kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

kyseri38
27-01-13, 13:01
çokkkkkk kararsızım ya :KK43:

belissima
27-01-13, 18:01
Ben tekden hastanesinde Zehra Alımlı ya gittim. Memnun kaldım. Önce Hüma da bir kadın doktora gitmiştim, memnun kalmamıştım. Ama hüma da erşad beye de iyi diyorlar. Ben gitmedim.

kyseri38
28-01-13, 18:01
bizim bir arkadş tekdende dgum yptı çok berbattı diyodu ya artık bi krr vermem lazım tvsyen için tsk canım :)

ceylinn38
29-01-13, 14:01
ben hüma hastanesinde cahit beye gidiyorum. bir ara bende kararsız kaldım ama düşününcede pek güvenilecek dr yok gibi geldi. gititğimde ilgili istediğim saat cepten arayıp kafama takılan şeyleri soruyorum. kontrole gittiğimde açıklar herşeyi. tavsiye ederim. ben bayan dr a güvenemiyorum

didem87
31-01-13, 11:01
ben memorial'de Fatma Hanıma gidiyorum gerçekten çok ilgili, çok memnun kaldım, doğumumu da inşallah orda yapıcam. Daha önce tavsiye ile erciyes hastanesine gittim fakat hiç memnun kalmadım, doktor gerçekten çok ilgisizdi ve o hastane çok kalabalıktı. Ayrıca Fatma Hanım normal doğum yanlısı bir doktor.

suzan6638
31-01-13, 14:01
aytul hnm a ama karasızımmm ya erkek lerde bana gore daha bıgılı fılan ama esım ıstemıyor yoksaa gderım ercıyes dekı cetın bey e

aytul hnm ıcınkonu acagım bende normal dogum yapan varmı nda acabaaa:KK45::KK45:

eylulungulu
31-01-13, 18:01
didem87
ben memorial'de Fatma Hanıma gidiyorum gerçekten çok ilgili, çok memnun kaldım, doğumumu da inşallah orda yapıcam. Daha önce tavsiye ile erciyes hastanesine gittim fakat hiç memnun kalmadım, doktor gerçekten çok ilgisizdi ve o hastane çok kalabalıktı. Ayrıca Fatma Hanım normal doğum yanlısı bir doktor.
merhB Memorıal de kontrol ucretı ve dogum ücreti ne kadar?saglıklı bır hamılelık gecırmenı dılıyorum

didem87
1-02-13, 07:02
memorial'de kontrol ücreti 35 lira ödüyoruz fakat henüz doğum ücretini konuşmadık,bir sonraki kontrolümüzde doğum ücretini de sorar yazarım...

NKILIC
2-02-13, 21:02
didem87
Kesinlikle... Bende FATMA KUTLUSOY'A gidiyorum ve çok memnunum... herkese tereddütsüz tavsiye edebilirim,öncelikle sizi anlayan samimi ve doğal bir insan ayrıca hiç bir detayı atlamadan gebeliğiniz boyunca sizi programlı bir şekilde yönlendirebilecek bi hekim..

NKILIC
2-02-13, 21:02
eylulungulu
merhB Memorıal de kontrol ucretı ve dogum ücreti ne kadar?saglıklı bır hamılelık gecırmenı dılıyorum
Memorıal 2 doğum paketi hazırlamış.. ilki şöyle.. normal doğumda sezeryanda 1250 tl buna doğuma dair herşey dahil, artı olarak,5 poz doğum fotoğrafı lohusa şerbeti kuaförlük hizmeti yakınlarınıza gönderilen 20sms gibi küçük hoşluklar eklemişler.. eger epıdural olucaksa sanırım 100 tl daha fiyata ekleniyor... diğer paket daha kapsamlı onda da bu saydıklarım ve ev hemşiresi hizmeti,doğum sonrası evinize dönerken özel bir araç imkanı vs gibi oda 2000 civarına yakınmış... ben ikinci paketle pek ılgılenmedim acıkcası. aslında diger hastanelerde fiyatlar bunun cok altında ama ben doktorumdan gördügüm ilgi ve hastane şartları için deger diyorum sonuçta bu bizim için en önemli süreç.

didem87
4-02-13, 09:02
NKILIC
Memorıal 2 doğum paketi hazırlamış.. ilki şöyle.. normal doğumda sezeryanda 1250 tl buna doğuma dair herşey dahil, artı olarak,5 poz doğum fotoğrafı lohusa şerbeti kuaförlük hizmeti yakınlarınıza gönderilen 20sms gibi küçük hoşluklar eklemişler.. eger epıdural olucaksa sanırım 100 tl daha fiyata ekleniyor... diğer paket daha kapsamlı onda da bu saydıklarım ve ev hemşiresi hizmeti,doğum sonrası evinize dönerken özel bir araç imkanı vs gibi oda 2000 civarına yakınmış... ben ikinci paketle pek ılgılenmedim acıkcası. aslında diger hastanelerde fiyatlar bunun cok altında ama ben doktorumdan gördügüm ilgi ve hastane şartları için deger diyorum sonuçta bu bizim için en önemli süreç.
ben fiyat daha fazla olur diye tahmin etmiştim açıkcası çok hoşuma gitti çünkü çok çok memnun kaldık :)çok teşekkürler bilgi için :)

NKILIC
9-02-13, 22:02
Umarım hayırla, sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi..

didem87
11-02-13, 14:02
NKILIC
Umarım hayırla, sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi..
amin amin:) bu cuma kontrolümüz var kızımızı görücez bakalım :)

NKILIC
11-02-13, 18:02
didem87
amin amin:) bu cuma kontrolümüz var kızımızı görücez bakalım :)
insan iple çekiyo kontrol günlerini... en son gittiğimizde cdsini verdi fatma hanım, sabah akşam oğluşumuzu izledik babasıyla...:) bizimde kontrolumuz yarın inşallah..

didem87
13-02-13, 14:02
NKILIC
insan iple çekiyo kontrol günlerini... en son gittiğimizde cdsini verdi fatma hanım, sabah akşam oğluşumuzu izledik babasıyla...:) bizimde kontrolumuz yarın inşallah..
bizde de var video, evde babasıyla, işte de kendi kendime özledikçe bakıyorum :) nasıl geçti kontrol bebiş iidir inşallah :)

NKILIC
13-02-13, 17:02
çok şükür ki yolunda herşey... aynı hastaneye gidip aynı doktora göründüğüm biriyle diyaloğa geçmem de iyi oldu artık paylaşırız dikkatimizi çeken şeyleri ya da aklımıza takılanları ... :KK34:

didem87
15-02-13, 11:02
NKILIC
çok şükür ki yolunda herşey... aynı hastaneye gidip aynı doktora göründüğüm biriyle diyaloğa geçmem de iyi oldu artık paylaşırız dikkatimizi çeken şeyleri ya da aklımıza takılanları ... :KK34:
bu gün kontrolümüze gittik ve kızımızı görüp, ii olduğundan emin olduk yine :) ama ben kızımın aşkından yine doğum ücretini sormayı unuttum =) bir sonraki ay şeker yüklememiz olacakmış, bide bu gün aşı oldum canım acıyo biraz :KK43: ama kızım çok tatlıydı herşeye değer :)

Vendetta
27-02-13, 08:02
kızlar ben kayseriye yeni taşındım ve memorialle acıbadem arasında kaldım Fatma Kutlusoy nasıl bi dr. ayrıca muayene ücretleri ne kadar?

NKILIC
1-03-13, 01:03
didem87
bu gün kontrolümüze gittik ve kızımızı görüp, ii olduğundan emin olduk yine :) ama ben kızımın aşkından yine doğum ücretini sormayı unuttum =) bir sonraki ay şeker yüklememiz olacakmış, bide bu gün aşı oldum canım acıyo biraz :KK43: ama kızım çok tatlıydı herşeye değer :)[/QUOT :) evet anlıyorum.. şunu da sorucam dıyosun o ekranda hareketlerini görünce aklı başından gidiyo insanın.. normal veya sezeryan her ıkısıde aynı 1250 dıye konuşmuştuk biz.. epidural olursa +100 demişti..

