Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Mart Ayında Hamile Kalmak İsteyen Anne Adayları Buraya :)

berianur
1-03-13, 13:03
topidik
zeris, hoş geldin. sağlık olsun, inşallah mart senin ayın olur. umutsuzluk yok, vazgeçmek yok :)

berianur, inşallah kan testi pozitif çıkar. yerleşme kanaması ise eğer çok düşük çıkacaktır, daha 1 günlüktür minimini :)) bize haber ver, merak ederim. sevgiler hepinize. ben şimdi işten çıkıp eve gidiyorum, hafta sonu güzel haberler almak için girecegim.
canım inşallahhhh ağzından bal damlıyor maşallah:))
tamam hayırlı haberler veririm inş..senden de hayırlı haberler bekliyoruz...
ohh wallaa bu saatte eve gidiyorsun iyiymiş:))
daha bizim mesainin bitmesineee en iyi ihtimalle iki buçuk saat var..sevdim işini ve sevindim adına
görüşürüz inş..

baklava
1-03-13, 13:03
topidik
Baklavam hosgeldin :)) hayirli guzel haberler verebilmeyi hepimize nasib etsin Allahim :)
hoş bulduk canım.
Amin inşallah..
ben mart değilde nisan ya da mayıs ta uygun hale gelebilecem inşallah bebiş için :)
o aylara gelmeden hepinizden güzel haberler bekliyorum :KK47::KK1:
Rabbimin izniyle:KK16:

filozof21
1-03-13, 15:03
berianur
Hayırlı cumalar kızlaarr,
2 gündür inceden belim ağrıyordu,dünde karnım ağrıdı adet sancısı gibi, sonra pembe-kırmızı arası bi sıvı geldi hasta olduğumu düşündüm,sonra gece boyunca olması gereken kanama olmamıştı sabahta kahverengi lekelenmeler oldu ,şuanda ne gelen var ne giden:) batımı tam olarak 1 gün geçti..
Daha fazla dayanamayıp test aldım,tek çizgi
Sizce hamile olabilir miyim??
Bu arada hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım adet olduğumda ilk 3 gün yoğun şekilde kanamam olurdu….
yerleşme kanaması olabilir:KK52::KK52::KK52::KK52:
hemen kan vermeye git kız...
inş bebiştir bebiş:KK55::KK55::KK55::KK49::KK49:

ttmm
günaydıııınnn kızlarrr.bende martta güzel haberi almak issstiyorruuuuuuuummm :) :KK52:
inş hepimiz bu ay hamiş oluruz canım:KK52::KK52::KK52:

kimim85
Benimde geçen ay böyle kan bi geldi gitti falan.Benimki resmen sıkıntıdan olmuş ama psikolojik.İnşallah sen hamilesindir zaten idrar testinde de belli olmayabilir.Benim bu ay yumurtlama dönemim verimli geçmedi malesef şöyle zaman gelse geçsede verimli zamanlar gelse keşke:KK76::KK76::KK52::KK52:

berianur
filozof21
yerleşme kanaması olabilir:KK52::KK52::KK52::KK52:
hemen kan vermeye git kız...
inş bebiştir bebiş:KK55::KK55::KK55::KK49::KK49:

inş hepimiz bu ay hamiş oluruz canım:KK52::KK52::KK52:
ağzını öpim derler yaa:))
inşallahhh
izin almamak için kendimi zor tuttum 18.00 da çıkacağım inş. koşa koşa gideceğim kan vermeye
( çok koşmim dimi:)

berianur
kimim85
Benimde geçen ay böyle kan bi geldi gitti falan.Benimki resmen sıkıntıdan olmuş ama psikolojik.İnşallah sen hamilesindir zaten idrar testinde de belli olmayabilir.Benim bu ay yumurtlama dönemim verimli geçmedi malesef şöyle zaman gelse geçsede verimli zamanlar gelse keşke:KK76::KK76::KK52::KK52:
benim kan değildi,pembe sonra kahverengi...
Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş.

filozof21
berianur
ağzını öpim derler yaa:))
inşallahhh
izin almamak için kendimi zor tuttum 18.00 da çıkacağım inş. koşa koşa gideceğim kan vermeye
( çok koşmim dimi:)
aman aman ağır ağır yürü.
bebiş düşer mazaallah..
ona iyi bak annesii.
ya bizde pek moda girdik:KK1::KK1::KK1:
bebiş var da Allah mı söyletiyo bize nedir..
:KK52::KK52::KK52:

berianur
filozof21
aman aman ağır ağır yürü.
bebiş düşer mazaallah..
ona iyi bak annesii.
ya bizde pek moda girdik:KK1::KK1::KK1:
bebiş var da Allah mı söyletiyo bize nedir..
:KK52::KK52::KK52:
walla inşallahhh öyledir:))
o değil wcye düşüyordum ben az önce aptal oldum resmen:KK70:

audry
agresifmelek
canım neler duyuyoruz doktprların olmaz dediği ama kendiliğinde hamile kalan. yada amelıyat gerek dediği amelıyata gerek kalmadan bebiş sahibi olan bir çok örnek var. sen gönlünü ferah tut inanırsak herşey olur. dua herkapıyı açar buna yürekten inanıyorum Allah sağlık versin. canım seni takip edicem aynı dertten muzdaribiz ikimizde güzel haberle gelelim. ben dün regl oldum bu ay ilaçla birlikte çalışma yapıcam doktor kist olduğunu sölemişti ama adetle birlikte atarsın dedi önemsiz zararsız bir kistmiş. onun dışında problemım yok Allah a şükür.bu kez olur umarım.
kabul etim seni tatlım :KK34: inşallah valla ben de hep dua ediorum kendim için değil herkes için. Allah kimseyi evlatsızlıkla sınamasın. istiyor insan ya..burda arkadşn biri yazmış mart olsun nisan olsun mayıs olsun farketmez. hakkaten öyle sağlıklı olsun,hayırlı olsun yeter ki...

filozof21
1-03-13, 16:03
berianur
walla inşallahhh öyledir:))
o değil wcye düşüyordum ben az önce aptal oldum resmen:KK70:
çok komiksin kız..
aman dikkat et bebişe:KK9::KK9:

NuRDAn_
1-03-13, 23:03
Ah ah kızlar bu ayan o kadar umutsuzumki..rabbim yüzümüzü güldürsùn:-(

kimim85
2-03-13, 06:03
berianur
benim kan değildi,pembe sonra kahverengi...
Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş.
Hadi inşallah hamilesindir o zaman haber ver bizede meraklandık bak:KK46::KK46::KK46:
NuRDAn_
Ah ah kızlar bu ayan o kadar umutsuzumki..rabbim yüzümüzü güldürsùn:-(
Benimde umudum yok bu ay çalışamadık.Gelecek aylar bizim olsun Nurdan takmayalım arkadaşım:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

unlugul
hadi bakalım büyük ihti,malle yerleşme kanamasıdır canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

berianur
Hayırlı cumalar kızlaarr,
2 gündür inceden belim ağrıyordu,dünde karnım ağrıdı adet sancısı gibi, sonra pembe-kırmızı arası bi sıvı geldi hasta olduğumu düşündüm,sonra gece boyunca olması gereken kanama olmamıştı sabahta kahverengi lekelenmeler oldu ,şuanda ne gelen var ne giden:) batımı tam olarak 1 gün geçti..
Daha fazla dayanamayıp test aldım,tek çizgi
Sizce hamile olabilir miyim??
Bu arada hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım adet olduğumda ilk 3 gün yoğun şekilde kanamam olurdu….

unlugul
sonucu yaz hemen :KK70:

berianur
canım heyecanımı paylaştığın için saol..ben çook çoook heyecanlıyım
ablama gece hastalandığımı söyledim bugünkü gelişmlerden haberi yok,sadece bir arkadaşım biliyor
her an telefon halindeyim onunla..
bu akşam kan vereceğim nasipse özel bi hastaneye gideceğim yaparlar herhalde?
Rabbim cümlemize nasip etsin inş...
bilmiyorum yaaaa inş. dediğin gibi geç karışmıştır bana:))

mersah22
2-03-13, 07:03
günaydınnn bende martta deli gbi hamile kalmak istiyorum :KK49:

http404
2-03-13, 10:03
Eveeet mart ayına girmiş bulunmaktayız inşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız.
BAT 14 MART
daha çok var:)

Heyecanli89
2-03-13, 13:03
http404
Eveeet mart ayına girmiş bulunmaktayız inşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız.
BAT 14 MART
daha çok var:)
Benim bat 5 mart az kaldı sheyecan dorukta :) çoook istiyorum bu ay çook :) glesin artık baby BABY baby BABY :KK49: :KK52: :118:

Heyecanli89
2-03-13, 17:03
aaaa nurum gelmiş :) naptın canım ne durumdasın

berianur
İdrar testinde silik ikinci çizgiyi görünce kan testi yaptırdım, sonuc 7.48 di.. Yerleşme kanamasınını anlatmıştım... Bugün baya yürüdüm ondan mıdır bilmiyorum kanamam başladı ,doktora gittim test sonucuna baktı, elindeki kalemle ucunu gösterdi daha bu kadar bile değil salı günü kan testini yenileyelim dedi gönderdi beni:KK43: bu Doktorlara gayet ediyorum... Progestan mı o ilacın adı onu bile vermedi.. Bu sonucu gebelik olarak değerlendirmiyorum şuan dedi ..... Hayıylısıyla olur inş önümüzdeki aylarda... Bir ay sonra hayırlı haberlerle gelirim inş... Yarışmacı arkadaşlara başarılar :KK70: Rabbim hayırlısıyka gönlünüze göre versin inş...

