2013 Eylül Anneleri

mavi melek1907
11-01-13, 13:01
kizlar sabah dok kontr bebesimin kesesi gozoktu 5+2 gunluk 2 hafta sonrada kalp atislari icin gidicez kan testinide ozaman yapariz dedi doktorum

bbilim
zizag
amin canım hamişlerin duası tutar inş

bu arada sen demişsin grubu buraya taşıyalım o yüzden geldim bende
hoşgeldin canım, inşallah 9 ay boyunca burda kalırız hep beraber

zizag
bbilim
hoşgeldin canım, inşallah 9 ay boyunca burda kalırız hep beraber
hoşbulduk kuzum umarım kalırız benim durum pazartesiye netleşir ya yükselir değerim yada kırmızılar başlar

mojeli
ecem5885
canım aslında bu iğneleri nasıl verdikleriyle ilgili tam bir bilgi yok ama dedğini bende duymuştum 60 üstü 0,6 diye.birde canım ayda bir koagulasyon testi yaptrmak lazım..belkide 2 haftada bir...aptt,ınr testleri diyolardı sanırım onlara...ben zaten en çok onlara güveniyorum..

bu ara salı günü 68 olan hcg değerim perşembe günü 161 çıkmış..bende artışı görünce iğnemi yaptrdım....
doktorum bana sen zayıfsın 0,4 yeterli dedi ama ben 68 kiloyum kafama takıldı şimdi
pazartesi sorucam bakalım doktora

bbilim
zizag
hoşbulduk kuzum umarım kalırız benim durum pazartesiye netleşir ya yükselir değerim yada kırmızılar başlar
kış kış kırmızı kış kış yallah kırmızı yallah :KK1::KK1:

musmus
bbilim
musmus selam canım senin oğlun ne düşünüyor kardeşi hakkında bilgisi varmı?
Selam canım benim tatlı oğlum 2 yıldır kardeş sayıklıyor:) Daha haberi yok çünkü benim bu 4. hamileliğim yine sorun olursa anlatamam ona var dı ama artık yok diyemem yani 4 ay kadar söylemeyi düşünmüyorum. Bir de benim ki aşırı sabırsız ve mereklı:KK70: Beni delirtir hadi anne ne zaman olacak kardeşim diye ne kadar geç o kadar iyi bence:)

zizag
bbilim
aynen uzak olsun benden

bbilim
musmus
Selam canım benim tatlı oğlum 2 yıldır kardeş sayıklıyor:) Daha haberi yok çünkü benim bu 4. hamileliğim yine sorun olursa anlatamam ona var dı ama artık yok diyemem yani 4 ay kadar söylemeyi düşünmüyorum. Bir de benim ki aşırı sabırsız ve mereklı:KK70: Beni delirtir hadi anne ne zaman olacak kardeşim diye ne kadar geç o kadar iyi bence:)
Ay canım benim ya.
benimkide aynen öyle diyecek ama biliyorum :) her sabah kalktığında hani ama niye doğurmuyosun dicektir eminim :KK70: fakat ben o kadar saklayamam birileriyle konuşurken falan duyar en azından, birde kendini sakınması lazım bana karşı kuduruyoruz biz mesela ben eşşek oluyorum sırtıma biniyor e bunları yapamıcaz haliyle ve bi açıklama isticek
diğer gebeliklerine noldu musmus? sakıncası yoksa tabi

mojeli
yagmuryk
selam :KK3:

size bişey sorabilir miyim ? çogunuz sanırım gebeliğinizi yeni öğrendiniz. bata kaç gün kala ya da kaç gün geçince idrarda çift çizgiyi gördünüz acaba :26:
benim bat 25 aralıktı 19 aralıkta çift çizgi gördüm
aynı gün kan testi de yaptırdım 12 çıktı :)

Tugra034
Mujj
hayırlı olsun tatlım
aynıyız senle benim da sat 5 aralık
sağlıklı bi hamilelik gecirmen dileğiyle:KK9:

bende soru sorucaktım hang doktora gidiyosunuz bayanlar diye birbirimize fikir verebilir?:KK34:
Cnm Izmirde dr.um. Burdaysaniz soylerim tbi:KK66: bir ark sormustu Anadolu Yakasindn ona cvp vereym dedim[/QUOTE]
yok istanbuldayım canım
yazını görünce belki buralardasındır diye sorıyım dedim

zizag
eylül anaları canlar gelin bana dua edin değerim 6 çıktı çok yeni olabilir dedi test yaptırdığım yer katlayarak yükselirse var demek oluyormuş
eğer tutunursa yavrum sizden olucam ne olur dua edin bana
2 gün geçti reglim sizce bu değer çok mu düşük geç döllenme olabilir mi
İçini ferah tut tatlım inşallah değerin yükselecektir:KK34:

zizag
Tugra034
Cnm Izmirde dr.um. Burdaysaniz soylerim tbi:KK66: bir ark sormustu Anadolu Yakasindn ona cvp vereym dedim
yok istanbuldayım canım
yazını görünce belki buralardasındır diye sorıyım dedim

İçini ferah tut tatlım inşallah değerin yükselecektir:KK34:[/QUOTE]

inş kuzum sizede sağlıklı hamilelikler versin

22merve22
kızlar hastaneden geldik şükürler olsun kesemizi karından gördük geç döllenme olmuş 4+4 günlük dedi ben takvimi nasıl değiştirebilirm orda büyük gözüküyor 2 hafta sonra bebeği görmeye çağırdı inş sağlıkla bebeğimizide görebiliriz kalp atışları en son mu oluyor

ad1
Asaely
annem vardı o da ameliyat oldu artık ağır kaldırması filan yasak. Birde çok tepki gösterdiler. Kızdılar. Şimdi asla yardımcı olmam diyor. Ben bankacıyım kızımdan sonra ara verdim tekrar işe başlayacaktim. Kariyer hayatım bitti diye kızıyorlar. Sonuçta kazayla oldu ama oldu bir kere. Demek benim için hayırlısı buymuş deyip teselli etsemde kendimi gelgitlerime hakim olamıyorum. Biranda hayatım farklı bir yöne gitti. İnşallah pıtpıtları duyunca daha çok idrak ederim.
kendilerine göre haklı olabilirler belki ama sen bakma öyle demelerine, el mahkum. kız anası olmak kolaymı. :)) ayrıca kariyer için hiçbirzaman bitti diye birşey olmaz. ne güzel 2 evladın büyür beraber, sonra ya bir bakıcı tutarsın yada kreşe verirsin istersen tekrar çalışırsın ama çalışmasanda inan okuduğun okulun bilgi birikimlerinin faydasını evlatların okula başladığında göreceksin zaten. o yüzden her bakımdan şanslısın bence. bende özel sektörde çalışıyorum 2. doğunca işi bırakacağım. evde olmak yavrularımla vakit geçirmek hele yaz günlerinde onlarla sahillerde coşmak istiyorum. onlarla geçirdiğim hiçbir vakit çalışmamdan önemli değil. sen kimseye kulak asma arkadaşım. hayırlısı böyleymiş,böyle olmuş.

bbilim
Sağol teyzesi seninkide akıllıdır her çocuk akıllıdır

sen ne güzel gözlerini ayırabiliyomuşsun ben öyle yapamıyorum ya gülüm, yani özellikle eşimin akrabalarına, hele bi kaç tanesi varki çocuğu ağlatmak sanki hobileri çok tuhaf insanlar benim bu durumla çok karşılaşacağım kesin birde bi kez bile deseler oğlumun aklına yer eder o biliyorum, elimde pankartla gezmeyi düşünüyorum aslında o tarafa gittiğim zaman :KK1: yeni doğum yaptığım sıralar hele ciddi ciddi şunu düşünüyorum evin her odasına bir yazı asacağım üzerinde lütfen oğluma yeni bebekle ilgili seni sevmeyecekler pabucun dama atıldı gibi cümleler kurmayınız diye :KK17::KK17::44:
kesinlikle canım şükürler olsun. hepsi çok zekiler.
sen kesinlikle eve pankart as gittiğin yerdede yanında getir,başka çaresi yok. yavrun üzüleceğine onlar bozulsun daha iyi. :)))

meleğim ve aşkım
http://www.kadinlarkulubu.com/bebek-cocuk-esya-2-el-takas/586338-shuma-comfy-hamile-yastigi.html
bu yastığın ay şeklinde olanları daha kullanışlı geldi bana, bebeği o yastığı kullanraka yüz üstü falan koyuyorsun,istersen bi onlarada bak arkadaşım.
Petek11
benim de bulantılarım başladı dün ilk defa çıkardım berbattıııı:KK50: canım çok yandı yaa hiç bu kadar şiddetli kusmamıştım nefes alamadım neredeyse inşallah devam etmez
ilk 3 ay olabiliyor. valla işimiz zor katlanıcaz mecburen. benim 1 buçuk ayım kaldı. :))
pikoloman
kızlar yrn keseciği görmeye gitcem çokk heycanlıyım...
hayırlı uğurlu olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah.

zizag
eylül anaları canlar gelin bana dua edin değerim 6 çıktı çok yeni olabilir dedi test yaptırdığım yer katlayarak yükselirse var demek oluyormuş
canım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.
bbilim
:))) güldürdün beni. çok komik.

mojeli
11-01-13, 14:01
zizag
hayırlısı olsun geç döllenme de olabilir
inşallah katlar değerin yaz bize de :)

zizag
mojeli
hayırlısı olsun geç döllenme de olabilir
inşallah katlar değerin yaz bize de :)
mutlaka yazıcam canlar siz dua edin bana lütfenn

musmus
bbilim
Ay canım benim ya.
benimkide aynen öyle diyecek ama biliyorum :) her sabah kalktığında hani ama niye doğurmuyosun dicektir eminim :KK70: fakat ben o kadar saklayamam birileriyle konuşurken falan duyar en azından, birde kendini sakınması lazım bana karşı kuduruyoruz biz mesela ben eşşek oluyorum sırtıma biniyor e bunları yapamıcaz haliyle ve bi açıklama isticek
diğer gebeliklerine noldu musmus? sakıncası yoksa tabi
Kesin der seninki de :)) Aynen biz de çok kuduruyoruz babamız devreye giriyor belim ağrıyor diyorum ben :)

Canım ilk hamileleiğimde 10. haftada bebeğimin kalbi durmuştu, kürtaj oldum:KK43:

2. de oğluşuma kavuştum:) HAziran 2007' de :)

3. de 4 haftalıkken kanamam oldu ve kendi düştü bebek:KK43: Temmuz 2012 de.

Bu 4. inşallah hayırlısıyla Eylül 2013' de:)

bbilim
musmus
Kesin der seninki de :)) Aynen biz de çok kuduruyoruz babamız devreye giriyor belim ağrıyor diyorum ben :)

Canım ilk hamileleiğimde 10. haftada bebeğimin kalbi durmuştu, kürtaj oldum:KK43:

2. de oğluşuma kavuştum:) HAziran 2007' de :)

3. de 4 haftalıkken kanamam oldu ve kendi düştü bebek:KK43: Temmuz 2012 de.

Bu 4. inşallah hayırlısıyla Eylül 2013' de:)

diğer bebeklerine üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki allah hayatta olanalara uzun sağlıklı ömür versin.
ama benim oğlum malesef babasıyla pek oynamak istemez, zaten oynasada vurdulu kırdılı oynuyolar babasına yumruk atıyo sonra o hızla gelip banada yumruk atıyo bazen karnıma geliyo o daha tehlikeli yani:KK53:

musmus
bbilim
diğer bebeklerine üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki allah hayatta olanalara uzun sağlıklı ömür versin.
ama benim oğlum malesef babasıyla pek oynamak istemez, zaten oynasada vurdulu kırdılı oynuyolar babasına yumruk atıyo sonra o hızla gelip banada yumruk atıyo bazen karnıma geliyo o daha tehlikeli yani:KK53:
Sağol canım benim amin inşallah.

Oooo sen dikkat et o zaman mutlaka canım, oğlunu, seni ve içindeki miniğini öpüyorum:)

bbilim
musmus
Sağol canım benim amin inşallah.

Oooo sen dikkat et o zaman mutlaka canım, oğlunu, seni ve içindeki miniğini öpüyorum:)
sağol canım bende sizi öpüyorum

HAbibte
gecmistennn ancak gelebildimmm cok sukur okudum yeni hamislerimiz varr ne kadaqr buyudukk biz yaa..allahim hayirliisyla hepimiz burada dogumlarimizi yazarizz:KK16::KK16:

FimolaTe
kızlar öldüm yaaaa.... eşimin dogum günü bugün ona söz vermiştim su böregi yapıcam diye. sözümden dönmedim yaptım ama öldüm yaa cok yoruldummmmm off :KK9: ama eşimde boş durmadı Allah için o da yerleri sildi süpürdü :KK9:
sizler ne yaptınız :) :KK9:birsürü konuşma olmuş hepsini okuyacagım şimdi. umarım herkes iyidir bebişleriyle dinleniyodur. :KK49:

cansu123
son adet tarihim 17 kasım. 7 haftalık hamileyim.. bebeğimi ve kalp atışını bugün duydum:nazar::nazar::nazar::nazar: bebeğimin muhtemelen doğum tarihi 1 eylül 2013 topiğe eklerseniz sevinirm.:KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

22merve22
FimolaTe
kızlar öldüm yaaaa.... eşimin dogum günü bugün ona söz vermiştim su böregi yapıcam diye. sözümden dönmedim yaptım ama öldüm yaa cok yoruldummmmm off :KK9: ama eşimde boş durmadı Allah için o da yerleri sildi süpürdü :KK9:
sizler ne yaptınız :) :KK9:birsürü konuşma olmuş hepsini okuyacagım şimdi. umarım herkes iyidir bebişleriyle dinleniyodur. :KK49:
ne tesadüf canım benimde eşimin doğum günü bugün ancak ben bugün birşey yapamadım ona bu sene hediye olarak en değerlimi verdim bizde bugün keseyi gördük sağlıkla şimdide dinleniyorum

bbilim
cansu123
son adet tarihim 17 kasım. 7 haftalık hamileyim.. bebeğimi ve kalp atışını bugün duydum:nazar::nazar::nazar::nazar: bebeğimin muhtemelen doğum tarihi 1 eylül 2013 topiğe eklerseniz sevinirm.:KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:
hayırlı olsun canım

FimolaTe
bence kendini fazla yorma helede eşin :) zira onun sana doğumdan sonra yardım edeceği meçhul ama yinede doğum gününüz kutlu olsun

22merve22
ne tesadüf canım benimde eşimin doğum günü bugün ancak ben bugün birşey yapamadım ona bu sene hediye olarak en değerlimi verdim bizde bugün keseyi gördük sağlıkla şimdide dinleniyorum
doğum gününüz kutlu olsun en iyisini yapmışsın bence

fendemende
11-01-13, 15:01
bende komşudaydım azcık lafladık :KK9:
o da 3 ay önce doğum yaptı azcık doğum macerasından konuştuk :KK1::KK1:
izmirde kent hastanesi demiş bir kişicik yazmış ama teşekkür ederim
ancak kent hastanesinde doğumun 8bin tl civarı olduğunu duydum ben o kadar da vermek istemem abooovvv :KK53: