2013 Kasım Anneleri

kuzum06
1-04-13, 11:04
Merhaba annisler nasilsiniz bebisler nasil?
Filiz nasil oldun?
Kurtlukiraz, butterfly ve gurbet guzelinden haberler nasil gecmisi okuyamadim.
Bugun sabah eksik kan tahlillerimiz vardi persembe gunu kan vermistim bugün sonuclari aldik
Doktor teyzemiz herşey iyi dedi 1 mayisa kadar acil birsey olmazsa gelmene gerek yok dedi

KibritciKiz
9 ay (çoğumuzun 7 kaldı:nazar:) kafayı yemede geçer inş:KK1:

xNeharx
badezuzum
ya benim arkadaşın hamileliği boyunca böyle akıntısı olmuş..şeffaf su gibi..
9.ayında suyu bitmiş Allah korusun çok kötü şeyler oldu yazmak bile istemem:KK14:
o hep aklımda yer etti..
anaaaaaaaaaammm:KK53: biz bilinçli olup doktora soralım devamlıııııııııı:KK53:

filiz86
kuzum06
Merhaba annisler nasilsiniz bebisler nasil?
Filiz nasil oldun?
Kurtlukiraz, butterfly ve gurbet guzelinden haberler nasil gecmisi okuyamadim.
Bugun sabah eksik kan tahlillerimiz vardi persembe gunu kan vermistim bugün sonuclari aldik
Doktor teyzemiz herşey iyi dedi 1 mayisa kadar acil birsey olmazsa gelmene gerek yok dedi
canıımmmmcım cok sukurr lekenme gecmıs bugun hıc gelmedii demekkii adet gunum dıye oldu o gun
senınde guzel cıkmıstır umarım tahlıllerınnn canımmm:KK16:
gecmısı oku ıstersen hepımız uzgunuz :KK5:

ozlmalpr84
1-04-13, 12:04
çok üzüldüm, gurbetgüzeli umarım enkısa sürede birşeyler yazarsın bize.
benim yüzüm sivilce tarlası gibi oldu kendimi iyi hissetmiyorum.birde raporum bitiyor eşimi bırakıp TR ye döneceğim:KK43:( yurtdışındaki raporlarım yüzünden iş yeri bi dünya problem çıkarttı durumumu bile bile.. bide tr ye dönünce onlarla uğraş.ağlamak istiyorum avaz avaz:KK43:(

KibritciKiz
xNeharx
anaaaaaaaaaammm:KK53: biz bilinçli olup doktora soralım devamlıııııııııı:KK53:
yaa iştee ben gördüğüm için pimpiriklendim..soralım tabi...ne normal ne değil bilmiyoruz ki:26:

pocarahontas
kızlar bulantıları devam eden varmı benim gibi, bişiler yiyince midem taş gibi oluyor, yemeyince bulantı açmıyım değilmiyim hiç bişi anlamıyorum kan şekerim düşüyo bazen. şuanda da çok kötüyüm inanılmaz bir ağırlık uyku hali ve mide ağrısı yaşıyorum. soda içiyorum sürekli en iyi soda geliyo sanki

vahsihatun
ciceek
benim de ilk hamileliğim insan bilmediği bir yolda ilerliyor gibi korkuyor. Ama tedirgin olmak bizi strese sokuyor ve bizi de bebeklerimizi de etkiliyor :/ ben içime böyle bir korku yerleşince hep bebeğimin kollarımda olduğu kokladığım anı düşünüyorum yüzümde bi gülümseme oluyor. Burnumda bebeğimin cennet kokusu...
Ne güzel keşke benim hayal gücüm de birazcık gelişmiş olsaydı, ben hayal kurmaya bile korkuyorum:KK50: bebek kıyafetlerini bile transit geciyorum.

badezuzum
ya benim arkadaşın hamileliği boyunca böyle akıntısı olmuş..şeffaf su gibi..
9.ayında suyu bitmiş Allah korusun çok kötü şeyler oldu yazmak bile istemem:KK14:
o hep aklımda yer etti..
Canım biz böyle çok hikaye duyduk herşeyde uzmanız ya çok bilen çok korkar, psikolojimiz bozuluyo.Çok bilmek iyi değil aslında.

filiz86
canım benımde kahverengı gelıyor gene dua edelım kırmızı gelmıyor bu gunlerımıze sukur kuzum yaa :KK16:
progestan ıcerdekı kanamayı durduruyor o yuzden kullanmadıgın zaman gelmesı normal
benımde akıntım var kızlar altım ıslanıyor gıdıyorum bakıyorum kanmı geldı dıye ıycene pskolojım bozuldu
ınsallah tehlıkelı anlarımızı atlatırız bıran once
cok sıkıldımmm bu durumdann heran bırsey olucak dıye korkuyorum bırde bole olumsuz uzucu seyler okudugum zamannn heptennn bıtıyorummmmm
korkum dahada artıyorr rabbım kımseyı evladıyla sınamasın ınsallahhhhhhh :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Aminnn bak seninki :KK43:gecmiş ne güzel maşallah benimki bi başlayınca 2 hafta falan sürüyo haklısın şükretmek lazım beyazken de kıymetini bilemedim her an kahverengi gelcek korkusuyla bi rahat edemedim

vahsihatun
filiz86
canıımmmmcım cok sukurr lekenme gecmıs bugun hıc gelmedii demekkii adet gunum dıye oldu o gun
senınde guzel cıkmıstır umarım tahlıllerınnn canımmm:KK16:
gecmısı oku ıstersen hepımız uzgunuz :KK5:
Canım sen lekelenmen varken sürekli yattın mı, yoksa evde dolandın mı

KibritciKiz
vahsihatun
Canım biz böyle çok hikaye duyduk herşeyde uzmanız ya çok bilen çok korkar, psikolojimiz bozuluyo.Çok bilmek iyi değil aslında.
işte kötü olan benim gözümün önünde oldu herşey..kızın testini bile beraber yaptık..yoksa araştırıp öğrenmedim..onda sonrada hep korku oldu..
e topicte de çoğu kişinin düşük hikayesi var..veya tedaviyle olmuş ..o yüzden fazla pimpirikliyiz galiba
Allaha emanet kuzular..biz aciz kullarız..sadece dua edebiliriz yavrularımızı biza bağışlması için..

kuzum06
Çok canim sıkıldı yaaa soyleyecek bişey bulamiyorum. Hem butterfly ve gurbetguzeli ne diyebilirim Allahim yar ve yardimcilari olsun

KibritciKiz
pocarahontas
kızlar bulantıları devam eden varmı benim gibi, bişiler yiyince midem taş gibi oluyor, yemeyince bulantı açmıyım değilmiyim hiç bişi anlamıyorum kan şekerim düşüyo bazen. şuanda da çok kötüyüm inanılmaz bir ağırlık uyku hali ve mide ağrısı yaşıyorum. soda içiyorum sürekli en iyi soda geliyo sanki
canım galiba 12.haftaya kadar sürüyo yaa.bende vitamin içtim hepsi midemde taş gibi duruyo......

Selayhus
hepinize selamlar arkadaslar ,rabbim hepimize bebeklerimizi sag salim kucagimiza almayi nasip eder insallah .

Hamileligimi basindan beri takip ediyorum burayi ama 3 dusuk/ kürtaj yasamis birisi olarak sevincimi kendimle bile paylasabilmem zor oldu

Cuma gunu bebegimin kalp atislarini gördum rabbime sukurler olsun ..
Daha önceki düsüklerimden sebep önlem amacli hergün kan sivilastirici igne vuruyorum , progestan , yine asprine benzeyen bir hap birde cortizon icerikli ilac almak zorundayim ..

Diger iki düsugumde kalp atislarini görememistik , bu sefer umutluyum insallah olacak
7+3 diye gitmistim cuma gununu bir hafta geriye aldilar, regl duzenim 35-40 gun oldugu icin

7 haftada henuz kalp atisini duyup göremeyen arkadaslar korkmayin belki dollenme 1 hafta gec olmustur ..

Allahima sukur birde 4 yasinda oglum var butun acilarima dayanma kaynagi oldu..

Biraz uzun bir giris oldu :)) dolmusum sanirim

Rabbim hep istedimiz haberleri duymayi nasip etsin insallah

KibritciKiz
kuzum06
Çok canim sıkıldı yaaa soyleyecek bişey bulamiyorum. Hem butterfly ve gurbetguzeli ne diyebilirim Allahim yar ve yardimcilari olsun
gurbetgüzelinden habermi var benmi kaçırdım....

BURCUHAYAL
kıslar konu sahıbı arkadasa cok uzuldum ALLAH yardımcısı olsun hayırlı haberlerle gelir INSALLAH

BURCUHAYAL
Selayhus
hepinize selamlar arkadaslar ,rabbim hepimize bebeklerimizi sag salim kucagimiza almayi nasip eder insallah .

Hamileligimi basindan beri takip ediyorum burayi ama 3 dusuk/ kürtaj yasamis birisi olarak sevincimi kendimle bile paylasabilmem zor oldu

Daha önceki düsüklerimden sebep önlem amacli hergün kan sivilastirici igne vuruyorum , progestan , yine asprine benzeyen bir hap birde cortizon icerikli ilac almak zorundayim ..

Diger iki düsugumde kalp atislarini görememistik , bu sefer umutluyum insallah olacak
7+3 diye gitmistim cuma gununu bir hafta geriye aldilar, regl duzenim 35-40 gun oldugu icin

7 haftada henuz kalp atisini duyup göremeyen arkadaslar korkmayin belki dollenme 1 hafta gec olmustur ..

CANIM hos geldınnnnn demek sende hamısssınnnn haaaa tebrık ederım İNŞALLAH sağ salim bebısını kucagına alırsın bu arada o tatlı oglunu op benım yerıme dahada ballı olmustur sımdı o

ciceek
filiz86
canım benımde kahverengı gelıyor gene dua edelım kırmızı gelmıyor bu gunlerımıze sukur kuzum yaa :KK16:
progestan ıcerdekı kanamayı durduruyor o yuzden kullanmadıgın zaman gelmesı normal
benımde akıntım var kızlar altım ıslanıyor gıdıyorum bakıyorum kanmı geldı dıye ıycene pskolojım bozuldu
ınsallah tehlıkelı anlarımızı atlatırız bıran once
cok sıkıldımmm bu durumdann heran bırsey olucak dıye korkuyorum bırde bole olumsuz uzucu seyler okudugum zamannn heptennn bıtıyorummmmm
korkum dahada artıyorr rabbım kımseyı evladıyla sınamasın ınsallahhhhhhh :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
amin canım :KK43:

badezuzum
gurbetgüzelinden habermi var benmi kaçırdım....
ne yazıkki bebeği artık onunla değilmiş. kendi açıklamadı ama bi arkadaşa iletmiş :KK43:

BURCUHAYAL
bende ılk randevumu aldım kıslar çarşamba gıdıyoruz doktora bakalım gercı saglık ocagından kalp dınlemek ıcın 2 hafta beklemen lazım dedılr ama ne olur nolmaz yıne 2 hafta uzn ıstersen bı gıt dedıle hanı ALLAH korusun bos veya dıs gebelık olmasın dıye

xNeharx
BURCUHAYAL
bende ılk randevumu aldım kıslar çarşamba gıdıyoruz doktora bakalım gercı saglık ocagından kalp dınlemek ıcın 2 hafta beklemen lazım dedılr ama ne olur nolmaz yıne 2 hafta uzn ıstersen bı gıt dedıle hanı ALLAH korusun bos veya dıs gebelık olmasın dıye
güzel haberlerle gel kuzummmm:KK16::KK16:

KibritciKiz
ciceek
amin canım :KK43:

ne yazıkki bebeği artık onunla değilmiş. kendi açıklamadı ama bi arkadaşa iletmiş :KK43:
aaa inanmıyorum görmedim...çok üzüldüm yaaa .öff çok kötü oldum..Allah sabır versin:KK14:

BURCUHAYAL
xNeharx
güzel haberlerle gel kuzummmm:KK16::KK16:
İnşallah Canım cok heycanlıyım bakalım nolcak sımdı zaman gecmıyor bıde korku bastı benı kac gundur kotu haberler alıyoruz

fidele
Merhaba kızlar bizde geldik aranıza:KK49: Kan tahlilleri pozitif ama doktor kontrolü için iki hafta daha beklemeye karar verdim...Kalp atışlarını kesin duymak için sabredicem yani...8. Haftada rahat rahat duyarız sanırım...
Allah hepimize sağlıkla bebislerimizi kucağımıza almayı nasib etsin..

Bende tatlı tatlı bir uyku hâli ve bazen de halsizlik ve de göğüs hassasiyeti dışında birşey yok çok şükür..Bulantı çekenlerimize de Allah kolaylıklar versin...

kabilarda
Selayhus

Hoşgeldin canım,inşallah bu sefer herşer yolunda gider,sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
Oğlunda da aynı sıkıntıları yaşamışmıydın yine iğne ilaç v.b kullanmışmıydın?

xNeharx
1-04-13, 13:04
BURCUHAYAL
İnşallah Canım cok heycanlıyım bakalım nolcak sımdı zaman gecmıyor bıde korku bastı benı kac gundur kotu haberler alıyoruz
Korkma canımm iyi düşün iyi olsun ve bol bol dua et:KK16:

BURCUHAYAL
fidele
Merhaba kızlar bizde geldik aranıza:KK49: Kan tahlilleri pozitif ama doktor kontrolü için iki hafta daha beklemeye karar verdim...Kalp atışlarını kesin duymak için sabredicem yani...8. Haftada rahat rahat duyarız sanırım...
Allah hepimize sağlıkla bebislerimizi kucağımıza almayı nasib etsin..

Bende tatlı tatlı bir uyku hâli ve bazen de halsizlik ve de göğüs hassasiyeti dışında birşey yok çok şükür..Bulantı çekenlerimize de Allah kolaylıklar versin...
hos geldın canım ay gun hamıslerıyıs sanırım bende 2 hafta sonra dusunuyordum ama keseyı gormek ıcın gıtmeye karar verdım Hayırlı Uğurlu olsun İNŞALLAH

BURCUHAYAL
xNeharx
Korkma canımm iyi düşün iyi olsun ve bol bol dua et:KK16:
İNŞALLAH canım ben edıyorum sende dua et bana tamammı

Selayhus
BURCUHAYAL
CANIM hos geldınnnnn demek sende hamısssınnnn haaaa tebrık ederım İNŞALLAH sağ salim bebısını kucagına alırsın bu arada o tatlı oglunu op benım yerıme dahada ballı olmustur sımdı o
insallah canim ayni dilekler senin icinde gecerli icini ferah tutarak git doktora
kabilarda
Hoşgeldin canım,inşallah bu sefer herşer yolunda gider,sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
Oğlunda da aynı sıkıntıları yaşamışmıydın yine iğne ilaç v.b kullanmışmıydın?
hosbulduk sagol hepimiz insallah
Dogum tarihlerimiz ayni :))
Oglum 2. hamileligim hicbir ilac kullanmamistik normal sekilde devam etti hamileligim
Oglumdan sonra iki dusuk yasayinca testler yapildi , trioid yavas calisiyorda dendi
Simdi ayakli bir eczaneyim

BURCUHAYAL
Selayhus
insallah canim ayni dilekler senin icinde gecerli icini ferah tutarak git doktora

Oglum 2. hamileligim hicbir ilac kullanmamistik normal sekilde devam etti hamileligim
Oglumdan sonra iki dusuk yasayinca testler yapildi , trioid yavas calisiyorda dendi
saol bebegımmm kıslarla gorusuyormusunuz hala

kabilarda
Selayhus

Evet gördüm şimdi takvimini,aynı gün doğum yaparız işte.:KK9:
Benim de bir oğlum var 5,5 yaşında.
Bende de tiroid yetmezliği var ve ilaç kullanıyorum.
Tiroid yetmezliğinde zor hamile kalındığını biliyordum ama düşüğe sebep olduğunu
bilmiyordum.Hayırlısı bakalım,bende çarşamba günü gitmiştim.
Pıtpıtları gördük iki hafta sonra da duyarız inşallah.

kabilarda
Bu arada Gurbetgüzeli arkadaşımıza çok üzüldüm,ama net birşey yok sanırım.
Buradaki arkadaşların çoğu riskli gebelik yaşıyorlar öyle bir durum mu acaba?
Hani yatması dinlenmesi gereken bir durum mu ki?
İnşallah kötü bir durum yoktur ve biran önce aramıza döner.

