Bol bebiş topiği

cevodileksu
2-02-13, 08:02
cadiozy
Olsun kocaman gobus yakisicak eminim. Esim bana sehpa olarak kullanirsin diyor :-) ben de tekme atarsa tepsi kafamiza gecer diyorum :-D. Testi tekrarladim daha koyuydu. Yarin bir daha yapacagim. Onumuzdeki hafta kana gidecegim.
Bana oyle geliyor ki bu ay sende hamile kalacaksin. Caksiri da yediriyorsun enisteye. Ikiz olmasin :-D
valla bitanesi inşallah bu ay hamile kalırım,gercektn yus yuvarlak olucaz :KK1::KK1:
Ay ne guzel yap kiz bebğine verirsin ilerde bak bu testim diye ben hediye etmeyi dusunuyrm bebğime hamile kalırsammm bugununde vermeyii
Valla yiyor bakalım hata calşır zorladı sanci kasıkları agrıdı ama genede içiyor,bizde ikizler var hata onun kardeşleri ikiz o yuzden olurmuş belkide ikiz ihtimali kadından mı erkek ten mi oluyor acaba?

cadiozy
cevodileksu
valla bitanesi inşallah bu ay hamile kalırımki r ,gercektn yus yuvarlak olucaz :KK1::KK1:
Ay ne guzel yap kiz bebğinisi birden ağlarıneişi bverirsin ilerde bak bu testim diye ben hediye etmeyi dusunuyrm bebğime hamile kalırsammm bugununde vermeyii
Valla yiyor bakalım hata calşır zorladı sanci kasıkları agrıdı ama genede içiyor,bizde ikizler var hata onun kardeşleri ikiz o yuzden olurmuş belkide ikiz ihtimali kadından mı erkek ten mi oluyor acaba?
http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-446360.html
Cnm bak burada birseyler yazmislar. Galiba anneye bagli. Ama Rabbim bilir en dogrusunu. Hic belli olmaz. Ayy dusunsene ne kadar zor olur. Ikisi birden aglar ikisi birden acikir. Annelik sabir isi. Ikiz anneligi iki kat sabirdir eminim.

cevodileksu
cadiozy
http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-446360.html
Cnm bak burada birseyler yazmislar. Galiba anneye bagli. Ama Rabbim bilir en dogrusunu. Hic belli olmaz. Ayy dusunsene ne kadar zor olur. Ikisi birden aglar ikisi birden acikir. Annelik sabir isi. Ikiz anneligi iki kat sabirdir eminim.
Valla kuzum cok zor olmalı mutlaka,aslında birazda korkutucu ilk cocukta ikiz duşunsene :KK1:
Tşk ederim bilgi içinde,bakıcam hemen..
Siz kiz mi erkek mi dusunuyorsunz?

cadiozy
cevodileksu
Valla kuzu cok zor olmalı mutlaka,asında birazda korkutucu ilk cocukta ikiz duşunsene :KK1:
Tşk ederim bilgi içinde,bakıcam hemen..
Siz kiz mi erkek mi dusunuyorsunz?
Cinsiyeti hic önemli degil. Sagllik ve hayirli evlat olsun diyorum cnm. Ilk oldugu icin hic fark etmez.
Gerci ilk ikiz olsa tamam bir kerede büyür. Bir daha ugrasmazsin :-D
Peki sizikiz istiyor musunuz?

end14
Günaydın en uykucunuz benim galiba:)
Sabah eşimi işe gönderdikten sonra bir yatıyorum ancak bu saate kalkabiliyorum tekrar. Bugün şöyle bir çıkıp açık hava alayım gebelikte beslenme falan bi kaç kitap alma niyetim var bakalım.

cevodileksu
cadiozy
Cinsiyeti hic önemli degil. Sagllik ve hayirli evlat olsun diyorum cnm. Ilk oldugu icin hic fark etmez.
Gerci ilk ikiz olsa tamam bir kerede büyür. Bir daha ugrasmazsin :-D
Peki sizikiz istiyor musunuz?
Valla ben korkuyrm da eşim olsun diyor biz 3 cocuk istyruz ben 2 kardeştim arada yaş farkı olduğu için yanlızdm ben o yuzden bi tek bide ikiz olsun istyrm tabi hayırlısı olsun yeter ki saglıklı olsunda kiz erkek tek ikiz hiç farketmez... Ama ben bi oğlan istyrm eşimde kiz :KK9:
Bakalım kim haklı cıkcak bence ilk cocugm erkek olcak diyrm sen ne hissedyosun sen hamilesin sonucta :KK52:

cevodileksu
waves
Sabah eşimi işe gönderdikten sonra bir yatıyorum ancak bu saate kalkabiliyorum tekrar. Bugün şöyle bir çıkıp açık hava alayım gebelikte beslenme falan bi kaç kitap alma niyetim var bakalım.
Gunaydın canım nasılsın?

