Mart Ayında Hamile Kalmak İsteyen Anne Adayları Buraya :)

berianur
27-02-13, 07:02
pufpuff
günaydın kızlaaaar herkese :21:
günaydınlarrr...

pufpuff
unlugul
test yaptınmı canım ? yapın vallla sizi merak etmeye başladım

günü geçmeden yapmıcam ben yaaa,zaten umutluda değilim :KK34: çünkü bayaaaa bi zamandır gecikiyo benim adet,düzensizleşti..
ama yinede geciktiği an bi acaba diyorum tabi :KK76:

berianur
unlugul
kadın doğum olmasa da dahiliye gidip kan testlerini yaptırsan iyi olur canım ,bende demir eksikliği çıktı dahiliye doktoru önce onu tedavi etti zaten yanında diğer testlerimde yapılmıştı.başka sorun yoktu smear testi sanırım adını yanlış yazmış olabilirim onun dışında hepsini yaptırdım.dahiliye doktoruna çocuk düşünüyorum deyince folbıol yazdı.bende kadın doğuma gidip psikolojik hemen başlamım dedim 3-5 ay denim olmadı bi giderim dedim ama şekerime troid e hepsine baktırdım.hakkımızda hayırlısı...ben 23 günde adet oluyorum hiç şaşmaz 8 şubatta oldum şimdi 2-3 martı bekliyorum bakalım nolcak :KK70:
ben evlenmeden önce yani yakşalık 6-7 ay önce genel bir check up yaptırmıştım( detaylı) ayrıca sivilce tedevisi için hormon testi istemişlerdi,birşey çıkmamıştı,yine bu sivilce tedavisi için karnımdan bakmıştı dr kist için vs temiz demişti,yine de gitmeliyim ama sanırım...folbıol u ablam da kullanmış bana sen düşünmeye başlamamadan önce kullan demişti ama unuttum ben onu:KK43:

inşallahh hastalanmazsın canım,Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip eder...hayırlı haberini bekleyeceğiz inş:)

ben hastalanmadan önce kilomda 1-2 kilo artış oluyor bu sabah tartıldım tam 1,5 kilo fazlayım ,canım acayip tatlı da çeker dün 2 paket çikolata yedim:S
ayy ayyy inşallah hastalanmam,
bu zamanlara yakın çantama mutlaka ağrı kesici atarım çünkü ilk gün çok sancılı oluyorum, çalışırken de zor oluyor,almamışım yanıma bildiğiniz aklım başımdan gitmiş...

unlugul
anladım canım ama şimdide başlayabilirsin folbıola. beni de tek umutlandıran belirtileri yazdım.birde bende de hastalanmaya yaakın tatlı çikolata yerim ama bu ay ekşi istiyorum dün ananas yemek istedim ne alakaysa salata çekio canm bakalım ya psikolojik ya bişey var bide 4 gündür gece 4-5 kere wc ye kalkıyorum hiç uyanmazdım halbuki.eşim zaten diyor bunlar psikolojikse ne gülerim :KK70: birde her sabah ateşimi ölçüyorum 36,7 37,0 arası oynuyr hoş hasta olmaya yakında ateş olurda bakalım geçmiyor günler :KK70:
berianur
ben evlenmeden önce yani yakşalık 6-7 ay önce genel bir check up yaptırmıştım( detaylı) ayrıca sivilce tedevisi için hormon testi istemişlerdi,birşey çıkmamıştı,yine bu sivilce tedavisi için karnımdan bakmıştı dr kist için vs temiz demişti,yine de gitmeliyim ama sanırım...folbıol u ablam da kullanmış bana sen düşünmeye başlamamadan önce kullan demişti ama unuttum ben onu:KK43:

inşallahh hastalanmazsın canım,Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip eder...hayırlı haberini bekleyeceğiz inş:)

ben hastalanmadan önce kilomda 1-2 kilo artış oluyor bu sabah tartıldım tam 1,5 kilo fazlayım ,canım acayip tatlı da çeker dün 2 paket çikolata yedim:S
ayy ayyy inşallah hastalanmam,
bu zamanlara yakın çantama mutlaka ağrı kesici atarım çünkü ilk gün çok sancılı oluyorum, çalışırken de zor oluyor,almamışım yanıma bildiğiniz aklım başımdan gitmiş...