Aygulsuna
Merhabalar, verilen cevaplar için teşekkürler. Yarın tekrar gideceğim kontrole, inşallah iyi sonuçlar çıkar. Bir şey daha sormak istiyorum; ben özel sektörde çalışıyorum,özel bir eğitim kurumun dayım,yeri geliyor günde 8-9 saat derse giriyorum, acaba iş temposu bu ilk üç ayda ne kadar etkiler? İşi bırakmam mümkün değil. Bir de bende bulantı vb belirti yok, sadece sırt ağrısı bel ağrısı oluyor. Birde İzmir de tavsiye edeceğiniz doktor var mıdır arkadaşlar? Teşekkürler

KibritciKiz
sağlık ocağından aradılar hamileymişsin gl diye..
sisteme düşmüş her muayenem..bbg gibi gözetleniyoruz:KK53:
halim olursa gelirim dedim:KK9:

vahsihatun
Kızlar 2'li test yaptırmayı düşünüyomusunuz, kaç arkadaşıma büyük ihtimalle sağlıklı değil bebeğin dediler 9 ay boyunca onun stresini çektiler özürlü mü olcak diye ama maşallah sapasağlam doğdular, internette okudum milyonda birlik ihtimaller üzerinde duruluyomuş, en ufak bi milimetrik yanlış ölçüm çok etkiliyomuş sonucları
Ben de çok evhamlıyım hiç yaptırmasam mı diyorum:44:

Selayhus
BURCUHAYAL
saol bebegımmm kıslarla gorusuyormusunuz hala
evet evet real hayata gecti dostlugumuz .. Kknin bana kazandirdigi en degerliler ...
kabilarda
Evet gördüm şimdi takvimini,aynı gün doğum yaparız işte.:KK9:
Benim de bir oğlum var 5,5 yaşında.
Bende de tiroid yetmezliği var ve ilaç kullanıyorum.
Tiroid yetmezliğinde zor hamile kalındığını biliyordum ama düşüğe sebep olduğunu
bilmiyordum.Hayırlısı bakalım,bende çarşamba günü gitmiştim.
Pıtpıtları gördük iki hafta sonra da duyarız inşallah.
troid yavas calisinca dusugede sebep olabiliyormus o yuzden hamileliktede sIkI takip edilmesi gerekiyormus..
Allah bagislasin oglusunu benimkide 4, 5 oldu

trnaysgl
vahsihatun
Kızlar 2'li test yaptırmayı düşünüyomusunuz, kaç arkadaşıma büyük ihtimalle sağlıklı değil bebeğin dediler 9 ay boyunca onun stresini çektiler özürlü mü olcak diye ama maşallah sapasağlam doğdular, internette okudum milyonda birlik ihtimaller üzerinde duruluyomuş, en ufak bi milimetrik yanlış ölçüm çok etkiliyomuş sonucları
ben yaptırmayı düşünüyorum canım 2li 3lü ne varsa yaptırmazsam temellı acaba bışey varmı dıye beynı yer bu dusunce ama önce inş .cumaya kalp atışlarını duyarım:KK16:

BURCUHAYAL
badezuzum
sağlık ocağından aradılar hamileymişsin gl diye..
sisteme düşmüş her muayenem..bbg gibi gözetleniyoruz:KK53:
halim olursa gelirim dedim:KK9:
benıde aradılar bugun ama ben orda kan vermıstım zaten :)

KibritciKiz
vahsihatun
demin hemşirede sordu hiçdüşünmedim:2:

BURCUHAYAL
Selayhus
evet evet real hayata gecti dostlugumuz .. Kknin bana kazandirdigi en degerliler ...

troid yavas calisinca dusugede sebep olabiliyormus o yuzden hamileliktede sIkI takip edilmesi gerekiyormus..
Allah bagislasin oglusunu benimkide 4, 5 oldu

cok sevındım canımmm benımde cok sevdıgım ınsalr oldu hayatımda

KibritciKiz
BURCUHAYAL
benıde aradılar bugun ama ben orda kan vermıstım zaten :)
yok ben hiç gitmemiştim sistemden görünüyomuş..
gittiğim hastaneleri söyledi hangisine devamedeceksin diye..takip edeceklermiş ona göre

BURCUHAYAL
badezuzum
demin hemşirede sordu hiçdüşünmedim:2:
canım ya ALLAH korusun kotu bısey deseler bu sferde dusun dusun yoktan yere stere gırıcez belkı zor bı sey yaaa:26::26::26:

BURCUHAYAL
badezuzum
yok ben hiç gitmemiştim sistemden görünüyomuş..
gittiğim hastaneleri söyledi hangisine devamedeceksin diye..takip edeceklermiş ona göre
hıımmm bu konuşlara onem verıyorlar banada bır suru soru sordularr yaw ıs yerındeyım zor cevapladım:KK1::KK1::KK1:

vahsihatun
BURCUHAYAL
canım ya ALLAH korusun kotu bısey deseler bu sferde dusun dusun yoktan yere stere gırıcez belkı zor bı sey yaaa:26::26::26:
düşünsene milyonda 1 ihtimalde çıksa Allah korusun hamilelik boyunca rahat durabilir miyiz acaba

filiz86
ozlmalpr84
çok üzüldüm, gurbetgüzeli umarım enkısa sürede birşeyler yazarsın bize.
benim yüzüm sivilce tarlası gibi oldu kendimi iyi hissetmiyorum.birde raporum bitiyor eşimi bırakıp TR ye döneceğim:KK43:( yurtdışındaki raporlarım yüzünden iş yeri bi dünya problem çıkarttı durumumu bile bile.. bide tr ye dönünce onlarla uğraş.ağlamak istiyorum avaz avaz:KK43:(
benımde dolu sıvılceee cevız fındık bademdenmiş dr krem falan kullanma dedi gecer dedi ama bılmıyorum
saglık ocagındakıde kukurt sabunu al sür dedi neyse o eczanede satılıyormus

vahsihatun
Aminnn bak seninki :KK43:gecmiş ne güzel maşallah benimki bi başlayınca 2 hafta falan sürüyo haklısın şükretmek lazım beyazken de kıymetini bilemedim her an kahverengi gelcek korkusuyla bi rahat edemedim
vahsihatun
Canım sen lekelenmen varken sürekli yattın mı, yoksa evde dolandın mı
yattım canım ev ısı bıle yapmadımmm yemegıde pratık seyler yaptım ayaklarımın altına yastık koydum

BURCUHAYAL
vahsihatun
düşünsene milyonda 1 ihtimalde çıksa Allah korusun hamilelik boyunca rahat durabilir miyiz acaba
ewet yaaa yaptımak bı dert yaptımamak bı dert hayır kotu bısey deseler bu sfer stres uzuntu hıc bısey yoksa bıle zarar verecez oda var yanı ne bılım karsızım

BURCUHAYAL
benımde yapmam gereken bır suru ev ısı var yemek var ısten cıkıcam sımdı eve gıdıcem bakalım yapabılecekmıyım cok halsızlestım cokkkkk opyorum gusel anneler hepiciginizi yarın görüşürüz İNŞALLAH ALLAHA emnet olun

epack_
1-04-13, 14:04
burcu_81
günaydın anneler ve pıtırcıkları ben mide bulantısıyla uğraşıyorum uyuyamıyorum yarım saat de bir uyanıyorum geceleri huzursuz gibiyim :KK43: ben yokken kötü haberler alınmamıştır inşallah
canim selam beklenen dogum tarihlerimiz ayni bende de sole bisey var yattim diyelim 3 saat uyumus gibiyim ama bakiyorum 40 dk anca olmus ruyalar falan filan.. Mide bos olunca bulaniyor ve ogurme oluyor epey bide agizda tat yok yani her seyi begenmiyorum:KK43:

mutsuzmutlu
kızlar bir kaç gündür yazamadım foruma
herkes iyidir inşallah
çok fena gribim, birde oğlumla ilgilenmek zorundayım yatamıyorum , ilaçta içemiyorum :KK43:
ikili test için, benim bir arkadaşım doktor ve hamile, ikili test yaptırmadı, çünkü 34 yaşında
sadece yaştan dolayı bile risk çok yüksek çıkçak dedi , sonra ağla dur doğuma kadar dedi

Puffy68
burcak0606
bulantın kaçıncı haftada başladı?
Benim 5. Haftada basladi ve hala full devam ediyor

filiz86
ben kadın yapsa ısımı arkasından tekrar yapıyorum yaa eşim yapsa daha cok sınır oluyorum en ıyısı kendım yapmak
ama ılerkı zamanlarda alıcam napım gzumu kaparım artık :KK1:
Canim ben cok sansliyim uzun zamandır geliyor ki kadin diyemem , can kardesim her şeyime koşuyor onsuz ne yaparim ve cok titiz kendi evinin ısını yapar gibi yapiyor, zaten ev hanimiydi iki cocuğu Anadolu lisesini kazanınca harçlıklarını çıkarmak icin yapiyor , odum kopuyor ısı birakir diye cunku ben baskasına güvenmem
Allah herkese benimkiden nasip etsin

