TEST

2013 Ekim Anneleri

nacisss
3-07-13, 07:07
nuarin
günaydın herkeslere :KK9::KK9::KK9:

güzellikler bu dönemde mide bulantılarınız var mı?? bugün mide bulantım oldu sarı safra kustum :18::18::18::18:

Canım dun akşam benımde yemekten sonra oldu mıde bulantım. cok ugrastım ama bır turlu kusup rahatlayamadım. bıraz dısarı cıkıp acık hava alınca geldım kendıme...

nuarin
yagmurcamelek
günaydın cnm benimde bugün sabah midem bulandı az kalsın çıkaracaktım:KK31: aç karnına dişimi fırçaladım ondan oldu sandım ama şimdi karnım hem acıkır gibi oldu hemde midem bulanıyo gibi anlamadım:26:

aynen öyle bulucam birini eve cagırıcam oğlumun düzeni bozulmasın dıye. çünkü uyuyo olur getir götür taşı kışın üşür hasta olur mazallah:18: valla eşimi anlamıyom cnm bazen çok güzel iş yapıyo camasır asarken bile yardım edıyo eğiliyo alıyo veriyo ben asıyorum:KK53: balkonda yıkıyo eğilmekte zorlandıgım için. camda siler ben silemeyeceğim için ama konu komşudanda çekinmiyo değil:KK1: ama napıyım ben hamişim ve iyice ağırlaşmaya başladım eğilip bişey yaparsam karnım sancılanıyo geriliyo korkuyorum bende bebişimi bişi olucak diye:26: bundan önce bi kaybım oldu ve bu hamileliğimin ilk başlarıda çok sorunlu geçti kanamam oldu iki ay. en ufak bi ağrıda korkuyorum dikkat etmeye çalışıyorum :44:
bende daha birşey yememiştim acaba oğluşum acıktı da ondan mı öyle oldu diye düşündüm bazılarıda acıkınca oluyor diyorlar:44::44::44:

zizag
adig_e
canım bak oğluşunla birlikte kaynanalık hormonların da çoğalmaya başladı kendine hakim ol :KK1::KK1::KK1:
hormonların seni ele geçirmesin :KK52:
adige durdur beniiii allahımmm bende kaynana oluyorummm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

nuarin
bugün ilkez oldu:18::18: gece mi üşüttüm acaba:KK14: gece camı açmıştık:KK19:
üşütmeye dikkat etmek lazım kuzucum nanelimon iç fırsatın varsa bide sıcak tut kendini

nuarin
3-07-13, 08:07
nacisss
Canım dun akşam benımde yemekten sonra oldu mıde bulantım. cok ugrastım ama bır turlu kusup rahatlayamadım. bıraz dısarı cıkıp acık hava alınca geldım kendıme...
çok zorladı beni sabah birşeyler yedim düzeldi benimde:KK42:
zizag
adige durdur beniiii allahımmm bende kaynana oluyorummm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

üşütmeye dikkat etmek lazım kuzucum nanelimon iç fırsatın varsa bide sıcak tut kendini
öyle yapayım sağol canım:KK19:

adig_e
zizag

eyyy bütün erkek bekleyen Anne adayları kızlarımıza eziyet etmeyinnnn :KK1: bak şimdiden uyarıyorum, hormonlarınızın sizleri ele geçirmesine izin vermeyin :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

cullucann
yagmurcamelek
günaydın mutlu annişlerrr ve tepikleyen bebişlerrrr :KK9: ayy geçmişi okurken gözlerim acıdı uykum geldi valla :KK17:dünden beri ne çok kaynatmışsınız sayfalar dolmuş taşmışşşş:KK1:eltiden kaynanadan bahsedilmiş. benim kaynanam yok eltimin biriyle aynı şehirdeyiz kendisi çok kıskançç benim evime her geldiğinde yok ben doğalgazı evde oturmuyom yok benim böyle evim olsa ne isterim sürekli bi kıskançlık içinde. kendilerinin durumu fazla iyi değil ben napıyım bn çalışıyom kocam çalışıyo kazanıyoz durumumuz iyi. ama o hep hayatından şikayetçi çokkk kızıyorum bu duruma. ve mesafemı koruyorum aklı sıra oğlum doğunca o bakmayı düşünüyo ama asla ona çocuk emanet etmem hem sigara içiyo hemde cocuga bakarsa evime gelecek yemegı sende yaparım cocuklar öğlende oraya gelir dıyo. kesinlikle evimin düzeni kaçacak biliyorumm. oğlum doğsun 3 aylık olsun ona duyurmadan bakıcı araştırcam ve kafama göre birini bulunca işe başlıcamm.:KK76:ben temizliği iki üç hafta önce yaptım halılarımı yıkamaya gönderdim diğer işlerede kadın çağırdım her istediğimi yaptırdım peşinde dolandım valla :KK1: her yerimde misss gibi oldu ohh. doğumdan önce daha yapmam bişi zaten kim pisleticek eşimle ben sabah cıkıyoz akşam giriyoz eve. sadece izne ayrılınca bi camları sildiricem eşimee ohh miss tmm. sonra ver elini doğumaaa:KK55:ayy nasıl olucak cok merak edıyom ama kafaya takmamaya çalışıyom. bebişim nasıl isterse öyle olucak doğum:KK46:
:KK60: kızlar kaynatıyo habire vala, bende ilk önce geçmişi okuom sabah sona yazıyom:KK1: aa çalışanla çalışmayan bir olurmu canımcım, oda çalışsın, senin canın yokmu sende evde oturmasını bilirsin sonuçta ama çalışıyosun, bizde öyleyiz eşimle ikimizde çalışıoz çok şükür yiyozda napalım, boşuna mı çalışıyoruz biz, benim eltim evde ev hanımı ama sen gel göre hiçbişeyden kusur kalmaz, yeri gelir kaynanama ağlanır, senelerce öyle yapmışlar ve apartmandaki iki dairenin kirasını almışlar, ben gelip öğrenince iş bozuldu tabi ondanda bana biraz gıcıklar, şimdi onuda almıyolar kaynana kesti tamamen haksızlık oluyo dedi, eşi çalışıyo ama o ne gününden geri kalır ne süsünden nede evinin eksiğinden, kaynanayı kredi borcuna sokturup sıfır daire yaptı kendine heryeri kırdırdı yeni eşyalar aldırdı, neymiş efendim eskimiş onun evi ve eşyaları anlıcanız hem çalışmazlar hemde laflarından geri kalmazlar o nedenle hiç hoşlanmıyorum öyle insanlardan, hele hele ağlananlardan hiç hoşlanmıyorum, Allahın gücüne gider şükretmeyi bilceksin, çalışma fırsatın varsada çalışçaksın muhtaç olmamak için:KK31:

bdroner
KIZLAR SELAMLAR,

canım senin mi şeker yüklemen yüksek çıktı net değilim amabende yazayım istedim, 50mg yüklemem en fazla 140 olması gerekirken 156 çıktı / 100 mg da tek bi tanesi yüksek çıktı o da çok az bi değer yüksek çıktı doktor problem değil dedi, referans aralıklarını geçmediği için rejimde yaptırmadı ama korkmaya gerek yok yüksek çıksaydı rejim yapıcaktım, Allah sağlık şifa versn herkese..

kızlar ya benim çok canım sıkkın bu hafta bebeğimin hareketleri hep çok derinden ve geriden vurdu bugun hepten sessiz sabahtan beri o kadar az ki hareket, dünde sağlık ocağına gittim kalp atışınıda dinledik çok şükür sıkıntı yok dedi, işyerindeyim işe bi türlü kkonsantre olamıyorum sürekli karnımı dinliyorum, ne yapsam bilemedim.. Hayırlısıyla bi keyfi yerine gelse inşAllah.
sıkma canını canım derindende olsa ben burdayım demiş sana, sırtını dönmüştür ondan net hissetmiyosundur, yerleri bol şuanda bol bol yer değiştiriyolar sıpalar ondan kaynaklanıyo, ilerde dahada azalcak hareketleri çünkü yerleri daralcak:KK1:

yagmurcamelek
günaydın cnm benimde bugün sabah midem bulandı az kalsın çıkaracaktım:KK31: aç karnına dişimi fırçaladım ondan oldu sandım ama şimdi karnım hem acıkır gibi oldu hemde midem bulanıyo gibi anlamadım:26:

aynen öyle bulucam birini eve cagırıcam oğlumun düzeni bozulmasın dıye. çünkü uyuyo olur getir götür taşı kışın üşür hasta olur mazallah:18: valla eşimi anlamıyom cnm bazen çok güzel iş yapıyo camasır asarken bile yardım edıyo eğiliyo alıyo veriyo ben asıyorum:KK53: balkonda yıkıyo eğilmekte zorlandıgım için. camda siler ben silemeyeceğim için ama konu komşudanda çekinmiyo değil:KK1: ama napıyım ben hamişim ve iyice ağırlaşmaya başladım eğilip bişey yaparsam karnım sancılanıyo geriliyo korkuyorum bende bebişimi bişi olucak diye:26: bundan önce bi kaybım oldu ve bu hamileliğimin ilk başlarıda çok sorunlu geçti kanamam oldu iki ay. en ufak bi ağrıda korkuyorum dikkat etmeye çalışıyorum :44:
midenizi üşütmemeye dikkat edin kızlar, havalar insanı aldatıyo, soğuk şeyler yiyip içmeyin zararlı, bide ayaklarıda üşütmeyin buda etkiler mideyi. kocişler iş yapacak arkadaş, biz ikimizde çalışıyoruz o nedenle herşey ortak, evde otursam belki ama hamişiz zaten evdede otursak o işleri kocişler yapacak şuanda durumlar farklı:KK1: benimki yapıyo, yapmak istemesede kaldırıp yaptırıyorum ben, cam bile siliyo utanması yok artık bunun mecburrrr:KK1:şimdi temizlikçi geliyo diye biraz rahatladı ağır işleri yapmıyo ama diğer işlere hala yardımcı oluyo:nazar:

zizag
yagmurcamelek

sen tokatlıydın dimi eşinde tokatlı , benimkide tokatlı demekki tokatın erkekleri eşlerine yardım edermiş :KK1::KK1::KK1::KK1: canım sen sakın iş yapma hem kaybın varmış ve kanaman olmuş boşver pislensede umursama

serap_serap
Günaydın bayanlar....
kuzumla beraber geldik..nasılsınız?

chemist_m
cullucann
aaa ne zaman? benimde 25 Temmuz:21:seninle senelerimizde aynı bizim 2009 da evlendim bende, ben bu sene kocişten bekliyom canım malum hamişimmmm:KK1:hoş gerçi her sene o yapıyo ama bu senede o yapsın diyorum ama bellide olmaz, belki bi yerde yemek organizasyonu yaparım ona süpriz, 1 aydır bi restoran ismi sayıklıyo merak ediyomuş orayı, belki oraya götürürüm onu bebişimle:KK49: ama çıkamam dışarı dersen eve bi pasta yaptır bebişinin ağzından annecim babacım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun seneye beraber kutlucaz yazdırt, sevdiği yemekleri yap mum ışığında, bide müzik koy dans edin, sizden başka kimse olmasın tabiki en güzeli öyle, sende süslen püslen böle topuklu ayakkabılar falan giy evde, bence en güzeli o olur:KK31:
canım 10 temmuz bezimki :) bakalım nasıl birşey yapıcaz yani dediğin gb bir akşam organize ederim , ama hediye olsa diyorum bide 1 hafta kaldı , bebişe gün saymaktan unutmuşum walla evlilik yıldönümümüzü :S şimdiden babasının önüne geçmeye başladı bizim kız :p

sebiaruz
kızlar aranızda hamilelik şekeri olan var mı ? yada ilk yüklemesi fazla çıkan:26:

zizag
serap_serap
Günaydın bayanlar....
kuzumla beraber geldik..nasılsınız?
hoşgeldin serocum ve kuzusu:KK1::KK1:

cullucann
adig_e
eyyy bütün erkek bekleyen Anne adayları kızlarımıza eziyet etmeyinnnn :KK1: bak şimdiden uyarıyorum, hormonlarınızın sizleri ele geçirmesine izin vermeyin :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK60: doru diyon yaa, bende kaynana olcammmmm, ama çoook iyi bi kaynana olcam, hiç karışmıcam zaten normaldede insanlara karışmam hiç akıl danışmadıkları müddetçe:KK1:

serap_serap
zizag
hoşgeldin serocum ve kuzusu:KK1::KK1:

hoşbulduk kuzum nasılsın? benim heyecan tavan yaptı kaldı 3 gün ne yiyesim ne içesim var...:KK31:

serap_serap
adig_e
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

zizag
adig_e
kızlarınızda ben anneni istemem diye oğullarımızı doldurmasınnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bende cullucuğum gibi iyi bi kaynana olucam uzaklarda oturcam kocamı alıp ege kasabasıına yerleşcem

nuarin
sebiaruz
kızlar aranızda hamilelik şekeri olan var mı ? yada ilk yüklemesi fazla çıkan:26:
canım senin kaç çıktı ki bu günlerde yaptıracaktın sende

sebiaruz
zizag
kızlarınızda ben anneni istemem diye oğullarımızı doldurmasınnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
ayy evet yaa :KK20:

zizag
serap_serap
hoşbulduk kuzum nasılsın? benim heyecan tavan yaptı kaldı 3 gün ne yiyesim ne içesim var...:KK31:
iyiyim valla ne olsun fena değil ben dün gece künefe yedim offf sero offf hiç dikkat etmiyomm:KK19::KK19::KK19:

serap_serap
zizag

bende cullucuğum gibi iyi bi kaynana olucam uzaklarda oturcam kocamı alıp ege kasabasıına yerleşcem

hep gayganalar suçlu olur di mi kuzu kızlarına bakmazlar :KK60::KK60:

sebiaruz
nuarin
canım senin kaç çıktı ki bu günlerde yaptıracaktın sende
ben dün yaptırdım canım yüksek çıktı :KK14:

tokluk 148 çıktı cuma günü tekrar bakacaklar yüksek çıkarsa tedaviye başlayıcaz dedi dr :KK43:

bdroner
sebiaruz
sağol canım inşallah cuma da bişey çıkmaz da rahatlarım ben de :KK16:

sıkma canını canım o arkasını felan dönmüştür sana annesi iyiymiş bak madem bozma moralini :KK46:

inşAllah dediğin gibidir. yanlız şunu söylemeden geçemiyeceğim 100 mg içince biraz bulantı yapıyor istifra etmemelisin yoksa test geçerliliğini yitiriyor, dolaşmamalısın, onlar seni uyarırlar zatende ilk yarım saat miden bulanıyor sonra geçiyor, hep farklı şeylere odaklan, inşAllah güzel haberlerle geliceksin sende, bu arada sakın strese girmee, kafana takma, gözünde büyütme, stres şekeri tetikliyor.. Güzel haberlerini bekleriz.

cullucann
:KK60: sıkma canını canım derindende olsa ben burdayım demiş sana, sırtını dönmüştür ondan net hissetmiyosundur, yerleri bol şuanda bol bol yer değiştiriyolar sıpalar ondan kaynaklanıyo, ilerde dahada azalcak hareketleri çünkü yerleri daralcak:KK1:

midenizi üşütmemeye dikkat edin kızlar, havalar insanı aldatıyo, soğuk şeyler yiyip içmeyin zararlı, bide ayaklarıda üşütmeyin buda etkiler mideyi. kocişler iş yapacak arkadaş, biz ikimizde çalışıyoruz o nedenle herşey ortak, evde otursam belki ama hamişiz zaten evdede otursak o işleri kocişler yapacak şuanda durumlar farklı:KK1: benimki yapıyo, yapmak istemesede kaldırıp yaptırıyorum ben, cam bile siliyo utanması yok artık bunun mecburrrr:KK1:şimdi temizlikçi geliyo diye biraz rahatladı ağır işleri yapmıyo ama diğer işlere hala yardımcı oluyo:nazar:

Allah korusun terslik olsaydı kalp atışlarında problem olur muydu ki? İnan o kadar gerildim ki işyerinde, ağlamamak için sıkıyorum kendimi, bi yandanda dediğin gibi düşünüyorum sırtını döndü belkide kuzucuk, o yüzdendir diyorum. bilemedim inan..

serap_serap
zizag
iyiyim valla ne olsun fena değil ben dün gece künefe yedim offf sero offf hiç dikkat etmiyomm:KK19::KK19::KK19:

valla benim vazgeçemeyeceğim tek şey karpuzdu şu dönemde ona bile elim gitmiyo bakıyorum sonra şeker yüklemesi aklıma geliyo elimi geri çekiyorum...:KK53:

zizag
serap_serap
hep gayganalar suçlu olur di mi kuzu kızlarına bakmazlar :KK60::KK60:
anam şimdi kız anaları ile gircez birbirimizeeee :KK1::KK1::KK1::KK1:

sebiaruz
bdroner
inşAllah dediğin gibidir. yanlız şunu söylemeden geçemiyeceğim 100 mg içince biraz bulantı yapıyor istifra etmemelisin yoksa test geçerliliğini yitiriyor, dolaşmamalısın, onlar seni uyarırlar zatende ilk yarım saat miden bulanıyor sonra geçiyor, hep farklı şeylere odaklan, inşAllah güzel haberlerle geliceksin sende, bu arada sakın strese girmee, kafana takma, gözünde büyütme, stres şekeri tetikliyor.. Güzel haberlerini bekleriz.

Allah korusun terslik olsaydı kalp atışlarında problem olur muydu ki? İnan o kadar gerildim ki işyerinde, ağlamamak için sıkıyorum kendimi, bi yandanda dediğin gibi düşünüyorum sırtını döndü belkide kuzucuk, o yüzdendir diyorum. bilemedim inan..
sağol cnm bilgiler için umarım normal çıkar değerlerim:44:

serap_serap
zizag
anam şimdi kız anaları ile gircez birbirimizeeee :KK1::KK1::KK1::KK1:

kız anaları oğlan anaları...

nuarin
sebiaruz
ben dün yaptırdım canım yüksek çıktı :KK14:

tokluk 148 çıktı cuma günü tekrar bakacaklar yüksek çıkarsa tedaviye başlayıcaz dedi dr :KK43:
2.yaptır bakalım inşallah sorun çıkmaz bunda :KK19:

zizag
serap_serap
valla benim vazgeçemeyeceğim tek şey karpuzdu şu dönemde ona bile elim gitmiyo bakıyorum sonra şeker yüklemesi aklıma geliyo elimi geri çekiyorum...:KK53:
bende eve aldırmadım karpuz uzak durmaya çalışıyorum meyvelerden şekerlerden :KK19::KK19: ay bu kadar takarsak stresten yükselcek şekerimiz sakin ol bebek

adig_e
zizag

görcez bakalımmm oğlunu kıyıp uzağa gidemezsin sen :KK1:

cullucann
:KK60: doru diyon yaa, bende kaynana olcammmmm, ama çoook iyi bi kaynana olcam, hiç karışmıcam zaten normaldede insanlara karışmam hiç akıl danışmadıkları müddetçe:KK1:
cullucan cım bak çok iddialı konuşuyosun :KK1: bi apartman alıp aynı yerde oturmak istersiniz siz oğlan annelerine o hormon ekstra yükleniyo :KK1:

serap_serap
bdroner

bedriye canım benim nasılsın diye başlayam uzun zaman oldu görüşmeyeli...kuzu kendini strese sokma sen kendini strese sokdukça kuzunda içeride strese giriyo...senden etkileniyo..accık serbest bırak kendini bak ki neler yapıyo kuzun sana...kendini üzme her zaman sana tepki verecek diye birşey yok...onlarında dinlenmeye hakları var di mi ama...

sebiaruz
nuarin
2.yaptır bakalım inşallah sorun çıkmaz bunda :KK19:
umarım öyle olur :KK31:

serap_serap
zizag
bende eve aldırmadım karpuz uzak durmaya çalışıyorum meyvelerden şekerlerden :KK19::KK19: ay bu kadar takarsak stresten yükselcek şekerimiz sakin ol bebek
uzak durdukça su içesim geliyo su içtikçe ya şekerim varsa deyip kendi kendime bişiler kuruyorum kafamda...

zizag
adig_e

cullucan cım bak çok iddialı konuşuyosun :KK1: bi apartman alıp aynı yerde oturmak istersiniz siz oğlan annelerine o hormon ekstra yükleniyo :KK1:
ay ikinciye kızım olursa ona yakın otururum o kıyamaz anasına bakar elin kızı gibi değil :KK53::KK53::KK53:

kaynanalık doğumla yükleniyor heralde bünyeye

adig_e
zizag
sebiaruz
sağol cnm bilgiler için umarım normal çıkar değerlerim:44:
kızlar hakkaten ne kadar takıldınız şekere stresten yükselticeksiniz iyi düşünün iyi olsun :KK31:
görürsünüz iyi çıkıcak siz de sınırsız meyve yiceksiniz inş. :KK1:

zizag
serap_serap
uzak durdukça su içesim geliyo su içtikçe ya şekerim varsa deyip kendi kendime bişiler kuruyorum kafamda...
kız benimde ağzım kuruyo sanki kesin psikolojik bu ben sana diyim:44::44::44:

sebiaruz
serap_serap
benimki yüksek çıktı dün yaptırdım cuma günü tekrar bakılacak yüksek çıkarsa tedaviye başlanacak:KK14:

serap_serap
zizag
ay ikinciye kızım olursa ona yakın otururum o kıyamaz anasına bakar elin kızı gibi değil :KK53::KK53::KK53:

kaynanalık doğumla yükleniyor heralde bünyeye
doğumla değil de cinsiyetini öğrenmekle yükleniyo bu hormonlar..

serap_serap
zizag

ay ne bilem kuzu 3-4 bardak birden gidiyo yanıyo sanki içim...

nacisss
adig_e
kızlar hakkaten ne kadar takıldınız şekere stresten yükselticeksiniz iyi düşünün iyi olsun :KK31:

Bencede kızlar cok takmıs durumdasınız sekere. olcagı varsa olur nıye bu kadar kendınıze stres yaptınız anlamadım. bende henuz seker yuklememı yaptırmadım ama hıc streste yapmıyorum. bu kadar stres bebege de zarar verır ona gore davranın...

sebiaruz
adig_e
inşallah canım yaaa şu cumayı hayırlısıyla atlatsam meyve felan hiç umrumda değil inan oğluşum iyi olsun da :KK55:

serap_serap
sebiaruz
benimki yüksek çıktı dün yaptırdım cuma günü tekrar bakılacak yüksek çıkarsa tedaviye başlanacak:KK14:

kuzum üzme kendini..inşallah yüksek çıkmaz...bende çok korkuyorum yüksek çıkarsa diye...çıkarsa da napalım minnaklarımız için nelere katlanmadık buna da katlanacağız...

sebiaruz
serap_serap

kuzum üzme kendini..inşallah yüksek çıkmaz...bende çok korkuyorum yüksek çıkarsa diye...çıkarsa da napalım minnaklarımız için nelere katlanmadık buna da katlanacağız...
öyle canım o iyi olsun da gerisi hiç umrumda değil gerçi dr gelişimi çok iyi dedi 24+1 800 gr 32 cm oğluşumm:nazar::nazar::nazar:

cullucann
adig_e

:KK60: :KK60: olabilir vala bak bu fikir çok cazip geldi şimdikkkk:KK1: ben biraz daha çalışayım kolay değil apartman dikçem ailecek oturmak için:KK60:
bdroner

tabiki canımcım, kalp atışından belli olurdu, takma kafana, bide sen stres oldukça oda gerilir ve hareketleri yavaşlarmış, bebişler anne mutlu ve huzurluyken tepiniyolarmış içerde bunu aklından çıkarma, ağlamak yok, gülcenn hep gülcen ki bebişinde kahkaha atsın içersen sen gülerken taamm mııııı annişşşş:KK16:

serap_serap
zizag
anam tamam bak psikolajik olarak çıkarcaksınız şekerleri yukarı :KK60: stres yapmayınnnn, yemenize dikkat edin biraz sorun olmaz, bende cumartesi yaptıcam vala konuştukça siz bende kendimi dinler oldum heeeee:KK20: atın bakayım bu düşünceleri kafanızdan, hem hamişlik şekeri olan çok insan var azcık diyet ve dikkat oldumu geçiyo kalıcı değil çok şükür bunu düşünün, daha kötüsüde olabilir ki işallah hiçbirimizde önemli değerler çıkmaz, ok mi:KK53: raad olun bakim herkes bi derin nefes alsın, herşey çoooookkk güzel olcak, allah başka dert vermesin bunların hepsinin çözümü vaarrrrr:KK16:

zizag
adig_e
zaten derdimiz diyet yaparsak diye benim ömrüm diyetle geçti bi daha diyet yapmak istemiyorum :KK19::KK19::KK19:

yagmurcamelek
cullucann
:KK60: kızlar kaynatıyo habire vala, bende ilk önce geçmişi okuom sabah sona yazıyom:KK1: aa çalışanla çalışmayan bir olurmu canımcım, oda çalışsın, senin canın yokmu sende evde oturmasını bilirsin sonuçta ama çalışıyosun, bizde öyleyiz eşimle ikimizde çalışıoz çok şükür yiyozda napalım, boşuna mı çalışıyoruz biz, benim eltim evde ev hanımı ama sen gel göre hiçbişeyden kusur kalmaz, yeri gelir kaynanama ağlanır, senelerce öyle yapmışlar ve apartmandaki iki dairenin kirasını almışlar, ben gelip öğrenince iş bozuldu tabi ondanda bana biraz gıcıklar, şimdi onuda almıyolar kaynana kesti tamamen haksızlık oluyo dedi, eşi çalışıyo ama o ne gününden geri kalır ne süsünden nede evinin eksiğinden, kaynanayı kredi borcuna sokturup sıfır daire yaptı kendine heryeri kırdırdı yeni eşyalar aldırdı, neymiş efendim eskimiş onun evi ve eşyaları anlıcanız hem çalışmazlar hemde laflarından geri kalmazlar o nedenle hiç hoşlanmıyorum öyle insanlardan, hele hele ağlananlardan hiç hoşlanmıyorum, Allahın gücüne gider şükretmeyi bilceksin, çalışma fırsatın varsada çalışçaksın muhtaç olmamak için:KK31:

şükretmeyi bilmiyo işte bende ona çok kızıyorum :KK47: bıktım hayatımdan bezdimm bıktım bu cocuklardan sürekli ağzındakı laflar bunlar. böyle diyen bi kadın benim cocuguma nasıl bakar aman Allahım düşünmek bile istemiyorum:KK30:

kız ben iki gündür üst üste dondurma yedim ondanmı kötü olduki midem :26:aynenn valla kocişler mecbur yapcak arkadaş hamişiz biz:KK23:
zizag
sen tokatlıydın dimi eşinde tokatlı , benimkide tokatlı demekki tokatın erkekleri eşlerine yardım edermiş :KK1::KK1::KK1::KK1: canım sen sakın iş yapma hem kaybın varmış ve kanaman olmuş boşver pislensede umursama
seninkide yardım ediyomu cnm ohhh yapsınlar yapcaklar tabiii:KK1: valla her hafta sonu süpürüp siliyoz eşimle beraber. büyük temizliktede her yeri bütün dolapları elden geçirdim mis gibi oldu evimm. uzun bi süre gider bana . bi dahaki büyük temizlikte bebiş kucakta olcak inş:KK46::KK49:

adig_e
benim gelinim şimcikten belli :KK1: 6 ay büyük oğluşumdan ama olsun hehehe:KK36:zeng,n olurlar:KK52:

ezine
slmlar bayanlar ya iki gündür bebegim az hareket edio ve çogunlukta aşagı vuruyo bi sıkıntı yoktur demi çokta yormuyorum kendimi ama belimde agrıo

serap_serap
sebiaruz
öyle canım o iyi olsun da gerisi hiç umrumda değil gerçi dr gelişimi çok iyi dedi 24+1 800 gr 32 cm oğluşumm:nazar::nazar::nazar:

hahhhhh şöyle çıkarsa da napalım bebikler için elimizden geleni yapcaz anayız biz ana...vayyyyy çok kaptırdım kendimi ben...maşallah kuzuna bak boyuda kilosuda gayte güzel takma bence sen kafana...

zizag
serap_serap
ay ne bilem kuzu 3-4 bardak birden gidiyo yanıyo sanki içim...
yaz mevsimininde etkisi var canım sürekli terliyoruz

sezin61
oğlan anaları kız analarrı okudum çook komikk amaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: biri birine beddua edecekse gurbete gelın gıtsın desın ben gurbette çok zorluk çekktım kızlarrr babamın olumune yetişeemedım iştt ozaman gurbetlık kkkoydu bana oyuzeen dedımkı kızım olursa asla gurbete vermem buyuk konuşuyorum insan evlenınce annesıne daha ihtiyac duyuyormuş bencıl kaynanan olursa gurbette senı gö.....t gibi ortada bırakırsa ...amaaa yınede buyuk konuşmamak lazım kızım benım yasadklarımı yaşamasın isterim

serap_serap
cullucann
anam tamam bak psikolajik olarak çıkarcaksınız şekerleri yukarı :KK60:stres yapmayınnnn, yemenize dikkat edin biraz sorun olmaz, bende cumartesi yaptıcam vala konuştukça siz bende kendimi dinler oldum heeeee:KK20: atın bakayım bu düşünceleri kafanızdan, hem hamişlik şekeri olan çok insan var azcık diyet ve dikkat oldumu geçiyo kalıcı değil çok şükür bunu düşünün, daha kötüsüde olabilir ki işallah hiçbirimizde önemli değerler çıkmaz, ok mi:KK53: raad olun bakim herkes bi derin nefes alsın, herşey çoooookkk güzel olcak, allah başka dert vermesin bunların hepsinin çözümü vaarrrrr:KK16:

bende cumartesi yaptırcam canım ama gel de beni gör... günleri değil de saatleri saymaya başladım...

serap_serap
zizag
yaz mevsimininde etkisi var canım sürekli terliyoruz

öyle teselli ediyom kendimi canım dün 42-43leri gördük