unlugul
kızlar hangi ildesiniz? yaş kaç

berianur
günaydınlarrr...

pufpuff
unlugul

ben 26 yaşındayım,İstanbul'dayım :KK34:

yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

berianur
unlugul
ben yaptımda tek çizgi çıktı ama çıkması normal çünkü ben 23 günde bir adet oluyorum normalde bat 8 mart ama 23 güne göre 2-3 mart :KK70: varsada çıkmaz zaten ve ben ayın 22 sin de yumurtaladım :KK70: ona ragmen yaptım benim erken pazar günü çıkar heralde oda hasta olmazsam ama ben bu ay çok gariptim sırtım belim kopacak bende hiç olmazdı arada gögsüm sızlıyor hiç olmazdı ben adet olurken karnım bile ağrımaz :KK70: bakalım nolcak .eger 28-30 günde adet görüyorsan yap çıkabilir senin
bu kadar belirti varsa inşallah vardır yaa
ben 28 de bir hastalanıyorum genelde ama şaştığı da oluyor,eğer yarında hastalanmazsam 1 mart cuma sabahı test yapacağım inşallah..ben de hiçbir belirti yok :KK43:
hatta hastalanma belirtisi var canım tatlı çekiyor ve kilom artmış

unlugul
:) ankara 32 olacagım

pufpuff

unlugul
hayırlısı olsun canım hepimiz için

berianur
bu kadar belirti varsa inşallah vardır yaa
ben 28 de bir hastalanıyorum genelde ama şaştığı da oluyor,eğer yarında hastalanmazsam 1 mart cuma sabahı test yapacağım inşallah..ben de hiçbir belirti yok :KK43:
hatta hastalanma belirtisi var canım tatlı çekiyor ve kilom artmış

berianur
unlugul
anladım canım ama şimdide başlayabilirsin folbıola. beni de tek umutlandıran belirtileri yazdım.birde bende de hastalanmaya yaakın tatlı çikolata yerim ama bu ay ekşi istiyorum dün ananas yemek istedim ne alakaysa salata çekio canm bakalım ya psikolojik ya bişey var bide 4 gündür gece 4-5 kere wc ye kalkıyorum hiç uyanmazdım halbuki.eşim zaten diyor bunlar psikolojikse ne gülerim :KK70: birde her sabah ateşimi ölçüyorum 36,7 37,0 arası oynuyr hoş hasta olmaya yakında ateş olurda bakalım geçmiyor günler :KK70:
aaaaaaaaa ben de birkaç gecedir wc ye kalkıyorum ama 3-4 kere değil 1 kere:)
normalde hiç kalkmazdım ama
wc nin psikolojisi olmaz yaa bence:))
way bee normalde tatlı çekiyor şimdi ananassa sen kesin hamilesin inş:))
pozitif düşünelim

berianur
unlugul
ben de İstanbul 25 yaş:)

unlugul
inş.canım valla bende anlamadım ananas ne alakaydı ama benimde kafamı karıştıran 1 aya yakındır sigarayı bıraktım ondanmı ne bulsam yiyorum diyorum ama tatlı sevmemeye başladım o gerçek.evet wc garip bende şaşkınım normalde 2 kere en fazla 3 gidiyorumdur.şimdi 15 falan oluyordur heralde geceleri de katınca acaba üşüttüm mü diyorum ama yanma vs.. yok.yada hepsi psikolojik.zaten hamileysem gün gün yazacam size günlük tuttum yumurtlamama kadar anı biliyorum :KK70: eşim doktora yapacaksın az kaldı diyor :KK70:

berianur
aaaaaaaaa ben de birkaç gecedir wc ye kalkıyorum ama 3-4 kere değil 1 kere:)
normalde hiç kalkmazdım ama
wc nin psikolojisi olmaz yaa bence:))
way bee normalde tatlı çekiyor şimdi ananassa sen kesin hamilesin inş:))
pozitif düşünelim

topidik
merhaba arkadaşlar! bu topiği gördüm, ben de geldim :) yaş 31, kıbrıs'tayım. ilk bebeğimizi istiyoruz Allah kısmet ederse. hipofiz bezimde adenom ve prolaktin sorunlarım var. SAT 2 şubat. prolaktin düşünce beklemeyelim istedim ve 14 şubatta denemeye başladık. şubat için yumurtlama tarihimi kaçırdık mı bilmiyorum ama mart için umutluyumm :) özel birşey yapmıyorum, yaklaşık 10 gündür folic plus içmek dışında. sigara kullanmıyorum, günde 2-3 bardak kahve içiyorum. çok heyecanlıyım, çok sabırsızım. Allahım hepimize bu ay içinde güzel haberler verebilmeyi nasip eder inşallah. hep beraber gün sayalım :)

berianur
unlugul
inş.canım valla bende anlamadım ananas ne alakaydı ama benimde kafamı karıştıran 1 aya yakındır sigarayı bıraktım ondanmı ne bulsam yiyorum diyorum ama tatlı sevmemeye başladım o gerçek.evet wc garip bende şaşkınım normalde 2 kere en fazla 3 gidiyorumdur.şimdi 15 falan oluyordur heralde geceleri de katınca acaba üşüttüm mü diyorum ama yanma vs.. yok.yada hepsi psikolojik.zaten hamileysem gün gün yazacam size günlük tuttum yumurtlamama kadar anı biliyorum :KK70: eşim doktora yapacaksın az kaldı diyor :KK70:
:))) alemsin canım yaaa
geçen ay ben kendime göre yüzde bin hamileydim:) daha adetime 4 gün var ay midem bulanıyor başımda bi ağrı var ay kusacağım ,gögüslerim hassaslaştı demiştim ...senin belirtiler psikolojik değildir inşallahh..wcye bu kadar sık uyanıyorsan kesin ya hamilesin ya da soğuk aldın..
ben de yazacağım size inş..
ya inşallah toplu hamile kalırız hepimiz bu ay:KK70:

berianur
27-02-13, 08:02
topidik
merhaba arkadaşlar! bu topiği gördüm, ben de geldim :) yaş 31, kıbrıs'tayım. ilk bebeğimizi istiyoruz Allah kısmet ederse. hipofiz bezimde adenom ve prolaktin sorunlarım var. SAT 2 şubat. prolaktin düşünce beklemeyelim istedim ve 14 şubatta denemeye başladık. şubat için yumurtlama tarihimi kaçırdık mı bilmiyorum ama mart için umutluyumm :) özel birşey yapmıyorum, yaklaşık 10 gündür folic plus içmek dışında. sigara kullanmıyorum, günde 2-3 bardak kahve içiyorum. çok heyecanlıyım, çok sabırsızım. Allahım hepimize bu ay içinde güzel haberler verebilmeyi nasip eder inşallah. hep beraber gün sayalım :)
hoşgeldin:) aminnn inşallahhh
hayırlısıyla inşallah Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize...ne güzell ben de sigara içmiyorum büyük avantaj bence...
ben günde 1 bardak kahve içiyorum onu da bırakmak istiyorum nikotin iyi değil
hepimiz çok heyecanlıyız yaaa senin de az kalmış birlikte sabredelim...

unlugul
inş.canımya ,yok bizim bu ay ilk denememiz daha :) normalde ağustos gibi başlayacaktık.birden hadi yapalım olduk.şimdide sabırsızlandım :KK70: yok ben hiç öyle hamileyim hami,leyim demedim.sadece 13 şubatta hastalıgım bitince sigara içiyordum o gün bir tane yaktım içimden bir ses içme işte hamile olacaksın dedi :KK70: bakalım nolcam .içmedim attım dahada içmedim

berianur
:))) alemsin canım yaaa
geçen ay ben kendime göre yüzde bin hamileydim:) daha adetime 4 gün var ay midem bulanıyor başımda bi ağrı var ay kusacağım ,gögüslerim hassaslaştı demiştim ...senin belirtiler psikolojik değildir inşallahh..wcye bu kadar sık uyanıyorsan kesin ya hamilesin ya da soğuk aldın..
ben de yazacağım size inş..
ya inşallah toplu hamile kalırız hepimiz bu ay:KK70:

NURSAY22
unlugul
hayırlısı inşallah hamilesindir.

Ben de bir tuhafım. Normalde insanlar regl olunca şişerler, tatlı krizlerine girerler. Bende hiçbiri olmuyor hatta regl olunca kilom biraz aşağı iniyor. Ne zaman reglim bitiyor benim kilo tekrar yukarı hooop! Ve aynı zamanda o dönemde çikolata krizlerim oluyor. Herhalde çok kan kaybediyorum dengelemek için sonradan geliyor benim diye düşünüyorum :)

berianur
27-02-13, 09:02
regl olacakmışım gibi karnım ağrıyor :KK43:(((

unlugul
belli olmaz dua et canım okudugum kadarıyla belirtiler aynı oluyormuş zaten

berianur
regl olacakmışım gibi karnım ağrıyor :KK43:(((

berianur
unlugul
belli olmaz dua et canım okudugum kadarıyla belirtiler aynı oluyormuş zaten
İnşaAllah,İnşallah ...

cigdemmm86
27-02-13, 10:02
pufpuff

:)) bende bendee :) 26 yas, istanbul, 20 aylik evliyim

cigdemmm86
27-02-13, 10:02
Bende bi 10 dk ya falan olucam galiba wc ye gitmeye cesaret edemiyorum :KK43:( karnim agriyor kesin hastalandim. Bu ayda olmadi. Aralik sonunda baslamistik ilk denemelere 2 ay oldu gerci ama yinede üzüldüm :KK43:

NuRDAn_
27-02-13, 11:02
rosesoulcan
nurdancım aynen benimde dün ve bugün önemliydi. hatta benimde bat 12 mart:))))) ben de hiç çift çizgi yakalayamadım hatta çok silik çıkıyor... off acaba yumurtlamıyor muyum??
valla bende aynı şeyi düşündüm inanki.çift çizgi yakalayamadığım gibi c harfi de silik çıkıyor.yine çalışmalara devam tabi ama pekte umudum kalmadı yani :KK43:

NuRDAn_
kızlar bu arada annem bir düşük yaptıktan sonra uzun süre hamile kalamamış.babaannem onu sabunlu sıcak su ya oturtmuş yarım saat ve annemler o gece beraber olmuşlar.sahidende olmuş.güya sabunlu su rahim yolunu açıyormuş bende denedim.denemekten birşey çıkmaz sizede önereyim dedim :)

unlugul
buhar açmış olabilir.o kadar çok şey okuyorum ki bende vıks li buharı duymuştum.suyu kaynatıp içine biraz viks üzerine battanıye alıp oturmalıymışsın buharına.aynı gece birlikte olmalıymış.

NuRDAn_
kızlar bu arada annem bir düşük yaptıktan sonra uzun süre hamile kalamamış.babaannem onu sabunlu sıcak su ya oturtmuş yarım saat ve annemler o gece beraber olmuşlar.sahidende olmuş.güya sabunlu su rahim yolunu açıyormuş bende denedim.denemekten birşey çıkmaz sizede önereyim dedim :)