TEST

Mart Ayında Hamile Kalmak İsteyen Anne Adayları Buraya :)

berianur
4-03-13, 16:03
ruzigarr
meraba arkadaşlar. öncelikle umarım hepimizin hayırlısıyla birer bebişleri olur:) bizim ilk denememiz olacak ve çok heyecanlıyım.. şu an regl dönemindeyim bitince başlıycaz:))
regldaş ız:)
ben de aynen
benim ikinci ayım olacak canım hadi yarışalım:KK70:

berianur
unlugul
BENİM DAHA ÇIKMAZMIŞ Kİ :))))

Gebelik başlangıcı yumurtalıklardan atılan yumurtanın uygun zamanda (atıldıktan 12-24 saat süre içinde) cinsel birleşme olması ile erkekten gelen spermin (dişi genital yollarında 48-72 saat yaşayabilir) döllenmesi (fertilizasyon) ile başlar. Yumurta ve sperm Fallop tüpünün içinde buluşur ve döllenme burada olur. Döllenen yumurtadaki hücreler bir yandan bölünerek çoğalırken diğer yandan rahime (uterus) doğru yolculuğunu sürdürür. Yaklaşık 6. gün uterus içine gelir ve rahim iç zarına (endometriyum) yapışır ve buraya yerleşerek gelişmeye başlar.

Endometriyuma yerleştikten (8-9. gün) sonra anne rahmindeki kan damarları ile ilişki sağlar, işte bundan sonra gebelik hormonu olan beta-hCG anne kanında tespit edilebilir. Bölünerek çoğalmış embriyo 100 civarında benzer hücreden oluşur. Daha sonra bunlar farklılaşarak bir kısmı bebeği oluşturacak hücrelere bir kısmı da plasentayı oluşturacak hücrelere dönüşür. Bebek 8 haftaya kadar “embriyo” olarak adlandırılırken 8 haftadan sonra doğuma kadar “fetus” adını alır.

İlk 3 ay “organogenez” yani organları oluşma sürecidir. Daha sonra ise oluşmuş organlarda gelişme ve olgunlaşma başlar. Organların oluştuğu ilk 3 ayda olabilecek zararlı etkiler çocukta sakatlıklara yol açabileceğinden önemlidir.
hımmmmmmmmmmmm,hep bu sabırsızlığımızdan heee
kansız da kalıcazzz:) bi kaç gün sonra yine kan vereceksin
bari bu safer bekle biraz

berianur
topidik
Kizlar toplu olarak baska sey dusunme ve baska yere odaklanma eylemi yapalim. Olmayacak boyle, kotu etkiliyoruz kendimizi galiba :S
katılıyorum yaaaaaaaaaa

unlugul
yok canım bu sefer adet olmazsam eger :))) 10 martta veriririm kan dahada çıkmazsa başka sorun vardır sanırım :KK43: merakım gitti :)

berianur
hımmmmmmmmmmmm,hep bu sabırsızlığımızdan heee
kansız da kalıcazzz:) bi kaç gün sonra yine kan vereceksin
bari bu safer bekle biraz

unlugul
4-03-13, 17:03
Embriyo Gelişimi ve Rahime Tutunma - YouTube

kızlar izleyin isterseniz.

kaderiminoyunu
unlugul
Embriyo Gelişimi ve Rahime Tutunma - YouTube

kızlar izleyin isterseniz.
bu videoyu izledikçe hamile kalmanın zor olduğunu düşünüyorum :KK43: spremin yumurtalara ulaşması tam bi mucize

NuRDAn_
kızlar sahiden başka konulara odaklanmazsak psikolojik olarak etkileneceğiz heleki ben :)

kimim85
4-03-13, 18:03
Kızlar galiba regl oldum bu kadar erken hiç olmamıştım ama 9 şubatta olmuştum en son.Ben şubat ayı olduğu için 2 gün daha ekledim üstüne heralde 11 inde regl olurum diyordum ya da erken olarak 9 unda.Neyse bygun kahve lekelenme oldu sabah.sonra iki üç saat sonra baktım peçeteyle silince azıcık daha geldi.3 4 saat önce yine peçeteye geldi kahve leke.Pedi koydum bekliyorum artık:KK43::KK43:İnte baktım acaba yerleşme kanaması mı diye hemen idrar testi yaptım tabiki negatif çıktı.19 ya da 20 şubatta yumurtladım sayınca 13 gün dolmuş oluyor ama ne bilim 23 günde regl olmamıştım hiç aklım karıştı:KK55::KK55:

aysenazzz
4-03-13, 18:03
kaderiminoyunu
bu videoyu izledikçe hamile kalmanın zor olduğunu düşünüyorum :KK43: spremin yumurtalara ulaşması tam bi mucize
Allahın mucizeleri bitermi canım benim?Rabbim isterse bizlerede o mucizeyi yasatır. inşşşşş

rosesoulcan
4-03-13, 19:03
kimim85
Kızlar galiba regl oldum bu kadar erken hiç olmamıştım ama 9 şubatta olmuştum en son.Ben şubat ayı olduğu için 2 gün daha ekledim üstüne heralde 11 inde regl olurum diyordum ya da erken olarak 9 unda.Neyse bygun kahve lekelenme oldu sabah.sonra iki üç saat sonra baktım peçeteyle silince azıcık daha geldi.3 4 saat önce yine peçeteye geldi kahve leke.Pedi koydum bekliyorum artık:KK43::KK43:İnte baktım acaba yerleşme kanaması mı diye hemen idrar testi yaptım tabiki negatif çıktı.19 ya da 20 şubatta yumurtladım sayınca 13 gün dolmuş oluyor ama ne bilim 23 günde regl olmamıştım hiç aklım karıştı:KK55::KK55:
canım normalde ovulasyondan 13 gün sonra yani 14.günü regl olunuyor. ama inşallah devam etmez de yerleşme kanamasıdır...

kimim85
rosesoulcan
canım normalde ovulasyondan 13 gün sonra yani 14.günü regl olunuyor. ama inşallah devam etmez de yerleşme kanamasıdır...
Ne bilim canım benim 14 değilde 17 18 gün sonra oluyorsu sanki.Adetimden daha 23 gün geçmiş yahuu...

ruzigarr
berianur
regldaş ız:)
ben de aynen
benim ikinci ayım olacak canım hadi yarışalım:KK70:
yarışalım canımmm ama ikimiz de kazanalım:)
benim bugün ilk günüm yalnız:)

esther
4-03-13, 21:03
hamileyim galiba. çift çizgi gördüm. bu ay bebek istediğimiz için son adet tarihimi girmiştim buraya :) sanırım oldu. ama adet gibikarnım hafif ağrıyo ve bulanık kan var.

flowers34
4-03-13, 21:03
bende 15 martı nasıl sabırsızlıkla bekliyorum bir bilseniz, inşallahhhhh görmeyiz kırmızıları,
şimdi gidip kan testi yaptırsam çıkarmı çıkmazmı, belirsizlik içinde 11 gün daha nasıl geçer bilmiyorummmmmmm :KK43:

aybuke07
4-03-13, 22:03
ben de adet görmek üzereyim, bu ay mı yapsak diğer ay mı yapsak kararsızım, çalıştığım için izin mizin meselesinden dolayı bir ayın bile önemi var benim için, o yüzden büyük bir kararsızlık yaşıyorum, gerçi yaşadığım duyguyu kestiremiyorum, korku heyecan, karman çormanım yaaaaa:KK24::KK24:

aybuke07
4-03-13, 22:03
flowers34
bende 15 martı nasıl sabırsızlıkla bekliyorum bir bilseniz, inşallahhhhh görmeyiz kırmızıları,
şimdi gidip kan testi yaptırsam çıkarmı çıkmazmı, belirsizlik içinde 11 gün daha nasıl geçer bilmiyorummmmmmm :KK43:
hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin

unlugul
5-03-13, 06:03
günaydın kızlarrrr,kimse yokmu

berianur
5-03-13, 07:03
unlugul
günaydın kızlarrrr,kimse yokmu
hayırlı sabahlarrr ,ben burdayımmmm

berianur
esther
hamileyim galiba. çift çizgi gördüm. bu ay bebek istediğimiz için son adet tarihimi girmiştim buraya :) sanırım oldu. ama adet gibikarnım hafif ağrıyo ve bulanık kan var.
hadi bakalım hayırlısı canım,karnının ağrıması normal,dikkat et kendine...