end14
Dün sabah başlayıp gece yatana kadar süren bulantımdan sonra bugün daha iyiyim. Senden ne haber canım?

elmadas
selam arkadaşlar nasılsınız.... dün son kan tahlilimi yaptırdım artık haftaya doktora gitçem yüce rabbimin izniyle kesesi için salı günü kan tahlilim106,67 idi dün yani cuma 459,68 olmuş:))

cadiozy
waves
Oh oh bolbol depola. Dogduktan sonra uyutmayacaklar :-). Ben erkenden yatıyorum. Sabah 9 da kalkiyorum. Sabah bulantim yok ama. Sanki tansiyonum dusuyor. Kalp atislarimi duyuyorum. Insallah bulanti olmaz

Evris
Canım tebrik ederim... Maşallah... Heyacanını paylaşıyorum... Sağlıkla bebeğine kavuşman dileğiyle..
Allahım bize de ver Yarabbim... Kıskanıyor insan...:KK5::KK5::KK5:

cevodileksu
waves
Dün sabah başlayıp gece yatana kadar süren bulantımdan sonra bugün daha iyiyim. Senden ne haber canım?
Bende degerlendirmelerdeyim,iyim bira hastaym onla ugraşıyorum...

cevodileksu
elmadas
selam arkadaşlar nasılsınız.... dün son kan tahlilimi yaptırdım artık haftaya doktora gitçem yüce rabbimin izniyle kesesi için salı günü kan tahlilim106,67 idi dün yani cuma 459,68 olmuş:))
Ayy canim tb ederim,kac aydır beklıyordunuz?
Baya yukselmiş cok iyi

cadiozy
cevodileksu
Valla ben korkuyrm da eşim olsun diyor biz 3 cocuk istyruz ben 2 kardeştim arada yaş farkı olduğu için yanlızdm ben o yuzden bi tek bide iki olsun istyrm tabi hayırlısı olsun yeter ki saglıklı olsunda kiz erkek tek ikiz hiç farketmez... Ama ben bi oğlan istyrm eşimde kiz :KK9:
Bakalım kim haklı cıkcak bence ilk cocugm erkek olcak diyrm sen ne hissedyosun sen hamilesin sonucta :KK52:
Benimle kardesim arasinda tam 15 yas var. Iki kardesiz ama o benim cocugum gibiydi :-). Valla canimcim hic bir sey hissetmiyorum daha hamile olduguma bile inanmiyorum.

cevodileksu
cadiozy
Benimle kardesim arasinda tam 15 yas var. Iki kardesiz ama o benim cocugum gibiydi :-). Valla canimcim hic bir sey hissetmiyorum daha hamile olduguma bile inanmiyorum.
Olsun canim hissedersin daha inşallah,o daha mercimek :nazar:

elmadas
cevodileksu
Ayy canim tb ederim,kac aydır beklıyordunuz?
Baya yukselmiş cok iyi
sağol cnm allah razı olsun 3 aydırkorunmuyoruz cnm bu ay nasip etti yüce rabbim:))isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah..

cadiozy
Evris
Canım tebrik ederim... Maşallah... Heyacanını paylaşıyorum... Sağlıkla bebeğine kavuşman dileğiyle..
Allahım bize de ver Yarabbim... Kıskanıyor insan...:KK5::KK5::KK5:
Tsk ederim canim benim.Aminnn. Hepinize dua ediyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Kesinlikle stres yapmayin. Bbelirti aramayin. Iste o zaman gelecek bebisleriniz.

cadiozy
2-02-13, 09:02
elmadas
sağol cnm allah razı olsun 3 aydirkorunmuyoru cnm b nasip et rabbim:))istey herkese tez zamanda nasip etsin inşallah..
Tebrik edrim cnm. Hayirlisi ile kucagina da alirsin insallah butun hamis arkadaslar da tabi ben de :-)

elmadas
cadiozy
Tebrik edrim cnm. Hayirlisi ile kucagina da alirsin insallah butun hamis arkadaslar da tabi ben de :-)
amiiiiinnnn canım amiinnn:))

cadiozy
cevodileksu
Olsun canim hissedersin daha inşallah,o daha mercimek :nazar:
valla cnm gormeden inanmiyacagim herhalde. Cok garip bir duygu. Sizde yasayayinca anlayacaksiniz.

Evris
Tebrik etmediğim bir tek kişi bile kalsın istemiyorum...Bu büyük mutluluk herkes ayrı ayrı değerli... Paylaşıyorum mutluluğunuzu...İ:13::13::13: İnşallah pıt diye geçsin dokuz ay, tanışın o şirin meleklerinizle...:KK46:

cevodileksu
cadiozy
valla cnm gormeden inanmiyacagim herhalde. Cok garip bir duygu. Sizde yasayayinca anlayacaksiniz.
inşallah tez vakite hayırlısıyla bizde o duyduyu tatarız...

cadiozy
Evris
Tebrik etmediğim bir tek kişi bile kalsın istemiyorum...Bru mutluluk herkes ayrı ayrı değerli... Paylaşıyorum mutluluğunuzu...İ:13::13::13: İnşallah pıt diye geçsin dokuz ay, tanışın o şirin meleklerinizle...:KK46:
Inşallah pit diye gecer pit diye cikarlar:-D siz de pit diye hamis kalin hep beraber pit diye doguralim :-)

cevodileksu
nasılsın?
bebiklerin kalbini ne zaman duymaya gtcen?

aysedurmaz
:KK3::KK3::KK3::KK3:
Pıtpıtlarımızı gördüm ekrandan.Sesi dışarıya vermiyormuş makinası o yüzden duyamadım:KK50: Olsun görmek bile yetti rahatlamama.Hepinize dualarınız için teşekkür ederim ama bir tane bebeğim var.Rabbim'in her verdiğine boynumuz kıldan ince..Böylesini uygun görmüş demekki.:KK31: Üzülmedim değil ama kahrolmadım.Ol deseydi oluverirdi bi tane daha.Soyunurken bile dua okuyordum ama olmadı.Kısmet değilmiş bana.İsteyenler yaşasın inşallah o güzel duyguyu.
Doktorumla konuştuklarımı aktarayım sizlerde bilgi sahibi olun.1.Ağır kaldırmak yok 2.Hazır yiyecekler yok(çorba-dondurulmuş vs) 3.2kat yemek yemek yok dedi.Başka da şartım yok dedi.Tavuklarda hormon olayı fazladır ne kadar az yersen o kadar iyi dedi.Normal bi insan gibi yiyorsun ekmek hiç yemesen de olur dedi.Kepekli ve tam buğday olabilir dedi.Kansızlık,kabızlık yaparmış dedim yok öyle bişey dedi.Nar sordum yasak değil dedi.Maydonoz,bitki çayları falan abartıya kaçmamak şartıyla serbest dedi.Herşeyden ye az az ye dedi.:KK56:
Bu arada progestonu kullanmasan da olur dedi.Kasık ağrım olursa içeçekmişim.Bulantıların çok değilse böyle gider dedi.Stresli ve pimpirikli insanlarda daha çok olur bulantı dedi.Ne kadar sakin olursan hamilelik de,doğum da,bebeğin karakteri de o kadar sakin olur dedi.Kendine bi iyilik yapacaksan rahat olacaksın dedi.Bulanırsan kusarsın,başın dönerse oturursun,aç kalırsan bulanırsın vs vs dedi.Bunlara dikkat et kendini germe aman bulanmayım aman kusmayım diye dedi.Gerildikçe olur dedi.Kusan hamişlere küpe olsun bu sözler :KK49:
Size bişey itiraf edeyim :KK17: Benim heyecanım falan olmadı bugün.Gittim gördüm geldim.Üstelik tek başımaydım.Eşimin işi vardı gelemedi.Kimseyi arayıp anlatmak bile gelmedi içimden.Hormonlara bağlıdır değilmi bu?Nolur öyle olduğunu söyleyin:26:Umursamaz,çocuğuna heyecanlanmayan bi anne değilimdir değilmi ben?:KK14: :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: