HER AY ANNE OLMAYI UMUTLA BEKLEYENLER(Umutlarımızın çiçek açması dileğiyle)

GzmCnbz
7-03-13, 12:03
su_sisesi
Bat geçti mi kız senin
hayıııırr:KK52:4 gün falan var sanırıımm:KK52:

OZSER0801
GzmCnbz
test yaptım negatiiiif kızlaaarrr ben bu işten hiçbişey anlamadıımm

sen bu testı nıye ılk ıdrarla yapmıorsun canım yaa :S

GzmCnbz
OZSER0801
sen bu testı nıye ılk ıdrarla yapmıorsun canım yaa :S
hihihihiihihi:KK52:sabah uyandığımda çok gelmiş oluyo çiçim unutuyorum:KK1:

ekinci
tac_yaprak
olsun canim sikma canini bo bol calis mart'ta mart kedileri gibi ole gun asiri iliski fln bos hergun hergun hep iceri , adetinin bittikten 1 -2 sonra baslican bir sonraki adet tarihine 1 -2 gun kalana kadar mik mik. Durmak yilmak yok, gelcek ins fasulyelerimiz..
öyle hergün oluncada ben cok yoruluyorum.ama yapıcak biş yok eğer istiyorak yapacağız ama bi gelsin sıpa doğar doğmaz ısıracağım popişini bizi bukadar uğraştırdı diye

Beebeek
bisoluk
aynen cnm bana da herkesss kızzz diooo bu ay kızların ayıdır belkiiimmm:KK9:
Olabilir kuzum az kaldi 3 ay sonra belli olucak:)))

tac_yaprak
merve_celal
arkadaşlar merhaba,

birşey danışmak istiyorum geçen batım 27 şubattı hala hasta olmadım.cuma yani ayın 2 sinde adetimin üzerinden 3 gün geçmişti ilişki oldu bu sürede bir bebek olamaz dimi çünkü sancılarım arttı hani olurda geç yumurtlamışımdıır falan?
Size böyle birşey mümkün mü? çünkü bundan öncede düzensizliklerim oldu geç yumurtlamış olabilirim ama bu sefer sanki adet olucam gibi lavaboya gidiyorum bir bakıyorum yok. ara ara batmalar oluyor.birde hafif akıntım var lütfen yardım edin.3-4 gün önce idrar testi yaptım ama negatif :S
Canim Ins. hamissindir idrar testinde cok gec cikabiliyor. Bende de oldu batmalar agrilar sanki adet olcakmisim gibi. Bence sen git bir kan testi yaptir, kesin sonucu oyle alirsin..

OZSER0801
GzmCnbz
hihihihiihihi:KK52:sabah uyandığımda çok gelmiş oluyo çiçim unutuyorum:KK1:

o zaman su anda cıkmaması cok normal cnku ılk ıdrarla bıle gn gecmeden cıkması zor oluyor sen sonrakı ıdrarla onu anlayamazsın bence yarın sbaha kaldı ısın yavrum :KK70:

Beebeek
Elsinore
hmm aman iyi cnm bende rubella negatif zannettim..maşallah diyelim o zaman :)
Tesekkur ederim kuzucum:))

su828
GzmCnbz
null
Nasıl çıkacak kız daha 4gun varsa:)))

merve_celal
ya çok umutlanmak istemiyorum ama daha önce bole olmamıştım birde adetimden 9 gün geçti hala daha çıkmaz mı:S sizin ne zaman sonra çıkmıştı acaba?

sorunl
canlarım ben geldim biraz önce kan sonucumu aldım beta hcg 2287.96 normalmi kızlar sizin kaçtı.

su828
merve_celal
null
Idrar testi al hemen yap varsa çıkar:))

sunshine06
OZSER0801
ayy sorma yaa gıdelım evımıze uyuyalım demı
gececek demı bu donemler bızde keyıf almaya baslıcaz dmeı

inşallah özoooom inşallaaaahhhhh diyorum bizimde keyif alacağımız dönemler gelir... :KK14:

bebişlerin varlığı yeter mutlu olmamıza ama bu yorgunluk bu uyku hiç bitmicekmi ?:KK53:

su828
sorunl
null
Süper yaa hayırlı olsun sorunl:))
O değer gayet yüksek bildiğim kadarıyla. Iki gün arayla yine yaparlar artması beklenir.

OZSER0801
sorunl
canlarım ben geldim biraz önce kan sonucumu aldım beta hcg 2287.96 normalmi kızlar sizin kaçtı.

erken yumurtlama herahlde kız kac gun gectı ıdı battan
ayy tekrar tebrıke derım

GzmCnbz
su_sisesi
Nasıl çıkacak kız daha 4gun varsa:)))
bilemiyorum canımcım yapıyorum öylesine iştee:KK1:

GzmCnbz
OZSER0801
o zaman su anda cıkmaması cok normal cnku ılk ıdrarla bıle gn gecmeden cıkması zor oluyor sen sonrakı ıdrarla onu anlayamazsın bence yarın sbaha kaldı ısın yavrum :KK70:

yapmicam daha ya adet geçerse belli olur zaten:44:hergün aynı şeyi diyorum:KK9:

sorunl
su_sisesi
Süper yaa hayırlı olsun sorunl:))
O değer gayet yüksek bildiğim kadarıyla. Iki gün arayla yine yaparlar artması beklenir.
sağol canım :) doktor herşeyin normal olduğunu söyledi sormak istedim..

yxliz
sorunl
Anaaaaaaaaaaaaam süpper bu yaw :KK52:

sunshine06
sorunl

hayırlı olsun canım benimm... gayet iyi muayene oldunmuu:KK16:

su828
GzmCnbz
null
Benim gibi misin sen de:))
Kendimden ne kadar umutluyum ki 20li gebelik testi aldım canım sıkıldıkça yaparım:))):rolleyes::p:rolleyes:

bisoluk
GzmCnbz
test yaptım negatiiiif kızlaaarrr ben bu işten hiçbişey anlamadıımm
e hayali çizgiye nolduuuuu:KK53::KK53::KK53: ii bak ordadr belkiiii:KK53:

GzmCnbz
su_sisesi
Benim gibi misin sen de:))
Kendimden ne kadar umutluyum ki 20li gebelik testi aldım canım sıkıldıkça yaparım:))):rolleyes::p:rolleyes:
eveet umut işte napalım yaaa :):)ya bilmiyorum hiç belirtim yok ki ben niye aptallaştım böyle anlamadım :|

sorunl
OZSER0801
erken yumurtlama herahlde kız kac gun gectı ıdı battan
ayy tekrar tebrıke derım
sağol kuzum benim bat 2 sindeydi biraz geldi ama sonraki günler gelmedi,adet olacakmışım gibi karın ağrısı oluyordu tuvalete gidiyordum bakıyorum tekrar gelmemiş şüphelendim bende test yaptım 5 inde pozitif çıktı tamda ümidimi kesmişken öyle güzel süpriz olduki bana....bugün bol bol dua ettim bebek isteyen herkesin bebişleri olsun die eminim herkesin olacak hissediyorum çünkü :KK52:

OZSER0801
sunshine06
inşallah özoooom inşallaaaahhhhh diyorum bizimde keyif alacağımız dönemler gelir... :KK14:

bebişlerin varlığı yeter mutlu olmamıza ama bu yorgunluk bu uyku hiç bitmicekmi ?:KK53:

hakıkaten ya bole dınc anneler olalım artık

GzmCnbz
bisoluk
e hayali çizgiye nolduuuuu:KK53::KK53::KK53: ii bak ordadr belkiiii:KK53:
predıctorde öyleydi ilk yaptığımda o erken gösteren testti 2 gündür yaptıklarım tek çizgi çıkıyo bende dedm predıctor bozkmuydu acaba amaaan çok karışık şekerim vallaa allak bullak olduum:KK14:

sorunl
sunshine06
hayırlı olsun canım benimm... gayet iyi muayene oldunmuu:KK16:
oldum canım gayet iyiymiş çok şükür..

tac_yaprak
merve_celal
ya çok umutlanmak istemiyorum ama daha önce bole olmamıştım birde adetimden 9 gün geçti hala daha çıkmaz mı:S sizin ne zaman sonra çıkmıştı acaba?
Canim aslinda benim adetin gecikmesinin 4. gunu cikmisti idrar testinde silikte olsa ama herkes bir olmaz gec dollenmeyse dahada uzun surebilir..

sorunl
GzmCnbz
predıctorde öyleydi ilk yaptığımda o erken gösteren testti 2 gündür yaptıklarım tek çizgi çıkıyo bende dedm predıctor bozkmuydu acaba amaaan çok karışık şekerim vallaa allak bullak olduum:KK14:
canım batı bekle bakalım battan önce bende kahverengi leke gelmişti bide göğüslerim çok acıyordu halada öyle ama normal adet acıması gibi değil koltuk altından başlıyor acımaya değişik bişey inşallah sende hamişsindir.

sunshine06
OZSER0801
hakıkaten ya bole dınc anneler olalım artık
evet yaaa millet pilates bilenem yapıyor biz değil plates çorba bile yapamıyoss :KK52:

sorunl
oldum canım gayet iyiymiş çok şükür..
hadi gözün aydın canım kaç haftalık dedi ?? bu arada yarın sıra bende duanı bekliyorum bebişim.. sabah 9.30 da randevum var.. akşam oturup yasin okucam ve hepimize bağışlıcam kızlar haberiniz ola... :KK16:

bisoluk
kızllaaaaarrr yaaa hani insanın gözü atarya böle pıt pıt pıt benm de kasığımın sol tarafı atıo bu ne ki yyaaaaaa:KK53::KK53::KK53:

yxliz
sunshine06
evet yaaa millet pilates bilenem yapıyor biz değil plates çorba bile yapamıyoss :KK52:

hadi gözün aydın canım kaç haftalık dedi ?? bu arada yarın sıra bende duanı bekliyorum bebişim.. sabah 9.30 da randevum var.. akşam oturup yasin okucam ve hepimize bağışlıcam kızlar haberiniz ola... :KK16:
Allah senden razı olsun kuzum, dualarımdasın...

sunshine06
yxliz
Allah senden razı olsun kuzum, dualarımdasın...
sende bebişimmm unuttuğum varya yazın... sıradan..

nesrin
özo
cimcime
yeliz
bisoluk
bebek
su_sisesi
sorunl
ekici
tazebahar
sonbahar
gizem
taç yaprak

sorunl
sunshine06

ssağol canım 3 buçuk haftalıkmış kuzum dualarım seninle Allahım sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsiinn

OZSER0801
sunshine06

Kız o pılatesı yapanlar evde yatıp oglen uykusunu alan bacılarım bıze bı cokuyo agırlık gunes tepeye cıkmadan aksamı zor edıyorz ne yemegı ne ısı gucu

GzmCnbz
sorunl
canım batı bekle bakalım battan önce bende kahverengi leke gelmişti bide göğüslerim çok acıyordu halada öyle ama normal adet acıması gibi değil koltuk altından başlıyor acımaya değişik bişey inşallah sende hamişsindir.
böyle değişik bi şişti göğüslerim içine su basılmış gibi oldular dokununca ağrıyo sadece canııımm dünde kahve leke geldi başka bişey yok şimdilikk

sorunl
bu hamilelik takvimi nasıl yapılıyor kızlarr

Heyecanli89
ekinci
ahh ahhh en cokda eşime üzülüyorum zaten yaaa.ben idrar testi yaparken bile yanımda bulunr hep varsa birlikte öğrenelim die hep heycan yapar gelir gider teste baakar ben baba olmak istiyorum dediği zman içim sızlıyo artık
CANIM BİLİYORMUSUN BENM EŞİMDE Allah razı olsun ondan hep öyledir ve iş yerinde filan baba oldu filan anne oldu bizimde olsun hayırlısıyla der hep:) inşallah bizimde olacak ikimizde ve tüm isteyenlerde göbek atacağız beraber çünküüüüüüü burada da kader aynı ilerledi ve bende HASTALANDIM tatlım testide aldım sonuç negatiffff koca bir negatif kısmet böyle imiş önümüzdeki aylar full tıme çalışıyoruz inşallah :)

GzmCnbz
OZSER0801
Kız o pılatesı yapanlar evde yatıp oglen uykusunu alan bacılarım bıze bı cokuyo agırlık gunes tepeye cıkmadan aksamı zor edıyorz ne yemegı ne ısı gucu
o dediğin ben oluyoruum:KK9:

Heyecanli89
GzmCnbz
böyle değişik bi şişti göğüslerim içine su basılmış gibi oldular dokununca ağrıyo sadece canııımm dünde kahve leke geldi başka bişey yok şimdilikk
bu belirtilerin hepsi bendede oldu hayatım hevesini kırmak asla istemem seninki doğru çıkar inşallah dün leke geldi ve bugün kırmızıı kapıyı çaldı içeri girdi çok şükür :KK70:

tazebahar
sunshine06

nesrin
özo
cimcime
yeliz
bisoluk
bebek
su_sisesi
sorunl
ekici
tazebahar
sonbahar
gizem
taç yaprak
canım ben muhabbete ortadan daldım sanırım ne yazmamızı istiyosun bebeğim yazayım

GzmCnbz
Heyecanli89
bu belirtilerin hepsi bendede oldu hayatım hevesini kırmak asla istemem seninki doğru çıkar inşallah dün leke geldi ve bugün kırmızıı kapıyı çaldı içeri girdi çok şükür :KK70:
bakalım canımm ya umutlanmıyorum zaten allahın takdirine kalmış artık beklemekten başka çare yok..inş en kısa zamanda hepimize nasip oluur :)

sorunl
GzmCnbz
bendede öyle oldu canım kahve leke gelmiş baksana sinyal olabilir ayyy inşallah inşallah

GzmCnbz
sorunl
bendede öyle oldu canım kahve leke gelmiş baksana sinyal olabilir ayyy inşallah inşallah
inşalllaah canımmmm senide tekrar tebrik ederimmm dikkat et kendineee :)

OZSER0801
GzmCnbz
o dediğin ben oluyoruum:KK9:

tmm senden hamıs kalınca pılates topu tepesınde foto beklerız bızde uyukladıgımız bı ıkı foto anca atarız sana

hsst
sunshine06

nesrin
özo
cimcime
yeliz
bisoluk
bebek
su_sisesi
sorunl
ekici
tazebahar
sonbahar
gizem
taç yaprak
hsst

allah razı olsun canım bende varım

sorunl
GzmCnbz
bakalım canımm ya umutlanmıyorum zaten allahın takdirine kalmış artık beklemekten başka çare yok..inş en kısa zamanda hepimize nasip oluur :)
canım kahve leke geldikten ertesi gün kırmızılar gelmezse sinyal olabiliyor

GzmCnbz
OZSER0801
tmm senden hamıs kalınca pılates topu tepesınde foto beklerız bızde uyukladıgımız bı ıkı foto anca atarız sana
hahaaytt tamammdıırrr anlaştıkkk :):)

hsst
Heyecanli89
CANIM BİLİYORMUSUN BENM EŞİMDE Allah razı olsun ondan hep öyledir ve iş yerinde filan baba oldu filan anne oldu bizimde olsun hayırlısıyla der hep:) inşallah bizimde olacak ikimizde ve tüm isteyenlerde göbek atacağız beraber çünküüüüüüü burada da kader aynı ilerledi ve bende HASTALANDIM tatlım testide aldım sonuç negatiffff koca bir negatif kısmet böyle imiş önümüzdeki aylar full tıme çalışıyoruz inşallah :)
canım üzüldüm yaa kısmet en hayırlı ve en tez zamnda inş hep birilkte hamiş oluruz

GzmCnbz
sorunl
canım kahve leke geldikten ertesi gün kırmızılar gelmezse sinyal olabiliyor
daha kırmızılara nerden baksan en az 3 gün var canııımmm