Tamda yarım saat önce aldatıldığımı öğrendim. Dağıldım.

masumum
28-01-13, 00:01
Eşimin telefon detaylarını nasıl öğrenebilirim, bir fikri olan var mı.

kokoosh
masumum
yanlış yönlendirmeyeyim ama bildiğim kadarıyla hukuksal bi işlem gerekiyo.savcılıktan gsm şirketlerinden istek gidiyo ve o şekilde çıkıyo die biliyorum

BEKLENEN_BEBEK
pin_up_girl
Her insanın karakteri farklı ama, öyle büyük bir olay karşısında naaparım bilemem gerçi ama, bende sinirlendiğim bir durum olduğunda çoğu zaman ilk anda vermem gereken tepkiyi veremem donar kalırım.Konu sahibi de öyle bence.
canım ne olursa olsun esı ıcerde uykudayken bır kadının bunları haketmeyerek cevapsız sorular ıcersınde kafayı yemesıne gonlum razı degıl ,cocoukları oldugunu soyluyor haklıda onların yanında bagırıp cagırması dogru degıl ama hala bu adamı evde nasıl tutuyor onu anlamıs degılım

kokoosh
ama sadece hangi numarayı aramış kime msj atmış gibi şeyleri istiyosanız online işlemlerde var

mumder
rabia01
konu sahibi sakin biriymis bence patlamayi sonradan yapcak gibi geliyor :26:

ama ben olsam adam elimde cokdan kalmisdi :KK47:
adam diyeceğini demiş, şimdi de tepesinde pireler uçuşuyor. ..

ben olsam şimdiye savaşıyor olurdum:KK37:

BEKLENEN_BEBEK
masumum
esın vodafonluysa dokumanlarını gorebılıyosun netten ama onun telıne sıfre gelıyo o gelen sıfreyle vodafonun ana sayfasına gırerek kendı profılını acıyosun yptıgın gorusmeler cıkıyo mesajlarda dahıl ama cebe mesaj gelıyo alabılırmısın bıılmem

masumum
rabia01
konu sahibi sakin biriymis bence patlamayi sonradan yapcak gibi geliyor :26:

ama ben olsam adam elimde cokdan kalmisdi :KK47:
elimde kalmasını çok isterdim. Normalde hiç sakin değilim ama benim 2 katım olan adama gücüm yetmiyor ne yazık ki. Bu olayı öğrendiğimde elimde çay vardı, o an onun yüzüne fırlatmamak için kendimi zor tuttum. Ben şu an sadece Allahım aklımı koru diyorum. Benim ne yaşadığımı Rabbim biliyor ben buradan ne kadar anlatabilirim ki, hem bu sitede daha öncede aldatılıp çok sakin olan insanlar vardı.Ama ben kimseyi sakin olmak suçlamadım.

eessrraa_esra
tam uyumaya gidiyordum ki bu konuyu gördüm nasıl insanlar var bu dünyada :KK53:
amann Allah'ım nelerde duyuyorum :KK53:
hadi açılan konu tamamda (diğer yazılanı görünce tamam deme ihtiyacı duydum:26:) konunun içinde açılan konuya diyecek birşey bulamıyorum :44:
Allah ıslah etsin :18::18::KK25:

mumder
ziyaretçi sayımızda hep aynı. 17 ...

BEKLENEN_BEBEK
normalde saat 1o bucuk ben yatakta olurdum ama hala ayaktayım:KK30:

mutlu_mutlu
MAsumum eğer Avea'lıysa görüştüğü numarayı online işlemlerden öğrenirsin yapman gereken tek şey madem uyuyor o çok sayın şerefs.z kocan telefonunu al.. Telefona gelen şifreyle girebilirsin ancak.

rabia01
mumder
adam diyeceğini demiş, şimdi de tepesinde pireler uçuşuyor. ..

ben olsam şimdiye savaşıyor olurdum:KK37:
ben savasi bitirmisdim bile :KK14: valizleriyle coktan yok olurdu

masumum
elimde kalmasını çok isterdim. Normalde hiç sakin değilim ama benim 2 katım olan adama gücüm yetmiyor ne yazık ki. Bu olayı öğrendiğimde elimde çay vardı, o an onun yüzüne fırlatmamak için kendimi zor tuttum. Ben şu an sadece Allahım aklımı koru diyorum. Benim ne yaşadığımı Rabbim biliyor ben buradan ne kadar anlatabilirim ki, hem bu sitede daha öncede aldatılıp çok sakin olan insanlar vardı.Ama ben kimseyi sakin olmak suçlamadım.
senin sakinlini suclamiyorum sasiriyorum sadece :26:

gücün yetmege bilir dogal olarak ama keske evden atsaydin

ama tahminim cocuklarin icin sende bosanmak istemiyorsun his ettim kadariyla,senin kararin birsey diyemem

ihanet eden bidaha eder uslancani sanma :KK31:

ozlemsahin
kokoosh
ben bu gece ölürüm
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
aynennnnnn bu nedir ya dudaklarım uçuklayacak...

kokoosh
hakaten kocan uyuyoken al hallet şu işlemleri

waitingforSUN
masumum
Sakin olmak suc degil. Iyi ki sakinsiniz. Iyice dusunun, ipuclari toplayin, karar verin. Umarim telefon kayitlarina ulasabilirsiniz.

masumum
BEKLENEN_BEBEK
canım ne olursa olsun esı ıcerde uykudayken bır kadının bunları haketmeyerek cevapsız sorular ıcersınde kafayı yemesıne gonlum razı degıl ,cocoukları oldugunu soyluyor haklıda onların yanında bagırıp cagırması dogru degıl ama hala bu adamı evde nasıl tutuyor onu anlamıs degılım
Ben adamı evde tutmuyorum ki o çocuklarla vedalaştığında da, eşyalrını toplarkende hiç birşey söylemedim. Sonra yanıma geldi, mutlumusun, gidiyorum, üç günlük şey için yaptığını beğendin mi dedi, bende ben bir şey yapmadım, yapan sensin nereye gidersen git dedim, daha bir sürü şey söyledim ama o gitmekten vazgeçti. Benim şu an gidecek bir tek yerim olsa dakika durmam ama hiç akrabamın olmadığı sadece 3 yıldır oturduğum bir şeihrdeyım.

rabia01
masumum
Ben adamı evde tutmuyorum ki o çocuklarla vedalaştığında da, eşyalrını toplarkende hiç birşey söylemedim. Sonra yanıma geldi, mutlumusun, gidiyorum, üç günlük şey için yaptığını beğendin mi dedi, bende ben bir şey yapmadım, yapan sensin nereye gidersen git dedim, daha bir sürü şey söyledim ama o gitmekten vazgeçti. Benim şu an gidecek bir tek yerim olsa dakika durmam ama hiç akrabamın olmadığı sadece 3 yıldır oturduğum bir şeihrdeyım.
sen nereye gitceksin cocuklarinla zaten,gidecek biri varsa oda esin

masumum
Eşim vodafonlu, ama şifresine ulaşamam, çünkü telinin şifresi var ve hiç yanından ayırmıyor.

BEKLENEN_BEBEK
masumum
anlıyorum canım bunları cocouklarına aksettımre yarın hallet o adamı ısını , nasıl 3 gunluk mu ya sende omurluk kalacak o yara ama

aysee35.5
hönk !!!..........................

kokoosh
masumum
3 günlük şey için demiş ya inanamıyorum :KK47::KK47:

bunun hesabını nasıl verecek ahirette bilmiyorum ben Allah ıslah etsin:KK19:

BEKLENEN_BEBEK
neyse kızlar ben yatıyorum yoksa olecem uykusuzkluktan kardesım esıne kendını acız hıssettırme anlasın karara varın ,allah yardımcın olsun ve cumleten hayırlı huzurlu geceler optum hepınızı:KK54::KK54:

masumum
BEKLENEN_BEBEK
anlıyorum canım bunları cocouklarına aksettımre yarın hallet o adamı ısını , nasıl 3 gunluk mu ya sende omurluk kalacak o yara ama
Bende ona aynısı söyledim. Sevgili eşim 5 vakit namazını kılan, güya Allahtan çok korkan biri ama o 3 günlük için bu döktüğüm gözyaşlarımın, çektiğim acıların hesabını fazlasıyla verecek, bu bende kapanmayacak, ama onda da o vicdan azabı hiç kapanmasın.

mutlu_mutlu
BEKLENEN_BEBEK
Olay zaten çocuklara yansımış.. Manyak adam gitmiş birde vedalaşmış.. 11 yaşındalarsa birşeylerin farkına varmışlardır.. En azından huzursuzluğu hissetmişlerdir..

kokoosh
arkadaşım madem bu kadar sakinliğini koruyabildin sitem etsekte aslında en doğrusu bu sanırım. şimdi git uyu sabah dinç sağlam bi kafayla uyan ve o adama haddini bildir.aileni ara yada ailesini ara ne bileyim ama bişey yap.yaptığı yanına kar kalmasın.yaptığı yetmiyomuş gibi söylediği sözlerle iyice ezmiş seni.küçümsemiş.burdan bize konuşmak kolay eminim zordur göründüğünden zordur Allah kimseye yaşatmasın.ama kendi hakkını geçtim çocuklarının hakkı için ezdirme kendini.

herkese iyi geceler

akidem
Hiiç şaşırmıyorum artık , eminim demiştir dinen günahı yok diye .
Nasıl da işlerine gelen kısmı çekip çıkarıp kendi çıkarlarına göre kullanmayı biliyorlar .

ozlemsahin
kokoosh
yanlış yönlendirmeyeyim ama bildiğim kadarıyla hukuksal bi işlem gerekiyo.savcılıktan gsm şirketlerinden istek gidiyo ve o şekilde çıkıyo die biliyorum
avea da müşteri temsilciliği yapmış birisi olarak yardımcı olmak istedim.

Hat eşinizin üzeerine ise ve siz sadece eşinizin hangi numaraya sms attığını ve de hangi numaraları aradığını görmek için eşiniz olmadan pek birşey yapamazsınız çünkü hat sahibinin müşteri hizmetlerini arayarak çağrı detaylarını talep etmesi gerekiyor ve bunun için de adına kayıtlı hattan arayıp kişisel güvenlik testinden de geçmesi gerekiyor..
Ona gelen aramaların veya smslerin nerden geldiğini hiçbir operatör kişiye gönderemez. Sadece mahkeme kararıyla gelen smslerin ve çağrıların kimden olduğu öğrenilebilir.

masumum
mutlu_mutlu
Olay zaten çocuklara yansımış.. Manyak adam gitmiş birde vedalaşmış.. 11 yaşındalarsa birşeylerin farkına varmışlardır.. En azından huzursuzluğu hissetmişlerdir..
Tabii çocuklar huzursuzluğu farkettiler, zaten kızım ben balkonda ağlarken geldi, ben kızımı sakinleştirmeye çalıştım. Kızımda kekemelik vardı, bu yıl uzun bir tedavi süreci geçirdi ve azalmıştı o yüzden gelmiş birde beni tehdit ediyor, çocuklara bu durumu aksettirirsen seni gebertirim diyor.

mumder
masumum
Tabii çocuklar huzursuzluğu farkettiler, zaten kızım ben balkonda ağlarken geldi, ben kızımı sakinleştirmeye çalıştım. Kızımda kekemelik vardı, bu yıl uzun bir tedavi süreci geçirdi ve azalmıştı o yüzden gelmiş birde beni tehdit ediyor, çocuklara bu durumu aksettirirsen seni gebertirim diyor.
yuh yani.......

akidem
Aman arkadaşım sakın evi terketme o defolsun gitsin , sen sakın düzenini bozma.

masumum
Burada bu saatte bana yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ediyorum, en iyisi gidip biraz kafamı dinlemek, beni sakin bulan arkadaşlarada inanın hiç kırılmadım, kızmadım, çünkü biliyorumki bunun acısı bende sonradan çıkacak. Ben güçlü olmalıyım. Çocuklarım için çünkü onların bana ihtiyacı var.

mutlu_mutlu
masumum
Arkadaşım ne çok isterdim senin bizi kandırmış olmanı.. Canın sıkıldı diye uydurmuş olmanı.. Allah yardımcın olsun ama lütfen bu sakinliğini kır biraz öfkeyi da yaşamayı öğrenmelisin kendine zarar ediyorsun. Çok zor ama gidip karanlık bir odada uyumasan bile dinlenmeye çalış.. Belli ki yarın rövanşı var bu meselenin.. Karşısında hakkını daha da önemlisi evlatlarının hakkını savunman için kendinde olmalısın.

Eminim bu iş şerefs.z kocanın eline yüzüne bulaşacak.. Ama seni geçtim hadi de evlatlarının yüzüne nasıl bakacak?? :KK50:

breathin
28-01-13, 01:01
ay ne insanlar var ya..bunu yapan insansa biz neyiz..yavruların için güçlü ol, Allah sana sabır ve kuvvet versin..

lipalipa
başlıktaki konular ne böyle yahu :S

bi tarafta kardeşinin üvey kızıyla karısını aldatan bi adam, diğer tarafta annesi lezbiyen kendisi hem gay hem kısırken eşini hamile bırakan bir adam !

Tövbeler tövbesi :KK52::KK52::KK52: ağzım beş karış açık kaldı ziraaaa.

hicbisi
Ben esinin saka yaptigini dusunuyorum veya nabiz yoklamis. Yoksa durduk yerde birinin seni aldattim ama bosanmak da istemiyorum, kabullen bunu deme ihtimali dusuk

lilyum__
28-01-13, 02:01
masumum
arkadaşlar buradan çıktıktan sonra üst kata çıktım eşim evde yoktu, sonra geldi, çocuklarla vedalaştı,eşyalarını toplamaya başladı, yanına gittim ne yapıyorsun dedim, sen git dedin bende gidiyorum,istenmediğim yerde durmam dedi, sonra ben biraz konuştum. bana dediki, ben onunla yaşıycam, ister boşan ne yaparsan,yap dedi.ben birşeyler söyledim, sonra tamam ona da gitmiyorum,vazgeçtim, olanları unutalım dedi, şu an tam olarak anlatamıyorum.
tamam cehennemin dibine kadar yolu var kimle yaşıyorsa yaşasın.. senin hayatında biri olsaydı seni istermiydi acaba (neyse ağzımı bozacam) ben olsam senin yerinde Allah yarattı demem onu elini yüzünü karıştırırdım gücüm yettiğince. bırak olayı unutma unutturmada gitsin kendi pisliğinde boğulsun.

lilyum__
hicbisi
Ben esinin saka yaptigini dusunuyorum veya nabiz yoklamis. Yoksa durduk yerde birinin seni aldattim ama bosanmak da istemiyorum, kabullen bunu deme ihtimali dusuk
arkadaşım ne biçim şaka bu benim eşim bana böyle şaka yapmaya cesaret edemez. takacağımı ve ona hayatı zindan edeceğimi bilir.

hicbisi
lilyum__
arkadaşım ne biçim şaka bu benim eşim bana böyle şaka yapmaya cesaret edemez. takacağımı ve ona hayatı zindan edeceğimi bilir.
Eltimin kizina kocam fistik diyor gibi bir konusu var konu sahibinin. Adamin biraz dengesiz oldugu fikrinden yola cikiyorum.

lilyum__
masumum
Bende ona aynısı söyledim. Sevgili eşim 5 vakit namazını kılan, güya Allahtan çok korkan biri ama o 3 günlük için bu döktüğüm gözyaşlarımın, çektiğim acıların hesabını fazlasıyla verecek, bu bende kapanmayacak, ama onda da o vicdan azabı hiç kapanmasın.
sözde değil özünde olsun canım. Allah sorar elbet hesabını. ben adliyede çalışıyorum ifade alıyoruz bazen karısını aldatan koca. kocasını aldatan kadın gelipte ifade verirken savcı beye diyorumki savcım üstüne atlayıp didik didik yolmamak için kendimi zor tutuyorum oda aman dur lilyum birde sana dosya açmayalım diyor. Aldatmaya asla tahammülüm yok.

lilyum__
hicbisi
Eltimin kizina kocam fistik diyor gibi bir konusu var konu sahibinin. Adamin biraz dengesiz oldugu fikrinden yola cikiyorum.
ya konu sahibi eşine karşı çok sessiz kalmış yada adamın sapkınlıkları var kafayı bozmuş tedavi olması gerek. Allah ıslah etsin böyle insanları

hicbisi
lilyum__
ya konu sahibi eşine karşı çok sessiz kalmış yada adamın sapkınlıkları var kafayı bozmuş tedavi olması gerek. Allah ıslah etsin böyle insanları
Aldatmissa zaten sorun, aldatmamissa da sorun. Cunku cocuklarla falan vedalasmis, ciddi bir dengesizlik gostergesi.

efuli_
Y3SH1LL
askerlik boyunca madde bağımlılığını ve eşcinselliğini gizlemek için, sarışın yeşil gözlü güzel bir byanım kim şüphelenebilir ki kocamın topitop oluşundan :)

askerdeki izinlerini sürekli adet dönemime denk getirip yatmıyordu benle hasta olduğum için buda onun işine geliyormuş geç fark ettim
yada annesine haber verip kavga etmemizi sağlayıp yatmamıza engel oluyordu
istanbulda eşcinsel polis bir sevgilisi olduğunu öğrendim
normal erkek göstermek için anası kızlarla resimlerini cekip faceye koydu aldattı gibi görünsün diye
ogün cok komikti resimleri gördüm eşimi aradım askerdeydi ;
vayy resim koymuşunuz boşanayım diye ama ben boşanmıyorum devam dedim :) baktılar onu da yemedim kaldırdılar resimleri
eşim yüzde trilyon kısır :p ankara beytepe asker hastanesinde bu anasının torpili ile bi işlem yapıldı ona hala kıl dönmesinden 9 şişe serum yedim diye sayıklayıp duruyor.spermıogram testi istiyodum testen geçebilsinler diye böyle bişi yaptılar karım beni kısırlıkla itham ediyor diye benden boşanma sebebi yaratıcaktı test i yaptıramadan ben hamile kaldım :)
o gün annesinin yüzünü görmek isterdim oğlum asla cocuk yapamaz diye net konuşmuştu
15 aylık askerlik dönemi için secilmiş bir piyondum ama kendi oyunlarının tuzaklarına düştüler herşey ellerine yüzlerine bulaştı :)
valla erken doğum yapacam nerdeyse herşey için şoktayımda şu en son yazdığın herşey kimin yüzüne bulaştı sence hamile kalan sensin

Sara_
28-01-13, 03:01
Canim bir mesajinda yazmissin yasayacak sebebim yok demissin esine beni öldursen daha iyi demissin sakin sakinnnn !!!!!! bir daha böyle seyleri deme lutfen onu daha cok önemsemis olursun, defol git de ne yapiyorsan yap de umurumda degilsin de senin icin hayatimimi mahfedecem de git defol yeni sevgilin kahrini ceksin de hep onu kötule sakin kendini zavalli göstericek seyler soyleme senin guzel yavrularin var sensiz onlari dusunmek bile istemiyorum !!!! guclu ol sabit ol fazla cevap verme ona etrafnda ailen de yokmus allah korusun

beseebe
28-01-13, 06:01
yani bilmiyorum kimsenin gunahini almayayim ama aldatildigimi ogrendigimin 30. dakikasinda bu sitede olmazdim ya hatta aklima bile gelmezdi bu siteye girmek dahasi hicbir erkek de ikinci kadini kendi karisinin yanina getirmek salakligini yapmaz asla sanmiyorum bana kalirsa konu fake daha basligi okurken dusundum bunu .......

kadesa
Y3SH1LL
askerlik boyunca madde bağımlılığını ve eşcinselliğini gizlemek için, sarışın yeşil gözlü güzel bir byanım kim şüphelenebilir ki kocamın topitop oluşundan :)

askerdeki izinlerini sürekli adet dönemime denk getirip yatmıyordu benle hasta olduğum için buda onun işine geliyormuş geç fark ettim
normal erkek göstermek için anası kızlarla resimlerini cekip faceye koydu aldattı gibi görünsün diye
vayy resim koymuşunuz boşanayım diye ama ben boşanmıyorum devam dedim :) baktılar onu da yemedim kaldırdılar resimleri
eşim yüzde trilyon kısır :p ankara beytepe asker hastanesinde bu anasının torpili ile bi işlem yapıldı ona hala kıl dönmesinden 9 şişe serum yedim diye sayıklayıp duruyor.spermıogram testi istiyodum testen geçebilsinler diye böyle bişi yaptılar karım beni kısırlıkla itham ediyor diye benden boşanma sebebi yaratıcaktı test i yaptıramadan ben hamile kaldım :)
o gün annesinin yüzünü görmek isterdim oğlum asla cocuk yapamaz diye net konuşmuştu
15 aylık askerlik dönemi için secilmiş bir piyondum ama kendi oyunlarının tuzaklarına düştüler herşey ellerine yüzlerine bulaştı :)

bayılacam,beyin hücrelerim iflas etti :KK53:

bir bölük askerle aldattı derken ben bu kadarını düşünememiştim.ama beynimi zorlamayayım yine düşünemiyorum..

yok artık ya.

scarlettohara
birşey anladıysam
adam aldatmışmı
siz niye bu kadar sakinsiniz
daha çok soru var aklımda

PrezentabLkonteS
28-01-13, 07:01
Valla az sonra düşüp bayılacagım....Yok artık dememeyi öğrenmiştim ama yok artık.!!!

O kocanı ben yolarım anam yolarım...Çok sakinsin yahu konu sahibesi...Ben şimdiye yüzünü gözünü parçalamıştım..

resusitasyon
Y3SH1LL

ben sendeki cesarete hayran kaldım.:KK53:
yani tam olarak ne yazmam gerek bilemedim.:26:

neden bunca şeye katlandın peki?
hadi onların amacı belliymiş..:26:

elab
hiç bişey anlamadım bu ne ya sabah sabah biri askerle aldatıyo diyo hamile kalıyo diğeri kocası aldatıyo ne kadar sakin girip burdan sohbet ediyo şaştım:KK53::KK53::KK53::KK53:

uhde
yazılanların hepsini okudum şoklardayım

dünyanın çivisi çıkmış galiba yuhhh artık bu nedir böyle yaaaa

Allahım aklımı koru sen....