NKILIC
1-03-13, 02:03
Vendetta
kızlar ben kayseriye yeni taşındım ve memorialle acıbadem arasında kaldım Fatma Kutlusoy nasıl bi dr. ayrıca muayene ücretleri ne kadar?[/QUOTE merhaba... inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucagınıza, ben fatma hanımdan cok memnunum,her konuda kendinizi rahat hissedebileceğiniz içten bi bayan ayrıca sizi bu süreçte gayet iyi yönlendirebilecek bi doktor.. muayene ucreti 35tl oduyoruz, normal veya sezeryan dogum içinde 1250tl epıdural olursa+100 ekleniyo fiyata.. acıbademde de elif hanım var ELİF ÇINAR, o da işini cidiye alan cok tatlı bi bayan, arkadasım dogum yaptı memnundu, bende gebelikten onceki normal kontroller için gitmiştim memnun kalmıştım yanlız acıbademde doğum ucretleri 2200 tl..

papatyam129
1-03-13, 04:03
Vendetta
kızlar ben kayseriye yeni taşındım ve memorialle acıbadem arasında kaldım Fatma Kutlusoy nasıl bi dr. ayrıca muayene ücretleri ne kadar?
canim ben kayseriliyim ama kayseride yasamiyorm....kismet olursa 2.dogumumu orda yapcam...ama kesinlikle kayseri deyince ERSAD BATMAZ gelir aklima sanirim huma hastanesinde hala...en azindan deneyin bi..

Vendetta
1-03-13, 12:03
[/QUOTE merhaba... inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucagınıza, ben fatma hanımdan cok memnunum,her konuda kendinizi rahat hissedebileceğiniz içten bi bayan ayrıca sizi bu süreçte gayet iyi yönlendirebilecek bi doktor.. muayene ucreti 35tl oduyoruz, normal veya sezeryan dogum içinde 1250tl epıdural olursa+100 ekleniyo fiyata.. acıbademde de elif hanım var ELİF ÇINAR, o da işini cidiye alan cok tatlı bi bayan, arkadasım dogum yaptı memnundu, bende gebelikten onceki normal kontroller için gitmiştim memnun kalmıştım yanlız acıbademde doğum ucretleri 2200 tl..[/QUOTE]

çok teşekkür ederim inşallah siz de hayırlı sağlıklı evladınızı alırsınız kucağınıza.. Fatma Hanım'a gitçem ben de, yardımcı olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim.

Vendetta
1-03-13, 12:03
papatyam129
canim ben kayseriliyim ama kayseride yasamiyorm....kismet olursa 2.dogumumu orda yapcam...ama kesinlikle kayseri deyince ERSAD BATMAZ gelir aklima sanirim huma hastanesinde hala...en azindan deneyin bi..
Erşad Bey'i de duydum dediğiniz gibi Hüma hastanesinde sanırım ama bu doğumumda doktorun bayan olmasını istiyorum ama önerin için çok teşekkür ederim.

NKILIC
1-03-13, 17:03
Vendetta
[/QUOTE merhaba... inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucagınıza, ben fatma hanımdan cok memnunum,her konuda kendinizi rahat hissedebileceğiniz içten bi bayan ayrıca sizi bu süreçte gayet iyi yönlendirebilecek bi doktor.. muayene ucreti 35tl oduyoruz, normal veya sezeryan dogum içinde 1250tl epıdural olursa+100 ekleniyo fiyata.. acıbademde de elif hanım var ELİF ÇINAR, o da işini cidiye alan cok tatlı bi bayan, arkadasım dogum yaptı memnundu, bende gebelikten onceki normal kontroller için gitmiştim memnun kalmıştım yanlız acıbademde doğum ucretleri 2200 tl..
çok teşekkür ederim inşallah siz de hayırlı sağlıklı evladınızı alırsınız kucağınıza.. Fatma Hanım'a gitçem ben de, yardımcı olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim.[/QUOT amin.. inşallah.. memnun kalacağınızdan eminim..

nagish
4-03-13, 06:03
merhaba arkadaşlar.... bende 12+2haftalık hamileyim:) dünya hastanesi şengül üçok doktorum... ilgili çoook sakin ve çeknmeden herşeyi sorabileceğiniz bir doktor, tavsiye ederim.... ama doğum için konuşmadım hiç, daha erken malum.... yine de araştırıyorum bakalım.... hüma hastanesinden bir doktor önermiş arkadaş ama ben ordsa normal doğum yapanı görmedm giden herkesi bir türlü sezeryana alıyorlar, hatta bugn de bir arkadaım olck orda... daha önce dünya hastanesinde doğum yapan var mı?

eylulungulu
4-03-13, 19:03
nagish
merhaba arkadaşlar.... bende 12+2haftalık hamileyim:) dünya hastanesi şengül üçok doktorum... ilgili çoook sakin ve çeknmeden herşeyi sorabileceğiniz bir doktor, tavsiye ederim.... ama doğum için konuşmadım hiç, daha erken malum.... yine de araştırıyorum bakalım.... hüma hastanesinden bir doktor önermiş arkadaş ama ben ordsa normal doğum yapanı görmedm giden herkesi bir türlü sezeryana alıyorlar, hatta bugn de bir arkadaım olck orda... daha önce dünya hastanesinde doğum yapan var mı?
merhaba ben 41+2 de humada normal dogum yaptım sanırım sıze sadece sezeryan olanlar denk gelmiş.Çünkü başka bır hastane olsaydı benı coktann sezeryana almıstı.sağlıklı bır gebelik geçirmenizi diliyorum

didem87
14-03-13, 08:03
NKILIC
çok teşekkür ederim inşallah siz de hayırlı sağlıklı evladınızı alırsınız kucağınıza.. Fatma Hanım'a gitçem ben de, yardımcı olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim.[/QUOT amin.. inşallah.. memnun kalacağınızdan eminim..
canım ne var ne yok bebiş nasıl göbüş nasıl kilolar ne alemde :nazar: benim yarın kontrolüm var senin de aynı zamanlardaydı galiba nasıl geçiyo kontroller :KK46::nazar:

Vendetta
15-03-13, 11:03
didem87
canım ne var ne yok bebiş nasıl göbüş nasıl kilolar ne alemde :nazar: benim yarın kontrolüm var senin de aynı zamanlardaydı galiba nasıl geçiyo kontroller :KK46::nazar:
size teşekkür için girmiştim KK'ya çok ama çok teşekkür ediyorum yönlendirme için.. :KK16:
ben de dün Fatma hanıma gittim ve gerçekten çok memnun kaldım şeker yüklemesi falan yapıldı.
ben sadece 3.5 kilo aldım şimdilik ama bebeğimiz de 850 gr olmuş ve herşeyi iyi görünüyodu
sizin nasıl gidiyo hamilelik?

NKILIC
15-03-13, 17:03
didem87
canım ne var ne yok bebiş nasıl göbüş nasıl kilolar ne alemde :nazar: benim yarın kontrolüm var senin de aynı zamanlardaydı galiba nasıl geçiyo kontroller :KK46::nazar:[/QUOTE teşekkürler canım iyi gidiyo bakalım az kaldı kontroller sıklaştı hazırlıklar tamamlandı.. göbişim ileri doğru top gibi büyüdü çok komik duruyo yani:KK9: kilo artışım biraz fazla şu an 15 kilo almış görünüyorum neyse ki eşit dağıldı boydan yırtıyorum.. sende durumlar nasıl? hareketleri daha da güçlüdür artık..bu arada isim ne düşünüyosun?

didem87
16-03-13, 07:03
ben de toplamda 9 kilo aldım Fatma hanım kızıyo çikolata şeker yok die :KK17: Allahtan benim de çok belli olmuyo da depresyona girmiyorum :KK9: bebişimizi de gördük annesi kurban olsun ama daha biz isim bulamadık :KK14: inşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize :KK46::nazar:

NKILIC
17-03-13, 00:03
didem87
ben de toplamda 9 kilo aldım Fatma hanım kızıyo çikolata şeker yok die :KK17: Allahtan benim de çok belli olmuyo da depresyona girmiyorum :KK9: bebişimizi de gördük annesi kurban olsun ama daha biz isim bulamadık :KK14: inşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize :KK46::nazar: amin canım aminn inşallah.. bende 4 boyutlu var mı yok mu merak ediyorum sormayı hep unutuyorum oğluşu görünce.. acaba son haftalarda mı 4 boyutlu gostericek?

didem87
18-03-13, 09:03
NKILIC
didem87
ben de toplamda 9 kilo aldım Fatma hanım kızıyo çikolata şeker yok die :KK17: Allahtan benim de çok belli olmuyo da depresyona girmiyorum :KK9: bebişimizi de gördük annesi kurban olsun ama daha biz isim bulamadık :KK14: inşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize :KK46::nazar: amin canım aminn inşallah.. bende 4 boyutlu var mı yok mu merak ediyorum sormayı hep unutuyorum oğluşu görünce.. acaba son haftalarda mı 4 boyutlu gostericek?
biz geçen ay istedik ama yüzü daha yağlanmadığı için uzaylı gibi görünüyodu :KK9: son aylarda daha net belli olur demişti istersen bi hatırlat bize göstemişti :KK16:

Vendetta
19-03-13, 21:03
didem87
NKILIC
biz geçen ay istedik ama yüzü daha yağlanmadığı için uzaylı gibi görünüyodu :KK9: son aylarda daha net belli olur demişti istersen bi hatırlat bize göstemişti :KK16:
bize de biz hatırlatmadan bi daha ki kontrolde bakarız dedi. didem87'nin dediği gibi son aylarda daha belirgin oluyo sanırım.
kilo konusunda da bana ilk görüşte bişeyler yemiyo musun sen yoksa falan demişti :)

NKILIC
19-03-13, 22:03
Vendetta
didem87
bize de biz hatırlatmadan bi daha ki kontrolde bakarız dedi. didem87'nin dediği gibi son aylarda daha belirgin oluyo sanırım.
kilo konusunda da bana ilk görüşte bişeyler yemiyo musun sen yoksa falan demişti :) ne güzel kılo konusunda şanslılardansın o zaman:KK34: bende bu hafta bi hatırlatıcam çünkü artık 1,5 ay dan az kaldı rüyalarımda hergun dogum yapıyorum:18:

Vendetta
20-03-13, 10:03
ne güzel kılo konusunda şanslılardansın o zaman:KK34: bende bu hafta bi hatırlatıcam çünkü artık 1,5 ay dan az kaldı rüyalarımda hergun dogum yapıyorum:18:[/QU

şanslı sayılırım; diğer oğlumda da 9 kilo almıştım haftasında da eski kiloma dönmüştüm :)
doğumuna da az kalmış Allah hepimize hayırlı sağlıklı kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi :nazar:
erkekti demi isim ne düşündünüz bu arada ?

didem87
20-03-13, 12:03
ben daha doğum rüyaları görmeye başlamadım ama kendimi normal doğuma hazırlıyorum :KK1: Fatma hanım da çok destekliyo bu düşüncemi :KK1: siz nasıl doğum yapıcaksınız :KK49:

NKILIC
20-03-13, 15:03
Vendetta
ne güzel kılo konusunda şanslılardansın o zaman:KK34: bende bu hafta bi hatırlatıcam çünkü artık 1,5 ay dan az kaldı rüyalarımda hergun dogum yapıyorum:18:[/QU

şanslı sayılırım; diğer oğlumda da 9 kilo almıştım haftasında da eski kiloma dönmüştüm :)
doğumuna da az kalmış Allah hepimize hayırlı sağlıklı kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi :nazar:
erkekti demi isim ne düşündünüz bu arada ?
amin,inşallah... siz deneyımlısınız ne güzel,benim ılk gebeliğim 52 gibi başladım aldıım başımı gidiyorum:KK3:evet erkek,babası emir istedi bende tuna düşünüyodum her ikisini de koyalım diyoruz EMİR TUNA olsun.. sizinkinin cinsiyeti ne peki ?

NKILIC
20-03-13, 15:03
didem87
ben daha doğum rüyaları görmeye başlamadım ama kendimi normal doğuma hazırlıyorum :KK1: Fatma hanım da çok destekliyo bu düşüncemi :KK1: siz nasıl doğum yapıcaksınız :KK49:
ay ben neler neler görüyorum fatma hanıma bi türlü ulaşamıyoruz,çantayı evde unutuyoruz....:KK9:baştan beri normal doğum istiyodum, fatma hanımda destekleyince iyice gaza geldim:KK1: annelerimiz bizi nasıl doğurduysa senin doğumunda öyle olucak aksi bi durum olmadıkça diğer seçeneğe hiç yoğunlaşma kadının fıtratında doğurmak vardır diyo inşallah hepimiz için herşey yolunda gider o an..

didem87
21-03-13, 08:03
NKILIC
ay ben neler neler görüyorum fatma hanıma bi türlü ulaşamıyoruz,çantayı evde unutuyoruz....:KK9:baştan beri normal doğum istiyodum, fatma hanımda destekleyince iyice gaza geldim:KK1: annelerimiz bizi nasıl doğurduysa senin doğumunda öyle olucak aksi bi durum olmadıkça diğer seçeneğe hiç yoğunlaşma kadının fıtratında doğurmak vardır diyo inşallah hepimiz için herşey yolunda gider o an..
Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :nazar: normal doğum en iyisi bence de, Allah kolaylık verir inşallah :KK49:

Vendetta
22-03-13, 20:03
NKILIC

amin,inşallah... siz deneyımlısınız ne güzel,benim ılk gebeliğim 52 gibi başladım aldıım başımı gidiyorum:KK3:evet erkek,babası emir istedi bende tuna düşünüyodum her ikisini de koyalım diyoruz EMİR TUNA olsun.. sizinkinin cinsiyeti ne peki ?

ilk gebeliğimde 49 la hamile kalmıştım 58le doğum yapmıştım bu hamileliğimde de 49 la hamile kaldım şuan 52,5 la 53 arası değişiyo
ilk çocuğum erkek; Eymen 2 yaşına mayıs ta girecek, şimdi de bi oğlum olacak ona da Kerem düşünüyoruz bakalım.. 2 erkekle işim biraz zor gibi ama :KK14:
Emir de çok güzel Tuna da 2 si birlikte çok daha güzel, ismiyle yaşasın..

Vendetta
22-03-13, 20:03
didem87

ben mecburen sezaryen olcam ilk doğumum sezaryendi çünkü oğlumla arasında da 2 sene olduğundan dikişlerimde zorlanmadan dolayı yırtılma olabilirmiş :KK43:
ama bence Fatma hanımın da dediği gibi kadının fıtratı buna uygun zaten çok mecburi sebepler olmadıkça
ve dr.un destek vermesi de çok güzel.
dr. hakkında böyle güzel şeyler duydukça kızlar size dua edip duruyorum iyi ki KK üyesiyim ve üyesisiniz..
bi avazda kurtulun inşallah :KK16:

NKILIC
22-03-13, 23:03
Vendetta
ilk gebeliğimde 49 la hamile kalmıştım 58le doğum yapmıştım bu hamileliğimde de 49 la hamile kaldım şuan 52,5 la 53 arası değişiyo
ilk çocuğum erkek; Eymen 2 yaşına mayıs ta girecek, şimdi de bi oğlum olacak ona da Kerem düşünüyoruz bakalım.. 2 erkekle işim biraz zor gibi ama :KK14:
Emir de çok güzel Tuna da 2 si birlikte çok daha güzel, ismiyle yaşasın..
ne güzel mis gibi doğum olmuş ılkı, ıkıncısıde oyle olacak gıbı gorunuyo sıfır fazlalık nerdeyse.. imrendım:KK34: ...sizin isimlerde cok karızmatık olmuş ıkı erkek yorucu olabılır evet ama olsun hayırlı evlat olsunlar, ALLAH size bagıslasın yavrularınızı..