berianur
ruzigarr
yarışalım canımmm ama ikimiz de kazanalım:)
benim bugün ilk günüm yalnız:)[/QUOTE

iyi olan kazansın diyormuşum:))
hakkımızda hayırlısı olsun canım
hayırlısıyla olsun
sağlıklı sıhhatli olsun inş..
benim bugün 4.gün

yesimm1988
Mrhba kızlar bende bu ay hamile olmayı çok çok çok istiyorum 15 martı bekliyorum bakalım inş bebişim olur....

topidik
günaydın arkadaşlarıımm :) hepinize güzel bir gün diliyorum. benden son durum: adet gelmedi. sabah idrar testi yaptım, bembeyaz pamuk gibi T kısmı :S evdeki testleri böylece bitirmiş oldum, başka da almam. adetimi bekliyorum :S

mehtap8686
5-03-13, 08:03
yedikolik
Ben bu ay hem çörek otu+tarçın+bal kürü hemde soğan kürü yaptım inş işe yarar :KK16:
rosesoulcan
ovulasyon testin ne zaman pozitif çıktı peki. hani kürler işe yarıyor mu diye merak ettim de?
arkadaşlar bende en az sizin kadar forumu takip ediyorum incir kürü yaptım kendim için eşim için keçi boynuzu kürü yaptım arada tarçın çörek otu bal karışımıda yedim normal olarak kuru incirde yedim... ovülasyon testine 25 şuabatta başladım 27 şubatta iki çizgi koyulaşmıştı ogün beraberlik oldu...yani TABİKİ RABBİM OL DİYECEK VE OLACAK BİLİYOURM ama ben ve eşim elimiden geleni yaptık rabbim tüm istiyenlere versin. adet başlangıcımda 15 mart hiçbirzaman aksamaz düzenlidir yani...şimdi sabırsızlıkla bekliyorum..eğer bu ay hamile kalırsam inanın bu yaptıklarım faydalı diyebilcem çünkü 3 aydır ovülasyon günlerimi takip ederek denedik olmadı... bide tabi ilişkiden sonra ayaklarımı havaya dikdim hiç kalkmadım RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN İÇİNDEDE BANA....

topidik
hoşgeldin arkadaşım :)
kızlar prolaktinden yana dertli olan birisi olarak şunu söyleyebilirim, çok fazla incir tüketmeyin. incir kürü + incir prolaktini yükseltebilir. diğer kürlker hakkında bilgim yok ama incire dikkat.

berianur
topidik
günaydın arkadaşlarıımm :) hepinize güzel bir gün diliyorum. benden son durum: adet gelmedi. sabah idrar testi yaptım, bembeyaz pamuk gibi T kısmı :S evdeki testleri böylece bitirmiş oldum, başka da almam. adetimi bekliyorum :S
hüüü:S
canım hayırlısı bekle bakalım belli olmaz nazlı kız mı bu acaba:))

berianur
yesimm1988
Mrhba kızlar bende bu ay hamile olmayı çok çok çok istiyorum 15 martı bekliyorum bakalım inş bebişim olur....
merhabaaaa,az kalmış canım hadi bakalım hayırlısı...

ESRARENGIZ86
kızlarrr ben dün gece sularında kırmızılar içinde kaldımmm yani bu ayda olmadı :KK14: üzülsemde kısmet demekten başka çare yok hayırlısı bölemiş demek beklicek zamanım varmış.. diğer arkadaşlarımızdan müjdeli haberler alırız inşallah belkim onlar ayaklarını sürter de bizlerde diğer ay patır patır hamiş olarak dökülürüz inşallaaaaahhh :KK16:

topidik
berianur
hüüü:S
canım hayırlısı bekle bakalım belli olmaz nazlı kız mı bu acaba:))

inşallahh :) Allah duysun seni canımm :)
usandım beklemekten artık. gelecekse gelsin de 3. gün tahlillerimi yaptırım dr a gidicem. gidemiyorum sayesinde. ateşim de hala yükseldiği seviyelerde duruyor.
unlugul nerde? bugün yokk :S

mehtap8686
berianur
merhabaaaa,az kalmış canım hadi bakalım hayırlısı...
ikimizde 15 ne kitlendik desene :)

yedikolik
esther

veee işte sayfamızın ikinci hamileside teşrif etti :)) Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş.. çift çizgiyi gördüysen kesin hamilesindir.ama benim anlamadığım bişey var kanaman mı oluyo? bulanık kan var demişsin..

berianur
5-03-13, 09:03
ESRARENGIZ86
kızlarrr ben dün gece sularında kırmızılar içinde kaldımmm yani bu ayda olmadı :KK14: üzülsemde kısmet demekten başka çare yok hayırlısı bölemiş demek beklicek zamanım varmış.. diğer arkadaşlarımızdan müjdeli haberler alırız inşallah belkim onlar ayaklarını sürter de bizlerde diğer ay patır patır hamiş olarak dökülürüz inşallaaaaahhh :KK16:

hayırlısı canım hayırlısını isteyelim,
ben bu ay 2 testte çift çizgi gördüm(silik) kan testi yaptıktan sonra 7,48 değerle hamile olduğumu sanıp havalara uçtum,hatta kocamı alıp taksime götürdüm istiklal caddesinin ortasında baba olacaksın dedim,havalara uçtu.. kız olursa da erkek olursa da adını taksim koyalım diye espri yaptı..ertesi gün de yemeğe gittik,daha yemeği yemeden wcye gittiğimde gördüm kırmızıları:))
dua edelim Rabbim hayırlısını versin..çokça dua etmek lazım....

berianur
topidik
inşallahh :) Allah duysun seni canımm :)
usandım beklemekten artık. gelecekse gelsin de 3. gün tahlillerimi yaptırım dr a gidicem. gidemiyorum sayesinde. ateşim de hala yükseldiği seviyelerde duruyor.
unlugul nerde? bugün yokk :S
canım yaaa usandım deme ama:S
hayırlısı dua ettt

berianur
mehtap8686
yooo ben daha yeni regl oldum canım benim çok var daha
bu ay relax olacağım
kasmayacağım
düşünmeyeceğim
adetim geçtikten ( geçerse eğer) 1 hafta sonra falan test yapacağım
( şimdi böyle diyorum ama o zaman nasıl olurum kimbilir:) hayırlatırsınız bana)

ESRARENGIZ86
berianur
hayırlısı canım hayırlısını isteyelim,
ben bu ay 2 testte çift çizgi gördüm(silik) kan testi yaptıktan sonra 7,48 değerle hamile olduğumu sanıp havalara uçtum,hatta kocamı alıp taksime götürdüm istiklal caddesinin ortasında baba olacaksın dedim,havalara uçtu.. kız olursa da erkek olursa da adını taksim koyalım diye espri yaptı..ertesi gün de yemeğe gittik,daha yemeği yemeden wcye gittiğimde gördüm kırmızıları:))
dua edelim Rabbim hayırlısını versin..çokça dua etmek lazım....
Doğru diosun canım.. Aslında belkide benim bu kadar kafama takmamın nedeni.. eşim... o inanılmaz istiyor. nerde bi çocuk görse ailesine sormadan kucağına alıveriyor, seviyor.. bana bakıp allah bizede nasip etsin filan diyor.. 3 senedir hep ben erteledim durdum. ama inatla 3 senenin sonunda galip geldi ve 4 aydır kullanmıyorum hap ve bendende meraklı bat tarihim yaklaştığında özelliklede bu ay çok umutlanmıştık.. ikide bir aradı geldimi gelmedi dimi filan diye ve dün geldiğini duyunca olsun önümüzde çok zamanımınz var hayırlısı belkim diğer ay olur ben inanıyorum filan dedi ama onun o gözlerinin içinde o burukluğu görmek bana yetti :KK14: Rabbimden dualarım inan sadece kendim için değil tüm isteyen anne baba adaylarına...
Rabbim çok isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın..

yesimm1988
mehtap8686
aynen 15 e kitlendik ama inş rabbim isteyen herkese versin...