burcu_81
Beni anlatmışsın sadece ben yemek yiyebiliyorum dün gece sinirlendim durumuma ağladım eşimde şaşırdı ne yapacağını
Ben reklamlara bile ağlar oldum gerci ama bazen cok daraliyorum ama dayanalım az kaldi 12. Haftaya , bu gunlere beraber gülüp anacağız insallah

yatutarsa3
slm kızlar gurbet ablanın bebeği artık onunla değil sanırım çok üzgün açıklığa kavuşunca gelip açıklama yapacağını söyledi, hepinize çok çok selamı var:KK50::KK50:
Canim cok cok uzuldum ne söyleyeceğimi şaşırdım ama gurbet ablana konuşursan benim ve tum topik adına Allah sabir versin diye iletirmisin, cok bekletmesin bizi gelsin anca beraber kanca beraber , iyi gunde kotu gunde yanındayız
Cok cok sevgilerimi iletirsen sevinirim

sila_84
içime dokundu bu mesaj:KK5::KK5: ben de ilk hamileliğimde yurtdışında bir basıma geçirdim. o kadar cok ağlamıştım kii.. canım neler çekerdi de bir kişi kapımı çalmaz bisi getirmezdii.. offf ne günlerdii. simdi ne kadar sukretsem az. kendi ülkemdeyim.. annemler arasam gelirlerr.. SUKURLER OLSUNN..
Bu gunümüzede şükrediyorum ama ozellikle annem ablam yanimda olsa iyi olurdu , bazen dedigin gibi canim bir sey istiyor soyliyecek kimse yok ama olsun bebis var birbirimize yarenlik ediyoruz simdi :)))

vahsihatun
Gurbetgüzelinin inşallah haberler doğru değildir, düşük tehlikesidir belkide sadece inşallah öyledir.Kızlar dua edelim kuran okuyalım.

Benim de canım sıkkın beyazdan yine kahverengiye döndü, 9 ay hep böle mi olacak :KK43::KK43::KK43: dün hapım bitmişti progestanı bırakınca mı oldu hemen 1 günde anlamadım ki, bugün gittik hemen aldık,inş geri beyaza döner ya
vahsihatun
Atamadı gitti içerdeki kanı şükürler olsun elhamdülillah ama elimde değil özeniyorum öyle sağlıklı bi şekilde hamilelik gecirenlere, sürekli evdeyim kayınvalidem geldi o yapıyo herseyi sağolsun , pozitif bi insan değilim inş sürmez o kadar 9 ay ya :KK50: ilk 3 ay bi gecse de riski atsak diye bekliyoruz hepimiz dimi inş sağlıkla gelir o günler
Canim benim ablam tum hamileliğini kanamalı geçirdi malesef bazen oluyor sen evham yapma ama progestronuda sakin kesme aniden kesince kanama yapabiliyormuş
Bol bol su iç ve dinlen bak ben neredeyse 3 haftadır yatiyorum , yapacak bir sey yok hayirlisi ile atlatacagiz bu gunleri.

trnaysgl
kızlar normal akıntılarınız devam edıyomu benım gecmedı daha :KK34:
Benimde sumuksu renksiz bir akintim var ve sanki kokulu , doktora gidince soracagim senindemi ayni , galiba bayagi akıntısı olan var , insallah normaldir

badezuzum
benim normal değil ama sugibi olan devam ediyo.
resmen su kaçağı var biyerlerde :)
gidince unutmayayım sorayım Dr.a ..bebeğin suyu varmıdır şimdi..o değildir dimi gelen:26:
Badecigim sen progestron veya cronine jel kullaniyormusun , bunlari kullananlarda su gibi akıntı oluyor bendede vardi doktor jelin
yaptığını soyledi , iğneye dönünce jeli kendince su gibi olan akıntı bitti , normal akıntıya dondü

vahsihatun
Ben yaptiracagim yasinda ileri oldugu icin yaptırmam gerekiyor , zaten doktorumda kesinlikle yapılacak dedi.

trnaysgl
Puffy68
canım benım koku yok renk te yok gıbı bazen su gıbı oluyo ya oda benı hem korkutuyo hemde rahatsız edıyo

mishca
1-04-13, 15:04
bugun hastaneye gittik kesemiz dolmuş sata göre 7+1 usgye göre 6+5 kalp atışlarımızı duyduk darısı bekleyenlerin başına inş.