Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2013 Kasım Anneleri

xNeharx
25-03-13, 18:03
manolyax
Canim bende senin gibi düsündüm keske demeseydi, bize destek olmak istedi ama yanlis sözler kullandi. Ben bebegimi 6 aylik kaybettim. Bunu da zaten hep kaybetme korkusu var. Hep iyi seyler düsünmek iyi seyler duymak istiyorum. Cok cabuk moralimi bozuyorum ve tansiyonum firliyor. Allahim hepimize yardimci olsun bebeklerimizi korusun.
ahh canım benim ne denir çok üzüldüm. ama çok haklısın ben de senin giibiyim şuan düşük tehlikem var ama yalan da olsa o kadar çok iyi şeyler duymaya ihtiyacm var ki anlatamam. İple cumayı çekiyorum. İnşallah kanamalı alan geçmiştir ve bebeğimin kalp atışlarını duymuş olurum:KK43: Çok çok dua ediyorum hep elim karnımda salavat getirip ayetel kürsi okuyorum. Ama inanıyorum yavrum benimle kalacak. İyi düşünelim iyi olsun:KK16:

bizimgiz
25-03-13, 18:03
zuzu4742
yok canim karindan gorulmedi ama belki vajinal ult. baksa gorulurdu daha erken gorulebiliyormus bebek ve kalp atislar.i ben 7+4 de hem bebisi hem kalp atislarini gordum sen kacsin suan .sende goreceksin canim sakin stres yapma benim gibi :)
ben 5i haftayı doldurcam cnm daha yarın beta 2. testi ve dıger butun testlerin sonucunu alcam ona gorede ultrason yapcak doktorum

zuzu4742
25-03-13, 19:03
bizimgiz
ben 5i haftayı doldurcam cnm daha yarın beta 2. testi ve dıger butun testlerin sonucunu alcam ona gorede ultrason yapcak doktorum
diger testler dedigin ne canim doktorum benden daha yeni istedi o rutin testleri ultrasyona da 2 kez girdim

vahsihatun
zuzu4742
bana birsuru yazdi canim
h6-tst-bkimyo-tsh-toxom-nubm-brusella-hcv-hiv 2 tanede okuyamadiklarim var :KK53:bunlarin yazilarida mubarek okumak icin 10 adam lazim
Wawww iyiymiş keşke bana da verseydi bu testleri zaten kanı fazla fazla alıyolar:KK9:

manolyax
xNeharx
ahh canım benim ne denir çok üzüldüm. ama çok haklısın ben de senin giibiyim şuan düşük tehlikem var ama yalan da olsa o kadar çok iyi şeyler duymaya ihtiyacm var ki anlatamam. İple cumayı çekiyorum. İnşallah kanamalı alan geçmiştir ve bebeğimin kalp atışlarını duymuş olurum:KK43: Çok çok dua ediyorum hep elim karnımda salavat getirip ayetel kürsi okuyorum. Ama inanıyorum yavrum benimle kalacak. İyi düşünelim iyi olsun:KK16:
Evet morale iyi seyler duymaya o kadar cok ihtiyacimiz varki. Benimde doktor randevum yarin bakalim ne diyecek doktorum. Insallah topikte herkes saglicakla bebislerini alir kucaklarinada bizde 2013 kasim bebekleri büyüyor topiginde bulusuruz :)

burcu_81
xNeharx
Kız ben hamileliğini 7. ayında öğrenen biliyorum.Hem de geçen sene. Kadında adet düzensizliği varmış tesadüfen öğrenmiş. 2 ay sonra bebek kucağında. İşte böyle insanların ağzına kürekle vuracaksın. Ben 2 sene bekledim. Allah böyle gamsız umursamazlara veriyor onlar da kadir kıymet bilmiyor.
Geçen senelerde haberlerde çıkmıştı kadın karın ağrısıyla gidiyor doğurup eve dönüyor anlamadığım bu çocuk hiç mi tekmelemedi hadi menopoz ayağına adet olmadım diye düşünse yıllardır çocuk bekleyenlerin eline geçmesin bu insanlar :)))

zuzu4742
vahsihatun
Wawww iyiymiş keşke bana da verseydi bu testleri zaten kanı fazla fazla alıyolar:KK9:
senin bebiste baya buyumus canim bizde 8+2 yiz bugun 7+4 de kalp atislarini duyduk doktor 1 ay sonra gel dedi niye bi kadar gec cagirdi acaba sen ne zaman gittin canim bide nazamana cagirdi tekrardan

GurbetGuzeli
Nesslem grafikerim sagolun kizlarrr

manolyax
xNeharx
burcu_81
Geçen senelerde haberlerde çıkmıştı kadın karın ağrısıyla gidiyor doğurup eve dönüyor anlamadığım bu çocuk hiç mi tekmelemedi hadi menopoz ayağına adet olmadım diye düşünse yıllardır çocuk bekleyenlerin eline geçmesin bu insanlar :)))
Ya canim ben bu haberlere hic inanmiyorum, kadinlar yalan söylüyordur bence. Insan hicmi anlamaz ya insanin vucudunda ne degisiklikler oluyor bebek tekmeliyor. Hayret birsey.

vahsihatun
zuzu4742
senin bebiste baya buyumus canim bizde 8+2 yiz bugun 7+4 de kalp atislarini duyduk doktor 1 ay sonra gel dedi niye bi kadar gec cagirdi acaba sen ne zaman gittin canim bide nazamana cagirdi tekrardan
Ben kalp atışlarını 6 haftalıkken duymuştum sanırım ultrasondan da farkediyor 1 gün arayla başka dr a gitmiştim onda kese zor bela gör
ünüyordu diğer dr da ise kesenin içindeki bebek göründü ve kalp atışları duyuldu. Canım herşey normalken bana da 1 ay sonra gel dedi dr ama bende kahverengi akıntılar olunca ben daha erken gitmek zorunda kaldım

zuzu4742
vahsihatun
Ben kalp atışlarını 6 haftalıkken duymuştum sanırım ultrasondan da farkediyor 1 gün arayla başka dr a gitmiştim onda kese zor bela gör
ünüyordu diğer dr da ise kesenin içindeki bebek göründü ve kalp atışları duyuldu. Canım herşey normalken bana da 1 ay sonra gel dedi dr ama bende kahverengi akıntılar olunca ben daha erken gitmek zorunda kaldım
gecmis olsun canim ne zaman basladi akintilarin :KK43: neden olmus acaba

vahsihatun
zuzu4742
gecmis olsun canim ne zaman basladi akintilarin :KK43: neden olmus acaba
Sağol canım , ara ara oldu 2 kere kanama oldu 3 haftadır da kahverengi lekeler aman dr.ların ne dediği belli değilki ben soruyorum cevabı farklı.Ben de yatıyorum napıyım

kaizenRh
merhaba arkadaşlar, sabahları çok midem bulanıyor kusma falan olmuyor ama öğürüyorum bugün ağzımdan kan geldi bir parça nedendir acaba? Böyle bi durumla karşılaşan var mı?

vahsihatun
kaizenRh
merhaba arkadaşlar, sabahları çok midem bulanıyor kusma falan olmuyor ama öğürüyorum bugün ağzımdan kan geldi bir parça nedendir acaba? Böyle bi durumla karşılaşan var mı?
Boğazın tagriş olmuştur öğürmekten ondandır kılcal damar kanaması gibi azıcıksa, geçmiş olsun

8scorpions
25-03-13, 20:03
yarın 4 te doktor randevum var..keseyi görüp gelirim inşallah..benim hesabıma göre cumadan beri herşey yolundaysa yarın bhcg 4000 i geçmiş olur..inşallah karından gözükür..heyecanlıyım yaaaa:21::21:

kaizenRh
vahsihatun
Boğazın tagriş olmuştur öğürmekten ondandır kılcal damar kanaması gibi azıcıksa, geçmiş olsun
Teşekkür ederim umarım bir daha olmaz :KK43: Allah herkese sağlıklı hamilelikler geçirmeyi nasip eder inşallah :KK49:

xNeharx
8scorpions
yarın 4 te doktor randevum var..keseyi görüp gelirim inşallah..benim hesabıma göre cumadan beri herşey yolundaysa yarın bhcg 4000 i geçmiş olur..inşallah karından gözükür..heyecanlıyım yaaaa:21::21:
scorpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

34moni53
Ben de bugun kontrolu olan anne adaylarindan biriydim
ama maalesef size guzel haberler veremiyorum .
daha onceki mesajlarimdan hatirlarsiniz belki haftasina gore gec geliyordu .
bu sefer gittigimizse ise 8+2 olmama ragmen ancak 6 haftalik bir kese vardi
ve kese icindeki kanamalardan dolayi 2 hafta once gordugumuz yolk kesesi de yok olmustu
bombos bir kese vardi yani .
gecen sene de dusuk yasamistim ve cok kanamam olmustu 1 hafta boyunca.
doktor istersen bekleyelim ama 8 haftalik bir gebelik oldugundan kanaman cok olabilir dedi
ben goze alamadim
kalp atislarini gorurum diye umarak gittigim hastaneye yattim ve kurtaj olmak zorunda kaldim.
2. olunca genetik testler vsler de yapilacak .
yarim saat kadar once eve dondum
ilk sizlere yazmak istedim
yapilabilecek bir sey yok
cok uzmemeye calisiyorum kendimi
1 senede 2 dusuk cok kolay degil
zaten yasim da 31 cok genc de degilim
nasip kismet diyorum
tek tesellim
bebegin hic olusmamis olmasi
gecen sefer kalp atisini duyduktan sonra kalbi durmustu ve cok daha aci olmustu .
ocak 2013 annesi olacaktim olamadim kasim 2013 olurum diye dusunmustum o da kismet degilmis.
Kasim 2013 annesi olamayacagim belki ama bebislerinizin teyzesi sayin beni.
elbet dogru zamani gelince Allahim bana da bir evlat nasip eder.
Ben gene ara ara girip sizleri okuyacagim .
Umarim hepiniz saglikla bebeklerinizi kucaklariniza alirsiniz.
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.

manolyax
8scorpions
yarın 4 te doktor randevum var..keseyi görüp gelirim inşallah..benim hesabıma göre cumadan beri herşey yolundaysa yarın bhcg 4000 i geçmiş olur..inşallah karından gözükür..heyecanlıyım yaaaa:21::21:[/QUOTE

Insallah görürsün canim keseyi.

Benimde yarin 16:30'da randevum bende insallah kalp atislarini duyarim.

8scorpions
xNeharx
scorpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tatlımmmmm yaaaaaaaaaaaaaa günler geçmek bilmediiiiiii.:KK50::KK50:
başkazaman olsa hemen geçerdiii:KK14::KK14:
inşallah güzel haberler getiricem kuşummmmmmmmmmmmmmmm:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

8scorpions
manolyax
8scorpions
yarın 4 te doktor randevum var..keseyi görüp gelirim inşallah..benim hesabıma göre cumadan beri herşey yolundaysa yarın bhcg 4000 i geçmiş olur..inşallah karından gözükür..heyecanlıyım yaaaa:21::21:[/QUOTE

Insallah görürsün canim keseyi.

Benimde yarin 16:30'da randevum bende insallah kalp atislarini duyarim.

hadiinşallh güzel haberlerle gelelim tatlımmm:KK46::KK46::KK46:

manolyax
8scorpions
34moni53
ve kese icindeki kanamalardan dolayi 2 hafta once gordugumuz yolk kesesi de yok olmustu
doktor istersen bekleyelim ama 8 haftalik bir gebelik oldugundan kanaman cok olabilir dedi
ben goze alamadim
kalp atislarini gorurum diye umarak gittigim hastaneye yattim ve kurtaj olmak zorunda kaldim.
nasip kismet diyorum
tek tesellim
gecen sefer kalp atisini duyduktan sonra kalbi durmustu ve cok daha aci olmustu .
ocak 2013 annesi olacaktim olamadim kasim 2013 olurum diye dusunmustum o da kismet degilmis.
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.
Cok üzüldüm canim ne diyecegimi bilemiyorum. Cok gecmis olsun. Güclü olmaya calis. Hem
Ne varmis yasinda insallah rabbim zamani gelince verecektir sanada yavrunu herseyin bir dogru zamani var unutma.

xNeharx
34moni53
ben goze alamadim
nasip kismet diyorum
tek tesellim
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.
ne diyeceğimi bilemedim gözlerim dolu dolu okudum. Geçmiş olsun bitanem. Rabbim bu acılarını görsün seni en kısa zamanda mükafatlandırsın. Hayırlı zamanlarda hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun

manolyax
8scorpions
manolyax

hadiinşallh güzel haberlerle gelelim tatlımmm:KK46::KK46::KK46:
Insallah canim yaaa hic gecmiyor sanki zaman bu 8 ay nasil gececek.

8scorpions
manolyax
8scorpions
Insallah canim yaaa hic gecmiyor sanki zaman bu 8 ay nasil gececek.
inan bende çook merakediyorum nasıl geçecekkkkkk..
şimdi kendimi şartlamamak için hiç bişey hissetmiyorum ama yarın keseyi görürsem kesin bulantı mulantı ne varsa başlar bendeeee:KK9::KK9::KK9:

manolyax
8scorpions
manolyax
inan bende çook merakediyorum nasıl geçecekkkkkk..
şimdi kendimi şartlamamak için hiç bişey hissetmiyorum ama yarın keseyi görürsem kesin bulantı mulantı ne varsa başlar bendeeee:KK9::KK9::KK9:
Valla canim ben böyle yemeye devam edersem kesin bomba olurum. Acayip istahim acildi doymak bilmiyorum. Aci eksi tatli hepsini karistirip yiyorum.

Canim sen akrep burcumusun? Bebek de akrep burcu olur herhalde. Bende
Akrep burcuyum bide benim hesabima göre dogum günümde bebis dogacak :)

misman
34moni53
ben goze alamadim
nasip kismet diyorum
tek tesellim
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.
allah sabır versin canım sözün bittiği yer bu.