yedikolik
berianur
bu ay relax olacağım
kasmayacağım
düşünmeyeceğim

Ben de bu ay için öyle demiştim ama olmuyo son günler yaklaşınca içi içini yiyo insanın :KK43: Geçen ay 2 sinde olmuştum bu ay hala bişey yok dayanamayıp test yaptım 2 gün önce kocaman tek çiizgi çıktı sinir oldum.. bugün kasıklarımda ağrım var olmam inş :KK43:

yesimm1988
esrarengız86
doğru diosun canım.. Aslında belkide benim bu kadar kafama takmamın nedeni.. Eşim... O inanılmaz istiyor. Nerde bi çocuk görse ailesine sormadan kucağına alıveriyor, seviyor.. Bana bakıp allah bizede nasip etsin filan diyor.. 3 senedir hep ben erteledim durdum. Ama inatla 3 senenin sonunda galip geldi ve 4 aydır kullanmıyorum hap ve bendende meraklı bat tarihim yaklaştığında özelliklede bu ay çok umutlanmıştık.. Ikide bir aradı geldimi gelmedi dimi filan diye ve dün geldiğini duyunca olsun önümüzde çok zamanımınz var hayırlısı belkim diğer ay olur ben inanıyorum filan dedi ama onun o gözlerinin içinde o burukluğu görmek bana yetti :KK14: Rabbimden dualarım inan sadece kendim için değil tüm isteyen anne baba adaylarına...
Rabbim çok isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın..
aynı benim eşim gibi oda çok istiyo biz düğüne bir ay kala bebek Pilanları yapmaya başladık geçen ay on üç gün gecikmeden sonra hastalandım o on üç gün hamileymişim gibi hissettim eşimde sürekli olmadı dimi çocuğumuz nasıl diyerkten çok umutlanmıştık haftasonuna 17 gün falan olacaktı bekleyelim kan tahlil yaparız derken on üç günden sonra oldum çok üzülmüştüm ama inş rabbim bu ay versin bebiş isteyen herkese...

yedikolik
Yeni evlenen arkadaşlar sakın bebeğimiz olmuyor diye üzülmeyin bence 3. yıldan sonra kafaya takmaya başlayabilirsiniz. . . Ben 3 yıl korundum hiç istemedim olmasın diye çok dua ettim şimdide olmuyor işte. Rabbim beni sınıyo diye düşünüyorum Hakkımızda hayırlısı olsun :KK43:

unlugul
kızlarrr ben geldim dayanamadım doktora gittim.baya bir güldü bana embriyo falan diye anlatıyorum adama aklınızda olanların hatırladıklarımın hepsini sordum .dün benim kanda negatif çıkması gebe olmadıgım anlamına gelmezmiş.23 günde bir adet gören kadının gebelik testi için 30 günü geçtikten sonra günüm geçti demesi gerekmiş.yani 9 mart adet günümmüş .egerki 19 marta kadar adet olmazsam kan testi yapılırda hala çıkmazsa gebe değilmişim.geç döllenme olabilirmiş.yumurtlama aynen dogruymuş.karından baktı.bir sorun yok dedi yaşım 32 olunca 6 ay olmazsa bakarız dedi.istiyorsan kan testi yapalım dedi.dedim yok boşa vermenin anlamı yok.ilk 3 ay aslında ne yediğinin çok önemi yokmuş.zaten senin vücudun ona yetermiş.tabiki dengeli beslenmen güzel bişey ama kasma dedi.böyle araştırmalar embriyo döllenme vs... izleyip durma dedi :KK70: .ben aslında ankara da yaşayan varsa bilir koru hast.ümit bey'e gidecektim ama gebelik yok belki para vermim diye TCDD hastanesine gittim hastane nasıl bilmemde doktor iyi cana yakın dı .ilgilendi.belki ona devam edebilirim.araştırımda doktoru bir :KK70:

Evli_Mutlu_Huzurlu
10 Martı bekliyoruz :) :18:

yesimm1988
yedikolik
yeni evlenen arkadaşlar sakın bebeğimiz olmuyor diye üzülmeyin bence 3. Yıldan sonra kafaya takmaya başlayabilirsiniz. . . Ben 3 yıl korundum hiç istemedim olmasın diye çok dua ettim şimdide olmuyor işte. Rabbim beni sınıyo diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun :KK43:
amin hayırlısı tabiki ama bebek çok istiyoruz rabbim nasip etsin inş hepimize...

unlugul
yok canım 19 marta kadar yolu var dedi.40 gün sonra test önerilirmiş.:) yani 9 şubatta adet olduysan 19 martmış test günü .:)ne aceleciyiz yaw

Evli_Mutlu_Huzurlu
10 Martı bekliyoruz :) :18:

unlugul
sağ yumurtalıgın biraz büyümüş dedi ne demekki onu unuttum sormayı adama unuttum :KK43: rahim aynı şekliyle duruyordu.diğer taraflar beyazdı:) sağ belli az şişti bende görüyorum bakınca dıştan karnımı içime çekince :KK70: ha bide tıp ögrencisimisin dedi :d birde bayanın biri gelmiş karnı şişmiş bişey yok demiş.bayan sen bişey bilmiyorsun 6 aylık hamileyim demiş gitmiş.çok takarsan psikolojik karında şişermiş :KK43:

aysenazzz
esther
canım hayırlı olsun.Mevlam saglıkla kucagına almayı nasip etsin.

ESRARENGIZ86
canım üzülme.bi sonraki ay olur. umudunu sakın yitirme.

berianur
bu ay relax olacağım
kasmayacağım
düşünmeyeceğim
genelde pek beklenmiyo canım.ablam nasıl bekleyebildi ama tam 1 ay geciktikten sonra doktora gitti ögrendi.

Evli_Mutlu_Huzurlu
unlugul
yok canım 19 marta kadar yolu var dedi.40 gün sonra test önerilirmiş.:) yani 9 şubatta adet olduysan 19 martmış test günü .:)ne aceleciyiz yaw

Şurda bir kişi çıksın desinki adetim 10 gün geçene kadar bekledim test felan yapmadım desin ellerinden öperim. Düzenli adet gören ve bebek düşünen birisi 10 gün nasıl beklesin yahu. Biz daha adet olmadan erken testleri uygulamaya başlıyoruz acaba hamilemiyiz diye :)

aysenazzz
unlugul
hadi ya bende 20 martta regl günüm o zaman 10 gün sonramı test yapılmalı? iide ben ilk kızımda 2 gün geciktikten sonra ögrendim. :KK28:

unlugul
canım çıkarsa ne güzel ama çıkmazsa gebe değilim dememeliymiş.çıkarsada geebyim dememeliymiş.40 günü aşmak gerekmiş net konuşmak için.

aysenazzz
hadi ya bende 20 martta regl günüm o zaman 10 gün sonramı test yapılmalı? iide ben ilk kızımda 2 gün geciktikten sonra ögrendim. :KK28:

unlugul
valla aynen dayanana helal olsun ben düne kadar 6 gebelik testi yaptım :KK70: en işte dün kan bugünde duramadım doktor hahhahahahah bu gidişle gebesin dedirtecem :KK70: ilahi ben

Evli_Mutlu_Huzurlu
Şurda bir kişi çıksın desinki adetim 10 gün geçene kadar bekledim test felan yapmadım desin ellerinden öperim. Düzenli adet gören ve bebek düşünen birisi 10 gün nasıl beklesin yahu. Biz daha adet olmadan erken testleri uygulamaya başlıyoruz acaba hamilemiyiz diye :)

topidik
unlugul
anaa hakikaten ne aceleciymişiz :))) sana 19 mart dediyse, 23 günde bir olan birine... bizim çoğumuzun BAT 2 mart ve sonrası.. yani bizim daha bile geç yaptırmamız lazım. ben de saf gibi pazar ve bugün test yaptım, iyi ki kanda baktırmaya gitmemişim hehehe. arkadaşlar farkında mısınız düzenle adet görenlerinizin bile bu ay adetinde gecikme oldu. psikolojimizi etkiliyoruz. iyice takmadan önce bunu engellememiz lazım.

Evli_Mutlu_Huzurlu
unlugul
valla aynen dayanana helal olsun ben düne kadar 6 gebelik testi yaptım :KK70: en işte dün kan bugünde duramadım doktor hahhahahahah bu gidişle gebesin dedirtecem :KK70: ilahi ben

Bazen burda konuları okudukça kendi kendime gülüyorum. Bize kalsa hamilelik belirtilerini yaşadık, testleri yapıp arkadaşlarımızın yorumlarını alarak hamileliğimizi garantiledik, kutlamaları yaptık hatta bebeğimizi kucağımıza almak için gün sayıyoruz ama tabi bize kalsaaa... :)

Birde bunun uzman gözü var. Nedense onlar hamile olmamızı hiç istemiyorlar :)