bir bardak oğluma doldurdum hadi bende kardeşini besleyeyim oğlum dedim anne ama kardeşim karnında dedi evet ben içeyimki oda içsin dedim oda bana anne allah sütü sen içince memelerinemi götürtecek dedi :KK9::KK9::KK9: çok güldüm çok mutlu oldum canım benim ya :KK54:

longingstar
kızlar günaydınnn minik fıstıklar sizede günydın:21:
ya benin gece inanılmaz uykum geliyo ama sabah erkennden uyanıyorum uykumu alamiyorum benim gibi olan var mı?normalde böyle değildim
birde göğüslerimin ağrısından duramıyorum yaaa

pikoloman
bbilim
inşallah canım ya bakalım doğduğunda adını umutmu koysam acaba :)) hayırlısıyla kucamıza alalımda inşallah
ewt bak çok isabetli bi isim...bak gördün mü oluMlu düşününce bebişin ismini bile hayal ediyosun....çok yakında gelecek UMUT BEBİŞİMİZ.....

bbilim
longingstar
ya benin gece inanılmaz uykum geliyo ama sabah erkennden uyanıyorum uykumu alamiyorum benim gibi olan var mı?normalde böyle değildim
e bunlarda gebeliğin cilveleri güzellikleri sende yatıp uyuyu ver daha 6 aylıktan sonra yatış pozisyonu arayacaksın kendine hele bide yüz üstü yatmaya alışıklsan vay haline

sid16
bnm bebek olmus 1.5 cm teyzeleri. maşallah kafasıyla govdesı aynı boyutta cırkın bır sey:)
amnıyon sıvısını fln gosterdı doktorum olusmus. ınsallah boyle guzel gıder. ben sımdıye kadar hep her hafta gıttım rısklı bır hamıleyım cunku pıhtılaşmam var. bır haftayı gecınce huzursuzlanmaya baslıyorum.
bu arada hıc olmadıgı kadar da sıvılcem var ama bu haftalarda normalmıs. gobegımde bıle cıkmıs bu sabah.

sevo24
longingstar
evet canım uyku düzensizliği bende yasıyorummm

longingstar
bbilim
e bunlarda gebeliğin cilveleri güzellikleri sende yatıp uyuyu ver daha 6 aylıktan sonra yatış pozisyonu arayacaksın kendine hele bide yüz üstü yatmaya alışıklsan vay haline
yok şükür yüzüstü uyumuyorum.yatış pozisyonu değil sorunum anlamadım ki uykum var ama uyanıveriyorum ama razıyım olsun bebişim benimle olsunda razıyım:KK16:

bbilim
longingstar
yok şükür yüzüstü uyumuyorum.yatış pozisyonu değil sorunum anlamadım ki uykum var ama uyanıveriyorum ama razıyım olsun bebişim benimle olsunda razıyım:KK16:
5.haftad abende öyle olmuştum insan kafasında sürekli nasıl oalcak falan diye atıp tutuyo çünkü kafa meşgul ondan uyuyamıyo bence

longingstar
beslenmeleriniz nasıl kızlar benim canım pek bişey istemiyor iştahım yok :KK31:

longingstar
bbilim
5.haftad abende öyle olmuştum insan kafasında sürekli nasıl oalcak falan diye atıp tutuyo çünkü kafa meşgul ondan uyuyamıyo bence
aslında doğru canım ben çok istiyodum 7 ayın sonunda oldu şimdide nasıl olcak sağlıklı olsun şöyle olsun böyle olsun derken kafam allak bullak oluyor ağlamaklıyım sürekli anlayacağın:KK14: geçiyo ama dimi:26:

bbilim
26-01-13, 09:01
longingstar
aslında doğru canım ben çok istiyodum 7 ayın sonunda oldu şimdide nasıl olcak sağlıklı olsun şöyle olsun böyle olsun derken kafam allak bullak oluyor ağlamaklıyım sürekli anlayacağın:KK14: geçiyo ama dimi:26:
geçer geçer merak etme sen ianşallah 13 haftalık flaan olduğunda hepsi geçer bunların ben herşeye ağlıyodum ilk gebeliğimde bugün boyuna konuşasım var benim ya :KK1::KK1:

sevo24
longingstar
beslenmeleriniz nasıl kızlar benim canım pek bişey istemiyor iştahım yok :KK31:
ben hiç bişey yiyemiyorum canım belki haşlanmış makarnaya az yoğurt koyup onu yiyebiliyorum arada onun dışında hiç bişi yiyemiyp kustuğum için dün eşim zorla hastaneye götürdü bi karaışım serum yaptılar tüm vitaminlerden hiç bişeyim kalmadı tabi çok uzun sürmedi ama azda olsa toparladım o an için işatahım açıldı ama şimdi hiç bişi yiyemiyorum yine aynı beyaz leblebi güzel oluy ağzım kokuyo artık açlıktan

longingstar
bbilim
geçer geçer merak etme sen ianşallah 13 haftalık flaan olduğunda hepsi geçer bunların ben herşeye ağlıyodum ilk gebeliğimde bugün boyuna konuşasım var benim ya :KK1::KK1:
içime su serptin valla canım geçsin çünkü ağlak ağlak geziyorum ortalıkta:KK1:konuş canım meydan senin:KK53::KK53::KK53:

longingstar
sevo24
ben hiç bişey yiyemiyorum canım belki haşlanmış makarnaya az yoğurt koyup onu yiyebiliyorum arada onun dışında hiç bişi yiyemiyp kustuğum için dün eşim zorla hastaneye götürdü bi karaışım serum yaptılar tüm vitaminlerden hiç bişeyim kalmadı tabi çok uzun sürmedi ama azda olsa toparladım o an için işatahım açıldı ama şimdi hiç bişi yiyemiyorum yine aynı beyaz leblebi güzel oluy ağzım kokuyo artık açlıktan
hadi ya kıyamam üzüldüm canım yaaa:KK25:serum iyi olmuş ama dediğim gibi o da geçici iştah açar.ne diyo doktorun beslenemiyosun ya vitamin fln verdi mi.bende bu gün zorla bişeyler yedim oda folik asit içiyorum sırf biraz tokluğum olsunda içeyim diye:KK31:

yasemen1232
bbilim

dün yani 25 ocakta 18mm olmuştu tamda olması gereken gibi[/

Çok sevindim arkadaşım inşallah allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsın

sevo24
longingstar
hadi ya kıyamam üzüldüm canım yaaa:KK25:serum iyi olmuş ama dediğim gibi o da geçici iştah açar.ne diyo doktorun beslenemiyosun ya vitamin fln verdi mi.bende bu gün zorla bişeyler yedim oda folik asit içiyorum sırf biraz tokluğum olsunda içeyim diye:KK31:
evet tatlım folidoce bide elevit vitamin kullanıyorum destek olarak ama 11. haftaya kadar sürer dedi doktor pazartesi 8. haftaya giriyorum bakalım zamanda geçmiyoki

pikoloman
sevo24
canım benimde hafiften bulantımlarım başladı 3-4 gündür,ağzımın tadı çok kötü gibi..ama ben çözümünü buldum masama dilimlenmiş tuzlanmış limon koyuyorum yemek yerken midem bulanırsa bi tane yiyorum geçiyo,tavsiye ederim en azından dene istersen...

longingstar
sevo24
evet tatlım folidoce bide elevit vitamin kullanıyorum destek olarak ama 11. haftaya kadar sürer dedi doktor pazartesi 8. haftaya giriyorum bakalım zamanda geçmiyoki
hmm anladım canım göz açıp kapayana kadar geçer inşallah.benim bulantılarım başlamadı henüz ama iştahsız olmak canımı sıkıyor bebeğim beslenemiyor die üzülüyorum.

bbilim
sevo24
bana doktorum ilk gebeliğimde metpamid vermişti çok faydasını görmüştüm ben şimdi neden vermiyolar acaba?

yasemen iyi dileklerin için teşekkürler canım, sende sağlıkla kucana al inş.

welanga
bbilim çok mutlu oldum :nazar: canı gönülden dua ediyordum anne olmayı bekleyenlere ve sıkıntılı durumda olan arkadaşlara rabbim yüzünü güldürdü allahım diğer arkadaşlara ve bizlere de sorunsuz devam etmeyi nasip etsin inşallah, bende dün pıt pıtlarını duydum miniğimin :KK1: allahım bütün annelere nasip etsin inşallah inanılmaz güzel bir duygu :nazar: :KK49: