2013 Kasım Anneleri

ciceek
21-03-13, 08:03
cadilaz
aranızda aşeren varmı kızlar ? henuz 6cı haftadym ama gece sucuk dıe tuturdum cıldırıcaktım evdede yok gece 2bucukta cıktık ıskembecıde sucuk bulduk yedım :KK70:
tatlım biz aramızda anlaştık aşerme olayını hiiiç söylemicez :) ayrı bir topic açılabilir demiştik ama henüz açılmadı
şimdi malum herkes hamile söylüyoruz sonra herkesin canım çekiyo :) yazık deil mii :)))

cadilaz
ciceek
tatlım biz aramızda anlaştık aşerme olayını hiiiç söylemicez :) ayrı bir topic açılabilir demiştik ama henüz açılmadı
şimdi malum herkes hamile söylüyoruz sonra herkesin canım çekiyo :) yazık deil mii :)))
pardon kızlar... üzüldüm bu yaptgma

dilekdlk
Merhaba :)
bende aranıza yeni katılanlardanım.15-11-2013 muhtemel doğum tarihim.Kesemizi gördük fakat etrafında biraz kan birikmiş bu yüzden doktor düşük ihtimaline karşı progestan verdi.Şuan 5+6 yız.7. haftada kalp atışları için kontörle gidicez inşallh en kısa zamanda herşey düzelir:KK43:

xNeharx
çiçeeeeemmm kayınvalideyle mi yaşıyosun Allah yardımcın olsun kuzum. Geliyolar ben 15 gün çekemiyorum valla. Şimdi de mecburum sonuçta düşük tehlikem var bana bakmaya geldi ama yine de insan evinde 3. bi şahsı bi yere kadar çeker. İnşallaahhhh kendi evinizi alırsınız kuzummmm:KK16:

xNeharx
21-03-13, 09:03
dilekdlk
bende aranıza yeni katılanlardanım.15-11-2013 muhtemel doğum tarihim.Kesemizi gördük fakat etrafında biraz kan birikmiş bu yüzden doktor düşük ihtimaline karşı progestan verdi.Şuan 5+6 yız.7. haftada kalp atışları için kontörle gidicez inşallh en kısa zamanda herşey düzelir:KK43:
canım hoşgeldin Allah sğlıkla kucağına almayı da nasib etsin. Ben de senin gibiyim pislik bi doktora gittik moralimizi bozdu. Bebeğin kesesini gördük fakat bebeğin yakınında rahimde kanama olmuş.Düşük olabilir dedi ve progestan verdi bana da. Çok ağladım çok üzüldüm başka bi doktorla tlf da görüştük o rahatlattı beni. Haftaya cuma tekrar başka dr a gitcez

Ebrulican
gunaydin kizlar.ben de sabah solugu doktorda aldim.suan bekliuirum.cok sikildim kahve lekelerden.artik dusecekse de dussun psikolojimi iyice bozdu.artik o durumdayim yani.girip cikalim bakalim ne dicek

dilekdlk
Yaa işte benımde bole hergun hastaneye gidip butun doktorlara muayene olasım var bu aksam gene gidicem idrar yollarımda iltihap var sanırım yanma oluyo hem onu söylicem hemde bahaneyle tekrar baktırıcam belkı başka bişey soylerr yaa :KK43: bide benımki okdar ilginçki cuma gittik keseyi görmek için gördük herşey normaldi.sonra cumartesi sol tarafımda ağrı oldu gidelim dedik demezki kan birikmiş etrafında diee bütün siniirmi altüst eti ya :KK43:

ciceek
cadilaz
pardon kızlar... üzüldüm bu yaptgma
üzülme tatlım yaaa üzül diye söylemedim :) aramızda kalsın ben de yazmıştım daha önce kızlar söyleyince hak verdim :)

dilekdlk
hayırlısıyla düzelir inşallah. Dua et bol bol. Biz de edelim miniğini sağlıkla kucağına al inşallah...

xNeharx
çiçeeeeemmm kayınvalideyle mi yaşıyosun Allah yardımcın olsun kuzum. Geliyolar ben 15 gün çekemiyorum valla. Şimdi de mecburum sonuçta düşük tehlikem var bana bakmaya geldi ama yine de insan evinde 3. bi şahsı bi yere kadar çeker. İnşallaahhhh kendi evinizi alırsınız kuzummmm:KK16:
OOOOFFF of sorma canım ya evim gibi hissetmiyorum zaten onların evi ben misafir gibiyim :KK43: neyseki çalışıyorum akşama kadar iş yerinde akşam da biraz idare edip odama çekiliyorum. dayanması güç ama eşim askere gitmedi ve henüz ev alamadık. Bebek de üzerine gelince... Bebeğim üzülmesin ama ben şuanda pek planlamıyordum bebek sahibi olmayı rabbim nasip etti, yavrum sağlıklı olsun da ben katlanacağım artık sıkıntılara :KK43:

xNeharx
Ebrulican
gunaydin kizlar.ben de sabah solugu doktorda aldim.suan bekliuirum.cok sikildim kahve lekelerden.artik dusecekse de dussun psikolojimi iyice bozdu.artik o durumdayim yani.girip cikalim bakalim ne dicek
Canımmm öyle söyleme bol bol dua et.Hayırlı haberlerini alırız inşallah hiç bişe olmayacak.:KK16: Merakta bırakma bizi

kabilarda
xNeharx
Hiç sorma ben de benimkileri daha doğrusu evde 3.bir kişiyi zor çekiyorum.
Üstelik Allah razı olsun aramız da çok iyi.:nazar:
Çiçek Allah yardımcın olsun canım,bol sabırlar diliyorum sana.
Keşke bebiş gelmeden taşınabilme imkanınız olsa.

dilekdlk
imşallh canım benim hepimiz içinn hayırlısıyla kucağımıza almayı nasıp etsin.

ciceek
üzülme tatlım yaaa üzül diye söylemedim :) aramızda kalsın ben de yazmıştım daha önce kızlar söyleyince hak verdim :)

hayırlısıyla düzelir inşallah. Dua et bol bol. Biz de edelim miniğini sağlıkla kucağına al inşallah...

OOOOFFF of sorma canım ya evim gibi hissetmiyorum zaten onların evi ben misafir gibiyim :KK43: neyseki çalışıyorum akşama kadar iş yerinde akşam da biraz idare edip odama çekiliyorum. dayanması güç ama eşim askere gitmedi ve henüz ev alamadık. Bebek de üzerine gelince... Bebeğim üzülmesin ama ben şuanda pek planlamıyordum bebek sahibi olmayı rabbim nasip etti, yavrum sağlıklı olsun da ben katlanacağım artık sıkıntılara :KK43:

gecemavisy
ciceek
Evde sıkılmayacaksan ve çalışma zorunluluğun yoksa evde yat dinlen derim. Ben kayın validemle yaşıyorum :KK43:((((
biraz da onlardan kaçmak için çalışıyorum :/ ev almak için de çalışmam lazım. Ama kv herşeye karışmasa ve evimde yalnız olacağımı bilsem asla çalışmam şu halde. eşime zaman ayırır bebeğime daha faydalı nasıl olurum diye bakarım platese giderim hamilelik ile ilgili bisürü etkinlik var onlara katılırım. Ama nasip işte :KK43: doğumdan sonra nasıl evde kalıcam diye tasalanmaya başladım bile :KK43:(((((
ya şimdi farkettim biz seninle aynı dönemde evlenip aynı dönemde hamile kalmışız:KK1:

ciceek
gecemavisy
ya şimdi farkettim biz seninle aynı dönemde evlenip aynı dönemde hamile kalmışız:KK1:
evet canım aynen öyle olmuş :) sen planlı olarak mı hamile kaldın?

xNeharx
ciceek
hakkınız da hayırlısı kuzumm üzme bebeğini de kendini sabr et dua et, la havle çek:KK16::KK49:

ciceek
Ebrulican
öyle düşünme... Dua et canım sıkca canını...Rabbim hayırlısını versin inşallah...

xNeharx
kabilarda
Hiç sorma ben de benimkileri daha doğrusu evde 3.bir kişiyi zor çekiyorum.
Üstelik Allah razı olsun aramız da çok iyi.:nazar:
Çiçek Allah yardımcın olsun canım,bol sabırlar diliyorum sana.
Keşke bebiş gelmeden taşınabilme imkanınız olsa.
doğru söylüyosun kuzum ne kadar iyi olsalar da olmuyor

ciceek
xNeharx
doğru söylüyosun kuzum ne kadar iyi olsalar da olmuyor
ya kayınvalidem kötü biri değil ama çok dominant.. Alışmış herkese hükmetmeye,dediğim dedik yani... Ben de akrep burcuyum baskıya gelemem, bana şöyle yap diyo deliriyorum eşimde aşırı merhemetli biri evlenene kadar ne annesine ne babasına en ufak bir sert cümle bile kurmamış. şimdi ben bişey olduğunda sinirleniyorum eşime söylüyorum o da bişey söylediğinde annesi başlıyo sen eskiden böyle değildin. :KK43:(((

umutsuz81
merhaba ben de yeni katıldım aranıza, ben tup bebek tedavısı sonucu hamıle kalanlaranım. 10 şubatta kan değerim 148 12 şubat 183 14 şubattAda 469 çıktı dr umda gerek yok artık kan tahlılıne dedı hayırlı olsun 3 hafta sonra kese ve kalp atısları ıcın gelın dedı 1 nısanı sabırsızlıkla beklıyorum tabi korkuyorumda. hıç bısey gormedım ıcınde hala ınanamıyorum.. ılk gunlerden berı uykulu bı halım var ama bu hafta mıde bulantıları olması gerekıyomu yada yasıyo musunuz bende uyku harıcı hıcbısey hıssetmıyorum.. ALLAH korusun kotu gıden bısey olsa fark ederım dımı??

xNeharx
ciceek
ya kayınvalidem kötü biri değil ama çok dominant.. Alışmış herkese hükmetmeye,dediğim dedik yani... Ben de akrep burcuyum baskıya gelemem, bana şöyle yap diyo deliriyorum eşimde aşırı merhemetli biri evlenene kadar ne annesine ne babasına en ufak bir sert cümle bile kurmamış. şimdi ben bişey olduğunda sinirleniyorum eşime söylüyorum o da bişey söylediğinde annesi başlıyo sen eskiden böyle değildin. :KK43:(((
Ahhh güzelim benim kıyamam sanaa:KK43: Keşke bekleseydin biraz daha ama olsun bak bebeğin sana uğur getirecek,eşin gitsin gelsin evinizi de alırsınız hem sabredersen belki biraz daha durumunuzu toparlarsınız...gel buraya dertleşelim sıkma sakın kendini:KK16:

ciceek
umutsuz81
merhaba ben de yeni katıldım aranıza, ben tup bebek tedavısı sonucu hamıle kalanlaranım. 10 şubatta kan değerim 148 12 şubat 183 14 şubattAda 469 çıktı dr umda gerek yok artık kan tahlılıne dedı hayırlı olsun 3 hafta sonra kese ve kalp atısları ıcın gelın dedı 1 nısanı sabırsızlıkla beklıyorum tabi korkuyorumda. hıç bısey gormedım ıcınde hala ınanamıyorum.. ılk gunlerden berı uykulu bı halım var ama bu hafta mıde bulantıları olması gerekıyomu yada yasıyo musunuz bende uyku harıcı hıcbısey hıssetmıyorum.. ALLAH korusun kotu gıden bısey olsa fark ederım dımı??
İyi düşün ki güzel şeyler olsun canım :) ultrasonda görünceye kadar için hep böyle pır pır olacak hepimizde öyle :) hergün görsen yine de acaba bişey olur mu korkusu taşıyacaksın annesin çünkü... Koruma iç güdün o doğduktan sonra hatta kocaman bi insan olduğunda bile peşini bırakmayacak ki şimdi çok minik :) Dua edelim hepimiz , hamile kadınların duaları kabul edilirmiş bide birbirimize edersek ohooo kesin kabul olunur:) (İNŞALLAH)

ciceek
xNeharx
Ahhh güzelim benim kıyamam sanaa:KK43: Keşke bekleseydin biraz daha ama olsun bak bebeğin sana uğur getirecek,eşin gitsin gelsin evinizi de alırsınız hem sabredersen belki biraz daha durumunuzu toparlarsınız...gel buraya dertleşelim sıkma sakın kendini:KK16:
Ben de beklemeyi planlıyordum ama olmadı :KK43: korunma yöntemleri beni korkutuyordu yaşım 28, tembellikdi vs derken bebeğim olmaz diye doğal olarak korunuyordum ama nasip etti rabbim miniğimi. İnşallah bebeğim bize uğur getirir herşey yoluna girer...

filiz86
GÜNAYDIN KIZLARR nasılsınız baya konusmusssunuzz sabahhhhh ayyy gozlerım agrıdı :KK1:
ohhh kac gundur yemek yapmıyorum bugunde kayınvalıdeme gıdıcemm ohh yemek yapmayıı hıc sevmıyorumda:KK1::KK1:

gecemavisy
ciceek
evet canım aynen öyle olmuş :) sen planlı olarak mı hamile kaldın?
yok tatlım ilk bir ay ilaç aldım sonra ilaç bana dokununca (nasıl bi bünye varsa) ilacı bıraktım eşim korunuyodu oda becerememiş :KK1: oldu işte hakkımızda hayırlısı artık

umutsuz81
ciceek
İyi düşün ki güzel şeyler olsun canım :) ultrasonda görünceye kadar için hep böyle pır pır olacak hepimizde öyle :) hergün görsen yine de acaba bişey olur mu korkusu taşıyacaksın annesin çünkü... Koruma iç güdün o doğduktan sonra hatta kocaman bi insan olduğunda bile peşini bırakmayacak ki şimdi çok minik :) Dua edelim hepimiz , hamile kadınların duaları kabul edilirmiş bide birbirimize edersek ohooo kesin kabul olunur:) (İNŞALLAH)
keseyi görsem ohh çekicem ama zaman sanki geçmek bilmiyor birde hep bulantıdan,göğüs uçlarının kararması vs.vs... gibi bir sürü belirtiden bahsediliyo bende ise sadece uykulu bir hal ve kasıklarımda batma var bazen acaba hamıle değilmiyim diyorum ne bileyim çok korkuyorum bu korkuyuda içimden atamıyorum ne zor beklemek.. karnımdan once mıdem cıktı...yemek yemekten ama acaba bunlar psikolojıkte o yuzden mı yıyorum acaba psikolojıkte o yuzden mı uyuyorum deyıp duruyorum canım bısey cekse soylemeye korkuyorum etrafımda herkez hamıle oldugumu öğrendi sayılır herkez ustuıme tıtrıyo bende hala korkuyorum sadece kandegerlerınden baska bısey yok elımde..

ciceek
gecemavisy
yok tatlım ilk bir ay ilaç aldım sonra ilaç bana dokununca (nasıl bi bünye varsa) ilacı bıraktım eşim korunuyodu oda becerememiş :KK1: oldu işte hakkımızda hayırlısı artık
hep 1 hafta önce gidiyosun benden :) olsun ya nasip oldu ya buna şükür. En büyük korkumdu bebeğim olmazsa naparım diyordum. İnşallah tamamına erer kucağıma almayı da nasip eder rabbim.. Hepimiz için inşallah...

İlk öğrendiğimde ablamlar falan hani düşünmüyodun istemiyodun çocuk falan dediler ben de şişşt sessiz olun bebeğim duyar yanlış anlar annesini,üzülür onu istemediğimi sanar, ben onu çok istiyorum sadece zamansız oldu biraz ama olsun diyodum çok gülüyorlardı :)