Ocak 2013 de hamile olduğunu öğrenenler....

shsnm
18-01-13, 16:01
merhabalar arkadaşlar bende 2013 ocak ayında hamile olduğumu öğrendim bizim başımızdan bide varikosel ameliyatı geçmişti onun için mucize oldu bize :) Rabbim tüm isteyenlere verir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :) :KK49:

nazasya
18-01-13, 19:01
slm daha öncede yazmıstım son adet tarıhım 1 aralıktı.... gecen carsamba bebegımın kalp atıslarını duydum cok sükür.... darısı sizlerin basına....

hulyaozkan
20-01-13, 10:01
merhabalar.. ben de 16 ocakta öğrendim hamile olduğumu..5.5 haftalık şuan..

edazanka
20-01-13, 10:01
off açlıktan halsiz de düştüm ama çubuk kraker ve muzdan başka bir şey yiyemiyorum.Benim gibi iştahlı biri nasıl bu hale geldi....

nazasya
20-01-13, 11:01
edazanka
off açlıktan halsiz de düştüm ama çubuk kraker ve muzdan başka bir şey yiyemiyorum.Benim gibi iştahlı biri nasıl bu hale geldi....
bende senin gıbıyım inan hayatım tuzlu leblebıden ıbaret nerdeyse hergun aglıyorum bulantıdan dolayı.. bide bu benım 2. hamılelılıgım ama dayanılır gıbı deil... tek duam cabuk bıtmesı

babammm
20-01-13, 13:01
deneyimli annelerim size bişey sorucam ben 31 aralıkta adet oldum 30 günde adet oluyom bundan öncede ekimde düşük yaptım o zaman da yaşadıklarımı şimdi de yaşıyorum. karnım ağrıyo, midem hafif yanıyo, akıntım var, daha sık idrara çıkıyom. kendi kuruntum mu bilemedim. ümitlenmekte istemiyom.idrar testi yapsam çıkar mı. kan testi yapsam millet bişey var sanır. ben napsam yaaa ufffff:KK11:

bizimgiz
20-01-13, 14:01
babammm
deneyimli annelerim size bişey sorucam ben 31 aralıkta adet oldum 30 günde adet oluyom bundan öncede ekimde düşük yaptım o zaman da yaşadıklarımı şimdi de yaşıyorum. karnım ağrıyo, midem hafif yanıyo, akıntım var, daha sık idrara çıkıyom. kendi kuruntum mu bilemedim. ümitlenmekte istemiyom.idrar testi yapsam çıkar mı. kan testi yapsam millet bişey var sanır. ben napsam yaaa ufffff:KK11:
cnm daha adetine 10 gün var bende yogun belirti yaşadıgım için adetime 6 gün varken kan testi yaptırdım negatıf cıktı ve morelım fena bozuldu idrar testi hiç yapma cıkmaz paran boşa gider bekle dicem mumkün olursa tabi sabırsızız :) adetine yakınken yaptr belki cıkar suan benım adetime 2 gün var gunumde olmazsam adet idrar testi yapcam

Yssi
20-01-13, 19:01
bu çarşamba test yaptırıcam aşılama sonucum için ama gidipte o negatifi görücem için gitmicem hiç umudumda yok :KK43:((((
ben hiç anne olamıcam galiba çok korkuyorum:KK43:((((

Yssi
babammm
cnm bendede aynı belirtiler var ilk aşılamamı oldum sen bu belirtilerinde hamilemiydin?

Yssi
nazasya
slm daha öncede yazmıstım son adet tarıhım 1 aralıktı.... gecen carsamba bebegımın kalp atıslarını duydum cok sükür.... darısı sizlerin basına....
cnm bende 31aralık son adet tarihim aşılamamda oldu bu çarşamba gidip test verip sonuç öğrenicem ama umudum hiç yok o yüzden gitmicem sen nekadarlıkken öğrendin?

dilonaz
20-01-13, 20:01
kızlar benimde son adetim 1 aralık ben hafta arası gidemediğim için cumartesi gidicem kalp atışlarını duymak için ikinci hamileliğim ve çok şükürde iyiyim şimdilik birincide de çok zorlanmamıştım ama bakalım hayırlısı inşallah

yxliz
20-01-13, 20:01
BAT 18 Ocaktı, hala regli olmadım canlar :)
3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Umarım müjdeyi alırım bu hafta :KK16:

garni88
21-01-13, 08:01
allaha şükür bende ocak 5 te hamile olduğumu öğrendim ve bu hafta sonu bebişimin kalp atışları duyuldu. çok şükür

hayallerimgercek
21-01-13, 10:01
yxliz
BAT 18 Ocaktı, hala regli olmadım canlar :)
3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Umarım müjdeyi alırım bu hafta :KK16:
benimde bat 18 ocaktı 16 ocakta idrar testi yaptım çift çizgi çıktı 18 ocaktada kan verdim doktorum tebrik etti... inş kalp atışınıda duyarsak allahın izni ile derin nefes alacağım... bu aada aşılama ile gebe kaldım ben 4 ocak aşılama yapıldı 18 ocak öğrendim 4 yıldır 4 gözle bekliyordum çokşükür rabbim isteyen herkslere nasip etsin..

ebrsa
21-01-13, 14:01
kızlar nolur yardım ben geçen cuma hamile olduğumu öğrendim değer 794 çıktı,3 gün geçince yani bugün test yaptım 3500 çıktı beta hcg,doktor ultrasonda baktı keseyi göremedi çok korkuyorum,polikistik overim üstelik kimyasal gebelik mi acaba ya korkuyorum >(

yxliz
21-01-13, 16:01
Bugün öğrendim, kanda az önce çıktı... :KK49:

zerenpnar
21-01-13, 16:01
ebrsa
kızlar nolur yardım ben geçen cuma hamile olduğumu öğrendim değer 794 çıktı,3 gün geçince yani bugün test yaptım 3500 çıktı beta hcg,doktor ultrasonda baktı keseyi göremedi çok korkuyorum,polikistik overim üstelik kimyasal gebelik mi acaba ya korkuyorum >(
merak etme arkadasım hemen gözukmuyor bende adetım 5 ocakta olması gerekıyordu .olmadım. ayın 18 de görebıldık keseyı. yanı ben 11 de gıtmıstım ama haftaya göruruz dedı
içini ferah tut

mrvarif
21-01-13, 18:01
adetim 5 gün gecikince bugün gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı :) darısı tüm isteyenlerin başına

tanemC
21-01-13, 18:01
mrvarif
adetim 5 gün gecikince bugün gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı :) darısı tüm isteyenlerin başına
tebrik ederim canım bende bugün öğrendim hala şaşkınlık içindeyim inanamıyorm

burcuuzunay
22-01-13, 12:01
merhaba arkadaşlar
benimde son adet tarihim 21 aralık 2013 şimdiye kadar regl olmam lazımdı. 2 ay önce bebeğim karnımda öldüğü için operasyon geçirmek zorunda kalmıştım yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. idrar testini ne zaman yapsam??

nahideduran
22-01-13, 16:01
merhaba arkadaşlar,

benim de bat 20si idi. ama bugun oldu halaa birşey yok :) dün idrar testi yaptım 2. çizgi silik çıktı bende emin olamadım sizce hamile miyim?

salsa84
burcuuzunay
merhaba arkadaşlar
benimde son adet tarihim 21 aralık 2013 şimdiye kadar regl olmam lazımdı. 2 ay önce bebeğim karnımda öldüğü için operasyon geçirmek zorunda kalmıştım yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. idrar testini ne zaman yapsam??
canim seni cok iyi anliyorum seninle ayni olumsuzluklari yasiyinca ister istemez korkuyla geciyor hamileligimiz ben gecen yil bes aylik bebegimi almak zorunda kaldim suyu bitmisti cunku ve yine hamileyim cok yeni dokuzuncu haftaya girdim ve ilk zamanlar korkularla tuvaletye gecip kontrol etmeler kese gorecekmiyim kalp atisi duyacakmiyim diye hamileligimi hayirlisiyla dogurana kadar korkularla yasiycam farkindayim ama kendi kendime olumlu seyler dusundurmek icin cabaliyorum aklimdan kotu seyleri cikarmaya calisiyorum insallah hamilesin ama hamileysen olumsuzluklarla hamileligini gecirme bence tabi bende:)

salsa84
nahideduran
merhaba arkadaşlar,

benim de bat 20si idi. ama bugun oldu halaa birşey yok :) dün idrar testi yaptım 2. çizgi silik çıktı bende emin olamadım sizce hamile miyim?
evettttttttttttttt hamilesin :) tebrikler

destidile
22-01-13, 18:01
20 ocak itibari ile bende artık anne adayyıyım:KK55:

nahideduran
23-01-13, 07:01
kızlar beta hcg 880 çıktı bu nedemek? olumlu dediler ama inanamadım size sorayım dedim???