TEST

2013 Aralık Anneleri

gzm2628
10-06-13, 07:06
lavinia1688
aynen canım saglıklı olsunlarda evet erkekler fazla görünüyor :KK55: maşallah bebişlerimizee:nazar::nazar:

geçer kızlarımız sizi daha çoğu kişi kullanmadı oyunuuuuu:KK9:
hayırlı olsun tatlımmm :)

zkye_17
10-06-13, 08:06
günaydın güzel annişler bende aranıza yenı katıldım ilk hamileliğim kısmetse doğum 1 aralık gözüküyor 27 yasımdayım benıde aranıza eklermısınız

agresifmelek
zkye_17
günaydın güzel annişler bende aranıza yenı katıldım ilk hamileliğim kısmetse doğum 1 aralık gözüküyor 27 yasımdayım benıde aranıza eklermısınız
hoşgeldin Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin en büyük senin bebeğin o halde. cinsiyeti belli mi?16. haftadasın belli olmuştıur.

gzm2628
zkye_17

hoşgeldinn :)
1.sayfadaki listeye göre bilgilerini yazarsan eklerim :)

esterya
Gunaydın Kızlar, herkese hayırlı mutlu saglıklı ve guzel haberlerde dolu bir hafta dilerim.

Çarşamba gununu iple çekiyorum , kan sonuclarım icin, sonra oturup perinatolog ile gorusecegiz, buyuk ihtimal amniyo sentez isteyecek , o işlemden cok korkuyorum..

Bol bol dua ediyorum ve inanıyorumki Rabbim dualarımı boş cevirmeyecek.. Evladım saglıklı bir şekilde dunyaya gelecek hayırlısı ile..

lavinia1688
gizem cim benim bilgilerimide güncellermisin yazsam canım

lavinia1688
esterya
Gunaydın Kızlar, herkese hayırlı mutlu saglıklı ve guzel haberlerde dolu bir hafta dilerim.

Çarşamba gununu iple çekiyorum , kan sonuclarım icin, sonra oturup perinatolog ile gorusecegiz, buyuk ihtimal amniyo sentez isteyecek , o işlemden cok korkuyorum..

Bol bol dua ediyorum ve inanıyorumki Rabbim dualarımı boş cevirmeyecek.. Evladım saglıklı bir şekilde dunyaya gelecek hayırlısı ile..
Rabbim evladını sağlıkla kucagına almayı nasip etsinn inşallah amniyo senteze gerek kalmadan bebişinin saglıklı oldugunu duyarsın canım aminn

gzm2628
lavinia1688
gizem cim benim bilgilerimide güncellermisin yazsam canım
tabiki canım yaz eklerim :)

zkye_17
sagolun kızlar Allah hepımızın bebeklerını saglıkla kucagımıza almayı nasip etsın bebısım henüz cınsıyetını gostermedı bende cok merak ıcerısındeyım
yas 27 ilk bebiş , istanbuldayım , sat 23 şubat , bdt 1 aralık gozukuyo

senayahu
gzmmCnbz
hoşgeldinn :)
1.sayfadaki listeye göre bilgilerini yazarsan eklerim :)
Gizencim benide eklermisin canım şenayahu yaş 35. 3.bebişim Ankara. Sat 9mart. BDT 14.12.2013

senayahu
zkye_17
Hoşgeldin canım Allah hayırlısıyla kavuştursun bebişine

lavinia1688
gzmmCnbz
canım yaş 25 ilk bebek bursa sat ım 25 şubat cinsiyet erkek Allahın izniyle :nazar: teşekkür ederim

asyamca
Gizemcim kusura bakma belki yeter artık diyeceksin ama ben bilgilerimi yazmıştım galiba eklememişsin tekrardan yazıyorum eklersen sevinirim..

Yaş 24 ilk bebeğim adana da yasıyorum sat 21-03-2013 bdt 27-12-2013

teşşekür ettim şimdiden :KK70:

nihalgerez
gizemcim listeye beni eklermisin
nihalgerez yaş:32 2.bebek ilki erkek
sat:18 mart bdt: 23.12.2013 teşekkürler

hayırlı olsun bu arada cinsiyeti belli olmuş.
allah tamamına erdirsin sağlık sıhatle inşallah.

gzm2628
asyamca
Gizemcim kusura bakma belki yeter artık diyeceksin ama ben bilgilerimi yazmıştım galiba eklememişsin tekrardan yazıyorum eklersen sevinirim..

canım topik bana yeni geçti görevi yeni devraldım yani önceden yazdıysan bilemicem :)
şimdi ekliyorumm :)

tezcel
kızlar selam nasılsınız bakalım :) haftasonu yeni taşındığımız ev için dua yaptık çook yoruldum ne zor işmiş ... ama güzel bir gelişme de var ki bebeğimin hareketlerini içten içten hissetmeye başladım haftasonu kıpır kıpırdı minik kuzucuk :)

asyamca
gzmmCnbz
canım topik bana yeni geçti görevi yeni devraldım yani önceden yazdıysan bilemicem :)
şimdi ekliyorumm :)
Anladım tatlım teşekkür ettim sağolasın :)

miges
gzmmCnbz
günaydınnnnnnnn :)

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)
Ayy canım kızın oluyormuş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende dün gece rüyamda erkek gördüm hayırlısı 15 gün sonra bakacak tekrar bide ben ikili testi 20 liraya yaptırdım iki hafta sonra çıkacak sonuç gerçi ense kalınlığı bide burun kemiği iyi ölçüldü bu arada benide listeye ekler misin 30 yaşındayım ikinci çocuk sat 18 Mart BDT 23 Aralık Batman'dan katılıyorum yarışmacı arkadaslara basarılar diliyorum :)))

gzm2628
miges
Ayy canım kızın oluyormuş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende dün gece rüyamda erkek gördüm hayırlısı 15 gün sonra bakacak tekrar bide ben ikili testi 20 liraya yaptırdım iki hafta sonra çıkacak sonuç gerçi ense kalınlığı bide burun kemiği iyi ölçüldü bu arada benide listeye ekler misin 30 yaşındayım ikinci çocuk sat 18 Mart BDT 23 Aralık Batman'dan katılıyorum yarışmacı arkadaslara basarılar diliyorum :)))

saoll canımmm bende hep erkek gördüm valla sarışın tosuncuk bişey cidden tersi çıkıyomuş rüyaların:KK9:
eşimide heveslendirdim erkek erkek diye görmeniz lazımdı hayal kırıklığını ilk sonuçta ne farkeder desemde anlamıyo sinirlendim bende üzüldüm biraz abi olması daha iyi olurmuş Allah'ın işi işte nasıl müdahale etceksin.enseyle burun ölçümü iyiyse kanda iyi çıkıyomuş gözün aydın şimdiden.ekliyorum canım :)

MTA
gzmmCnbz
Benide eklermisin gizem yaş 25 ilk çocuğum erkekti bu kız olacak inşallah gaziantepten katılıyorum sat 5 mart bdt9 aralık

MTA
10-06-13, 09:06
asyamca

Bende adanalıyim neresindensin :KK19:

Fairy_1985
Herkese selam kızlar.
Biz de geçen cumartesi 2'li test sonuçlarımızı aldık. İyi çok şükür. Kıza benziyor ama kesin belli değil dedi. Önümüzdeki ay belli olur dedi.
Sabırsızlıkla temmuzu bekliyoruz. Herkese iyi ve sağlıklı günler diliyorum.

38OZLEM38
mdaa
null
evet canım gidin orda da takibiniz yapılıyor doğumdan sonra bebeği de oraya götürecegiz zaten bide aşımiz oluyor o yüzden takip edin

aramcan
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Çok güzel paylaşımlar olmuş, okurken yalnız olmadığımı hissettim. Cinsiyet öğrenen annişler çok şanslı :) ben bu ayın sonunda öğreneceğim inşallah.

aramcan
bu arada tetanoz aşısı vurulan var mı ?

38OZLEM38
aramcan
null
5.ayda oluyormş canım...
Sağlık ocağındaki ebe öyle dedi bana dr un tamam derse vuralım dedi

papatya2308
senayahu
Arkadaşlar bişey sorucam yaa ikili testini özelde yaptıran varmı acaba fiyatı nekadar acaba üçlü taramanın fiyatını biliyomusunuz bide devlet hastaneleri yapmıyormuş doğrumu
4 lüyü bilmiyorum arkadaşım ama ben 3lüyü 150 ye yaptırdım.

gzmmCnbz
günaydınnnnnnnn :)

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)
Gözün aydın ne güzel haberlerle gelmişsin maşallah iyiymiş bebiş.
Dayanamadın sordun gene di mi v-cinsiyetini sonunda öğrendin=))
Tebrikler=)
esterya
Esterya korkma canım benim yaaa.
Dua ediyoruz senin için.İnşallah güzel haberlerler geleceksin.
Bende almadım 2li testin sonucunu bakalım...

ayrıcaaaaaaaaaa aramıza yeni katılan TÜÜÜÜM ARKADAŞLARA hoşgeldiniz diyorum=)
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Ne güzel çoğaldık böyleeee

gzm2628
papatya2308
Gözün aydın ne güzel haberlerle gelmişsin maşallah iyiymiş bebiş.
Dayanamadın sordun gene di mi v-cinsiyetini sonunda öğrendin=))
Tebrikler=)
saol canımm teşekkürler sorsan sende çoktan öğrenmiştin aslında ama meraksızsın işte biz senden daha çok merak ediyoruz:KK9:

kurbi
merhabalar bende aranıza yeni katıldım kısmetse 12 aralıkta bekliyoruz doğumu ikinci gebeliğim 4 yaşında bir kızım var

38OZLEM38
Gunaydin kızlarrr:KK9:...
Nasılsınız bakalım gizemcim bu arada gözün aydın tatlim hayirlisiyla kucağına da alırsın ins:KK46:
Kızlar bende dün rüyamda erkek bebek gördüm hemde pipisiyle birlikte:KK1:...
Bugün sata göre 15hafta olduk 24ünde randevumuz var o gunu hep iple çekiyorum hem itiyorum:KK43:

gzm2628
10-06-13, 10:06

Eki Görüntüle 731598

ahahah alıcam sanırım bunuuuu:KK9::KK9:

aramcan
38OZLEM38
5.ayda oluyormş canım...
Sağlık ocağındaki ebe öyle dedi bana dr un tamam derse vuralım dedi
cevap için teşekkürler, nedense aklımda 4. ay kalmış o yüzden sormak istedim

lavinia1688

Eki Görüntüle 731627
maşaallah la kuvvete illla billah benim kuzumaaa :nazar::nazar::nazar:

papatya2308
gzmmCnbz
saol canımm teşekkürler sorsan sende çoktan öğrenmiştin aslında ama meraksızsın işte biz senden daha çok merak ediyoruz:KK9:
Gizoo yok kız ben dr a söyledim.Gözükür mü dedim.
İhtimal söyleyebilirim BELKİ dedi.
Bende ihtimal istemediğimi söyledim.Kesin olsa söyletmez miyim deli.
Sayenizde bende biraz merak etmeye başlamadığım değil=)

Ya kızlar bu gece rüyamda o kadar ağladım o kadar ağladım bir ara ağlamaktan bayıldım.
Ayıldım tekrar ağladım bir şeyler oluyor hep üzücü hatırlamıyorum şimdi.
Ama inanır mısınız uyandığımda yorgunluk hissettim resmen.
Allah hayırlara çıkarsın tersi çıkar inşallah.

papatya2308
lavinia1688
Kız bu neee=)
Bu bayağı adam olmuş maşallah sübhanallah=)
pipisini göstermeseydi de erkek derdik zaten.
doğmaya hazır gibi kocaman duruyor=)

agresifmelek
lavinia1688

Eki Görüntüle 731627
maşallah arkasını dönmüş bu paşa annesi. sanki yumruklarını da sıkmış güçlü kuveetliyim ben diyor Allah nazarlardan korusun sağlık versin canım :nazar::nazar::nazar::nazar:

lavinia1688
papatya2308
Kız bu neee=)
Bu bayağı adam olmuş maşallah sübhanallah=)
pipisini göstermeseydi de erkek derdik zaten.
doğmaya hazır gibi kocaman duruyor=)
evet canımm maşallah minikkk erkeğimmm benimm 11 cm 107 grmış :nazar::nazar: şimdiden adam olmuş benimm oğlumm:KK1::KK1::KK1: kızlarr hadi sizdee kızlarınızın fotolarını koyunnn

lavinia1688
agresifmelek
maşallah arkasını dönmüş bu paşa annesi. sanki yumruklarını da sıkmış güçlü kuveetliyim ben diyor Allah nazarlardan korusun sağlık versin canım :nazar::nazar::nazar::nazar:
aminn canımm Allah razı olsun senin bebeğinide canım allah nazardan korusun saglık versin :nazar::nazar: ya evet arkasını dönuk duruyor gecen seferki kontorlumuzde de arkası donuktu ultorsonlarımız hep böyle cok merak ediyorum yüzünü bende inşallah bidakine :KK46:

hevuk
Merhaba kızlar :KK3:
Yazdıklarınızı okuyorum ama yazmaya üşeniyorum :KK1:
anket dolmuş taşmış ama çogu sohbette yok listeyi bozmuşlar.
Bende bugün yada yarın gidicem hastaneye acaba cinsiyeti belli olurmuki?
Benim korkular hala geçmedi nedense kendimi ondanda geri planda tutuyorum daha alışamadım gebeliğe
Korklarım yüzünden.Bugünde gidince bebeğimi sağlıkla göriyimde ozaman listaye eklencem.
Gizem canım öğrenmişsin cinsiyetini maşallah kızçen gelcek hee.
bende erkek hissediyorum başından beri herifte öyle.Rabbim sağlık versin yavrularımıza güzel yazılar yazsın inşallah...

hevuk
lavinia1688

Eki Görüntüle 731627
Oyss Maşallah sübhanallah sana sen nasıl güzel çıkmışssın öyle pas vermiyor kimseye
Rabbim kucagınada almayı nasip etsin çok güzel..
Ultrasonlarda artık şekillenmeye başladı önceden noktaydılar şimdi adam kızçeler..

hevuk
papatya2308
Gizoo yok kız ben dr a söyledim.Gözükür mü dedim.
İhtimal söyleyebilirim BELKİ dedi.
Bende ihtimal istemediğimi söyledim.Kesin olsa söyletmez miyim deli.
Sayenizde bende biraz merak etmeye başlamadığım değil=)

Ya kızlar bu gece rüyamda o kadar ağladım o kadar ağladım bir ara ağlamaktan bayıldım.
Ayıldım tekrar ağladım bir şeyler oluyor hep üzücü hatırlamıyorum şimdi.
Ama inanır mısınız uyandığımda yorgunluk hissettim resmen.
Allah hayırlara çıkarsın tersi çıkar inşallah.
Ağladığını görmek gülmek demekmiş canım tersi çıkar..
inşallah sıkıntılar geçer yemekleri hapur hupur götürürsün yerkende kahkahalarla gülersin :KK56::nazar:

lavinia1688
hevuk
Oyss Maşallah sübhanallah sana sen nasıl güzel çıkmışssın öyle pas vermiyor kimseye
Rabbim kucagınada almayı nasip etsin çok güzel..
Ultrasonlarda artık şekillenmeye başladı önceden noktaydılar şimdi adam kızçeler..
AMİNN canımm Aminnn inşallahh :KK16::KK16: cok şükür Rabbim bu günleri gösterdi kucagımıza aldığımız günleride gösterir sanada banada tüm annelerimize inşallah :KK16::KK16::KK16: inşallah sende ek yakın zmanda öğrenirsin cinsiyetini :KK34:

hevuk
lavinia1688
AMİNN canımm Aminnn inşallahh :KK16::KK16: cok şükür Rabbim bu günleri gösterdi kucagımıza aldığımız günleride gösterir sanada banada tüm annelerimize inşallah :KK16::KK16::KK16: inşallah sende ek yakın zmanda öğrenirsin cinsiyetini :KK34:
Amin inşallah canımm:KK16: çok merak ediyorum cinsiyetini herşeyini önemi yok cinsiyetin ama merak işte.
Herkes tahminde bulunuyor kız erkek die
Hatta bi amcası yarış motoru almış kuzuma :KK9: Babasıda motor hastası..
Biride akülü araba :KK9: alıcakmış hepsi erkek bekliyor nedense 2 kişi dışında kimse kız demiyor..
Yiğenim tek erkek sabahları geceleri dua ederek yatıp kalkıyomuş
Allah'ım inşallah erkek olur adıda Cemal olur :KK9: (kendi ismi)

miges
gzmmCnbz
saoll canımmm bende hep erkek gördüm valla sarışın tosuncuk bişey cidden tersi çıkıyomuş rüyaların:KK9:
eşimide heveslendirdim erkek erkek diye görmeniz lazımdı hayal kırıklığını ilk sonuçta ne farkeder desemde anlamıyo sinirlendim bende üzüldüm biraz abi olması daha iyi olurmuş Allah'ın işi işte nasıl müdahale etceksin.enseyle burun ölçümü iyiyse kanda iyi çıkıyomuş gözün aydın şimdiden.ekliyorum canım :)
Evet napalım artık kısmet kızım var bi kızım daha olsa oğlumda olsa sevinirim ama oğlum olsaydı kız isterdim şimdi sağlıklı olsun diyorum

pakizeg
10-06-13, 11:06
arkadaşlar merhaba.bizim bu sene şırnak a tayinimiz çıktı.bende eş durumundan gidicemm.kendim balıkesirliyim.ilk zamanlar memelkette doğum yaparım diye konuşuyorduk.bu arada son 1 ay kalana kadar bi sağlık sorunnum olmazsa çalışıcam.şimdi eşim tutturmuş okadar yolu nasıl gitceksin diye izin vermiyo arada 1600 km var.ben seni düşünüyorum diyo ama ben orada doğum yapmak istemiyorum.sizce ne yapmalıyım.

papatya2308
2 li testimiz temiz çıkmış kızlar.
Sonucu görmedim dr um aradı=)
Darısı hepimizin başına.

papatya2308
hevuk
Ağladığını görmek gülmek demekmiş canım tersi çıkar..
inşallah sıkıntılar geçer yemekleri hapur hupur götürürsün yerkende kahkahalarla gülersin :KK56::nazar:
Amin amin amin amin..Şu bulantıların geçmesi hepimizin başına yaaa...
Rüyam çıktı işte.O kadar ağlarsam böyle de gülerim=)
2li testimiz temiz çıkmış ya=9
Ya sen nerelerdesin hiç sesin çıkmıyo bi varsın bi yoksun.
İhmal etme biziiii=)

lavinia1688
hevuk
Amin inşallah canımm:KK16: çok merak ediyorum cinsiyetini herşeyini önemi yok cinsiyetin ama merak işte.
Herkes tahminde bulunuyor kız erkek die
Hatta bi amcası yarış motoru almış kuzuma :KK9: Babasıda motor hastası..
Biride akülü araba :KK9: alıcakmış hepsi erkek bekliyor nedense 2 kişi dışında kimse kız demiyor..
Yiğenim tek erkek sabahları geceleri dua ederek yatıp kalkıyomuş
Allah'ım inşallah erkek olur adıda Cemal olur :KK9: (kendi ismi)
inşallah canım hakkında hayırlısı olsun.. bende hepp kız hissediyordum hatta oldum olası kızım olcak benım derdim eşim annem hepimiz kız bekliyorduk netten kız ismi baktım kız odası baktımm ama işte :KK52: şaşırdık hisler biraz yanıltıyor demekki hayırlı saglıklı olsunlarda :KK16::KK16:

agresifmelek
pakizeg
arkadaşlar merhaba.bizim bu sene şırnak a tayinimiz çıktı.bende eş durumundan gidicemm.kendim balıkesirliyim.ilk zamanlar memelkette doğum yaparım diye konuşuyorduk.bu arada son 1 ay kalana kadar bi sağlık sorunnum olmazsa çalışıcam.şimdi eşim tutturmuş okadar yolu nasıl gitceksin diye izin vermiyo arada 1600 km var.ben seni düşünüyorum diyo ama ben orada doğum yapmak istemiyorum.sizce ne yapmalıyım.
canım benım eğer sorunsuz bir hamileliğin olursa doktorun tavsiyesine göre doğumdan 1 ay önce falan izne çıktığında geleblirsin memlkete ailenın yanında geçirisin. kuzenım 8 aylıkken erzurumdan gelmiş memlekete doktor sürekli oturmamasını mola varildiğinde gezmesini. ayaklarını aşağıda bırakmamsını bir sorun olursa hangi memlkette olurlarsa ordakı en yakın hastaneye gitmelerini söylemiiş. senin eşinde doğum zamanı yanına gelır. benım fikrim bu. zaman ne gösteriri bilinmez
ben de doğumumu balıkesirde yaıcam Allh nasp ederse

pakizeg
agresifmelek
canım benım eğer sorunsuz bir hamileliğin olursa doktorun tavsiyesine göre doğumdan 1 ay önce falan izne çıktığında geleblirsin memlkete ailenın yanında geçirisin. kuzenım 8 aylıkken erzurumdan gelmiş memlekete doktor sürekli oturmamasını mola varildiğinde gezmesini. ayaklarını aşağıda bırakmamsını bir sorun olursa hangi memlkette olurlarsa ordakı en yakın hastaneye gitmelerini söylemiiş. senin eşinde doğum zamanı yanına gelır. benım fikrim bu. zaman ne gösteriri bilinmez
ben de doğumumu balıkesirde yaıcam Allh nasp ederse
canım bende öyle düşünmüştüm hatta eşim de rapor alır beraber gideriz demiştim ama geçen ay bi kanama geçirdim eşim de yanımda yoktu o zaman .düşük tehlikesi dedi doktor.geerçi şimdi bi problem yok ama eşim çok korkuyor hala.onu ikna edemiyorum.hatta bu yüzden tartıştık dün gece.hain adam ağlattı beni.hem seni düşünüyorum diyo hem de beni anlamıyoo.