Heyecanli89
berianur
İdrar testinde silik ikinci çizgiyi görünce kan testi yaptırdım, sonuc 7.48 di.. Yerleşme kanamasınını anlatmıştım... Bugün baya yürüdüm ondan mıdır bilmiyorum kanamam başladı ,doktora gittim test sonucuna baktı, elindeki kalemle ucunu gösterdi daha bu kadar bile değil salı günü kan testini yenileyelim dedi gönderdi beni:KK43: bu Doktorlara gayet ediyorum... Progestan mı o ilacın adı onu bile vermedi.. Bu sonucu gebelik olarak değerlendirmiyorum şuan dedi ..... Hayıylısıyla olur inş önümüzdeki aylarda... Bir ay sonra hayırlı haberlerle gelirim inş... Yarışmacı arkadaşlara başarılar :KK70: Rabbim hayırlısıyka gönlünüze göre versin inş...
zaten değeri baya yükselmeden keseyi görmeden gebeliğin adını koymuyor bunlar gıcıklaar..
ama adet başlamadı dimi canım ? sen aksatma salı günü git bakalım hayırlısı olsun

berianur
2-03-13, 18:03
Heyecanli89
zaten değeri baya yükselmeden keseyi görmeden gebeliğin adını koymuyor bunlar gıcıklaar..
ama adet başlamadı dimi canım ? sen aksatma salı günü git bakalım hayırlısı olsun
Salı gitmeye gerek var mu ki? Adet oldum.. Birdaha kan testini neden yaptırayım ki???

rosesoulcan
2-03-13, 18:03
çok üzüldüm canım yaa allah sana sağlık versin inşalllah.

berianur
2-03-13, 19:03
rosesoulcan
çok üzüldüm canım yaa allah sana sağlık versin inşalllah.
Âmin canım Saolasın,cümlemize inş...

rosesoulcan
bu arada batı 12 mart olan var mı? BAT daş olalım :) gerçi bende daha yumurtlama bile olmadı sanırım ama...

ruzgarozge
selam arkadaşlar benim son adet 1 şubat 1 martta hasta olmam gerekiyordu ama hala hasta olmadım.
idarar testi yaptım bugün yine negatif.

NuRDAn_
2-03-13, 20:03
roseulcan benimde bat tarihim 12 mart.o kadar uzun bi süreki gecmek bilmiyor..

berianur
2-03-13, 20:03
ruzgarozge
selam arkadaşlar benim son adet 1 şubat 1 martta hasta olmam gerekiyordu ama hala hasta olmadım.
idarar testi yaptım bugün yine negatif.
İdrar testinde silik de olsa çizgi yok mu ? Ben ilk defa test yaptığımdan anlamamıştım da....

ruzgarozge
2-03-13, 21:03
berianur
İdrar testinde silik de olsa çizgi yok mu ? Ben ilk defa test yaptığımdan anlamamıştım da....
yok be canım benim ilk gebeliğimde de 15gün sonra belli olmuştu ya hayırlısı rabbim onu aldı inşallah yenisini verir en kısa zamanda.bebek hasreti cok zor...

dolunay78
2-03-13, 21:03
benim adet tarihimde 6-7 mart olsa gerek..
çok uykuluydum.. yatınca yarım saatte falan anca uyuyordum gecenlerde ise yattığım gibi uyuyorum derin uyuyorum öğlen falanda uykum gelio azıcık uzanım derken uyuyom ,
iştahım çok açık dün oturdum limon tuzladım tuzladım yedim...:)
ama bi kaç gündür de geceleri uyuyamıyorum.. ama çok çay içiyorum sanırım ondan oldu bu...
bide adete bi kaç gün var mesela ama dün bi akıntı geldi uzun yapışkan yumurta beyazı gibi...
anlayamadım...
hayırlısı bakalım.. inşAllah ben ve tüm isteyenlere hayırlı haberler gelir...:KK49::KK49::KK49::KK49:

yedikolik
2-03-13, 22:03
Arkadaşlar şubat ayı 28 çektiği için diğer aylara göre adet tarihi 2-3 gün sarkabilir. Bunu düşünerek hesaplayın adet tarihinizi ... Benim 2 Marttı olmadım ama 5 ine kadar bekleyeceğim test için inş Rabbim bu ay hepimizin yüzünü güldürür :18:

Burarada bat tarihi 2 Mart olan diğer arkadaşlar nerdesiniz???

yedikolik
2-03-13, 22:03
dolunay78
benim adet tarihimde 6-7 mart olsa gerek..
çok uykuluydum.. yatınca yarım saatte falan anca uyuyordum gecenlerde ise yattığım gibi uyuyorum derin uyuyorum öğlen falanda uykum gelio azıcık uzanım derken uyuyom ,
iştahım çok açık dün oturdum limon tuzladım tuzladım yedim...:)
ama bi kaç gündür de geceleri uyuyamıyorum.. ama çok çay içiyorum sanırım ondan oldu bu...
bide adete bi kaç gün var mesela ama dün bi akıntı geldi uzun yapışkan yumurta beyazı gibi...
anlayamadım...
hayırlısı bakalım.. inşAllah ben ve tüm isteyenlere hayırlı haberler gelir...:KK49::KK49::KK49::KK49:

İnş bu belirtiler hamilelikle sonuçlanır :KK34::KK34::KK34:

topidik
2-03-13, 23:03
yedikolik
Arkadaşlar şubat ayı 28 çektiği için diğer aylara göre adet tarihi 2-3 gün sarkabilir. Bunu düşünerek hesaplayın adet tarihinizi ... Benim 2 Marttı olmadım ama 5 ine kadar bekleyeceğim test için inş Rabbim bu ay hepimizin yüzünü güldürür :18:

Burarada bat tarihi 2 Mart olan diğer arkadaşlar nerdesiniz???
Canim benim de SAT 2 subat. Bekleyip 5-6 sina kadar adetim gelmezse test yaptiracagim. Ama benim bu ay icin umudum pek yok, prolaktin sorunumdan dolayi korunuyorduk, denemeye basladigimizda yumurtlama tarihim gecmis olabilir, bir de yumurtlamam duzene girdimi de bilmiyorum. Yine de minicik bir umudum var. :)) surekli dua ediyorum.

Berianur canim gecmis olsun. Erken test yapinca da uzuluyor insan. Ama iyi yonunden bak, Demek ki sorun yok hamile kalabiliyorsun. Insallah bu ay olur tatlim. Kendine dikkat et

betul010712
3-03-13, 06:03
gunaydın arkadaslar benımde son adet tarıhım 13 subat ve 1 haftadan fazla oldu kasıklarımda acayıp agrılar war sankı rahim bölgesi uyuşmuş gibi göğüslerimde cok agrı yok ama büyüdüler we bu 3 gundur de belım fena derecede agırıyo sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi bide akıntı da cok oluyo cevaplarınız için simdiden tesekkurler

berianur
topidik
Canim benim de SAT 2 subat. Bekleyip 5-6 sina kadar adetim gelmezse test yaptiracagim. Ama benim bu ay icin umudum pek yok, prolaktin sorunumdan dolayi korunuyorduk, denemeye basladigimizda yumurtlama tarihim gecmis olabilir, bir de yumurtlamam duzene girdimi de bilmiyorum. Yine de minicik bir umudum var. :)) surekli dua ediyorum.

Berianur canim gecmis olsun. Erken test yapinca da uzuluyor insan. Ama iyi yonunden bak, Demek ki sorun yok hamile kalabiliyorsun. Insallah bu ay olur tatlim. Kendine dikkat et
Canım çok saol... Bileydim yapmazsın test falan... Birdahakine ben de en az 1 hafta geçtikten sonra yaparım test Allah'ın izniyle ...dediğin gibi olumlu yönünü düşünüyorum ben de, birdahakine inş... Rabbim size hayırlısıyla nasip eder inş...

berianur
betul010712
gunaydın arkadaslar benımde son adet tarıhım 13 subat ve 1 haftadan fazla oldu kasıklarımda acayıp agrılar war sankı rahim bölgesi uyuşmuş gibi göğüslerimde cok agrı yok ama büyüdüler we bu 3 gundur de belım fena derecede agırıyo sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi bide akıntı da cok oluyo cevaplarınız için simdiden tesekkurler
Günaydın Canım.....benim yazdıklararımı oku geçmiş sayfalardan ... Ümitlenmen için çok erken , üzülmemen için söylüyorum adet tarihini en azından 1 hafta geçsin sonra sorgula.... Tabi bu arada dikkat et kendine....hayırlısı olur inş

kimim85
3-03-13, 08:03
berianur
İnşallah sağlıkla artar değerlerin hemen keseyi görürsünüz belki belli olmaz.

rosesoulcan
bu arada batı 12 mart olan var mı? BAT daş olalım :) gerçi bende daha yumurtlama bile olmadı sanırım ama...
Ben 9 şubatta olmuştum heralde şubat olduğu için 2-3 gün falan sarkar.Yumurtalama dönememiz geçmiştir artık yahu.Ay bitti baksana:KK16: