TEST

Rapunzel gibi saçlarım olacak :)

troll_93
31-03-13, 16:03

Eki Görüntüle 673085
kızlar yanlış anlamayın yuzumu bulanıklaştırdım, başkaları alır diye. saçımın düz halinde uzunluğuna bakın diye atıyorum :))

troll_93
31-03-13, 17:03
troll_93

Eki Görüntüle 673085
kızlar yanlış anlamayın yuzumu bulanıklaştırdım, başkaları alır diye. saçımın düz halinde uzunluğuna bakın diye atıyorum :))
3. kürümü yaptım bu arada saat 7 buçukta :) bilginizee

ay_perisi
31-03-13, 17:03
ben sinemakiyi 2-3 gün ardarda yapmıştım 2-3 yıl önce. sonra bırakmıştım. O zamandan beri hiç yapmadım fakat saçlar alıştı herhalde çok hızlı uzadılar o günden sonra:KK55:

troll_93
31-03-13, 18:03
akrepcik
ben sinemakiyi 2-3 gün ardarda yapmıştım 2-3 yıl önce. sonra bırakmıştım. O zamandan beri hiç yapmadım fakat saçlar alıştı herhalde çok hızlı uzadılar o günden sonra:KK55:
:))) süpeeeer benimmkide öyle uzasınnn :KK52::KK52::KK52::KK52: . bişeye düzenli başladıysam illa onu bitircem huyum bu :KK31: , derslerde görsem bu istikrarı prof. olmuştum :KK1::KK16::13:

Adore_00
1-04-13, 07:04
troll_93

Eki Görüntüle 673085
Canım bu senin saçınmı gerçekten önceki fotoya göre daha uzun sanki :KK31:

troll_93
1-04-13, 09:04
Adore_00
Canım bu senin saçınmı gerçekten önceki fotoya göre daha uzun sanki :KK31:
evet canım benim saçım :) geçen gün düzleştiricem yazmıştım ya 2 -3 gün önce. o zaman çektim :) birazda yan durmuşum fln :KK31: öncekinde saçım normal halindeydi bide:KK34:

Adore_00
1-04-13, 09:04
Anladım canım valahi bugün bende düzleştircem galiba gene kıycam saçlarıma :KK19:

xAyx
1-04-13, 10:04
selam kızlar konuyu görünce dalayım dedim :KK1: sinameki gerçekten çok güzel uzatıyor ben yıllardan beri aralıklarla yaptım ihtiyacım oldukça ve iyi sonuçlar aldım ama size tavsiyem arayı 2hafta vermeyin daha fazla tutun yoksa 2.tura başlandığında etki etmez çünkü saç alışmıştır o yüzden en az 1ay ara verilmeli diye düşünüyorum herkese kolay gelsin:KK16:

Fundi67
1-04-13, 11:04
kızlar ben Almanya'da kalıyorum ve saçlarımı uzatmak cok istiyorum 😔eskiden cok guzel saclarım vardı ama uzun süre sarı rengini kullandım ve saclarım cok yıprandı bi senedir kahve dore kullanıyorum ve saclarım biraz olsun kendine geldi ama hergun dizlestirdim için cok yıprandı ve uzamiyor şimdi bende başladım bu küre ilk kurumu yaptım bakalım ne olacak😃

Nun_vakti
Sinemaki kürünü tam olarak nasıl yapıyorsunuz ki? Tam olarak ayrıntılı anlatabilecek olan var mı? Bir de ben önceden şampuanıma çam terebenti ekliyordum. Ama şuan dalin kullanıyorum. Daline de eklenir mi acaba?

xAyx
Nun_vakti
Sinemaki kürünü tam olarak nasıl yapıyorsunuz ki? Tam olarak ayrıntılı anlatabilecek olan var mı? Bir de ben önceden şampuanıma çam terebenti ekliyordum. Ama şuan dalin kullanıyorum. Daline de eklenir mi acaba?
canım daline de ekleyebilirsin daha iyi olur yeterki ölçü iyi olsun bu arada sinameki şöyle : bir tutam sinameki otunu yarım saçy bardağı suda kaynatıp ılımaya alıyoruz ve içine bir tatlı kaşığı bademyağı ve bir adet bemiks ampul ekliyoruz ve saç diplerimize uyguluyoruz..8hafta boyunca devam edecek olan bu uygulamamızı haftada 1yapıyoruz ve en az 1buçuk 2saat bekletip yıkıyoruz bu arada sinameki ve bademyağı aktardan bemiks ampul eczaneden alınıyor canım kolay gelsin başka soruların olursa burdayım :)

Nun_vakti
xAyx
canım daline de ekleyebilirsin daha iyi olur yeterki ölçü iyi olsun bu arada sinameki şöyle : bir tutam sinameki otunu yarım saçy bardağı suda kaynatıp ılımaya alıyoruz ve içine bir tatlı kaşığı bademyağı ve bir adet bemiks ampul ekliyoruz ve saç diplerimize uyguluyoruz..8hafta boyunca devam edecek olan bu uygulamamızı haftada 1yapıyoruz ve en az 1buçuk 2saat bekletip yıkıyoruz bu arada sinameki ve bademyağı aktardan bemiks ampul eczaneden alınıyor canım kolay gelsin başka soruların olursa burdayım :)
Dalinin bir bölümünü ayırıp öyle çam terebenti ekleyeyim içine :) Sürerken ne ile sürüyorsun yani spreyli şişeye falan koyarak mı?

xAyx
Nun_vakti
Dalinin bir bölümünü ayırıp öyle çam terebenti ekleyeyim içine :) Sürerken ne ile sürüyorsun yani spreyli şişeye falan koyarak mı?
spreyli şişe genelde tutukluk yapıyor ben alışamadım ona elimle yapıyorum canım bu arada dalinin boyutu ne kadar 1kapak bile fazla olabilir dikkatli yap canım bu arada zeytinyağına sarımsak at haftada bir de onu yaparsın çok etkili gerçekten

Nun_vakti
1-04-13, 12:04
xAyx
spreyli şişe genelde tutukluk yapıyor ben alışamadım ona elimle yapıyorum canım bu arada dalinin boyutu ne kadar 1kapak bile fazla olabilir dikkatli yap canım bu arada zeytinyağına sarımsak at haftada bir de onu yaparsın çok etkili gerçekten
Dalin 750 ml. Sarımsağı iyice ezip badem yağı zeytinyağı falan hepsini karıştırmıştım çok kötü kokuyordu dayanamadım bir daha yapmadım.

troll_93
1-04-13, 14:04
xAyx
selam kızlar konuyu görünce dalayım dedim :KK1: sinameki gerçekten çok güzel uzatıyor ben yıllardan beri aralıklarla yaptım ihtiyacım oldukça ve iyi sonuçlar aldım ama size tavsiyem arayı 2hafta vermeyin daha fazla tutun yoksa 2.tura başlandığında etki etmez çünkü saç alışmıştır o yüzden en az 1ay ara verilmeli diye düşünüyorum herkese kolay gelsin:KK16:
selam canım :) bende 3. kürümü yaptım 8 e tamamlayayım dediğini yaparım. o arada hiç bişey yapmasammı yoksa başka bişimi yapsam bilemedm kararsızım :)

Fundi67
kızlar ben Almanya'da kalıyorum ve saçlarımı uzatmak cok istiyorum eskiden cok guzel saclarım vardı ama uzun süre sarı rengini kullandım ve saclarım cok yıprandı bi senedir kahve dore kullanıyorum ve saclarım biraz olsun kendine geldi ama hergun dizlestirdim için cok yıprandı ve uzamiyor şimdi bende başladım bu küre ilk kurumu yaptım bakalım ne olacak
:) canım hoşgeldn. ya saç rengini açıyormuş bilgine boyalılarda oluyo sanırım. gerçi bende boya yok bana bile yaptı gibi geldi :))) hadi hayırlı olsun..

Nun_vakti
xAyx arkadaşımız güzel açıklamış :) ilk sayfada da mevcut canım resim vs. de var :) çam terebentin benim saçımda dökülme yapmıştı o yüzden bıraktım :) o yüzden bişi diyemiyorum

:KK16::KK16::13::KK31:

xAyx
1-04-13, 16:04
Nun_vakti
Dalin 750 ml. Sarımsağı iyice ezip badem yağı zeytinyağı falan hepsini karıştırmıştım çok kötü kokuyordu dayanamadım bir daha yapmadım.

canım hayır sarımsağı ezme içindeki suyu lazım bize o yüzden ortadan 2ye kesip direk at yağın içine etkisini kaybetmesin 2 3gün yağın içinde dursun sonra çıkarıp atarsın ha fazla dursa da sorun olmaz tabi bu arada dalin 750ml se bi kapak katılabilir ç.terebendin

troll_93
selam canım :) bende 3. kürümü yaptım 8 e tamamlayayım dediğini yaparım. o arada hiç bişey yapmasammı yoksa başka bişimi yapsam bilemedm kararsızım :)

:) canım hoşgeldn. ya saç rengini açıyormuş bilgine boyalılarda oluyo sanırım. gerçi bende boya yok bana bile yaptı gibi geldi :))) hadi hayırlı olsun..

xAyx arkadaşımız güzel açıklamış :) ilk sayfada da mevcut canım resim vs. de var :) çam terebentin benim saçımda dökülme yapmıştı o yüzden bıraktım :) o yüzden bişi diyemiyorum

:KK16::KK16::13::KK31:
canım ben arada iyce dinlendirilmesinden yanayım ama tabi bende durmadım :KK1: o yüzden tavsiyem arada sarımsaklı zeytinyağı yapabilirsin yada yılanyağı kullanabilirsin ama yılanyağının bi kuralı var o yüzden bu biraz yorabilir saçı sen gene de zeytinyağını dediğim gibi birde ılıtarak yaparsan çook yararlı olacaktır eminim..bu arada ç.terebendin aslında dökülmeyi durdurur ama neden bööle bi etkisi oldu anlayamadım bende de aynı sorun var sanırım içeriğinde ç.terebendin olan ürünler kullanmak lazım(barcelino yağı) direk ç.terebendini şampuana filan katınca pek yararlı olmuyor :44:

troll_93
xAyx

canım hayır sarımsağı ezme içindeki suyu lazım bize o yüzden ortadan 2ye kesip direk at yağın içine etkisini kaybetmesin 2 3gün yağın içinde dursun sonra çıkarıp atarsın ha fazla dursa da sorun olmaz tabi bu arada dalin 750ml se bi kapak katılabilir ç.terebendin

canım ben arada iyce dinlendirilmesinden yanayım ama tabi bende durmadım :KK1: o yüzden tavsiyem arada sarımsaklı zeytinyağı yapabilirsin yada yılanyağı kullanabilirsin ama yılanyağının bi kuralı var o yüzden bu biraz yorabilir saçı sen gene de zeytinyağını dediğim gibi birde ılıtarak yaparsan çook yararlı olacaktır eminim..bu arada ç.terebendin aslında dökülmeyi durdurur ama neden bööle bi etkisi oldu anlayamadım bende de aynı sorun var sanırım içeriğinde ç.terebendin olan ürünler kullanmak lazım(barcelino yağı) direk ç.terebendini şampuana filan katınca pek yararlı olmuyor :44:
barcelinoyu seviyorum onu kullanmayı düşünüyorum zaten :) ya saçım kuru ondan döküyo olabilir mi bilmiyorum, zeytin yağını yapabilirim evet canım:KK31:

xAyx
troll_93
barcelinoyu seviyorum onu kullanmayı düşünüyorum zaten :) ya saçım kuru ondan döküyo olabilir mi bilmiyorum, zeytin yağını yapabilirim evet canım:KK31:

canım valla kuru saç da yumuşak saç da en çok dökülen saç tipi o yüzden dipleri çok yumuşatacak şeylerden kaçınmak lazım örneğin saç kremi :KK1: ama gene de yağlarla filan bunu dengeleyebilirsin diye düşünüyorum ha barcelinonun içine sarımsak atmayı unutma sakın :KK1:

troll_93
xAyx

canım valla kuru saç da yumuşak saç da en çok dökülen saç tipi o yüzden dipleri çok yumuşatacak şeylerden kaçınmak lazım örneğin saç kremi :KK1: ama gene de yağlarla filan bunu dengeleyebilirsin diye düşünüyorum ha barcelinonun içine sarımsak atmayı unutma sakın :KK1:
tamam canım :) :KK31: ara verdiğimde duramazsam onu kullanıcam :)

Nun_vakti
1-04-13, 20:04
Saçı dinlendirme durumu nasıl oluyo? Yani kaç hafta yapıp kaç hafta beklicez?

xAyx
Nun_vakti
Saçı dinlendirme durumu nasıl oluyo? Yani kaç hafta yapıp kaç hafta beklicez?
8hafta boyunca haftada bir sinameki yapıyoruz canım daha sonra 2hafta filan ara deniyor ama kesinlikle 1aydan az olmamalı dinlendirme süresi aksi takdirde 2.turdan verim alınmıyor:KK31:

ay_perisi
2 haftalık dinlendirme evresini küçülen faza denk getirin kızlar:KK16:

Nun_vakti
O zaman başlama süresine dikkat etmeli.

ay_perisi
1-04-13, 21:04
yani illaki düzenli yapmaya gerek yok, büyüyen fazda ister haftada 1 ister haftada 2 yapın yada daha çok. küçülen fazda ise yapmayın. tur mur diye kafanıza takmayın derim , büyüyen fazda uygulayıp küçülen fazda bırakın daha çok etkili olacaktır. 8 hafta yapıyosunuz bunun yaklaşık en kötü ihtimal 10 günü küçülen faz oluyor. Küçülen fazda yapılan saç bakımları saçı uzatmaz sadece güçlendirir :KK34:

Nun_vakti
akrepcik
yani illaki düzenli yapmaya gerek yok, büyüyen fazda ister haftada 1 ister haftada 2 yapın yada daha çok. küçülen fazda ise yapmayın. tur mur diye kafanıza takmayın derim , büyüyen fazda uygulayıp küçülen fazda bırakın daha çok etkili olacaktır. 8 hafta yapıyosunuz bunun yaklaşık en kötü ihtimal 10 günü küçülen faz oluyor. Küçülen fazda yapılan saç bakımları saçı uzatmaz sadece güçlendirir :KK34:
Güçlensin zararı olmaz ya :)

xAyx
iyide canım adet vs de giriyor işin içine bu konuda ayın fazını beklersek daha çok uğraştırır bizi o yüzden tekdüzen haftada 1yapmak bana en mantıklısı geliyor

ay_perisi
Nun_vakti
Güçlensin zararı olmaz ya :)
turplu su hem uzatıp hem güçlendiriyor, sinemeki güzel uzatıyor fakat güçlendiriyor mu onu bilmiyorum:44:

Nun_vakti
akrepcik
turplu su hem uzatıp hem güçlendiriyor, sinemeki güzel uzatıyor fakat güçlendiriyor mu onu bilmiyorum:44:
turplu su nasıl?

ay_perisi
xAyx
iyide canım adet vs de giriyor işin içine bu konuda ayın fazını beklersek daha çok uğraştırır bizi o yüzden tekdüzen haftada 1yapmak bana en mantıklısı geliyor
ay ile yaşam başlığını boşuna mı açtım ben :KK54: faz dediğin 14 gün büyüyen faz, 1 gün dolunay, 14 gün küçülen faz, 1 gün de yeniay sadece :KK31: uygulamak oldukça basit. yada ben çok mu yetenekliyim:KK9:

ay_perisi
Nun_vakti
turplu su nasıl?
knou başlıklarımdan bakabilirsin canım:KK54:

xAyx
valla 3aydır her hafta usanmadan yaptım etkisinide aldım canım ayın illaki etkisi vardır bunu epilasyon konusunda görüyoruz ama bi insan kendine iyi geleni biliyorsa zaten yeterince yol katetmiş demektir mesela ayın saç konusunda hiçbir yararını göremedim ben günlerine uyduğum halde..ona rağmen diğer zamanlarda daha çok sonuç aldım nerdeyse 2kat uzadı sinamekiyi vs ne zaman yapsam sonuç bu bu da benim yeteneğim galiba:KK34:

troll_93
2-04-13, 10:04
Bir kayboluyorum coşuyorsunuz yaa takip edemiyorum :)) vize haftam yaklaşıyor ondan giremiyorum pek :KK8: epilasyon zamanıııı !!! :KK52::KK52::KK52: atlamamak gerekkk :KK31: şu ders çalışma isteğimde gelse çok iyi olcak :KK33:

ay_perisi
2-04-13, 14:04
ayın her yönden etkisi var, fakat psikolojik olarakta buna inanmak gerek. nasıl ki doktorlar tedavinin yanı sıra psikolojik destekte veriyorlar, veya ailelere dua nın etkisini bilinçlendiriyorlar, ve durumu kötü hastalara moralin ve iyi düşüncenin de yardımının olduğunu belirtiyorlar. İşte hayatta herşey böyle. Bu bilgileri uygularken "muhteşem olacak herşey, şifa senden YARABBİM" demek gerekiyor :KK34:

xAyx
2-04-13, 15:04
benim inancım tamdır çok şükür o yüzden ne yaparsam yaradığını düşünerek yaparım herkese de tavsiye ederim zaten o yüzden saç bakımı konusunda ayın fazına takılmadım eğer aa olmadı yanlış günde yaptım bak bi çuval incir berbat oldu deseydim bitmişti bu iş çoktan ama kozmikbakıma göre yapsam da yapmasam da hep iyi olacağına inandım ondan faydasını da gördüm..kaldıki bugüne kadar ayın etkili olduğunu bilmeden de yapıyoduk bişileri o zamanda hem inançtan hem de kullanılan malzemelerin etkisinden saçımız uzuyodu..sağlık huzur ve temiz kalp veren Allaha şükürler olsun ne diyelim

evangeline33
sseh
bnmde belimdeydi, :KK20: kesildi... ben priorin alıp içicem vitamin istersen bi araştır.
canım bence priorin kullanma ben yıllar önce hem hapını hem şampuanını kullanmıştım ve başımda çıkması gerekenler vücudumun muhtelif bölgelerinde çıktı mesela benim belimde tüy bile yoktu ama orası da kıllandı ve hiç memnun kalmadım ama yine de sen bilirsin tabi

troll_93

Eki Görüntüle 674664
Biliyorum biliyorum konumuzla ilgisi yokk ama paylaşmak istedm sizlerle. ben bunu aldım bir deniyeyim diyorum bugünn kızlarrr:KK52::KK52::KK16:

ay_perisi
bir de maya içenler var saç uzasın diye, halbu ki bu tüylerinizide uzatıyor unutmayın:KK20:

ay_perisi
troll_93

Eki Görüntüle 674664
Biliyorum biliyorum konumuzla ilgisi yokk ama paylaşmak istedm sizlerle. ben bunu aldım bir deniyeyim diyorum bugünn kızlarrr:KK52::KK52::KK16:
dolunay epilasyonuna uyuyorsan senin adını hürrem hamam otu yağı kullananların arasına yazayım:KK34:

troll_93
akrepcik
dolunay epilasyonuna uyuyorsan senin adını hürrem hamam otu yağı kullananların arasına yazayım:KK34:
tabikide uyuyorumm bugün yapacağımm :)) yaz gitsin şekerimm:KK16:

troll_93
6-04-13, 15:04
Kızlarrrrrrrrrrrrr :) napıyorsunuuuzz sesiniz çıkmıyorrr heeey :):KK3::KK3::KK3::KK3:

jennyy
6-04-13, 16:04
Merhaba. Saçlarınız ne durumda?
Benim saçlarım şuan belimi geçiyor. Popomdaydı ama sürekli kesip duruyorum.
Çevremden şunu duyuyorum. "Nereye kadar uzatmayı düşünüyorsun?" "Kestirsene."
Hergün ama hergün. Hatta aynı kişiler bile tekrarlıyor. Bıktım yani. Soğudum saçlarımdan resmen. Saçlarıma nazar değdi. İnceldi. :KK14:
Sinameki yapıyorum bir aydır her pazar. Tabi ki bir fark yok. Her duştan sonra en az 2-3 cm alıyorum çünkü. Bundan sonra almayacağım öyle çok fazla.
Zaten kırıkları yeterince aldım. Şuan gayet sağlıklılar. :KK16:

troll_93
jennyy
Merhaba. Saçlarınız ne durumda?
Benim saçlarım şuan belimi geçiyor. Popomdaydı ama sürekli kesip duruyorum.
Çevremden şunu duyuyorum. "Nereye kadar uzatmayı düşünüyorsun?" "Kestirsene."
Hergün ama hergün. Hatta aynı kişiler bile tekrarlıyor. Bıktım yani. Soğudum saçlarımdan resmen. Saçlarıma nazar değdi. İnceldi. :KK14:
Sinameki yapıyorum bir aydır her pazar. Tabi ki bir fark yok. Her duştan sonra en az 2-3 cm alıyorum çünkü. Bundan sonra almayacağım öyle çok fazla.
Zaten kırıkları yeterince aldım. Şuan gayet sağlıklılar. :KK16:
Merhaba :) saçlar iyi uzuyo sankiiii daha 3 kür yaptım yarın 4. yü yapacağm :) vaov seninki bayaa uzunmuş maşallah diyimm:nazar:. bıkıyosun kestiriyosun sonra pişman oluyosun, benim öyle oldu canım. bıktım kestirdm sonuç şuan uzatma çabaları..

jennyy
troll_93
Merhaba :) saçlar iyi uzuyo sankiiii daha 3 kür yaptım yarın 4. yü yapacağm :) vaov seninki bayaa uzunmuş maşallah diyimm:nazar:. bıkıyosun kestiriyosun sonra pişman oluyosun, benim öyle oldu canım. bıktım kestirdm sonuç şuan uzatma çabaları..
O yüzden tam olarak kıyamayıp 5-6 cm sonra kesmeyi bırakıyorum.
Birkaç sene önce küt kestirmiştim sıkılıp. Uzaması durmuştu. Korkuyorum o yüzden....:KK14:

troll_93
jennyy
O yüzden tam olarak kıyamayıp 5-6 cm sonra kesmeyi bırakıyorum.
Birkaç sene önce küt kestirmiştim sıkılıp. Uzaması durmuştu. Korkuyorum o yüzden....:KK14:
bende kestirdim küt. şimdi uzasında uzasın modundayım azcık al sıkıldıkça çok alma yazık olur :KK43:

troll_93
7-04-13, 14:04
troll_93
bende kestirdim küt. şimdi uzasında uzasın modundayım azcık al sıkıldıkça çok alma yazık olur :KK43:
1 saat sonraa yapacağım kürümüüü :):KK52:

10kh
yaa kızlarr şampuanıma yağlar katmak istiyorum uzatacak ve gürleştirecek :) çam terebenti dışında ne koymalıyım ?

troll_93
10kh
yaa kızlarr şampuanıma yağlar katmak istiyorum uzatacak ve gürleştirecek :) çam terebenti dışında ne koymalıyım ?
canım merhaba, bemiks, evigen bepanten koyuyorlar. saç tipine göre yağ bakabilirsin netten. mesela defne yağı vs kuru saça göre değilmiş ben kullanmıyorum o yüzden. menekşe ve hint kullanıyorum, henüz şampuanıma koymadım ama düşünüyorum. şuan sinameki yaptığımdan henüz başlamadım daha koymaya:KK31:

10kh
7-04-13, 15:04
troll_93
canım merhaba, bemiks, evigen bepanten koyuyorlar. saç tipine göre yağ bakabilirsin netten. mesela defne yağı vs kuru saça göre değilmiş ben kullanmıyorum o yüzden. menekşe ve hint kullanıyorum, henüz şampuanıma koymadım ama düşünüyorum. şuan sinameki yaptığımdan henüz başlamadım daha koymaya:KK31:
Bende yapıyorum sinamekiyi 1 ay dolmak üzere :) ya baktım foruma bazıları elma sirkeside koyuyormuş bazıları dolu sey koymuş artık napıcam anlamadım :'(

troll_93
7-04-13, 15:04
10kh
Bende yapıyorum sinamekiyi 1 ay dolmak üzere :) ya baktım foruma bazıları elma sirkeside koyuyormuş bazıları dolu sey koymuş artık napıcam anlamadım :'(
yaptım şuan kafamda 4. kürüm. ya o değilde ben kokuya alışmışım ondan gelmiyo koku bana yıkadıkttan sonra. ama kokuyomuş :KK43: sinir bozucu bu koku
1. turum bitsin bırakabilirim, mis mis kokuyorduk ne güzel ama işte uzatmak için katlanıyorum...
ya evigen nasıl kokuyor kii? daha az kokulu bişi yokmu. sinamekide fena kokuyo zaten :KK70: isyandayım a dostlar..:KK5::KK5:

10kh
7-04-13, 16:04
troll_93
yaptım şuan kafamda 4. kürüm. ya o değilde ben kokuya alışmışım ondan gelmiyo koku bana yıkadıkttan sonra. ama kokuyomuş :KK43: sinir bozucu bu koku
1. turum bitsin bırakabilirim, mis mis kokuyorduk ne güzel ama işte uzatmak için katlanıyorum...
ya evigen nasıl kokuyor kii? daha az kokulu bişi yokmu. sinamekide fena kokuyo zaten :KK70: isyandayım a dostlar..:KK5::KK5:
Valla canım koku bana da gelmiyor biraz ıslakken geliyor sonra koku falan kalmıyo :KK70: evigeni hiç bilmiyorum nasıl ee saçlarda var mı uzama :)