didem87
25-03-13, 09:03
Vendetta
ben mecburen sezaryen olcam ilk doğumum sezaryendi çünkü oğlumla arasında da 2 sene olduğundan dikişlerimde zorlanmadan dolayı yırtılma olabilirmiş :KK43:
ama bence Fatma hanımın da dediği gibi kadının fıtratı buna uygun zaten çok mecburi sebepler olmadıkça
ve dr.un destek vermesi de çok güzel.
dr. hakkında böyle güzel şeyler duydukça kızlar size dua edip duruyorum iyi ki KK üyesiyim ve üyesisiniz..
bi avazda kurtulun inşallah :KK16:
amin aminnnn :KK61:

mercan01
27-03-13, 14:03
dr fatma kutlusoy o kadar methettinizki karar verdim yarın gideceğim :)

nagish
6-04-13, 14:04
ben de bugn fatma hanıma gittim gerçektn memnun kaldım.... onda devam etmeyi düşünüyorum...

marmarabote
3-05-13, 10:05
nagish
ben de bugn fatma hanıma gittim gerçektn memnun kaldım.... onda devam etmeyi düşünüyorum...
Ben buradaki yorumları bugün gördüm tesadüfen :) Okumadan Fatma Kutlusoy'a gitmiştim :KK3: Cidden tavsiye edilebilecek bir doktor. Rabbim hepimizin de doğumunu kolaylaştırsın kızlar. AMİN:

gülcee
20-05-13, 06:05
Arkadaşlar mrb..Ben de geldim aranıza...22 haftalık hamileyim.Daha önce tekden e gittim aytül hanıma...ama çok kalabalık...c.tesi günü Fatma hanıma gittim.Çok memnun kaldım açıkcası..Normal doğum taraftarı diye duymuştum o da hoşuma gitmişti.

Doğum ücretini sormuştum,sezaryen 1250, normal 1200 tl dediler.Sadece lohusa şerbetini söyledi,işte refakatçinin yemeği ve bebeğin 2 günlük kontrolleri muayenesi..arkadaşın biri doğum fotoğrafı demiş ama aceba demey mi unuttular bana,yoksa artık yok mu???Bir de odalar tek kişilik mi?

hs3352
21-05-13, 13:05
[merhaba kızlar ben eylül annesiyim develide yaşıyorum kontroller için hümaya akif beye gidiyorum ilgisinden gerçekten memnunum ama yine de doğum farklı bişey gibi. Hümada doğum yapanlar varmı?bide ben hiç fiyat sormadım genel olarak özellerde normal ve sezeryan ücretlerini biliyormusunuz?

Asiasena
12-06-13, 12:06
Hüma Hast. Akif Bey'den hiç memnun kalmadım ben. Gece acile gittim 2 haftalık hamileyken kanamam vardı. Baktı ve direk soğuk bir sesle kese yerinde duruyor kalp atışları canlanınca belli olur dedi hiçbir açıklama yapmadan gitti. İki akrabam gitti onların doğumu sezaryen olacaktı. Allah'ımmm görseniz bir ilgi bir ilgi o buzdolabı Akif Bey gitmiş yerine tokalaşan hal hatır soran başka adam gelmiş. Sezaryen yanlısı böyle ayrımcı bir doktor görmedim hayatımda. Mehmet Karahançer'i tavsiye ediyorum. İkinci gebeliğimde Fatma Hanım'ı düşünebilirim çok met etmişler :-)

38gizem38
5-07-13, 15:07
kayseride iyi bir bayan doktor arayanlar için fatma kutlusoyu tavsiye edebilirim 16 haftalık gebeyim burda yazan yorumlar üzerine ona gitmeye karar verdim ve kendisiyle bugun tanıştım gayet güler yüzlü karşıladı ve iyi ilgilendi gerekli her türlü açıklamayı yaptı. memorial hastanesi diğer hastaneler gibi kalabalık değil o yüzden hastalarla daha iyi ilgileniyorlar. merak edenler için muayene 40 tl olmuş normal doğum için de 1200 tl dediler