2013 Kasım Anneleri

KibritciKiz
26-03-13, 10:03
dün hastanede kadın 1 nisan için doğum günü aldı..
nasıl özendim nasıl imrendim..
benimde o günlerim hayırlısıyla gelsin inş. diye dua ettim ..
ama daha 7 haftalık bir fasulyem var:KK9:

filiz86
puffyyy ablaaa gelmısss hosgeldın yaaaaaaa ayy bır cevap yaz bıze ınan cok merak ettıkk tatılemı gıttın yoksamm hee:)) bızden habersızzzzz :KK16:

bursam16
canım çok geçmiş olsun RABBİM sabırlar versin benimde basımdan gectigi için seni çok iyi anlıyorum vardır bunda da bir hayır dikkat et kendine bide hep moralini yüksek tutmaya çalış her ne kadar zor olsada tekrar geçmiş olsun

filiz86
ay benımde bugun randevummm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oleyyyy cok mutluyum ınsallah saglıkla sıhhatle gıder gelırımmm
korkuyorumm bende cok aslında her gıtmemde :2:
bıde 6+3 dekı resımlere bakıyorum sızın baya buyuk benım cok kucukkkk makıneyle alakalı dedı arkadas ama bılemıyorum genede korkuyorum bugun dr sorucamm :KK14::KK14:

bursam16
kızlar yaa benim hiç bulantım olmuyoo yarın 8. haftaya gircem bir kere kustum daha

GurbetGuzeli
kizlar yazdimmi bilmiyorum
beta degerim 11.100 cikmis :nazar:
cok cok guzel bir deger dedi dr haftama göre cok sükür

progestan 35 cikmis dr sinirda dedi
o nedenle vajinal jelimi yoksa tabletimi öneririrsiniz
sizlerin degri ne kadar ölcüldümü hic

GurbetGuzeli
gecmisi birak cevap yaz lutfen kizlarla cok merak ettik seni umarim hersey yolundadirrrrr:KK49:

filiz86
GurbetGuzeli
gecmisi birak cevap yaz lutfen kizlarla cok merak ettik seni umarim hersey yolundadirrrrr:KK49:
yolunda yolundaymıs oh sımdı msjlastk :))

filiz86
GurbetGuzeli

ben jel kullanıyorum canım sabah aksam 1 tane

GurbetGuzeli
filiz86
ben jel kullanıyorum canım sabah aksam 1 tane
bas dönmesi falan yapmyior dimi cnm dra söliyim ondan versin bana da ismini yaz bi zahmet kayit edeyim persembe gidicem dra onu kullanirsam yukselir sanirim progestan kullanmamda sorun olmaz insAllah

KibritciKiz
26-03-13, 11:03
GurbetGuzeli

normalde kaç olmalıdır bilmiyorum ama dr. düşükmü dedi değerin
neden jel kullanıyosun..kanaman yok dimi..
jel daha etkili diye biliyorum..ben önceki tedavimde kapsülüde vajinal kullanmıştım

34moni53
nergisyasemin
canım üniversite hastanelerinde yapılıyor diye biliyorum hatta bi arkadaşım ankara üniversitesinde yaptırmıştı. hangi şehirdesin bilmiyorum ama eğer ankaradaysan öğrenebilirim arkadaşımdan
tesekkur ederim canim
ben istanbuldayim
ama istanbulda arastirma hastaneleri cok kalabalik olur die
esim denizlili orda yaptirirsak daha rahat olur diye dusunduk

filiz86
GurbetGuzeli
bas dönmesi falan yapmyior dimi cnm dra söliyim ondan versin bana da ismini yaz bi zahmet kayit edeyim persembe gidicem dra onu kullanirsam yukselir sanirim progestan kullanmamda sorun olmaz insAllah
crıone jel ısmı canımm basdonmesı yapıyor bende ama cok deıl sabahları ozellıkle ac kaldıgımdA bıde cok uyku yapıyor gunde 4 sefer uyudugumu bılıyorum korkma 10 ustu ıyı progestanda yanı yumurtlama oldugunu gosterıyor aslında o test benım tedavılerde 10 ila 25 cıkıyordu

34moni53
gecemavisy
canım öncelikle çok geçmiş olsun rabbim aynı acıları tekrar yaşatmasın. seninle beraber üzüntünü paylaştığımı bilmeni isterim.
sana özelden bir msj yazdım ulaşdımı bilmiyorum ama araştırmanı istediğim birşey var. belki bir yardımı dokunur diye yazdım ne bileyim.
gelmemis canim
tekrar yaz istersen

filiz86
sanırım herkez gecmısı okuyorr :KK9::KK55:ay kızlar cok konusma oluyorr yaa oku oku gozlerınız agrımıyormu ben bazenn okuyamıyorum:))

gecemavisy
bursam16
kızlar yaa benim hiç bulantım olmuyoo yarın 8. haftaya gircem bir kere kustum daha
çıldırmış olmalısınız kızlar daha ne istiyosunuz bu sabah sadece 1 dilim ekmek 3 zeytin yedim yumurtanın şuan öğle saati ve yediğim şey sadece tost ağzıma bişey süremiyorum. halinizi şükredin bence:KK34:

gecemavisy
bursam16
çıldırmış olmalısınız kızlar daha ne istiyosunuz bu sabah sadece 1 dilim ekmek 3 zeytin yedim yumurtanın ise sadece beyazını şuan öğle saati ve yediğim şey sadece tost ağzıma bişey süremiyodum bugüne şükür . halinize şükredin bence:KK34:

burcu_81
filiz86
ay benımde bugun randevummm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oleyyyy cok mutluyum ınsallah saglıkla sıhhatle gıder gelırımmm
korkuyorumm bende cok aslında her gıtmemde :2:
bıde 6+3 dekı resımlere bakıyorum sızın baya buyuk benım cok kucukkkk makıneyle alakalı dedı arkadas ama bılemıyorum genede korkuyorum bugun dr sorucamm :KK14::KK14:
İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım bende yeni randevumu aldım 2 mayıs :KK43:(( nasıl geçicek bilmiyorum :KK43:(((

34moni53
badezuzum
canım çok çok üzüldüm..Allahım sabır versin..
yaşadığım için biliyorum,anlıyorum seni..
sendemi pıhtılaşma vardı..eğer öyleyse iğne dozu az geliyor belliki..yanlış hatırlıyorsamda lütfen pıhtılaşmaya baktır..
trombofoli paneli diye istet Dr.undan..
rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.
pihtilasmaya bakilmadi
en basindan beri gec gelisti nedense
hamilelik testinde de gec cikti
ilk iki kontrolde de haftasindan 2 hafta geriydi hep
en sonuncusunda da
yokolmustu ici kanamali bir bos kese vardi sadece.
bundan sonra artik her seyi yaptiricam
doktorlarin da bahanesi kalmadi
1 dusuk az geldi 2 dusuk oldu artik arastirirlar herhalde iyice
ozel devlet artik ne gerekiyorsa

KibritciKiz
bursam16
sevin arkadaşım ..bebeğini güzelce besle..

gecemavisy
çıldırmış olmalısınız kızlar daha ne istiyosunuz bu sabah sadece 1 dilim ekmek 3 zeytin yedim yumurtanın şuan öğle saati ve yediğim şey sadece tost ağzıma bişey süremiyorum. halinizi şükredin bence:KK34:
aynen yaa.ilaç içtim ..ağzımı burnumu tutuyorum ki çıkarmayayım..2 kilo vermişim dün tartıldım.dr.da:KK5:

filiz86
gecemavisy
bencedeeee ben sukredıyorummmm bulanmadıgı ıcın basta tamısstım ama suan gayet drr acıklamasından sora rahatladım
bulantı olmadıgı zaman bebek saglıksız muhabbetı cok donmustu belkıde ondan panık oluyordur kızlar ama oyle deılmıss
başta bulanıpta bulantın kesılınce ozaman sorun olabılıyormus ama hıc bulanmadan devam edıyorsa gayet ıyıymısss :)) rabbıme emanet hepsı zatenn

filiz86
burcu_81
İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım bende yeni randevumu aldım 2 mayıs :KK43:(( nasıl geçicek bilmiyorum :KK43:(((
ayy kuzum 2 mayısa ne var kiii baksana daha gec olanlar da varr uzulmeee gecer zaman ınsallah burdaaaa bırlıktee :KK16::KK16:
ıns sorun cıkmaz benımde kesemm kucuk ya korkuyorum :KK14:

Puffy68
Kizlar sizleri cok cok özledim .....
Ama elimde olmayan sebeplerle yayına bir sure ara verdim ozur dilerim .....
10 gun once kesede olmayan rahimin baska bir bölgesinde olan ufak bir kanama sebebiyle istirahate çekilmek zorunda kaldım.
10 gundur tuvalet disida hep yatiyorum , stres uzuntu yasak , banyo yasak ama cuma gunu kontrole gittim kanama Durmuş rahim temizlenmiş , bebek saglikli , buyumus teyzeleri tam bir kiraz büyüklüğünde , bas popo olcumu yapidi 19mm olmus , su an 8+4 gözüküyorum , kalp atislari iyi Allaha sukurler olsun rahim içindeki kanama yayılmadan durduruldu hic etkilenmemiş.
Durumum su an iyi ama istirahata devam , doktorum bu kadar seye ragmen savaşçı bebek inatci bebek diyor.
Topige hic girmedim cunku kendimi cok yorgun hissediyordum biraz toparlanmam lazımdı cumadan buyan cok iyiyim, bol bol tembellik ediyorum.
Umarim her kes iyidir hep guzel haberler vardır , gecmisi okuyamadım ozur dilerim. :KK16:

KibritciKiz
34moni53
pihtilasmaya bakilmadi
en basindan beri gec gelisti nedense
hamilelik testinde de gec cikti
ilk iki kontrolde de haftasindan 2 hafta geriydi hep
en sonuncusunda da
yokolmustu ici kanamali bir bos kese vardi sadece.
bundan sonra artik her seyi yaptiricam
doktorlarin da bahanesi kalmadi
1 dusuk az geldi 2 dusuk oldu artik arastirirlar herhalde iyice
ozel devlet artik ne gerekiyorsa
canım mutlaka baktır..
benim iki gebeliğimdede bebek oluştu kalp atışı olmadı..
2 de kimyasal oldu..yani bebek tutunamadı..
bu testleri yaptırdık pıhtılaşma çıktı..
şimdi hem asprin hem iğne kullanıyorum..
burda başka topic var..6 7 düşüğü olan var bu pıhtılaşmadan dolayı..
ben eşli kromozom testi ve trombofoli panli vitamin rezervleri ve bir mikrop bakılıyo kanda onları yaptırmıştım..
ihmal etme ..Dr.lar 3.düşüğü beklerler sen ısrar et.hatta 3. düşüğüm de..yapsınlar

nergisyasemin
34moni53
tesekkur ederim canim
ben istanbuldayim
ama istanbulda arastirma hastaneleri cok kalabalik olur die
esim denizlili orda yaptirirsak daha rahat olur diye dusunduk
bir an önce yaptır canım. 3. düşükten sonra yapılıomuş sanırım arkadaşım 2 düşük yaptı sonra gitti 3 düşük yaptım demiş öyle olunca yapmışlar. eşinede bakıyorlar sanırım. onlarda birşey çıkmamıştı umarım sizdede çıkmaz :KK16: tekrar hamiş olursun hiç merak etme. kimler kimler kalıyo bak burdada görüyoruz duyuyoruzda. yumurtalığı alınıpta hamile kalan insanlar var. Rabbim istedimi herşey olur :KK16: