Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2013 Aralık Anneleri

uzum86
2-05-13, 17:05
dyd
şu pazartesi bir geleydi hayırlısıyla günler geçmek bilmiyor bebeğim benimle kalacakmı gidecekmi bu belirsizlik ne zor:KK43:

Kotu dusunme annesi hayirlisiyla insallah minigin senle olcak :) benide ilk haftamda saglik ocagindaki ebe oyle bi korkuttuki gulerek girdim aglayarak ciktim cok sukur minigimizin kalp atislarini duyduk gecen hafta uzulme nolur insallah bebisin simsiki tutunmustur annecigine :)

gzm2628
yarenka
kızlar konumuzla hiçbir alakası yok ama gördüğüm herkese soruyorum:KK1: memnun kaldığınız elektrik süpürgesi ve ütü modellerinizi yazabilir misiniz? bu hafta sonu almamız lazım
ütü içiinn philips azur canım bence :) gc4410

voiceseda
dyd
inşallah canım rabbim dualarımızı kabul etsin
neyin varki canım ?

dyd
uzum86
Kotu dusunme annesi hayirlisiyla insallah minigin senle olcak :) benide ilk haftamda saglik ocagindaki ebe oyle bi korkuttuki gulerek girdim aglayarak ciktim cok sukur minigimizin kalp atislarini duyduk gecen hafta uzulme nolur insallah bebisin simsiki tutunmustur annecigine :)
canım dr. dediya yüzde 50 50 insan korkuyor işte elimde değilki.görecek günü varsa rabbim onu bize bağışlasın yoksa napalım hayırlısı olsun artık
gözün aydın seninde canım kalp atışlarını duymuşsunuz darısı bize olsun

dyd
voiceseda
neyin varki canım ?
kalp atışı duyamadıkda canım dr. yüzde 50 50 diyor hazırlıklı ol yinede dedi.6 haftalıktı bebek ama burda okuyorum duymayanlar var 7. 8. haftada duyanlar var.o beni biraz rahatlatıyor

dyd
esterya canım beni hatırladınmı

papatya2308
hilbaar beni de ekler misin oraya pleasee=) yaş 28 sat 13.mart. doğum inş 18.aralık.ilk bebiş olacak allahın izniyle

voiceseda
dyd
kalp atışı duyamadıkda canım dr. yüzde 50 50 diyor hazırlıklı ol yinede dedi.6 haftalıktı bebek ama burda okuyorum duymayanlar var 7. 8. haftada duyanlar var.o beni biraz rahatlatıyor
kesinlikle canım 6 haftada duyulmamıştı benimde. dün 7 haftalıkken gittim yine duyulmadı benimde karından çok korktum ama vajinal muayne ile duyuldu.

esterya
freedoom
Kızlar bugün doktora gittim. Ama malesef kesem düzgün gelişmemiş ve bebeğimde gelişememiş.Kalp atışı yoktu.Zaten bebek de yok gibi bişeydi. Ve hemen kürtaja aldı beni.Şimdiye kadar kanama olması gerekirdi olmaması senin için zararlı dedi. Ve hemen yatış yaptı. Şimdi evdeyim kürtaj oldum ve artık aralık annesi değilim:KK5::KK5::KK5:

Bundan lütfen etkilenmeyin hepinizin sağlıklı bebişleri olur inşallah. Uzun süredir birçok şeyi paylaştığımız için haber vermek istedim. Hilbar geldiğinde beni çıkarır listeden. Kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın. Hayırlısı böyleymiş.
dyd
esterya canım beni hatırladınmı
Canım senle daha önceden tanışıyor gibiyim

mdaa
2-05-13, 20:05
kızlar benıde eklermısınız lısteye 23 yasındayım ılk bebegım 4 aralık allahın ıznıyle

pelishh
Kızlarr nasılsınızz :KK3::KK3: Giremiyorum düzenli kızımdan dolayıı..Onunla ilgilen ev işi derkenn :KK25::KK25: Herkes iyidir inşallahh :KK16:

mdaa
kızlar benıde eklermısınız lısteye 23 yasındayım ılk bebegım 4 aralık allahın ıznıyle

pelishh
Kızlarr nasılsınızz :KK3::KK3: Giremiyorum düzenli kızımdan dolayıı..Onunla ilgilen ev işi derkenn :KK25::KK25: Herkes iyidir inşallahh :KK16:

taninos
2-05-13, 21:05
movedo
benım dr um gerıden gelmesı ıllakı sorun oldugu anlamına gelmez demıstı. gec yumurtlama olmus olabılır sureklı 1 hafta gerıden gelır demıstı ama benım zamanla 1 hafta olan fark daha da artmıstı kalp atışlarıda olması gerekene gore cok yavastı. ıcını ferah tut umarım hersey ıyı olur.
inşallah sorun olmaz ilk bebeğim olacak inşallah ve nette bununla ilgili ne okumuşsam beni iyice korkuttu genelde kürtajla sonuçlanmış

asyamca
iyi geceler aralık anneleri nasılsınız bakalım :)

papatya2308
asyamca
iyi geceler aralık anneleri nasılsınız bakalım :)
Benim gibi bulantın tutup uyuyamadın mı:KK66:)bende artık her gün baş ağrısı oluyor.ilaç almazsam geçmiyo ne yapacağım bilmem üzülüyorum:KK43:(.

asyamca
papatya2308
Benim gibi bulantın tutup uyuyamadın mı:KK66:)bende artık her gün baş ağrısı oluyor.ilaç almazsam geçmiyo ne yapacağım bilmem üzülüyorum:KK43:(.
Beni bulantı deilde tatlım şişkinlik öldürecek ya kilom aynı ama artık pantolonlarıma giremiyorum niye anlamadım ya tartı bozuldu ya benim gözlerim bozuldu :)

Basenlerim yoktu ama 2-3 gündür var göbeğim yoktu oda var :)

eşim sürekli sen şişmeye başladın deyip deyip duruyo :KK70:

papatya2308
asyamca
Beni bulantı deilde tatlım şişkinlik öldürecek ya kilom aynı ama artık pantolonlarıma giremiyorum niye anlamadım ya tartı bozuldu ya benim gözlerim bozuldu :)

Basenlerim yoktu ama 2-3 gündür var göbeğim yoktu oda var :)

eşim sürekli sen şişmeye başladın deyip deyip duruyo :KK70:
Bende 5.haftada öyleydim gazman gibi olmuştum:)eşim aaaa göbeğin ne kadar çabuk çıktı diyordu6.haftada gaz olayım bitti.seninde bitecek inşallah tatlım.

asyamca
papatya2308
Bende 5.haftada öyleydim gazman gibi olmuştum:)eşim aaaa göbeğin ne kadar çabuk çıktı diyordu6.haftada gaz olayım bitti.seninde bitecek inşallah tatlım.
İnşallah tatlım yaa dayanamıyorum bazen birde sol tarafıma ağrı giriyo bu normalmi peki çok şiddetli olmuyor ama kasıktan yukarı doğru ağrı oluyor :KK43:

papatya2308
asyamca
İnşallah tatlım yaa dayanamıyorum bazen birde sol tarafıma ağrı giriyo bu normalmi peki çok şiddetli olmuyor ama kasıktan yukarı doğru ağrı oluyor :KK43:
Ultrasonunda Dr birşey görmediyse normaldir canıms.ben bugün ki muayenedem de de dedim Dr uma,sol kasığımda hastalancakmışım gibi sancı var diye,kese yerleşiyo annem dedi:KK66:benim yukarı değilde bölgesel.bu ufak kramplar doğuma kadar bizi bırakmaz. Bırakmasında Boşver:KK66:) ayrıca bu KOCALAR karnımızın şişmesine bizden daha hevesli gibi di misi:KK66:)

asyamca
papatya2308
Ultrasonunda Dr birşey görmediyse normaldir canıms.ben bugün ki muayenedem de de dedim Dr uma,sol kasığımda hastalancakmışım gibi sancı var diye,kese yerleşiyo annem dedi:KK66:benim yukarı değilde bölgesel.bu ufak kramplar doğuma kadar bizi bırakmaz. Bırakmasında Boşver:KK66:) ayrıca bu KOCALAR karnımızın şişmesine bizden daha hevesli gibi di misi:KK66:)
ben sağlıkla sıhatle çocuğumu kucağıma alayımda razıyım ağrılara şikinliklere :)

Ama allahtan benim eşim kilolu halime alışkın benimle tanıştığında 75 kiloydum evlendiğmde 56 şimdi 58 kiloyum :)

Diyor zaten inanmıyorum aşık olduğum haldesin çok iyi çok iyi böle devam et bende dayanamadım sende zayıfla o zaman bende seni tanıdığım halde göreyim dedim birascık gıcık oldu bana :)

papatya2308
asyamca
ben sağlıkla sıhatle çocuğumu kucağıma alayımda razıyım ağrılara şikinliklere :)

Ama allahtan benim eşim kilolu halime alışkın benimle tanıştığında 75 kiloydum evlendiğmde 56 şimdi 58 kiloyum :)

Diyor zaten inanmıyorum aşık olduğum haldesin çok iyi çok iyi böle devam et bende dayanamadım sende zayıfla o zaman bende seni tanıdığım halde göreyim dedim birascık gıcık oldu bana :)
Olmazlar gıcık olmazlar severler onlar bizi:KK66:) hadi sende karnını ovustura ovustura yat :KK66:Allah rahatlık versin herkese.ilaç almadım inş kalkınca başım geçmiş olur.

asyamca
papatya2308
Olmazlar gıcık olmazlar severler onlar bizi:KK66:) hadi sende karnını ovustura ovustura yat :KK66:Allah rahatlık versin herkese.ilaç almadım inş kalkınca başım geçmiş olur.
İyi geceler tatlım allah rahatlık versin bol uykulu bi gece olsun :)

Skyangel35
3-05-13, 03:05
Malesef bebegim gelismemis ve kalp atisida yok.dün aksam acile geldim.ilac verdiler kanamam baslasinda kendiliginden düssün diye aksam.ama bu saat oldu bisey yok.yavrum öyle simsiki tutunmuski düsmüyo.artik aralik annesi degilim hilbar silersin beni.rabbim kimseye yasatmasin bu duyguyu.saglikla kucaginiza alin bebeklerinizi ins.

mdaa
3-05-13, 04:05
Skyangel35
Malesef bebegim gelismemis ve kalp atisida yok.dün aksam acile geldim.ilac verdiler kanamam baslasinda kendiliginden düssün diye aksam.ama bu saat oldu bisey yok.yavrum öyle simsiki tutunmuski düsmüyo.artik aralik annesi degilim hilbar silersin beni.rabbim kimseye yasatmasin bu duyguyu.saglikla kucaginiza alin bebeklerinizi ins.
canım cok gecmıs olsun neden acıle gıttın llah hayırlısıyla kucagını bos bırakmasın . Bende cok korktum kımdı 25 mayısta bı daha kı randevum nasıl dayanıcam

eylul2807
3-05-13, 04:05
Skyangel35
Canim cok gecmis olsun :KK43: Hayirlisi herseyin. Rabbim seninde gonlune gore versin insallah.... tez zamanda hayirli saglikla yavruna kavusursun insallah.

ipek1982
3-05-13, 05:05
Skyangel35
Canım benim. Ben de bu hamileliğim öncesi iki kayıp yaşadım. İlki 8 haftalıkken ikincisi de 11 haftalıkken. Seni çok çok iyi anlıyorum. Hayat öyle ki ne zaman ne yaşayacağımızı hiçbirimiz bilemiyoruz. İnşallah en kısa zamanda toparlanır, yepyeni bir sayfa açarak yepyeni ümitlerle dolu bir hamilelik yaşarsın. Sorunsuz ve sağlıkla mutlulukla dolu olur yeni açacağın sayfan. Bunu bütün kalbimle diliyorum. Ama en önemlisi umudunu kaybetmemek. Hayat bizim ve bazı şeyler bizim çok dışımızda işliyor.

Fairy_1985
Skyangel35
Çok geçmiş olsun.Sen iyisin çok şükür.Allah nasip eder tekrar inşallah.Ama bu yaşadıklarından korkup da vazgeçme ümidini kesme.
Tekrar geçmiş olsun.

Skyangel35
Hepinizden Allah razi olsun kizlar.rabbim size yasatmasin.hala hastaneyim kürtaji bekliyorum.

uzum86
Skyangel35
Hepinizden Allah razi olsun kizlar.rabbim size yasatmasin.hala hastaneyim kürtaji bekliyorum.

CanimMmmmmm Allahim sabir versin sana ama inan vardir bi bildigi cok gecmisler olsun ne desek ne yapsak bos suan acin tarifsizdir Rabbim en kisa zamanda. Gonlune gore bi bebek vericektir umidini kaybetme ...

suay82
3-05-13, 06:05
günaydın kızlar yarın doktora gıdıyoruz ınş. kalp atışlarını alırız cok korkuyorum

hilbar
Listeyi düzenleyeniyorum şuan kusura bakmayın kızlar evde netim yok bi hafta kadar. Telden giriyorum şuan. Hoşgeldiniz yeni hamileler... Bende doktoruma gittim Pazartesi günü biz kalp atışları için gitmiştik ama sürpriz oldu ikinci kesede gözüktü haftaya Çarşamba belli olcak bir tanesinde bebişi gördük 44mm kalp atışlarını da gördük ama diğer kese de henüz gözükmedi 3 gün geriden geliyomş hayırlısı olsun ...
ayyy hilbar canım benım cok sevindim bakalım bızımde kontrol yarın ınş. kalp atışlarını görürüz :KK16: arayı açama gelsin su netın

yarenka
sağolun kızlar, papatya söylediğin modellere baktım not ettim hafta sonu da bakıp karar vereceğim artık. anneler günü yaklaştığı için indirim oluyor bayağı:)
canım benım ütüm tefal kazanlı cok memnunum bende bır arkadaşımda gördüm bırkez kullandım bayıldım jılet gibi yapıyor elektiriklı süpürgemde rowenta sessız çalışanı ondanda cok memnunum

Skyangel35

ipek1982
Canım benim. Ben de bu hamileliğim öncesi iki kayıp yaşadım. İlki 8 haftalıkken ikincisi de 11 haftalıkken. Seni çok çok iyi anlıyorum. Hayat öyle ki ne zaman ne yaşayacağımızı hiçbirimiz bilemiyoruz. İnşallah en kısa zamanda toparlanır, yepyeni bir sayfa açarak yepyeni ümitlerle dolu bir hamilelik yaşarsın. Sorunsuz ve sağlıkla mutlulukla dolu olur yeni açacağın sayfan. Bunu bütün kalbimle diliyorum. Ama en önemlisi umudunu kaybetmemek. Hayat bizim ve bazı şeyler bizim çok dışımızda işliyor.

Skyangel35 canım benım ınan okurken o kadar kötü oldum kı anlatamam senın güzel haberleri beklerken bu benı cok üzdü sen cok ıyı anlıyorum ipek1982 dediği gibi bende iki düşük yaşadım cok üzüldüm ağladım adeta yıkıldım sankı canımdan can aldılar ama rabbım demekkı nasıp etmedı hayırlısı değildi dedim bak şimdi yıne hamileyım hemde 3 gebelığim zaten ılk bebeğim olacak korkudan hastaneye bıle gıdemıyorum acaba kalbı atacakmı atmıyacakmı günlerdir eşimle stres içindeyız ama mecbur kaçış yok yarın sabahta benı kontrolum var rabbım ınş. nasip eyler neylerse güzel eyler ınan bak tekrar hamiş kaldım sende kalacaksın inan :KK54:

comancava
papatya2308
Canım kac haftalikti senin bebegin .5+5 günlük hamileyim ama hiçbir degisiklik olmadi bende normall mi. Acaba ben yeni ogrendim daha

ruzigarr
Kızlarr bu sabah uyandığımdan beri karnım ağrıyor. Hiç ağrımamıştı. Normal mi bu?

ruzigarr
Skyangel35
canım çok üzüldüm Allahtan umudunu kesme tekrar olur inşallah

kardelen1717
Skyangel35
Geçmiş olsun canım.Hiç üzülme Allah sağlıklı ve ömürlüsünü nasip etsin tekrardan.anlamadan geçecek bu günler.

andrea33
3-05-13, 07:05
Skyangel35
Canim cok uzuldum cok gecmis olsun en kisa zamanda ALLahim insallah saglikli bebis nasip eder canim