HER AY ANNE OLMAYI UMUTLA BEKLEYENLER(Umutlarımızın çiçek açması dileğiyle)

ekinci
24-02-13, 20:02
keçiboynuzu özünü bizde aldık.incir kürüüde cok duydum işe yarıyormuş baya böyle doğal şeylerde fayda var ....allahım hayırlısıyla isteyen herkeze nasip eder inş.anne olmayı

su828
ekinci
keçiboynuzu özünü bizde aldık.incir kürüüde cok duydum işe yarıyormuş baya böyle doğal şeylerde fayda var ....allahım hayırlısıyla isteyen herkeze nasip eder inş.anne olmayı

Aynen canım faydasını gören çok kişi var bunların. Bir de çörek otu bal tarçın karışımı var ona da başlamayı dusunuyorum hele bi adet olayım da bat'ım da geçti 3 gün hiç geçmezdi ama :2:Test de negatif çıktı ama hayırlısı olsun. Rabbim ol derse olur..

ekinci
su_sisesi

Aynen canım faydasını gören çok kişi var bunların. Bir de çörek otu bal tarçın karışımı var ona da başlamayı dusunuyorum hele bi adet olayım da bat'ım da geçti 3 gün hiç geçmezdi ama :2:Test de negatif çıktı ama hayırlısı olsun. Rabbim ol derse olur..
sanırım varmı yokmu diye cok kasıyoruz psikolojik olarak gecikiyo adetler..benim 2aydır 10günü aşkın geçiyo birde psikoljik olarak hissettiğim tüm belirtilerde cabası

bambi34
nesrin6868
Hiç kimse, kollarında bir çocuk tutan anne kadar çekici ve bir kaç çocuk arasındaki bir anne kadar saygıdeğer değildir.

[TD="align: center"]
ELİFDEDİM
[/TD] [TD="align: center"]31 OCAK [/TD] [TD="align: center"]1.DENEME [/TD] [TD="align: center"]
CHEMİST_M
[/TD] [TD="align: center"]8 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]
BAŞAK1984
[/TD] [TD="align: center"]9 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]
ELİFNİL58
[/TD] [TD="align: center"]12 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]
AYBERK_ECE
[/TD] [TD="align: center"]11 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]GLORYROSE [/TD] [TD="align: center"]11 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]SNNN [/TD] [TD="align: center"]12 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"] [/TD] [TD="align: center"]
TAC_YAPRAK
[/TD] [TD="align: center"]13 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"]3.DENEME [/TD] [TD="align: center"]PHONEXS [/TD] [TD="align: center"]16 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]
BEEEBEEEK
[/TD] [TD="align: center"]18 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]GÖZYAŞİPERİSİ [/TD] [TD="align: center"]19 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ARKA [/TD] [TD="align: center"]27 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ÖCÜK [/TD] [TD="align: center"]28 ŞUBAT [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]DRAMASANAT [/TD] [TD="align: center"]1 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ELİFAKGÜN [/TD] [TD="align: center"]2 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]SUNSHİNE06 [/TD] [TD="align: center"]2 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]SORUNL [/TD] [TD="align: center"]3 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]SONBAHARİMBENİM [/TD] [TD="align: center"]5 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]JALESU [/TD] [TD="align: center"]6 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]MONAROSSA [/TD] [TD="align: center"]7 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ESRAPO [/TD] [TD="align: center"]9 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]HİNTİNCİRİ [/TD] [TD="align: center"]10 MART [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]12 MART [/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]GÜLEC87 [/TD] [TD="align: center"]13 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]FİLOZOF21 [/TD] [TD="align: center"]13 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]YAĞMURDAMLASI [/TD] [TD="align: center"]14 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ARMİN55 [/TD] [TD="align: center"]14 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]
MERSAH22
[/TD] [TD="align: center"]15 mart [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]
CİKOLTA
[/TD] [TD="align: center"]15 mart [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ELSEL [/TD] [TD="align: center"]18 mart [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ESRADİNCEL [/TD] [TD="align: center"]20 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ZEHRA9090 [/TD] [TD="align: center"]20 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]ELİF_OZY [/TD] [TD="align: center"]20 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]
SU_SİSESİ
[/TD] [TD="align: center"]21 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]EBDA16 [/TD] [TD="align: center"]21 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]MERHABAHAYATT [/TD] [TD="align: center"]22 MART [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]
TAZEBAHAR
[/TD] [TD="align: center"]23 MART MARTKEDİSİ[/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16:[/TD] [TD="align: center"]VESDENİZ [/TD] [TD="align: center"]BİLİNMİYOR [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]SEVYUS_88 [/TD] [TD="align: center"]BİLİNMİYOR [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD] [TD="align: center"]NESRİN6868 [/TD] [TD="align: center"]HAZİRAN [/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]:KK16: [/TD]
HAMİŞ ADAYIMIZ
BEKLENMEYENBATTARİHİ
HAMİŞ ADAYIMIZIN KAÇINCI DENEMESİ
SONUÇ
:KK46::KK49:
EVRRİM
5 ŞUBAT
:KK16:
CİMCİMESULTAN
BAMBİ34
7 ŞUBAT
KİMİM85
7 ŞUBAT
NİHAYET55
12 ŞUBAT
KATALEYA
16 ŞUBAT
ZEYNELİM
17 ŞUBAT
7.DENEME
BİNNUR1
17 ŞUBAT
NUARİN
19 ŞUBAT
BİZİMGİZ
20 ŞUBAT
4.DENEME
SU625
20 ŞUBAT
MELAKEE
20 ŞUBAT
OZLEM_AHMET
21 ŞUBAT
9.DENEME
OZSERO801
22 ŞUBAT
CRPDM
22 ŞUBAT
ROMBİK
23 ŞUBAT
BEBETOMMMM
24 ŞUBAT
OOUF
24 ŞUBAT
SEZGGİ
25 ŞUBAT
PEMBEGRİ
25 ŞUBAT
DUAİLE
26 ŞUBAT
YXLİZ
27 ŞUBAT
PRENSESİM10
27 ŞUBAT
BİSOLUK
27 ŞUBAT
LAYLE
1 MART
YEDİKOLİK
2 MART
PERİKIZI
3 MART
ELSİNORE
5 MART
A_ZADE
7 MART
TALİHA
9 MART
PRİNCESS
9 MART
GZMCNBZ
10 MART
1.DENEME
NESDEM
10 MART
2.DENEME
YEŞİLELMA

malesef sonuç negatif:KK5: umudum bir sonraki aya kaldı

bambi34
ekinci
ben yeniyim aranıza yeni katıldım sizlede benim gibi bebek istiyorsunuz değilmi...
aramıza hoşgeldin ewet:)

esradincel
Ekincim aynen bende bu ay hamilelik bekledim. 5 gun gecti ... dedigin gibi psikolojik sanirim...sinif ogr. canim nerde gorev yapiyorsun

başak1984
esradincel
başak sen hamilemiydinnn:44::44::44:
Ewet canim 5haftalik hamileyim canim

esradincel
Hayirli olsun eger takvimin varsa bu kiz angutmu deme :KK66: tel.den giriyorum

başak1984
esradincel
Hayirli olsun eger takvimin varsa bu kiz angutmu deme :KK66: tel.den giriyorum
Takvimim yok canim bende telden giriyorum )))))

OZSER0801
cimcimesultan
inşallah kızlar inşallah yarın doktor beni mutlu edecek haberi verir bende yine uçarak gelirim buraya:KK55:

geçmiş olsun canım peki doktor sana korunma süresi verdimi. ya da düşükten sonra değerlerin düşmesi için iğne kullandınmı.
ya benim bir arkadasım düşük yaptı kasımda doktor onada önümüzdeki ay kalabilirsin problem yok demişti iğne kullanıp kullanmadığını hatırlamıyorum ama ben iğne kullandım başka bi topikte gördüğüm kadarıyla dış gebelikte herkese en az 3 ay verilmiş korunma süresi.
offf 3 ay çok uzun ben hemen başlamak istiyorum hemen üzerimdeki ölü toprağını atıp kelebeklerimle bahara gireyim istiyorum sonra kese görünsün sonra pıtırtıyı duyayım sonra kucağıma alayım istiyorummmm:KK14:

canım benım degerler hemen dustu ama bız hemen ıstemedık 3 ay daha korundum ben uzerıne 2 ay sonra yenı hamılelık ıste toplamda 5 6 ay oluyor neredeyse
ınsallah canım ınsallah :)

OZSER0801
su625
canım gözün aydın cok sevindım adına rabbim saglıklıca kucagan almayıda nasıp etsın 9 ay göz acıp kapayıncaya hemen gecsın canım benımm:KK1:..... benım yıne hüsran benim yine acı:KK43: dolu bir boşluk yine olmadı cok ters şeyler oldu kalktık test yaptık sonra eve geldım bır bel agrısı bır kasık agrısı anlatamam size bu arada negatif test cok kötü oldum:KK43: hic ben agrı sancı cekmezdım:KK14: ılkdefa agrı cekıyorumyanı yıne melegım benım bıraktı tek olmadı olmadı olmadı ooooofff offff işte öyle :KK43:benden parca parca kan döküldü ilk olarak gece cok az 1 2 damla geldı sabah ilk saatlerde birşey yoktu ama sonrakı saatlerde başladı halım coook fecı:KK43::KK43::KK14:

:KK43:( canım yaaaa

ama moral bozmak yok artık onumuzdekı aylara bu ay tekrar yenı bastan bos bırakamk ya sıkı calısıcaksın ıns bebısın gelıcek :)))

OZSER0801
GozyasiPerisi
canimciklarim bana yardimci olur musunuz?benim adeti nomalde 21 gunde bir olurdu.evlendikten sonra degisti,gene ay 26 gune cikti.simdi normalde 18inde olmam gerekiyordu(21 gun gecmis oldu) bugün 27 gun oldu hala tik yok.hafif bir sekilde ilk defa goguslerim acidi.birazcik belim agryor.onun haricinde baska bir sey yok.test de yapmadim.:26::26: hamilelik belirtisi de yok ki.almanyada tek basina doktora bile gidemiyorum yaa:KK14:

canm herkeste aynı olmuyor belırtıler bu yuzden belkıde belırtısızlıgın bır belırtıdır bılemıyorum en guzelı ıdrar testı bıle olsa yapmaya bak derım

OZSER0801
başak1984
Canim cok sevindim hayirli olsun :)))))

teşekkür ederim canım sagolll

OZSER0801
bambi34
malesef sonuç negatif:KK5: umudum bir sonraki aya kaldı

yenı batını yazda canım nesrın guncellesın cnm
ınsallah onumuzdekı ay cnm uzulmek yok

OZSER0801
jalesu
Selam herkese kızlar,yeni hamile haberi varmı haftasonu

ben varım ben varım :):)):KK49:

esradincel
Oy oy bebisini severiz biz senin.. ozsercim

OZSER0801
esradincel
Oy oy bebisini severiz biz senin.. ozsercim

olurrrr sevelım sevelım gelsın o bıde ben neler neler yapcam :KK70:

ekinci
esradincel
Ekincim aynen bende bu ay hamilelik bekledim. 5 gun gecti ... dedigin gibi psikolojik sanirim...sinif ogr. canim nerde gorev yapiyorsun
ben ebeyim ankarada çalışıyorum.siz nerde alışıyorsunuzz.....

ekinci
bambi34
aramıza hoşgeldin ewet:)
hoşbulduk...umarım su yukarıdaki listeye adımız hamiş diye geçer bigünn

ekinci
24-02-13, 21:02
OZSER0801
ben varım ben varım :):)):KK49:
ne güzel bi mutluluktur senin için allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn...

bentley
arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum klomen kullanan varmı aranızda yardımcı olun bana

esradincel
ekinci
ben ebeyim ankarada çalışıyorum.siz nerde alışıyorsunuzz.....
Oooo cok guzel ebemizde oldu... bazi bilgileri sana sorariz artikcanim. ben de sinif ogrt. yim adanaliyim ama antepte gorev yaipiyorum

esradincel
bentley
arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum klomen kullanan varmı aranızda yardımcı olun bana
Canim ebda arkadasimiz vardi ama obugun yok galiba. Ama onunla ilgli topik var oraya bak istersen

OZSER0801
ekinci
ne güzel bi mutluluktur senin için allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn...

aminnn canım sagolasın daha ufacık bebısım :):KK46:

ekinci
istediğiniz soruyu sorabilirsinizzz...herkonuda yardımca olmaya çalısırm ama şöyle bi söz varya hani terzi kendi söküğünü dikemez diye insan kendi başına gelince cok afallıyor yahuu...