TEST

Ocak 2013 de hamile olduğunu öğrenenler....

emekturku
30-01-13, 11:01
defne2008
Büyük ikramiye bana çıktı yani bu sabah hamilelik testim pozitif çıktı :))

Ocak ayında hamile oldunu öğrenenler burada toplanalım....

Son adet tarihim 6aralık.daha adetim gecikmemesine rağmen sabah testim pozitif çıktı ....

Yupppiii. :)))
hayırlı olsun. bende 5 ocakta öğrendim hamile olduğumu inşallah seneyi böyle güzel haberlerle bitiririz.

mojiziku
30-01-13, 12:01
onemon
Mojiko kaç haftalikti senin bebis ????
6. haftanın içindeyiz canım..

betty27
30-01-13, 14:01
Bende dün öğrendim hamile olduğumu =) Çok güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.. Üç ay kadar önce Dr. gitmiştim, 2,5 cm lik bir çikolata kistim olduğunu 3 ay doğum kontrol hapı kullanmam gerektiğini söyledi. Sonrasında ki üç ay içinde hamile kalmazsan kisti almamız gerekecek dedi. Üzüntüden günlerce uyuyamadım. Ve dün hamile olduğumu öğrendim, çok ama çoook mutluyum, sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Herkese sevgiler..:KK16::KK16::KK16:

g_can
bende hamileyim uzun süren bir bekleyişin ardından ( 4yıl ) mucize gibi geldi bebeğim 21 ocakta öğrendim.
muhtemel dogum tarihi 23 eylül 2013 :KK70::KK3::KK46::KK16:

organikogretmen
inatcikeci
kızlar pazartesi değerim 174 tü bugün 444 olmuş

maşallah katlanmış:) benim de pazartesi 55ti bugün 156...

aebruli
30-01-13, 15:01
ne güzel yaa gün geçtikçe sayımız artıyor.çok seviniyorum cok mutlu oluyorum valla.rabbim isteyen herkese versin insallah..:nazar:

gitzmo
merhaba arkadaşlar, ben de 5 ocakta tesadüfen hamile olduğumu öğrendim.Adetim gecikmişti ama evde yaptıgım testte negatif cıkmıstı ben de umursamadım.Bir gün sonra idrar yolları için doktora gittim şikayetlerim üzerine doktor gebelik testide istedi ve sonuç pozitifti. Hissettiklerimi ancak yaşayanlar anlar ve çoğunuz bu dyguyu yaşadıgınız için anlıyorsunuzdur.Allah isteyen herkese nasip etsin. Sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alalım.:KK49::KK49::KK49:

inatcikeci
organikogretmen
maşallah katlanmış:) benim de pazartesi 55ti bugün 156...
seninde iyi canım.ben cuma yine vericem kan.

elmadas
30-01-13, 16:01
merhaba arkadaşlar bnmde pazar günü kan testim 40,11 di 2 gün sonra yani dün gene yaptırdım 106,85 olmuş inşallah hepimizin sağlıkla devam eder:))

pavli
30-01-13, 17:01
kızlar merhaba bende bugün öğrendim hamile olduğumu :) süpriz yaptı bize hiç beklemiyorduk hatta o kadar beklemiyordum ki pazar temizlik yapıp evin duvarlarını çamaşır suyuyla sildim koltukları odadan odaya taşıdım sonra bel ağrısı oldu bende duşta karnıma belime sıcak su tuttum gevşetsin diye :KK43: çok şükür bişey olmadı şimdi çok dikkat ediyorum kendime

inatcikeci
30-01-13, 18:01
elmadas
merhaba arkadaşlar bnmde pazar günü kan testim 40,11 di 2 gün sonra yani dün gene yaptırdım 106,85 olmuş inşallah hepimizin sağlıkla devam eder:))
Seninde çok güzel artmiş canım.benm sabah 444.4 tu ama kimblir şimdi 600 lere ulaşmıştır mercimeğim son kez cuma sabahında kan vericim ondan sonra icim rahatlicak en az 1135 olur diye hesaplaşdım cuma sabahı.insallah olur.

rojmin
dün kan testi yaptırdım 10542 çıktı arkadaşlar...keseyide gördüm 5+5 haftalığım çok mutluyum yaaaaaaaaaa:21:

bu arada herkesin nasıl gidiyo gebelik? ben acayip yorgunum .sürekli uykum geliyo nöbetlerde çok kötü oluyorum.başımı yaslayacak yer arıyorum valla. kızlar bide herşeye ağlıyorum ben eşime markete giderken domateste al dedim.canım çekti.mevsimi olmayan meyve sebze yemem ben.eve geldi adam 'bak senin için domates aldım'dedi.dometesleri eliden alıp doğrarken başladım ağlamaya...:KK14: bu gebelik nasıl bişey yarabbim...

inatcikeci
rojmin
dün kan testi yaptırdım 10542 çıktı arkadaşlar...keseyide gördüm 5+5 haftalığım çok mutluyum yaaaaaaaaaa:21:

bu arada herkesin nasıl gidiyo gebelik? ben acayip yorgunum .sürekli uykum geliyo nöbetlerde çok kötü oluyorum.başımı yaslayacak yer arıyorum valla. kızlar bide herşeye ağlıyorum ben eşime markete giderken domateste al dedim.canım çekti.mevsimi olmayan meyve sebze yemem ben.eve geldi adam 'bak senin için domates aldım'dedi.dometesleri eliden alıp doğrarken başladım ağlamaya...:KK14: bu gebelik nasıl bişey yarabbim...
Maasallah canım.insallah bizde görürüz kesemizi.

tunamert
30-01-13, 19:01
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mertsencer
30-01-13, 22:01
merhaba herkese..aranıza çook yeni katıldım..uzun süredir takip ediyordum ama..SAT 30 Aralık.2 gün önce idrar testiyle öğrendim gebeliğimi.. iki oğlum var..bu üçüncü kuzucuğum..bakalım hayırlısı..

inatcikeci
30-01-13, 22:01
mertsencer
merhaba herkese..aranıza çook yeni katıldım..uzun süredir takip ediyordum ama..SAT 30 Aralık.2 gün önce idrar testiyle öğrendim gebeliğimi.. iki oğlum var..bu üçüncü kuzucuğum..bakalım hayırlısı..

Hayirlisi olsun arkadasım.aramiza hosgeldin.

allaraa35
30-01-13, 23:01
bende ayın sonunda 30 ocakta test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama adetime 2 gun var :) şuanda kanlı damla damla lekelenmelerım var..yarın kan verip durumu öğreneceğim bakalım..kanama normal mi sizce??

inatcikeci
30-01-13, 23:01
allaraa35
bende ayın sonunda 30 ocakta test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama adetime 2 gun var :) şuanda kanlı damla damla lekelenmelerım var..yarın kan verip durumu öğreneceğim bakalım..kanama normal mi sizce??
Bilmiyorum ki canım bende olmadı hiç.

nahideduran
31-01-13, 07:01
herkesin herşey yolunda gidiyor... sorunsuz bir şekilde ilerlediğimize çok sevindim arkadaşlar. bundan sonra daha da güzel olacak inşallah:) bebişlerimiz her geçen gün biraz daha büyüyor ve biz de bunu gözlemliyoruz. ne kadar mucizevi birşey böyle :))

yeteeeeer
31-01-13, 08:01
KIZLAR GÜNAYDINLARRRR NASILSINIZ ŞİMDİ BEN VE BİR ARKADAŞIMMM TEDAVİYE BAŞLIYORUZ HER İKİMİZDE 6. TÜP BEBEK TEDVAİLERİMİZ ALLAHIN ZİNİ İLEEE İNŞŞŞ İYİ (hayırlı )ONUÇ ALMAK İÇİN YASİN OKUYACAĞIZ YARDIMCI OLMAK İSTERMİSİNİZ (YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖZELİME YAZARSANIZ SEVİNİRM )

aebruli
Günaydınn kızlarr ben çok kötü grip oldum sabah bi uyandım boğazımda kocaman bi yumruk.halsizim bide çalışıyorum ilaçta içemiyoruzz zor geçecek bugün .
sizler nasılsınız herşey yolunda inşallah ?

kartanem32
mertsencer
hoşgeldin tatlım hayırlı olsun inş..benimde 3.bu inşaalah kucağımızada alırız....benimde 2 kızım var....:KK70::KK70::KK70:

melekci
31-01-13, 09:01
meraba bende daha önceden yazmıştım buraya adetim geçti diye ..sat tarihim 3 aralık adetim 13 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı negatif çıkınca adet söktürücü verdi içtim 6 günde bitti bittikten sonra 1 hafta içinde adet olmam gerekiyordu..5 gün bekledim ve eczaneden test alım dedim yaptım ve pozitif..korktum ağladım..çünkü ialç içmiştim..doktorumu aradım birşey olmaz dedi pazartesi gel dedi..gittim kan testi yaptı gebeyim.ultrasyonda baktı çok yeni dedi 3 haftalık belkide bu ilacı içerken bile hamile kalmış olabilirsin dedi..hiçbir şey olmaz dedi.sadece düşük olur onun içinde progestan veriyorum dedi..içimi rahatlattı ama korkularım olacak yine..14 şubatta randevum var ve ben şimdi adet tarihimi baz alırsam 9 hafatlık hamile gözüküyorum ama 3 hafatlık dedi doktorum kafam karıştı iyice...

elmadas
kızlar herkese günaydın inşallah bol hamiş haberli bir gün olur.

inatcikeci
umudunuzu kaybetmeyin.bi de stres yapmayın bende sizin gibi sürekli bu belirtimi şu belirtimi adete günler kala başlardım.bu ay yoğunluktan ne yumurtlama takibi yaptım ne de düzenli ilişki oldu.hiç de düşünecek fırsatım olmadı.ayrıca arkadaşımın bebeğine bakıyorum onu kendi bebeğim gibi hep koynumda uyuttum içime sokasım geldi Allah gördü benim hasretimi.1 yıldır uğraşıyordum.şubatta ilaç kullandığımdan süpriz eseri gelen bebeğimi aldırmak zorunda kaldım.temmuzda da kimyasal gebelik yaşadım.ama nasip kısmet bu zamanaymış.

onemon
Aebruli nekadarlik bebisin ?

melekci
inatcikeci
umudunuzu kaybetmeyin.bi de stres yapmayın bende sizin gibi sürekli bu belirtimi şu belirtimi adete günler kala başlardım.bu ay yoğunluktan ne yumurtlama takibi yaptım ne de düzenli ilişki oldu.hiç de düşünecek fırsatım olmadı.ayrıca arkadaşımın bebeğine bakıyorum onu kendi bebeğim gibi hep koynumda uyuttum içime sokasım geldi Allah gördü benim hasretimi.1 yıldır uğraşıyordum.şubatta ilaç kullandığımdan süpriz eseri gelen bebeğimi aldırmak zorunda kaldım.temmuzda da kimyasal gebelik yaşadım.ama nasip kısmet bu zamanaymış.
evet cnm herşeyin zamanı var..Rabbim herkesin gönlüne göre versin..inş. sağ sağlm alırız kucaklarımıza...benim içinde doktora gittiğinizde sorarsanız çok sevinirim...hamileyken adet söktürücü içmek zararlımı diye..

inatcikeci
melekci
evet cnm herşeyin zamanı var..Rabbim herkesin gönlüne göre versin..inş. sağ sağlm alırız kucaklarımıza...benim içinde doktora gittiğinizde sorarsanız çok sevinirim...hamileyken adet söktürücü içmek zararlımı diye..

