O Evli Ben Bekar ve Aşk

themontana
18-03-13, 20:03
Arkadaşlar yardım edin kendi başıma bu işin içinden çıkamıyorum..

ben bekarım ve evli bir adama aşık oldum, oda beni seviyor. kendisi bir inat uğruna sevmediği biriyle evlenmiş yaklaşık 6 aylık evliler eşinede annesinede onu sevmediğini söylemiş. ne yapmalıyım aklım olmaz bu aşk diyor kalbimse tam tersini söylüyor. benden boşanmak için zaman istiyor bende bu zaman içerisinde ne olmasını bekliyorsun diyorum verdiği cevap bu bi hata yapmasını bekliyorum diyor şimdiye kadar hep beni suçlu buldular ve ben boşanmak istersem yine herkes bak işte biz biliyorduk yine yine yapamadı geçinemiyor kimseyle desinler istemiyorum bunun için onun hata yapmasını bekliyorum diyor

Pael
themontana

ben bekarım ve evli bir adama aşık oldum, oda beni seviyor. kendisi bir inat uğruna sevmediği biriyle evlenmiş yaklaşık 6 aylık evliler eşinede annesinede onu sevmediğini söylemiş. ne yapmalıyım aklım olmaz bu aşk diyor kalbimse tam tersini söylüyor. benden boşanmak için zaman istiyor bende bu zaman içerisinde ne olmasını bekliyorsun diyorum verdiği cevap bu bi hata yapmasını bekliyorum diyor şimdiye kadar hep beni suçlu buldular ve ben boşanmak istersem yine herkes bak işte biz biliyorduk yine yine yapamadı geçinemiyor kimseyle desinler istemiyorum bunun için onun hata yapmasını bekliyorum diyor
hangi sebeple olursa olsun evli adamla aşk ha????

Erkeklerin söylediği tipik yalan '' İstemediğim bir evlilik!'' miş!

Arkadaşım, adım gibi eminim bayan arkadaşlarım seni topa tutacak!

fadiyez
Konuyu tam anlayamadım sen evli bir adama aşık oldun ve ne yapman gerektiğini mi soruyorsun?

YenidenDogdum
Sen ne bekliyosun peki bu arada ? Ne dusunuyosun ne istiyosun
Adammi kalmadi kimmis bu adam altindanmi bilumum ozellikleri
Evli erkege asik olma luksu yok hic kimsenin merak etme asktan geberende yok ha hala bu yolda isen senin zekanda ciddi gerilik var demektir ki simdiye kadar dinlemissin bize sormussun ne kadae kirlisiniz

PearlyFB
resmen bir yuva yikiyorsun ya karsini hic mi düsünmüyorsun
diyelim onunla evlendin mutlu olacagini mi saniyorsun ??
bu olay senin basinada gelebilirdi bir inat ugruna evlendiginede inanmiyorum kimse bile bile basini yakmaz
ayrica bize ne soruyorsun ki siz zaten kararini vermissiniz

geztapo
Evliye gönül verme eve gider unutur:KK47:

MaRaL_
seni kuma oalrak gotursun o zaman kiz açar bo$anma davsini diycem
ama demiyorum durup dururken ban yemek istemiyorum
akada$im baban gidip sevgili bulsa kendine ne du$unursun ?
bizim kizlar niye bu kadar saf oluyor yaa , havasindan mi suyundan mi bi çozemedim gitti ..

TaeYang
dünyada erkek mi kalmadı?

Belissa
şimdi kkdan istediğiniz yardım ne bu durumda?
ya da nasıl yorum bekliyorsunuz?

efsal
Şimdi inat uğruna evlemiş ya sana olan aşkı uğrunada boşansın.Tabi boşanırsa.
Birde hata yapmasını bekliyormuş ya ona söyle karısının gözünün üstünde kaşı var....................
[/B]

YenidenDogdum
Kendisi evlendiginde anlar artik
Bu adam bosansa bile uc dort aylik max bi iliskideki bi kadinla evlenmeyi tercih etmez
Ki
Bosansa bile diyorum bosanirsa

kadesa
inandın mı sen buna şimdi..istenmeyen evlilik yapmış yazık boşanamıyormuş ama o kadar iyi ki boşanmak için eski eş hata yapsın diye bekliyormuş..

sahi bunlara inandın mı sen? yok böyle bir dünya..

aklın varsa uzaklaş bu adamdan.2.kadın olmaya razı değilsen tabii..

fadiyez
Herhalde aa süperr olmuş bekle bekle elbet boşanır seni alır, sende mutlu bir evliliğe imza atmış olursun dememizi bekliyor, yazık canım ya üstelik 6 aylık evliymiş asla boşanmaz senin pasif duygularını gördüyse eğlenmesine bakıyordur..

Belissa
yazık o kadına gerçekten çok üzüldüm
adamın inat uğruna dediği sebep doğruysa eğer(ki sanmam inat için evlenilsin, evlenmek yarışmayı kaybedip baklava ısmarlamak gibi basit değildir ki inat olsun)

kadın kimbilir ne hayallerle evlendi ya hu
hem de 6 aylık.
Allah kadına dirayet versin ne diyeyim
kendini onun yerine koy da öyle bak olaya başka türlü anlayamazsın..:KK50:

fbfbfb53
Adamın bahanesi bile çok saçma. bu olay zaten baştan saçma. adamın pişkinliğine bak karısı hata yapana kadar beklicek ya yapmazsa? ya çocukları olursa? nasıl bir durumun içindesin farkındamısın. vah senin annene babana duysalar yıkılırlar.

pambukmelek8788
themontana

bu olayn knusmalarn aynsni arkadasm yasadi. 2sene bekLetti her b..ku aldı kıza gezdi tozdu. bosanamadi olan kiza oldu. İNANMA ..

beseebe
Yeni üyelik ve ilk mesaj muhtemelen fake
Diğer yandan eğer gerçekse diye yazıyorum bir yuvayı yıkmış olacaksınız artık iflah olur musunuz sizce?

bisidicem
nıkahlı karısı için bunları söyleyen senın için ne söyluyordur var gerısını sen düşün

stillex
Hep mi aynı hikaye olur hep mi aynı hikayeye kanılır olmaz böyle bir şey
Hep istemeden yapılan bir evlilik,sevilmeyen bir eş sanki silah zoruyla evlendirildi yok böyle bi yalan.
Birde bunlara inanıp yanlış sevdalara kapılıyorsunuz ya ne diyeyim.Siz görüyor musunuz bu yolun sonunu?

KibritciKiz
bekle bekle ..daha çok beklersin:KK14:

sandalet
yardım edelim o halde sana..

ımmm boşattır hınzırı gitsin..baksana adam seni seviyormuş,sen hakediyosun o adamı,karısı değil

sen daha güzel ve gençsin

o kadının suyuda çıktı nasılsa..

(sen evliykende başka bir taze gelir,adamı hakeder,senin suyun çıkmıştır ne de olsa..ödeşirsiniz)

sedulu
Nedense evli ve başkasından hoşlanan her erkek sevmeyerek evlenmiş oluyor :KK14:
Zorla mı evlendiriliyor erkekler bu ülkede :KK14:

cincikk
adam karısından boşanmaz çok geçmez birkaç aya kadar karısının hamilelik haberini alırsın. eni de evliymiş sürekli sevişiyorlardır zaten

Surrender
sevmedi evlendi, eşini sevmediğini ibreti aleme duyurdu...
inandın mı, yanında mıydın?
arkadaş, bu nasıl iştir yahu, evlı barklı adam ile ne işin var senin?
karaktersız oldugu zaten eşini aldatmasından bellı değil mi?
eşini aldatan ve evlılığe layık gören biri, seni niye aldatmasın?

hangı devırdeyız, zorla evlendırmısler adamı?
inanmayın lütfen böyle şeylere.
eşini sevmeyen çoktan boşanmıştı.

korkunç derecede yalancı bir adam, boşanmama bahanesıne bakar mısınız.

Belissa
konu sahibi de aşağıdan el sallıyor bize sanırım
ya hu kaile alıp birine cevap yazınız bari:KK14:

kadesa
bisidicem
nıkahlı karısı için bunları söyleyen senın için ne söyluyordur var gerısını sen düşün
aynen..bir adam eşi için bu tip laflar ediyorsa ben uzak dururum ondan..adamın eşine saygısı yok ki bana saygısı olsun diye düşünürüm..

adam olan ne olursa olsun şu anda evli olduğu karısını kötülemez..ha anlaşamıyoruz dersin orası ayrı ama diğer türlü konuşmak neden?

acaba böyle yapınca sevgililerinin gözünde daha mı değer kazanacaklarını düşünüyorlar? bunu çok sık okuyoruz burada çünkü.mantığı bu mu acaba?

Bolci
Yuva yıkanın yuvası olmazmışş..Yuva üstüne yuva kurulmazmış...Allah herşeyi hakkında hayırlısı neyse onu versin diyecek birşey yook..

almor
Adam 6 aylık evli siz ne zamandan beri berabersiniz ki bu insan zorla bir inat uğruna evlenmiş. Yıl olmuş 2013 hala böyle yalanlar ve bu yalanlara inan kadınlar cidden ilginç geliyor artık. Adam bir kere çok aşağılık neden mi daha 6 aylık evli ve başka kadınların peşinde olan bir erkeğe bir kadın nasıl güvenir benim aklım mantığım almıyor yani. Böyle bir adamı ve ilişkiyi kendinize layık görüyorsanız buyrun yaşayın başka ne tavsiye bekliyorsunuz ki bizden.

efsal
Daha 6 aylık evliler.Anlaşmalı boşanma için en az 1 yıl geçmesi gerekir yoksa çekişmeli boşanma olur sen bekle seni almayıp kimi alacak.
Senin gibisini biraz zor bulur nasıl olsa.
Hem seninde işin çok zor.Adam önce hata yapmasını bekleyecek.Sonra boşanacak.Sonra seninle evlenecek mutlu olacaksınız.
Üstüne üslük birde yuva yıkan kadın olacaksın.
Kimse bilmeyecek halbuki adam çok mutsuz sadece inat için evlenmiş.
Yazık sana:KK1:

Mercani
Karısında boşanmaz ama hadi boşandı diyelim. Siz bu adama nasıl güveneceksiniz? Ne malum başka bi kadına da zorla evlendim demeyeceği? Allah size akıl fikir versin.

crndgn
canım benim dünya üstünde başka adam mı kalmadı aşık olucak da gittin evli barklı adama aşık oldun ve şimdi boşanması için bekleyeyim mi napayım diyorsun?
o adamın da Allah belasını versin ki evliyken tutup da ben karımı zaten sevmiyorum bekle boşanacam diyor sana, evlenmeden önce aklı nerdeymiş?
şimdi küfür yazacam o adama gereksiz bir adam için banlanacam kendimi zor tutuyorum:KK19:

BEKLENEN_BEBEK
O boşandı evlendınız, demesın sana 6 ay sonra ben senı sevmıyorum baskasına asıgım dıye :KK1:yuva ustune yuva kurulmaz kım ne derse desın sonucta o kadın onun nıkahlısı. bosansın ne halt yerse yesın

BEKLENEN_BEBEK
18-03-13, 21:03
bızden ne ıstıyorsun peki adamımı bosatalım henuz oyle bır yetkımiz yok :KK1:

Belissa
şu konuları açıp anında çıkanlara sinir oluyorum
amaç ne yani
burada insanlar yorum yapıyor
o konuyu açtığı gibi çıkıyor
eeee sonra??

tilda
emın ol canım benım oyle annesıne de karısına da senı sevmedım sevmeden evlenıyorum diyen adamla kımse evlenmez nedense capkın erkeklerın ılk yalanı, emın ol o adam boşanamaz boşansa da mutlu olamazsınız senın aklına gelmıcek mı benım ıcın baskasaını terkettı baskası ıcınde benı terkeder dıe, kac yasındasın canım bıraz ac gozunu kendıne gel snra daha cok uzulursun...

Lahesis
konunun gerçekliğine inanmıyorum açıkçası, siteyi takip eden biri konu gerçek bile olsa alacağı tepkileri bilerek yazmaya çekinirdi... diğer taraftan diyelim ki gerçek; birincisi kaç yaşındasınız da "karımı sevmiyorum,inat uğruna evlendim" zırvasına inandınız... silah zoruyla mı evlenmiş,silah zoruyla mı yatağa girmiş karısıyla (hala giriyor,her gece hem de) hanımefendi, bu adam karısıyla bir hayatı paylaşıyor, onunla uyuyor,onunla uyanıyor, aynı sofraya oturuyor... sevmeyen erkek bunlara katlanmaz hayal görmeyin... bir tanıdığım var böyle, adam 10 yıldır boşanacağım diye oyaladı kızı, bu arada boş durmadı 4. çocuğu olacak bugün yarın... yani netice itibariyle bu adamın bir karısı var... bu cümleyi 15-20 defa tekrarlayın yüksek sesle... belki işe yarar bakış açınızı değiştirmek için....

demirlale
sinir oluyorum boyle akli uckurunda olan erkeklere ama onlarin etrafinda dolasan boyle basit, ikinciligi kabullenebilen kadinlara daha da ifrit oluyorum .
yazik cok cok yazik karisina uzuldum simdi daha alti aycik evli cicim aylarinda olmasi gerekirken boyle cirkin insanlarin arasina dusmus,

BEKLENEN_BEBEK
Rengina
şu konuları açıp anında çıkanlara sinir oluyorum
amaç ne yani
burada insanlar yorum yapıyor
o konuyu açtığı gibi çıkıyor
eeee sonra??
konuyu acanlar ya dalga amaclı acıyor ıstedıgı yorumuda alamayınca kacıyorlar .amac ne yanı acıyorsan konunu basında dur kardesım

kaderiminoyunu
adam svmiyor diye o kadının suçu ne
o kadını düşün
ah alma çıkar birgün
asla mutlu olamassın

BtRt
Aldatılan kadınların bize anlattıklarıyla nasıl üzülüyorsam başıma gelmiş gibi canım yanıyorsa sizn bu yaptığınıza da o derece öfkeleniyorum.

siz buraya ne için bu başlığı açtınız. aşk kelimesini yazarak masum birşey gibi gösterip yandaş bulmaya mı, yoksa yaptığım hata kınansın da kendime geleyim daha fazla hata yapmayayım diye mi?

karşı tarafta herşeyden bi haber zavallı aldatılan sevilmeyen bir kadın var yahu! ki sevgisizlikten eşinden kimbilir ne sıkıntılar çekmiş.

siz bu vebali düşünmeyip de neyi düşünüyorsunuz.

O kadın ki hayyaller kurdu mutlu bir evliliğim olsun istedi gelinliğini giydi evini kurdu kocasına kadınlık yaptı!

siz nasıl böyle birşeye izin veriyorsunuz. böyle bir şeyin içinde oluyorsunuz! siz de kadınsınız!

aranızda başlayan o aşk(!) nasıl başladı? hoop kalbinize gökten zembille inmedi ya! buna o adam ve siz bilerek izin verdiniz.

aldatılan acı çeken kadınlar için çektikleri sıkıntılar için taa yüreğimden içimden dualar ettim o acıları yaşatanlara da beddualar ettim.

bu yazdıklarım zorunuza gidebilir başka tarafa çekilebilir sanane ne kınıyosun ben sorunuma çözüm arıyorum diyebilirsiniz.

Ama buraya herkesin yorumuna açık olan bir başlık açılıyorsa yorum yaparım!

titreyin bi kendinize gelin! ben ne yapıyprum deyin.

empati yapın. ya o kadın sen olsaydın!!!!

Tweety
Nasil tanistiniz ? Evli oldugunu bile bile hala nasil konusursunuz ?
Ya karisinin yerinde sen olsaydin..
Hata yapmasini bekliyormus en buyuk hatayi zaten kadincagiz o adamla evlenerek yapmis bile..
Bide ask demissin ne aski resmen zina..

rosani
ya allah askina bi empati yapsana ayni sey sana yapilsaydi ne yapardin o kadin sende olabilirdin ve aldatilanda...allah eslerimizi sizin gibi insanlardan korusun sen adami bastan cikarmasayidin belki adam karisini sevecekti evlilikleri yolunda gidecekti simdi o kadin ne yapsin..?

Surrender
Tweety
Nasil tanistiniz ? Evli oldugunu bile bile hala nasil konusursunuz ?
Ya karisinin yerinde sen olsaydin..
Hata yapmasini bekliyormus en buyuk hatayi zaten kadincagiz o adamla evlenerek yapmis bile..
evli ama, eşiyle aynı odada bile yatmıyor
evli ama, nefret edıyor
eşi bırakmıyor adamın peşini, yapışmış kadın adama bırakmıyormuş, pehhhh

reyyan1984
edap ya hu ?:KK45:

demirlale
rosani
ya allah askina bi empati yapsana ayni sey sana yapilsaydi ne yapardin o kadin sende olabilirdin ve aldatilanda...allah eslerimizi sizin gibi insanlardan korusun sen adami bastan cikarmasayidin belki adam karisini sevecekti evlilikleri yolunda gidecekti simdi o kadin ne yapsin..?
cok dogru ama hirsizin hicmi sucu yok yani duzgun bir koca yoldan cikmamali

Tweety
Surrender
evli ama, nefret edıyor
Dogru olani yapiyor kolaymi oyle kim bilir ne hayallerle evlendi o kiz
Adam gitsin sefasini sursun olan o kiza olacak..

Zaten gelip burda kizi ovecek degil kendilerini aklamak icin tabi karsi taraf tu kaka olacak
Adam kendini biliyorki hakli cikmak icin hata bekliyor:KK37:

themontana
Dediklerinizde haklisiniz ilk mesajimda aklim baska kalbim baska soyluyor demistim hatirlarsaniz evet yuva yikanin yuvasi olmazmis ama ya bu evlilik sadece kagit uzerinde kalmissa ayri yatiyorlarmis yemekleri ayri yiyorlarmis ailelerin birbiriyle alakalari yokmus belkide yapmam gereken ondan vazgecip kendi icimde yasamak bu sevgiyi

Dumadumadum
1-Yuva yıkanın yuvası olmaz bilmem bu klişe sözü bilir misin :KK14: Olursa da adı "yuva" olmaz.
2-Hadi yuvasını yıktın evlendin.Başka biri gelir sen olursun aldatılan.Alma mazlumun ahını çıkar AHESTE AHESTE :KK14:
3-Evli olup da eşini aldatan her erkeğin söylediği yalan : karımı sevmiyorum bla bla bla :KK51:
Yok ya...Sevmiyorsun da neden evlisin madem :KK14:
O kadın kapılara kilit mi vuruyor kolundan kelepçeyle mi bağlıyor da gidip dava açamıyorsun :KK14:
4-O adam aşık maşık olmaz.Neden mi?
Karısını aldatan adamda kalp yoktur ki aşık olsun sevsin.
Karısını aldatan adamda kafa yoktur ki yuvasını yıkmasın elin karılarına kızlarına sarkmasın.
Karısını aldatan adamda duygu yoktur ki hataya başlamadan u dönüşü yapsın.
Karısını aldatan adamda bir nane yoktur ki ondan cacık olsun.:KK14:

demirlale
rosani
Surrender
evli ama, nefret edıyor
hala bunlara inananlar da var dimi

Hazal
belki de aşık olduğun evli olan adamın eşi burada ve sen gelmiş akıl istiyorsun bilmiyorum ne derecede akıllı bu davranışın ..