8scorpions
34moni53
ben goze alamadim
nasip kismet diyorum
tek tesellim
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.
canımmmmmm çok çok üzüldümmmm.:KK14::KK14::KK14:
Allah yardımcın olsun tatlım..inşallah birdaha sağlıklı hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın..
hayatta herşey bizim için..sen metanetli birisin belli..Rabbim beterinden korusun..daha acı şeyler yaşatmasın inşallah..
inan ne diyeceğimi bile bilemiyorum..inşallah hayatındaki son üzüntün bu günler olsun..güzel günler sizinle olsun canımmm:KK16::KK16:

vahsihatun
34moni53
ben goze alamadim
nasip kismet diyorum
tek tesellim
Allaha emanet olun.
Dualarim hep sizlerle.
Canım çok geçmiş olsun, bana da düşük olacak dediklerinde tek tesellim küçük oluşuydu ve en önemlisi sağşılsız bebek düşer düşüncesiydi, sağlıksız olacağına diye düşündüm. Allah en kısa zamanda ikiz verir inş :13:

8scorpions
manolyax
8scorpions
Valla canim ben böyle yemeye devam edersem kesin bomba olurum. Acayip istahim acildi doymak bilmiyorum. Aci eksi tatli hepsini karistirip yiyorum.

Canim sen akrep burcumusun? Bebek de akrep burcu olur herhalde. Bende
Akrep burcuyum bide benim hesabima göre dogum günümde bebis dogacak :)
canım ben akrep..eşim akrep..bebek 24 kasım görünüyor ama o tarih kasım ortalarına gelirr..ve belki de aynen benim de doğum günümde olurrrrrrrrrrrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:

misman
selam kızlar inşaallah bende kasım annesi olucam inşaallah biz 5 haftalığız ve tüp bebeğiz bakalım 2 hafta sonra inşaallah bizde kalp atışını duyarız.

manolyax
8scorpions
manolyax
canım ben akrep..eşim akrep..bebek 24 kasım görünüyor ama o tarih kasım ortalarına gelirr..ve belki de aynen benim de doğum günümde olurrrrrrrrrrrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:
Ben 9 aylik doguracagimi tahmin etmiyorum. Ilk hamileligimde 6 aylik dogum yaptim simdi hedefim 7 ay. Ama bana dogum günü hediyesi olsa hicte fena olmaz.

manolyax
misman
selam kızlar inşaallah bende kasım annesi olucam inşaallah biz 5 haftalığız ve tüp bebeğiz bakalım 2 hafta sonra inşaallah bizde kalp atışını duyarız.
Hosgeldin aramiza canim. Hepimiz daha yolun basindayiz bende daha kalp atislarini duymadim kismetse yarin.

xNeharx
Kasım annişleri ve onların minnacık pıtırcıkları hepinize iyi geceler:KK16:

Scorpimm dualarım seninle, lütfen hemen cepten bile olsa yaz buraya öptümm çoookk:KK16:

filiz86
xNeharx
Kız ben hamileliğini 7. ayında öğrenen biliyorum.Hem de geçen sene. Kadında adet düzensizliği varmış tesadüfen öğrenmiş. 2 ay sonra bebek kucağında. İşte böyle insanların ağzına kürekle vuracaksın. Ben 2 sene bekledim. Allah böyle gamsız umursamazlara veriyor onlar da kadir kıymet bilmiyor.
canım o bahsettıgın kısı cok yakınen arkadasım .....
bence bılmeden yorum yapmasaydın cok ıyı olurdu. cunku kadında adet duzensızlıgı yanı polıkıstlık over var ..
ve bu ınsan 2 dr gıdıyor hamıle oldugunu anlamıyor hıc bır dr ustune ustluk rahım fılmı dahı cekıyor....
suan mahkemelık drlarla.. arkadasımda kıloda oldugu ıcın adetıde 4 ayda bır gelıyordu sokturucu ıcmesıne ragmen gelmedii ve hıcbır dr anlamadı cocugu hıcbır testı yaptıramadı ve o ınsan gamsız deıl aksıne devamlı herkeze dua eden bırı idi..
dua topıklerıne katılan bırı idi..
ve bebegını cooook uzun ugraslar sonunda hamılelıgını yasayamadan kucagına aldı 2 ayda... tamamen dr hatası anlıyacagın kızın hıcbır sucu yok. cok yakınen tanıyorum bızım pko topıgınden... :KK34:

bizimgiz
zuzu4742
diger testler dedigin ne canim doktorum benden daha yeni istedi o rutin testleri ultrasyona da 2 kez girdim
cnm gebelikte tehlıke olusturabılcek hastalıkların teşhisi içinmiş aslında ben 3 ay önceden yaptırmıstım bı kaçını temız cıkmıstı ne olur ne omaz dıe seslenmedım yaptırmısken hepsi bastan olsun die