adet söktürücüyü bende kasımda kullandım ve öyle adet oldum.tarlusal isminde bi ilaçtı.ama doktorlar düşük tehlikesi olan hamilelerede bu ilacı veriyorlarmış bebek iyicene tututunsun diye.

melekci
31-01-13, 10:01
inatcikeci
adet söktürücüyü bende kasımda kullandım ve öyle adet oldum.tarlusal isminde bi ilaçtı.ama doktorlar düşük tehlikesi olan hamilelerede bu ilacı veriyorlarmış bebek iyicene tututunsun diye.
doktorumda öyle dedi...ben sana eşdeğerini veriyorum progestan dedi ona benziyor dedi..benimde ilacımın ismi tarlusaldı..

aebruli
31-01-13, 10:01
onemon
Aebruli nekadarlik bebisin ?

bebişim 5 haftalık ama haftası tam net değil
pkos hastasıyım adetlerim düzensiz
şimdilik tam hesaplayamadık .
ultrasonda net olarak gözükür sanırım.
bilmiyorum cumartesi görcez bakalım : )

onemon
31-01-13, 11:01
Benim de 5haftalik geç döllenme oldu ben de de doktorum grip olma dedi bana da

rojmin
31-01-13, 15:01
kızlar düşük tehdidi ile hastaneye yattım.kanamam oldu :18:

allaraa35
31-01-13, 16:01
inatcikeci
Bilmiyorum ki canım bende olmadı hiç.
tahlil sonucum belli oldu 159.9 :) düşük ihtimaline karşı dikkatli olmam gerekıyomus dinlen dedi birde fena gribim zor gecicek napcam bılmıyorum :KK43:

inatcikeci
31-01-13, 17:01
allaraa35
tahlil sonucum belli oldu 159.9 :) düşük ihtimaline karşı dikkatli olmam gerekıyomus dinlen dedi birde fena gribim zor gecicek napcam bılmıyorum :KK43:
çok sevindim adetin kaç gün gecikince çıktı bu sonuç?

inatcikeci
rojmin

çok geçmiş olsun canım.bol bol dinlen.

gulteni
selam kızlar bende ocakta öğrendim hamile olduğumu 1,5 yıldır ıstıyordum .tek tüpüm tıkalıydı ıltihap ve kistim vardı.ama mucize oldu. bu aya hamile olduğumu öğrendim.fakat ara ara lekelenmem oluyor .kahverengi hatta pembe bile oldu ama doktorum önemli olmadığını söyledi . adet olacakmışım gibi karnım da ağrıyor.. neyse Rabbim hayırlı saglıklı sıhhatlı bebişler veririnşşş hepimizee:)

gulteni
rojmin
çok geçmişş olsun canım ara ara bende de oluyor . dinlenmekle geçiyorr artık lekelenmeleri takmıyorum yoksa kafayı yicem kaç gündür:KK43:

inatcikeci
fatmaekti
selam kızlar bende ocakta öğrendim hamile olduğumu 1,5 yıldır ıstıyordum .tek tüpüm tıkalıydı ıltihap ve kistim vardı.ama mucize oldu. bu aya hamile olduğumu öğrendim.fakat ara ara lekelenmem oluyor .kahverengi hatta pembe bile oldu ama doktorum önemli olmadığını söyledi . adet olacakmışım gibi karnım da ağrıyor.. neyse Rabbim hayırlı saglıklı sıhhatlı bebişler veririnşşş hepimizee:)

adet olacakmış gibi benimde karnım ağrıyo ama o rahim büyümesinden ve bebeğin yerleşmesindenmiş.korkulacak bişey yokmuş.

elmadas
arkadaşlar bende yeni hamişim biliyosunuz:)) size bişi sorcam arada bir ve bazende eğilim kalkarken karnımın alt kısmında batma oluyo normaldir heralde dimi...

gulteni
inatcikeci
adet olacakmış gibi benimde karnım ağrıyo ama o rahim büyümesinden ve bebeğin yerleşmesindenmiş.korkulacak bişey yokmuş.
inşalllahh canım öyledir bu sabah heralde adet oldum dedim öyle ağrıdı

gulteni
elmadas
arkadaşlar bende yeni hamişim biliyosunuz:)) size bişi sorcam arada bir ve bazende eğilim kalkarken karnımın alt kısmında batma oluyo normaldir heralde dimi...
normaldir canım o kasıklarda da ağrı oluyor bazen

gulteni
kızlar bende çok fazla uyku var sizde de oluyor mu? sabah akşam bıraksalar uyucam o derece yani:)

inatcikeci
31-01-13, 18:01
elmadas

normal canım.hele oturduğun yerden birden kalkma.geçen kapı çaldı diye ben koltuktan birden kalktım karnıma kramp girdi öyle kaldım geri oturdum gevşeyince yavaşça kalktım hemen.

marusuen
31-01-13, 20:01
Arkadaşlar doktoruma sormadım ama benim 3 saat kadar sürecek bir yolculuk yapmam gerekiyor; bebeğim için düşük tehlikesi olabilir mi? Doktoru bu konuda izin vermeyenler var mı?

kartanem32
31-01-13, 21:01
rojmin
çook geçmiş olsun inşaallah minik bebişine birşey olmaz...dualarımız seninle...

inatcikeci
31-01-13, 22:01
marusuen
Arkadaşlar doktoruma sormadım ama benim 3 saat kadar sürecek bir yolculuk yapmam gerekiyor; bebeğim için düşük tehlikesi olabilir mi? Doktoru bu konuda izin vermeyenler var mı?

sakıncası olacağını sanmıyorum canım.8 aydan sonra pek uzun yolculuk önermiyolar.o da hareketsizlikten kasılmalar ve sancılar olabilir diye.ama yine de doktoruna danış.

Troubletone
1-02-13, 00:02
30 ocak 2013 saat 11.30 itibariyle hiç beklemediğim halde 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim:) :nazar::KK16:

Troubletone
1-02-13, 00:02
inatcikeci
normal canım.hele oturduğun yerden birden kalkma.geçen kapı çaldı diye ben koltuktan birden kalktım karnıma kramp girdi öyle kaldım geri oturdum gevşeyince yavaşça kalktım hemen.

Ben vücudumu esnetirken bile kramp giriyo kasıklarıma öyle iki seksen gerinemiyorum artık alt tarafı 6 haftalık sıpa!
:KK9::nazar:

yeteeeeer
1-02-13, 07:02
yaradana emanet ediyorum....kalbinde,dilinde ,açtığın ellerinde hangi dua varsa rabbim bu günün hürmetine bütün dualrınızı kabuş etsiner türlü kötülükten korusun inşşş ..hayırlı cumalar

nahideduran
1-02-13, 08:02
melekci
meraba bende daha önceden yazmıştım buraya adetim geçti diye ..sat tarihim 3 aralık adetim 13 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı negatif çıkınca adet söktürücü verdi içtim 6 günde bitti bittikten sonra 1 hafta içinde adet olmam gerekiyordu..5 gün bekledim ve eczaneden test alım dedim yaptım ve pozitif..korktum ağladım..çünkü ialç içmiştim..doktorumu aradım birşey olmaz dedi pazartesi gel dedi..gittim kan testi yaptı gebeyim.ultrasyonda baktı çok yeni dedi 3 haftalık belkide bu ilacı içerken bile hamile kalmış olabilirsin dedi..hiçbir şey olmaz dedi.sadece düşük olur onun içinde progestan veriyorum dedi..içimi rahatlattı ama korkularım olacak yine..14 şubatta randevum var ve ben şimdi adet tarihimi baz alırsam 9 hafatlık hamile gözüküyorum ama 3 hafatlık dedi doktorum kafam karıştı iyice...
çok şaşırdım yaa olacak iş değil allah korusun bebişe zarar verebilirdi... ama allahtan birşeyi yokmuş... çok dikkat et cnm kendine